אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #5240 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5240   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי ד' בתמוז תשס''ט    05:01   26.06.09   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. אהרן ברק: יהודים רוצים שוויון - ולזרוק ערבים לים  
  תגובה עבור הודעה מספר 0
 

moshemas
חבר מתאריך 25.9.07
9347 הודעות יום חמישי ג' בתמוז תשס''ט 12:09 25.06.09


אהרן ברק: יהודים רוצים שוויון - ולזרוק ערבים לים

נשיא בית המשפט העליון לשעבר תוקף משמאל. ברק ביקר קשות את מצב זכויות האדם ב"שטחים הכבושים", השליך ממנו על היחס המפלה לערבים בישראל והזהיר: "אם לא נמצא דרך לחיות איתם בשלום, לא נחיה בשלום עם עצמנו

אהרן ברק ומלחמתו בהשלכות הכיבוש: נשיא בית המשפט העליון לשעבר, אהרן ברק, ממשיך להצליף בגזענות נגד ערבים ובעוולות הכיבוש. "מצב זכויות האדם בשטחים הכבושים בעייתי, יש למצב הזה אפקט בלתי ישיר המתייחס גם לזכויות האדם בארץ", אמר הבוקר (יום ה') בכנס משפטנים של הקרן החדשה לישראל באוניברסיטת תל-אביב.


ברק, שאמר כי הוא "מאמין גדול במדינת כל אזרחיה", לצד שמירת האופי היהודי, מתח ביקורת על הציבור היהודי בכללותו: "אם תשאל יהודי האם אתה בעד שיוויון עם ערבים הוא יגיד בוודאי,אם תשאל אם הוא בעד לזרוק את כל הערבים מפה, הוא יגיד ודאי. הוא לא רואה סתירה בין הדברים".

נשיא העליון לשעבר הדגיש שמצב זכויות האדם בישראל אינו מניח את הדעת. "הגענו להישגים אבל הכלים שלנו מוגבלים מאוד והמצב כיום אינו מספק. כשחושבים על זכויות אדם בישראל צריך לחשוב גם על זכויות האדם בשטחים הכבושים, את המצב שם כולם יודעים, ואני מקווה שהפתרון לא יגיע מבית המשפט העליון.

"אני נזכר בבעיות שעלו בפניי ב-20 שנות כהונתי כשופט, בהן המחשבה שלי תמיד היתה אדמיניסרטיבית, כמה כוח יש לגורמים האדמיניסטרטיבים בשטחים?", סיפר ברק. "עם הזמן, ככל שהבנתי בדין בינלאומי גברה, נקודת ההנחה שלי החלה להשתנות - במקום לדבר על הכוחות של הגורמים הישראליים מה מותר להם ומה אסור, חשבתי על זכויותיהם של האנשים שם: אילו זכויות מגיעות להם. אותו שינוי, אני חושב, חל גם בקרב החברה הישראלית. הנרטיב אינו כבר על הכוח והאפקטים שלו, אלא שילוב של הדברים עם זכויות האזרחים בשטחים הכבושים".

גם לגבי זכויות מיעוטים בתוך הקו הירוק, יש לדבריו עוד כברת דרך ארוכה לעשות. "מצד אחד אנחנו מדינה יהודית דמוקרטית ואני לא רוצה לוותר על כך - עליתי לארץ מהסיבה הזאת.

מצד שני אני מאמין גדול במדינת כל אזרחיה. לתושבים הערבים מגיעות כל הזכויות המגיעות ליהודים. ליהודי יש אמנם זכות ראשונית לעלייה לארץ אבל ברגע שהוא מגיע אליה, זכויותיו צריכות להיות שוות לזכויותיו של הערבי.

"עוד לא פתרנו את הנושא הזה ואני לא חושב שיש כזה קונפליקט בין שתי הגישות. אני לא חושב שזה או זה או זה, אפשר שתיהן יחדיו. אם לא נמצא דרך לחיות בשלום עם המיעוט הערבי במדינה, לא נמצא דרך לחיות בשלום עם עצמנו", הזהיר ברק.
מקור:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3736894,00.htmlתזכורת:

שוחד בבית המשפט העליון

נשיא בית המשפט העליון אהרון ברק חשוד במקרים רבים של קבלת שוחד, הפרת אמונים, ניצול כוח המשרה לרעה, ועבירות על התקנון לקביעת טוהר המידות לעובדי מדינה (התקשי"ר).

לשופט אהרון ברק יש בן (אבנר), אשר בהיותו פרח משפטים שאך סיים את הלימודים וההתמחות, הצטרף -יחד עם בנו של היוע"מש לממשלה ושופט אחר (זמיר)- כשותף פיקטיבי למשרדו של עורך דין תל-אביבי, דן כהן.

תזכורת-פ"ש:מקור:
חשיפה: אבנר ברק (הבן של אהרון ברק) הורשע על סמים, התיק נעלם והפרשה טוייחה
http://www.israblof.com/?l=he&a=58924


דן כהן הוא שופט מחוזי (באר שבע) בדימוס בעל עבר פלילי עשיר, שופט אשר הודח מכהונתו כשופט על ידי הנשיא דאז שמגר, לאחר שסרח במרמה והפרת אמונים (ולא עקב "פליטת פה" כפי שמר כהן נוהג לתרץ בקריצה).

בין אהרון ברק ועורך דין דן כהן מתקיימת ידידות אישית רבת שנים, עקב אינטרס משותף, לכרסם בסמכותו המוסרית של שמגר (מייסד כללי האתיקה לשופטים, אשר לימים בוטלו על ידי ברק) אשר איים על העליונות ופולחן האישיות שאהרון ברק ניסה לטפח בציבור.

הראיות לכאורה מצביעות על כך שככל הנראה נרקמה בין ברק לכהן תוכנית-פלילית, לפיה ברק וזמיר ידאגו לכך שמשרד עורך הדין כהן יקבל חוזים בסכומי עתק מחברות ממשלתיות רבות, לא פעם ללא כל תמורה הולמת, ובתמורה, הבנים-של יהפכו לשותפים בהכנסות המשרד, אשר צמחו בעשרות מליוני דולרים (אלפי אחוזים) מאז צורפו פיזית בני ברק וזמיר למשרד עורכי הדין.

כדי להסוות את הקשר, צורפו בתחילה הבנים-של רק פיזית, לחצי הקומה העליונה של משרד כהן, ורק לאחר שהמהלך הפך למתקדם והשופט אהרון ברק הצליח "לספק את הסחורה" ולהעביר שותרת מינויים ותפקידים וחוזים שמנים לדן כהן - צורפו בניהם של ברק וזמיר כשותפים מלאים לכל ההכנסות, שכאמור תפכו למימדי ענק.

מעמדו החדש של דן כהן, כשותף סמוי של ברק, הפך אותו ל"ידוע בציבור" של ברק ומכאן - לכל יכול המהלך אימים על שופטים, דירקטורים ומנכל"ים בחברות שבהן הפך כהן להיות דירקטור או יועץ משפטי, עירית תל אביב, חברת החשמל, ועוד מאות גופים ציבוריים שלהם מספק דן כהן שירותים או שירותים לכאורה. יש לו דלת פתוחה בתקשורת (שם אהרון ברק עושה כבתוך שלומשטרת ישראל מעניקה לכהן יחס מיוחד וכל תלונה שלו מקבלת טיפול מיוחד על ידי יאח"ה וכל תלונה נגדו מקבלת קבורה מלכותית שקטה ומאופקת... (קשריו של כהן למנות ראש אגף חקירות, ראש יאאח"ה וכד' - הפכו לשם דבר - אפילו בכיר בשב"כ (גדעון רז) סיפק לדן כהן דו"ח מודיעין פיקטיבי, כדי לשרת את האינטרס של דן כהן להדיח מנכ"ל חברה ממשלתית (תשתיות נפט ואנרגיה), מנכ"ל אשר הדיח את דן כהן מתפקיד יועץ משפטי וגוזר קופונים "יד ראשונה" בחברה עתירת שומנים זו...

דן כהן עצמו פיתח עקב העוצמה שצבר תעשיה צדדית עצומה של קופונים: הוא דוחף למינוי קבלני ביצוע "ידידותיים", לפסילת קבלני ביצוע שאינם משלמים לו קופונים (בחברת החשמל לדוגמא מדובר בקבלנים של עשרות מליוני דולרים בשנה).

המבוכה רבה. כבר אין מדובר "רק" בשופט שנוי במחלוקת המעורר ריב ומדון המפלג את העם, ומנצל את אוזלת ידם של הסובבים אותו כדי להשתלט על סמכויות שלטוניות בעורמה ותחת כסות "משפטית" ו"פרשנית" כביכול.

הפעם, מדובר בראיות לשוחד של ממש, בעשרות מליוני דולרים, בראיות של ממש, ושורה של טובות הנאה, בסכומי עתק, מכספי ציבור, בדרך מתוחכמת וחמורה במיוחד.

התוצאות ההרסניות של השוחד הזה, אינן מתבטאות "רק" בנזק ישיר (ריקון קופת משלם המיסים לכיסים פרטיים) - אלא גם בנזק עקיף, עקב חקירות משטרה פיקטיביות נגד חפים מפשע, פסקי דין מוטים של שופטים בהליכים מסחריים, החלטות דירקטורים וחברות ציבוריות חשובות ביותר, מינוי מנכ"לים אומרי הן, פיטורי מנכ"לים ובעלי תפקידים רגישים שסירבו לומר "הן" אוטומטי, פיתוח החברות בערוצים שאין להם וטובת הציבור ולא כלום, ודיכוי פיתוח ערוצים שאמורים היו לשררת את ציבור ולקדם את איכות השירות והתעריפים בחברות ממשלתיות המספקות מוצרים קריטיים ביותר כגון חשמל, דלק, שירותים מוניציפליים, מס הכנסה ועוד.

דן כהן הפך את תפקידו לפרה חולבת. מתוקף תפקידיו -שאותם כאמור קיבל במניפולציות ועיסקאות-סיבוביות- הפעיל מכבש לחצים (גם בעזרת ידידיו של ברק מאגפי החקירות במשטרה ובני משפחתו של ברק בתקשורת (ידיעת אחרונות בעיקר) לרומם קבלנים שאין להם שום יכולת מקצועית ראויה, ולמוטט קבלנים וספקים אשר טובת הציבור והחברות חייבו שהם יספקו את שירותיהם וסחורותיהם.

מי יחקור? למי הסמכות? מי לא יפחד לחקור מבלי שהזרוע הארוכה (והנקמנית, יש לומר) של אהרון ברק לא תנקום בו, באמצעות חקירת מס הכנסה "תמימה" ומקרית, תלונה של פקידה "תמימה" ו"מקרית" והפסד ממון מכרזים ותפקידים "במקרה" - כל אלה הן שאלות פתוחות לפי שעה.

מי שמסוגל לחקור את נשיא בית המשפט העליון, מבחינה סמכותית ומוסרית, הרי הורחק ממוקדי הביצוע, ונשארו רק אותן מריונטות אומרי הן ואמן, המדקלמים את מנטרת-שטיפת-המוח שמפמפם ברק בכל הזדמנות, שהוא כביכול הגאון היחיד, נציגו הבלעדי של אלוהים לענייני חוק, משפט, שלטון, צדק ומוסר. "עליון" במובן שהופך כל מי שאיננו ברק למאוד, מאוד - תחתון!

כל נושאי התפקידים אשר יש להם סמכות פוטנציאלית לחקור את השחיותות של ברק, מחוייבים לשרת בנאמנות את אינטרס-השתיקה, כדי שלא יבולע להם, כדי שימשיכו להנות ממנעמי תפקידם, כדי שבני משפחותיהם ימשיכו להינות מהתפקידים שניתנו להם שלא כדין בחברות שבהן דן כהן הפך לבעל השפעה, ובקיצור - לאף אחד אין את האומץ והאובייקטיביות והאינטרס לטפל בפרשה החמורה -שאינה היחידה אגב- המחשידה את נשיא בית המשפט העליון של מדינת ישראל במעשי שחיתות, שוחד, הונאה, וניצול תפקיד לרעה.

מבחן התוצאה.
פ"ש

מקור:
שוחד בבית המשפט העליון: אהרון ברק חשוד...@
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5240&forum=gil&viewmode=all&keywords=דן#10            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 שוחד בבית המשפט העליון: אהרון ברק חשוד...@ פילוביץ שחף 16.01.03 23:16 כותרת
   תגובתו של seychelles איש ש.13 נכה צה''ל.... פילוביץ שחף 17.01.03 20:05 1
      יוסי דר = גבר עם בייצים פילוביץ שחף 24.08.03 14:00 5
   הזוג השיאותי: אהרון ואלישבע ברק !! פילוביץ שחף 18.05.03 05:59 2
      ''רוחות רעות נושבות בביהמ''ש העליון'' !!! פילוביץ שחף 18.05.03 06:05 3
          השופט ברק: ''אתיקה שמתיקה''.................... פילוביץ שחף 18.05.03 06:11 4
          השופטת דורנר נפרדת לשלום - בהתקפה חריפה על הכנסת !! פילוביץ שחף 03.03.04 19:31 11
      אור - הורוביץ תל אביב 25.08.03 17:26 7
   פנטזיהההההההההההההההההההההההה !! פילוביץ שחף 24.08.03 14:30 6
   תראו מה הגיע במייל... אהרון ברק בצרות?! פילוביץ שחף 19.09.03 05:45 8
   ''השופט ברק הוא הפוליטיקאי מספר אחד בישראל'' פילוביץ שחף 21.09.03 14:38 9
   דוקודרמה מאת: שמחה ניר:מי שיחד את אהרון ברק?? פילוביץ שחף 09.11.03 18:01 10
   השופט בדימוס תאודור אור מייצג בהפרטת פי-גלילות !! פילוביץ שחף 10.06.05 19:54 12
      מהכתבה על סיום השביתה באור וגלילות אנו למדים ש..... פילוביץ שחף 12.06.05 10:14 14
      הודעה חשובה לציבור: פילוביץ שחף 14.06.05 07:57 15
   חטא, גאווה, יוהרה = יוקרת מערכת וסופיות המשפט = פשע !! פילוביץ שחף 10.06.05 20:01 13
   שוחד לכאורה במיליוני שקלים לשופט מחוזי לשעבר דן כהן!! פילוביץ שחף 06.09.07 23:44 16
      גלובס: הותר לפרסום: עו''ד דן כהן, החשוד בקבלת שוחד פילוביץ שחף 07.09.07 00:54 17
      פירסום לפני כשנה וחצי ורק בעזרת הגולשים: פילוביץ שחף 09.09.07 00:34 18
      נותני השוחד לשופט דן כהן: הנציגות הישראלית של סימנס פילוביץ שחף 09.09.07 15:34 19
      נמלט מהחוק - ונשאר שותף במשרד לעריכת דין (לברק וזמיר.. פילוביץ שחף 10.09.07 07:42 20
      שאלה שנשאלתי ותשובה לשאלה: (פרשת עו''ד דן כהן) פילוביץ שחף 10.09.07 07:51 21
      מעריב - חשד: אהרונסון שיחד את דן כהן פילוביץ שחף 10.09.07 14:01 22
   אהרון ברק מושיט את גב ידו ליחזקאל בייניש/דורית: פילוביץ שחף 24.11.07 22:00 23
   המיעוט השמאלני השולט במדינה קבע: חוסר אמון בביהמ''ש... פילוביץ שחף 27.06.08 07:39 24
   עשרות מיליוני שקלים שוחד למקורבי צמרת בית המשפט העליון פילוביץ שחף 27.06.08 12:19 25
   חשיפה: אבנר ברק הורשע על סמים, התיק נעלם והפרשה טוייחה פילוביץ שחף 16.11.08 12:23 26
      משרדו וכתובת המייל של אבנר ברק, בנו של אהרון ברק... פילוביץ שחף 16.11.08 13:36 27
   ''מי אשם, שר המשפטים פרידמן או נ.ב.מ.ה.ל אהרון ברק?!'' פילוביץ שחף 02.12.08 14:09 28
   עו''ד יוסף דר: ''אהרן ברק - אנטומיה של שחיתות פילוביץ שחף 11.03.09 04:38 29
   אהרן ברק: יהודים רוצים שוויון - ולזרוק ערבים לים פילוביץ שחף 26.06.09 05:01 30
      עו''ד יוסף דר: ''אהרן ברק עוכר ישראל'' פילוביץ שחף 27.06.09 00:54 31
      תלונה פלילית נגד אהרון ברק בגין לשון הרע פילוביץ שחף 28.06.09 22:17 32
      ''החסינות המהותית עומדת לטיבי'' פילוביץ שחף 29.06.09 01:08 33
      מה הוציא את אהרון מהארון? פילוביץ שחף 30.06.09 00:20 34
      נאום המחלוקת של אהרן ברק: הגרסה שלו פילוביץ שחף 30.06.09 21:55 35
   כך נקלע השופט לשעבר, דן כהן, לאחת מפרשות השחיתות הגדולו אורן אדרי 18.08.09 05:58 36
      חבר בפורום רוטר.נט מציע להניח לשופט דן כהן סניגור 15.09.12 21:18 43
   עוד מקרה שאהרון ברק מעל בתפקידו בבית המשפט העליון WB 05.09.09 14:04 37
   אהרון ברק ניצל את כס השיפוט להיטיב עם חבריו פילוביץ שחף 10.09.09 02:20 38
      ''הייתכן שהעתירה של התנועה לאיכות השלטון היתה...'' פילוביץ שחף 10.09.09 02:39 39
   ''למלך (אהרון ברק) אין תחתונים'' פילוביץ שחף 05.10.09 21:13 40
   אהרון ברק השופט הכי גרוע על פני כדור הארץ \ JUDGE BORK פילוביץ שחף 24.06.10 20:38 41
   בג''צ בוגדני ומושחט 1948 15.09.12 12:03 42
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:27 44
   האם זה הוכח כאמיתי ???? e-dav 20.07.17 12:30 45
      זה לא רק הוכח כאמיתי, אלא הוכח כחלקי. בינתיים המחותן ברח מהארץ כנען 26.03.18 22:04 46
תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות