גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #22819 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 22819   
דרום אדום
חבר מתאריך 2.4.12
4688 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ו    03:41   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

תאגיד השידור הציבורי גייס כתב חרדי שלא שירת בצה״ל או בשרות לאמי  

לא מתאים לי להתגייס עכשיו, כרווק"

שחקן הרכש החדש של "כאן" סיפר ל"מקור ראשון" כי יתגייס בזמנו החופשי. יו"ר 'ישראל שלי' שרה העצני-כהן: "אין אפס: או צבא / שירות לאומי, או תורתו אומנותו. לא להתפרנס על חשבון משלם המסים בבקשה"

בת אל בנימין אוגוסט 21, 2016 אקטואליה וחדשות 2 תגובות
http://www.20il.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%99-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%92%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%A2%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%95-%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%95%D7%A7/

אל תאגיד השידור הציבורי הגיע שחקן חדש בשמי התקשורת. הוא חרדי, בן 20 והוא ממש לא הגיע לשם דרך שירות בגל"צ. מדובר באיש הרשת אלימלך (מלך) זילברשלג שאמירה שלו בראיון שהתפרסם ב"מקור ראשון" בסופ"ש האחרון הצליחה להוציא רבים מהכלים.

"אמרתי לצה"ל שאתגייס. אבא שלי שירת, כל האחים שלי שירתו, האדמו"ר שלי הוא האדמו"ר היחיד בארץ ששירת בצה"ל. הוא נפצע ברגל מקליע והיה שותף לכיבוש הגבעה בחיפה, שבה הקהילה שלנו מתגוררת כיום. אני אשרת בצבא, אבל זה משהו שפחות מתאים לי כרווק", אמר זילברשלג בראיון.

"אמרתי להם שייתנו לי זמן וספייס ואעשה את זה. אני חפץ בדבר הזה ורוצה בו. אבל זה לא יקרה בגלל התנכלות קטנה של אנשים קטנים במקומות גדולים, אלא כי זה מה שארצה".

"היה שם בן אדם שפשוט החליט שהוא יגייס את זילברשלג השנה כי יש לי הרבה עוקבים והוא רצה שאנשים יידעו מזה. אז בעזרת השם הוא יזכור אותי הרבה, אני מוכן להתחייב על זה", הבטיח הצעיר.

גשם באמצע אוגוסט?

יו"ר ישראל שלי, שרה העצני כהן, הזדעזעה מהצהרותיו של הרכש החדש של "כאן": "קראתי את הכתבה והרגשתי שמשהו יורד עלי, וזה לא גשם באמצע אוגוסט", כתבה העצני בעמוד הפייסבוק שלה.

"בחור בן 20, חרדי, שהתחיל לעבוד עכשיו בתאגיד התקשורת הציבורי. ככל הנראה נחמד ומוכשר. אממה, הוא לא אמור להיות שם עכשיו. הוא אמור להיות או בצבא או בישיבה כרגע, לא עובד לפרנסתו בתאגיד ציבורי. אבל לבחורצ'יק הזה לא מתאים להתגייס עכשיו אז תנו ספייס בחייכם, פחות מתאים להתגייס כרווק", כתבה העצני.
"לא מתאים לי להתגייס עכשיו, כרווק"

"אני רק נזכרת בחיילים שלי, כמש"קית ת"ש, אלה שטחנו מחסומים עם אמא חולה בבית וקשיים כלכליים עד התקרה, עם השביזות של יום א', ב' ו-ג'. מעניין אם שאלו גם אותם אם הם צריכים קצת ספייס", הוסיפה העצני. "סוגיית גיוס חרדים סבוכה עד מאד. אבל אין אפס: או צבא / שירות לאומי, או תורתו אומנותו. לא להתפרנס על חשבון משלם המסים בבקשה. לא להשתין מהמקפצה".

"ועוד משהו שערורייתי: הפסקה הזאת, זה וואו. יכול היה להגיד – 'אני אתגייס בקרוב', ולהחליק את זה", קבלה העצני על החוצפה, לדבריה. "אבל לא, בחר לסגור חשבון עם מי שרצה לגייס אותו, גוועלד. 'הוא יזכור אותי הרבה', מאיים. למה? כי הוא דרש ממך להתגייס, החוצפן? עכשיו איש התקשורת החדש, בן 20, יסגור את החשבון".

"בזמן שהבחורצ'יק הזה יופיע לנו על המרקע, במימון שלנו, אחרים יאכלו קצת אבק והוא, כשיתחשק. וכנשוי. עם תנאי שירות ומשכורת צבאית פי כמה מכל חייל אחר. עכשיו תחשבו שהתאגיד היה לוקח בחור חילוני, תל אביבי, בן 20, שהיה מתראיין ב"ידיעות אחרונות" ואומר אותו דבר. באותה זחיחות וחוצפה. מעצבן, נכון?", שאלה שרה.

לביקורות ברשת החברתית הגיב זילברשלג בבדיחות: "הבהרה חד משמעית: אני מתכוון להתגייס, אני ממתין לתאריך מצה"ל וכמו כולכם גם אני חושב שיצאתי טוב בתמונות".

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ''אמרתי לצה''ל שאתגייס'' וצה''ל בתגובה אמר סבבה? anonymous 22.08.16 03:45 1
  התנועה שהוקמה על ידי בנט ושקד. תגובתה בפייסבוק האישי שלה-צודקת. DforIsrael 22.08.16 03:54 2
  כנראה מדובר באהבל מנותק מהמציאות ישראלצ'יק 22.08.16 05:00 3
  יפה, כבוד על הפתיחות והאומץ של התאגיד תודה רבה 22.08.16 05:08 4
  איזה כיף זה שאחרים ילכו להלחם ואולי גם לההרג בשבילך ואתה תעשה לעצמך קריירה. ביריון 22.08.16 05:17 5
  השאלה היא מדרש 22.08.16 05:31 6
  מי זה ולמה זה סקופ פורסט גאמפ 22.08.16 05:36 7

anonymous
גולש אורח
יום שני י''ח באב תשע''ו    03:45   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ''אמרתי לצה''ל שאתגייס'' וצה''ל בתגובה אמר סבבה?  
בתגובה להודעה מספר 0

WTF?

בכל מקרה דיבור חצוף. כאילו מישהו חייב לו משהו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
DforIsrael
גולש אורח
יום שני י''ח באב תשע''ו    03:54   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. התנועה שהוקמה על ידי בנט ושקד. תגובתה בפייסבוק האישי שלה-צודקת.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 22.08.16 בשעה 03:59 בברכה, DforIsrael

אבל למי אכפת?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
ישראלצ'יק
חבר מתאריך 2.4.12
10026 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ו    05:00   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. כנראה מדובר באהבל מנותק מהמציאות  
בתגובה להודעה מספר 0

חוש תקשורתי אין לא.

מש' הביטחון מפרסם במיליונים ב’הארץ’ https://rotter.net/forum/scoops1/553899.shtml

תודה רבה
חבר מתאריך 1.1.09
47191 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ו    05:08   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. יפה, כבוד על הפתיחות והאומץ של התאגיד  
בתגובה להודעה מספר 0

עצמאות... בואו

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
40961 הודעות
יום שני י''ח באב תשע''ו    05:17   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. איזה כיף זה שאחרים ילכו להלחם ואולי גם לההרג בשבילך ואתה תעשה לעצמך קריירה.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 22.08.16 בשעה 05:58 בברכה, ביריון

מדרש לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 22.3.11
1261 הודעות, 15 מדרגים, 30 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ח באב תשע''ו    05:31   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. השאלה היא  
בתגובה להודעה מספר 0

האם הוא היחיד במצב הזה, או שצה"ל מאפשר פה ושם חריגות?

פורסט גאמפ
גולש אורח
יום שני י''ח באב תשע''ו    05:36   22.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. מי זה ולמה זה סקופ  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות