אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #5667 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5667   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
   14:36   10.04.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. רבין:''הפרקליטות בראשות אהרן ברק היא ה'מאפיה' הגדולה....  
  תגובה עבור הודעה מספר 1
 

ערכתי לאחרונה בתאריך 26.04.04 בשעה 11:17 בברכה, פילוביץ שחף
 


"הנשיא ברק מוביל לדעתי את בית המשפט העליון בדרך לא דרך"
(נשיא בית המשפט העליון לשעבר משה לנדוי)


"אהרן ברק נתן ידו למעשה המכתים את המשפט הישראלי... בכך נתן אהרן ברק את ידו לערעור שלטון החוק ולפגיעה קשה בסמכות בית המשפט... פרופסור ברק, במקום לשמש בלם, אישר את הפגיעה הנמהרת בשלטון החוק. הסיוע שהושיט לפגיעה בסמכות בית המשפט העליון לא יזכר לתפארת בדברי המשפט הישראלי" (פרופ' אמנון רובינשטיין)


"כל מעשי מימשל ומנהל הנגועים במרמה -בהם מעשה שפיטה- כמוהם כפרי שפשה בו הרקב; מתכלים ומתאכלים הם מתוכם ונדמים הם לעץ ששורשיו הרקיבו וצמרתו יבשה" (שופט בית המשפט העליון, מישאל חשין)


"הדג מסריח מהראש" (שר המשפטים דוד ליבאי)


"מהפכת ברק - חזון נשגב, מציאות שפלה" (הפרשן המשפטי משה נגבי)


"הפרקליטות בראשות אהרן ברק היא ה'מאפיה' הגדולה ביותר במדינת ישראל" (יצחק רבין)"ההשקפה "כי המטרה או המניע מקדשים את האמצעים, פירושה אימוץ האנטי-תזה למשטר דמוקרטי המעוגן בשלטונו של החוק, במקום שלטונם של יחידים המבקשים להגשים את רעיונותיהם ללא התחשבות במהות פועלם. זהו מרשם לאנרכיה" (מאיר שמגר)

"קיים אצלנו גורם המסכן במידה חמורה את טוהר המידות - ההשקפה המקובלת בכמה חוגים, שפעולה האסורה בדרך כלל, מותרת כשהיא נעשית למען מטרה הנראית לעושיה כחשובה מבחינה אידיאולוגית"
(מבקר המדינה הראשון, ד"ר זיגפריד מוזס)


"אורבת סכנה שתפקידו המרכזי של בג"צ בעיצוב החברה הישראלית יהפך למיתוס מסוכן, כמעט לפולחן אישיות אליטיסטי, שאין אחריו ערעור וספק. (וכאן בא תיאור מפורט של מעשי עוולה של ברק) מי שחושד נושא זאת בליבו, שכן שופטי בג"צ אינם נדרשים למסור דו"ח לאיש" (דן מרגלית)


"יש תופעה שלילית בעיני, והיא ששופט הרואה שההצלחה מאירה לו פנים, נוטש את התפקיד הפסיבי של שופט, הדן במה שנקבע לפניו, ויוצא מגידרו לדון גם בדברים שלא נקבעו לפניו. במילים אחרות הוא מצטער על שדבר פלוני לא נקבע לפניו -דבר שהוא בדיוק העניין שהוא חיכה לו זמן רב ויש לו כל כך הרבה מה לומר בעניין זה, ועכשיו, אין הוא כובש את צערו פנימה... הוא מאוכזב. נמנע ממנו למצוא פורקן לרצונו וליכולתו לפסוק בעניין הקרוב ללבו... שופט הדומה לעכביש היושב בין קוריו וממתין עד שיסתבכו בהם קורבנותיו" (שופט בית המשפט העליון ד"ר אלפרד ויתקון)


"נוצר ריכוז חסר תקדים בידי בית המשפט העליון. בית המשפט משיא את כוחו כלפי חוץ על ידי ניזול דרכי עבודתו והמנעות מחשיפתם לידע או לביקורת ציבורית... לא עלו מעולם שאלות היסוד האתיות ומהנהלתיות של תרבות ההכרעה בבית המשפט העליון." (פרופ' יורם שחר)


"היבטים מהותיים רבים של פעולות בתי המשפט, ובית המשפט העליון בראשם, הם חשאיים. מהפכת המידע ועקרונות השקיפות, שיסוד רבים מהם בפסיקת בית המשפט העליון, פסחו על בית המשפט העליון עצמו. ... בשאלות בסיסיות אלה, רב הנסתר על הנגלה" (פרופ' זאב סגל וד"ר אריאל בנדור במאמר משותף)


"בית המשפט, אם הוא איננו פומבי, הוא חייב להיות מושחת" (הלורד דנינג)


"ואין זו תשובה מתאימה לומר כי אפשר תמיד לבטוח בשופטים (השופטים יצחק אולשן, ש"ז חשין ושמעון אגרנט )


"אכן, "כוח משחית, וכוח אבסולוטי משחית אבסולוטית. כוחו האבסולוטי של אהרן ברק והעובדה שלאורך כל כך הרבה שנים אין עליו שום ביקורת ומורא שלטון החוק השחית אותו לחלוטין והפך אותו למניפולטור, איש עסקים המוכר לנו אינטרסים במסווה של ערכים. מסדר ג'ובים למשפחתו ומקורביו בניגוד לחוק. מוביל מניפולציות שמשמעותן שוד הקופה הציבורית לטובת בניו ומקורביו. הורס משפחות -עד מוות של ממש- ומפעלי חיים ללא הצדקה ותוך אפלייה משוא פנים והטיית משפט" (אריק באך).


"נשיא בית המשפט העליון, אהרן ברק, נמצא בעמדת כוח חזקה. יש אומרים, החזקה במדינה. התמונה קשה. הסמל של שלטון החוק אינו נרתע מרמיסת החוק. הכהן הגדול של המשפט נוהג כאילו הקו המפריד בין המותר לאסור אינו קיים. נשיא בית המשפט העליון עושה מעשים שלא יעשו. והוא חוזר על מעשיו שוב ושוב עד ימינו אלה. ומאליה עולה שאלת הלגיטימיות והסמכות המוסרית של השופט ברק להורות הלכה ולחרוץ גורלות של ציבור ופרטים...
המדהים בדבר הוא שברק מסוגל לספור ולמנות את מגרעות החטוטרת של זולתו, תוך התעלמות מוחלטת מהעובדה שחטוטרת דומה - ואולי גבוה יותר - צומחת פרא על גבו הוא...
אם ישנו דבר מקומם במיוחד -פעם אחר פעם- זהו הפער הבלתי נסבל בין אמות המידה החוקיות והמוסריות שנוקט ברק כלפי זולתו לבין אלו שהוא נוקט כלפי עצמו"

(עורך הדין, איש המודיעין והחוקר המשפטי יוסי דר, מחבר הספר "אהרן ברק ומנעמי שלטון החוק")


"משל המערה" של אפלטון ממחיש נהדר את האפקט-המעוור שדברים מבריקים מעוללים לשומע המופתע. ואכן, ברק, כשמו כן הוא, מכה אותך בסנוורים בכושר הרטורי שלו. הוא מצליח ליצור אמפטיה בלב השומע, על ידי התרגיל הידוע (להקריב חייל כדי להכריז "שח") של להשמיע לו דברים שהשומע זקוק פסיכולוגית לשמוע (זכותך להיות חופשי. לומר מה שאתה רוצה. להגן על כבודך. חירותך קדושה וכו') – ואז, כשהשומע הזחוח מתרפק במנעמי פנטזיית הביטחון, החופש והכבוד האינסופי, מחדיר לו ברק את הארס ברוך ונועם קטלני. מעין:

אני כאן כדי לומר לך מה טוב עבורך. אלוהים ומוחמד שלחו אותי להיות המפרש והמוציא לפועל. עליך להאמין בי אמון עיוור. אני המצפן המוסרי הבלבדי שלך. המשענת שלך. המגן שלך מפני הרשע, האטימות, העריצות. תן לי סמכויות להיות רשע על עיוור, ואגן עליך מפני רשעים אחרים. סמוך על חולשותיי האנושיות על עיוור, ואגן עליך מנוכלותם של אחרים. אל תשאל שאלות כי הרי אתה מבין מתוך דברי המתובלים בציטטות למכביר, שאני יותר יודע ממך, ולעולם אל תעיז לשפוט אותי ואת מעשי, שאותם לעולם לא תבין.

עצום עיניים, אטום אוזניים, פתח את הכיס, ולך אחריי בעדר: אני האור והסבירות. אתה בסך הכל אפס שלא יודע מה טוב עבורך עבור ילדיך, משפחתך ועמך. אני הוא העם. המדינה זה אני. מלוא הארץ ברק, ועל כן הכל שפיט, לפי מה שאני מחליט. דמוקרטיה הינה דבר פגיע שזקוק לשליט על –מלך ללא כתר- שירסן, יבלום, יבטל, ינווט, יחוקק חקיקת על, ויבטל חקיקת על שאינה ראויה לדעתו של השליט העליון, הוא שליחו ומוציאו לפועל של אללה ומוחמד נביאו...

ברק אינו הראשון בהיסטוריה, אשר ידע לנווט המון בזכות גאונות. בזכות כישרון רטורי מרשים. בזכות חולשתו של ציבור לשווע למושיע מפני עריצות. בזכות חלומו של כל אדם לחופש, ביטחון, וכבוד.

ברק איננו הקוסם הנוכל הראשון –או האחרון- בהיסטוריה, השולל את תשומת הלב של קהלו, באמצעות פעלול ביד שמאל שלווה ומרתקת, וגונב את ההצגה באמצעות תרגיל מסריח ימני קיצוני הנשלף מהכובע מול עיניו המסנוורות של הקהל ההמום...

אלא שבמופעי בידור זה בדרך כלל שפן. במנהיגות זה בדרך כלל נחש קוברה קטלני. ראו מה סטלין עשה מהרעיון הנפלא –האוטופי יש לומר- של הקומוניזם.

צר לי לנפץ את המיתוס היפה באמצעות העובדות המכוערות: כל הגאונים בהיסטוריה שהבטיחו לעמם שלום, ביטחון, חירות, חופש, וכו', ברמה גאונית כזו – הם... הס מלהשוות, הנבלים הגדולים ביותר של ההיסטוריה. לא מצאתי אבק ראיה לכך שברק הוא שונה. ודאי לא בצורה המכוערת שבה הוא מחלל את התורה שהוא מטיף לאחרים לקדש.

זו הרי בדיחה עלובה להתייחס לגאון כגאון משום שהוא כופה על נתיניו לרחוש לו כבוד על פי חוק לציית לו או לסגוד לו. ("חוק הביקורת האדיבה... ", זילות בית משפט, "כבודו"... ) אין אף אחד מאיתנו זקוק לחוק על מנת לציית לדברים הנהדרים שאמרו גאונים מכל מיני סוגים בהיסטוריה: שלמה המלך, אריסטו, אפלטון, קיקרו, לאו צה, קונ פו צה, גתה, ניטשה, אלוין טופלר, השופט ברנדיס, רוזוולט, ז'או ז'ורס, צ'ה גוארה, רוסו, מהטמה גאנדי, ארוין יאלום, מקיאוולי, מאו, ביל קלינטון (וזו כמובן רשימה חלקית ביותר), אליה ניתן בהחלט לצרך בכבוד דברים רבים ממאמרי חז"ל, מהקוראן (הוא יפה, האמינו לי, רק שהנבלות שלהם, כמו שלנו, הפכו אותו לכתבי-שטן), הבודהיזם, וחכמי יוון הפילוסופית.

יש ביניהם, הרבה גאונים שחובה לשנן מה שהם אמרו, ולהתעלם –או להפריד- את מעשי הנבלה שהם עשו כחלק המופרע של גאונותם. אוסקר ויילד, מרק טוויין, גבלס, ז'ן ז'נה וגאוני הקומוניזם הם דוגמאות נהדרות לכך.

ויש המון גאונים, שאמרו הרבה דברים נהדרים, לצד דברים מטופשים או מרושעים ועל כן אין לתת בהם אמון עיוור אלא לבור את המוץ מן התבן.

אבל ככלל, גאון - כשהוא משרת בתפקיד ציבורי - הוא מסוכן! תמיד, הוא קיצוני. זו הרי טיבה של גאונות: לא להיות סטנדרטי. הציבור צריך להיות חכם ולמוד נסיון: לקחת את הטוב, ולעולם לא להעניק לגאון סמכויות ביצוע. גאון הוא מעין "רשות מפנטזת" אבל לעולם לא רשות מבצעת!

עיוור תמיד שומע יותר טוב, אבל אל תיתנו לו לנהוג! חירש תמיד רואה יותר טוב, אבל אל תיתנו לו לנגן. אנליסט תמיד יודע איזו מניה יש למכור או לקנות, אבל היא אף פעם לא זו שהוא אומר בקול. עורך דין תמיד מכיר את החוק יותר טוב, ועל כן מיטיב לעקוף אותו טוב יותר.

יש להפריד בין גאון לגאון. אסור להעניק לגאונים אמון עיוור. אסור לתת לגאונים סמכויות שאינן מתחום גאונותם. סטלין היה גאון. מילושובץ' הוא גאון. השייח אחמד יאסין הוא גאון. אל קאפונה היה גאון. נוכלי הבורסה האמריקאית הם גאונים. ביל גייטס הוא גאון. מייקל מילקן הוא גאון. בין לאדן הוא גאון. אהרן ברק, הוא גם כן גאון! כולם גאונים. כולם פושעים. לא כולם כמובן באתה מידה או חומרה. לכולם יתרונות נהדרים, הם פיגורות חשובות לקהלם, צודקים באופן חד-מימדי, אך לכולם חסרונות המסוכנים לציבור.

לכל אדם יתרונות. ולברק יש יתרון אחד: להיות מורה נהדר. להטיף תיאוריה באוניברסיטה, לפרחי משפט. עליו לחזור לגודלו הטבעי, ולמכור להם תיאוריות על מה זה חופש, חירות, כבוד, ומנהל תקין. אבל אבל לברק יש גם חולשה. חולשה לכסף. חולשה לשלטון. חולשה להרע. "אוי לעבד כי ימלוך".

ברק הוא גאון במומחיותו. הוא נבל גדול בכל מה שחורג מתחום מומחיותו. לדעתי, בפוזיטציה שלו ודרך התנהלותו, הוא עונה להגדרה של מסוכן לציבור שיש לשלול את חירותו במידה הראויה (אך לא מעבר לה). הוא אינו ראוי לאמון הציבור. הוא מעל בו ומועל בו, בשיטתיות. הוא אינו אדם ישר. הוא אינו גיבור היודע לכבוש את יצרו. הוא בסך הכל עוד גאון שיודע לדבר נהדר על תאוריות שהוא נכשל ביישומן. הוא מחלל עקרונות שהוא מטיף לאחרים לקדש. וזה כבר לא מקרה, זו שטתיות המעידה על כוונה פלילית מלכתכילה. הוא נהדר בתור תיאורתיקן – מסוכן לתת לו מושכות. הוא סוס פרא המשתלט על רוכבו. הוא מקיף עצמו באומרי הן וכתבלבי חצר, הנאמנים לאינטרס הכלכלי שלו ולא של המדינה. פודוויילרים כדוגמת דורית בייניש ועדנה ארבל, המלקקים לבעל הבית ותוקפים באכזריות כל מי שאינו נמנה על מלחכי הפינכה או מי שעיסוקם מאיימים על ברק ושותפיו. דרעי, יעקב נאמן, ונמרודי הם דוגמאות ידועות לתופעה המונית של שימוש אכזרי לרעה בכוח המשרה.

הוא מתבל הגיון ברגש, ומאוויים בתקווה. אבל אין במעשיו לא רגש, ולא תקווה – הכל מניפולציה.

הוא לא השופט הטוב בעולם. הוא בסך הכל יחצ"ן נהדר, שדואג לטפטף לעיתונות ולכתבלביו סופרלטיבים שהוא מגרד או ממציא. השופט הטוב בעולם הוא שופט המצליח להוציא את שני בעלי הדין מרוצים. וזה הדבר האחרון שניתן לומר על ברק!!! שופטים כדוגמת זפט, שטרוזמן, גורן, לויט, ברוך, דורנר שמגר – כל אלה שמים אותו בכיס תחתוניהם. בעולם יש אלפים טובים ממנו. אבל הוא ? הוא רחוק מלהיות השופט הטוב בעולם. רחוק מלהיות השופט הטוב בישראל. אפילו בבית המשפט העליון הוא לא השופט הכי טוב. הוא שחקן נהדר, מניפולטור בחסד, נוכל מרשים, מוכשר בצורה בלתי רגילה לגמד את השומע באפקטים, ולהרשים אותו על ידי קידה קלה ומרומזת לעומתו עד כדי שהשומע מחוייב להעריץ אותו כדי להתגאות בכבוד שנפל החלקו: לזכות בקידה קלה ומרומזת מהוד רוממתו. תרגיל עלוב במנהיגות, שמקיאוולי כתב והרבה מאפיונרים לפני ברק יישמו בגאון.

לסיכום: אהרן ברק מבורך בכישרון לכתוב ולנאום יצירות נהדרות ומקוריות. החלק המקורי אמנם איננו נהדר, והחלק הנהדר אמנם איננו מקורי: הוא מעתיק מאחרים רעיונות, ועוטף אותם באינטרסים שלו. כך שגם הגאונות שלו, ראויה למבחן ביקורתי ולא לסגידה עיוורת. אמנם לא לכל אחד יש את הידע המופלג הדרוש לראות את דבריו בפרספקטיבה הנכונה (הכרת כתבי פילוסופיה ומשפט אחרים, לצד היסטוריה אובייקטיבית), אבל זו לא סיבה להתבטל בפניו, לעצום עיניים, לאטום אוזניים, ולפלבל: ברק הוא אכבר ! בכל פעם שהוא צועד צעד נוסף לכיוון הדיקטטורה. המהפכה החוקתית שברק מנסה להוביל, היא אינטרסים במסווה של ערכים.

אינני אוייבו של ברק, אני אוהבו של עם ישראל. אינני קורא חלילה להפרת החוק, אני מייחל ליום שבוא החוק ישוב להיות מגינו של הציבור וצור מבטחו. אינני קורא חלילה לפגוע פיזית בברק, אני תובע להתגונן כחוק מפני השואה שברק ממיט על אמון הציבור במערכת המשפט ושלטון החוק בישראל, אותה יראת כבוד אשר בלעדיה, "איש את רעהו חיים בלעו"...

כי זאת לדעת: הגדולים גדולים רק משום שירדנו על בירכינו - בואו ניזדקף!
אריק באך, ניו יורק


תחילה לקחו את הקומוניסטים,
אבל לי לא היה איכפת, כי לא הייתי קומוניסט.

מייד לקחו את הפועלים,
אבל לי לא היה איכפת, כי גם פועל לא הייתי.

בהמשך עצרו את אנשי האיגוד המקצועי,
אבל לי לא היה איכפת, כי אינני איש איגוד מקצועי.

אחר כך כלאו כמה כמרים,
אבל מכיוון שאינני דתי, גם כן לא היה איכפת לי.

עכשיו לוקחים אותי, אבל עכשיו כבר מאוחר...

(ברטולט ברכט).


מאחר והדברים שנודעו עד כה הם חמורים להזוויע, אני מבקש את תמיכתכם ברעיון להעמיד את אהרון ברק, בייניש, ארבל, מוזס ומזרחי, לדין ציבורי בבית משפט לשעת-חירום בהרכב מיוחד:
פרופ' יעקב נאמן, פרופ' רות גביזון, פרופ' קרמניצר, ד"ר יעקב וינרוט, עו"ד יגאל ארנון, השופט שטרוזמן, המשנה ליועץ המשפטי לממשלה יהודית קרפ, סגן נשיא בית המשפט העליון בדימוס אילון, השופטת דליה דורנר, עו"ד אביגדור פלדמן, עו"ד שפטל ועו"ד יוסי דר
(אם מישהו סבור שיש עוד ראויים -הוא מוזמן להמליץ)

supervpn@yahoo.com
http://www.geocities.com/supervpn/http://www.geocities.com/supervpn/            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 השופט ברק: מאיר שמגר דחף אותה (דורנר) אני לא הכרתי אותה פילוביץ שחף 19.03.04 13:14 כותרת
   חטא, גאווה, יוהרה = יוקרת מערכת וסופיות המשפט = פשע !! פילוביץ שחף 03.04.04 10:38 1
      נוסח הפשע המכונה ''פרשת טובה שטרסברג''........ פילוביץ שחף 04.04.04 00:13 2
          נשאר במעצר בגלל ''שופט עצלן'' פילוביץ שחף 14.06.04 06:12 57
          נציבת תלונות שופטים, טובה שטרסברג-כהן פילוביץ שחף 23.03.07 21:06 187
              גולדברג הטייח החליף את שטרסברג הטייחית פילוביץ שחף 21.09.08 10:32 191
          השופטת שטרסברג-כהן: איך מאפשרים לחרדים להשתלט על החילונים?? (*) פילוביץ שחף 13.03.13 09:38 192
     רבין:''הפרקליטות בראשות אהרן ברק היא ה'מאפיה' הגדולה.... פילוביץ שחף 10.04.04 14:36 13
      מניפולציות מתחת לגלימה פילוביץ שחף 13.04.04 06:56 15
          יצחק זמיר/שופט עליון לשעבר: ''המשפט אינו סובל מיוחסים'' פילוביץ שחף 13.04.04 07:45 16
              תגובה מאת אריק בך למכתבו של יצחק זמיר-שופט עליון לשעבר פילוביץ שחף 13.04.04 09:42 17
                  תגובות לדיון בתגובה למכתבו של השופט לשעבר יצחק זמיר!! פילוביץ שחף 15.04.04 08:25 19
              אינג' שבתאי עזריאל/''זמיר ברח'' פילוביץ שחף 27.12.04 10:34 169
              השופט בדימוס י. זמיר: הסרבנות מבחן גורלי למערכת המשפט פילוביץ שחף 22.01.05 20:47 175
          היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, העניק את הראיון הראשון פילוביץ שחף 22.04.04 03:29 24
              מסמך/המכתב ששלח מני מזוז לפרקליטים בפרקליטות המדינה פילוביץ שחף 24.10.04 16:07 152
          היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, העניק את הראיון הראשון פילוביץ שחף 22.04.04 04:37 25
              נמצאו ''חורים'' בחוות הדעת של ארבל בפרשת ''האי היווני'' פילוביץ שחף 29.04.04 09:54 27
      גם לגרמנים היתה מערכת חוק מפוארת/אריך בך פילוביץ שחף 17.04.04 12:25 22
          למה הבן של שרון ולא הבנים של פרס, אהרון ברק, וכל היתר? פילוביץ שחף 26.04.04 08:19 26
      מלוא הארץ שחיתות פילוביץ שחף 09.05.04 21:58 47
      שכרון הכוח של אהרון ברק פילוביץ שחף 05.07.04 00:58 99
      ''השופט ברק הוא הפוליטיקאי מספר אחד בישראל'' פילוביץ שחף 14.10.04 04:12 143
      פרשת השוחד לשופטת המחוזית סגנית הנשיאה ורדה אלשיך נוגעת לכל אחד מאתנו WB 19.01.16 10:00 196
   סקר דעת קהל 31.3.2004 -מקור הפרסום של המלצת עדנה ארבל פילוביץ שחף 04.04.04 05:35 3
      עדנה ארבל לעליון: ''האם אתה בעד או נגד ??'' פילוביץ שחף 15.04.04 02:07 18
      עדנת השחיתות/אמנון דנקנר פילוביץ שחף 04.05.04 10:57 32
      ח''כ פינס: ועדת החוקה מבצעת בארבל סיכול ממוקד פילוביץ שחף 04.05.04 17:42 33
      עדנה ארבל: ותודה לחברי שינוי... פילוביץ שחף 04.05.04 17:53 34
      עדנה ארבל, לטובתנו, לטובתך אנא הסירי מועמדותך לעליון פילוביץ שחף 04.05.04 23:45 35
      עדנה ארבל היא לא סרק, סרק, סרק...... פילוביץ שחף 05.05.04 12:25 36
      לכבוד שר המשפטים, יו''ר הועדה לבחירת שופטים ולאהרון ברק פילוביץ שחף 05.05.04 16:53 37
      השקר של ארבל נחשף!!! פילוביץ שחף 05.05.04 18:17 39
          הגולש עמיחי = אורי ארבל בעלה של עדנה ארבל, האמנם?! פילוביץ שחף 01.03.07 21:07 185
              חוות דעת מומחה: ארבל מקליד בדיוק כמו עמיחי פילוביץ שחף 02.03.07 08:23 186
      ח''כ איתן:ארבל מועמדת לעליון רק משום שהיא חברתה של ביינש פילוביץ שחף 05.05.04 18:33 40
      למה הם לא בחרו בפרופ' גביזון? פילוביץ שחף 06.05.04 21:07 41
      ארבל היא רק דוגמא פילוביץ שחף 07.05.04 08:07 44
      ''הוועדה לגיבוי שופטים''... פילוביץ שחף 09.05.04 14:58 46
      אנרכיה בבג''צ פילוביץ שחף 21.05.04 22:54 53
      מינוייה של ארבל והקשר לאוסלו פילוביץ שחף 03.06.04 16:53 55
      כגודל הזיכוי פילוביץ שחף 19.06.04 22:52 69
      חשיפה: ארבל שיקרה לוועדה לבחירת שופטים...... פילוביץ שחף 19.06.04 22:56 70
      כתבי החצר מתפתלים פילוביץ שחף 19.06.04 23:04 71
      ח''כ איתן הוסיף: ''אם תיפול שערה משערות ראשו של היועץ פילוביץ שחף 20.06.04 18:41 73
      למה להקים מחלקה (בלתי תלוייה) לחקירות פרקליטים ?? פילוביץ שחף 21.06.04 08:59 74
      עדנה ארבל שופטת בעליון = צלם בהיכל !! פילוביץ שחף 21.06.04 09:48 75
      דרישה לחקירה ציבורית בפרשת ארבל פילוביץ שחף 21.06.04 15:13 76
          בן יאיר: שר המשפטים לא נהג ברצינות בועדה למינוי שופטים. פילוביץ שחף 21.06.04 15:21 77
              1000 שנות מאסר בחדר אחד, מתוכו תצא פרקליטת המדינה הבאה פילוביץ שחף 21.06.04 21:35 78
              מסמך: פניית בן-יאיר אל לפיד ומזוז פילוביץ שחף 22.06.04 20:54 80
                  היועץ לשעבר בן יאיר מבקש מלפיד לחקור את תיק נאמן פילוביץ שחף 23.06.04 11:30 81
      סימני שאלה וכמה תמיהות אודות התנהלותה של ארבל פילוביץ שחף 25.06.04 08:52 83
      איך תתפקד ארבל בביהמ''ש העליון פילוביץ שחף 26.06.04 17:36 85
      לוועדה לבחירת שופטים נמסר: לארבל תואר שני במשפטים פילוביץ שחף 28.06.04 01:58 86
      תיבת הארבל של גב' פנדורה מכה שוב. לא יאומן.... פילוביץ שחף 30.06.04 09:45 89
      השופט ברק: יתכן ששגינו בכניסת ארבל לביה''מ העליון... פילוביץ שחף 30.06.04 10:12 90
      עדנה ארבל אכן כולה תופרת. אבל מי המעצב? פילוביץ שחף 01.07.04 12:39 92
      עדנה ארבל איננה סתם תופרת. יש לה קונפקציה !! פילוביץ שחף 04.07.04 09:08 96
      לידיעת הקורא מני מזוז: עדנה ארבל בפסק דין נגד עצמה פילוביץ שחף 14.07.04 12:14 108
      חשיפה חדשה: ארבל מסרה במשך שנים דיווח כוזב לפיו... פילוביץ שחף 15.07.04 10:52 111
      עדנה ארבל-הטפלון של הפרקליטות-בכל מה שנגעה לכלכה-אך בה פילוביץ שחף 14.09.04 15:32 134
      המורשת המכוערת של עדנה ארבל פילוביץ שחף 28.09.04 18:57 138
      גולדברג (מבקר המדינה) נגד ארבל (שופטת עליון) פילוביץ שחף 18.10.04 08:25 147
   במשרד האוצר מצפצפים על אהרן ברק פילוביץ שחף 05.04.04 10:03 4
      תעודת עניות לשלטון החוק ........ פילוביץ שחף 05.04.04 10:11 5
          שאלה תאורטית. תל אביב 05.04.04 13:13 6
              תשובה מעשית.... פילוביץ שחף 05.04.04 14:57 7
   טובת הציבור היא שארבל תמונה לעליון ובייניש לנשיאה !! פילוביץ שחף 05.04.04 15:20 8
      עמותת אומ''ץ מתנגדת למינוי ארבל לעליון !! פילוביץ שחף 30.04.04 08:12 28
      הפוליטיקה של ארבל פילוביץ שחף 30.04.04 10:11 29
      השופטים החדשים: ארבל, רובינשטיין, חיות וג'ובראן פילוביץ שחף 06.05.04 21:17 42
      יואב יצחק עתר לבג''צ והעתירה נדחתה !! פילוביץ שחף 06.05.04 21:20 43
          יואב יצחק עתר לבג''צ נגד מינויה של עדנה ארבל לעליון פילוביץ שחף 19.05.04 04:31 52
          הפרסום המוטעה בכלל וההתנצלות בפרט במעריב !! פילוביץ שחף 04.07.04 14:54 97
              נמרודי מצדיק את הרחקת יואב יצחק אך מאמין שהוא יירגע... פילוביץ שחף 05.07.04 17:54 101
      יואב יצחק: אמרתי לכם א' אמרתי לכם ב' פילוביץ שחף 15.06.04 22:02 60
      שופטת עליון דורית בייניש ''מכפישה'' את: השב''כ, הממשלה ואת פילוביץ שחף 25.06.04 20:05 84
      התרמית של פרקליטת המדינה עדנה ארבל = תואר שני למשפטים פילוביץ שחף 29.06.04 08:54 88
          העבירה: ''ניפוח'' = זייף את קורות החיים שלו !!! פילוביץ שחף 23.07.04 00:18 113
          חשד: התובע המשטרתי בכלל לא עו''ד פילוביץ שחף 21.10.04 23:40 151
          האם ראוי השופט אדלר להמשיך בתפקידו = תואר מזוייף !! פילוביץ שחף 28.12.04 06:52 170
      האם ארבל טייחה בדו''ח שוחד מליון ש''ח פילוביץ שחף 02.07.04 13:07 95
      הון, שלטון ועיתון פילוביץ שחף 05.07.04 01:09 100
      חשיפה: לקט הזהיר, בייניש המשיך בעבירות!! פילוביץ שחף 09.10.04 19:59 139
          חשיפה (NFC) : העדויות של יחזקאל בייניש פילוביץ שחף 07.01.05 23:38 172
      האם מזוז יסכים לקיזוז ?! האם אלעד שרגא יסכים לקיזוז?! פילוביץ שחף 17.10.04 02:58 145
          פרקליטו של הנגבי הציע: המשטרה תימנע ממתן המלצות פילוביץ שחף 18.10.04 18:20 148
          תיק בייניש הועבר להכרעת מזוז !!! פילוביץ שחף 31.12.04 14:50 171
          הפרקליטות קבעה: לא יוגש כתב אישום נגד עו''ד בייניש בגין פילוביץ שחף 08.02.05 20:37 177
   ליברמן הגיש תלונה במשטרה נגד ניצב מזרחי !! פילוביץ שחף 06.04.04 05:16 9
   המינוי של ריבלין (שר המשפטים) טורפד בגלל החשדות!! פילוביץ שחף 08.04.04 21:14 10
      ריבלין:''יש סימביוזה בין משטרה=עיתונאים מטעם והפרקליטות'' פילוביץ שחף 16.04.04 11:57 21
          ח''כ מיכאל איתן תוקף בחריפות את גורמי המשפט בישראל פילוביץ שחף 14.06.04 06:25 58
          ריבלין שופך את ליבו ב''הארץ'',,,נוגע ללב !! פילוביץ שחף 20.06.04 18:21 72
          ''פסקי דין, מהלכי חקירה וסיקור עיתונאי ב'דילים'' פילוביץ שחף 05.09.04 14:43 130
              אם נקח לדוגמא את הסרט שצונזר - ראשומן החווה הסינית.... פילוביץ שחף 06.09.04 09:14 131
          פריצקי: בישראל יש קשר עצום בין הון לתקשורת פילוביץ שחף 11.10.04 10:11 140
          ריבלין: ''פרוטקציה היא עניין של סוציולוגיה'' פילוביץ שחף 02.11.04 17:50 155
              מי אמר ששמעון פרס הוריד את המערכת הפוליטית לזנות?? פילוביץ שחף 05.11.04 03:18 156
              סוציולוגיה ושלטון פילוביץ שחף 05.11.04 14:09 157
          רם לנדס/חתנו של אהרון ברק מתפטר מעורך ומתמנה למנכ''ל פילוביץ שחף 19.05.05 02:29 178
              ''הרכש החדש של גאידמק: רם לנדס'' פילוביץ שחף 08.08.07 10:55 189
      האזנות הסתר בדו''ח מבקר המדינה !! פילוביץ שחף 10.05.04 21:54 48
      בתי משפט ופרקליטות מושחתת פילוביץ שחף 14.06.04 04:04 56
      פרשת מזוז ארבל: ד''ר מילשטיין בשיחה ברדיו קול הלב....... פילוביץ שחף 22.06.04 09:07 79
      הנשיא ריבלין באו''ם: ''האו''ם אינו מצליח למנוע רצח עם'' (*) פילוביץ שחף 29.01.15 11:58 195
   האם עו''ד נאוה בן אור תחליף את עדנה ארבל?? פילוביץ שחף 09.04.04 06:25 11
      אשם מעל לכל ספק סביר: האמנם? פילוביץ שחף 02.05.04 21:47 31
      נוסח ההחלטה המקורית והמלאה של מזוז בפרשת האי היווני פילוביץ שחף 16.06.04 17:47 62
          בין ספיחי המלצות מזוז: נאווה בן אור הודחה פומבית פילוביץ שחף 16.06.04 17:56 63
          ראיון עם מרים רוזנטל פרקליטת מחוז ת''א לשעבר בעניין.... פילוביץ שחף 16.06.04 18:04 64
              צדק יש רק אחד !! פילוביץ שחף 18.06.04 06:56 67
          טיוטת כתב האישום שהגישה מבלי שנתבקשה עדנה ארבל !! פילוביץ שחף 24.06.04 22:42 82
      ''חומר הראיות לוקה בחולשות בכל אחד מרכיבי העבירה....... פילוביץ שחף 17.06.04 06:45 65
      נאווה בן אור רוצה להתמנות לשופטת בית המשפט המחוזי בי-ם פילוביץ שחף 17.06.04 10:04 66
      על קונספציה ו- סימון מטרה = ראש הממשלה שרון !! פילוביץ שחף 18.06.04 07:18 68
      פלילי שלא באשמתו פילוביץ שחף 30.06.04 21:32 91
   השמאל הקיצוני=שילטון האוליגרכיה !! פילוביץ שחף 09.04.04 06:31 12
   הפוך על הפוך (מאת יואל מרכוס) פילוביץ שחף 10.04.04 21:41 14
   גלאט-ברקוביץ' דורשת לחשוף את ''נשר''.... פילוביץ שחף 15.04.04 13:33 20
   משפטם של צ'רנוי-זאבי בפרשת בזק............. פילוביץ שחף 20.04.04 19:49 23
      נעצר חוקר פרטי נוסף בפרשת האזנות הסתר לצ'רנוי פילוביץ שחף 08.11.07 00:31 190
   רגע לפני שסוגרים את המדינה !! פילוביץ שחף 02.05.04 07:44 30
   ח''כ בראון ביקש להסיר את הדיון בנושא ארבל בכנסת בגלל פילוביץ שחף 05.05.04 17:05 38
   שלום, מדינה/אריק באך פילוביץ שחף 09.05.04 08:14 45
      עו''ד טליה ששון: יש להחיל על היועמ''ש ופרקליטת המדינה.... פילוביץ שחף 12.05.04 00:05 49
      מזוז מתקן: דבריי בנושא הסרבנים הוצאו מהקשרם פילוביץ שחף 12.05.04 00:09 50
      חבר בוועדה לבחירת שופטים: רוב ההתנגדויות בוועדה לא היו פילוביץ שחף 12.05.04 00:10 51
      הטעות הראשונה של מזוז פילוביץ שחף 01.07.04 22:02 94
   המועמדת של אולמרט/לפיד לפרקליטת עו''ד דידי לחמן מסר פילוביץ שחף 30.05.04 13:28 54
      בעלה של המשנה ליועץ המשפטי לממשלה מועסק בפלאפון כיועץ פילוביץ שחף 13.09.04 22:05 133
      מדוע עו''ד אורי מסר שותפו לדברי עבירה של אהוד אולמרט לא נתן את הדין על מעלליו?! פילוביץ שחף 10.05.14 12:23 194
   כ ת ב- א יש ו ם נגד טוביה בן דוד סער מנכ''ל רשות השידור פילוביץ שחף 16.06.04 00:03 61
   היסטוריה משוחדת של ''תפירת'' תיקים במערכת........... פילוביץ שחף 29.06.04 05:08 87
      האם תפרו לסא''ל אילן תיק?? פילוביץ שחף 17.09.04 08:36 135
          השרה ציפי לבני חייבת לקרוא את הספר ''צדק מסוערב'' פילוביץ שחף 06.09.05 08:10 179
          האם המח''ט אל''מ דוד מנחם תופר תיק לסא''ל דידי סדן?! פילוביץ שחף 03.08.07 03:41 188
   ההבדל בין חיל האויר וחיל הרגלים פילוביץ שחף 01.07.04 20:25 93
   שלטון חדש, עקוב מדם פילוביץ שחף 05.07.04 00:21 98
   לפניכם תוצאות משוב השופטים פילוביץ שחף 07.07.04 00:47 102
      האם אהרון ברק השתגע, או שהוא סתם... איך לומר... פילוביץ שחף 07.07.04 14:15 103
          ברק: שרון לא הפעיל את השפעתו ולכן מזוז צודק בהחלטתו !! פילוביץ שחף 08.07.04 11:06 104
          אקטיביזם שיפוטי פילוביץ שחף 13.07.04 01:39 105
              אדוני השופט, אדוני השופט, זאת האמת? זאת כל האמת? פילוביץ שחף 13.07.04 02:04 106
      ''פרסום הסקר הקובע ששופטים נוטים לקבל שוחד'' פילוביץ שחף 14.11.04 13:56 160
   יועצמ''ש לשעבר של סיעת מ.ר.צ מועמד לרשם העמותות פילוביץ שחף 13.07.04 12:40 107
   השופט דן ארבל מודה בטענה שרבים טוענים כבר שנים.... פילוביץ שחף 14.07.04 23:04 109
   חשיפה: אהרון ברק מפעיל מכבש לחצים להעביר חוק מיוחד!! פילוביץ שחף 15.07.04 10:07 110
      נפויטזם במערכת המשפט ממשיכה: החתן של תיאודור אור..... פילוביץ שחף 30.07.04 00:28 116
      נבחרו 9 שופטים לבתי משפט שלום ומחוזי פילוביץ שחף 30.07.04 09:48 117
   עו''ד ערן שנדר יהיה פרקליט המדינה הבא !!!! פילוביץ שחף 22.07.04 20:57 112
      נאווה בן אור הפסיקה לבוא לעבודה מאז יום ראשון !!! פילוביץ שחף 31.07.04 07:50 118
          מתוך פרוטוקול וועדת הכנסת לביקורת המדינה שלעיל: פילוביץ שחף 31.07.04 07:54 119
      פרקליט המדינה עו''ד ערן שנדר מזהיר מהדלפות !!! פילוביץ שחף 21.10.04 02:58 150
   ''שופטי ישראל הם הדבק המלכד את החברה הישראלית השסועה. פילוביץ שחף 29.07.04 07:27 114
   ביהמ''ש: המידע באינטרנט יוצר שקיפות במידה המסכנת..... פילוביץ שחף 29.07.04 13:47 115
      מזרחי עלה על ''קו האש'' פילוביץ שחף 03.08.04 18:53 121
   המפכ''ל הנכנס אהרונישקי מתנגד בכל תוקף למינויו של מזרחי פילוביץ שחף 02.08.04 12:47 120
      אמיר אורן/הארץ: ''המחטף של גדעון עזרא'' = הדחת מזרחי פילוביץ שחף 23.11.04 05:57 161
      על הקשר בין משה מזרחי, הסכמי אוסלו ומקהלת החצר פילוביץ שחף 23.11.04 20:33 162
      הדחת - אלופים/אלוף דן חלוץ וניצב מזרחי....... פילוביץ שחף 24.11.04 12:35 163
      הודעתי על הדחת מזרחי ביום א' כי ההחלטה דלפה לעיתונות פילוביץ שחף 24.11.04 20:11 164
      תם ולא נשלם = פרשת מזרחי !! פילוביץ שחף 27.11.04 04:10 165
      בן דרור ימיני/שיעור בתקשורת פילוביץ שחף 27.11.04 19:13 166
      ועדת הפנים ממליצה: להדיח את מזרחי מהמשטרה פילוביץ שחף 10.01.05 15:55 173
      עזרא: אין בכוונתי להדיח את מזרחי פילוביץ שחף 12.01.05 02:00 174
   מי נתן את ההוראה?? (לתפור תיקים בפרקליטות המדינה) פילוביץ שחף 15.08.04 14:07 122
   מבחן התוצאה-פרשת מזוז, ארבל בפרשת שרון ובניו-האי היווני פילוביץ שחף 21.08.04 16:48 123
   מדוע ההסברה הישראלית ממשיכה להיכשל? פילוביץ שחף 28.08.04 15:35 124
   פרשת נתניהו-עמדי - חוזרת לכותרות ע''י עדנה ארבל !! פילוביץ שחף 01.09.04 08:26 125
   הנציב שמואל הולנדר נרדם בשמירה = מינויים פוליטים !! פילוביץ שחף 02.09.04 06:15 126
      אהרון ברק: ''הכוח השלטוני אינו היתר להפר את החוק'' פילוביץ שחף 02.09.04 20:11 127
      עו''ד בומבך: ´הכלי הפלילי´ לא מתאים לנסיבות פילוביץ שחף 03.09.04 09:03 129
      הידעתם ששופט בית המשפט העליון מרויח כ120,000 דולר בשנה פילוביץ שחף 26.09.04 17:32 137
   עו''ד מכה ועו''ד מכה פילוביץ שחף 02.09.04 20:25 128
   בוטל לאפל אישום השוחד לשרון פילוביץ שחף 12.09.04 16:26 132
   ''מזרחי ניצל מעמדו לצורך פרסום דברי דיבה מכוונים'' פילוביץ שחף 26.09.04 16:36 136
      ''מי חושש ממזרחי?!'' פילוביץ שחף 06.11.04 13:06 158
      פסק הדין בעתירתו של ח''כ ארדן נגד מזרחי........... פילוביץ שחף 06.11.04 19:26 159
      עמיחי/ניצב מזרחי: אני מאשים כתבת ענק ב-7 ימים.... פילוביץ שחף 17.12.04 09:32 168
   עו''ד אמיר טיטונוביץ: המצטט ממצוטט פטור פילוביץ שחף 12.10.04 19:16 141
   סקופ! הפרקליטות החליטה על כתבי אישום נגד רפי פלד פילוביץ שחף 13.10.04 20:02 142
   השופט מיכה לינדרשטראוס............. פילוביץ שחף 16.10.04 20:49 144
      משה גורלי: ''סותמים את החור'' - המערכת המשפ(ח)טית פילוביץ שחף 30.10.04 18:12 154
   המכון הישראלי לדמוקרטיה מנצל ניצול ציני את בן-גוריון!! פילוביץ שחף 17.10.04 08:09 146
   החשד: שחיתויות בצמרת צה''ל פילוביץ שחף 19.10.04 05:29 149
   מבוקשת: תמונה של השופטת אלישבע ברק בתחתונים פילוביץ שחף 27.10.04 07:43 153
   הצעת חוק - אופן ניהול משפט כנגד שופט עליון...... פילוביץ שחף 30.11.04 02:13 167
   ''לשים סכר להתפרעות הממסד המשפטי'' פילוביץ שחף 28.01.05 07:56 176
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 19.02.07 21:13 180
   וידיאו:השופט יצחק זמיר על ראש ש.ב. פילוביץ שחף 20.02.07 01:28 181
   נדיה מטר פונה למבקר המדינה: אנא חקור עדות שקר פילוביץ שחף 20.02.07 03:58 182
   המידע על שופטים יישאר חסוי פילוביץ שחף 27.02.07 22:31 183
   ? פילוביץ שחף 28.02.07 23:06 184
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:28 193


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות