אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #19982 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19982   
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
19023 הודעות
יום שלישי כ''ו בסיון תשע''א    11:24   28.06.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  191. חוק רישום סוכן זר-דמוקרטיה מתגוננת כהלכתה / אהרון רול  
  תגובה עבור הודעה מספר 0
 
  
ערכתי לאחרונה בתאריך 28.06.11 בשעה 11:44 בברכה, ליה
 
בשני נושאים אסטרטגים מהותיים וחיונים לבטחון ישראל ניכשלה ממשלת נתניהו עד כה באורח תמוה אשר קשה לנמקו באמצעים רציונלים.

חוק רישום סוכן זר-דמוקרטיה מתגוננת כהלכתה

בשני נושאים אסטרטגים מהותיים וחיונים לבטחון ישראל ניכשלה ממשלת נתניהו עד כה באורח תמוה אשר קשה לנמקו באמצעים רציונלים.

האחד - כבר הפך לחלב שגלש והמדובר הוא בעשרת חודשי ההקפאת הבניה בשטחי יו"ש. ההחלטה אומללה אשר היוותה כישלון אסטרטגי חמור לישראל באשר במבחן התוצאה, גרמה לפלשתינים לטפס על עצים גבוהים (בעידודו רווי ניחוח האיסלם של האובמה) ובכך טירפדה אפשרות לשיחות ישירות עם הפלשתינים. אין באמור כאן לרמוז כי יוצאים היינו נישכרים משיחות אלו (סביר להניח שלא), אך למצער היינו זוכים לרגיעה פורתא בתחום המדיני.

אפשר וכוונת הממשלה היתה טובה, אפשר ועמלו לרצות את הבילתי אפשרי-האיסלמיסט אובמה. אך פוליטיקה אין מנהלים בנוסך "הדרך לגהנום רצופה כוונות טובות", פוליטיקה הינה אמנות השורה התחתונה דהיינו, השגת מטרתך או ניכשלת. ממשלתנו אכן ניכשלה כאן אומללות. כדי להוסיף עוון על טיפשות, לא חידשה ממשלת נתניהו את ההקפאת עשרת החודשים באורח רשמי אך הקפיאה שוב את הבניה ביו"ש ממש עד ימינו אלה באורח חד צדדי וללא יתרונות שכנגד עבור עצמנו. התוצאה הנוספת" גם אכלנו דגים באושים וגם גורשנו מן העיר".

השני – אוזלת ידה, למצער הפושעת, של ממשלת נתניהו בהכלת האירגונים החוץ פרלמנטרים העוסקים ב"שלום", "שיח"זכויות", ועוד נכלולי-סחריר הבאים לחסל את מדינת ישראל כמדינתו של העם היהודי בארצו.

רק אוויל או מבקר חוצן יחלוק כיום על הקביעה כי אירגוני "הקרן לישראל חדשה" שתיל, קרן פורד ומאות דומיהם, הינם "מהווים סכנה אסטרטגית קיומית למדינת ישראל".

למצער שני אירגונים מערבים המממנים את שוטמינו מבפנים היו שותפים משך השנים לקביעה כי הקמתה של מדינת ישראל היתה טעות שיש לתקנה והמדובר הוא על גורמים ממשרד החוץ האמריקני וקרן פורד. לגבי המממנים האיסלמיסטים של שוטמינו מבפנים בהקשר זה אין צורך להכביר מילים.

משנאי החינם בנינו הללו הצליחו משך כ- 15 השנים החולפות, אך בפרט משך חמש השנים האחרונות, להעמיד את ישראל במצב מגננה תמידי. הם הצליחו להצמיד לישראל תוויות של "מדינה "כובשת" ו"מדינת אפרטהייד". הם הצליחו ליצור לישראל מצג של דה-לגיטימציה הקושר אנושות את ידיה של ישראל בבואה להגן על עצמה (דו"ח גולדסטון כבר אמרנו?), הם הפכו את מדינת ישראל לברווז צולע והמצב עוד עומד להחמיר.

ממשלת נתניהו עשתה את שגיאת חייה-חיינו, לא הקואליציונים, אלא הישראלית-קיומית, היא טירפדה את כל ההצעות לפיקוח והגבלת ארגוני השטנה החוץ פרלמנטרים הפועלים בישראל במימון זר אשר חלקו מגיע בפירוש ממדינות אויבות בנפש לנו.

ניתנת האמת להאמר, אותן הצעות אשר הועלו בכנסת ישראל על ידי אנשים טובים ואיכפתים אשר אינם יכולים לעמוד מנגד בחזותם את מדינתם מתדרדרת במדד הקיום לשאול תחתיות תחת שרביטם מלופף הממון של שוטמי ישראל מבפנים, אותן הצעות כוונותיהן היו טובות אך מהותן שגויה. מאידך-גיסא, אנו איננו מצפים מהממשלה להיות מהאו"מ שהרי לכך קיים ה"שמום". הסרת הצעות בלתי ראויות מטעם חברי כנסת איכפתים אין פירושה כי חברי הממשלה חייבים להפוך ל"תפודי כורסא" ולא ליזום דרכים חלופיות להכלת הסכנה האסטרטגית הרובצת כעננה שחורה מעל ראשינו.

במדד הדמוקרטיה המתגוננת נימצאת ישראל הרחק, מאד רחוק מלהתקרא "דמוקרטיה מתגוננת". בהתאם למצבה הגאו-פוליטי האזורי הרי ישראל הינה דמוקרטיה אוטופית מתאבדת, המגובה, מובלת ונישלטת על ידי "כנופיה נכלולית לשם פשע" של "שלטון החוק" אשר סביבה חגים לווינים של עמותות "משנאי החינם בנינו", ומכאן כי צועדת בסופו של יום לעבר חורבנה.

אך גם כאשר אנו חפצים להקנות לדמוקרטיה שלנו גוון מתגונן אל לנו לשפוך התינוק עם המים. טענות אירגוני השיטנה החוץ פרלמנטרים כי הצעות החוק הבאות להגביל יכולתם לקבל תרומות הינן בילתי דמוקרטיות, אכן כן, הינן צודקות.

אל לנו להתמקד במניעת העברת תרומות או במיסויין ושאר שיטות מעין אלו, אלו אינן דרכי הדמוקרטיה. עלינו להתמקד בהפיכת התרומות לשקופות כבדולח, לשזפן בעין השמש המחטא. בו בזמן, עלינו לתקון ולהפעיל (בעיקר להפעיל – תחום בו אנו אפסי אפסיים), תקנות אכיפה קשות ואכזריות, תוך קיצור תהליכים שיפוטים דרסטי, אשר לפיהן כל פורץ גדר ישא עונש כה חמור עד כי ישקול עשר פעמים לפני שיעז לעבור על החוק.

בענין זה עלינו ללמוד לקח מהאמריקנים. הם כבר עברו מצבים מעין אלו, בפרט בעת המלחמה הקרה כאשר רוסיה הסובייטית שלחה אצבעות מרופדות ממון לקירבי הדמוקרטיה האמריקנית באמצעות, אכן ניחשתם, עמותות חוץ פרלמנטריות קומוניסטיות הפועלות (כמה מוכר ובנאלי במקומותינו כיום), במסווה "שלום" ו"זכויות אזרח", כן, זה החל שם. ולכן, כל שעלינו לעשות הוא "להתגלח על זקנם", בלי קומבינות, קריצות ונכלולים ישראלים, בפשטות ליישם את שעובד נכון והיטב מעל שבעים שנים עבור האמריקנים.

המדובר הוא ב"חוק רישום סוכן זר" האמריקני אשר חובה עלינו לגיירו ולהשמישו כאן אצלנו. זהו חוק וותיק אשר נחקק בארה"ב כבר בשנת 1936 ועבר כבר התאמות ועידכונים רבים בעת "המלחמה הקרה", ראוי ללמוד ממנו (ראה אתר החוק בסיפא להלן).

אנו נביא עבור הקורא את עיקרי החוק (בעיברית-באדיבותו של אכפתי אלמוני) וניתן יהיה להתרשם עד כמה מחשבה דמוקרטית מתגוננת כהלכתה הושקעה בחיבור החוק מעבר לים:

1 - רישום ככלל – חובה על סוכן זר, קרי מי שפועל בארה"ב בעבור גוף זר, להירשם במשרד המשפטים.

במסגרת הרישום מחויב הסוכן בגילוי מידע מפורט על מי שפועלים במסגרת הגוף הזר שהוא מייצג, מקורות המימון שלו ואופן השימוש בכספים שקיבל.

את הרישום יש לעשות בתוך עשרה ימים מהיום שבו הפך אותו אדם לסוכן זר, ובטרם החל בפעילותו בעבור הגורם הזר.

2 - עדכון שוטף לפחות אחת לחצי שנה חובה - על הסוכן הזר להעביר למשרד המשפטים עדכון של נתוני הרישום ובו פירוט פעילותו בחצי השנה שקדמה לעדכון. רשאי התובע הכללי (העומד בראש משרד המשפטים) לדרוש קבלת עדכונים במועד מוקדם יותר, אם הוא סבור שיש בכך צורך מסיבות של ביטחון לאומי או אינטרס ציבורי.

3 - חובת הגילוי - על כל חומר שהסוכן הזר מפיץ חייבת להופיע באופן בולט הצהרה שהמידע מופץ בשם הגוף הזר, כוללת ציון שמו של גוף זה. עותק מחומר זה יש להעביר בתוך 48 שעות למשרד המשפטים.

בכל שיחה שהסוכן הזר מקיים עם גורם בממשל (הרחבת רול – כל מגע שהוא, עם כל גורם ממשלתי או שאינו כזה), ובכלל זה בשיחותיו עם חברי הקונגרס, חובה על הסוכן להבהיר לבן-שיחו כי הוא פועל בשם הגוף הזר.

כל סוכן זר שמעיד לפני ועדה של הקונגרס חייב להמציא לוועדה עותק מהצהרת הרישום האחרונה שהעביר למשרד המשפטים.

חובה על הסוכן הזר לשמור רישומים של כל פעילותיו ולאפשר לשר המשפטים לבדוק אותם בכל עת שידרש.

יצוין כי ההגדרות בחוק האמריקני למונחים "גוף זר הן רחבות וכוללות. כך, למשל, הוראת "גוף זר" עשויה להיות ממשלה או מפלגה זרה, אך גם כל אדם שהוא מחוץ לארה"ב. נוסף על כך, המונחים "ממשלה זרה" ו" מפלגה זרה" מוגדרים אף הם הגדרה רחבה – הוראת "ממשלה" עשויה להיות כל שלטון, חוקי או לא חוקי, מוכר או לא מוכר על-ידי ארה"ב, והוראת "מפלגה" עשויה להיות כל ארגון המנסה להגיע לשלטון בטריטוריה זרה.

בהגדרת "סוכן זר" נכללים אלה:

אדם (המלה "אדם" חלה לעניין זה גם על שותפות, התאגדות, ארגון וכל צורת התארגנות של בני- אדם, למעט בעלי אזרחות ותושבות של ארה"ב או תאגידים המאוגדים על- פי חוקי ארה"ב, שמרכז העסקים שלהם (הנהלתם, בדרך כלל, הוא בארה"ב), הפועל בארה"ב כסוכן, כנציג או כעובד של גוף זר, אדם הפועל לפי הוראה, בקשה, הנחיה או שליטה ישירה של גוף זר, או אדם שפעולותיו מפוקחות, מונחות, או נשלטות, באופן ישיר או עקיף, ממומנות או מסובסדות, באופן מלא או חלקי, על- ידי גוף זר המבצע אחת מאלה:, ישירות או באמצעות אדם.

א - פעילות פוליטית למען אינטרס של גוף זר; פעילות שאדם מתכוון להשפיע באמצעותה או מאמין שתשפיע על סוכנות או על פקיד של ממשלת ארה"ב, וכן פעילות כאמור המכוונת להשפיע על הציבור בארה"ב לנקוט עמדה כלשהי בכל הקשור להסדרים של ענייני הפנים או מדיניות החוץ של ארה"ב.

ב - יעוץ ליחסי ציבור, פרסום, שירותי מידע או ייעוץ פוליטי בעבור או בשם אינטרסים בתחום המדיני של גוף זר.

ג - שידול, איסוף או נתינת תרומות, הלוואות, כסף או כל דבר אחר בעל ערך למען אינטרס של גוף זר.

ד - ייצוג אינטרס של גוף זר לפני כל סוכנות או פקיד של ממשלת ארה"ב.

4 - אדם המסכים לפעול למען אינטרס של גוף זר, המתיימר לפעול למענו, המתכוון לפעול למען אינטרס של גוף זר או הרואה את עצמו עושה זאת. לרשימה שלעיל שורה ארוכה של חריגים: לדוגמא, עיתונאים העומדים בקריטריונים מסוימים אינם נחשבים סוכנים זרים אך הנם כפופים למגבלות אחרות עקב מקצועם.

מומלץ לחברי הכנסת להיכנס לאתר החוק האמריקני וללמוד ולשנן היטב את הנאמר שם. רבים יופתעו מהפירוט התחכום וההגנה על הדמוקרטיה, תוך שמירת חופש הביטוי בו זמנית המופיעים בו.

על חברי הכנסת לחדול מלנסות ולהמציא את הגלגל בשטח זה. אין פסול בכך כי נלמד מנסיונם של אחרים.

בנוסף, אימוץ החוק האמריקני ככללו, לא יגרום להכפשת ישראל כמדינה חוסמת דמוקרטיה וחופש ביטוי. כל מי שיתלונן על כך, יש לשלחו לאורים והתומים של הדמוקרטיה העולמית, למשרד המשפטים האמריקני לקבלת הסברים. בניגוד לנו הם מצטיינים בכך.

ככל שנקדים לאמץ את חוק רישום סוכן זר במקומותינו, נועיל לביצורה וחוסנה של מדינת ישראל ונסלק הרבה דם רע הקיים כאן בנינו.

אך יותר מכל, שקיפות כוללת ורחבה בנוסך "חוק רישום סוכן זר" כניזכר לעיל תעמיד בעין הציבורית לחיוב עמותות אשר בכנות תורמות לחיי החברה ותקינותה המוסרית הלאומית והקיומית ומנגד, תטיל אור מבזה-שלילי על אותן העמותות הפועלות ללא לאות לשם הרס מדינת היהודים בארץ ישראל. הציבור הישראלי אינו טיפש, הוא יבור מיד את התבן מן הבר וישכיל לנהוג בהתאם לאינטרסים הקיומים שלו.

לאתר "חוק רישום סוכן זר" האמריקני

http://www.fara.gov/

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/Hatred_for_Nothing_Volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/Democracy/Israeli%20Democracy%20chapters.pdf

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=175187            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 אירגונים לא ממשלתיים ונזקם לישראל ליה 11.09.10 16:55 כותרת
   פרופ' ג'ראלד שטיינברג - נאום בכנסת ליה 11.09.10 17:28 1
      “לוחמה משפטית” המיועדת להעניש את ישראל ליה 11.09.10 21:00 2
          הוקם בישראל ארגון למעקב אחר מעשי האירגונים הלא ממשלתיים ליה 11.09.10 21:10 3
              קמפיין האירגון:לוגו של תפוז נוטף דם ליה 11.09.10 21:16 4
                  תמיכתה של דנמרק בפעילותם הפוליטית של הארגונים ליה 11.09.10 21:19 5
                      רטוריקת זכויות האדם והמהלכים המשפטיים נגד ישראל ליה 11.09.10 22:53 6
                          ''בצלם'',''אמנסטי'',ו-Human Rights Watch -בארה''ב לא! ליה 11.09.10 23:14 7
                              מדיניות מוטה נגד צה''ל וישראל.סיפור צלם רויטרס. ליה 11.09.10 23:24 8
                                  מדוע מסכימה ישראל לבחישה האירופית בעינייניה הפנימיים? ליה 11.09.10 23:48 9
                                      יהודי אמריקני שלא חי פה כלל יצר את מבול האירגונים הללו ליה 12.09.10 07:55 10
                                          נזקם של האירגונים הלא ממשלתיים לעם בישראל ליה 12.09.10 08:37 11
                                              להלן המטרות הסמויות של האירגונים הלא ממשלתיים בישראל ליה 12.09.10 14:21 12
                                                  מטרת האירגונים-לבודד ולהשמיץ את ישראל כפושעת מלחמה ליה 12.09.10 14:32 13
                                                      בארה''ב אירגון הממומן ע''י ממשלה זרה הוא ''סוכן זר'' ליה 12.09.10 14:37 14
                                                          האירגונים הורסים את המדינה מבפנים בעזרת מימון זר ליה 12.09.10 15:01 15
                                                              ''לוחמה משפטית'', מסעות חרם, סנקציות, ודמוניזציה ליה 12.09.10 15:08 16
                                                                  מהי מטרת ה''לוחמה המשפטית''? ליה 12.09.10 15:10 17
                                                                      בית המשפט המחוזי יכול להחליט על פירוק עמותה ליה 12.09.10 15:24 18
                                                                          ניגוחה של ישראל בעזרת מימון זר ובג''ץ ליה 14.09.10 16:59 19
                                                                              הארגון הלא ממשלתי ''בצלם'' - סוס טרויאני : ליה 14.09.10 17:21 20
                                                                                  שוברים שתיקה-סוס טרויאני ליה 14.09.10 17:43 21
                                                                                      הקרן החדשה מקימה עוד תוכנית לימודים באונ' העברית ליה 15.09.10 08:06 22
                                                                                          לסגור מיד את הקרן לישראל חדשה.להקים ועדת חקירה ממלכתית ליה 15.09.10 08:32 23
                                                                                              ח''כ אלקין: התוכנית לעצירת המימון לסוכנים זרים ליה 15.09.10 11:13 24
                                                                                                  האיחוד האירופי מונע שלום במזרח התיכון ליה 15.09.10 20:55 25
                                                                                                      הכסף היהודי והאזרח הערבי ליה 16.09.10 19:20 26
                                                                                                          זוהי פניה לארגון ''אם תרצו''- ליה 17.09.10 05:59 27
                                                                                                              פנייה לשר הפנים אלי ישי:הקליניקה לעובדים זרים ליה 17.09.10 08:29 28
                                                                                      מדינה מטורפת מנדבת קייטנה חינמית לכל פולשי העולם ליה 04.10.10 09:34 48
   מתאים ליום כיפור. תזכורת מדהימה מיהו היהודי הארור סורוס פילוביץ שחף 18.09.10 10:46 29
      פיטר ביינרט יהיה גאה בנו רק כאשר נהיה קרבנות ליה 20.09.10 06:06 30
          ארגון סמול קיצוני יהודי תואם ג'יסטריט בשם ג'יקול JCALL ליה 20.09.10 06:13 31
              ועדת טירקל לאירגוני שמאל: ספרו על המצב בעזה ליה 21.09.10 10:53 32
                  אנטישמיות מכובסת בשפת זכויות האזרח ליה 24.09.10 08:11 33
                      הארגון הלא ממשלתי -''בצלם'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 18:29 34
                          הארגון הלא ממשלתי ''שוברים שתיקה'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 18:44 35
                              הארגון הלא ממשלתי ''אתג׳אה'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 18:56 36
                                  הארגון הלא ממשלתי ''עיר עמים'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:10 37
                                      הארגון הלא ממשלתי ''שלום עכשיו'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:29 38
                                          האגודה לזכויות האזרח בישראל - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:38 39
                                              מרכז מוסאווא לזכויות האזרחים הערבים בישראל-סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:42 40
                                                  הארגון הלא ממשלתי ''אגודת הגליל'' - סוס טרויאני ליה 24.09.10 19:45 41
                                                      רשת אדירה של גופים שמתנגדים להסדר שלום/בן דרור ימיני ליה 25.09.10 10:43 42
                                                          מה שימיני שכח לספר על יוזמת ז'נבה ליה 25.09.10 12:19 43
              אחרי הברכה על הצטרפותך! מתבקשת השאלה, מי מממן את JCALL? סניגור 28.09.10 05:52 44
                  סניגור תודה - דבריך מחזקים את ידי -וארגון ה - JCALL ליה 30.09.10 09:24 45
                      בג''ץ משתף פעולה עם פעילי הטרור העולמי ליה 30.09.10 09:58 46
                          ''זכויות אדם'' . שם קוד לחיסול מדינת היהודים ליה 02.10.10 06:49 47
                              נותר לומר לערבים :ברוכים הבאים למועדון הנכבות... ליה 04.10.10 16:55 49
                                  48.מדינה מטורפת מנדבת קייטנה חינמית לכל פולשי העולם ליה 04.10.10 16:58 50
                                      השקעתך בפורום, עבודת קודש תיעודית חשובה! סניגור 04.10.10 18:50 51
                                          סניגור.תודה לך.מה זוכרת עמותת ''זוכרות'' ? ליה 05.10.10 12:15 52
                                              קואליציית הנשים לשלום מתגייסת לימין טרוריסטיות ליה 05.10.10 22:31 53
                                                  הטלוויזיה החברתית נתמכת ע''י הקרן החדשה לישראל ליה 05.10.10 23:14 54
                                                      מהדורת החדשות האלטרנטיבית של הירקון 70 ליה 05.10.10 23:18 55
                                                          רכז ''אל על'' הוא פעיל אירגון שמאלני קיצוני ליה 06.10.10 17:44 56
                                                              צביעות דנית המזיקה לישראל ליה 07.10.10 11:08 57
                                                                  עדאלה כארגון לאומני גזעני ליה 07.10.10 23:06 58
                                                                      שלום עכשיו אינו ארגון שמאל. הוא יחידה מובחרת בצבאות ערב ליה 08.10.10 14:11 59
                                                                          טירקל לא קונה את שקרי ''בצלם'' ליה 13.10.10 16:33 60
                                                                              ''מקור הסמכות'' של 'בצלם' - מ (ה) צ ל ב . ליה 13.10.10 20:00 61
   אנשי רוח לאירופה: העניקו פרס ל''שוברים שתיקה'' (*) פילוביץ שחף 14.10.10 16:48 62
      לחקור את הקשר בין רבני צוהר והקרן לישראל החדשה! ליה 20.10.10 09:20 63
          הקרן החדשה לישראל ליה 22.10.10 07:01 64
              הנדיב לא ידוע ליה 22.10.10 07:59 65
                  השקיפות נדחקת לקרן זווית ליה 22.10.10 09:15 66
                      חשיפה ברוטר : הקשר בין הקרן החדשה לישראל לבין בית המשפט ליה 23.10.10 23:45 67
                          ? Breaking What Silence ליה 27.10.10 11:07 68
                              Sakharov Prize Exploited to Attack Israel ליה 27.10.10 11:22 69
                                  Human Rights Council Has Failed to Protect Human Rights ליה 27.10.10 11:25 70
                                      International Criminal Court ליה 27.10.10 11:31 71
                                          ''שוברים שתיקה'' אירגון שהוקם ע''י ממשלות אירופאיות ליה 27.10.10 11:43 72
                                              פנייה של המוניטור הישראלי NGO לתורמים הדנים ליה 27.10.10 17:30 73
                                                  יצחק הרצוג והקרן האמריקאית לישראל חדשה ליה 28.10.10 16:09 74
                                                      ממשלת ישראל בכנסת עם ארגוני ''הקרן החדשה'' שתמכו במשט ליה 31.10.10 22:52 75
                                                          שר המשפטים אינו עושה דבר על מנת להציל את ישראל ליה 03.11.10 08:19 76
                                                              הסרט של ''בצלם'' פוברק ובושל לצורך הפללת חיילי צה''ל ליה 04.11.10 11:12 77
                                                                  ''בצלם'' - חלק מצבא הצללים הנלחם בצה''ל ליה 04.11.10 11:15 78
                                                                      המג''ד מניעלין ליועמ''ש: סרטון בצלם מזויף ליה 04.11.10 11:49 79
                                                                          איומים מאנשי ג'ורג' סורוס על גלן בק ופוקס ניוז ליה 10.11.10 21:51 80
                                                                              לריבלין:מה שאתה מכנה אירגוני החברה האזרחית זה כסף סעודי ליה 11.11.10 13:11 81
                                                                                  הקרן מממנת גופים שקשורים לתעמולת הזוועה נגד ישראל ליה 13.11.10 19:55 82
                                                                                      ''אג'נדה'' שהאשים את ישראל בטבח - מארגן את כנס העיתונות ליה 14.11.10 09:13 83
                                                                                          פדרמן זוכה מתקיפת פעיל ''שוברים שתיקה'' ליה 15.11.10 15:15 84
                                                                                              הרומן האנטי-ציוני של הקרן התחיל הרבה לפני גולדסטון ליה 17.11.10 07:36 85
                                                                                                  נעמי חזן במאמר פוסט ציוני המציג את כל משנתה של ה NIF ליה 17.11.10 12:32 86
                                                                                                      מרכז אג'נדה - מכניסה ערבים לתקשורת הישראלית - בכוח ליה 17.11.10 18:40 87
                                                                                                      היד הבוחשת היא של המרגלת נעמי חזן ליה 18.11.10 08:36 88
                                                                                                          הקרן ואירגוניה באמצעות בג''צ יצרו חסם למלחמה בהסתננות ליה 18.11.10 14:15 89
                                                                                                              שיתוף פעולה בין המשטרה לבין אירגון שדוגל בזכות השיבה ליה 20.11.10 12:46 90
                                                                                                                  פינוי בית פדרמן-ההכנה המנטלית מתוצרת NIF בפעולה ליה 20.11.10 20:53 91
                                                                                                                      הקרן החדשה / בן כספית ליה 24.11.10 18:36 92
                                                                                                                          שפטל מסביר למה השמאל תומך במהגרי העבודה הבלתי חוקיים ליה 27.11.10 23:20 93
                                                                                                                              האגודה לזכויות האזרח היא אגודה קיצונית ארסית ליה 29.11.10 09:24 94
                                                                                                                                  B'Tselem Accepts BDS Money ליה 29.11.10 09:50 95
                                                                                                                                      ג'ראלד שטיינברג -מעשיהם ההרסניים של אמנסטי ובצלם ליה 01.12.10 09:09 96
                                                                                                                                          שגרירות הולנד בישראל נתנה לאירגון ''שוברים שתיקה'' כסף ליה 05.12.10 08:23 97
                                                                                                                                              מדה אל-כרמל המרכז הערבי למחקר חברתי יישומי ו-NIF ליה 05.12.10 13:50 98
                                                                                                                                                  Dutch gov´t funding for Electronic Intifada ליה 05.12.10 14:05 99
                                                                                                                                                      ''הקרן המפחידה בישראל'' שלחה את הפסיכולוגים של הגירוש ליה 06.12.10 23:58 100
                                                                                                                                                          כנס ''שתיל'' 2010: שינוי חברתי מקוון ליה 07.12.10 07:48 101
                                                                                                                                                              אור הלר ו''בצלם'': תעמולה פלשתינית ליה 08.12.10 20:51 102
                                                                                                                                                                  הקרן האמריקאית לישראל חדשה -ב- 3 כינויי ההסוואה שלה: ליה 09.12.10 09:22 103
                                                                                                                                                                      ''חגיגת צביעות של אירגוני זכויות האדם'' ליה 09.12.10 20:55 104
                                                                                                                                                                          אילון: 'זכויות האדם' - כלי בידי הטרור הפלשתיני ליה 10.12.10 07:11 105
                                                                                                                                                                              קרן ההונאה / בן דרור ימיני ליה 10.12.10 18:08 106
                                                                                                                                                                                  כל האמת על ארגוני ''זכויות האדם'' ליה 11.12.10 09:32 107
                                                                                                                                                                                      NIF ממליצה : הכר את המומחה להטלת חרם על ישראל ליה 11.12.10 20:44 108
                                                                                                                                                                                          הקרן החדשה לרפורמים - הון-שלטון / איילת אור ליה 12.12.10 19:36 109
                                                                                                                                                                                              the need to establish firm funding guidelines ליה 13.12.10 14:38 110
                                                                                                                                                                                                  אהרון רול-הסדר העולמי החדש והאירגונים האנטישמיים ליה 14.12.10 08:08 111
                                                                                                                                                                                                      המשך:הסדר העולמי החדש והאירגונים האנטישמיים עמ-18 ליה 15.12.10 10:34 112
                                                                                                                                                                                                          ''הסדר העולמי החדש'' בדמות ממשלה טוטליטרית עולמית 21 ליה 22.12.10 07:39 113
                                                                                                                                                                                                              ''הסדר העולמי החדש'' בדמות ממשלה טוטליטרית עולמית 35 ליה 28.12.10 08:57 114
                                                                                                                                                                                                                  ''הקרן החדשה לישראל'' וארגון החזית בישראל -''שתי''ל'' ליה 30.12.10 00:19 115
                                                                                                                                                                                                                      תנועת ''שלום עכשיו-''סוכן זר'' בשרות ה- סי.אי.איי /רול ליה 01.01.11 09:43 116
                                                                                                                                                                                                                          כיצד קשור ארגון ''תעיוש'' למרכז פרס לשלום / רול ליה 02.01.11 15:27 117
                                                                                                  כיצד משלימה המערכת המשפטית והפוליטית עם מעורבות כזו? ליה 08.02.11 23:53 153
                                                              לא נכון!! נאמן משתף פעולה איתם יפה מאוד. עם אחד בארץ 02.01.11 18:13 118
                                                                  סוף סוף:לחקור ישראלים שאוספים מידע על חיילי צה''ל ליה 03.01.11 23:35 119
                                                                      ישראל שלי במאבק נגד ''יש דין'' ליה 04.01.11 13:44 120
                                                                          צלם השמאל מסית את הפלסטינית ליה 04.01.11 22:10 121
                                                                              על הממשלה להבהיר: תופסק הבחישה הזרה ליה 05.01.11 08:18 122
                                                                                  ''יום שחור לאוייבי ישראל'' ליה 06.01.11 12:28 123
                                                                                      ''בצלם - מהשפלים והבזויים בעם היהודי'' ליה 08.01.11 14:00 124
                                                                                          בן דרור ימיני נגד ועדת חקירה לאירגונים ליה 08.01.11 19:29 125
                                                                                              מפגיני השמאל הם המקור העיקרי לצרות בשטח ליה 11.01.11 00:24 126
                                                                                                  הוועדה הפרלמנטרית תחקור את בצלם, עדאלה ופרופיל חדש ליה 11.01.11 08:30 127
                                                                                                      בחסות ספרד: חרם פלשתיני על מוצרי ישראל ליה 12.01.11 09:06 128
                                                                                                          סקר: הישראלים לא אוהבים ארגוני זכויות אדם ליה 15.01.11 09:14 129
                                                                                                              האירגונים שפועלים ללא שום פיקוח ומידע מקיף על מעשיהם ליה 15.01.11 09:42 130
                                                                                                                  מהדורת השבט עם ריצ'ארד גולדסטון ליה 19.01.11 16:47 131
                                                                                                                      לסגור להם את הברז הפטרו דולרי ליה 20.01.11 14:13 132
                                                                                                                          מימון לצורך דמוניזציה של ישראל / בן דרור ימיני ליה 22.01.11 14:10 133
                                                                                                                              בלייר מאשים גורמים בארצו המממנים אירגוני טרור ליה 22.01.11 18:58 134
                                                                                                                                  ''אם תרצו'' על המימון הערבי לאירגוני שמאל ישראלים ליה 22.01.11 23:42 135
                                                                                                                                      מדוע חייבת לקום ועדת חקירה על מימון אירגוני השמאל ליה 23.01.11 16:18 136
                                                                                                                                          בארה''ב קיים ''חוק הפלישה להאג'' ליה 23.01.11 17:10 137
                                                                                                                                              מיכאל בן ארי צפוי להתמנות לחבר בוועדת החקירה הפרלמנטרית ליה 27.01.11 14:06 138
                                                                                                                                                  נגד צביעות אירגון הרופאים למען המשהו ליה 27.01.11 23:33 139
                                                                                                                                                      רופאים לזכויות אדם מוחרמים ע''י ההסתדרות הרפואית בישראל ליה 29.01.11 19:44 140
                                                                                                                                                      מכתב לאידיוט שימושי.../בן דרור ימיני ליה 29.01.11 19:59 141
                                                                                                                                                          מפלטו של הנבל יכול להיות גם ארגון לזכויות אדם ליה 30.01.11 08:21 142
                                                                                                                                                              The NGO industry became an accomplice to evil ליה 30.01.11 08:37 143
                                                                                                                                                                  רוברט ל.ברנשטיין, מייסד ה- HRW מבקר את מדיניות הארגון ליה 30.01.11 09:01 144
                                                                                                                                                                      לאור המידע שיהודים ורק יהודים יצרו את מבול האירגונים ליה 30.01.11 13:35 145
                                                                                                                                                                          עלינו לייצר דה-לגיטימציה לאירגונים הלא ממשלתיים ליה 30.01.11 14:28 146
                                                                                                                                                                              מה תחקור ועדת החקירה למימון האירגונים הלא ממשלתיים ליה 02.02.11 09:16 147
                                                                                                                                                                                  אלקין סינדל את ארגוני השמאל ליה 02.02.11 11:29 148
                                                                                                                                                                                      הוקמו ועדות החקירה לפעילות השמאל ליה 02.02.11 11:32 149
                                                                                                                                                                                          הדיקטטורה המשפטית משאירה את ישראל ללא רמטכ''ל ליה 05.02.11 18:08 150
                                                                                                                                                                                              מדוע מגיע כסף ל''ארגוני השמאל''? ליה 07.02.11 11:35 151
                                                                                                                                                                                                  פניה לחברי הכנסת בבקשה לתמוך בהקמת ועדת חקירה ליה 08.02.11 19:09 152
                                                                                                                                                                                                      לטפל בקרן לישראל חדשה כמו שמטפלים במחלת הפטריות ליה 09.02.11 09:34 154
                                                                                                                                                                                                          שגריר ישראל בארה''ב, מייקל אורן, מחרים את J-STREET ליה 15.02.11 15:36 155
                                                                                                                                                                                                              מוסדות הקיבוץ הדתי מתנתקים מהקרן לישראל חדשה ליה 18.02.11 13:12 156
                                                                                                                                                                                                                  ''חוק העמותות'' – חוק העמותות, התש''ם–1981 ; ליה 22.02.11 08:41 157
                                                                                                                                                                                                                      אושר: חובת דיווח על תרומות ממדינות זרות ליה 22.02.11 10:00 158
                                                                                                                                                                                                                          הוועדות לחקירת המימון לשלילת זכות קיומה של ישראל ליה 22.02.11 15:08 159
                                                                                                                                                                                                                              עדאללה,הקרן לישראל חדשה וזרוע הביצוע שלה שתי''ל ליה 24.02.11 11:14 160
                                                                                                                                                                                                                                  הדימוי של ישראל בארצות הברית ליה 02.03.11 18:12 161
                                                                                                                                                                                                                                      למה הקרן החדשה לישראל יושבת בחו''ל? / קלמן ליבסקינד ליה 02.03.11 19:43 162
                                                                                                                                                                                                                                          אירגונים לא ממשלתיים חדרו במירמה למגרש המשחק הדמוקרטי ליה 08.03.11 09:38 163
                                                                                                                                                                                                                                              האם ועדות חקירה למימון הזר הן איום עלך חופש המחאה? ליה 08.03.11 09:53 164
                                                                                                                                                                                                                                                  ישראל הראל | מי פוחד מחוק השקיפות ליה 10.03.11 08:57 165
                                                                                                                                                                                                                                                      האם קרן ההסתה וההונאה מממנת ויוזמת את השביתות? ליה 10.03.11 10:35 166
                                                                                                                                                                                                                                              העמותה של רביב דרוקר ממומנת ב- 95% ע''י NIF ליה 26.03.11 21:49 170
   סוכן זר NIF מממן אוטובוסים להפגנות העובדים הסוציאליים ליה 17.03.11 18:54 167
   השמאל:אם לצה''ל אין מה להסתיר אז למה לא לחקור? ליה 19.03.11 10:18 168
   חשיפה: מי הלשין להמן על מרדכי ליה 20.03.11 09:41 169
   המלחמה בגיס החמישי בישראל תופסת תאוצה! ליה 28.03.11 12:31 171
   מי מממן את ''שלום עכשיו'' ושאר ארגוני השמאל ? ליה 28.03.11 13:12 172
   השביתות הן הנשק החדש של הסוכנת הזרה האמריקנית NIF ליה 31.03.11 15:50 173
   ''לתבוע את ''בצלם'' בעקבות חרטת גולדסטון'' ליה 05.04.11 10:14 174
   Soros-backed group defends incitement against Israel ליה 05.04.11 21:09 175
   ארגון מומלץ NIF יזם את איסור הטיסה מעל עזה / לורקר ליה 12.04.11 08:25 176
   קרן פורד מפסיקה את תרומתה הנדיבה לארגוני השמאל ליה 12.04.11 12:43 177
   עמותת עדאללה המרכז המשפטי לזכויות הערבים / אהרון רול ליה 26.04.11 10:12 178
   שתי''ל - הזרוע הביצועית של ''הקרן החדשה לישראל'' / רול ליה 26.04.11 10:42 179
   מחסום ווטש – סניף נשים בשחור / רול ליה 26.04.11 10:48 180
   אומץ לסרב, מרכז מוסוואה, אנרכיסטים נגד הגדר ועוד / רול ליה 26.04.11 11:39 181
   לא נקבל כספים מהקרן החדשה לישראל ליה 02.05.11 20:38 182
   שרנסקי והשר גדעון סער בכנס, בין נותני החסות לכנס-NIF ליה 12.05.11 20:33 183
   פרשת העמותה: כל האמת מאחורי עמותת השמאל ''עיר עמים'' ליה 21.05.11 11:10 184
   שטיינברג: על הקרן החדשה להפסיק לממן אירגונים מזיקים! ליה 29.05.11 10:49 185
   איראן ואירופה מממנות ומעודדות את הפורעים בגבול הצפון ליה 12.06.11 14:01 186
   יוזמה למניעת שירות לאומי בארגוני זכויות אדם ליה 12.06.11 15:03 187
   כך מחדיר עמיר פרץ את הקרן הזרה NIF לתוך מפלגת העבודה ליה 12.06.11 22:22 188
   ''חוק הסוכן הזר'' (FARA) בארה''ב, שעוסק בסיוע מגורם חוץ ליה 18.06.11 14:48 189
   טענת השקר של השמאל: רוצים לסתום לנו את הפה ליה 21.06.11 23:32 190
   חוק רישום סוכן זר-דמוקרטיה מתגוננת כהלכתה / אהרון רול ליה 28.06.11 11:24 191
   חשיפה: עוד תרומות ממדינות ל NIF וגם: מה הקשר לאו''ם ליה 18.07.11 19:30 192
   האם ה-N.I.F משתמש במחאת הדיור כדי לקדם את זכות השיבה? ליה 25.07.11 18:15 193
   השכר השמן של מנכ''לי עמותות ליה 14.08.11 20:57 194
   ''בשדרות רוטשילד החרבתי את מדינת היהודים'' ליה 20.08.11 10:26 195
   אשכול מרכז מחאת האוהלים: המסע המתוכנן להפלת הממשלה ליה 20.08.11 10:41 196
   סוכני חוץ זרים - מאחורי מחאת האהלים ליה 31.08.11 10:37 197
   אמנסטי בשירות השאהידים ליה 13.09.11 08:44 198
   ויקיליקס- 'בצלם' פועלת למנוע מישראל להגיב ולהגן על עצמה ליה 13.09.11 08:53 199
   בחרת עמיר פרץ - בחרת בקרן הזרה לישראל חדשה NIF ליה 18.09.11 09:15 200
   אין חדש תחת הקרן. כך אי אפשר להמשיך! / בן כספית ליה 20.09.11 07:48 201
   התוכנית של ג'ורג' סורוס להפלת נתניהו. מתורגם מאנגלית: ליה 24.09.11 18:09 202
   ביבי אל תיכנע לאנרכיסטים, לציפי שפיצר, ליחימוביץ, לעיני ליה 27.09.11 19:13 203
   מי הארגון הזר (בנוסף ל-NIF) שדורש תקציב חברתי לישראל ליה 02.10.11 07:28 204
   חדת קרן: נעמי חזן יוצאת למלחמת אין ברירה ליה 02.10.11 09:26 205
   נבלמה הכוונה לבודד את ישראל במערב / ד''ר גיא בכור ליה 09.10.11 10:44 206
   החודש יחשף 'תיק סורוס' וכן כיצד גרם לפיטוריו של גלן בק ליה 09.10.11 10:54 207
   חסון: מאחורי הקמפיין נגדי – השמאל הקיצוני ליה 11.10.11 08:12 208
   על ''הקליניקה לזכויות ושיקום אסירים'' באוניברסיטת חיפה ליה 16.10.11 09:12 209
   אורלי לובין - מכינה אותנו לפליטים הערבים שחוזרים... ליה 28.10.11 09:31 210
   אירגוני השמאל והקרן החדשה במצור על כנסת ישראל ליה 31.10.11 15:10 211
   נתניהו יתמוך בחוק נגד מימון זר לעמותות ליה 08.11.11 11:55 212
   האם אירופה תמשיך להתערב בענייניה של ישראל? ליה 13.11.11 00:11 213
   ''חוק הפלישה להאג'' הוא חוק אמריקני ליה 14.11.11 17:15 214
   מדיניות הבחישה הזרה / ימיני ליה 10.12.11 13:44 215
   עמותת יש דין, אחת מאלה הנתמכות על ידי האיחוד האירופי ליה 10.12.11 13:51 216
   הקרן החדשה משנה אסטרטגיה: משקיעים במגזר הדתי לאומי ליה 25.12.11 10:11 217
   סרטון חושף: הקרן החדשה מפעילה ארגונים דתיים ליה 26.12.11 19:11 218
   J Street - ג'יי סטריט - האמת מאחורי הארגון ליה 30.12.11 09:35 220
   תמיכת ממשלות זרות בעתירות לבג''צ - 88 עמודים ליה 02.01.12 09:07 221
   על החרדים הוטלה משימת חיסול הקרן החדשה ואירגוניה ליה 03.01.12 11:26 222
   NIF מכינה את הקצינים העתידיים של צה''ל ליה 12.01.12 23:51 223
   הקשר שבין האגודה הישראלית למען יהודי אתיופיה ול-N.I.F ליה 13.01.12 12:13 224
   המאבק בציבור הדתי בישראל הוא השלב האחרון במלחמה ליה 16.01.12 09:13 225
   בכירה ב – NIF: ''עברנו שינוי מטלטל בשנתיים האחרונות'' ליה 06.02.12 09:52 226
   ראשי מד''א ברשות פעילי שמאל קיצוני ליה 20.02.12 08:50 227
   חשיפה: נורמן פינקלשטיין - מטרת ה- DBS חיסול ישראל ליה 26.02.12 11:13 228
   הוגשו 2 תלונות נגד הקרן לישראל חדשה על הפרת חוק ליה 06.03.12 07:53 229
   רבנים למען זכויות המן: הוא צדיק ליה 09.03.12 09:08 230
   במכתב שפורסם במגזין השמאל (הכיבוש) מפברואר 2010: ליה 13.03.12 07:19 231
   ג'יסטריט לא צדיקים, שקרנים / בן דרור ימיני ליה 13.03.12 17:53 232
   נעמי חזן בראיון עם דניאל סוקאצ' על המחאה החברתית: ליה 18.03.12 08:53 233
   תחת הכותרת ''שתיל'' מיסודה של NIF מופיעה החברה המפעילה ליה 18.03.12 11:56 234
   פרופסור רפי ולדן, NIF , והודעת ההכשר לשבוע האפרטהייד ליה 18.03.12 20:53 235
   מי רוצה ישראל חדשה? / אהרון רול ליה 27.03.12 11:08 236
   עם אירגוני שלום של ימינו היטלר היה מנצח את המלחמה ליה 29.03.12 18:37 237
   חוק הפלישה להאג / בן דרור ימיני ליה 29.03.12 19:00 238
   ניצול זכויות אדם ועקרונות מוסר במלחמת הדה-לגיטימציה ליה 02.04.12 10:08 239
   עמותת סיכוי של ה-NIF רוצה שערבים יעברו לגור במודיעין ליה 09.04.12 08:23 240
   יגאל שתיים, ידידו הקרוב של מנכ''ל מד''א אלי בין ליה 09.04.12 16:54 241
   הונאה גזענית של שלוחות הקרן החדשה בכנסת / ימיני ליה 11.04.12 10:03 242
   וינשטיין לא נתן הסבר להתנגדותו לחקירת המימון הזר וה-NIF ליה 12.04.12 11:50 243
   טוסו לכל הרוחות / בן דרור ימיני ליה 15.04.12 11:23 244
   בדנמרק חוקק חוק המעצר המונע על פיו מותר לעצור ללא הסבר ליה 16.04.12 11:47 245
   ''חוק המעצר המונע'' מאפשר כליאה לא כענישה על פשע ליה 16.04.12 14:50 246
   תחקיר: הקשר בין ארגון הטרור ISM והקרן החדשה לישראל ליה 17.04.12 10:49 247
   תעשיית החמלה / לינדה פולמן ליה 17.04.12 20:07 248
   חברותו של הדני ב ISM מראה שאין כאן הפגנת מחאה תמימה ליה 18.04.12 09:49 249
   ''ישראל נמצאת תחת התקפה מסוג חדש: הטרור השקט'' ליה 24.04.12 20:32 250
   ביבי חוסם הקמת ועדות חקירה לבדיקת כל המימון הזר! ליה 25.04.12 09:46 251
   ''לבטל את טקס הזיכרון הישראלי -פלסטיני'' ליה 25.04.12 15:59 252
   שלוש פעמים נערך בעת האחרונה ''פוטש'' (נסיון הפיכה) /רול ליה 04.05.12 08:31 253
   המטרה: מחאה נגד הכיבוש. האמצעים: הסוואה כמחאה חברתית ליה 11.05.12 10:35 254
   חשיפה: ניתן היה למנוע את התפרעויות יום הנכבה ליה 18.05.12 12:30 255
   הנורווגים: השמאל הרדיקלי בישראל ימכור את המדינה שלו ליה 26.05.12 18:16 256
   הקרן החדשה לישראל: להגן על ביטחון האפריקנים בישראל ליה 01.06.12 12:22 257
   מוכרים בעולם כמחבלים ודווקא בישראל לא ליה 05.06.12 08:44 258
   מדוע מתייחסת ישראל לארגון אמנסטי תומך הג'יהאד כלסמכות? ליה 06.06.12 09:27 259
   אם לא נתעורר נמצא עצמנו בים או במשרפות חדשות ליה 18.06.12 10:11 260
   הקרן לישראל חדשה - NIF יוצאת לחרם על מוצרים מההתנחלויות ליה 26.06.12 07:49 261
   הקרן לישראל חדשה - NIF - בית חרושת ל''מחאה חברתית'' ליה 26.06.12 17:38 262
   שרון גל מ''לילה כלכלי'' חושף את הפרצוף שמאחורי המחאה ליה 28.06.12 12:04 263
   מטרת המחאה להביא לפוטש שמאלני פאשיסטי / א. רול ליה 29.06.12 13:11 264
   אירגונים לא ממשלתיים ישראלים הם אירגוני ממשלות זרות ליה 01.07.12 10:06 265
   האם האירגונים הלא ממשלתיים באמת לא ממשלתיים? ליה 02.07.12 09:01 266
   המחאה החברתית מתמסדת ומגדירה יעדים: מיליון זרים בישראל ליה 02.07.12 17:52 267
   אנשי המחאה החברתית קרובים לאירגוני סייעני האוייב ליה 02.07.12 23:59 268
   גל: ''המחאה החברתית מזויפת ומאחוריה מניעים פוליטיים'' ליה 08.07.12 08:12 269
   אריה אלדד על מימון ממשלות זרות ליה 08.07.12 12:26 270
   פוטין אישר: ארגון המקבל מימון מחו''ל - ''סוכן זר'' ליה 21.07.12 14:47 271
   הקרן החדשה תומכת בבורג שעורך נאציפיקציה של מדינת ישראל ומפיץ רעל אנטי ציוני ליה 25.08.12 16:05 272
   מטרת קרן יוזמות אברהם להשתלט מבפנים על משטרת ישראל ליה 27.08.12 20:44 273
   מהם הישגיה של הקרן החדשה - NIF - שתי''ל - לשנת 2011? / לורקר ליה 02.09.12 09:05 274
   מי עומד מאחרי הסקר שדורש התנצלות בפני טורקיה? / קלמן ליבסקינד ליה 08.09.12 11:26 275
   אתר מחסום ווטש מדווח על מצב המחסומים ומיקום חיילים ליה 14.09.12 08:11 276
   מימון ממשלתי אירי לארגונים לא ממשלתיים אנטי ישראליים ליה 18.10.12 11:05 277
   אברום בורג איש הקרן החדשה הוא שהקים את מרכז המידע והמחקר של הכנסת! ליה 14.12.12 14:17 278
   בכנסת הבאה יש לחקור את מעללי הקרן לישראל חדשה במימון זר ואת כל פעילותה החתרנית ליה 22.12.12 22:06 279
   בית משפט אירופי דחה עתירת ארגון ימין לחשוף מידע על עמותות בישראל ליה 26.12.12 08:08 280
   מוסר אירופי כפול / בן דרור ימיני ליה 31.12.12 08:42 281
   בעיטת קרן / רונן שובל ליה 06.01.13 19:51 282
   שמעון פרס, אהוד ברק, המרכז לשלום במזה''ת והקרן לישראל חדשה - תמונות / לורקר ליה 13.01.13 08:59 283
   האגודה לזכויות האזרח נתמכת הקרן החדשה - ערבוב של אג'נדה פוליטית וזכויות אדם ליה 18.01.13 10:41 284
   יו''ר אם תרצו: שלחנו חוקרים פרטיים לאסוף מידע על ארגוני שמאל ליה 19.01.13 17:35 285
   מנכ''ל הקרן לישראל חדשה–NIF: הימין הקיצוני השתלט על הליכוד-ביתנו וימשיך בחקיקה ליה 21.01.13 01:02 286
   ''מגפון'' - עיתון אינטרנטי חדש - נתמך הקרן החדשה לישראל - NIF ליה 30.01.13 08:13 287
   מי ב –NIF מימן את האתר בו כותבת נעה שיינדלינגר ששמחה על מות טייסי הקוברה ליה 13.03.13 11:33 288
   ארגון בית הלל והקרן החדשה פרסמו תחרות כרזות בנושא חרות. חרות סלקטיבית רק לערבים? ליה 04.04.13 06:47 289
   הדו''ח שהביך את הנורבגים על כסף נורבגי שמממן הסתה ברשות הערבית, באנגלית ליה 12.04.13 11:20 290
   מייסד עיר עמים ייסד ארגון לא ממשלתי חדש המהווה אורים ותומים עבור ארה''ב ליה 27.04.13 09:55 291
   סיכום שנת 2012: מדינות המערב האנטישמיות תרמו 40 מיליון ש''ח לאירגוני שמאל קיצוני ליה 05.05.13 08:37 292
   הקרן החדשה לישראל NIF / העמותה לאחריות אירגונים לא ממשלתיים בישראל ליה 22.05.13 08:40 293
   חוברת שמחולקת למחנכים במגזר הערבי: ליהודים אין קשר לא״י; הפלסטינים הם הכנענים ליה 06.07.13 22:26 294
   החוק שיגביל תרומות למכפישי ישראל ליה 10.07.13 08:40 295
   אילו ''בצלם'' היו הוגנים, הם היו צריכים להפיץ את הקלטת עם דברי רקע / ימיני ליה 13.07.13 22:06 296
   שקד: להפסיק את מימון הקריאות לחרם ליה 17.07.13 09:44 297
   די לשקרים של השמאל הישראלי המזין את כל העולם בשקרים הללו ליה 27.08.13 08:41 298
   קשר הכספים המפוקפק של האיחוד והשמאל ליה 10.09.13 08:57 299
   נורבגיה - המובילה העולמית בתרומות לשמאל בישראל ליה 13.09.13 10:27 300
   הקרן החדשה ישנה / בן דרור ימיני ליה 24.11.13 07:12 301
   את האמת על הקרן החדשה לא תקראו בידיעות אחרונות ליה 13.10.17 10:04 302
   מטרת האירגונים והקרן האמריקנית הזרה לישראל חדשה לבודד ולהשמיץ את ישראל כפושעת מלחמה ליה 07.04.18 10:09 303
תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות