גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #21626 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 21626
אחד מהשורה
חבר מתאריך 12.8.15
6450 הודעות
יום רביעי כ''ד בתשרי תשע''ו    21:40   07.10.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מהי אינתיפאדה ולמי זה טוב שקוראים לה ככה?  

בס"ד

חברים, את הדברים שאני כותב, אני רוצה ללבן קודם כל לעצמי.

אני חושב ומרגיש שאנחנו נמצאים בתוך סחרור גדול מבחינה לאומית שמי שמניע אותו הן ציבוז'שלי וחבריהם, והם מנסים להביא את הממשלה למקום מסויים.

אני רגע לא חושב שהם חלילה הגורמים למצב אבל הם בהחלט רוקדים על הדם לדעתי.

מתוך וויקיפדיה-
אינתיפאדה (בערבית: انتفاضة, תעתיק מדויק: אנתפאצ'ה, "התנערות, התקוממות") הוא שם שניתן לשתי התקוממויות של הפלסטינים מול ישראל.

אני בתור ילד/נער גדלתי בתוך המציאות המטורפת של ירושלים/ גוש עציון /ציר המנהרות וכו' בשנים 01'-04 בהם התפוצצו אוטובוסים ונורו יריות דבר יום ביומו.

את האינתיפאדה ההיא חשנו עמוק עמוק בבשר עם מאות הרוגים מחד אבל רוח קרב שנשבה בנו, רוח שנתנה לנו את הכוח לצאת לחומת מגן- מה שהביא לרגיעה יחסית ביהודה ושומרון לשנים הבאות.

אותה רוח, רוח גבית בעיקר לכוח הלוחם היא היא שגרמה לריסוק תשתיות הטרור, אותה רוח שנתנה לבתי המשפט באיו"ש ליים תיקים מורכבים במהירות שיא ולהכניס את ההנהגה הבכירה מאחורי סורג ובריח, והיא זו שנתנה לראש הממשלה את הכוח לצאת לחומת מגן, שבעקבותיה חוסלו רוב קיני הטרור המשמעותיים ביהודה ושומרון (וכשאני אומר משמעותיים אני מתכוון שכמויות הנשק החם וחומרי החבלה ירדו פלאים).

והיום, בעידן הוואטצאפ העלוב, זה שמלבה את הפחד והחרדה, זה שנותן לנו תחושת מלחמה ומשבש את שגרת חיינו, אנו עדים לשימוש ציני ועלוב של ציבוז'שלי וחבריהם מהמחנה השני מלבים את הפחד על מנת בציבור על מנת לצבור כח פוליטי שיכניס אותם לממשלה בכדי לבצע את זממם ואת חורבן הארץ ומסירתה לידי האויבים כאילו לא הספיקו לנו שני סבבי לחימה כואבים מאז הפעם האחרונה שמסרנו אדמות.

אין יום וכמעט שאין שעה שאין פוסט/ ראיון או סתם ביב שופכין שאחד מהם פותח בגנותו של ביבי בגנותה של הממשלה או בגנותו של כל מי שלא מנשק ת אחוריהם של המחבלים הארורים.

חברים, אנחנו במלחמה עם שבט ששונא אותנו כבר אלפי שנים, שבט שרוצה הכל ולא ישקוט עד שלא יערפו את ראשו הנושך!

שום ממשלה שמאלנית ארורה לא תספק אותם והם לא ישקטו- כמו שנאמר- משביעו רעב, מרעיבו שבע.

ויהי רצון שנדע להשתיק את כל הטיפשים שרוקדים על הדם ומנסים ללבות את השינאה בתוכנו- כשהם לא מבינים שזה רק נותן כח לאויב!

הדבר הכי טוב לנו כרגע הוא אחדות- כל מקום שיש פיגוע, כל משפה שנפגעת, לחבק אותה לתת לה חום ואהבה, רק כך ננצח את האויבים מבית ומחוץ!

ויהי רצון נשמע ונתבשר בשורות טובות ומתוקות!!!

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות