אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #19124 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19124   
uz7 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 13.12.09
45915 הודעות, 156 מדרגים, 299 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ז באלול תשע''ד    00:05   22.09.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

נתניהו מציג לרבין את עמוד השער של עיתון העיר: מתנחל עם כיפה המוצג כחיית טרף  

נתניהו מציג לרבין את עמוד השער של עיתון העיר: מתנחל עם כיפה המוצג כחיית טרף "דברים כאלה שיוליוס שטרייכר לא עשה"

היום לפני 21 שנים, מעט אחרי חתימת הסכם אוסלו, עמד חבר הכנסת בנימין נתניהו מהליכוד על בימת הכנסת ואחז בידו קטע מעיתון "העיר", אותו נופף לעבר ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין.

"אני רוצה לומר כאן לחברי הכנסת דבר שאני לא רוצה לשייך לראש הממשלה אבל אני כן רוצה לשייך לכל מי שעסוק בוויכוח הזה וגם לתקשורת. יש גבול, יש גבולות להשתלחות, וכשכמה מתומכי ההסכם הזה בעיתונות מפרסמים בעיתון 'העיר' בתל אביב תמונת שער, שמראה יהודי, מתנחל עם כיפה, חיית טרף...", אמר לרבין, שלא הכיר את הפרסום האמור.

נתניהו תקף את הסכם אוסלו וטען כי הוא מפקיר את חיי המתנחלים. "אתם עשיתם הסכם עם אש"ף להפקיר את החלק הזה של העם, ומי שמפקיר חלק מן העם סופו להפקיר את העם כולו. אלפי ילדים - אתה מנענע בראש - זה פרט זניח. 130,000 איש, פרט זניח. טובי מפקדינו שם, פרט זניח. הדמעות שלהם, פרט זניח. בתהליך בלתי פוסק מאז הקמת הממשלה הזאת אתם עושים דה-לגיטימציה מתמשכת, דה-הומניזציה אפילו של אותו ציבור פטריוטי, שהוא בשר מבשרנו. ואני קורא לך ואני קורא לכל חברי ממשלתך, ולאלה הצועקים כאן: תפסיקו לצעוק, את הצעקות תפנו לעיתונות הזאת, את הצעקות תפנו לתומכיכם שעוסקים במעשים שפלים כאלה, שבושה שיופיעו במדינה יהודית, דברים כאלה שיוליוס שטרייכר לא עשה. לולא הייתה הפרדה צבאית כזאת", דברי נתניהו.

news1

כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  שם הכל התחיל 669 03.10.14 11:10 1
  משעשע לראות שנתניהו תקף אז מדיניות, שאינה שונה מאוד מזו שהנהיג בשנים האחרונות ilanka 03.10.14 14:37 2
     מערך התעמולה הימני שמאחורי רב המכר של טוביה טננבום ilanka 03.10.14 14:54 3
         נו..ו... shabor 23.10.14 16:44 4

669 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
18851 הודעות, 172 מדרגים, 336 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בתשרי תשע''ה    11:10   03.10.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. שם הכל התחיל  
בתגובה להודעה מספר 0

"אם כולם חושבים אותו דבר, סימן שמישהו לא חושב כלל".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
79731 הודעות, 182 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בתשרי תשע''ה    14:37   03.10.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. משעשע לראות שנתניהו תקף אז מדיניות, שאינה שונה מאוד מזו שהנהיג בשנים האחרונות  
בתגובה להודעה מספר 0

אני רק מתקשה להבין מדוע שירבבת את שמו של רבין לכותרת (הוא לא הופיע שם במקור), כשגם מתוכן הדברים משתמע כי הוא כלל לא היה קשור לעניין:

"אני רוצה לומר כאן לחברי הכנסת דבר שאני לא רוצה לשייך לראש הממשלה... אמר לרבין, שלא הכיר את הפרסום האמור."

ועוד משהו, אתה בטוח שמישהו בלשכת נתניהו ב-א-מ-ת מעוניין לפתוח את העניין הזה, של פרסומים ודברי הסתה?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ilanka לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 25.4.02
79731 הודעות, 182 מדרגים, 275 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט' בתשרי תשע''ה    14:54   03.10.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. מערך התעמולה הימני שמאחורי רב המכר של טוביה טננבום  
בתגובה להודעה מספר 2

במקרה נתקלתי בכתבה הזו. ונזכרתי באשכול שלך:
http://www.haaretz.co.il/magazine/tozeret/.premium-1.2449354

shabor לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 30.11.03
8764 הודעות, 58 מדרגים, 116 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''ט בתשרי תשע''ה    16:44   23.10.14   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. נו..ו...  
בתגובה להודעה מספר 3

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות