גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #23288 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 23288   
AVNER לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.4.02
1995 הודעות, 22 מדרגים, 42 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    12:21   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לשטן, נמאס מטענת בן-אהרון שהוא לא עושה מספיק לתיקון הבחירה של העם, והציע 'קח את החוטים'..  

ערכתי לאחרונה בתאריך 14.12.16 בשעה 12:33 בברכה, AVNER

לשטן, נמאס מטענת בן-אהרון שהוא לא עושה מספיק לתיקון הבחירה של העם,
והציע 'קח את החוטים', אז הוא לקח.

כזכור, ב1977 כשהימין עלה לשלטון לראשונה בתולדות המדינה, אמר יצחק בן-אהרון,
מזכל ההסתדרות 'האגדי' שהמליך את פרץ על נמל אשדוד, והפך את הנמל הזה,
למקום הכי מושחת במדינה, עד היום הזה, כדלהלן:
"אם זה רצונו של העם - אז צריך להחליף את העם"

יצחק בן-אהרון מסתובב הרבה במסדרונות האגף השמאלי, שם למעלה, וכל פעם שהוא פוגש בשטן,
הוא זורק לו: "נו, מה יהיה עם ביבי? אתה לא יכול לעשות משהו?"
והשטן עונה:"מה אני עוד יכול לעשות שלא ניסיתי?",
עד שנמאס לו, ובפעם האחרונה, לפני כחודש הוא נכנע ואמר ליצחק בן-אהרון:
"יאללה,לך על זה! נראה אותך מצליח, קח את החוטים ותפעיל את המריונטות!".

יצחקל'ה שלנו לא בזבז זמן, העיקר לא לרדת מסדר היום הציבורי, שלא יעבור יום בלי
שרזי ברקאי יעלה איזשהו 'אנטי ביבי/אנטי בנט/אנטי ימין/אנטי דתיים'.

שלא יתיבש לליאור שליין הדימיון היצירתי ושלא יגמר מאגר האידיוטים השימושיים
שמוחאים לו כפיים.

בן-אהרון הכריז על גיוס חרום. וכולם באו:
אמני בצלאל, רביב דרוקר, העוזרות הפרלמנטריות במיני וכו'...

מסתבר שבן אהרון באמת צדק, העם באמת מטומטם, אם העובדה שאיזשהו קצין
התחיל עם חייל בגבעתי, זה מטיל קלון בתא"ל עופר וינטר, רק כי כך אמר
הגורו רביב דרוקר.

בקיצור - השטן נכנע, אחרי כל הקונצרטים של יבחושי הביצה, הוא הודה:
מייסטרו יצחק בן-אהרון אתה יותר טוב ממני, אבל תחזיר לי את התפקיד, שלא יפטרו אותי...

והעם היושב בציון נשם לרווחה, אחרי שהשטן חזר לתפקידו...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הרבה אומץ יש לך... אחד מהשורה 14.12.16 13:53 1
  הפתיחה ה''מוחצת שלך'' היא שקר. בן אהרון לא אמר זאת Big Joe 14.12.16 14:57 2
     אמר, גם אמר יוסל'ה! אני ראיתי את זה בזמנו בלפחות 3 אמצעי תקשורת. אהודברח 14.12.16 16:22 3
         הוא ממש לא אמר את זה. ועדות הראייה שלך על אמצעי תקשורת שווה כקליפת השום. Big Joe 14.12.16 16:54 4
             מזל שעדות הראיה שלך, גם שווה כקליפת השום... אהודברח 14.12.16 17:45 5
                 לי יש סימוכין Big Joe 14.12.16 17:55 7
             כחצי מיליון מופעים של משפט המחץ שלו מופיעים בגוגל תוך פחות משניה, אידיוט שימושי של סטלין AVNER 14.12.16 17:53 6
                 ויש הקלטה של דבריו המקוריים בקול ישראל. הנה גם אתה הוספת את השקר לחצי המיליון. Big Joe 14.12.16 17:58 8
                     מאלף++ לקרוא מה כותב הבן של יצחק בן אהרון על אביו ואמו, תוצרי הסוציאליזם, ערש השמאל שלנו AVNER 14.12.16 18:22 9
                         רכלן עלוב שכמוך. בין הרבה בנים ואביהם הפוליטיקאי נוצרים שברים. מי אתה שתשפוט? Big Joe 14.12.16 19:07 10
                             יצחק בן אהרון היה איש רע, כך גם מאיר פעיל, זה כנראה קשור לזה שהם רמסו ברגל גסה את היהדות AVNER 14.12.16 23:59 11
                                 תגובה רינית, מעידה על בגרות... Big Joe 15.12.16 01:19 12
                                 כן..... ומה היה אחר כך? כל מי שלא אוחז בדעתך, הוא איש רע?? יש יותר פאטתי מזה? שלומצי 16.12.16 16:49 16
                                     אני לא מכיר את כל ממ שהוא ציין אבל את מי שכן אחד מהשורה 17.12.16 18:01 17
                                         מה שאפיין אותם, מעבר להיותם מוכשרים הוא: 'המטרה מקדשת את האמצעים', ומקיצונייתם ניגזר הרוע AVNER 18.12.16 18:57 18
                                             מי שמדבר על שנאה... Big Joe 21.12.16 15:44 19
             עד כמה שאני זוכר, בכל זאת עברו 40 שנה מאז, הוא אמר ש''אנחנו לא נקבל את זה'' ביריון 16.12.16 11:14 13
                 לא. הוא אמר שהוא לא ''מכבד'' את זה Big Joe 16.12.16 12:34 14
                     יתכן. אם זכרוני לטווח ארוך מצויין. ביריון 16.12.16 12:37 15

אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
6450 הודעות, 117 מדרגים, 213 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    13:53   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הרבה אומץ יש לך...  
בתגובה להודעה מספר 0

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות, 358 מדרגים, 432 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    14:57   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. הפתיחה ה''מוחצת שלך'' היא שקר. בן אהרון לא אמר זאת  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
19839 הודעות
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    16:22   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. אמר, גם אמר יוסל'ה! אני ראיתי את זה בזמנו בלפחות 3 אמצעי תקשורת.  
בתגובה להודעה מספר 2

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    16:54   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הוא ממש לא אמר את זה. ועדות הראייה שלך על אמצעי תקשורת שווה כקליפת השום.  
בתגובה להודעה מספר 3

בראיון אחרי המהפך הוא נשאל שאלה האם הוא אינו מכבד את הכרעת הבוחר השיב "לא אינני מכבד את הכרעת העם" (כי העם אינו מבין את אשר עשה ועוד יתחרט עליה".

זה מאוד רחוק מהסילוף שמפיצים עליו.

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
19839 הודעות
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    17:45   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. מזל שעדות הראיה שלך, גם שווה כקליפת השום...  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    17:55   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. לי יש סימוכין  
בתגובה להודעה מספר 5

https://he.wikiquote.org/wiki/%D7%99%D7%A6%D7%97%D7%A7_%D7%91%D7%9F-%D7%90%D7%94%D7%A8%D7%9F

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%99%D7%A6%D7%97%D7%A7_%D7%91%D7%9F-%D7%90%D7%94%D7%A8%D7%9F

חבר מתאריך 15.4.02
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    17:53   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. כחצי מיליון מופעים של משפט המחץ שלו מופיעים בגוגל תוך פחות משניה, אידיוט שימושי של סטלין  
בתגובה להודעה מספר 4

ערכתי לאחרונה בתאריך 14.12.16 בשעה 18:09 בברכה, AVNER

כחצי מיליון מופעים של משפט המחץ שלו - 'אם זה רצונו של העם - אז צריך להחליף את העם'
מופיעים בגוגל תוך פחות משניה, אידיוט שימושי של סטלין, גם כן.

היה חבר מפ"ם מ 1948 עד 1954, בתקופת משפטי הרופאים והטיהורים של האינטליגנציה היהודית, ע"י סטאלין, גדול הרוצחים עלי אדמות.

בכל קיבוצי מפ"ם התנוססה תמונתו של הקצב הגרוזיני - יוסיף ויסריונוביץ סטלין - על חצי קיר
בחדר האוכל, כדי מעריציו יוכלו לעכל את הטרף בתיאבון, וכשבריה וחרושצ'וב הרעילו אותו למוות
הופיעה כותרת על כל הדף הראשון של עיתון 'על המשמר' ביטאון מפ"ם:
'כבתה שמש העמים'

בן-אהרון ושאר האידיוטים השימושיים, התעלמו מהרציחות הללו בטענה
שהן 'שמן בגלגלי מהפכה'...

אגב: מפלגת מר"ץ של היום הוקמה משילוב של 'מפ"ם' + 'ר"ץ'.

לתשומת ליבם של תלמידי בצלאל, אולי תעשו מיצג עם התמונה ענקית של סטלין, כמו
בחדרי האוכל של פעם, ותוסיפו את הכיתוב:

מפ"ם
+
ר"ץ
====
מר"ץ

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    17:58   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. ויש הקלטה של דבריו המקוריים בקול ישראל. הנה גם אתה הוספת את השקר לחצי המיליון.  
בתגובה להודעה מספר 6

חבר מתאריך 15.4.02
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    18:22   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. מאלף++ לקרוא מה כותב הבן של יצחק בן אהרון על אביו ואמו, תוצרי הסוציאליזם, ערש השמאל שלנו  
בתגובה להודעה מספר 8

ערכתי לאחרונה בתאריך 14.12.16 בשעה 18:33 בברכה, AVNER

אני, הבן הבכור, עברתי את כור ההיתוך של החינוך המשותף: באין-משפחה, באין-בית, הרבה פעמים באין-הורים גם בשטח. עולם מאוכלס אידיאות ומצוות "עשה". עולם קירח מאהבה, מחום, מאינטימיות.

הייתי בן 10 חודשים כשההורים השאירו אותי לשנה שלמה באומנות של מטפלת התינוקות, כשהם נסעו לחו"ל, לשליחות. חלק מההחלמה שלי מטראומות הילדות הייתה עדותו של אבא, שנאמרה לי כשהייתי כבר בן יותר מחמישים. אבא אמר לי כך: "הקושי של אימא היה בכך שהיא הייתה צעירה, יפה, מלאת חיים, שואפת לחיים משלה, ולא הייתה מוכנה בשלב ההוא של חייה לאימהות. אימא עזבה אותך כי היא לא יכלה להתמודד עם שאלת האימהות". למה היה לי כל-כך חשוב לשמוע את זה אפילו בגיל 50? כי ילד דחוי על-ידי אימא שלו, ידוע שמובלעת בדמו, בפסיכיקה שלו, התחושה שהוא לא ראוי ולא שווה. זה מצוי בתשתית נשמתו. אהה, חשבתי, אם כך לא בי האשמה. אני בסדר. אימא היא זו שלא הייתה בסדר. תארי לך, בגיל 50 לעסוק בדברים האלו.

כרגיל אצל אבא, גם פה יצא שלא בו האשם. אימא אשמה. האשמה כולה הוטלה עליה: היא לא הייתה בשלה. ומהי מידת האחריות של אב כשיש לו אישה לא בשלה? מה האחריות של אב כשהוא עושה ילד? איזה מסקנות נובעות מזה לגבי מה מותר לו ומה אסור? המודל הזה, שאימא אחראית על חוסר החום וחוסר הבית, והוא בעל נפש חמה ונדיבה, חזר לאורך כל הימים. אימא קלטה את רעמי הבנים והייתה מוקד האכזבה מהציפיות לבית, והוא תמיד יצא בסדר. רק אחרי מותה של אימא, פתאום הרגשתי איך המסך הזה נקרע אצלי. ראיתי - באיחור אדיר, רק לקראת סוף היצירה, ומבחינה זו טוב שהספר לא יצא עדיין - איך הוא דרס אותה. איך היא הייתה נרצעת לו. איך הוא השליט עליה את עולמו, את חוג ענייניו, את סדר העדיפויות והקדימויות, את המסגרות: על מה מדברים ועל מה שותקים. איזו עריצות!

תראי, אימא אהבה אותו, אחרת לא הייתה נשארת, אבל זה היה כלא. היא התגרשה ממנו פעם. הלכה עם מישהו אחר למשך שנתיים וחצי. אז היא לא סלחה לעצמה על זה כל חייה, וחיה עם המון רגשות אשמה. על ערש מותה, כשתאי הסרטן כבר זחלו למוחה וצלילותה אבדה, היה בינינו מפגש מרגש עד דמעות. היא קראה לי ודיברה על הספר וביקשה סליחה ומחילה על מה שלא הצליחה להעניק לי. שנינו בכינו.

ואז היא אמרה: תביא לי את אבא. והיא אמרה לו: אני רוצה לדבר אתך על האשמה שאני מרגישה כלפיך בגלל התקופה שהלכתי ממך. והוא, בקשיחות שלא תיאמן, אמר לה: מה אני, כומר מוודה? אני לא כומר. אמר, וזז הצדה. ואז חשבתי יש באיש הזה יושר. אבל הוא אכזרי מאין כמוהו. למה יושר? אולי הוא לא רצה לקבל את הווידוי שלה כי הוא עצמו בגד בה יותר מפעם, ולא רצה לספר לה על כך? וככה הוא בונה, עד היום, את המיתוס של בן-אהרון: החלוץ. האידיאליסט. הסוציאליסט. דובר האמת. ולא על כך אני מאשים אותו. הוא בשר-ודם כמו כולנו. אבל במיתוס הסבל הבעל היה תמיד בחזית האידיאית, והאישה התייסרה בערירותה.

מעניין שויקיפדיה שעליה אתה מסתמך לא מזכירה בכלל את הסיפור המשפחתי המזויע של
הכהן הגדול של הסוציאליזם, כמו גם את העובדה שבן-אהרון טיפח את הועד המאפיונרי
של נמל אשדוד בראשות בן טיפוחיו של בן-אהרון - יהושוע פרץ.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    19:07   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. רכלן עלוב שכמוך. בין הרבה בנים ואביהם הפוליטיקאי נוצרים שברים. מי אתה שתשפוט?  
בתגובה להודעה מספר 9

אבל גם שייקה בן אהרון עשה את השלום עם אביו. אז אתה יצאת רע מאוד.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חבר מתאריך 15.4.02
יום רביעי י''ד בכסלו תשע''ז    23:59   14.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. יצחק בן אהרון היה איש רע, כך גם מאיר פעיל, זה כנראה קשור לזה שהם רמסו ברגל גסה את היהדות  
בתגובה להודעה מספר 10

יצחק בן אהרון היה איש רע, כך גם מאיר פעיל, מאיר יערי, שולמית אלוני, יוסי שריד
ועוד שמאלנים קשים.
זה קשור, כנראה, לזה שהם רמסו ברגל גסה את היהדות.

חבר מתאריך 2.9.05
יום חמישי ט''ו בכסלו תשע''ז    01:19   15.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. תגובה רינית, מעידה על בגרות...  
בתגובה להודעה מספר 11

שלומצי
חבר מתאריך 14.8.05
59703 הודעות
יום ששי ט''ז בכסלו תשע''ז    16:49   16.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. כן..... ומה היה אחר כך? כל מי שלא אוחז בדעתך, הוא איש רע?? יש יותר פאטתי מזה?  
בתגובה להודעה מספר 11

אחד מהשורה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.8.15
6450 הודעות, 117 מדרגים, 213 נקודות.  ראה משוב
יום שבת י''ז בכסלו תשע''ז    18:01   17.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. אני לא מכיר את כל ממ שהוא ציין אבל את מי שכן  
בתגובה להודעה מספר 16

אני חושב שאין חולק שאלה אנשים שנלחמו ביהדות הדתית ובדתיים/ מתנחלים באופן אישי ופעמים רבות בצורה לא לגיטימית.

עובדה שהוא לא ציין את בוזי הרצוג שאינו נלחם ביהדות או במתנחלים כאג'נדה אלא מייצג את הצד השני, יצוג שונה אבל מכבד לרוב.

אני לא שונא ערבים- אני אוהב יהודים!

חבר מתאריך 15.4.02
יום ראשון י''ח בכסלו תשע''ז    18:57   18.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מה שאפיין אותם, מעבר להיותם מוכשרים הוא: 'המטרה מקדשת את האמצעים', ומקיצונייתם ניגזר הרוע  
בתגובה להודעה מספר 17

מה שאפיין אותם, מעבר להיותם מוכשרים הוא: 'המטרה מקדשת את האמצעים',
ומקיצונייתם ניגזר הרוע, כפי שבא לידי ביטוי ביצחק בן אהרון, מאירקה פעיל וכו'.

הם לחמו מלחמת חורמה במתנגדיהם, ללא עכבות.

מאירקה פעיל שנא את הימין ודאג בכל הזדמנות להאשים את האצ"ל בטבח,
בקרב 'דיר יאסין', אף שהיה בהסכמת ההגנה, והאצ"ל אף ויתר על יתרון ההפתעה,
כדי להזהיר את מי שאינם לוחמים לצאת מהאזור.

מעלילות 'הנחש' - יוסי שריד, שספר בשם זה, שנכתב עליו, הורד מהמדפים.
ציטוטח ממאמר עליו:
יוסי שריד הוא הכריז מלחמת עולם על המתנחלים, ולא חסך מהם גידופים, דברי נאצה ולפעמים גם דברי עלילה. כל יכולות הניסוח שלו גויסו לצורך הכפשתם. "זאת חבורה נפחדת והיסטרית, טפילית ומפונקת, שכל תלאה מוציאה אותה מכליה", השתלח בהם בעיצומה של האינתיפאדה הראשונה, בעודם מותקפים ומדממים. כמו כן טפל עליהם אחריות ישירה למצוקות החברתיות בישראל. "מישהו שמע פעם על מתנחל מובטל?" שאל בטור שלו ב"הארץ", ויצר רושם מופרך כאילו נודע לו ממקורות רווחה מוסמכים שאכן אין בנמצא מתנחל הנזקק לשירותיהן של לשכות התעסוקה.

"הייתי שם לפני שבוע", כך סיכם פעם אחרת רשמי ביקור בקריית ארבע, "ועל העיר רבץ ענן כבד, כפי שרואים רק במקומות שדליפה צהובה אופפת ומרעילה אותם, ובראשם צועד הרב משה לוינגר, תמיד כמו בעיצומו של התקף אפילפטי". ופעם אחרת כתב: "טעינו, כשלא פינינו את מתנחלי חברון מיד לאחר טבח מערת המכפלה. רבין שקל זאת, אבל מישהו דאג להפחיד אותו ברגע האחרון. כך נותרה האשפה במקומה באין מסלק".

את עיקר תהילתו זרע וקצר בתקופת מלחמת לבנון. הטנקים של שרון ובגין היו עדיין במרחק ניכר מבֵּירות כאשר שריד פתח באש. אפילו השמאלנים כעסו עליו בהתחלה. רק בהמשך המלחמה, כשהעניינים הסתבכו וחיילים נפלו בזה אחר זה, כולם יישרו איתו קו; ראו בו נביא. "המציאות הוכיחה שנה אחרי שנה שהוא באמת צדק בכול", ספד לו אמנון דנקנר ערב פרישתו מהכנסת.

זאת היתה, כמובן, הגזמה פראית. שריד לא צדק בכול. קשה אפילו לקבוע שהוא צדק בדרך כלל. כמו כל פוליטיקאי בכיר או פובליציסט צמרת היו לו נבואות מוצלחות, נבואות מופרכות ונבואות שהגשימו את עצמן. כשמספר החללים בחזית הצפון עלה על מחיר הדמים הממוצע של פעולת תגמול נרחבת, הפכה הביקורת של שריד לאופנה כללית.

פקפוקיו הקולניים בצדקת המערכה פגעו קשות במורל של הדרג הפיקודי הבכיר ובביטחון העצמי של הדרג המדיני. כל תקרית דמים הוצגה כהוכחה לחוסר התוחלת שבעצם הכניסה ללבנון, על אף שאין מלחמה בלי תקלות מבצעיות ורגעים קשים, אפילו לא מלחמות מוצלחות וצודקות.

חבר מתאריך 2.9.05
יום רביעי כ''א בכסלו תשע''ז    15:44   21.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מי שמדבר על שנאה...  
בתגובה להודעה מספר 18

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
40961 הודעות, 247 מדרגים, 407 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט''ז בכסלו תשע''ז    11:14   16.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. עד כמה שאני זוכר, בכל זאת עברו 40 שנה מאז, הוא אמר ש''אנחנו לא נקבל את זה''  
בתגובה להודעה מספר 4

חבר מתאריך 2.9.05
יום ששי ט''ז בכסלו תשע''ז    12:34   16.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לא. הוא אמר שהוא לא ''מכבד'' את זה  
בתגובה להודעה מספר 13

ובגלל המשמעות הכפולה של המושג, עיוותו את דבריו.

ביריון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.9.07
40961 הודעות, 247 מדרגים, 407 נקודות.  ראה משוב
יום ששי ט''ז בכסלו תשע''ז    12:37   16.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. יתכן. אם זכרוני לטווח ארוך מצויין.  
בתגובה להודעה מספר 14

אבל גם "לא מכבד" טוב היה לו לא נאמרה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות