גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23009 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23009
אחד מהשורה
חבר מתאריך 12.8.15
6450 הודעות
יום שלישי כ''ג בתשרי תשע''ז    14:08   25.10.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

חזן הפסיד פעמיים!  

בס"ד

חבר הכנסת חזן הגיש תביעת דיבה נגד עמית סגל.

חזן, יוצא למלחמה נגד ערוץ טלוויזיה מהגדולים בארץ, מלחמה שבה הוא יפסיד בכל מקרה, אבל אני דווקא רוצה לדבר על הזירה שאולי היה לו בה סיכוי, הזירה המשפטית.

עמית סגל עושה תחקיר עיתונאי שמעמיד בסימן שאלה את האפשרות שאורן חזן עשה מעשים שהם על גבול העבירה הפלילית הרבה אחרי גבול המוסר.

אורן חזן בוחר שלא לשתוק ולתת לגל לעבור אלא יוצא למלחמה משפטית בעמית סגל.

המשפט מסתיים בהחלטה " אורן חזן עישן קריסטל מת', הזמין נערות ושיקר בתצהיר... אבל בגלל שחדשות 2 לא הוכיחו שהוא גם סחר בסמים הם יפצו אותו".

כיום, תשאל כל ילד וילדה יגידו ש"בית המשפט קבע שאורן חזן עשה את כל זה" למעשה עמית סגל מקבל חותמת של בית המשפט.

פה צריך לעצור רגע ולהבין, בתביעה אזרחית כל מה שערוץ 2 צריך לעשות כדי לקבל את החותמת הכל כך משמעותית הזו, זה להוכיח מעל ל 50 אחוז שזה מה שהיה, שלא כמו בתביעה פלילית שם צריך להוכיח מעל לכל ספק סביר, מה שערוץ 2 לא בהכרח היה מסוגל להוכיח ( ואולי בגלל זה לא נפתחה עד עכשיו חקירה בנושא).

אורן חזן מפסיד פעם ראשונה בזה שהוא מכריח את בית המשפט לקבוע שהוא עשה את הדברים, חותמת שבלי עזרתו ערוץ 2 לא היה מקבל.

השופט, שאני חייב לומר במקרה הזה היה חכם במיוחד לכאורה, נותן פסק דין הכי טוב שערוץ 2 יכול לקבל!
היות והשופט לכאורה מבין את הנפשות הפועלות, נותן לאורן חזן עצם שתגרום לו לכאורה לא לערער על ההחלטה ובכך נותן גושפנקא נוספת לכך שהדברים נכונים.

פה אורן חזן לכאורה מפסיד שוב ובמקום להודיע שהוא מערער על ההחלטה ושאין טיפת אמת בדברים (הרי הסתברות של 50 אחוז שזה קרה יש הרבה מקום לפרשנות ויש לשופט המון מרחב תמרון, כך שבערעור סיכוי טוב שהיה מצליח להפוך את ההחלטה), הוא מעדי להפסיד את שמו הטוב בתמורה ל40 אל ש"ח מערוץ 2.

תשאלו עכל איש תקשורת, ברור ופשוט ש40 אלף ש"ח זה סכום סביר בשביל הרייטינג, ההוכחה לאמיתות התחקיר והשם הטוב שערוץ 2 זכה לו פה מבית המשפט.

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות