רופא שיניים מומחה בהרצליה: 4 סיבות טובות להגיע עד אליו

רופא שיניים מומחה בהרצליה: 4 סיבות טובות להגיע עד אליו

אם תשאלו עשרה אנשים מאיזה רופא הם הכי חוששים שמונה יגידו באופן חד וחלק 'רופא שיניים'. אם תשקיעו ותבקשו מהם להרחיב קצת יותר הם יספרו על חוויה מבחילה שעברו בשעה שישבו לראשונה על כיסא של רופא השיניים. הפחד הופך במהלך השנים למטרד כי אין ספק שבריאות חלל הפה משפיעה על כלל מערכות גופנו. אני מודה באשמה: במשך שנים פחדתי מרופאי שיניים, נמנעתי מטיפולים חשובים ומשמרים והייתי מוכנה לנסוע מאוד רחוק ממקום מגוריי בכדי שמישהו יבטיח לי טיפול במרפאה מקצועית שתצליח להתמודד עם החרדה הדנטאלית ממנה סבלתי.  ידעתי כי הביקור במרפאת השיניים אמור לספק מטרה אחת עיקרית –  שמירת חלל הפה שלי במצב אופטימאלי ועל כן, חיפשתי מרפאה שלצד טיפולי חירום שונים תעניק גם אפשרות של שיקומי פה וניתוחי השתלות שיניים או חניכיים. הייתי אצל רופא שיניים בירושלים, בתל אביב ואפילו אצל רופא שיניים בהרצליה. הכל בכדי להגיע למטרה המרכזית עבורי והיא למצוא את המרפאה שתצליח להציל את חלל הפה שלי, לצמצם את החרדה ולהחזיר את החיוך האבוד.

רופא שיניים בהרצליה – כי עכשיו הזמן שלי לחייך

כשהגעתי בפעם הראשונה לרופא שיניים בהרצליה קיבלו את פניי בצורה נעימה, מכילה ומקצועית להפליא. מה שגרם לי להבין על בשרי עד כמה חשוב לפקוד את מרפאת השיניים לעיתים תכופות. מאז שלמדתי להתמודד עם החרדה הדנטלית שלי אני מדגישה מול כל חבריי ובני משפחתי – אל תדחו ביקורים! דחיית ביקורים אצל רופא שיניים עלולה לגרום לכך שתאלצו לבצע טיפולים מורכבים יותר ויקרים הרבה יותר. באם זאת הפעם הראשונה שלכם במרפאה אצל רופא שיניים בהרצליה בקשו להכיר את הצוות המטפל, בחנו את רמת האדיבות, היחס ואפילו את הניקיון במקום, הכל בהתאם לסוג החרדה שלכם כמובן. בכדי להתמודד עם חרדה דנטלית כדאי שתפגשו את הרופא המטפל ותבדקו באופן וודאי אם תוכלו להסתדר איתו ברמה האישית, מעבר לזה חשוב שתקבלו הסבר מקיף על תכנית הטיפול אותה מרכיב עבורכם הרופא – תדאגו לשאול את השאלות הנכונות, להבין מה הבעיה ומה היא שיטת הטיפול. וכמובן אל תתביישו לבקש הסבר נוסף אם לא הבנתם.

הרצליה – לא מה שחשבתם

היום אחרי שאני כבר מטופלת אצל רופא שיניים בהרצליה אני יודעת שגם אם במקרה אאלץ לעבור לגור באילת אני עדיין ארצה להישאר מטופלת כאן. כי בשביל טיפול שיניים איכותי, צוות מקצועי, יחס אישי ואווירה נעימה שמצליחה לנטרל חששות ופחדים אני אהיה מוכנה לעמוד גם חצי שעה בפקק. מרפאת שיניים טובה היא כזאת שמצליחה להוריד את רמת החרדה שלך ברגע בו אתה עומד מול פתח הדלת. כשאתם מגיעים לרופא שיניים בהרצליה אתם מגיעים למומחה – כזה שמעניק לכם שירות בנגיעה אחת ומעניק לכם חווית שירות שתגרום לכם להבין שכל מי שטוען שלרופאי שיניים יש מוניטין גרוע עוד לא ביקר בהרצליה.