אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21495 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21495   
uz7
חבר מתאריך 13.12.09
51245 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשע''ה    13:36   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מרזל: אלעזר שטרן מסוכן ליהדות  

פעיל הימין חושש מחזרתו של שטרן לכנסת: "פעל רבות נגד הדת ופגע בגדולי ישראל". על עזיבת פירון: "זו הרפורמה המוצלחת ביותר שלו".

פעיל הימין ברוך מרזל אומר בשיחה עם ערוץ 7 כי הוא חושש מחזרתו של אלעזר שטרן לכנסת לאחר התפטרותו של ח"כ הרב שי פירון

"אנחנו זוכרים את אלעזר שטרן מתקופת היותו אלוף בצה"ל, הוא פגע בישיבות בהסדר, התערב כחבר כנסת בענייני הדת בנושאים שהוא לא מבין כמו בגיורים. הוא נכנס לעניינים של רבנים ופגע בגדולי ישראל".

מרזל מציין כי שטרן מתאים למפלגת "יש עתיד" של יאיר לפיד. "שטרן ישב עם הכיפה שלו לצידו של לפיד במפלגה רודפת הדת. לפחות היום הוא נמצא במקום עם השלט הנכון, כחבר של יאיר לפיד וטוב שהמסכה הוסרה. שטרן הוא בחור מוכשר עם יכולות וכאן טמונה הסכנה. אל האיש הזה אי אפשר להתייחס כאל אדם דתי".

פעיל הימין לא חוסך במילים נגד הרב שי פירון שהתפטר אתמול מהכנסת, "פירון הצהיר בגלוי שההלכה לא מחייבת אותו, ומי שההלכה לא מחייבת אותו אינו יכול להיקרא רב. ההחלטה שלו הראשונה כשר חינוך היתה להפסיק את הביקורים במערת המכפלה ואולי כעת העזיבה שלו היא הרפורמה המוצלחת ביותר".

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/305569

כג בסיוון ה'תשע"ב (12.6.2012) היום העצוב ביותר שידע רוטר.נט.עזיבתו בטרם עת של הרב ישעיהו רוטר זצ"ל

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הוא חושב לפעמים כמוני... bigbig 03.09.15 13:41 1
  גם מרזל וגם שטרן מסוכנים, כל אחד בחלקת האלוקים הקטנה שלו. Mendelson 03.09.15 13:46 2
  תכל'ס. מרזל צודק בכל מילה gandalf 03.09.15 13:50 3
  מרזל מסוכן יותר ליהדות. Big Joe 03.09.15 14:42 4
     הוא לא מצדיק אלימות בשם הדת- הוא מצדיק אלימות שמגנה על הדת והעם. וגם אתה! אחד מהשורה 03.09.15 18:49 5
         אל תשווה אותי אליו. אל תשווה את אלימותו האישית לתפקידו של צבא ממלכתי. Big Joe 03.09.15 19:56 6
             א. אתם שווים לגמרי ב. הצבא לצערנו לא ממלכתי אחד מהשורה 03.09.15 23:14 7
                 מיצינו. Big Joe 03.09.15 23:33 8

bigbig
גולש אורח
יום חמישי י''ט באלול תשע''ה    13:41   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הוא חושב לפעמים כמוני...  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Mendelson
חבר מתאריך 20.6.14
2093 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשע''ה    13:46   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. גם מרזל וגם שטרן מסוכנים, כל אחד בחלקת האלוקים הקטנה שלו.  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
gandalf
חבר מתאריך 4.7.08
29711 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשע''ה    13:50   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תכל'ס. מרזל צודק בכל מילה  
בתגובה להודעה מספר 0

מילה לממשלה - לפני שאתם ממהרים לשפוך את כספי הציבור על האוייב הסורי, דאגו למצוקת הדיור

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשע''ה    14:42   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. מרזל מסוכן יותר ליהדות.  
בתגובה להודעה מספר 0

וודאי לא באותה מידה, אבל גם הוא כדאעש מצדיק אלימות בשם הדת.

אחד מהשורה
חבר מתאריך 12.8.15
3120 הודעות
יום חמישי י''ט באלול תשע''ה    18:49   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. הוא לא מצדיק אלימות בשם הדת- הוא מצדיק אלימות שמגנה על הדת והעם. וגם אתה!  
בתגובה להודעה מספר 4

אחרת למה יש צבא?

סדר העדיפויות שלך ושלו שונה, אבל שניכים מציגים את אותם עמדות בסך הכל.

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
אור ליום ששי כ' באלול תשע''ה    19:56   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. אל תשווה אותי אליו. אל תשווה את אלימותו האישית לתפקידו של צבא ממלכתי.  
בתגובה להודעה מספר 5

אחד מהשורה
חבר מתאריך 12.8.15
3120 הודעות
אור ליום ששי כ' באלול תשע''ה    23:14   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. א. אתם שווים לגמרי ב. הצבא לצערנו לא ממלכתי  
בתגובה להודעה מספר 6

א. אתם שווים בכך ששניכים גרים בישראל, שניכם יהודים ושניכם מאויימים על ידי אותם גורמים, וה לבד מעמיד אתכם באותו צד.
שוב, אני לא חושב לרגע שאתה מסכים איתו אבל שניכם פועלים מתוך רצון עז לשמור על עם ישראל ומדינתו מכל משמר, רק האסטרטגיה לשלכם שונה.

ב. כידוע צהל כבר מזמן לא צבא ממלכתי אלא כלי פוליטי מלא מובן המילה.
כשחייל לא יכול להגן על חייו וכבודו, כשצהל מגרש יהודים מאדמתם כדי לתת את ביתם למרצחים ועוד עשרות הוכחות לכך שצהל אינו ממלכתי אלא כלי בידי האליטה השולטת שלא מעניין אותה העם.

אלימותו של ברוך מרזל (ואני מכיר אותו אישית בערך 12 שנה) נובעת מרצון עז לשמור על שלמות העם והארץ ולא מתוך יצר אלים כזה או אחר.

אגב, זה תמצית דבריו של הרב כהנא הקדוש שאמר שלאלימות לשמה אין שום מקום, האלימות היא כלי שלפעמים הוא לגיטימי ולפעמים לא, והיות וזה נתון לשיקול דעת של כל אחד, אף פעם לא נגיע לעמק השווה מה לגיטימי.

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
154331 הודעות
אור ליום ששי כ' באלול תשע''ה    23:33   03.09.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. מיצינו.  
בתגובה להודעה מספר 7

אין לי עניין בדיון עם מי שמצדיק אלימות.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות