אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #20329 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 20329   
ליה
חבר מתאריך 2.9.10
18963 הודעות
יום שלישי ד' בחשון תשע''א    18:31   12.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני רוצה ששמה של מדינת ישראל יוחלף למדינת רבין  
  תגובה עבור הודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 12.10.10 בשעה 18:35 בברכה, ליה

מי הוא באמת יצחק רבין?

דודו אלהרר

רחובות, כיכרות, בתי-ספר, הארחה וחולים, שכונות שלמות ואתרים רבים נקראים על שמו של יצחק רבין ללא כל פרופורציה לדמויות אחרות בהיסטוריה של היהודים.

רצח רבין קרע את העם במדינת-ישראל וימי הזיכרון מטפחים את הקרע הזה ומנציחים אותו. זוהי המורשת המעוותת שמייחסים לראש ממשלת ישראל הנרצח - שנאה, תיעוב ומשטמה לכל מי שחושב אחרת ומעז גם להביע ולהתבטא. יצחק רבין לא ידע שהוא כזה ולמעשה שמו מחולל ברבים בכל אמצעי התקשורת ובכיכרות הערים. זו התוצאה ואין בילתה.

השירים המושרים בעצרות על "אהבה מקודשת בדם, את תשובי בינינו לפרוח" מנוגדים ברוחם, באותן עצרות-עם, לנאומים הפוליטיים המתסיסים והמעמיקים את הקרע בחברה השברירית בישראל. שרים "אין לי ארץ אחרת" אבל מחזיקים בדרכון זר לכל פורענות כי תבוא. שרים "כל בחור וטוב לנשק, כל חייל על המשמר..." אבל כל הסרבנים כולם באים מן המחנה הזה. מזמרים "נבנה ארצנו על-אף כל מחריבינו" ובפועל מקדשים הקפאות בנייה. יצחק רבין מתהפך בקברו.

במחנה המוקע מכנים את ימי הזיכרון "פסטיבל" ו-"קרנבל", מתרחקים מכל הטקסים, מזכירים את רחל אמנו שמתה באותו יום וקוראים ליום הזה "יום אֵידָם". זהו מונח מתוך מסכת עבודה זרה בתלמוד הבבלי שמשמעו ניתוק כל מגע עם הגויים שלושה ימים לפני יום אסונם ושלושה ימים לאחריו. את הנוהג הזה מחילים על מחנה השמאל כמו היו "גויים" ומציאות של שני מחנות עוינים זה לזה מתפתחת, מתגבשת ומתייצבת לרעה חולה. הזוהי מורשת יצחק רבין?

גולת הכותרת בחייו של יצחק רבין היתה ללא ספק הסכם אוסלו. את ההסכם רקח שמעון פרס ("חתרן בלתי נלאה" בלשונו של רבין) מאחורי גבו של יצחק רבין ואילץ אותו לחתום עליו. ההסכם הזה, שנגד את דרכו של רבין, אושר בכנסת לאחר שוחד של שני חברי כנסת ובתמיכת חמישה חברי-כנסת ערבים. המהלך הזה סלל כעבור עשר שנים את אותה דרך נלוזה לגרש יהודים ולהחריב את חייהם. הסכם אוסלו הוא אסון בכל קנה מידה - 1,200 יהודים נרצחו, כ-10,000 נפצעו והיד הזדונית עודה נטויה. ה"שלום" נתקע עמוק בתוך המרכאות. לזה התכוון יצחק רבין?

ולא העליתי את "הצלחותיו" של רבין במשימותיו הצבאיות כפי שמפרט ההיסטוריון אורי מילשטיין בספרו "תיק רבין, איך תפח המיתוס", ולא סיפרתי על חלקו ב"פרשת אלטלנה" ואלה עובדות מוצקות שחייבים לקחת בחשבון בבואנו לנסח את "מורשת רבין". ולא הזכרתי את התמיהות והקושיות התלויות בעינן של מעשה הרצח עצמו. ההתעלמות וההשתקה לא יועילו! פנקסו של שר ההיסטוריה פתוח וידו רושמת הכל בלא כחל ושרק. האירועים שהיו כבר כתובים ומפורטים והדיונים עליהם יתקיימו על אפם ועל חמתם של מכחישיהם.

בינתיים מתפרנסים לא רע כל מיני אנשים שהרצח המציא להם תקנים, תקציבים ותעסוקה. מרכז רבין דירבן את הקמת מרכז שמעון פרס ומדינת-ישראל המרודה מחלקת משכורות שמנות לאנשים מקורבים. רחובות, כיכרות, בתי-ספר, הארחה וחולים, שכונות שלמות ואתרים רבים נקראים על שמו של יצחק רבין ללא כל פרופורציה לדמויות אחרות בהיסטוריה של היהודים, עד שמאליה עולה שאלת התם: מי הוא באמת יצחק רבין?

http://www.news1.co.il/Archive/003-D-42118-00.html

תגוביות:

1.יצחק רבין היה אדם לא סובלני, עצבני וגס רוח. לאנשי הימין קרא פרופלורים. ליורדים קרא נפולת של נמושות, למרות שבנו יובל גר עשרות שנים בארה"ב. לעוזרו המסור פרס קרא חתרן בלתי נלאה. את אנשי תנועת החרות שנא ולא היסס לפתוח באש על פליטים יהודים בספינה אלטלנה. על כל אדם שניקרה בדרכו היתה לו ביקורת שלילית. רמתו המוסרית של רבין היתה נמוכה. בתור שגריר ישראל בארה"ב הוא לא התבייש לנאום בחגיגות בר מצווה ולבקש על זה כסף. לפי הוראות התקשי"ר, אסור לשגריר לעשות עבודה נוספת בתשלום ללא אישור נציב שירות המדינה. נשיאת נאומי הסברה היא מתפקידו של שגריר, ועל כך הוא מקבל משכורת. את הכספים שהרוויח רבין בניגוד לחוק הפקיד בחשבון מט"ח על שם אישתו והסתיר זאת מידיעת משרד האוצר. אישתו לא התביישה למכור במכירה פומבית עוד בחייו את המתנות שקיבל כראש ממשלה. את ארגזי הוויסקי שהיו דרושים לאלקוהוליזם שלו קנה רבין ע"ח תקציב המדינה. בקיצור: טיפוס שלילי ובלתי מוסרי. עצרות רבין משקפות בדיוק את המורשת השלילית הזאת. גם הן שליליות.

2.המרכז הרפואי ע"ש רבין
כיכר רבין
מרכז רבין
כביש רבין
צומת רבין
ביה"ס התיכון ע"ש רבין
גן ילדים רבין
נחל רבין
מפרץ רבין
דליה רבין
מורשת רבין
עצרת רבין
אגם רבין
בקעת רבין
הר רבין
המכללה החקלאית ע"ש רבין
עוגיות רבין
אורז רבין (במקום אורז בן גוריון)
מטוס רבין
מקלע רבין (במקום מקלע קלשניקוב)
מועצת רבין
לאה רבין
ספר רבין
יומן רבין
מכתבי רבין
מחשבות רבין
מרק רבין
רוטב רבין
מילגת רבין
קרן רבין
יובל רבין
כל המרבן הרי זה משובח...

3.במדינות שמכבדות את עצמן, כמו צפון קוריאה למשל, הנצחה כזאת היתה נחשבת לדלה ועלובה ביותר, ולכן חובה עלינו ללמוד מהם מהי הנצחה אמיתית ומהו פולחן אישיות אמיתי.אז אם אנחנו רוצים באמת להתחרות בצפון קוריאנים ובמדינות נאורות אחרות כמו אלבניה למשל, עלינו להשתפר.
והרי הצעותי לשיפור:אני רוצה שעפ"י חוק, תחוייב כל משפחה שיש בה יותר משלושה ילדים לקרוא לרך הנולד או לרכה הנולדת בשם רבין או רבינה.
אני רוצה שבכל בית בישראל תוצב מזוזה נוספת ליד המזוזה הרגילה. בתוך המזוזה החדשה תונח תמונתו של רבין וכל אזרח יחוייב עפ"י חוק לנשק את המזוזה החדשה בבואו ובצאתו מביתו.בנוסף, יחוייב כל אזרח עפ"י חוק לתלות תמונה גדולה של רבין בסלון ביתו.אני רוצה לראות תמונות ענק של רבין בכל הרחובות המרכזיים, מתחת לכל גשר, מעל לכל בנין גבוה, בכל מוסד ציבורי, בכל משרד ממשלתי ובכל מוסד חינוכי - מגן חובה ועד לאוניברסיטה.
אני רוצה לשמוע את קולו בוקע מרמקולים רבי עוצמה במרכזי הערים ובמקומות בילוי מרכזיים. אני רוצה שבכל הפסקת פרסומת בטלויזיה תוצג לכמה שניות שיקופית עם פרצופו.אני רוצה פסלים בדמותו בכל הכיכרות (על פי המודל הצפון קוריאני), ולא איכפת לי אם דמותו תוצב על פסל של סוס, ג'ירפה או היפופוטם. אני רוצה שיבטלו את כל השטרות ואת כל מטבעות הכסף שנמצאים היום במחזור, ויטביעו במקומם מטבעות ושטרות חדשים שישאו את דיוקנו.
אני רוצה עוד בתי חולים, עוד בתי-ספר, עוד גנים, עוד רחובות, עוד כיכרות, עוד מתנ"סים ועוד מוסדות ציבור שישאו את שמו.אני רוצה שיוחלף שמה של העיר הרצליה, לרביניה.ובשלב הסופי, אני רוצה ששמה של מדינת ישראל יוחלף למדינת רבין.

4.מורשת היתה רק לאדם אחד בעם ישראל וזה משה רבינו שהשאיר את מורשתו באמצעות תורת ישראל לעם ישראל .ובכדי שלא להפוך אותו לאליל המונים הקב"ה העלים אותו מאיתנו על מנת שלא נעלה לקברו ונהפוך אותו למזבח אלילי וטוב שכך.רבין ז"ל היה מנהיג מדיני ותו לא .

5.ממציאים מושג שלא היה ולא נברא - מורשת רבין.כמו שלא היתה מורשת אשכול,גולדה, פרס, שרון, ביבי, ברק ואחרים, כך בדיוק אין מורשת רבין.
כולם פוליטיקאים מהרמה הבינונית ומטה.

6.מורשת רבין - שלושה עשר העיקרים ושלא יעבדו עליכם!

1) אלטלנה - ירה והרג יהודים פליטי שואה שנמלטו מהאוניה הבוערת ושחו לעבר חוף ימה של ת"א (ע"פי עדותו שלו עצמו כשכיהן כשגריר בוושינגטון).
2) מלחמת השחרור - הפקיר שיירת אספקה שהותקפה בשער הגיא, ברח למעלה-החמישה ומשם נסע לירושלים כדי לישון (ע"פי עדותו של טבנקין המג"ד).
3) מלחמת השחרור - בהיותו מח"ט חטיבת הראל, התמוטט נפשית בקרב בלטרון ונטש את חייליו הפצועים.
4) מלחמת ששת הימים - לא תיפקד כרמטכ"ל, התמוטט ושכב המום מניקוטין בקריה בת"א לאחר שקיבל זריקות הרגעה (ע"פי עדותו של עזר ויצמן).
5) אוסלו - ההסכם הנפשע והאוילי שעליו חתם ושאת פירותיו הבאושים אנחנו אוכלים עד היום.
6) חימוש האוייב - סיפק רובים לערפאת ולמחבליו בתקווה שהם ישמרו עלינו.
7) פיגועים - תוצאת הסכם אוסלו הארור. למעלה מ 1000 הרוגים ואלפי פצועים.
8) 777 - שיכרות (עפ"י עדותו של עזר ויצמן).
9) המנטרה האוילית שלו בזמן הפיגועים הגדולים - "נמשיך במו"מ עם הפלסטינים כאילו אין פיגועים ונילחם בפיגועים כאילו אין מו"מ".
10) האימרה שהתקשורת ניסתה להצניע - "אני סומך על ערפאת שיילחם בטרור בלי בג"צ ובלי בצלם".
11) יחסו למתנחלים - "אני ראש ממשלה רק ל 98% מהעם" וכינויים "חבורה של פרופלורים".
12) התבטאותו הגזענית - "אני לא אוהב את כל הבוחבוטים למיניהם".
13) ראייתו המופלאה קדימה - "לא יהיו קטיושות על אשקלון. אני אומר לכם, לא יהיו קטיושות. זה הכל הזיות של הימין הסהרורי".

ממש מורשת מפוארת ומשנה מופלאה.

7.ההנצחה הכי נכונה לרבין-כביש חוצה ישראל ע"ש יצחק רבין.

8.רואים אותן דוהרות ברחובות רמת השרון
ברמת האביב ובהרצליה פיתוח
בתוך ג'יפים שחורים וגדולים, עם חלונות סגורים
עם דרכונים כפולים, נושאות את טפן לבתי ספר פרטים
צופרות בצופרים גבוהים על מכוניות 1600 סמ"ק נמוכות
עולות על מדרכות ועוקפות בהחלטיות
מרכבותיהן פולטות עשן ומתיזות שלולית
וכולן נושאות בעזוז סיסמאות "לא נשכח ולא נסלח"
וגם 4.11.95 בשחור
וליבנו נמלא בגאווה, אלו הנשים הנושאות את הבשורה
קולן נשמע בגאון מעל דפי העיתונים, הרדיו, ובכלל
הן אלו הרודפות את השלום, נגד זיהום אויר
הן הן המנהלות עמותות בעד כל העניים האביונים ומזי הרעב
אלו נשות התרבות שלנו, מחלקות את הפרסים בינן לבין עצמן
באירגונים לזכויות האדם, ובצלם
ואנו האזרחים, בקסתות הנמוכות, ליבנו נמלא בגאווה
וכשאנו פותחים את דלת המקרר הריק אנו נזכרים באושר
שאנו מגש הכסף עליו להן ניתנה מדינת היהודים.

9.כבר מזמן חשתי וקצתי בכל הטקסים וימי הזכרון הנכפים על הילדים,ועל כל עם ישראל, הכל כאן יצא מכלל פרופורציה.

10.מורשת רבין= שטחים תמורת רקטות.

11.הפלמ"ח בפיקודו של יצחק רבין הפגיז את אוניית הנשק של אצ"ל (ארגון צבאי לאומי) והעלה אותה באש. לימים טבע ראש הממשלה, דוד בן גוריון, את המונח "התותח הקדוש", לתותח שהפגיז את האוניה.
בחילופי היריות נהרגו 16 יהודים, רובם אנשי אצ" ל וכן שלושה חיילי צה"ל ופלמ"ח. חלק מההרוגים היו אנשי אצ"ל שכבר חוילו לצה"ל או היו בתהליכי חיול.
אלטלנה (באיטלקית: Altalena) הייתה ספינה של האצ"ל שהובילה נשק, מדים, ציוד רפואי וכ-930 עולים לישראל. הספינה הגיעה לחופי הארץ במהלך מלחמת העצמאות, ביוני 1948, כחמישה שבועות לאחר קום המדינה וכשלושה שבועות לאחר שהאצ"ל הסכים להתפרק מנשקו ולהשתלב בצה"ל.

זמן קצר לפני שהגיעה אלטלנה לישראל הוסכם בין האצ"ל לממשלה כי הספינה תעגון בחוף כפר ויתקין, אולם היו חילוקי דעות לגבי פריקת הנשק מהספינה וחלוקתו. לאחר שהגיעה הספינה לא נענה מנחם בגין, מפקד האצ"ל, לאולטימטום של הממשלה הזמנית למסור את הספינה על כל נשקה לידי צה"ל, וקרב פרץ בין אנשי אצ"ל וחיילי צה"ל. הספינה המשיכה לתל אביב ושם פרץ קרב נוסף בין אנשי אצ"ל לצה"ל, עד שהספינה עלתה באש לאחר שנפגעה מפגז תותח, שנורה מהחוף בשעות אחר הצהריים של 22 ביוני 1948 (ט"ו בסיוון ה'תש"ח).

בעימותים בין צה"ל לאצ"ל, נפלו 16 לוחמי אצ"ל ושלושה חיילי צה"ל. זמן קצר לאחר סיום הפרשה נעצרו כ-200 אנשי אצ"ל במבצע שנקרא על ידי הממשלה מבצע "טיהור", הארגון פורק ואנשיו השתלבו בצה"ל. הסוגיות שעלו בפרשה, ובהן הצורך בצבא מאוחד, שאלת הציות לממשלה והעיקרון של הימנעות ממלחמת אחים, ממשיכות לעורר פולמוס גם כיום. האירוע כונה לימים "פרשת אלטלנה".
על פי ספרו של שלמה נקדימון ("אלטלנה"), חיל האוויר הונחה לתקוף את האונייה בדרכה לישראל. גורדון לויט (אז טייס מח"ל לא-יהודי בחיל האוויר) כתב בספרו "Flying Under Two Flags" שהיימן שמיר, סגן מפקד חיל האוויר, ניסה למצוא טייס לא יהודי שיתנדב לבצע את התקיפה, אולם הטייסים הזרים וטייסי מח"ל סירבו כולם, בנימוק שלא הגיעו לארץ ישראל כדי לירות ביהודים. בלטה בחריפותה תגובתו של הטייס השני שנשאל, ריבקוב: "אתם יכולים לנשק לי בתחת, לא בשביל להפציץ יהודים אני טסתי עשרת אלפים מייל ואיבדתי ארבעה חברים".

לאחר תשאול שלושה טייסים, שכולם סירבו לבצע את המשימה, התברר שהאופציה האווירית לטיבוע האונייה אינה קיימת, ונותרה רק ההפגזה מן החוף. התותחן הראשון שנתבקש לירות, יוסף אקְסֵן, הצהיר שהוא מסרב ומוכן להישפט ואף להיות מוצא להורג בטענה שזה הדבר הטוב ביותר שהוא יעשה בחייו. התותחן השני שנשאל, הלל דלסקי, איש מח"ל מדרום אפריקה, ניסה גם כן למחות אך שוכנע לבסוף וביצע את הירי.למרות הדגל הלבן שהונף פגז התותח העלה את "אלטלנה" באש, והדבר אילץ את רב-החובל לפקוד על נטישת הספינה מחשש להתפוצצות חומרי הנפץ שבמחסניה. האנשים שהיו על "אלטלנה" קפצו אל המים, וחבריהם, שהיו על החוף, יצאו לקראתם עם סירות חסקה. רב-החובל הניף דגל לבן לאות כניעה, אך למרות זאת, ירו חיילי צה"ל אש אוטומטית לעבר הלוחמים ששחו בים. מנחם בגין, שהיה על הסיפון, לא רצה לרדת לפני שיורד אחרון הפצועים. הוא נזרק לים על ידי אחד האנשים על האונייה, נחמיאס שמו.
בקרב זה נהרגו עשרה חברי אצ"ל נוספים, וחייל צה"ל (בסך הכל: 16 אנשי אצ"ל ושלושה חיילי צה"ל). מבין הנופלים של האצ"ל, שלושה היו מעולי האלטלנה, והשאר ותיקים (יחסית).

בסרט "אלטלנה" של אילנה צור מוצגים מסמכים המעידים כי עוד שמונה אנשים מגדוד 33 של חטיבת אלכסנדרוני סירבו פקודה להשתתף בכיתור האונייה (ב"פנקס שירות" מופיע סיפור דומה אך שם הם מוזכרים כחיילי חטיבת קרייתי).

12.אין קשר בין רבין "האדם" לבין רבין "הדמות" החדשה, שיצרו "מנהלי הקרנבלים" לאחר מותו, כדי לקדם אינטרסים פוליטיים שלהם.

13.והאמת היא: שרבין נרצח רק בגלל שהחליט לבטל את תרמית אוסלו גם לעדותו של עזר וייצמן כפי שהעיד בפני שלי יחימוביץ בראיון לערוץ 2=
ועכשיו בואו נחשוב ביחד מה היה קורה אילו רביןהיה זוכה לממש את החלטתו ומבטל את פשע אוסלו? הימין היה מרוצה ותומך בו אלקטוראלית כי זו היתה מטרת ההפגנות=ובשמאל היה שורר אבל כבד=(כי שמאלנות ואנטישמיות זה מקצוע לא לשכוח זאת)=גם בגלל שסרסורי ה"שלום"ומהנדסי אוסלו היו נמחקים פוליטית!האם הסמול הרשע היה מרשה לעצמו סיטואציה שכזאת? ברור שלא!מה גם שלמדנו שרציחות ועלילות דם כלפי יהודים משרתות רק את הסמול!ועכשיו לשאלת השאלות:למה שהימין ירצה במותו של רבין אם הוא החליט לבטל את פשע אוסלו? מה גם שהסקרים באותם ימי חושך הורו שביבי והימין ,מובילים ב-30% בערך על פניו של רבין והסמול ? עובדה שהשמאל לא חדל לרקוד על הדם ולהשתמש ברצח ככלי נשק פוליטי נגד הימין המאכזב ברובו, בגלל שאינו יודע להשיב לסמול המתועב כגמולו!!!

14.רבין:""דפקנו אותם על האונייה,ודפקנו אותם שוחים במים"יצחק רבין מספר לחברים במסיבת העצמאות כשגריר בארה"ב=כנראה כשנכנס ויסקי יוצא סוד.

15.איך אפשר לסגוד למנהיג שהביא לכאן את עראפאת ונתן למחבליו רובים מהם נרצחו חיילים ואזרחים? מנהיג שהשתלח בשפת השוק כלפי יותר מחצי עם: "תקפצו לי,אתם לא מזיזים לי,פלופלורים,וסרטן בגוף הדמוקרטיה" ?

16.לא במקרה נרצח רבין. בפרשת נוח כתוב:"השופך דם אדם,באדם דמו יישפך" ,ורבין כזכור שפך דמים ב"אלטלנה".

17.יוסי גינוסר על שטיפת מוח אוסלו:שטפנו לכם את המוח ,המערכת הפוליטית היתה זקוקה לזה,פעלנו בשמה.זה היה המסך המגן.ולעם לא היתה ברירה.לא השארנו לו שיקול דעת, הוא האמין לנו". (יוסי גינוסר ל"עולם הזה" 11/9/93)כך הכינו אותנו לפשע אוסלו=שמאלנות זה מקצוע כבר אמרתי, וכך הפך גינוסר ליועץ הכספים של עראפת =כך הונו אותנו!!!

18.פרופ' הר סגור על רצח רבין:"יכול להיות שיש כאן קונספירציה.מתברר,שהרוצח היה בשב"כ כשנסע לריגה.היו לו מסמכים ועל סמך זה קיבל את האקדח.משמע היו לו קשרים בשב"כ...."

19.היועץ מזוז: "אני יודע שנוהגים להזכיר שוב ושוב את רצח ראש הממשלה כפועל יוצא של הסתה.איש לא הוכיח את זה"!(אוגוסט 2005).

20."אדוני ראש הממשלה,אתה צריך לדעת,כי מי שהניפו את הכרזה(הכוונה לפוסטר של רבין במדי אס.אס.) הם לא יריביך הפוליטיים,אלא השטינקרים שלנו!" (העיתונאי אבינועם בר יוסף במאמר למעריב ב-23/11/95) .

21.ניצן חן מעיד על הפוסטר של רבין במדי אס.אס.:"רביב הגיע אלי(בעת ההפגנה)עם עוד שני צעירים מוכרים -אחד מאיי"ל ואחד מ'נוער כך'.הם באו לניידת השידור ונתנו לי את הכרזה.כעבור כחמש עד עשר דקות רביב חזר אלי,לוודא ששידרתי את התמונה"(ידיעות אחרונות ב20/11/95), ולסמול המתועב אין בושה עד היום להטיח בפני הימין ולייחס לו את הפצת הפוסטר שיצא מבית מדרשו של השב"כ של רבין ואוסלו, ע"י המסית והמדיח ,סוכן שלהם לפרובוקציות ועלילות סרק סרק ,אבישי רביב=דין רודף קוראים לזה בעברית !

22.יצחק שמיר לבני אילון:""בני,הרויזיוניסטים הפסידו את השלטון ל-30 שנה בגלל ארלוזורוב,אתה חי את השטח -אל תיתן לזה לקרות שוב"(בראיון לרונן פישר ב-26/11/98).זו השיטה המפא"יניקית לדורותיה -כשהשלטון בסכנת נפילה ,המטרה מקדשת את ה"תותחים",ה"שמפניות" והעלילות סרק סרק=וע"ע רצח ארלוזורוב,הרצח ב"אלטלנה",עלילת דיר יאסין,עלילת האחים קהלני, ועלילת רצח רבין.

23."וכל מי שיגיד שהוא בטוח במאה אחוז שזאת לא יכולה להיות קונספירציה- מדבר ממאווי לבו"! (בכיר בשב"כ לעיתון "ירושלים" ב-17/1195 .

24."הרי בשב"כ ידעו בוודאות שאירגון אי"ל,המופעל ע"י השב"כ, לא ביצע את הרצח".(הארץ,ראובן פדהצור ב-19/4/96) .

25.חושף ה"שמפניה" אמנון אברמוביץ מתחרט:"במחשבה שנייה לא הייתי מפרסם את זה....חבל על ה"שמפניה"...לא רציתי להיות זה שיעניק לימין מתנות חינם...".

26.איך מגיעים למרכז רפואי בלינסון ,ע"ש רבין? נוסעים בשדרות רבין(שד' חן לשעבר) ,חולפים על יד גן ציבורי ע"ש רבין (ספיר לשעבר) פונים ימינה בצומת רבין (רמח"ל לשעבר), חולפים על יד מרכז תרבות רבין (רבינוביץ לשעבר), עוברים על יד תחנת כוח ע"ש רבין (ע"ש לשעבר), ומגיעים למרכז רפואי בילינסון - הקרוי כעת על שם רבין.
הבעיה היא שאנחנו לא יכולים לקום נגד הטירוף הזה ואף אחד לא קם.
כל מי שמנסה לכתוב, להגיד, להתנגד מואשם בהתלהמות, קיצוניות, רדיקליות ימנית על ידי כל הבולשביקים מהצד של שלום עכשיו.

27.אריק שרון:"השמאל מומחה להוצאת דיבה כבר עשרות שנים.עכשיו משתמשים בסוכן ממשלתי(אבישי רביב)נגד כל המחנה הלאומי.האיש הזה הפיץ כרזות שהפכו לנשק קטלני נגד האופוזיציה.אנחנו עדים לניסיון ציני להפוך את כאבו של העם לנשק שיפגע ביכולתה של האופוזיציה להיאבק במדיניותה ההרסנית של הממשלה" (זה מה שאמר שרון על הסמול הנאלח בימיו השפויים,נתיב 2/1996).

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 הפרה הקדושה ששמה רבין - להפסיק את הפסטיבל ליה 12.10.10 17:12 כותרת
   אני רוצה ששמה של מדינת ישראל יוחלף למדינת רבין ליה 12.10.10 18:31 1
      והקהלתם את בתי ספריכם ואת גדודי צבאכם בחג הרבין ליה 13.10.10 16:22 2
          Yitzhak Rabin's Driver's Daughter Sees the Assassinatio ליה 13.10.10 16:48 3
              נתן גפן מוכיח שלא יגאל עמיר רצח את רבין ליה 13.10.10 16:49 4
                  דליה רבין: ''ירו באבא אבל זה לא אמיתי'' ליה 13.10.10 16:53 5
                      מרים אורן ראתה שרבין לא נפגע ליה 13.10.10 16:55 6
                          הקריין משקר ומתאר דברים שלא רואים על המסך ליה 13.10.10 16:57 7
                              יגאל עמיר בחקירה ליה 13.10.10 17:08 8
                                  עמיר :''אם תשמעו את האמת,כל המדינה תתהפך'', ליה 13.10.10 19:06 9
                                      הדרישה לחקירה עצמאית של רצח רבין וספיחיו לא תימוג ליה 14.10.10 22:46 10
                                          רוצח רבין מסתובב אולי חופשי ויכול לפגוע במי שיסכן אותו ליה 15.10.10 11:23 11
                                              האם ידעתם שרבין קיבל אזהרה תנכ''ית שהוא עומד להירצח? ליה 18.10.10 10:37 12
                                                  פוענחה סופית פרשת רצח רבין: איש השב''כ ירה ברבין ברכבו ליה 18.10.10 10:58 13
                                                      יש לחשוף את צילום הרנטגן החסוי של רבין ליה 18.10.10 11:07 14
                                                          ערוץ 7 משיב לתוקפי ''הפרוייקט'' ליה 18.10.10 11:32 15
                                                              השמאל משקר ולכן מסרב לחשוף את העובדות ליה 18.10.10 14:00 16
                                                                  דליה רבין:''לוודא שהלקחים מהרצח יופנמו'' ליה 18.10.10 15:07 17
                                                                      נמצא חור נוסף בקדמת בגדיו של ראש הממשלה ליה 18.10.10 18:03 18
                                                                          רבין רצח את הדמוקרטיה ליה 19.10.10 23:33 19
                                                                              יגאל עמיר הוא הכלי בו השתמש השב''כ לצורך חיסולו של רבין ליה 20.10.10 08:40 20
                                                                                  סניגורו של יגאל עמיר טוען שעשו לו משפט בזק לא הוגן ליה 20.10.10 08:59 21
                                                                                      כל סיפור הרצח - מוצג ע''י פרופ' זריצקי ליה 20.10.10 11:05 22
                                                                                          הנחש הוא כינוי נוסף שנתן רבין לפרס ליה 20.10.10 16:27 23
                                                                                              לא יגאל עמיר חיסל את השלום –אלא ערפאת ליה 20.10.10 20:47 24
                                                                                                  דליה רבין חשה שיש הרבה דברים שיש לחקור על ליל הרצח ליה 20.10.10 22:15 25
                                                                                                      איך נמנעה הופעתו של אבישי רביב בבית המשפט? ליה 22.10.10 09:53 26
                                                                                                          פרופ' אלישע האס:לפתוח מחדש את תיק רצח רבין ליה 23.10.10 23:27 27
                                                                                                              יצחק רבין מספר כיצד הפציץ את אלטלנה וחבריו ירו בפצועים ליה 24.10.10 21:31 28
                                                                                                                  רבין - הפסטיבל מגיע ליה 24.10.10 22:45 29
                                                                                                                      שרברבי הולנד מחרימים את ישראל ורבין מועלה באוב ליה 24.10.10 22:46 30
                                                                                                                          אנשי ''אם תרצו'' דורשים לנאום בעצרת לזכר רבין ליה 24.10.10 23:04 31
                                                                                                                              רבין הטביע את אלטלנה וזרק רימונים על הניצולים ליה 26.10.10 07:58 32
                                                                                                                                  עמי איילון:אני יודע שהר שפי לא ידעה.הייתי ראש השב''כ ליה 26.10.10 08:06 33
                                                                                                                                      סוד שמור: קיים סרטון נוסף מליל רצח רבין ליה 26.10.10 08:22 34
                                                                                                                                          מילשטיין: הטבעת אלטלנה היתה הקרב היחיד של רבין ליה 26.10.10 08:56 35
                                                                                                                                              מורשת רבין - כל הבלופים, הקשקושים ושכתובי ההסטוריה ליה 26.10.10 14:47 36
                                                                                                                                                  פרויקט 'רצח רבין – גרסתכם' מגיע לסוף דרכו ליה 27.10.10 08:33 37
                                                                                                                                                      ניתוח מלומד מוכיח שהסרט של ההתנקשות ברבין הוא מפוברק ליה 27.10.10 10:33 38
                                                                                                                                                          פרוייקט רבין-שלב התוצאות ליה 27.10.10 22:15 39
                                                                                                                                                              רצח רבין - תיק לא סגור ! ליה 29.10.10 11:25 40
                                                                                                                                                                  תחקיר: ממשלת פרס נתנה הוראה להסתיר חלק מדו''ח שמגר ליה 29.10.10 20:42 41
                                                                                                                                                                      ''התותח הקדוש'' הוצב בחצר המכללה לפיקוד ומטה של צה''ל ליה 29.10.10 20:58 42
                                                                                                                                                                          השתלחות ברבנים בטקס זיכרון צבאי ליה 01.11.10 17:20 43
                                                                                                                                                                              הרשקוביץ: לא השתכנעתי בנכונות הרשעת הר שפי ליה 01.11.10 21:05 44
                                                                                                                                                                                  דיכטר על הר שפי: ביהמ''ש קובע ליה 01.11.10 22:03 45
                                                                                                                                                                                      שיר לחלום - להקת קורבנות השלום ליה 05.11.10 11:22 46
                                                                                                                                                                                          רצח רבין ימינה ג.wmv סרטו של גדי סוקניק ערוץ 10 ליה 06.11.10 23:17 47
                                                                                                                                                                                              דפי עבודה על הרצח-תוך הסתה נגד הימין- מטעם משרד החינוך ליה 10.11.10 20:44 48
                                                                                                                                                                                                  פרופ' גביזון:רבין נרצח בשל השתקת הדעה הנוגדת ליה 07.02.11 12:07 49
                                                                                                                                                                                                      דרישה לחשיפת הסרטון שצולם בליל רצח רבין - Kr8 ליה 10.03.11 17:04 50
                                                                                                                                                                                                          האם פושעי אוסלו מעורבים ברצח רבין? ליה 10.03.11 17:38 51
      אני הצעתי פעם בהלצה לשנות את שם המדינה ל-''מדינת ישראל ע''ש רבין-פרס'' ש-עצמון 12.04.17 20:09 88
   יצחק רבין - משמיץ את הליכוד כי לא יהיו קטיושות מעזה ליה 08.04.11 08:16 52
   הנסיבות וההתרחשויות בליל הרצח עצמו לא נחקרו עד תום! ליה 09.04.11 14:34 53
   יצחק רבין ולא אחר פיקד על טבח ורצח חסר מעצורים וברברי ליה 05.05.11 08:50 54
   עדנה ארבל ועמי איילון עזרו זה לזה להסתיר את האמת ליה 08.05.11 00:36 55
   פרופ' זאב סגל בהארץ - לחקור מחדש את רצח רבין ליה 10.06.11 10:40 56
   מורשת רבין היא מורשת דמים של חוסר אחריות ביטחונית ליה 21.09.11 09:03 57
   הסברים הזויים על תהליך אוסלו מפי אחד ההוגים שלהם ליה 24.09.11 07:08 58
   אהוד יערי: רבין עמד לחזור בו מאוסלו לפני שנרצח ליה 24.09.11 18:18 59
   רבין ששיחרר את קוזו אוקמוטו מבצע הטבח בנתב''ג - ליה 25.10.11 14:04 60
   ''הציבור כבר לא מתעניין בתעלומת רצח רבין'' ליה 04.11.11 07:46 61
   ''למצוא את האדם הנוסף שירה ביצחק רבין'' ליה 04.11.11 07:48 62
   מורשת יצחק רבין: פלדה 04.11.11 13:18 63
   ילדי אוסלו 93 וג'ון זלוקורלי על האביב הערבי 119 / לאטמה ליה 05.11.11 11:46 64
   איזו קונספירציה בנוגע לרצח רבין חושף הספר אדוני הבובות ליה 05.11.11 15:07 65
   יגאל עמיר מבקש סיוע מבחוץ בחשיפת הקונספירציה ליה 05.11.11 22:55 66
   ''מורשת'' רבין הפכה את צה''ל לארגון פוליטי פסיודו צבאי ליה 10.11.11 10:26 67
   על כל קומבינה משלמים. זה תג מחיר שאי אפשר לחמוק ממנו ליה 11.11.11 14:54 68
   מכתב לרבין ליה 11.11.11 15:12 69
   מורשת משפחת רבין - ''מערכות הארגון הצבאי הלאומי'' ליה 15.11.11 23:48 70
   בגדי המלך החדשים - מהדורת רצח רבין / רותי איזיקוביץ ליה 25.11.11 09:46 71
   אישור רשמי: רבין התמוטט נפשית לפני מלחמת 6 הימים ליה 16.01.12 15:37 72
   בן כספית יצא לחקור את רצח רבין וגילה הרבה שאלות פתוחות ליה 17.03.12 23:24 73
   מוטי גילת: השחיתות של רבין ליה 23.03.12 23:18 74
   פרופ' זריצקי: ''שמרו על פרופ' היס בגלל שידע מי רצח את רבין'' ליה 18.10.12 09:12 75
   התנגד ל'מורשת רבין'' ויפוצה ב- 400 אלף ש''ח ליה 03.10.13 14:47 76
   אפרופו חיסול רבין ליה 06.10.13 08:17 77
   כמה עובדות שהציבור לא יודע על כרמי גילון. רצח רבין - מהתנקשות מבויימת לרצח ממוסד ליה 17.10.13 17:04 78
   הרב נבון: כרמי גילון, הכשלון השני בחומרתו של המודיעין הישראלי מעז להשיא עצות? ליה 18.10.13 12:45 79
   דמותו של יצחק רבין נחשבת בשמאל לדמות נורמטיבית / ד''ר גדעון ארליך ליה 22.02.14 09:03 80
   תזכורת כמה הפסטיבל עולה לנו ליה 22.10.15 11:06 81
   שוב רבין? האם אין גבול לסילוף ההיסטוריה? / אורי הייטנר ליה 08.11.15 10:27 82
   16 שאלות גלויות לשופט בדימוס, יו''ר 'וועדת החקירה לעניין רצח רה''מ רבין', מר מאיר שמגר ליה 08.11.15 11:16 83
   חגי עמיר בראיון לערוץ 1: מוסיף שני פרטים עובדתיים לתיאוריית הקונספירציה ליה 08.11.15 13:36 84
   יש מצב שבשנה הבאה נקבל כבר חנינה מארועי הפסטיבל? בכל אופן אחרי 21 שנה, לא יגיע ליה 12.11.15 17:50 85
   סופה של הקונספירציה: מה באמת קרה כשרבין נרצח? ליה 02.12.15 17:13 86
   יו''ר הקואליציה דוד ביטן: ''רצח רבין לא היה פוליטי'' ליה 06.11.16 09:38 87
   הכירו את שומרי הסף שלנו ליה 24.01.18 12:17 89
   צמרת השב''כ והמוסד חותרים מעל 20 שנה נגד נתניהו בהוראת פרס וממשיכיו ליה 09.02.18 10:56 90
   רבין המיט עלינו אסון כבד ליה 12.11.18 19:12 91

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות