גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24248 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24248   
mykey
חבר מתאריך 29.1.17
360 הודעות
יום ראשון כ''ג בחשון תשע''ח    10:12   12.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ההוכחה שיש אפליה וגזענות כלפי יהודים יוצאי אתיופיה  

בגלל טראומה אליו נחשף במהלך שרותו הצבאי, הוא הלבין. בעקבות כך, החברה הישראלית מתייחסת אליו שונה כשצבע עורו לבן לעומת כשהיה שחור.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חובשת מוסמכת פנויה להשגחות פרטיות בבתי חולים https://goo.gl/f1W72F

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  עם כל הכבוד לך דנזל 12.11.17 10:25 1
  ויטליגו מוכרת ע''י קצין התגמולים של משרד הביטחון כנכות דפקו אותו כרגיל בני מרום 12.11.17 21:42 2
  הגזענות היא גם מהאתיופים לשאר האדם tiptipon6 13.11.17 06:53 3

דנזל
חבר מתאריך 6.11.17
1412 הודעות
יום ראשון כ''ג בחשון תשע''ח    10:25   12.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. עם כל הכבוד לך  
בתגובה להודעה מספר 0

ואני מכבד אותך מאוד וכל העמידה שלך לזכויות המיעוטים אבל...
זה אולי בורות ודעות קדומות
אבל זה לא מניע גזעני
אין טעם לחפש הוכחות, הגזענות תישאר פה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
בני מרום לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 20.8.13
5695 הודעות, 25 מדרגים, 37 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ג בחשון תשע''ח    21:42   12.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ויטליגו מוכרת ע''י קצין התגמולים של משרד הביטחון כנכות דפקו אותו כרגיל  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
tiptipon6 לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 24.10.03
7025 הודעות, 41 מדרגים, 70 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד בחשון תשע''ח    06:53   13.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. הגזענות היא גם מהאתיופים לשאר האדם  
בתגובה להודעה מספר 0

מעניין מה קורה כשאתיופי מביא קלה מרוקאית לדוגמא?
מקבל את המנהגים המרוקאים?
מעניין מה יקרה אם נערה אתיופית תביא חתן אשכנזי חרדי, איך יגיבו בני משפחתה?
הגזענות קיימת אצל כולם, גם אם לאתיופי מסויים אין בעיה שביתו תתחתן עם מישהו מחוץ לעדה זה עדיין לא דעת הכלל, ולדעתי זה בסדר. לדעתי אנשים עם אותה מנטליות או לפחות מנטליות דומה מסתדרים טוב יותר.
אני מהעדה המרוקאית, אמנם נולדתי בישראל וכך גם הוריי, אני מתחבר למנהגים המרוקאים, אני לא גזען, אני שונא את כולם באותה מידה אך מתחבר יותר לאנשי עדות המזרח ולנוסח תפילות המזרח ולשמחה המרוקאית, אני לא מוצא שום דבר רע בזה, הבעיה היא כאשר יפיי נפש מנסים להעצים בעייה שלא קיימת וזה גורם להתססה ואלימות.
מי שטוען שאינו גזען שירשום לי בפרטי ואני מוכן לעשות איתו ניסויי שבסופו נבחן שוב את אימרתו.
כך זה בעולם וכך זה בטבע, אם יבוא אשכנזי ויבקש להיכנס למועדון של אתיופים הוא יראה מוזר בסביבה לא טבעית והאתיופים יסתכלו עליו מוזר ויתכן שגם לא יכניסו אתו, ככה זה ולדעתי זה גם בסדר, בקבוצת החברים שלי יש ערב רב של תרבויות ויש גם 2 אתיופים בניהם, יצאנו לבלות ונכנסנו למועדון, הכל היה מעולה, לא הפלו איש מאיתנו כולל האתיופים ואז קרה משהו עצוב, הגיע למועדון אתיופי אחר, לא קשור אלינו, שיכור מסריח מהת×× ורצה להיכנס, הסלקטורית לא הכניסה אתו, לא כי הוא אתיופי אלא כי הוא שיכור וסביר להניח שהיה מתפתח איתו משהו, ואז בעיתון המקומי בסופש אני קורא כתבה על האפליה במועדון, נו באמת, זו אפליה?
במועדונים נחשבים ניתן למצוא ממגוון העדות כולל ערבים בדווים, אשכנזים ומזרחיים, במועדונים אתיופים רואים רק אתיופים, מי גזען?
אם אני יבלה במועדון אתיופי, ואני יתמרמר מול ההנהלה שכל השירים באתיופית ושישימו גם ישראלי או שירים במרוקאית, נראה לכם שיענו לדרישתי, נצא לתקשורת ונטען לקיפוח?
מה שאני אומר זה שבני אדם שונים זה מזה ומה שמאפיין עדות זו המנטליות, ישראל מרכזת בה את כל היהודים מכל העדות ולכן יש קבוצות, כל אחד עם סוג האנשים שקרובים למנטליות שלו, באתיופיה למשל כולם אתיופים אז אין גזענות, שם זה נקרא עויינות והיא מונת כלפי הזרים במדינה שהם ממש מיעוט זניח, אין עוד מדינה בעולם שמכילה ערב רב של תרבויות כמו ישראל.
אני מגנה כל אירוע אלימות בשם הגזענות ומצד שני זה בסדר שיש עדות וכל אחד יכול לחיות לפי רצונו והמנטליות בה גדל.

חייב פיקוח על הפרקליטות, הפשרות של היום הן הנורמות של מחר !

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות