גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #25521 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 25521   
תודה רבה לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 1.1.09
47191 הודעות, 294 מדרגים, 571 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי י''ב באדר ב' תשע''ט    21:41   19.03.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

9 הערות על הראיונות שהעניק בני גנץ  

- ביחס לפרשת הטלפון, בני גנץ השתמש במילים דומות לאלו שנתניהו השתמש בזמן פרשת הקלטת: על החומר אמר "זה עניין פרטי ואנהל אותו לבד", על ההדלפה אמר "היום זה אני ומחר זה כל אחד אחר".

- אף אחד לא שאל על השמועות מהכפר הירוק. חוץ מהנושא הזה, המראיינים לא עשו לו הנחות. האם סוכם לא לגעת בזה?

- כשכולם שואלים את אותם שאלות, קשה להבין למה יש כל כך הרבה מהדורות חדשות. (יש לציין שחדשות 13 היו המקוריים ביותר).

- גם אחרי ההבהרות, לא שלל סופית ישיבה עם נתניהו, במידה ויתבטל כתב האישום. יש לציין שבהקלטות תלה גם את הסיטואציה בתוכנית מדינית שיגיש טראמפ.

- נשמע שהוא מוכן לתת הכל, להקריב את כל הכלים (כפי שעשה באיחודים עם תל"ם ויש עתיד), בשביל המטרה האחת - הקמת ממשלה. הוא ייתן כל דבר לשותפות, וייקח מצידו את הכסא בלבד.

- לגבי החרדים הוא טוען שכעת בקמפיין כולם אומרים דברים אבל בסוף יתיישרו. אני מניח שהוא מבין שהאמירה הזאת יכולה לחול גם עליו, ועל אמירותיו המתנגדות לישיבה עם נתניהו.

- גנץ טוען שהחתירה לשלום לא תכלול מעשים חד צדדיים (ונכון לעכשיו אין עם מי לדבר), אך בנאום פתיחת הקמפיין אמר שאם לא יהיה עם מי לדבר, כן ייעשו צעדים מצד ישראל.

- המסרים איתם הגיע מהבית, במטרה להשחיל אותם היכן שתימצא הזדמנות: בקבינט יישבו גנרלים ולא סמוטריץ' ורגב (ביטחון), הילדים שלי חושבים לי (מנה את שמותם) (רגש אנושי), אמרו שלא אצליח ונכנסתי וחיברתי (יכולות פוליטיות).

- סתם אנקדוטה על העציץ שהיה מאחורי גנץ בראיון: פעם אריק שרון התראיין, ובנו התקשר לברר ממתי יש קנאביס בבית ראש הממשלה. מתברר שהמצלמה של המראיין נמחקה, והשאלות בלבד הוסרטו שוב ובנפרד באולפן, שם היה צמח שדומה לקנאביס.

עצמאות... בואו

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  2 דגשים שלי- ישראלצ'יק 21.03.19 02:42 1

ישראלצ'יק לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
10026 הודעות, 72 מדרגים, 124 נקודות.  ראה משוב
יום חמישי י''ד באדר ב' תשע''ט    02:42   21.03.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. 2 דגשים שלי-  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 21.03.19 בשעה 02:52 בברכה, ישראלצ'יק

1. העניין עם עזה- לפי גנץ לא צריך יותר משקט והחזרת הגופות בכדי להחיל יוזמות מדיניות עם עזה. אמר את זה בער' ה-1 . לא הקשו עליו מה זה כולל יוזמה מדינית. לא הקשו עליו למה התנאי של שמירה על השקט מספיק בכדי לתת להם יוזמות מדיניות בפרט שהחמאס ינצל את זה להתעצמות צבאית טרוריסטית. לא פירוז עזה מנשק, לא ניתוק הקשר מאיראן. לא חזרה מהמצע מאידיאולוגיית החמאס.
2. שמתי לב ששלוש מבין הארבע הראיונות ציטטו את המשפט של בוגי "אני בכיר בכף והוא בחיר בחית" ואז שאלו איך תסתדרו ארבעתכם , זה נראה לי מוזר כולם ידעו לצטט בדיוק את אותו משפט??...

https://www.youtube.com/watch?v=GskJ6uUQiDU

מש' הביטחון מפרסם במיליונים ב’הארץ’ https://rotter.net/forum/scoops1/553899.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות