גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #24464 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 24464   
tec
חבר מתאריך 11.10.07
30921 הודעות
יום שלישי כ''ח בשבט תשע''ח    12:43   13.02.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

שווי שטחי יו''ש אם הם ריקים מערבים,והאם ניתן להצדיק כלכלית הגירה ערבית תמורת מענקים?  

הייתי רוצה שחברי הפורום יסייעו לי לבצע הערכה כלכלית של שווי השטחים וההחזקה בהם, כדי לנסות ולראות אם ניתן להצדיק מבחינה כלכלית ובצורה שתהיה מובנת לכולם, הצעה לכל הפלסטינים ביו"ש להגירה מרצון תמורת מענקים נדיבים , וכדי להעריך את גובה המענק ששווה לישראל לשלם לכל משפחה פלסטינית על מנת שתהגר מכאן ברצון:

1. כמה הסכמי אוסלו והשליטה בערבים ביו"ש עולים לנו כל שנה, ובנוסף כמה שווים שטחי יו"ש או כמה ייחסך למדינה אם שטחי יו"ש יהיו ללא ערבים או כמעט ללא ערבים, ובסיפוח ושליטה ישראלית.

לעומת :
2. המענק הממוצע המוערך שצריך יהיה להערכתכם לשלם לכל משפחה פלסטינית, (או לכל אדם, אך עדיף למשפחה), כדי שרובם יסכימו להגר משטחי יו"ש, כך שכאשר יהיו מיעוט בשטחים ישראל תוכל לספח את השטחים ולשלוט בהם ללא התנגדות מצד העולם, ובכך להביא לפתרון הבעיה הפלסטינית והטרור הפנימי שהם מפעילים ב-50 שנה האחרונות.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  הייתי מתחיל פה- סמפו 16.02.18 17:44 1
     ''מנהיגות יהודית'' חסרים כל כישורים ויכולת לעשות הערכה בלתי אפשרית כזאת. Big Joe 16.02.18 18:07 2

סמפו
חבר מתאריך 28.1.12
9474 הודעות
יום ששי א' באדר תשע''ח    17:44   16.02.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. הייתי מתחיל פה-  
בתגובה להודעה מספר 0

מחיר אוסלו ב-20 השנה האחרונות: 933,000,000,000 ש''ח (כטריליון ש''ח)-
https://rotter.net/forum/scoops1/101534.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Big Joe
חבר מתאריך 2.9.05
161902 הודעות
יום ששי א' באדר תשע''ח    18:07   16.02.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ''מנהיגות יהודית'' חסרים כל כישורים ויכולת לעשות הערכה בלתי אפשרית כזאת.  
בתגובה להודעה מספר 1

אגב, השקרנים האלה שכחו להוציא את פייגלין מרשימת מנהיגיהם...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות