אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #20930 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20930   
דוידזון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 3.3.08
137250 הודעות, 460 מדרגים, 833 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ט באדר תשע''ה    16:29   20.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

השר אריאל: אנחנו לא מתייאשים  

הועבר בתאריך 20.03.15 בשעה 16:31 מפורום חדשות על-ידי Xeneize, (מפקח)

על אף הירידה בכוחה של סיעת הבית היהודי גוש הימין נשאר ב"ה הגוש הגדול יותר וזה המבחן החשוב ביותר. כותב אורי אריאל. המכתב המלא.
אורי אריאל, כ"ט באדר תשע"ה, 20/03/15 16:02

פעילי הבית היהודי היקרים שלום.

ראשית כל, אני מודה לכל אחד ואחת מכם, שהבנתם את החשיבות הגדולה של בחירות אלו להמשך שגשוגה ובניינה של מדינת ישראל, והשקעתם מזמנכם בעבודת שכנוע של מצביעים, בעמידה בצמתים, בתליית שלטים ופלאיירים, במעבר מבית לבית ועוד.

אומרים שבדור הזה כל מה שמעניין את הצעירים הוא פייסבוק וואטסאפ וסמארטפונים. אתם הוכחתם את האמת: אתם אנשים רציניים וערכיים שמדינת ישראל חשובה להם ומוכנים להשקיע בה.

על אף הירידה בכוחה של סיעת הבית היהודי גוש הימין נשאר ב"ה הגוש הגדול יותר וזה המבחן החשוב ביותר.

עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה. אין זה סוד שהמטרה בבחירות הייתה לקבל יותר מנדטים וזה לא קרה, אבל אנחנו לא מתייאשים מעם ישראל בשום פנים ואופן. יצאנו לדרך לפני כשנתיים באחדות הציונות הדתית וגם בכנסת ובממשלה החדשה שתקום נמשיך לקדם את ערכי הנצח של עם ישראל בארץ ישראל על פי תורת ישראל, ערכים נצחיים שמהווים כאחד את העוצמה הישראלית ואת סלע קיומנו לאורך 4000 שנותינו.

האמת הגדולה של הציונות הדתית הולכת ותופסת מקום בכל חלקי האומה, אנשים מרגישים יותר מחוברים ליהדות ורוצים קשר כזה, והתופעה הולכת וגדלה.

פועלכם לא היה לשווא, ובע"ה נשוב ונתחזק בפעם הבאה.

אף על פי שההרכב הממשלה הבאה עוד לא ידוע, דבר אחד אני יכול להבטיח לכם- אמשיך לשרת את הציבור בנאמנות, להיות אוזן קשבת ואשתדל לסייע ככל יכולתי לפניות מהשטח בכל תפקיד שיוטל עלי. אני מאמין שיש להדק את הקשר בין השרים וחברי הכנסת לציבור ואני רואה בכם אנשי קשר טבעיים בינינו ובין הציבור שסביבכם.

כאן המקום להודות ליו"ר הבית היהודי, ידידי שר הכלכלה נפתלי בנט, על מאמציו המרובים להצלחת מערכת הבחירות.

בהזדמנות זו אאחל לכולכם חג פסח כשר ובעיקר - שמח

בברכת העם והארץ

אורי יהודה אריאל הכהן

שר הבינוי

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/294909

גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ה גיג PASTE 20.03.15 16:30 1

PASTE לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 18.4.11
37698 הודעות, 139 מדרגים, 257 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ט באדר תשע''ה    16:30   20.03.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ה גיג  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות