גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #22823 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 22823   
בוקיבןיוגלי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.5.05
2430 הודעות, 30 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ט באב תשע''ו    20:26   23.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חיים יואבי רבינוביץ: צה''ל - הוא צבא חולה! ולכן איני ישן בשקט בלילה  

לכבוד

מר בנימין נתניהו - ראש הממשלה

מר אביגדור ליברמן - שר הביטחון

הנדון: צה"ל - הוא צבא חולה! ולכן איני ישן בשקט בלילה!

מכובדי ראש הממשלה ושר הביטחון, גם לכם יש סיבה לא לישון טוב בלילה, דברים רעים עוברים על הפיקוד של צה"ל. כאזרח פשוט, אשר כל בני משפחתו משרתים בסדיר ובמילואים, ועלולים להיקרא לדגל, ביום פקודה, אני מאבד אמון בכושר השיפוט ובשיקול הדעת של הפיקוד הבכיר בצה"ל. ואני נאלץ להכריז בכאב:"תדע כל אם עבריה, שהיא שולחת את בניה לצה"ל, לקבל פקודות ממפקדים חסרי שיקול דעת". להלן חלק קטן מהנתונים שבידי:

1. הרמטכ"ל איזנקוט הכריז, כי הצו היהודי הקדמון "הבא להרגך השכם להורגו" אינו כלל שיש לישמו היום. פרושו של דבר, שאם הוא היה רמטכ"ל בתקופת מלחמת ששת הימים, הוא לא היה מסכים לחסל בבוקרו של 5/6/1967 את חילות האוויר של מצרים סוריה וירדן. אלא היה נוהג, כפי שדיין נהג במלחמת יום הכיפורים, ממתין לתקיפה של האויב, שעלו לנו ב3,000 הרוגים. ואם איזינקוט הוא היום מפקד צבא ישראל, אז יש לי סיבה טובה שלא לישון בשקט בלילה.

2. אם סגן הרמטכ"ל האלוף גולן אומר ביום השואה, שבישראל ישנם הליכים כמו בגרמניה הנאצית, ולא מודח מתפקידו ממש באותו יום, אז יש לי סיבה טובה שלא לישון בשקט בלילה.

3. ד. מגד מילואים מספר, שסגן הרמטכ"ל האלוף גולן, אמר בכנס קצינים, בין השאר:

א. צה"ל מעדיף שיפגעו חיילים, כדי לא לפגוע בפלסטינים חפים מפשע. הוא הדגיש שהוא מוכן לעמוד ולהסביר לאמא, שהבן שלה נפל, כדי לא לפגוע בפלסטינים!

ב. בהמשך ציטט האלוף גולן משפט, מדף הקרב של המח"ט עופר וינטר: "נעשה הכל כדי לעמוד במשימה" ופרס את משנתו, לפיה אנחנו לא נעשה כל שביכולתנו, אלא רק את המינימום הנדרש כדי לעמוד במשימה. ממש לא "לעשות את הכל", אבל נעשה הכל כדי להגן על אזרחים פלסטינים!!!

מי שמוכן, שחיילי צה"ל יהרגו, ובלבד שלא תהרג אמו של הרוצח, שמחלקת סוכריות לחגוג רצח

יהודים , הוא אינו הומניסט הוא אדם הזוי. לא היית רוצה שהוא יהיה אפילו מ"כ של נכדי החייל.

ואם גולן הוא סגן הרמטכ"ל, אז איני ישן בשקט בלילה.

4. אם בגלי צה"ל מוצג המשורר הערבי דרויש כחלק מהאתוס הישראלי, זה האיש שקרה להשמיד את מדינתי ולאכול את בשרם של חיילי צה"ל. יש לי סיבה טובה לא לישון טוב בלילה.

5. אם כל קציני צה"ל הבכירים בשירות קבע עוברים שטיפת מוח שמאלנית, אנטי ציונית, מבית היוצר של הקרן לישראל חדשה, שם מלמדים אותו, כי החיים של אזרחי האויב, חשובים יותר מחייהם של חיילי צה"ל. יש לי סיבה לא לישון טוב בלילה.

6. אם 80% מכלי הנשק הפעילים בעולם התחתון, נגנבו מצה"ל, אם 50% מכלי הנשק שבידי אירגוני הטרור של הערבים, נגנבו מצה"ל. אם 25% מצעירי ישראל(לא כולל חרדים וערבים) משתמטים מגיוס. ובמה צה"ל עוסק? בזקנים של חיילי ישיבות ההסדר. אז יש לי סיבה לא לישון טוב בלילה.

7. אם צה"ל נלחם בזקנים של צנחנים, תלמידי ישיבות ההסדר, ולא נותן להם לעמוד במשמר הכבוד ביום השואה, יש לי סיבה לא לישון טוב בלילה. כידוע בשואה אירופה לא הושמדו יהודים בעלי זקנים.

8. אם צה"ל שולח חיילים בשרות סדיר לשעשע ילדים מוסלמים של מהגרי עבודה בלתי חוקיים מאפריקה, ואינו שולח חיילים לטפל בילדי היהודים שהגיעו מאתיופיה. יש לי סיבה טובה לא לישון טוב בלילה.

9. בעבר המוטו המרכזי של הסיורים לאושוויץ של קציני צה"ל, היה "לעולם לא עוד", לעולם לא נהיה עוד חסרי כוח צבאי, אלא נעמוד על נפשנו ונחסל את הבאים להשמידנו. והיום קציני צה"ל יוצאים למחנות ההשמדה בפולין, והמוטו המרכזי, הינו שגם אנחנו חיילי צה"ל, עלולים להדרדר במדרון ולהגיע למצב, שנשמיד ערבים כמו שהשמידו שם יהודים! אז אני לא ישן בשקט בלילה.

10. אני עוקב אחרי התנהלות המשפט של אלאור עזריה, אין כל אמון בפרקליטות הצבאית, אין לי אמון בשופטים, ששנים מהם מעולם לא היו בזירת קרב, אין לי אמון במפקדים שמעידים שקר, כדי להגן על עצמם ומישרים קו, עם הציפיות של המפקדים שמעליהם, ועל כן איני ישן בשקט בלילה.

11. משפטני המנהל האזרחי ביו"ש, מעלימים עין מהפרות חוק של המוסלמים, וממש מתעללים ביהודי יו"ש, שנאחזים בציפורניים, בהר טרשים קירח.

12. "חיל החינוך מחדש" נוסח סטאלין, מוביל את חיילי ישראל לסיורים בכנסיות ובמסגדים, כאשר רובם, אינם מכירים כלל את מנהגי בית הכנסת היהודי. האם זה נועד להגביר את המוטיבציה בשדה הקרב? אם "חיל החינוך מחדש" מביאים חיילים לירושלים, כדי להכיר את הדת המוסלמי, את הדת הנוצרית וגם את הדת היהודית, כן שלושת הדתות במידה שווה, ממש צבא של האו"ם ולא צבא יהודי, יש לי סיבה טובה לא לישון בלילה.

13. אך בעבר עסקה הרבנות הצבאית בהשרשת ערכים יהודים לאומיים, של הכרת ההיסטוריה היהודית ואמונה בצדקת הדרך. מוביל היום "חיל החינוך מחדש" מדיניות אוניברסלית, ירושלים שייכת כביכול לכל הדתות, ומפיצה פיקפוק רב בצדקת הדרך של העם היהודי.

14. חיל החינוך עסק בעבר בהיסטוריה יהודית, מורשת קרב, ועידוד המוטיבציה ללחימה . עסוק היום בשטיפת מוח אוניברסלית, פוסט יהודית ופוסט ציונית. "חיל החינוך מחדש" מסרס את כושר הלחימה של חיילי צה"ל והתוצאה תבוא לידי ביטוי בעתיד בזירת הקרב.

15. לאחר שסיימתי לכתוב את מכתבי שלעיל, קיבלתי במייל את הדוח של "מרכז ליבה" מיום י"ז בתמוז תשע"ו 23/7/16, ששלח לי משה פלד, חבר קיבוץ בית השיטה. מר פלד היה ח.כ סגן שר החינוך והיה גם אל"מ בצה"ל. והוא כותב לי: "חיים, קרא את הדוח, מעניין ומדאיג מאוד". ובהמשך מופיעה הקדמה של ידידו אריה פרי, אשר כותב בחריפות, כדלקמן:

הנושא:צה"ל - צבא הקרן להשמדת ישראל

כך הפך צה"ל מצבא ההגנה לישראל וצבא העם, לצבא הקרן להשמדתה והחרבתה של ישראל!

קראו את הקובץ המצורף המתאר את התהליכים המחרידים והמזעזעים המתרחשים מאז עידן תהליך

אוסלו בצבא הקרן של השמאל הקיצוני.

עם צבא כזה רכרוכי אימפוטנטי ומסורס, צבא הנגוע בשטיפת מוח פוסט מודרניסטית מכילה ומאופקת

ביחס לאויב, צבא אשר איבד את צדקת הדרך והפך מצבא לקייטנת נוער, צבא אשר לא יודע מהו ניצחון

בקרב, ומהי הכרעה במלחמה, עם צבא כזה אשר איבד את הצפון, ושכח לשם מה הוקם- עם

צבא כזה לא ננצח שום מלחמה ושום מבצע!

לו לוחמי יחידה 101 היו רואים עד היכן התדרדר צה"ל ועד כמה סורס, לו היו רואים עד כמה סורסה

ונבלמה רוח הלחימה שלו- עד שאינו מסוגל להכריע במשך 50 יום כנופיות רחוב של חמאס, לו היו

רואים את כל זאת- היו וודאי מתהפכים בקברם ובצדק!

אם המצב הזה ימשך, עוד נתגעגע למלחמת לבנון ה-2 ומלחמת יום כיפור!!

16. המסקנה הכואבת: "צה"ל הוא צבא חולה"!!!

בכבוד רב

רו"ח חיים יואבי רבינוביץ
אזרח פשוט

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כל מילה בסלע. צהל אכן חולה בסמולנות הזויה. גם ב'צוק איתן' הצבא סבל מעודף הומניטריקה לאויב ש-עצמון 24.08.16 08:22 1
     פחחח... מ''המפעל'' של יואבי רבינוביץ יוצא רק חצץ דק... Big Joe 24.08.16 11:58 2
         כולנו ממתינים בקוצר רוח לתגובתך המפורטת והניצחת לכל 16 הסעיפים של רבינוביץ' זבנג וגמרנו 24.08.16 18:13 4
             מאז שכתלמיד עבדתי ביציקות, אני לא מתעסק בחצץ. Big Joe 24.08.16 18:21 5
                 אנחנו לא יכולים לעמוד במתח ג'ו... ש-עצמון 25.08.16 12:55 8
  +1 זבנג וגמרנו 24.08.16 18:11 3
  הוא סתם מגזים ונכנס לסיטואציות ואמירות מאוד ספציפיות גולש 24.08.16 19:33 6
     אם זה לא מייצג את כלל הארגון אז הארגון מתנער מזה, נכון? אחרת, כנראה שזה דווקא כן מייצג זבנג וגמרנו 25.08.16 11:01 7
         הצבא לא צריך להתייחס לכל אמירה של כל אחד מפקודיו גולש 25.08.16 19:32 9
  מר רבינוביץ אתה חולה ומסוכן בגלל אנשים כמוך בית המקדש חרב פעמים רק בזכות צהל אתה מסוגל yaha1 28.08.16 10:25 10

ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
33079 הודעות, 165 מדרגים, 300 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' באב תשע''ו    08:22   24.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כל מילה בסלע. צהל אכן חולה בסמולנות הזויה. גם ב'צוק איתן' הצבא סבל מעודף הומניטריקה לאויב  
בתגובה להודעה מספר 0

"חיינו הממהרים וחיינו העוברים לאט. דרך שתי נקודות עובר רק קו ישר אחד".{י.עמיחי}

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות, 358 מדרגים, 432 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' באב תשע''ו    11:58   24.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. פחחח... מ''המפעל'' של יואבי רבינוביץ יוצא רק חצץ דק...  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום רביעי כ' באב תשע''ו    18:13   24.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. כולנו ממתינים בקוצר רוח לתגובתך המפורטת והניצחת לכל 16 הסעיפים של רבינוביץ'  
בתגובה להודעה מספר 2

כבר חתמת על העצומה למען גיבור ישראל שחיסל את המחבל?

Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות, 358 מדרגים, 432 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' באב תשע''ו    18:21   24.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מאז שכתלמיד עבדתי ביציקות, אני לא מתעסק בחצץ.  
בתגובה להודעה מספר 4

על האיש ההזוי הזה לא שווה לבזב זמן, ובדרל כלל הגיגיו נשארים ללא תגובה. אני רק לא התאפקתי בגלל הדברים החצובים בסלע...

ש-עצמון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 10.4.16
33079 הודעות, 165 מדרגים, 300 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי כ''א באב תשע''ו    12:55   25.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אנחנו לא יכולים לעמוד במתח ג'ו...  
בתגובה להודעה מספר 5

"חיינו הממהרים וחיינו העוברים לאט. דרך שתי נקודות עובר רק קו ישר אחד".{י.עמיחי}

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום רביעי כ' באב תשע''ו    18:11   24.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. +1  
בתגובה להודעה מספר 0

גולש
גולש אורח
יום רביעי כ' באב תשע''ו    19:33   24.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הוא סתם מגזים ונכנס לסיטואציות ואמירות מאוד ספציפיות  
בתגובה להודעה מספר 0

צהל הוא צבא חזק ואוייבינו מודעים לכוחו וידו הארוכה.
גם בצבא כזה יימצא האחד עם האמירה הלא פוליטיקלי קורקט או ההתנהגות הבלתי הולמת. זה לא מייצג את כלל הארגון ואת האנשים שמשרתים בו ואין צורך בשינויים גורפים ודרסטיים.

זבנג וגמרנו
חבר מתאריך 2.4.12
37971 הודעות
יום חמישי כ''א באב תשע''ו    11:01   25.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אם זה לא מייצג את כלל הארגון אז הארגון מתנער מזה, נכון? אחרת, כנראה שזה דווקא כן מייצג  
בתגובה להודעה מספר 6

גולש
גולש אורח
יום חמישי כ''א באב תשע''ו    19:32   25.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. הצבא לא צריך להתייחס לכל אמירה של כל אחד מפקודיו  
בתגובה להודעה מספר 7

ישנם אמירות חמורות שמחייבות טיפול והן אכן מקבלות את תגובת הדובר, או לפחות צריכות לקבל אבל לא צריך להגיב על כל שמועה או מאמר.

yaha1
גולש אורח
יום ראשון כ''ד באב תשע''ו    10:25   28.08.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. מר רבינוביץ אתה חולה ומסוכן בגלל אנשים כמוך בית המקדש חרב פעמים רק בזכות צהל אתה מסוגל  
בתגובה להודעה מספר 0

לקום כל בוקר ולהמשיך לנשום אתה כנראה גם שייך למחנה הימני המפואר

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות