אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #20464 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20464   
Yaniv
חבר מתאריך 28.9.07
13509 הודעות
יום רביעי כ' באדר תשע''ה    14:24   11.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

רוני מאנה פותח את הפה על משפ' נתניהו  

הועבר בתאריך 11.03.15 בשעה 14:26 מפורום חדשות על-ידי CarpeDiem, (גלובל)

הייתי איש סודם של שרה וביבי נתניהו. מטפל, תומך, פותר סכסוכים רגישים ותקריות לא נעימות. האיש שמזעיקים אותו באמצע הלילה, וזה שמדבר עם יאיר ואבנר כשאירועים לא נעימים פוקדים את המשפחה.

כל אלו נצורים עמי לעד. לא אספר מילה עד יום מותי. סודות המשפחה ורגעיה האינטימיים אינם חלק מזכות הציבור לדעת. אמנם שרה וביבי פגעו בי ובמשפחתי, ניסו לדרדר אותנו לתהום רגשי, כספי ובריאותי ונכשלו, אבל בניגוד אליהם שמתי לעצמי קו אדום.
מי שהפקידו בידיי את סודותיהם האינטימיים והכמוסים ביותר, לעולם לא ימצאו אותם חשופים בפומבי גם אם הדרך שבה בחרו, אין בה אפילו לא מידה אחת של חברות, הגינות או אנושיות.

הייתי בשביל שרה וביבי חבר, הייתי אח. הייתי בשבילם הכל. כל דבר שהם היו צריכים, אני הייתי שם בשבילם. הטלפון היה פתוח בשבילם גם בשעות הקטנות של הלילה והיו כאלה המון . היום מתברר שטעיתי. התבשמתי מזה שהייתי קרוב לאנשים האלה. זה מדבק ,זה מסחרר זה, 24 שעות. כל יום אתה כמו בתפקיד וזה נראה לך אמיתי. אתה לא יכול להיות אובייקטיבי כי הם שני שחקנים טובים. משתפים אותך, אתה עושה בשבילם את הדברים הכי קרובים והכי אישיים. מודה שזה בילבל אותי כמו שזה בילבל את כל החברים הקרובים ביותר שלהם.

בשבועות האחרונים לא היססתי למתוח ביקורת על התנהלותם של ביבי ושרה. הקפדתי לעסוק בפן הפוליטי והמקצועי בלבד. אני אזרח המדינה, משפחתי חיה כאן, הוריי, ילדיי וזוגתי האהובה. איני מוכן לשתוק ומצפוני לא מאפשר לי לעבור לסדר היום כשאני רואה כיצד משטים בעם שלם, באנשים העובדים שעות ארוכות למחייתם, בחובשי כיפה המאמינים שראש הממשלה מכבד את אמונתם, בבני עדות המזרח המוטעים לחשוב שבית ראש הממשלה יושבים אנשים הרואים בהם אזרחים שווי ערך וזכויות, ובפעילים פוליטיים העושים ימים כלילות עבור מי שמלגלג עליהם בחדרי חדרים.

לא פלא שכל מי שעבד לצידם באופן רשמי ולא רשמי נפגע. הרשימה ארוכה מאוד..
עבורם האנשים סביבם הם כלי חד פעמי להשתמש ולזרוק , וזה לא רק אני,זה גם מנהלי לשכה ,יועצים, דוברים ,שרים, חברי כנסת ,חברים ורבים אחרים וכל מי שבא איתם במגע.

יש להם תחושה שישראל והישראלים ״קטנים עליהם״. שהם מורמים מהעם,שהם אמריקאים או אירופאים-ואנחנו מזרח תיכוניים פרימיטיבים לעומתם.

ישראל היא הבית שלי ,כאן נולדתי וכאן נולדו ילדיי. הוריי קבורים כאן וכלחברי כאן.
צריך להודות: ביבי עשה גם כמה דברים טובים אבל המאזן הכללי שלילי. גם בשלום ,גם בביטחון ,גם בכלכלה, גם בחברה, גם בדיור, גם בתעסוקה וגם בפריפריה. מערכות החינוך, הבריאות והרווחה קורסות, הגיע הזמן להגיד להגיד לו –״תודה ולך הביתה״.
אני פוגש עשרות ומאות זוגות צעירים בוגרי צבא שחלום על קניית דירה רחוק מהם מרחק שנות אור. אני פוגש מובטלים המשפילים את העיניים שאיבדו את הכבוד. אני בוכה איתם בלב .גם אם אני היום מתגורר בסי אנד סאן- ועבדתי קשה כדי להתבסס, אני עדיין אותו ילד שגדל בשכונת התקווה ומזדהה עם האנשים האלה.
אני מאוד כועס על בנימין נתניהו ועל האישה שאיתו, אבל אני שפוי ומפוכח, כמו רבים אחרים אני חש שצריך להחליף את השלטון-לגרש את הייאוש ולקרב את התקווה .
יהיו כאלה שיגידו שיש לי חשבון אישי. לכל אלה אני אומר שיש לי חשבון רק לילדי, למשפחתי ולאישתי, שאני רוצה שיחיו במדינה של משרתי ציבור ולא עושקי ציבור.

לאישה אחת אני חב חובת סליחה.
הייתי מעורב בעניין ליליאן פרץ. הייתי מעורב כי התבקשתי - וטעיתי. אני מבקש סליחה בהזדמנות זו מליליאן פרץ ומהעוול שנגרם לה.

בני משפחת נתניהו לא נהגו בה כראוי-וגם אני לא. אני מתנצל בפניה ומבקש את סליחתה ומאחל לה שהפצע שפעור בה יגליד. כשהיא היתה צריכה אותי לא הייתי שם בשבילה ואני מצר על כך ומתבייש.
ראיתי אז ,כמו היום ,את כל הדוברים החנפנים והשליחים מלכלכים ומגדפים אותה בכלי התקשורת ושתקתי. אני מקווה שתגלה גדלות נפש ותסלח לי.

כל מה שליליאן פרץ סיפרה והעידה בתביעתה והכל נכון במאה אחוז-וחשוב שהציבור ידע זאת.

לסיום רק אומר שאיני מוכן לחשוף שום דבר הקשור לחיים האישיים שלהם למרות שהדברים יחוללו רעידת אדמה במגזרים רבים. ממני לא ייצא דבר.

חשוב לי שאנשים ידעו שהמרחק בין מה שנראה לבין המציאות לא היה רחוק כל כך.

אני לא אצביע לביבי.

https://www.facebook.com/roni.mananew1/posts/1392626227720128

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  מעניין מה גרם לו להתאפק כל כך הרבה עד שפתח.... R_T 11.03.15 14:25 1
  וואו, סיפור של 2-3 מנדטים Mifune 11.03.15 14:26 2
  למה נפל לקרוא את זה לפני ארוחת צהרים?איזו מדינה? jo08 11.03.15 14:41 3

R_T לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
8062 הודעות, 60 מדרגים, 104 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' באדר תשע''ה    14:25   11.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. מעניין מה גרם לו להתאפק כל כך הרבה עד שפתח....  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Mifune לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.4.02
16651 הודעות, 123 מדרגים, 231 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' באדר תשע''ה    14:26   11.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. וואו, סיפור של 2-3 מנדטים  
בתגובה להודעה מספר 0

לטובת הליכוד.

|| לקצץ את תקציב הבטחון || למינים ולמלשינים אל תהי תקווה ||

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
jo08 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.10
5085 הודעות, 44 מדרגים, 88 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' באדר תשע''ה    14:41   11.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. למה נפל לקרוא את זה לפני ארוחת צהרים?איזו מדינה?  
בתגובה להודעה מספר 0

זהירות המחנה הציפ(י)עוני לפניך-שא עמך נַסְיוּב נגד.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות