חזור חזרה לדף הקודם
כתובת פורום: http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi
שם פורום: סקופים
מספר נושא: 425623
#0,ימאמץ עילאי וראשון מסוגו של דאע''ש סיני ליצירת מאזן אימה מול חמאס,באזורי הגבול עם עזה
נכתב על-ידי אבו עלי בתאריך 13.09.17 בשעה 20:39

אתמול פירסמתי כאן בפוסט על סיני כרוז ראשון מסוגו מאת דאע"ש סיני ובו איום פומבי ראשון, רשמי ומפורש כלפי חמאס, על רקע מלחמתה בסלפים ושיתוף הפעולה שלה עם צבא מצרים נגד דאע"ש סיני.
היום מפרסמת סוכנות הידיעות הרשמית של דאע"ש, ידיעה, ובה לראשונה מתוארת פעולה שביצעו אנשי דאע"ש סיני "על הגבול עם עזה ". בפעולה המתוארת, השתלטו שלשום אנשי דאע"ש על שני רכבים של צבא מצרים והעלו באש שלושה אחרים במארב שעשו לשיירה נוספת של צבא מצרים( לא זו עליה דיווחתי אתמול).
בערוצי דאע"ש השונים ייחסו חשיבות מיוחדת לביטוי "על הגבול עם עזה" , בציינם כי זהו מסר חד משמעי לחמאס כי אם לא יחדלו מפעולותיהם נגד אנשי הארגון רע ומר יהיה גורלם.
מעבר לכך, גם כדי לתת משנה תוקף לעניין, מפרסמת היום סוכנות אעמאק שלוש ידיעות נוספות שכולן מתארות את הצלחות אנשי דאע"ש לפגוע בחיילים המצרים באזור רפיח, הנושק לרצועת עזה.
באירוע המרכזי מהיום נכנס מתאבד של דאע"ש בשם אבו האג'ר אלאנצארי למוצב של צבא מצרים באזור רפיח. ראשית ירה בנשקו האישי לעבר החיילים הנוכחים במבנה הראשון של המוצב, אח"כ המשיך למבנה השני במחסום ושם פוצץ את חגורת הנפץ שעטה על גופו. באירוע נהרגו מספר חיילים מצרים.

באירוע נוסף חוסל חייל מצרי בירי צלף של דאע"ש ובאירוע הרביעי הושמד טנק מצרי, כך ע"פ דאע"ש.
כל 4 האירועים המתוארים בוצעו באזור רפיח.
ריכוז חריג ליממה וחצי של פעילות בגבול רפיח.

לדאע"ש בסיני חשוב מאוד, בימים אלו, יותר מתמיד, להראות שכוחו עדיין במותניו, על אף מבצעי צבא מצרים האינטסיביים במיוחד שנערכים נגדו בגזרת רפיח וגם בגזרות נוספות, בתקופה האחרונה.
צפי למאמצים נוספים מצד דאע"ש סיני לביצוע פיגועים נוספים בתקופה הקרובה, גם נגד חמאס.#1,יתודה על הידיעה והניתוח. מעניין תמיד.
נכתב על-ידי MrRobot בתאריך 13.09.17 בשעה 21:21
בתגובה להודעה #0
שישחקו הנערים לפנינו.

#2,יבכיף.
נכתב על-ידי אבו עלי בתאריך 13.09.17 בשעה 21:29
בתגובה להודעה #1

#3,יתודה
נכתב על-ידי לורד וולדמורט בתאריך 13.09.17 בשעה 21:34
בתגובה להודעה #0