אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #17526 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 17526   
TAK
חבר מתאריך 3.5.13
29 הודעות
יום ששי כ''ג באייר תשע''ג    14:52   03.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שמירת שבת ומדינה  

שמירת שבת ומדינה

אני מבקש שתתיחסו לסוגיה של שמירת שבת

כתבה סימה קדמון בהמוסף לשבת בשבוע שעבר בהקשר של אמירת יאיר לפיד שהוא לא שומר שבת ואני מצטט
בסביבה של פוליטיקאים שמתהלכים ליד החרדים על קצות האצבעות,שהצביעות והחנופה שלהם היא עינין שבשיגרה
באותו מוסף כתב חגי סגל ואני מצטט במדינת ישראל מקובל שהממשלה לא מחללת שבת בפרהסיה
וביומן ששי ביום ששי אחרון הופיע השר ישראל כץ בערוץ ממלכתי,ערוץ 1

למה אני חותר

מדינת ישראל לא תתקיים כמדינה יהודית כאשר רוב אזרחי שומרים שבת

ב 22 לינואר התקימו בחירות שהוא יום השבתון ומדינת ישראל התירה למפעלים אם תהליכים מתמשכים לעבוד ביום השבתון ( תהליכים מתמשכים הם תהליכים שאי אפשר להפסיק את הייצור ולחדש אותו תוך מספר שעות ) כמו כיל טבע ואחרים והם עובדים בשבתות וחגים במעין ישראבלוף

אני מוכן להגן על הטזה הזו
תקנו אותי אם אני טועה

שבת שלום

TAK

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מה ש''מקובל'' זה שנבחרי הקואליציה מלקקים את התחת של החרדים, לשון המאזניים. Big Joe 03.05.13 22:07 1

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
129229 הודעות, 268 מדרגים, 282 נקודות.  ראה משוב
אור ל שבת קודש כ''ד באייר תשע''ג    22:07   03.05.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מה ש''מקובל'' זה שנבחרי הקואליציה מלקקים את התחת של החרדים, לשון המאזניים.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות