אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #5667 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5667   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   11:57   16.04.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ריבלין:''יש סימביוזה בין משטרה=עיתונאים מטעם והפרקליטות''  
  תגובה עבור הודעה מספר 10

ערכתי לאחרונה בתאריך 25.06.04 בשעה 14:05 בברכה, פילוביץ שחף

ריבלין מגלה כי בימים אלה הוא שוקל עם יועציו המשפטיים כיצד לנהוג.
"אני שוקד עכשיו לבחון את כל הלקחים, כדי לראות האם אפשר להילחם בתופעה נוראית שמתרגשת עלינו בעשור האחרון,
שבו יש סימביוזה בין משטרה, לבין עיתונאים מטעם והפרקליטות", אמר ריבלין....
"מתוך דאגה לציבור כולו, בהחלט אני חושב שאם לא אני אלחם, אז אני שותף".

קלפי מיקוח (2)
כ"ה בניסן תשס"ד יום שישי,16 באפריל

מדוע נמנעה במשך שלוש שנים תמימות פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, להגיע להכרעה שיש לסגור את תיקי החקירה שנפתחו נגד השר אהוד אולמרט ויושב ראש הכנסת רובי ריבלין?
מאת: עיתונאי מסויים

במדור זה הזהרנו פעמים רבות מפני מה שנראה כניהול מגמתי של תיקי חקירה, ומאוחר יותר החזקתם פתוחים תקופה ממושכת ( " קלפי מיקוח", 14.11.03). הצבענו על מהלכים בלתי תקינים של היועץ המשפטי לממשלה לשעבר, אליקים רובינשטיין, ובמיוחד של פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, שגרמו עוולות לרבים, ואף החזיקו אישי ציבור במקום רגיש. למרות זאת, שופטי בית המשפט העליון ועימם שר המשפטים סימנו את רובינשטיין וארבל כמועמדים לכהונת שיפוט בבית המשפט העליון, ואיש לא יבלבל אותם עם עובדות. השבוע פרסמה הוועדה לבחירת שופטים את שמותיהם של 15 מועמדים לכהונת שופט בית משפט עליון. רובינשטיין וארבל מוצגים כמועמדים בטוחים מצד שני בכירי הוועדה: נשיא בית המשפט העליון אהרן ברק ושר המשפטים יוסף (טומי) לפיד.

אף על פי כן, נתמיד במלאכתנו. עכשיו, אחרי שהיועץ המשפטי לממשלה מני מזוז הודיע על החלטתו בתיק החקירה נגד השר אהוד אולמרט, וכן בתיק החקירה המעניין יותר נגד יושב ראש הכנסת ראובן ריבלין, ונוכח הדברים שחשף היועץ המשפטי בשתי ההחלטות, זה הזמן להאיר את העוולות שעשו השניים לא רק נגד אולמרט וריבלין, אלא נגד הציבור הרחב.

אולמרט וריבלין נחקרו בחשד לקבלת שוחד מאיש העסקים דוד אפל, תמורת שירותים שהעניקו לו, תוך ניצול לכאורה של מעמדם. היועץ המשפטי לממשלה קבע באשר לאולמרט, כי יש לגנוז את תיק החקירה בשל היעדר ראיות מספיקות. באשר לריבלין החליט מזוז לסגור שישה תיקי חקירה בשל היעדר אשמה (היינו: לא היה מקום מלכתחילה לחקירה), ובעניין אחד - בשל היעדר עניין ציבורי. בהחלטה יש כמה גילויים חדשים, שיש בהם כדי לעורר דאגה בפני כל מי ששלטון החוק יקר ללבו.

ההשפלה נדרש לחתום על ערבות
ב-28 בינואר 2001 הביס אריאל שרון את אהוד ברק. ריבלין, אחד משושביני הקמפיין המבריק שהביא את ההצלחה הענקית לשרון, המתין לתיק המשפטים. לאחר הבחירות דיבר על כך במלון הילטון בירושלים. שבוע לאחר מכן, בפברואר 2001, זומן לחקירה. "נכנסתי ב-12 בצהריים ויצאתי ב-11 בלילה . 11 שעות של חקירה". החוקרים התביישו, אומר ריבלין, ראיתי את זה עליהם כשהם שאלו שאלות. בושה או לא - החוקרים לא חסכו מריבלין שום עלבון. הוא נדרש לחתום על ערבות אישית, ולא לדבר עם איש בנושא החקירה, ורק לאחר מכן הורשה ללכת לביתו. סוד גלוי הוא, כי זו גזירה קשה בעבורו - גם כשאין מדובר בחקירה - קל וחומר כאשר מדובר בחקירה מפוקפקת, שהולדתה בחטא, והיה זה רק טבעי שיזעק על הפגיעה בו.

ימים ספורים לאחר מכן, בעוד שרון מרכיב את ממשלתו, מסר לו היועץ רובינשטיין: ריבלין לא יוכל להתמנות לשר משפטים. שרון לא ערער על ההנחיה. ריבלין מונה לשר התקשורת. מאז ועד חול המועד פסח השנה היה ריבלין נתון לחסדי המשטרה והפרקליטות. הם פגעו בו, הדליפו, והוא לא יכול היה לומר מאומה.

עכשיו יצא המרצע מן השק. אחרי הסיפורים והפרסומים המגמתיים, מפרט מזוז שבע פרשיות שנחקרו. לגבי שש מהן, כאמור, הוא קובע כי התיק ייסגר בחוסר אשמה. לגבי התיק השביעי, הוא קובע, הנוגע למידע שמסר לאפל מדיון בוועדה לבחירת שופטים, שבה היה ריבלין חבר, ייסגר התיק מחוסר עניין ציבורי, וזאת לאור העובדה "שהמידע שנמסר אינו רגיש או פוגעני, ולא פגע בפעילות הוועדה".

מזוז מגלה בהחלטתו כי חוות הדעת וההמלצה של פרקליטת מחוז מרכז, על דעת פרקליטת המדינה, הועברה אליו ב-25 במרץ השנה. גם הפרקליטות נוכחה כי יש לסגור את תיקי החקירה בהיעדר אשמה, למעט התיק הנוגע לוועדה לבחירת שופטים.

מבירור שערכתי עם המשטרה עולה כי כבר בסוף יולי 2001 - חמישה חודשים לאחר חקירתו של ריבלין - הועבר התיק לפרקליטות. מאז נותר על שולחנה של ארבל, מבלי שהכריעה בו. גם תיק אולמרט הועבר לפרקליטות ביולי 2001, ונותר מונח על שולחן הפרקליטה.

הסיוע "שמע ישראל"
החלטות היועץ המשפטי על אישי ציבור, מושכות לעתים קרובות ביקורת בעיקר בגלל הסלחנות כלפי נחקרים. אך כאן ההחלטה חושפת את לבם הגס של החוקרים ואנשי הפרקליטות. הדבר עולה מפורשות מהתיאור היבש של העובדות בנוגע לאחת הפרשות שעליהן נחקרו ריבלין ואפל, כפי שהוא מובא בהחלטת מזוז: "משיחת טלפון שהתנהלה בין אפל לגברת בשם אהובה בתאריך 16.9.99, עלו חשדות לכאורה למעורבות ריבלין בגיוס כספים בחו"ל שלא כדין לצרכים פוליטיים באמצעות מר שמואל סיסו, קונסול ישראל בניו-יורק. מחקירת אפל עלה כי השיחה היתה עם גברת אהובה מגן, יושבת ראש ארגון החירשים "שמע ישראל", ארגון לו מסייע אפל בדרכים שונות, וזאת נוכח היות שלושה מילדיו חירשים. גב' מגן מסרה בעדותה, כי אפל חבר בוועד המנהל של הארגון, ומקדיש ממיטב מרצו וזמנו לסיוע לארגון, וכי גם ריבלין סייע לארגון בפעילותו בכנסת. כן ציינה, כי הארגון פנה לסיסו בבקשה לסיוע בעריכת אירועי התרמה לארגון בארצות-הברית, אך'לא יצא מזה כלום'. נוכח האמור, אין מקום לייחס כל מעשה פלילי למי מן המעורבים, ויש אפוא לסגור תיק זה מחוסר אשמה פלילית".

מהציטוט עולה כי ריבלין ואפל ביקשו לגייס כסף כדי לסייע לחירשים. אך איתרע מזלו של ריבלין: אפל היה נתון בחקירה סמויה, שכללה האזנות סתר. הדיבורים על כסף עם אפל, הזיזו כנראה כמה ברגים בשכלם של חוקרי המשטרה וכמה מאנשי פרקליטות. עד כדי כך שהם הפכו מעשה טוב ומרגש מצד השניים, לחקירה משטרתית.

"אני כל חיי עוזר להם", אומר ריבלין. "דאגתי כשר התקשורת, שיהיו כתוביות בטלוויזיה, בעברית, לחירשים-אילמים. אני פעיל מאוד. אני משתתף כל שנה באירוע של עמותה שיוזמת שירה בציבור לבעלי מוגבלויות". תרומתו של ריבלין לא עשתה רושם על ארבל. היא ואנשיה מזמזו תיק זה כמעט שלוש שנים.

הפרשה מקוממת את ריבלין. השתיקה שגזר על עצמו, בשלב זה, אינה נובעת מכך שנסתמו טיעוניו. ריבלין מגלה כי בימים אלה הוא שוקל עם יועציו המשפטיים כיצד לנהוג. "אני שוקד עכשיו לבחון את כל הלקחים, כדי לראות האם אפשר להילחם בתופעה נוראית שמתרגשת עלינו בעשור האחרון, שבו יש סימביוזה בין משטרה, לבין עיתונאים מטעם והפרקליטות", אמר ריבלין, "מתוך דאגה לציבור כולו, בהחלט אני חושב שאם לא אני אלחם, אז אני שותף".

מעולם לא פחדתי, אומר ריבלין. "היה לי צער גדול על משפחתי, כאשר עיתונאים השתמשו באותה חקירה כדי לשים אותי למשל ושנינה. . . אני מעולם לא נפגעתי ברמה הציבורית, פרט ללכלוכים של עיתונאים מטעם: מרדכי גילת, אמנון אברמוביץ', חני קים, ואמיר אורן. אני אישית התקדמתי בפוליטיקה. גם המשטרה לא עצרה אותי. המקום היחידי שאמרו אין כניסה, היה משרד המשפטים. יכלו להגיד לי - לא רוצים אותך, במקום להשתמש במערכת שלטונית שלמה ".

ומה מסקנתו לגבי מי שחוללה פרשה זו נגדו? ריבלין מסרב לנקוב בשמה של ארבל, אך מעיר: "אני חושב שאנשים שקשורים בחקירות מפוקפקות, לא צריכים להיות בפסגת הפירמידה של עשיית הצדק".

ארבל מסרה בתגובה כי התיק הועבר לפרקליטות באפריל 2002 (ולא ביולי 2001 כפי שטוענת המשטרה - י"י). לטענתה , מדובר בתיק רחב היקף הכולל פרשיות רבות ועניינים נפרדים, ולכן התבצעו השלמות רבות. בדיקת התיק אכן התמשכה נוכח מורכבותו, ונוכח אילוצי כוח אדם בפרקליטות. ארבל מוסיפה כי ההכרעה בתיק התאפשרה לאחר שהוגש כתב אישום נגד הנאשם המרכזי בתיק, דוד אפל, ולאחר ההחלטה בעניינה של נחמה רונן.

המינוי התמיכה של בייניש
סוד גלוי הוא, כי שופטת בית המשפט העליון, דורית בייניש, היא אחת הפעילות הנמרצות למינויה של עדנה ארבל לבית המשפט העליון. כפי שחשפנו כאן, ארבל - בתפקידה כפרקליטת המדינה, נמנעה מלהורות על חקירה פלילית-משטרתית נגד עורך הדין יחזקאל בייניש, בפרשת התזמורת הסימפונית,
8. א.כ.אהרונוב=ח. מצקביץ=ד.בייניש=''פשע מאורגן !!
http://rotter.net/forum/gil/5161.shtml#8
ואף נמנעה מהעברת הטיפול בנושא לגורם אחר בפרקליטות או בלשכת היועץ המשפטי לממשלה, וזאת בנימוק שבייניש ובעלה הינם חבריה הקרובים. גם את חקירת מס הכנסה נגד עורכת הדין בייניש ניסו כמה גורמים לטרפד. נכון לעכשיו: חוקרי מס הכנסה עושים באומץ את מלאכתם. במדינה מתוקנת, ניתן היה לצפות שבייניש תימנע מ"לובי" למען מינויה של ארבל. הרי לא ייתכן מצב, שבו ארבל נמנעת ממילוי תפקידה ו"חוסכת" לבעלה של בייניש חקירה משטרתית, וזו האחרונה, פועלת לקידומה לעליון.

שאלת השאלות עתה היא מדוע לא תימנע בייניש מהשתתפות בוועדה לבחירת שופטים, העומדת לבחור ארבעה שופטים למינוי של קבע. בייניש נמנעה ממתן תגובה על שאלה זו, למרות פנייתי אליה. שאלה זו עולה עתה גם אצל כמה מבכירי מערכת המשפט בישראל, לרבות כמה משופטי בית המשפט העליון, המגלים מורת רוח מהתנהלות הצמד בייניש-ארבל.

גם באשר למועמד אחר, השופט יונתן עדיאל, יש בעייתיות בעובדת חברותה של בינייש בוועדה. עדיאל היה שותפו של בעלה, ובין המשפחות קיימת עתה מערכת יחסים מיוחדת.

ללא תמיכתה של בייניש, יהיו לארבל רק שלושה תומכים בטוחים, שני שופטים ושר המשפטים, מתוך שמונה, ובמצב זה ספק אם היא תהיה מועמדת ריאלית. מולה ניצבות שתי המועמדות הנחשבות לבעלות סיכויים גבוהים ביותר, לפחות על פי מבחן מקצועי: השופטת אסתר חיות, והמשפטנית פרופ' רות גביזון, הנחשבת למועמדת בעלת סיכויים טובים מאוד. שורה של אישים בכירים מאוד תומכים במועמדותה, ואף ציידו אותה בהמלצה חמה. אך במקומותינו, ספק אם השמות הגדולים האלה יגברו על האינטרסים והשיקולים הזרים שחלחלו גם לוועדה יוקרתית זו.
y y @ m a a r i v . c o . i l
http://www.maariv.co.il/cache/ART689693.html

@ מצ"ב קישור לאשכול = חומר שעליו דיברנו ארוכות בנושא!!
פרופ' מנחם אמיר: ''היש פשע מאורגן בישראל ??''
10. עכשיו זה ממוסד וכשר: המשטרה = התקשורת = התביעה!!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5245&omm=10&viewmode=threaded

עליית מדרגה
בכתבה המצ"ב באתר NFC ישנה תוספת אישית של הכותב וזאת לדעתי עליית
מדרגה מבחינת האמת האמיתית שצריכה לבוא למבחן התוצאה ויפה שעה אחת קודם ואילו בכתבה במעריב היא/התוספת האישית לא מופיעה...

קלפי מיקוח
מדוע נמנעה במשך שלוש שנים תמימות פרקליטת המדינה, עדנה ארבל, להגיע להכרעה שיש לסגור את תיקי החקירה שנפתחו נגד השר אהוד אולמרט ויושב
ראש הכנסת ראובן ריבלין?

16/04/2004 | עיתונאי מסויים

__
הערה שלי (י.י.):

התנהלות ארבל בפרשה זו הינה שערורייתית. היא ניצלה לרעה את מעמדה כדי להלך אימים על ריבלין ולהציגו כמקבל שוחד מאפל. עובדה היא, כי רק סמוך לדיון בוועדה לבחירת שופטים בדבר מועמודתה לבית המשפט העליון, היא הביאה לסיום הטיפול בתיק ולהעברתו ליועמ"ש מזוז. ריבלין אינו היחיד שלו גרמה ארבל עיוות דין.

במדינה מתוקנת היתה ארבל מגיעה לבית המשפט. לא כמאשימה - לא נגד ריבלין ולא נגד אחרים, אלא כנאשמת בשחיתות משפטית.

@ לנדס רם = החתן/נשוי לביתו/אסתר, של של נשיא בית משפט העליון אהרון ברק
Lendes Ram
מנהל כללי
תום תקשורת בע"מ

תאריך לידה: 11/6/1956 | ארץ לידה: ישראל
מצב משפחתי: נשוי+2 | השכלה: תואר ראשון
אזרחות: ישראלית | אזרחות נוספת: -
תפקיד/עיסוק: יזם, מנהל כללי, עורך
תואר/מקצוע: מנהל, עורך

דואל: ram@tomcom.co.il
טלפון: 03-5605653 | פקס: 03-5605668
כתובת: לבונטין 18 ישוב: תל אביב מיקוד: 65112
- תאריך עידכון: 17/12/2000 16:04:44

רם לנדס. יליד 1956, ישראל (דור חמישי בארץ).

שירת בצה"ל בחטיבת הצנחנים, בדרגת רס"ן. בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, אוניברסיטת בר-אילן; למד צילום בבצלאל. נשוי, אב לשני בנים.

שימש כתב ועורך מדורים בעיתונים הארץ וחדשות; ערך את עמודי המאמרים והכתבות של הארץ, ובמקביל גם את מדור התרבות של העיתון; השתתף בהקמת חברת החדשות של ערוץ 2. בשלוש השנים הראשונות, ערך את רוב מהדורות החדשות המרכזיות של הערוץ, והיה שותף במידה רבה לעיצוב מבנה המהדורה כפי שהיא מוגשת. ערך וניהל את שידורי רוב מישדרי החדשות המיוחדים של הערוץ, בהם: טקס חתימת הסכם השלום עם ירדן, הענקת פרס נובל לשלום, סיקור הפיגועים, וסיקור הארועים לאחר רצח רבין.

במאי 1996, ערך וניהל את משדר ליל הבחירות לראשות הממשלה ולכנסת, שהיה המשדר הראשון של הערוץ לסיקור הבחירות הארציות. כמו כן, היה חבר הנהלת החברה, העורך האחראי ורכז המערכת של ערוץ 2.

לנדס שימש עורך המוסף לשבת של העיתון ידיעות אחרונות. בשנה הראשונה שבה שימש בכהונתו זו (1997), התפרסמו במוסף עשרות תחקירים עיתונאיים בלעדיים. בין היתר, פורסמה סידרת תחקירים מקיפה על הפשע המאורגן הבינלאומי ומעורבותו בפוליטיקה בחברה הישראלית, ופורסמה סידרת כתבות על מילכוד לבנון. בינואר 1999 פרש מידיעות אחרונות והקים את חברת תום תקשורת בע"מ יחד עם מייסדי חברת צ'ק פויינט.

משמש מנכ"ל חברת תום תקשורת בע"מ.
http://www.nfc.co.il/archive/006-D-279-00.html?tag=22-29-36

ואיך קוראים לחברה בע"מ של רם לנדס ומי השותפים בה ואיך זה
שהיא שווה 70 מיליון דולר?

טום-קומ תקשורת !

"זה אסון כלכלי - לא יהיה לנו לאן ללכת"
הודבק 27/03/2003 בשעה 11:49:10 על-ידי InformaT.V
מימן יודיע היום לבעלי המניות כי אם לא יירתמו ברגע האחרון לשאת יחד עמו בנטל המימון, בכוונתו לסגור את הערוץ. שלשום כינס מימן את המנכ"ל מודי פרידמן, את מנכ"ל חברת החדשות רם לנדס, ואת הסמנכ"לים נפתלי מירון, רונן ברקה, וגיא זהר, והודיע להם על החלטתו.
http://members.lycos.co.uk/cosmix1234/article.php?sid=2986&mode=thread&order=0&thold=0

"זו שערורייה שעד היום לא מונה יו"ר לדירקטוריון חברת החדשות של ערוץ 10"
הודבק 02/10/2002 בשעה 17:28:15 על-ידי God
כפי שפורסם היום באייס, ישראל 10 פועלת להחתים בהקדם את רם לנדס - לתפקיד מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10."
http://members.lycos.co.uk/cosmix1234/article.php?sid=132

לילה אחרון בלי מיקי!!
מאת: אתי אברמוב

http://www.tam.co.il/31_1_2003/magazin1.htm

להחזיר את הטעות - מאת רם לנדס

השאלה "מה מרגיז אותך בתקשורת הישראלית?" מרגיזה אותי.

התחכמות? לא ממש. השאלה מתבססת על הנחה סמויה כי התקשורת שונה מהחברה שבתוכה היא מתקיימת. כאילו היא ישות עצמאית, נפרדת. קבוצה נאמנה לקוד התנהגות פנימי ומונעת משיקולים שרק התקשורת שוקלת. זקני ציון.

האם יש בכלל תוקף לשם הקבוצתי "תקשורת"? האם יש בכלל מהות שמחברת בין כל–כך הרבה עיתונים, תחנות רדיו, ערוצי טלוויזיה ואתרי אינטרנט, לבד מהעובדה שכולנו ישראלים ובאופן כללי אנחנו, ביחד, מהווים השתקפות מדויקת וחמוצה של החברה הישראלית עם כל מה שיש בה: הפטרונות, הנחיתות, הבורות, העדריות, החזירות, חוסר הסבלנות; וגם הרגש, האומץ, היוזמה, הדאגה, הכישרון והזריזות?

לכן אין ממש בשאלה: מה מעצבן אותך בתקשורת הישראלית. היא בדיוק כמו השאלה: מה מעצבן אותך בחברה הישראלית.

וכאן, בעניין הזה, הרי לכל אחד יש דעה, לכל אחד יש לפחות אלף מלים.

והדעה שלי, בתמצית, היא שבעיקר חבל שנשללה מאיתנו הזכות לטעות. סתם טעות. פשוטה, טבעית, אנושית. זאת איבדה את זכות קיומה ונעלמה. וכיוון שאיבדנו את היכולת להעניק את הזכות האנושית לטעות נשארנו רק עם שחיתות, מחדל, שערורייה, כישלון ופרשה. וכיוון שאנחנו לא רשאים לטעות אז האחר הוא לא אחר, שיש לו דעה שונה, אלא קיצוני, בוגד, אויב, פושע וטיפש.

תוחזר מיד הטעות הפשוטה.

יש עוד כמה דברים מעצבנים בחברה הישראלית, אבל גם בהם נושאת התקשורת באשמת שווא, זהה לזאת של הרפואה הישראלית, ההנדסה הישראלית, התרבות הישראלית, מוסדות ההשכלה והחינוך הישראליים, הפרקליטות הישראלית, הצבא הישראלי או הפוליטיקה הישראלית.

ולכן הדיון דווקא ב"תקשורת" מופרך מיסודו. סתם טעות אנושית. ואולי כך גם המאמר הזה.

רם לנדס הוא מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10
http://www.idi.org.il/hebrew/seventheye/article.php/?id=1981

למפרט מקיים דיונים אסטרטגיים עם הנהלת ערוץ 10 בדרך להיערכות חדשה (ice)
מאת: רוני רחמני (כתב ice)
יום ב' 03.05.2004

מרתון הדיונים התחיל אתמול ויסתיים היום בערב

המנכ"ל החדש של ערוץ 10, ניר למפרט, החליט לכנס את הנהלת הערוץ למרתון דיונים אסטרטגיים - בדרך להיערכות חדשה. הדיונים נוגעים למרבית הנושאים של הערוץ, בהם: תחומי התוכן ולוח השידורים, תחומי השיווק ומכירת זמן אוויר לפרסום ותקציב הערוץ.

מרתון הדיונים שמתקיים באולם ’מדריד’ במלון שרתון סיטי טאור, התחיל אתמול ויסתיים היום בערב. משתתפים 13 איש ובהם: למפרט, יועץ הבעלים רון לאודר, בוב ריתבלום, היועצת המשפטית, עו"ד דבורה קימחי, המשנה למנכ"ל לכספים, נפתלי מירון, המשנה למנכ"ל לשיווק הפורש, רונן ברקה, מנהל הקריאייטיב של מחלקת התוכן, שי אביבי, מנהלת פיתוח הפקות, דפנה פרנר, מנהלת לוח התוכניות, עדי לוי, מנכ"ל ’חדשות 10’, רם לנדס, סמנכ"ל ’חדשות 10’, שילה דה-בר וסמנכ"ל הכספים של ’חדשות 10’ שפורש, קובי מרנקו.
http://www.channel2.co.il/news_inner.asp?catid=58&pgid=9894&ShowPage=5&from=HomePage

הרשות השנייה לטלויזיה ורדיו-ערוץ 10

http://www.channel2.co.il/broadcast_channel10.asp

הרגעים הגדולים
צוות Eonline, שנטל חלק בטקס הראשון לפרסי האקדמיה לטלוויזיה 2003, מביא לכם את כל הפרסים, החיבוקים, הנשיקות,הברכות ואפילו את הפספוסים והפדיחות
מאת: נשם מוריה-שמיר
05.06.03

http://www.eonline.co.il/minisite/content.asp?id=11&sid=1

קיצור תולדות סיקור פורמולה אחת בישראל
השנה: 1991
הפריצה הגדולה. סוף סוף אני מחובר לכבלים. ערוץ הספורט משדר כל שבוע, ביום שבת, מגזין הקרוי 'ממסלול המרוצים'. המגזין משודר מאולפן מצולם (!) ומגיש אותו רם לנדס- היום אישיות תקשורת בחירה- עורך מגזין החדשות של ערוץ 2 בימי שישי, אבל גם אלוף ישראל במרוצי ראלי קרוס.
http://www.formula-1.co.il/katava.php?doc_id=2035&type=3

כתבות = רם לנדס
http://www.formula-1.co.il/katava.php?doc_id=2035&type=3

ישרי הלפרין
מקהלת העיתונות הצבאית = הקלטת של ואנונו
27.4.04

מאחור צורח "בראוו" איש זקן. חורב מסתובב ורואה את ידידו שמעון פרס. הם מתחבקים. שמעון מוציא מכיסו דף. "נחה עלי הרוח," הוא אומר, "וכתבתי כמה שורות לפזמון שלכם". כולם מעריכים את שמעון איש הספר. מכניסים את חבורת המדקלמים, חבורה צייתנית של אקדמאים וגנרלים בדימוס שישמשו כמקהלת רקע. "אין צורך בחזרות, הם מכירים כבר את המילים", מרגיע שמעון והמקהלה פוצחת בפזמון
http://www.kedma.co.il/opinion/opinionfile/HalperinYishry270404.htm

גם רם לנדס בין השופטים בישראל...
- מיטב צלמי העיתונות העולמים בתערוכה בישראל
ביום חמישי, ה-4 בדצמבר 2003, במעמד שגריר הולנד וראש עיריית תל אביב, תיפתח תערוכת World Press Photo 2003, התערוכה העולמית לצילומי עיתונות. במקביל לתערוכה המתקיימת בישראל זו הפעם השנייה, תוצג תערוכת צילום עיתונאי ישראלי – עדות מקומית.
עדות מקומית, תערוכת הצילום העיתונאי הישראלית כוללת 80 צילומים שנבחרו מתוך 1,050 שהוגשו לתחרות. התמונות הוגשו לפאנל שופטים שבחר את התמונות. בתערוכה יוצגו כ-80 תמונות. פאנל השופטים הורכב מצוות בכיר מעולם הצילום והעיתונות בישראל: דוד רובינגר, צלם העיתונות הותיק; מיכה קירשנר, צלם העיתונות; רם לנדס, עורך חדשות ערוץ 10 , יון פדר, עורך YNET ורם אורן, סופר ועורך מוסף 7 ימים לשעבר.
http://www.index.co.il/bidur/article_page.asp?info_id=193232

ברז הייבוא (כמעט) סגור אך הארנק שלנו מטפטף כמו משוגע
מאת:אדוארד אטלר
14 בנובמבר 2003, י"ט בחשון תשס"ד

הוא בפקק, אני בבקבוק
קטםםאני זוכר את מבחן הדרכים של טיפו ברומא. כבר אינני זוכר מה הפריע לי באיטלקייה הזו, אבל זכור לי שלא אהבתי אותה בצורה מיידית ממש.
נסעתי בטיפו עם רם לנדס מרומא לוונציה (כי בימים ההם היה לנדס שרוף על שני גלגלים בצורת סוזוקי R750, ורצה לקנות לו סרבל-רכיבה במפעל ´דיינזה´ אשר בוונציה). לנדס לקח אותי בתור נהג שני, אבל התאכזב מרה, כי כבר אחרי חצי שעה על הכביש המהיר רומא-ונציה נקעו ידיי מן ההגה של טיפו, ועברתי למושב האחורי עם בקבוק יין קיאנטי אדום. משם השקפתי על לנדס המזחיל את הטיפו בפקק תנועה ותוך כדי נהיגה מדבר אליה לא יפה, כי כנראה גם הוא לא חיבב אותה.
http://www.makorrishon.co.il/article.php?id=1368

ממשרדו של רני רהב מדווחים: עמי גניגר, יו"ר מועצת המנהלים של תיא תקשורת, ורעייתו - אריאלה, אירחו אמש בביתם בכפר שמריהו, זו השנה השביעית ברציפות, 500 אורחים מצמרת התקשורת והמשק הישראלים, לרגל פתיחת עונת השידורים – 2002/3 (תשס"ג).
באירוע נכחו:
שר האוצר סילבן שלום ורעייתו ג'ודי ניר מוזס שלום,
הח"כ לשעבר אלי גולדשמידט, זאב ביילסקי - ראש עיריית רעננה ורעייתו קארן , ליאון רקאנטי ורעייתו ד"ר שולי, זוהר זיסאפל, ראובן משכית, עמוס שפירא – מנכ"ל אל-על, יאיר המבורגר – מנכ"ל הראל השקעות וביטוח, אורן מוסט- סמנכ"ל השיווק של סלקום ורעייתו טובה, אלכס גלעדי, יוחנן צנגן, שלום קיטל – מנכ"ל חברת החדשות, משה שלונסקי, שלמה לירן – מנכ"ל YES, מנכ"ל אולפני הרצליה – שאול מגנזי, מנכ"ל שפ"מ – אברהם פירחי, מודי פרידמן – מנכ"ל ערוץ 10, יוהנה פרנר, יוליה שמאלוב ברקוביץ' – מנכ"ל ערוץ ישראל + , אלכס אנסקי, יאיר שטרן, רפי גינת, עמנואל רוזן, רם לנדס, גיא זהר, יגאל וזהבה שילון, ניצה שאול, מוטל'ה שפיגלר, מוטי קירשנבאום, רמי שלמור, דוד טמיר, דני רופ, כוכבי הטלויזיה: טל ברמן וחברתו נופר, סופי צדקה, יהודה לוי, עדי עזרוני, עמוס שוב, קובי מחט וחברתו מאיה ועוד.
עמי גניגר ציין בדברים שנשא בפני האורחים את התכנית הוותיקה ביותר המופקת באולפני הרצליה – "פספוסים", אשר סגרה בעונה שעברה עשר שנים ומתחילה השנה את העונה ה- 11 שלה. גניגר הדגיש כי התכנית מדורגת כנצפית ביותר בשנתיים האחרונות וכי קטעים ממנה נמכרו לאחרונה ב- 13 מדינות ברחבי העולם בהיקף של 1 מיליון דולר.
גניגר הוסיף כי אף על פי כן ולמרות הכל על כולנו לשמור על המורל, לא לוותר, להמשיך במסורת ולפרגן לשותפינו ולמתחרינו בתעשיית הטלויזיה".

http://www.notzetz.com/other/articles.asp?category=7&number=53

חדשות המאה ה-21

ברוכים הבאים למאה ה-21: ערוץ ממלכתי בצרות, שני ערוצים מסחריים, שדרנים-כוכבים שמרוויחים מיליון דולר לעונה ומלחמות על אחוזי הצפייה ועל היוקרה בין כולם. מדוע ריבוי חדשות מפלג את העם, האם יש מקום לערוץ חדשות מיוחד ואיך תיראה הטלוויזיה בעוד חמש שנים. החדשות - כתבה שישית בסידרה
חזי שייאר
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2488234,00.html

מירוצי מכוניות - בקרוב בישראל?
13:52, 23 יוני 2004 / 'ד בתמוז תשס"ד

ועדת הכלכלה אישרה לקריאה ראשונה את הצעת חוק הספורט המוטורי של חבר הכנסת אהוד רצאבי, המסדירה את הסוגיות הנוגעות לקיומם של מירוצי רכב בישראל.

רצאבי אמר כי ישראל משתייכת למועדון הלא מכובד של מדינות האוסרות קיומו של ספורט מוטורי, בהן איראן ואפגניסטן. לדברי רצאבי, בפועל מתקיימים בישראל מרוצי מכוניות אבל הם אינם חוקיים. "במקום להתחרות בשדרות רוקח או על דיונות צריך לאפשר תחרויות במקומות מוסדרים". יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ שלום שמחון, אמר כי החליט לקדם את הצעת החוק של רצאבי, שכן על אף שכל הגורמים ומשרדי הממשלה הנוגעים בדבר מעונינים בחוק, לא הצליחה הממשלה כבר 4 שנים לגבש הצעה מוסכמת, ולדעתו אין לאפשר עיכובים נוספים. עם זאת, הנוסח אותו אישרה הועדה מתואם במידה רבה עם הממשלה.

הצעת החוק קובעת כי הנהיגה הספורטיבית תוכר כענף ספורט. תוקם התאחדות לספורט מוטורי שתפקח על המירוצים ותאשר את התקנות והכללים לנהיגה ספורטיבית. התקנונים שינהגו יתבססו על התקנונים הרשמיים המקובלים על גופים בינלאומיים. החוק קובע כי ייבוא כלי רכב תחרותי יתאפשר בתנאי שעמד בתנאים שנקבעו בכללי הנהיגה הספורטיבית. הנהיגה בכלי רכב תחרותי תחויב ברשיון ובתנאי שמבקש הרשיון הוא בגיל הזכאות לרשיון נהיגה ועמד בתנאי בהכשרה לנהיגה ספורטיבית ובכשירות רפואית נדרשת. עם זאת יורשו ילדים החל מגיל 8 לנהוג בכלי תחרותי במסלולי מירוץ סגורים וילדים מעל גיל 12 יורשו לנהוג בכלי תחרותי שאינו עולה על 8 כוח סוס (מכוניות קרטינג). עד גיל 16 יורשו הנהגים לנהוג בכלי רכב תחרותי שאינו עולה על 30 כוח סוס. אדם מתחת לגיל 16 ינהג רק במסלול מאושר ובהשגחת אחד מהוריו. הנוהג ברכב ספורטיבי יחויב בציוד מגן.

הצעת החוק קובעת כי אחזקת וניהול מסלול מירוץ יחוייב ברשיון בהתאם לכללי בטיחות וכשירות שתקבע ההתאחדות. גם קיומו של אירוע נהיגה ספורטיבי יחוייב ברשיון. התאחדות תמנה פקחים שיבדקו אירועי ספורט מוטורי ויורשו להורות על הפסקתם במידה ואינם מתנהלים לפי כללי הבטיחות.

על פי נתונים שהציג דני לוי, יו"ר עמותת נהגי המירוצים אישור קיום המירוצים צפוי להכניס לקופת המדינה עשרות מיליוני דולרים בשנה. על פי נתון של הפדרציה הבינלאומית לספורט מוטורי אירוע ספורט יחיד, הנמשך שלושה ימים, מכניס באנגליה בממוצע כ- 20 מיליון דולר.

הועדה החליטה כי נושא הביטוח, בהיותו נושא כבד משקל, ידון הנפרד בין הקריאה הראשונה לקריאות השנייה והשלישי.. שמחון ביקש לקראת הדיון בנושא זה את הערותיהם של איגוד חברות הביטוח. לדיון יוזמן גם הממונה על הביטוח, אייל בן שלוש. (ש)
http://www.a7.org/news.php?id=81740

http://www.geocities.com/supervpn/

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 השופט ברק: מאיר שמגר דחף אותה (דורנר) אני לא הכרתי אותה פילוביץ שחף 19.03.04 13:14 כותרת
   חטא, גאווה, יוהרה = יוקרת מערכת וסופיות המשפט = פשע !! פילוביץ שחף 03.04.04 10:38 1
      נוסח הפשע המכונה ''פרשת טובה שטרסברג''........ פילוביץ שחף 04.04.04 00:13 2
          נשאר במעצר בגלל ''שופט עצלן'' פילוביץ שחף 14.06.04 06:12 57
          נציבת תלונות שופטים, טובה שטרסברג-כהן פילוביץ שחף 23.03.07 21:06 187
              גולדברג הטייח החליף את שטרסברג הטייחית פילוביץ שחף 21.09.08 10:32 191
          השופטת שטרסברג-כהן: איך מאפשרים לחרדים להשתלט על החילונים?? (*) פילוביץ שחף 13.03.13 09:38 192
      רבין:''הפרקליטות בראשות אהרן ברק היא ה'מאפיה' הגדולה.... פילוביץ שחף 10.04.04 14:36 13
      מניפולציות מתחת לגלימה פילוביץ שחף 13.04.04 06:56 15
          יצחק זמיר/שופט עליון לשעבר: ''המשפט אינו סובל מיוחסים'' פילוביץ שחף 13.04.04 07:45 16
              תגובה מאת אריק בך למכתבו של יצחק זמיר-שופט עליון לשעבר פילוביץ שחף 13.04.04 09:42 17
                  תגובות לדיון בתגובה למכתבו של השופט לשעבר יצחק זמיר!! פילוביץ שחף 15.04.04 08:25 19
              אינג' שבתאי עזריאל/''זמיר ברח'' פילוביץ שחף 27.12.04 10:34 169
              השופט בדימוס י. זמיר: הסרבנות מבחן גורלי למערכת המשפט פילוביץ שחף 22.01.05 20:47 175
          היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, העניק את הראיון הראשון פילוביץ שחף 22.04.04 03:29 24
              מסמך/המכתב ששלח מני מזוז לפרקליטים בפרקליטות המדינה פילוביץ שחף 24.10.04 16:07 152
          היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, העניק את הראיון הראשון פילוביץ שחף 22.04.04 04:37 25
              נמצאו ''חורים'' בחוות הדעת של ארבל בפרשת ''האי היווני'' פילוביץ שחף 29.04.04 09:54 27
      גם לגרמנים היתה מערכת חוק מפוארת/אריך בך פילוביץ שחף 17.04.04 12:25 22
          למה הבן של שרון ולא הבנים של פרס, אהרון ברק, וכל היתר? פילוביץ שחף 26.04.04 08:19 26
      מלוא הארץ שחיתות פילוביץ שחף 09.05.04 21:58 47
      שכרון הכוח של אהרון ברק פילוביץ שחף 05.07.04 00:58 99
      ''השופט ברק הוא הפוליטיקאי מספר אחד בישראל'' פילוביץ שחף 14.10.04 04:12 143
      פרשת השוחד לשופטת המחוזית סגנית הנשיאה ורדה אלשיך נוגעת לכל אחד מאתנו WB 19.01.16 10:00 196
   סקר דעת קהל 31.3.2004 -מקור הפרסום של המלצת עדנה ארבל פילוביץ שחף 04.04.04 05:35 3
      עדנה ארבל לעליון: ''האם אתה בעד או נגד ??'' פילוביץ שחף 15.04.04 02:07 18
      עדנת השחיתות/אמנון דנקנר פילוביץ שחף 04.05.04 10:57 32
      ח''כ פינס: ועדת החוקה מבצעת בארבל סיכול ממוקד פילוביץ שחף 04.05.04 17:42 33
      עדנה ארבל: ותודה לחברי שינוי... פילוביץ שחף 04.05.04 17:53 34
      עדנה ארבל, לטובתנו, לטובתך אנא הסירי מועמדותך לעליון פילוביץ שחף 04.05.04 23:45 35
      עדנה ארבל היא לא סרק, סרק, סרק...... פילוביץ שחף 05.05.04 12:25 36
      לכבוד שר המשפטים, יו''ר הועדה לבחירת שופטים ולאהרון ברק פילוביץ שחף 05.05.04 16:53 37
      השקר של ארבל נחשף!!! פילוביץ שחף 05.05.04 18:17 39
          הגולש עמיחי = אורי ארבל בעלה של עדנה ארבל, האמנם?! פילוביץ שחף 01.03.07 21:07 185
              חוות דעת מומחה: ארבל מקליד בדיוק כמו עמיחי פילוביץ שחף 02.03.07 08:23 186
      ח''כ איתן:ארבל מועמדת לעליון רק משום שהיא חברתה של ביינש פילוביץ שחף 05.05.04 18:33 40
      למה הם לא בחרו בפרופ' גביזון? פילוביץ שחף 06.05.04 21:07 41
      ארבל היא רק דוגמא פילוביץ שחף 07.05.04 08:07 44
      ''הוועדה לגיבוי שופטים''... פילוביץ שחף 09.05.04 14:58 46
      אנרכיה בבג''צ פילוביץ שחף 21.05.04 22:54 53
      מינוייה של ארבל והקשר לאוסלו פילוביץ שחף 03.06.04 16:53 55
      כגודל הזיכוי פילוביץ שחף 19.06.04 22:52 69
      חשיפה: ארבל שיקרה לוועדה לבחירת שופטים...... פילוביץ שחף 19.06.04 22:56 70
      כתבי החצר מתפתלים פילוביץ שחף 19.06.04 23:04 71
      ח''כ איתן הוסיף: ''אם תיפול שערה משערות ראשו של היועץ פילוביץ שחף 20.06.04 18:41 73
      למה להקים מחלקה (בלתי תלוייה) לחקירות פרקליטים ?? פילוביץ שחף 21.06.04 08:59 74
      עדנה ארבל שופטת בעליון = צלם בהיכל !! פילוביץ שחף 21.06.04 09:48 75
      דרישה לחקירה ציבורית בפרשת ארבל פילוביץ שחף 21.06.04 15:13 76
          בן יאיר: שר המשפטים לא נהג ברצינות בועדה למינוי שופטים. פילוביץ שחף 21.06.04 15:21 77
              1000 שנות מאסר בחדר אחד, מתוכו תצא פרקליטת המדינה הבאה פילוביץ שחף 21.06.04 21:35 78
              מסמך: פניית בן-יאיר אל לפיד ומזוז פילוביץ שחף 22.06.04 20:54 80
                  היועץ לשעבר בן יאיר מבקש מלפיד לחקור את תיק נאמן פילוביץ שחף 23.06.04 11:30 81
      סימני שאלה וכמה תמיהות אודות התנהלותה של ארבל פילוביץ שחף 25.06.04 08:52 83
      איך תתפקד ארבל בביהמ''ש העליון פילוביץ שחף 26.06.04 17:36 85
      לוועדה לבחירת שופטים נמסר: לארבל תואר שני במשפטים פילוביץ שחף 28.06.04 01:58 86
      תיבת הארבל של גב' פנדורה מכה שוב. לא יאומן.... פילוביץ שחף 30.06.04 09:45 89
      השופט ברק: יתכן ששגינו בכניסת ארבל לביה''מ העליון... פילוביץ שחף 30.06.04 10:12 90
      עדנה ארבל אכן כולה תופרת. אבל מי המעצב? פילוביץ שחף 01.07.04 12:39 92
      עדנה ארבל איננה סתם תופרת. יש לה קונפקציה !! פילוביץ שחף 04.07.04 09:08 96
      לידיעת הקורא מני מזוז: עדנה ארבל בפסק דין נגד עצמה פילוביץ שחף 14.07.04 12:14 108
      חשיפה חדשה: ארבל מסרה במשך שנים דיווח כוזב לפיו... פילוביץ שחף 15.07.04 10:52 111
      עדנה ארבל-הטפלון של הפרקליטות-בכל מה שנגעה לכלכה-אך בה פילוביץ שחף 14.09.04 15:32 134
      המורשת המכוערת של עדנה ארבל פילוביץ שחף 28.09.04 18:57 138
      גולדברג (מבקר המדינה) נגד ארבל (שופטת עליון) פילוביץ שחף 18.10.04 08:25 147
   במשרד האוצר מצפצפים על אהרן ברק פילוביץ שחף 05.04.04 10:03 4
      תעודת עניות לשלטון החוק ........ פילוביץ שחף 05.04.04 10:11 5
          שאלה תאורטית. תל אביב 05.04.04 13:13 6
              תשובה מעשית.... פילוביץ שחף 05.04.04 14:57 7
   טובת הציבור היא שארבל תמונה לעליון ובייניש לנשיאה !! פילוביץ שחף 05.04.04 15:20 8
      עמותת אומ''ץ מתנגדת למינוי ארבל לעליון !! פילוביץ שחף 30.04.04 08:12 28
      הפוליטיקה של ארבל פילוביץ שחף 30.04.04 10:11 29
      השופטים החדשים: ארבל, רובינשטיין, חיות וג'ובראן פילוביץ שחף 06.05.04 21:17 42
      יואב יצחק עתר לבג''צ והעתירה נדחתה !! פילוביץ שחף 06.05.04 21:20 43
          יואב יצחק עתר לבג''צ נגד מינויה של עדנה ארבל לעליון פילוביץ שחף 19.05.04 04:31 52
          הפרסום המוטעה בכלל וההתנצלות בפרט במעריב !! פילוביץ שחף 04.07.04 14:54 97
              נמרודי מצדיק את הרחקת יואב יצחק אך מאמין שהוא יירגע... פילוביץ שחף 05.07.04 17:54 101
      יואב יצחק: אמרתי לכם א' אמרתי לכם ב' פילוביץ שחף 15.06.04 22:02 60
      שופטת עליון דורית בייניש ''מכפישה'' את: השב''כ, הממשלה ואת פילוביץ שחף 25.06.04 20:05 84
      התרמית של פרקליטת המדינה עדנה ארבל = תואר שני למשפטים פילוביץ שחף 29.06.04 08:54 88
          העבירה: ''ניפוח'' = זייף את קורות החיים שלו !!! פילוביץ שחף 23.07.04 00:18 113
          חשד: התובע המשטרתי בכלל לא עו''ד פילוביץ שחף 21.10.04 23:40 151
          האם ראוי השופט אדלר להמשיך בתפקידו = תואר מזוייף !! פילוביץ שחף 28.12.04 06:52 170
      האם ארבל טייחה בדו''ח שוחד מליון ש''ח פילוביץ שחף 02.07.04 13:07 95
      הון, שלטון ועיתון פילוביץ שחף 05.07.04 01:09 100
      חשיפה: לקט הזהיר, בייניש המשיך בעבירות!! פילוביץ שחף 09.10.04 19:59 139
          חשיפה (NFC) : העדויות של יחזקאל בייניש פילוביץ שחף 07.01.05 23:38 172
      האם מזוז יסכים לקיזוז ?! האם אלעד שרגא יסכים לקיזוז?! פילוביץ שחף 17.10.04 02:58 145
          פרקליטו של הנגבי הציע: המשטרה תימנע ממתן המלצות פילוביץ שחף 18.10.04 18:20 148
          תיק בייניש הועבר להכרעת מזוז !!! פילוביץ שחף 31.12.04 14:50 171
          הפרקליטות קבעה: לא יוגש כתב אישום נגד עו''ד בייניש בגין פילוביץ שחף 08.02.05 20:37 177
   ליברמן הגיש תלונה במשטרה נגד ניצב מזרחי !! פילוביץ שחף 06.04.04 05:16 9
   המינוי של ריבלין (שר המשפטים) טורפד בגלל החשדות!! פילוביץ שחף 08.04.04 21:14 10
     ריבלין:''יש סימביוזה בין משטרה=עיתונאים מטעם והפרקליטות'' פילוביץ שחף 16.04.04 11:57 21
          ח''כ מיכאל איתן תוקף בחריפות את גורמי המשפט בישראל פילוביץ שחף 14.06.04 06:25 58
          ריבלין שופך את ליבו ב''הארץ'',,,נוגע ללב !! פילוביץ שחף 20.06.04 18:21 72
          ''פסקי דין, מהלכי חקירה וסיקור עיתונאי ב'דילים'' פילוביץ שחף 05.09.04 14:43 130
              אם נקח לדוגמא את הסרט שצונזר - ראשומן החווה הסינית.... פילוביץ שחף 06.09.04 09:14 131
          פריצקי: בישראל יש קשר עצום בין הון לתקשורת פילוביץ שחף 11.10.04 10:11 140
          ריבלין: ''פרוטקציה היא עניין של סוציולוגיה'' פילוביץ שחף 02.11.04 17:50 155
              מי אמר ששמעון פרס הוריד את המערכת הפוליטית לזנות?? פילוביץ שחף 05.11.04 03:18 156
              סוציולוגיה ושלטון פילוביץ שחף 05.11.04 14:09 157
          רם לנדס/חתנו של אהרון ברק מתפטר מעורך ומתמנה למנכ''ל פילוביץ שחף 19.05.05 02:29 178
              ''הרכש החדש של גאידמק: רם לנדס'' פילוביץ שחף 08.08.07 10:55 189
      האזנות הסתר בדו''ח מבקר המדינה !! פילוביץ שחף 10.05.04 21:54 48
      בתי משפט ופרקליטות מושחתת פילוביץ שחף 14.06.04 04:04 56
      פרשת מזוז ארבל: ד''ר מילשטיין בשיחה ברדיו קול הלב....... פילוביץ שחף 22.06.04 09:07 79
      הנשיא ריבלין באו''ם: ''האו''ם אינו מצליח למנוע רצח עם'' (*) פילוביץ שחף 29.01.15 11:58 195
   האם עו''ד נאוה בן אור תחליף את עדנה ארבל?? פילוביץ שחף 09.04.04 06:25 11
      אשם מעל לכל ספק סביר: האמנם? פילוביץ שחף 02.05.04 21:47 31
      נוסח ההחלטה המקורית והמלאה של מזוז בפרשת האי היווני פילוביץ שחף 16.06.04 17:47 62
          בין ספיחי המלצות מזוז: נאווה בן אור הודחה פומבית פילוביץ שחף 16.06.04 17:56 63
          ראיון עם מרים רוזנטל פרקליטת מחוז ת''א לשעבר בעניין.... פילוביץ שחף 16.06.04 18:04 64
              צדק יש רק אחד !! פילוביץ שחף 18.06.04 06:56 67
          טיוטת כתב האישום שהגישה מבלי שנתבקשה עדנה ארבל !! פילוביץ שחף 24.06.04 22:42 82
      ''חומר הראיות לוקה בחולשות בכל אחד מרכיבי העבירה....... פילוביץ שחף 17.06.04 06:45 65
      נאווה בן אור רוצה להתמנות לשופטת בית המשפט המחוזי בי-ם פילוביץ שחף 17.06.04 10:04 66
      על קונספציה ו- סימון מטרה = ראש הממשלה שרון !! פילוביץ שחף 18.06.04 07:18 68
      פלילי שלא באשמתו פילוביץ שחף 30.06.04 21:32 91
   השמאל הקיצוני=שילטון האוליגרכיה !! פילוביץ שחף 09.04.04 06:31 12
   הפוך על הפוך (מאת יואל מרכוס) פילוביץ שחף 10.04.04 21:41 14
   גלאט-ברקוביץ' דורשת לחשוף את ''נשר''.... פילוביץ שחף 15.04.04 13:33 20
   משפטם של צ'רנוי-זאבי בפרשת בזק............. פילוביץ שחף 20.04.04 19:49 23
      נעצר חוקר פרטי נוסף בפרשת האזנות הסתר לצ'רנוי פילוביץ שחף 08.11.07 00:31 190
   רגע לפני שסוגרים את המדינה !! פילוביץ שחף 02.05.04 07:44 30
   ח''כ בראון ביקש להסיר את הדיון בנושא ארבל בכנסת בגלל פילוביץ שחף 05.05.04 17:05 38
   שלום, מדינה/אריק באך פילוביץ שחף 09.05.04 08:14 45
      עו''ד טליה ששון: יש להחיל על היועמ''ש ופרקליטת המדינה.... פילוביץ שחף 12.05.04 00:05 49
      מזוז מתקן: דבריי בנושא הסרבנים הוצאו מהקשרם פילוביץ שחף 12.05.04 00:09 50
      חבר בוועדה לבחירת שופטים: רוב ההתנגדויות בוועדה לא היו פילוביץ שחף 12.05.04 00:10 51
      הטעות הראשונה של מזוז פילוביץ שחף 01.07.04 22:02 94
   המועמדת של אולמרט/לפיד לפרקליטת עו''ד דידי לחמן מסר פילוביץ שחף 30.05.04 13:28 54
      בעלה של המשנה ליועץ המשפטי לממשלה מועסק בפלאפון כיועץ פילוביץ שחף 13.09.04 22:05 133
      מדוע עו''ד אורי מסר שותפו לדברי עבירה של אהוד אולמרט לא נתן את הדין על מעלליו?! פילוביץ שחף 10.05.14 12:23 194
   כ ת ב- א יש ו ם נגד טוביה בן דוד סער מנכ''ל רשות השידור פילוביץ שחף 16.06.04 00:03 61
   היסטוריה משוחדת של ''תפירת'' תיקים במערכת........... פילוביץ שחף 29.06.04 05:08 87
      האם תפרו לסא''ל אילן תיק?? פילוביץ שחף 17.09.04 08:36 135
          השרה ציפי לבני חייבת לקרוא את הספר ''צדק מסוערב'' פילוביץ שחף 06.09.05 08:10 179
          האם המח''ט אל''מ דוד מנחם תופר תיק לסא''ל דידי סדן?! פילוביץ שחף 03.08.07 03:41 188
   ההבדל בין חיל האויר וחיל הרגלים פילוביץ שחף 01.07.04 20:25 93
   שלטון חדש, עקוב מדם פילוביץ שחף 05.07.04 00:21 98
   לפניכם תוצאות משוב השופטים פילוביץ שחף 07.07.04 00:47 102
      האם אהרון ברק השתגע, או שהוא סתם... איך לומר... פילוביץ שחף 07.07.04 14:15 103
          ברק: שרון לא הפעיל את השפעתו ולכן מזוז צודק בהחלטתו !! פילוביץ שחף 08.07.04 11:06 104
          אקטיביזם שיפוטי פילוביץ שחף 13.07.04 01:39 105
              אדוני השופט, אדוני השופט, זאת האמת? זאת כל האמת? פילוביץ שחף 13.07.04 02:04 106
      ''פרסום הסקר הקובע ששופטים נוטים לקבל שוחד'' פילוביץ שחף 14.11.04 13:56 160
   יועצמ''ש לשעבר של סיעת מ.ר.צ מועמד לרשם העמותות פילוביץ שחף 13.07.04 12:40 107
   השופט דן ארבל מודה בטענה שרבים טוענים כבר שנים.... פילוביץ שחף 14.07.04 23:04 109
   חשיפה: אהרון ברק מפעיל מכבש לחצים להעביר חוק מיוחד!! פילוביץ שחף 15.07.04 10:07 110
      נפויטזם במערכת המשפט ממשיכה: החתן של תיאודור אור..... פילוביץ שחף 30.07.04 00:28 116
      נבחרו 9 שופטים לבתי משפט שלום ומחוזי פילוביץ שחף 30.07.04 09:48 117
   עו''ד ערן שנדר יהיה פרקליט המדינה הבא !!!! פילוביץ שחף 22.07.04 20:57 112
      נאווה בן אור הפסיקה לבוא לעבודה מאז יום ראשון !!! פילוביץ שחף 31.07.04 07:50 118
          מתוך פרוטוקול וועדת הכנסת לביקורת המדינה שלעיל: פילוביץ שחף 31.07.04 07:54 119
      פרקליט המדינה עו''ד ערן שנדר מזהיר מהדלפות !!! פילוביץ שחף 21.10.04 02:58 150
   ''שופטי ישראל הם הדבק המלכד את החברה הישראלית השסועה. פילוביץ שחף 29.07.04 07:27 114
   ביהמ''ש: המידע באינטרנט יוצר שקיפות במידה המסכנת..... פילוביץ שחף 29.07.04 13:47 115
      מזרחי עלה על ''קו האש'' פילוביץ שחף 03.08.04 18:53 121
   המפכ''ל הנכנס אהרונישקי מתנגד בכל תוקף למינויו של מזרחי פילוביץ שחף 02.08.04 12:47 120
      אמיר אורן/הארץ: ''המחטף של גדעון עזרא'' = הדחת מזרחי פילוביץ שחף 23.11.04 05:57 161
      על הקשר בין משה מזרחי, הסכמי אוסלו ומקהלת החצר פילוביץ שחף 23.11.04 20:33 162
      הדחת - אלופים/אלוף דן חלוץ וניצב מזרחי....... פילוביץ שחף 24.11.04 12:35 163
      הודעתי על הדחת מזרחי ביום א' כי ההחלטה דלפה לעיתונות פילוביץ שחף 24.11.04 20:11 164
      תם ולא נשלם = פרשת מזרחי !! פילוביץ שחף 27.11.04 04:10 165
      בן דרור ימיני/שיעור בתקשורת פילוביץ שחף 27.11.04 19:13 166
      ועדת הפנים ממליצה: להדיח את מזרחי מהמשטרה פילוביץ שחף 10.01.05 15:55 173
      עזרא: אין בכוונתי להדיח את מזרחי פילוביץ שחף 12.01.05 02:00 174
   מי נתן את ההוראה?? (לתפור תיקים בפרקליטות המדינה) פילוביץ שחף 15.08.04 14:07 122
   מבחן התוצאה-פרשת מזוז, ארבל בפרשת שרון ובניו-האי היווני פילוביץ שחף 21.08.04 16:48 123
   מדוע ההסברה הישראלית ממשיכה להיכשל? פילוביץ שחף 28.08.04 15:35 124
   פרשת נתניהו-עמדי - חוזרת לכותרות ע''י עדנה ארבל !! פילוביץ שחף 01.09.04 08:26 125
   הנציב שמואל הולנדר נרדם בשמירה = מינויים פוליטים !! פילוביץ שחף 02.09.04 06:15 126
      אהרון ברק: ''הכוח השלטוני אינו היתר להפר את החוק'' פילוביץ שחף 02.09.04 20:11 127
      עו''ד בומבך: ´הכלי הפלילי´ לא מתאים לנסיבות פילוביץ שחף 03.09.04 09:03 129
      הידעתם ששופט בית המשפט העליון מרויח כ120,000 דולר בשנה פילוביץ שחף 26.09.04 17:32 137
   עו''ד מכה ועו''ד מכה פילוביץ שחף 02.09.04 20:25 128
   בוטל לאפל אישום השוחד לשרון פילוביץ שחף 12.09.04 16:26 132
   ''מזרחי ניצל מעמדו לצורך פרסום דברי דיבה מכוונים'' פילוביץ שחף 26.09.04 16:36 136
      ''מי חושש ממזרחי?!'' פילוביץ שחף 06.11.04 13:06 158
      פסק הדין בעתירתו של ח''כ ארדן נגד מזרחי........... פילוביץ שחף 06.11.04 19:26 159
      עמיחי/ניצב מזרחי: אני מאשים כתבת ענק ב-7 ימים.... פילוביץ שחף 17.12.04 09:32 168
   עו''ד אמיר טיטונוביץ: המצטט ממצוטט פטור פילוביץ שחף 12.10.04 19:16 141
   סקופ! הפרקליטות החליטה על כתבי אישום נגד רפי פלד פילוביץ שחף 13.10.04 20:02 142
   השופט מיכה לינדרשטראוס............. פילוביץ שחף 16.10.04 20:49 144
      משה גורלי: ''סותמים את החור'' - המערכת המשפ(ח)טית פילוביץ שחף 30.10.04 18:12 154
   המכון הישראלי לדמוקרטיה מנצל ניצול ציני את בן-גוריון!! פילוביץ שחף 17.10.04 08:09 146
   החשד: שחיתויות בצמרת צה''ל פילוביץ שחף 19.10.04 05:29 149
   מבוקשת: תמונה של השופטת אלישבע ברק בתחתונים פילוביץ שחף 27.10.04 07:43 153
   הצעת חוק - אופן ניהול משפט כנגד שופט עליון...... פילוביץ שחף 30.11.04 02:13 167
   ''לשים סכר להתפרעות הממסד המשפטי'' פילוביץ שחף 28.01.05 07:56 176
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 19.02.07 21:13 180
   וידיאו:השופט יצחק זמיר על ראש ש.ב. פילוביץ שחף 20.02.07 01:28 181
   נדיה מטר פונה למבקר המדינה: אנא חקור עדות שקר פילוביץ שחף 20.02.07 03:58 182
   המידע על שופטים יישאר חסוי פילוביץ שחף 27.02.07 22:31 183
   ? פילוביץ שחף 28.02.07 23:06 184
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:28 193

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות