גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21487 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21487   
אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
6450 הודעות, 117 מדרגים, 213 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ז באלול תשע''ה    00:33   01.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מי אתה בנימין נתניהו ומה הקשר שלך למדינת ישראל?  

בס"ד

לאחרונה ארעו במדינת ישראל כמה וכמה אירועים חריגים, החל משריפה בבית ערבי (הוגדר כתג מחיר למרות שלא היה ראיות והבית של הבן דוד נשרף אחרי שבוע), עובר למעצרים מנהליים והרחקות בניהם גם של קטינים- הווי אומר שימוש בכלים הכי חמורים שיש ברשותה של דמוקרטיה, וכלה במינוי מפוקפק של מפכ"ל בצורה הכי הזויה שיש.

ביניהם עברנו עוד כמה דברים אך חסכתי מיכם.

בכל התקופה, וכשאני אומר תקופה אני מתכוון לחודשים האחרונים, לא שמענו שום ציוץ ואפילו לא איזה סטטוס קטן ממי שבסופו של יום נושא באחריות לכל מה שקורה במדינה במשמרת שלו, מלבד כמה גינויים (של יהודים כמובן) לא שמענו התייחסות למה שקורה פה במדינה.

ואני שואל, ככה מנהלים מדינה? האם לא ראוי שראש ממשלה אשר נושא בעול הכבד ביותר במדינה ואחראי אישית למה שקורה במשמרת שלו, לא יתייחס לאירועים?

ואני שוב אומר, מינוי המפכ"ל עבר אישור שלך,צא ותסביר, הרי המידע כולו היה פרוס בפניך.

מערכת החינוך הייתה בבוץ גם בקדנציה הקודמת שלך, למה האש מופנית לבנט. קח אחריות ותגיב להאשמות החמורות.

בתל אביב מתנהל פרויקט שאתה אישרת, יש הרבה טענות כלפי הפרויקט, העבודות בשבת ועוד.

שלא נדבר על סאגת הגז שלא רוצה להסתיים..

בקיצור, אדוני ראש הממשלה, כמי שאמון על הנהגת המדינה הייתי מצפה להבין ממך מי אתה ומהן עמדותיך.

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  השאלה היא על אלו שמצביעים לו, בלי לדעת מיהו ומה עמדותיו תודה רבה 02.09.15 04:43 1
  ריכזתי לך מעט מהדיבורים של נתניהו בתקופה האחרונה. סמי הכבאי 11.09.15 05:30 2

תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
47191 הודעות, 294 מדרגים, 571 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ח באלול תשע''ה    04:43   02.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. השאלה היא על אלו שמצביעים לו, בלי לדעת מיהו ומה עמדותיו  
בתגובה להודעה מספר 0

עצמאות... בואו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
סמי הכבאי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.1.15
11012 הודעות, 130 מדרגים, 255 נקודות.  ראה משוב
יום ששי כ''ז באלול תשע''ה    05:30   11.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ריכזתי לך מעט מהדיבורים של נתניהו בתקופה האחרונה.  
בתגובה להודעה מספר 0

לא היה פיגוע דקירה או פיגוע אחר שנתניהו לא מסר לגביו תגובה.
בד״כ מאשימים את נתניהו שהוא לא עושה.
אף אחד לא האשים אותו שהוא לא מדבר.

דברי נתניהו על גל הפיגועים

מדברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה:
"קיימתי הבוקר דיון מיוחד עם שר הביטחון, השר לביטחון פנים ושר התחבורה. כדי להתמודד עם מה שמסתמן כמגמת פיגועים גוברת, גם בירושלים וגם ביהודה ושומרון. אנחנו נתגבר כוחות ונגדיל את המיגון לכלי רכב כדי לשמור על ביטחון אזרחי ישראל.
למשטרת ישראל יש תפקיד חשוב בזה, כמו בכלל, בשמירת החוק והסדר. אני נותן גיבוי מלא לשר לביטחון פנים והמאמצים שלו למנות את האיש הטוב ביותר לתפקיד מפכ"ל משטרת ישראל. גל הירש הוא האדם הנכון, במקום הנכון. הוא קצין ערכי, מסור, יש לו יכולות גדולות לחולל שינויים ולתרום תרומה לחיזוק משטרת ישראל ושלטון החוק.
https://rotter.net/forum/scoops1/242728.shtml

@RamGilboa: נתניהו אמר "המדיניות שלי היא ברורה: אפס הבלגה, אפס הכלה, אפס סובלנות לטרור", בנאום שנשא בפני ילדי כיתה א'2 באשקלון

https://twitter.com/ramgilboa/status/638808182056357888

ציוצי נתניהו בטוויטר:
@netanyahu: אמרתי השבוע כי מי שינסה לפגוע בנו, אנחנו נפגע בו. וכך עשינו: צה״ל פגע בחוליה שביצעה את הירי ובכוחות הסורים שאפשרו אותו. אין לנו כוונה להסלים האירועים אך המדיניות שלנו בעינה עומדת. על המדינות שממהרות לחבק את איראן לדעת כי מפקד איראני הוא שנתן חסות לחוליה שירתה.
https://twitter.com/netanyahu/status/634664592883343365

@netanyahu: מבקש לברך את לוחמי צה"ל ומג"ב על הפעולה הנחושה בסופ״ש שנטרלה כמה פעולות טרור. המדיניות שלנו היא אפס סובלנות לטרור: נפגע במי שמנסה לפגוע בנו.
https://twitter.com/netanyahu/status/632848665757904896

@netanyahu: אני מבקש לשלוח איחולי החלמה מהירה ושלמה לאזרחי ישראל שנפצעו אמש בפיגועי הטרור ליד שילה, וגם לחיילת שנדקרה אתמול ליד קבר רחל. הניסיונות לפגוע בנו אינם נפסקים לרגע. שב"כ וצה"ל סיכלו עשרות פיגועי טרור מתחילת השנה. אנו נחושים לפעול בעוצמה ולמצות את הדין עם המחבלים.

https://twitter.com/netanyahu/status/615803270875906048

הימין מאשים את נתניהו שהוא ״רק מדבר״.
השמאל מאשים את נתניהו שהוא ״מדבר הרבה״
ואתה מאשים את נתניהו שהוא לא מדבר בכלל. זה חידוש מרענן..

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות