השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד

לא מעט רופאי שיניים מציעים כיום טיפולי השתלות שיניים אשר נערכים ביום אחד. מדובר בטיפול ייחודי אשר חוסך לא מעט זמן וטרחה. במקום לעבור מגוון רחב של טיפולים לאורך תקופה ארוכה, אפשר לעבור את כל הטיפולים ביום אחד.

טיפולי השתלת שיניים ביום אחד, מתבצעים באמצעות ניתוח פשוט, במהלכו עוקרים את השיניים החבולות, מנקים את המקום, מכניסים את הבורג שאמור לשמש כשן חלופית, ואז מתקינים את השן החדשה. במידה ויש צורך אז גם מאריכים את העצם בלסת על מנת שיהיה ניתן לספק מקום רחב וגדול מספיק לשיניים החדשות.

בדרך כלל השתלות שיניים מתבצעות במקרים של חבלה, דלקות ומחלות, פציעות או ריקבון מתמשך בשיניים אשר מחייב עקירה שלהן. השתלת שיניים מונעת מצב בו הלסת תהיה חסרה שיניים ואז לא יהיה ניתן להשתמש בה בצורה יעילה, בין אם זה ללעיסה או לכל דבר אחר. צריך לזכור עוד, שאם מסירים שיניים ולא משתילים חדשות במקום, ברווח שנוצר בין השיניים הבריאות, עלולים להצטבר חיידקים אשר יגרמו נזק לחניכיים וללסת. לכן משתלם לבצע טיפול השתלת שיניים.

כאמור, אנחנו יכולים למצוא טיפול השתלת שיניים ביום אחד בחיפה ובמקומות רבים בארץ. רופאי שיניים שמתמחים בטיפול השתלה, מציעים היום טיפולים שכאלה, מתוך כוונה לחסוך למטופלים שלהם זמן וכסף. במקום שהם יצטרכו לוותר על מספר ימי עבודה, להגיע אל המרפאה בכל פעם מחדש, להשקיע עלויות נלוות שונות במהלך הטיפול, הרי שהם יכולים להגיע פעם אחת בלבד ולבצע את כל הטיפול ביום אחד.

צריך לומר, טיפול השתלת שיניים ביום אחד בחיפה ובכל מקום אחר, חייב להתבצע על ידי רופא מקצועי רופא שיספק תוכנית טיפול מלאה והסבר מסודר כיצד הטיפול יתבצע. נקודה נוספת אשר חשוב להדגיש היא, טיפול שכזה חייב להתבצע אחרי אבחון מדויק, מתוך הכרה שזו האופציה הטובה ביותר שיש. מאחר ולא מדובר בטיפול פשוט, הרי שיש לקחת את כל השיקולים הנלווים ולחשוב האם זו האופציה הטובה ביותר.

טיפול השתלות שיניים כולל בניית מודלים מתאימים של הלסתות, כמו כן הוא ידרוש מהמטופלים ביצוע הוראות מסוימות לפני ואחרי הטיפול, זאת על מנת לשמור על איכות הטיפול ותוצאותיו. על הרופא להסביר בדיוק מה צריך לעשות, כיצד יש לנהוג לפני ואחרי הטיפול ובכל מקרה בו המטופל מרגיש לא טוב או כל דבר אחר, הרי שעליו ליידע את הרופא באופן מיידי.