קרמיקה לאמבטיה – מה כדאי לשים לב לפני שרוכשים

קרמיקה לאמבטיה – מה כדאי לשים לב לפני שרוכשים

קרמיקה לאמבטיה היא אחת מהבחירות הנפוצות ביותר של הלקוח הישראלי המצוי ואפשר לומר שזו בחירה הולמת וצודקת. רבים תוהים מה מקורה של פופולרית זו, התשובה לכך פשוטה מאוד,  הפופולריות של הקרמיקה נובעת מכל העיצובים המגוונים שהופכים את הבחירה למתאימה לכל אחד יחד עם אפשרות ניקוי פשוטה ותחזוקה מינימלית. כעת נביא בפניכם  כמה דברים שחשוב לזכור לפני רכישה זו.

להתאים את העיצוב באופן מושלם

קרמיקה לאמבטיה כל כך מגוונת כך שלא לבחון את כל אריחי הקרמיקה המגוונים שמוצעים בכמה מקומות שונים זה לא פחות מעוול לעיצוב הבית. קרמיקה זו תהיה הדוגמה שלמעשה תקבע את עיצוב ואווירת חדר האמבטיה הפרטי שלכם ולכן חשוב לבחור אותה בצורה מתאימה ומדויקת מאוד. אם כן עולה השאלה למה צריך בכלל להתאים אותה? ראשית קודם כל לאווירה שאתם רוצים ליצור, אך יחד עם זאת יש להתאים אותה לארונות שיש בחדר האמבטיה, לפריטי העיצוב השונים שיש ובאופן כללי לבחור אריחי קרמיקה יפים מעניינים ומקוריים שמתאימים לטעם הטוב שלכם, כי גם אם המחיר לעיתים קרובות גבוה יותר מדובר ללא ספק מודבר בבחירה חשובה מאוד לטווח הארוך.

בחירת אריחים איכותיים בלבד

אריחי קרמיקה אמנם ידועים כשבירים אך לא שבירים עד כדיך כך שכל נפילה או כל חבלה תשבור אותם. לעומת זאת, קנייה של אריחי קרמיקה זולים ולא איכותיים יכולה להיות טעות ענקית בהמשך כי לא רק שהם יכולים להיות שבירים יותר וכך גם מסוכנים יותר, הצבע שלהם יכול לדהות אחרי זמן מה, וכמו כן הם יכולים לספוג רטיבות רבה ולמעשה לא יהוו בחירה נכונה לטווח הארוך. יש לבחור אריחי קרמיקה איכותיים בלבד כאשר יש לבחון היטב את היצרן שלהם ואת ההמלצות שיש עליהם. כמו כן, כדאי לקנות אריחי קרמיקה עם אחריות בלבד וממקום מוכר בתחום.

אלו אריחים יהיו טובים יותר?

כמו שכבר הזכרנו לעיל, יש מגוון רחב מאוד של אריחי קרמיקה לאמבטיה אך מלבד העיצובים הרבים שצריכים למשוך את תשומת לבכם לכל הפחות לשיקול דעת מעמיק, אך מלבד זאת יש עוד פרמטר חשוב שיש לשקול: הגודל שלהם. אריחי קרמיקה גדולים נתפשים כיוקרתיים ומעוצבים יותר אך קחו בחשבון שככל שהם יהיו גדולים יותר כך שבר שלהם ידרוש החלפה יקרה ומסובכת יותר. בכל מקרה מומלץ לבחור את האריחים לפני העיצוב בלבד, כי אם תבחרו אריחים איכותיים, אין סיבה שזה יקרה.  כמו כן, יש לזכור כי המחיר שתקנו את האריחים לא כולל את ההתקנה עצמה.