ראיתם סלונים במבצע ? כדאי שתביטו שנית….

ראיתם סלונים במבצע ? כדאי שתביטו שנית….

ריהוט במבצע וריהוט בזול הוא אחד התחומים היותר מבוקשים בכל עת. חיפוש ריהוט בזול וחיפוש מבצעים בתחום עיצוב הבית הוא נושא שתמיד יהיה על הפרק הן מכיוונו של הצרכן והן מכיוונו של המשווק. המילה מבצע, מושכת אותנו הלקוחות ופועלת את פעולתה, עובדה שמשווקים יודעים ומודעים אליה בכל עת.

"האם אתה מעוניין לשמוע את המבצעים שלנו?" שואלת הקופאית בסופר, קנה היום וקבל X במבצע! זועק השלט מעל חנות הריהוט ועיצוב הבית. מה … לא נכנס? בטח שנכנס, אבל באותו מעמד חשוב מאוד שנוודא מה אנחנו באמת מקבלים תחת הכותרת המגרה הזאת…

מחסני שיווק סלונים שכדאי להיזהר מהם

מחסנים שיווק לריהוט הם בין האתרים המבוקשים ביותר לכל מי שהאהבה לעיצוב הבית ועיצוב החללים זורמת בעורקיו. באזורים רבים ובחנויות רבות אשר אינן חלק מרשת תוכלו להבחין בשמות וסיסמאות מפוצצות, על אף שמדובר בחנות אחת בלבד. חשוב מאוד להיזהר ממחסנים כאלה ושכמותם. לפני רכישת ריהוט וסלונים במבצע חשוב מאוד לבדוק את התדמית הכללית של אותם "מחסנים" שמבטיחים לכם מבצע משתלם ביותר וריהוט בעיצוב יוקרתי ומרשים.

מעבר לעיצוב, חשוב מאוד לבדוק את איכות הריהוט, את האחריות על הריהוט, מהי כוללת ומהי תקופת האחריות.

כיצד ניתן למצוא ריהוט במבצע ברמה איכותית גבוהה?

רשתות ריהוט הם דווקא אתרים שזול במיוחד לקנות בהם, כתוצאה מהאפשרות שלהם לתת הנחות באופן מתמיד על הריהוט. רשתות שיווק גדולות מספקות ריהוט במבצע לאורך כל השנה ובמיוחד בעונת החגים. אחד הטיפים היותר משמעותיים בתחום רכישת הרהיטים הוא טיפ חיפוש ומציאת מכירות החיסול, היו ערניים ובדוק באתרי האינטרנט וחנויות האון ליין של הרשת או החנות בה אתם עתידים לרכוש את הריהוט, שימו לב לפרסומים, למכירות החיסול ולפריטים האחרונים שנשארו ועומדים לצאת למכירת סוף עונה.

קיימים דגמים שמפסיקים לייצר אותם או מערכות ריהוט בודדות שנותרו ללא כל מערכת הריהוט שהייתה אמורה להגיע אליהם. בדוק האם ישנם פריטים כאלה שעשויים להתאים לעיצוב הקיים בסלון שלכם ולהשתלב עם הריהוט הנוכחי.

כך תוכלו גם לשדרג וגם לחסוך. שימו לב, לא קונים מכל חנות רהיטים, כתוצאה מהשחיקה המהירה שקיימת ברהיטים וסלונים שאינם מיוצרים בגימור איכותי. את התופעות וההשפעות של הסלון הלא איכותי תוכל לראות תוך כמה חודשים בלבד ואילו סלון איכותי באמת ישרת אתכם לאורך שנים ארוכות מבלי להישחק ומבלי להתחיל להתנדנד ולדרוש פתרונות יצירתיים להחזרת היציבות…

באילו תקופות כדאי לחפש ריהוט חדש לבית?

בין אם אנחנו מדברים על ריהוט ובין אם אנחנו מדברים על כל פריט או מוצר מאסיבי אחר, קיימות שתי אפשרויות למציאת הנחות ומבצעים – עונת החגים/טרום חגים ועונות מתות בהן בדרך כלל המכירות יורדות באופן משמעותי. עונת החורף למשל היא בדיוק העונה הטובה ביותר לחפש סלון חדש כתוצאה מהשעות המתות של מרכזי הקניות והרצון של המנהלים לעודד קניות גם בתקופות בהן אין כל מניע להתחדש או לצאת לסיבוב רכישת ריהוט, כמו למשל בעונת הקיץ והאביב- עונות ההתחדשות הקלאסיות.

Tagged with