מרפאה וטרינרית בנס ציונה עם גישה ייחודית

מרפאה וטרינרית בנס ציונה עם גישה ייחודית

אתם אוהבים מאוד את חיות המחמד שלכם ורוצים להפקיד את בריאותם בידי הטובים ביותר. יתרה מכך, ממש כמו כאשר אתם ניגשים לרופא המשפחה שלכם אתם מצפים לקבל ערך מוסף. מרפאת הבית הכתום בנס ציונה עם גישה ייחודית לבעלי חיים ולבעלים שלהם – מצבו הרפואי של בעל החיים הוא בעל מסר לבעלים.

הכלבים והחתולים שלנו הם שותפים מלאים לכל מה שקורה אצלנו בבית. מתקיימים בינינו יחסי גומלין יומיומיים והם תלויים בנו לצורך אספקת הצרכים ההישרדותיים שלהם והרגשיים, ואנחנו מקבלים מהם אהבה, תשומת לב ויש מי שיגיד גם חיי רווחה.

 

וטרינר לבעלי חיים ולבעליהם

מרפאה וטרינרית בנס ציונה, הבית הכתום, דוגלת במתן שירות להולכים על ארבע וגם לבעליהם. ד"ר ערן זיו, מאמין כי הכלב או החתול מבטאים בגופם (בצורה לא מודעת כמובן) מסרים שקיבלו או ספגו מהבעלים ומסביבת המחייה שלהם.

טיפול וטרינרי מעולה לצד חשיפת המסרים והצפתם מאפשרים הן לחיית המחמד והן לבעלים לחזק בריאותם המנטלית וכפועל יוצא את חוסנם הגופני.

גישה טיפולית זו שמה במרכז העניינים את הקשר שבין חיית המחמד לבעליה ולא מנתקת אותו גם מחולי או של אחד הצדדים.

הטיפול מתבצע מתוך כבוד לחיית המחמד ולבעליה ומתוך אהבה אמיתית ורצון לתרום לקשר בריא שיחזק נפש חסונה וגוף איתן.

 

טיפול וטרינרי שמרני

לצד הגישה החלוצית בתחום הטיפול בגוף והנפש אין לשכוח את הטיפול הוטרינרי המקצועי, על בסיסו ניצבת השיטה. ללא יכולות מקצועיות מתקדמות, ניסיון רב שנים והשכלה מעמיקה לא ניתן לטפל בבעל החיים ובטח שלא בקשר המיוחד עם הבעלים.

במרפאת הבית הכתום מתבצעים מגוון טיפולים בבעלי חיים: חיסונים שגרתיים, טיפולים דחופים, עיקור, סירוס, פעולות כירורגיות, שירותי אבחון מתקדמים ושירותי חירום.

 

אימון אישי לחיזוק הקשר עם בעל החיים

הקשרים הנרקמים בין בעלים לבין חיות המחמד שלהם הם מרתקים וטומנים בחובם הרבה פרטים מעניינים שמשותפים לשניהם.

מעבר לדמיון הרב ניתן להשתמש בקשר המיוחד על מנת לקבל שיעור מרתק וללמוד פרטים רבים שיסייעו לבעלים בהמשך הדרך והגידול.

לצד השלילה נאמר כי בהרבה מקרים נראה כי אנשים משליכים את בעיותיהם על בעלי החיים שלהם דבר המתבטא בבעיות בריאותיות שצצות אצל בעל החיים, על פסיכוסומטי שמעתם בעבר?

חיזוק הקשר השורר בין הבעלים לבין חיית המחמד תורם לשני הצדדים ברבדים רבים, אשר חלקם הביאו את בעל החיים לוטרינר מלכתחילה.

אימון אישי מאפשר להציף את הקשיים שחווה הבעלים בחייו, מספק הצצה בזום אאוט על החיים כפי שהם נשקפים מעיניי בעל החיים ושבירת מחסומים. כל זה מאפשר לבנות קשר על בסיס אמון, אהבה הדדית ונטולת משקעים.

יתר על כן, ישנם מקרים מורכבים בהם ירצה הבעלים או משפחתו תהליך של ליווי בהתמודדות עם אובדן או המתת חסד של בעלי חיים וגם זהו חלק מסל השירותים המוצע במרפאה. העקרונות העומדים לרגל המרפאה הם אהבה בלתי מתפשרת לבעלי החיים, כבוד הדדי והרצון לחזק את הקשר באופן שייטיב עם שני הצדדים. חשוב לזכור כי גם תהליך של פרידה מכלב או חתול חשוב שיעשה בצורה מכבדת ומכילה רגשית שתאפשר לבעלים ומשפחתו להיפרד ממקום מקבל ולא מאשים.