כל מה שנדרש לדעת אודות כסא גלגלים חשמלי

כל מה שנדרש לדעת אודות כסא גלגלים חשמלי

כסא גלגלים חשמלי משמש לטובת התניידות קלה בבית ומחוצה לו, כסאות אלו מופעלים באמצעותו של לוח בקרה המותקן בסמוך למשענת היד או ליד פיו של המשתמש בכסא. במרכזו של לוח הפיקוד נמצא מוט היגוי המאפשר למשתמש בכסא לנווט אותו קדימה, אחורה ולצדדים באופן עצמאי לחלוטין.

לשימוש בכסא גלגלים חשמלי יתרונות רבים, המאפשרים לנכים המתקשים מבחינה פיזית לנייד את הכסא באמצעות חישוקי המתכת המותקנים על הגלגלים. יחד עם זאת, העדיפות הינה לא להשתמש בכסאות חשמליים הן מבחינת העלות הגדולה והן מבחינת הפעילות הגופנית המבורכת, המתבצעת כאשר מניידים את הכסא באופן עצמאי.

קטגוריית כסא גלגלים חשמלי

שוק כסאות הגלגלים החשמליים מאופיין במגוון רחב של דגמים וסוגים האמורים לתת מענה לצרכים שונים, של משתמשים שונים. כך לדוגמא תוכלו למצוא כסאות גדולים ומרופדים המיועדים לשעות רבות של שימוש, כסאות קומפקטיים וצרים יותר המיועדים למעבר נוח וקל במסדרונות צרים, כמו גם כסאות בעלי סוללה גדולה יותר המאפשרת מרחק נסיעה ארוך במיוחד וכן הלאה.

עד לפני כמה שנים התאפיינו הכסאות החשמליים בגודלם הרחב, בכך נמענו רבים מלהשתמש בהם. ההתפתחויות הטכנולוגיות של השנים האחרונות הובילו לכך שכיום מיוצרים גם כסאות צרים במיוחד המאפשרות שימוש בכסא ממונע תוך כדי השארת פתחי דלתות הבית כשהיו, ובכך יוכלו המשתמשים להתנייד לכל אותם מקומות בבית ומחוצה לו שהיו שמורים לאוכלוסיית ההולכים בלבד.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא גם תוספות לכסאות גלגלים רגילים, כמו לדוגמא מנוע חשמלי המורכב בקלות בגב המושב ומחובר לגלגלים הקיימים בכסא ובכך מעניק את אותה הפונקציונאליות של הכסאות הממונעים הרגילים. אם כן כסאות אלו יאופיינו בדרך כלל בטווח נסיעה קצרה יותר.

כסא גלגלים חשמלי בהתאמה אישית

התאמה אישית של כסאות גלגלים חשמליים אפשרית מבחינת המושב המורכב על הכסא, גובהן של המשענות והזוויות בהן הם מותקנות. הניתוק של המנוע החשמלי מהמושב מאפשר לבצע שימוש בכל מנוע, על כל סוג של מרכב לטובת הענקת נוחות מירבית למשתמש בו. התפתחויות אלו בתחום הכסאות החשמליים מאפשרים להתאימם גם לאוכלוסייה כבדת המשקל, שהיא אחד המשתמשים המרכזיים של כסאות הגלגלים החשמליים, עקב הקושי שלהם בהתניידות עצמאית.

כסא גלגלים חשמלי ואיכותי

הקידמה הטכנולוגית והניסיון הרב שנצבר בקרב יצרני כסאות הגלגלים החשמליים, מאפשרים להם להעניק ללקוחותיהם כסאות איכותיים הן מבחינת המנוע החשמלי המניע אותם והן מבחינת הנוחות למשתמש בהם. ולכן כיום, אין עוד צורך להתפשר על הנוחות בבואנו לרכוש כסא ממונע, בהנחה שביצענו כמובן את הבחירה הטובה והנכונה ביותר עבורנו.