גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6137 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6137   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
יום ראשון כ''ז בניסן תשס''ז    08:06   15.04.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  99. אז מי הוא בשר רע ???  
  תגובה עבור הודעה מספר 86
 

אז מי הוא בשר רע ???
אריק באך 14.04.2007 9:13
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=488341&rc=il


עטיפת הספר על בית הסזון העליון: "העליונים".
אצבע משולשת וסתימת פיות. כל האג'נדה בתמונה אחת.


אזרחי מדינת ישראל, באמצעות בית הנבחרים שלהם, החליטו לפסול את מועמדותו של עזמי בשארה לכנסת ישראל.

בית הסזון העליון, בראשות אהרון ברק, דורית ביניש, מישאל חשין, ואיילה פרוקצ'יה, החליטו שהאינטרסים של ארגוני הטרור עדיפים על האינטרסים הבטחוניים והקיומיים של מדינת ישראל, ובאותה נשימה ביטלו את החלטת הדמוקרטיה בישראל, הכניסו את נציג ארגוני הטרור לכנסת בדלת הקידמית, והעיפו -ממש כמו שאבא של ביניש עשה בתקופת אלטלנה- את פדרמן, כמו גם את כהנא, בשל חטאם הנורא: לתמוך בהיותה של מדינת ישראל מה שהאו"ם ומגילת העצמאות הגדירו: יהודית ודמוקרטית ולא ערבית ודמוקרטית.

הבעיה איננה עם אישורו של בשארה. הבעיה החמורה היא גם לא שמדינת ישראל איננה דמוקרטית והחלטות עקרוניות כל כך נקבעות על ידי פקידונים מושחתים, שאינם מייצגים יותר משלושה אחוזים בעם. המקומם ביותר הוא המוסר הכפול, האכיפה הסלקטיבית, והפרוטקציה הבוטה והחשודה ביותר של בית הסזון העליון, נגד הציונות ובעד ארגוני הטרור.

עזמי בשרה לא בוגד. הוא גאון! הוא היכה את הדמוחארטה הישראלית באמצעות משענתה! משענת הקנה הרצוץ שלה, הבג"צ!

מי שמשלם את המחיר בטרור רצחני זה כל אותם אזרחים אשר הניחו לשופטי בית המשפט העליון להישאר מחוץ לבית המעצר, לפחות עד תום החקירה על החלטה בוגדנית זו.

בעקבות חשיפת בגידתו של טדי קולק, ניתן לשאול שאלות פשוטות ואלמנטריות כמו - מי היה שניאור זלמן חשין, שופט בזמן שלטון הכיבוש הבריטי, אותו כיבוש אשר שלח כידוע יהודים למות במחנות ההשמדה נאציים כי כל חטאם היה שהם לא רצו להצביע מפא"י, אותם בריטים שסירבו להצעתו של היטלר לפני השואה ולפני הפתרון הסופי להקים ליהודים מדינה משלהם והגיע להסדר כזה עם הצרפתים, ומאז משכתבים את ההיסטוריה בצביעות האופיינית, כאילו שהשכתוב יחזיר לנו את ששת המליונים!

זה הוא שניאור זלמן חשין, אדם מעורער בנפשו לא פחות מהבן המופרע והמושחת שילד, אשר השיל את עור הזאב שלו כשופט בשלטון הכיבוש, והפך "פתאום" עם הקמתה של מדינת ישראל לשופט בבית המשפט העליון "שלה"...מעניין ידיים של כמה יהודים טובים הוא גדע...

בעקבות חשיפת בגידתו של טדי קולק, אפשר גם להניח במידה מספקת של ודאות גם מי היה האבא של דורית ביניש, חברתו הנאמנה של חשין. ובלשונה של נעמי לויצקי מהספר "העליונים":

=====

אהרון וחווה ורבה, הוריה של ביניש, עלו ארצה מפולין בשנת 1933 עם בתם הבכורה בת השלוש, פנינה. אהרון, שהכל קראו לו "ורבה", נולד בעיר קמין קושירסקי שבאוקראינה. בצעירותו היה פעיל במפלגת פועלי ציון שמאל בוורשה, מפלגה שדב בר בורוכוב היה ממקימיה ולימים התפלגה לשתי מפלגות: מפא"י ומפ"ם. הבורוכוביסטים הצעירים האמינו בכל לבם בשילוב של מרקסיזם וציונות, בהגנה עצמית מפני אנטישמיות, ובהגשמה עצמית בעלייה לארץ-ישראל. השפה העיקרית בתוך החבורה היתה כמובן יידיש, שכן במאבק הגדול שהתחולל באותם ימים בין העברית לבין היידיש דגל בורוכוב בשימורה של היידיש כשפתם של היהודים, וכך נהגו גם נאמני תורתו.

ורבה נסע לברלין ללמוד משפטים, אולם כאשר פקד את גרמניה המשבר הכלכלי הגדול של שנת 1929, עזב את רפובליקת ויימאר, עוד בטרם עלו הנאצים לשלטון, ונסע לפולין. לארץ-ישראל הגיע לביקור קצר מטעם החלוץ, וכבר אז היה ברור לו שיבוא יום ויעלה ארצה לצמיתות. כך עשה והציל את נפשו מציפורני הנאצים. הימים היו ימי המנדט הבריטי בארץ-ישראל, וכחלק ממדיניות גאולת האדמות גייסו פרנסי היישוב היהודי יהודים בעלי ממון שירכשו קרקעות ברחבי הארץ. ורבה קיבל משרה כמזכיר חברת "אל ההר", שהיתה בבעלותו של יהודי אמריקני בשם הולצמן, אשר רכש קרקעות לטובת היישוב היהודי באזור המוכר היום כגוש עציון. כשחיפשו בחברה שם הולם לאזור אמר מישהו, איש כבר לא זוכר מי, שהולצמן פירושו ביידיש 'איש עץ', ולכן הציע שיקראו למקום גוש עציון.

כך, מספרת פנינה הררי, נולד השם. אחר-כך עבר ורבה לעבוד במגבית "כופר היישוב", וזו שינתה את שמה מאוחר יותר למגבית "מס חירום", ושוב שינתה את שמה ערב הקמת המדינה ועכשיו נקראה "מגבית ההתגייסות". כל העת היה זה למעשה אותו ארגון, שתפקידו לאסוף כסף למען כוחות ההגנה..... משקמה מדינת ישראל והושבעה ממשלתה הראשונה, עבר ורבה לעבוד עם שר התחבורה הראשון, דוד רמז.

בני-הזוג ורבה ושתי בנותיהם התגוררו בתל-אביב, ברחוב חובבי ציון, אזור שנחשב אז צפון תל-אביב. מדי שבת בבוקר, הבנות לבושות בגדי חג, היו יוצאים מביתם וצועדים יחדיו לטיול של שבת אל סניף המפלגה, ששכן סמוך לכיכר דיזנגוף, היכן שלימים הוקם תיאטרון האוהל. היה זה סניף ג', החזק והחשוב בתל-אביב, והדמויות המרכזיות שהנהיגו אותו היו זלמן ארן, גולדה מאיר ומרדכי נמיר. המפלגה היתה מרכז הווייתה של המשפחה. באמצע שנות הארבעים ניטש קרב איתנים בסניף סביב הפילוג בין מפא"י לבין אחדות העבודה, לורבה שמור בהיסטוריה הפנים תל-אביבית של מפא"י מקום של כבוד בשל גיוס המוני של נאמני מפא"י בסניף ג'.

משרדי הממשלה היו כמובן בירושלים. הנסיעות באותם ימים מתל-אביב לירושלים היו קשות לורבה, והוא עזב את עבודתו בממשלה, עבר לעבוד בלשכת המס בהסתדרות העובדים הכללית, ושם נשאר. בפוליטיקה הפנימית של מפא"י הוא היה עסקן בפלג שנקרא באותם ימים "הגוש", קבוצת הפוליטיקאים השלטת במפלגה בהנהגתו של שרגא נצר, שהיה האיש החזק מאחורי הקלעים. ורבה, אדם שקט והגון, היה קרוב במיוחד ליהושע רבינוביץ', מאנשי "הגוש", לימים ראש עיריית תל-אביב ושר האוצר בממשלתו הראשונה של יצחק רבין. כאחד העסקנים המרכזיים ב"גוש" היה ורבה נאמן ללא סייג למפלגה, שהיתה לו עוגן ובית כאחד. ביניש מתארת את אביה כאיש ספר, שעבד במשך כל שנותיו בעבודה ציבורית. את התכונה הזאת, כך תאמר, היא ירשה ממנו.

ביניש אומרת שהיא מודעת היטב לעובדה שלביוגרפיה האישית של השופט יש השפעה מכרעת על השקפת עולמו, על התנהלותו, וכתוצאה מכך גם על הפסיקה שהוא מוציא מתחת ידיו. הגם שהיא-עצמה נרתעת מחשיפה אישית, היא מודה שכשופטת היא חשה היטב את עוצמת השפעתה של המורשת שממנה צמחה. המורשת המשפחתית של ביניש, והסביבה התרבותית שבה גדלה והתחנכה, דומות במשהו לאלה של ברק. צבי בריק, אביו של ברק, היה ציוני, איש תנועת העבודה שעבד בהסתדרות הציונית; ולאה, אמו של ברק, היתה מחנכת ומורה, כמו אמה של ביניש.

=============


ואתם אומרים לנו שאתם לא רוצים בית משפט עם פוליטיקאים???

מי אתם אם לא עסקנים קטנים ועלובים בני עסקנים גנבים בני מושחתים?

אתם מוכרים לנו שאתם לא רוצים שפוליטיקאים יבחרו שופטים, רק כי המחנה הפוליטי שלכם השתלט לחלוטין על מערכת המשפט וכעת לא צריך פוליטיקאים מהמחנות המתנגדים כי לכם יש רוב ואתם עושים במערכת המשפט כל מה שמתחשק לכם, תוך הפרת חוק וחוקה בוטות וצורמות ומזיקות למדינת ישראל, כולל סיכולים מוקדים של יהודים טובים וישרים וערכיים!

אתם מזבלים לנו בשכל באמצעות מקארתיזם צדקני של רדיפה וציד מכשפות רק אחרי ימנים ודתיים ויהודים-לאומיים, בעוד על עבירות שוחד ושחיתות של מפלגת העבודה ומפא"י, כגון שמעון פרס, אהוד ברק, עיזר ויצמן ויתר המושחתים שמכרו את המדינה לאוייבים במסווה שיקרי ומזוייף של שלום ולא זכו לשזוף אפילו את חדרי החקירות כי חיפיתם על הפשעים שלהם משיקולים מאפיוזיים של ה"קוזה נוסטרה" שלכם!

אתם מזהמים גם את השלטון במדינות אחרות, המנסות לשקם את מעמדן וחלקן אף להצדיק את זכאותם להימנות כחברות באיחוד האירופאי, באמצעות הכשרים משפטיים לתעשיית השוחד בחסות התעשיה האוירית והבטחונית שאתם מעניקים, תחת חסות וחסינות, ומעטפת חוקית של מדינת ישראל!

אתם, בני רוצחי אלטלנטה, בני משתפי הפעולה עם הנאצים, נשאי דם של מלשינים של הכיבוש הבריטי באים להטיף לנו הלכות חוק ומוסר?
אתם המגן או מושתלים של האוייב לחיסול מדינת ישראל?

אתם ה-בעיה, לא הפתרון! אתם לא המגן של שלטון החוק, אתם האוייבים של שלטון החוק, המיישמים אותו בסלקטיביות וקיצונות רק כשהוא משרת את האינטרסים הפסולים הבוגדניים שלכם! אתם האיום הקיומי החמור ביותר על המשך קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית! אתם הסרטן שאוכל את המדינה ומפורר אותה מבפנים!

אתם תאסרו על הציבור להשתמש במילה בוגד? למה?

כי ביניש הפעילה את אבישי רביב והכשירה משפטית את קביעתו שעל רבין חל דין רודף מטעם השמאל שהתחזה לימין קיצוני? וזה לא אני קבעתי, אלא נשיא בית המשפט העליון מאיר שמגר: ביניש היא זו שהסיתה לרצח רבין, האוייב שלא רצה אותה כשופטת בבית המשפט העליון.

אפשר לומר עלי שאני משוגע - אבל את הראיות האלה המפורטות בדו"ח ועדת שמגר - כבר אי אפשר למחוק!

את פרוטוקול הדיון עם השב"כ, שבו עדנה ארבל מציעה להונות את הציבור ולשקר לו שאין מספיק ראיות להעמיד את אבישי רביב לדין למרות שהיו ועוד איך - אי אפשר כבר למחוק!

ממה אתם פוחדים? מה יש לכם להסתיר?

אני קובע שלפי כל הראיות ומעל לכל ספק סביר, האיסור שלכם להשתמש במילה בוגד הוא מניפולציה של עבריינים להתחמק מאימת הדין!

אתם בוגדים, אוייבי שלטון החוק והמדינה היהודית - ונמאסתם !

יש לכם בעיה עם מה שאמרתי?

בואו נלך שנינו לפוליגראף ונראה מי מבינינו יותר ישר, מי יותר נאמן, ומי אזרח יותר טוב

בואו נפתח את חשבונות הבנק שלי ושל יחזקאל ביניש והבנים המושחתים של אהרון ברק ויצחק זמיר ונראה מי הוא הגנב, הרמאי והשודד!
אני קובע, מידיעה אישית וודאות מוחלטת וממוסמכת בראיות חיצוניות, עצמאיות ובלתי תלויות, שיחזקאל ביניש, אבנר ברק ויורם זמיר לקחו שוחד בסכומי עתק כדי לעשות קומבינות באמצעות שלטון החוק!

אתם בוגדים!

חיסלתם בפרשת קו 300 את השב"כ לא כי חשבתם שלשב"כ אסור להרוג מחבלים-הרי זו לא הייתה רק זכותו אלא חובתו- וגם לא כי הם שיקרו -הרי שקר זה אמצעי מקובל ואלמנטרי בעבודת כל ארגון מודיעין- אלא כי רציתם שהבעל של הבוס של של אבא של דורית ביניש בלשכת המס, איש מפא"י כמובן, ישתלט בחזרה על שירותי הבטחון של מדינת ישראל באמצעות מניפולציה משפטית ויהפוך אותם ממגיני המדינה היהודית, לזרוע חיסול פוליטית של המחנות המתנגדים לכם, במחיר של שיתוף פעולה עם ארגוני טרור ומכירת מדינת ישראל לאוייביה תמורת טובות הנאה שקיבלתם בחו"ל ובארץ.

ועכשיו אתם שוב מנסים לעשות את אותו התרגיל לראש הממשלה לעתיד, יובל דיסקין.

אתם בוגדים! אתם בוגדים! אתם בוגדים!

יש להעמיד אתכם לדין על כל מה שעוללתם בניגוד לחוק ומקומכם - בכלא !

אירופה לא רוצה אותנו בחזרה! אמריקה לא רוצה שנמשיך לשלוט בה! הערבים זקוקים לנו כהגנה מפני איראן והאיראנים זקוקים לנו כהגנה מפני ארה"ב!
יש לנו מדינה, ואתם האוייבים של המדינה הזו ושל האינטרס הכולל של העולם כולו: ארה"ב, אירופה, ארצות ערב, ואיראן!

אתם רודפים אחרי מי שמנסה להגן על המדינה בהמצאות ושקרים, חצאי אמיתות ומניפולציות, לצד אכיפה סלקטיבית של החוק שאתם שולטים בו כנכס אסטרטגי של המאפיה שלכם!

לכו לעזאזאל ותנו לנו לעשות שלום צודק ובר קיימא עם כל הערבים כמו שאנחנו יודעים !

* הכותב הוא נכד ליועץ מלך מרוקו מוחמד החמישי בתקופת השואה (תקופה של שלטון צרפת של וישי במרוקו), המלך אשר התנגד לקבלת "חוק מעמד היהודים" (statut des Juifs) שנכנס לתוקפו בצרפת של וישי ב-3 באוקטובר 1940, ובזכות החלטת המלך הנועזת הזו, ניצלו כל יהודי מרוקו מהשואה מגזירות חוקי נירנברג.


מאמרים קודמים

החוק לא שווה כלום. רק המזימה אם ואיך ליישם אותו, או להתעלם ממנו, היא הקובעת
לחוק בישראל אין שום משמעות. הציבור באמצעות המחוקק מקשקשים בזנב, אבל מי שקובע אם חוק מסויים מבוטל, או אם הוא יושם רק על גורמים מסוימים ולא על גורמים אחרים זה המשטרה, היועמ"ש ובתי המשפט. אתם יכולים לקרוא לזה בעברית דמוקרטיה. אבל בעולם קוראים לזה אנרכיה.
אריק באך - 12.04.07 10:07
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=484632&rc=


שירות ציבורי זול עולה לציבור ביוקר
בסינגפור מצאו כבר מזמן את הדרך הזולה לבער את השחיתות – משכורות עתק למנהיגים (ולמורים). וזו אחת הסיבות העיקריות לכך שהמדינה הזו נחשבת לנקייה ביותר בעולם בכל הקשור לטוהר מידות ציבורי, ולמתקדמת ביותר בעולם, בכל הקשור לחינוך.
מאת: אריק באך - 10.04.07 09:34
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=480637&rc=


מלחמת בג"צ בחוק
פסק דינם של שופטי בג"צ להגן על זכות החיזבאללה לדעת סותר הן את פסק דינה של ביניש וסותר את הוראות החוק המפורשות. החלטת בג"ץ הינה החלטה בלתי חוקית בעליל, וקוראת במפגיע להפר חוק מדינה מפורש. ככזו בג"צ יאלץ לקפל את הזנב בין הרגליים או שיקבל מחברי ועדת וינוגרד סטירה מצלצלת שתחזיר את שד היוהרה לביוב שממנו היא צמחה. דומני שהתמימות להאמין שגם חברי ועדת וינוגרד יעברו לדום כשבג"צ חורג מסמכותו ונותן החלטות שהן VOID מקורה באותה בורות ובערות המאפיינת את שופטי הבג"צ מאז התרוקן מהשופטים המשכילים שהיו בו.
מאת: אריק באך - 09.04.07 19:30
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=480057&rc=


האם נכון וראוי להציג לציבור את חצאי העדויות של ועדת וינוגרד?
שקיפות היא ללא ספק ה-מפתח להגינות והגיינה. אכן, על ועדת וינוגרד, אשר מונתה על ידי הנחקרים, אשר מן הסתם מונו על ידי הציבור לנהל גם את המלחמה וגם את מינוי החוקרים, מוטלת נטל ההוכחה שהיא פועלת ללא משוא פנים. השאלה אם בג"צ הורה למעשה להשכיל את הציבור או להטעות אותו.
אריק באך - 08.04.07 07:44
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=480057&rc=


המוסר הכפול של מערכת המשפט
הצדקנות המקארתיסטית נגד חיים רמון לעומת ההיתממות הצבועה בענינו של הירשנזון אינה מותירה כל ספק: מערכת המשפט משקרת לציבור כולו, ומוכרת לכולם אינטרסים רקובים במסווה של ערכים. זו היא מערכת פשע מאורגנת היטב, וכמו כל פושע מסודר בחיים, הם נראים טוב ועושים את העבודה המלוכלכת בחשאי.
אריק באך - 06.04.07 14:27
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=477950&rc=


לשיטת בית המשפט, לחיזבאלללה יש זכות משפטית לדעת סודות מדינה, אבל לציבור אסור לדעת על חשש לתפירת תיקים של הפרקליטות
שופט בית המשפט המחוזי בנצרת, מנחם בן דוד, בהחלטה שקיבל אתמול, אוסר על התוכנית "מבט שני" בערוץ הראשון, לשדר תוכנית שהכינה בעניין החשש לתפירת התיק על רצח הילדה תאיר ראדה לחשוד רומן זדורוב. בנימוקי ההחלטה שלו, מצאנו כל מה שלא השכילו שופטי בית המשפט העליון לכתוב בעתירת זהב גלאון נגד וינוגרד: "וכך נימצא במצב שבו עוד טרם זכה בית המשפט לקבל ולצפות בראיות, לאחר סינון ובחינת קבילותן, "יוצגו" כל הראיות בראש חוצות מחוץ לכותלי בית המשפט וכך יתנהל במקביל אליו ומחוצה לו משפט ציבורי. נראה לי שהיענות לבקשה כאן תציבנו בראשו של מדרון חלקלק בדרך אל "הפרטת" ההליך השיפוטי ושיבוש מהלכו התקין והטהור כפי שכולנו חפצים בו ומצווים לשמור עליו ואין להתיר לפיכך המבוקש".
אריק באך - 02.04.07 13:50
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=476366&rc=


הסיכסוך בין אולמרט ללינדנשטראוס מסכן את בטחון המדינה
ישראל היא המדינה היחידה בעולם שממשלתה מזמינה את ראש המודיעין הצבאי שלה לסקור לפניה את מצב והיערכות האויב, ולאחר מכן מוסרת בדיווחים לעיתונאים את עיקרי דבריו, שהם בחזקת סודות צבאיים. זה בדיוק מה שקרה ביום א' 1.4, בישיבת הממשלה. מזכיר הממשלה תידרך את העיתונאים על דבריו של ראש אמ''ן האלוף עמוס ידלין. לפי התדריך אמר ידלין כי איראן, סוריה, חיזבאללה, וחמאס מתכוננים למלחמה בקיץ. ראש הממשלה אהוד אולמרט זעם וכינה התבטאויות אלה כ'כסיפורי בדים שאין להם שחר'. חדי העין גם הבחינו בקריצה. מזכיר הממשלה ענה כי הדברים כתובים שחור על גבי לבן בפרוטוקול של ישיבת הממשלה, ואיש לא אמר לו שלא לצטטם.
Global-Report News - אריק באך - 01.04.07 11:29
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=469760&rc=


טיהור הנהגת והנהלת המדינה ממרגלים ובוגדים
"אם מבקשים לקיים דמוקרטיה יש להיאבק עליה. אין להתייחס להמשך קיומה של הדמוקרטיה כאל דבר מובן מאליו. הגישה "אצלנו זה לא יכול לקרות" שוב אין לקבלה. הכל יכול לקרות. אם לא נגן על הדמוקרטיה, הדמוקרטיה לא תגן עלינו" (אהרון ברק).
אריק באך - 01.04.07 13:35
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=467717&rc=


שופט אמריקאי בכיר על בג"ץ וישראל תחתיו: רפובליקת בננות
"ישראל הציבה רף של אימפריאליזם שיפוטי שייתכן שלא ניתן לחצותו, ובשום מקום, יש לקוות מכל הלב, לא ישתוו לו. האירוניה העצובה היא שבית המשפט העליון פועל תחת חוק יסוד שמגדיר את ערכיה של ישראל כיהודית ודמוקרטית, ובהדרגה מעצב ישראל שאינה יהודית ואף לא דמוקרטית"
רוברט בורק - 31.03.07 09:34
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=466684&rc=


על פי החוק, חה"כ עזמי בשארה, ואסל טאהא וג'מאל זחאלקה, איבדו את אזרחותם הישראלית ואינם רשאים יותר לכהן בכנסת
על פי חוק האזרחות, כל אזרח ישראלי המבקר במדינת אויב מאבד אוטומטית את אזרחותו מרגע יציאתו את ישראל. ולפי חוק יסוד: הכנסת - מי שאינו אזרח ישראלי אינו יכול להיבחר או לכהן כחבר כנסת. לפיכך, לאחר ביקורם של הח"כים מסיעת בל"ד בסוריה הם אינם נחשבים יותר לאזרחי המדינה ולכן גם לא לחברי כנסת. דליה איציק סירבה לפעול על פי החוק, ולכן עתירה מוגשת בימים אלה לבג"צ. אם בית הסזון העליון יפעל הפעם על פי החוק, על יו"ר הכנסת יהיה לכבד הפעם את החוק להודיע להם על סיום כהונתם ועל פינוי מקומם לבאים אחריהם ברשימה.
אריק באך - 31.03.07 08:42
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=465305&rc=


דרושה לישראל: מהפכת קטיפה בראשות מאיר דגן, יובל דיסקין והאלוף עמוס גלעד
דמוקרטיה משולה לרכבת מהירה ויעילה, המובילה את אזרחי המדינה אל מחוז חפצם. כשהרכבת יורדת מהפסים לא חייבים לוותר על היעד או על האמצעי, חלילה, אבל צריך אנשים עם כתפיים חסונות להחזיר אותה לפסים, ומשם לתת לה להמשיך לדהור במהירות ובבטחה.
Global-Report News - אריק באך - 30.03.07 12:44
http://www.global-report.com/a.php?c=il&a=465305&rc=


תדהמה במדינה: מסמכי המודיעין הבריטי חושפים מלשן שהסגיר יהודים שלחמו למען ארץ ישראל והוביל אותם למוות או למאסר: טדי קולק.
רונן ברגמן עיתונאי ידיעות אחרונות חושף ממסמכים בריטים הנפתחים כעת לקהל, מסמכים עד שנת 1955, ביניהם תיק 69968 שהיה על "הסוכן" טדי קולק המכונה סקורפיון (עקרב), משם מתגלה שטדי קולק היה סוכן שעבד בשירות הבריטי והוא הסגיר לידי בריטים לוחמים יהודים מארגוני הלח"י והאצ"ל. גם את מנחם בגין הוא ניסה להסגיר ולא הצליח. עוד אחד מעברייני רפ"י מפא"י וה"סזון" הנמשך למעשה עד היום בידי בכירים במערכת השלטון והמשפט בישראל.
30.03.07 11:00


ביניש מבזה את בית המשפט העליון, על פי פסק הדין שלה עצמה!
קראתי בעיון מאמר מלומד של המשפטן פרופ' זאב סגל בעיתון הארץ, המשבח את החלטת ביניש להורות לועדת וינוגרד להדליף לחיזבאללה את תוכן עדויות צמרת מערכת מקבלי ההחלטות בישראל על מלחמת לבנון השניה, בשם זכות הציבור לדעת. כשניסיתי להחיל את אותו העיקרון שביניש -ובעקבותיה פרופ' סגל- מבקשים מבקשים מוינוגרד לקדש, על העיקרון שביניש מחללת בעצמה, בהסתרת התוכן הדיונים בועדה למינוי שופטים מהציבור והחבאת כל הפרוטוקולים והשיקולים של הועדה משל היה זה מינוי מתחת לשולחן בארגון פשע מאורגן וחשאי וממודר, הבנתי עד כמה חמורה התופעה של צביעות משפטית, מוסר כפול עיתונאי ומשפטי, אכיפה סלקטיבית של עקרונות, וההונאה הגדולה ותרבות השקר של בית המשפט העליון, לעטוף אינטרסים זולים במסווה של ערכים לכאורה. הנה לפניכם ביניש במבחן וינוגרד: החליפו את כל מה שסגל כתב לגבי ועדת וינוגרד, במילים "הועדה למינוי שופטים" ואת השם וינוגרד בשם ביניש. וקבלו את אבי אבות הטומאה של השחיתות בישראל: בית המשפט העליון
אריק באך - 27.03.07 08:25


עיתון הארץ: מדינת ישראל חייבת להחליף את ההמנון, לכזה שערבים יכולים לשיר
מאמר אשר הופיע בעיתון הארץ וצוטט בהרחבה בעיתונות הזרה, קורא למחוק מההמנון את זהותו היהודית, כדי שגם ערבים יוכלו לשיר אותו. השאלה היחידה שאני מצליח לשאול את עצמי היא, כמה שניות לדעתכם אל-ג'זירה או כל תחנה ערבית אחרת הייתה מצליחה לשרוד, אילו היא הייתה מציעה את אותו הדבר, למחוק את האלמנטים האיסלמיים מההמנונים שלהם כדי שגם היהודים יוכלו לעמוד דום ולשיר את ההמנון שלהם.
COL - אריק באך - 26.03.07 06:44


לאן אץ הבג"צ?
באדיבותו הרבה של בג"צ הוציא היום (24.3.07) דובר החיזבאללה, ד"ר חוסיין רחאל את ההודעה הבאה: "הודאתו של שמעון פרס, לפיה המלחמה הייתה טעות, היא הכרזה על תבוסה". החיזבאללה מודים לביניש וחברותיה על הסיוע החיוני למאבקם הצודק והחשוב של החיזבאלה להדברת האוייב הציוני.
אריק באך - 24.03.07 19:01


לו וינוגרד היה לינקולן...
הנה לנו בג"צ גלותי עם ניחוח אמריקני-היסטורי... בדיון בבג"צ בעניין עתירתה של ח"כ גלאון לפרסום פרוטוקולי ועדת וינוגרד, מתחו השופטים ביקורת חריפה נגד הוועדה. השופטים ריבלין פרוקצי'ה וג'וברן "תהו" מדוע לא התייחסה הוועדה ברצינות להחלטה שניתנה לפני כחודש וחצי ועל פיה הומלץ לפרסם את הפרוטוקולים בהקדם. השופט ריבלין (who?), אף התבטא כי זו "מעין פרשה של ביזיון בית משפט". איזה כייף לנו שגם אצלנו בג"צ מקשקש בקומקום, בדיוק בג"ץ של אמריקה בימי מלחמת האזרחים... אכן, לנסראללה ולבג"ץ מאוד דחוף שיודלפו כבר פרטי העדויות של אולמרט. אבל את אזרחי המדינה צריך להנחות שיקול אחר. הרי הציבור אינו נגוע בשיקולים הזרים של בג"צ, המגדירים את השר פרידמן כאוייב מסוכן יותר מנסראללה ואיראן...
אריק באך - 22.03.07 18:21


הודאת ביניש בהרשעה מאולצת של רמון?
אומרים שהסניגור החכם ביותר לא יכול לעשות כלום כנגד לקוח טיפש. מה יגידו כעת החסידים השוטים של דורית ביניש, כנגד פליטת הפה שלה עצמה בנושא כל כך טעון ורגיש מבחינתה?
אריק באך - 21.03.07 09:54


דורית ביניש טוענת לקונספירציה: המראה אשמה בזה שאנחנו נראים רע כל כך
ביניש, החשודה לאחרונה במעילה במליוני דולרים שנעלמו בלא הסבר מכספי ועדת הבחירות שהיא עמדה בראשה והתאיידו (על פי מבקר המדינה) ללא מכרז וללא מסמכים וללא חוזים וללא צידוק ענייני (במקביל להתעשרותו הפתאומית של בעלה) - מנהלת קרב נואש לשיקום תדמיתה ולמעשה להישרדותה. בראיון יזום היא מתגוננת על ידי האשמת המבקרים והביקורת במקום לתת דין וחשבון על הסיבות המוצדקות של הביקורת. "המראה אשמה"... דורית ביניש התבכיינה אתמול במפגש עם עיתונאים על הביקורת הגוברת והולכת כנגד השחיתוית והניהול הכושל במערכת המשפט. לטענתה, זה שמאות עיתונאים, אנשי אקדמיה, עורכי דין, שופטים בדימוס, פוליטיקאים, קורבנות ואזרחים רואים כולם -בנפרד- את הבעייתיות, המחדלים והשחיתויות במערכת המשפט ואף מביעים את דעתם בקול רם ובגלוי במטרה לשפר את המעוות, זה לא תוצאה של ריבוי קורבנות ועוולות ומחדלים וכשלונות, אלא של "קמפיין מאורגן". וכשנשיאת בית המשפט העליון טוענת לקונספירציות ושומעת ציפצופים באוזניים, מי יזכור בכלל את הברון מינכהאוזן...
בלוג - אריק באך - 15.03.07 09:32


חברת הכנסת אסתרינה טרטמן בהצהרה טלויזיונית לגבי התואר השני שכביכול יש לה
28.02.07 19:02


מעצרו של רו"ח קובי בן-גור מהווה ציון דרך משמעותי במלחמה של המשטרה בפשע המאורגן בישראל
קובי בן-גור הינו חבר בכיר בכנופיית אנשי עסקים מהוגנים לכאורה, המהווים את הגרעין הקשה ביותר של הפשע המאורגן ותעשיית השוחד במדינת ישראל. היום הוא נעצר יחד עם מנהלת לשכת ראש הממשלה בפרשת השוחד בראשות המיסים. אם המשטרה תצליח לשים את היד על כנופייתו של בן-גור ולרסן את תעשיית השוחד הענקית שהם פרסו לאורכה ורוחבה של המדינה, זו תהיה תפנית של מאה ושמונים מעלות בשליטה של עבריינים בפוליטיקה, במערכות הכלכליות וברשויות החקירה השונות של מדינת ישראל. האם יש למשטרה, לפרקליטות ולמערכת המשפט את הכוח להתמודד בכלל מול האישים המושכים בחוטים בפרשה זו, לאור קשריהם הטובים והמשומנים היטב גם במערכות הללו? לדעתנו לא. אבל המעצר הזה מוכיח שאולי דעתינו שגויה.
Global-Report News - 02.01.07 14:54


אנטישמיות רק אצל נטורי קרטא, או שמה חלילה גם בשמאל הישראלי?
לא מדובר בציטוטי טוקבקיסטים מופרעים או בציטוטי פושעים שלוחי רסן, או בציטוטים של אנשים מנודים מקצה סהרורי כלשהו של שולי החברה אלא אדרבא - מדובר מציטוטים מפי אנשים המהווים ברובם חלק אינטגרלי מחוט השידרה האידיאולוגי – תרבותי של השיח הפוליטי בישראל...
14.12.06 17:53


צמרת מערכת המשפט סוחרת בסם מסוכן!
השטן שם על פניו מסיכה של מלאך, ופיזר את הרעל שלו על הציבור כולו: "הכל שפיט", "מלוא הארץ משפט", ובכך הפך את האספסוף כולו להמון משולהב במסע אינסופי של צייד מכשפות. כולם רודפים את כולם. כולם מחפשים את כולם. כולם מנסים "לתקוע" את כולם. מאידאל של "שבת אחים גם יחד" הפכנו למאורת עקרבים המרעילים זה את זה. מחזון של להיות עם חופשי בארצו, הפכנו עצמנו לחיות אדם הרודפות ובה בעת גם נרדפות עם סכינים ביד ומצפון רע לשימחה לאיד נוטפת רעל מכל פינה בחיינו. ובמקום שמלוא הארץ תהיה עשייה, פיתוח, חופש, שגשוג ובטחון - הפכנו למדינת קאניבאלים האוכלת יושביה, ומדקלמת את מנטרת השטן: מלא הארץ משפט. במקום שהמשפט יהיה -כמו זק"א ומד"א- שירות חשוב וחיוני אך רק לעיתות חירום למקרים קיצוניים וחריגים ובעייתיים, הוא הפך למרכז החיים בפוליטיקה, בתקשורת, בשיחות הסלון ובשיח הציבורי נוטף הדם, הרוע, הרשע והשמחה לאיד. השטן החזיר את כולנו לימי האינקיויזיציה ואת מלחמת השוורים הקטלנית הפכנו לצייד אדם מרושע לצהלות האספסוף המבוג"ץ והמשולהב. הפכנו את האסונות של אחרים לקומדיה ואת החגיגה על דם הקורבנות לספורט לאומי, ובכך הפכנו לעבד של אותו שטן אשר התחפש בעורמה למלאך מושיע ושיעבד מדינה שלמה לרצח אופי ומלחמת אחים בלתי פוסקת.
אריק באך - 10.12.06 13:54


______________________


לחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 שמעון פרס DOBBY 26.09.04 16:50 כותרת
   מרכז פרס לשלום DOBBY 26.09.04 17:15 1
      היה שלום חבר mozes5 26.09.04 19:41 5
      ננוטכנולוגיות mozes5 26.09.04 19:46 6
      הוא ''עובד '' לא רק עלינו mozes5 27.09.04 19:50 17
      שמישהו כבר ינפץ את אגדת ה''בטחוניסט'' mozes5 27.09.04 20:03 18
      איש רגיש ופיוטי...כותב למגירה mozes5 27.09.04 20:10 19
      ''מרכז פרס לשלום'' בקשיים כספיים mozes5 01.10.04 11:50 23
   מרכז פרס לשלום: ''מעצרו של ברגותי - טעות איומה'' DOBBY 26.09.04 17:18 2
   מתי אמורה לחול ה''הילולה'' של ר' שמעון? mozes5 26.09.04 19:36 3
   מילות מפתח =מזרח תיכון חדש mozes5 26.09.04 19:39 4
      היכונו, מזרח תיכון חדש בדרך פילוביץ שחף 21.03.07 07:53 70
   היום כבר ברור שפרס תמך בטרור באופן פעיל........ פילוביץ שחף 27.09.04 10:37 7
   יוני פרס: אבא, לך הביתה maoz74 27.09.04 11:18 8
      איש העולם הגדול mozes5 27.09.04 19:29 16
      פשקוויל - צביעות התשקורת בסיקור מותה של סוניה זצ''ל פילוביץ שחף 01.03.11 03:37 204
   נכדו של פרס חשוד בניסיון לגנוב אופנוע maoz74 27.09.04 11:23 9
      יוני פרס, שהיה מעורב בהריגה בשוגג, חיל הודי והוברח.... פילוביץ שחף 27.09.04 12:02 11
          ''חמי'' הוא הבן של סוניה פרס................... פילוביץ שחף 27.09.04 12:40 13
              יש בנים או בנות..שהם לא של סוניה? mozes5 01.10.04 13:38 24
      זה הזמן להזכיר: הבן של שמעון פרס הרג חייל ויצא בלא.... פילוביץ שחף 29.08.07 10:18 131
   משפט ציבורי לאוסלו פילוביץ שחף 27.09.04 12:00 10
   יש להפיץ את האמת על פרס בכל הזדמנות אברהמי 27.09.04 12:13 12
   הנה התרומה שלי על שמעון פרס - האיש וההזיה Watto 27.09.04 16:29 14
      הרמאים ומי שבינהם mozes5 27.09.04 19:16 15
      גדול אתה חזק וברוך elihaip 21.01.16 22:17 216
   ''ואולי לא היו הדברים מעולם''..החטא הקדמון mozes5 27.09.04 21:13 20
   החטא הקדמון=''נערי בן-גוריון'' mozes5 27.09.04 21:40 21
   תמונות מדברות... אורן אדרי 28.09.04 04:01 22
      תמונות מדברות 3 אורן אדרי 07.12.04 05:10 30
   שמעון פרס ויאסר עראפת !! פילוביץ שחף 18.10.04 07:11 26
   נאוה ברק גרושתו של אהוד ברק ושלום זינגר המנכ''ל.... פילוביץ שחף 07.11.04 19:10 27
   רבין: ''שמעון פרס - חתרן בלתי נלאה !!'' פילוביץ שחף 08.11.04 07:35 28
      ''מורשת רבין'' שלא על דעתו הפכה ''למורשת השנאה'' פילוביץ שחף 22.10.07 10:03 150
      ''חתרן בלתי נלאה'' - רבין, שרון ועכשיו אולמרט פילוביץ שחף 27.10.07 15:11 153
      בן אהרון: פרס היה ונשאר חתרן (*) פילוביץ שחף 03.10.11 11:59 206
   6 דברים אורן אדרי 09.11.04 03:52 29
   שמעון פרס זייף מסמך, המשטרה מעורבת !!! אורן אדרי 09.12.04 08:45 31
   ראיון שערך היום רזי ברקאי עם פרס. (08.04.04) אורן אדרי 17.12.04 04:51 32
   מפלצת חופשיה ברחבי ישראל אורן אדרי 22.12.04 08:29 33
   שמעון פרס: אין לי בעיה שיטבחו ביהודים אורן אדרי 24.12.04 11:45 34
   הערכה: הפעלת משרד ממשלתי לפרס תעלה 20-30 מיליון שקל. אורן אדרי 10.01.05 07:07 35
   גלריית תמונות משעשעת של שמעון פרס באתר NRG . DOBBY 31.01.05 17:52 36
   פרס נתבע על קשריו העסקיים עם הרשות הפלשתינאית פילוביץ שחף 03.02.05 18:28 37
      קראתי וקראתי וקראתי וקראתי thecenter 22.02.05 11:48 38
          שמעון פרס יחקר על קשרים כלכליים עם הרשות הפלסטינית בול טרייר 24.02.05 15:44 40
          שמעון פרס לא ראה צורך בלהזהיר את נשיא צרפת מפני התנקשות אורן אדרי 25.02.05 18:55 41
          צעירי העבודה לפרס: ''תלך הביתה'' אורן אדרי 02.03.05 03:27 43
          קטע קצר אורן אדרי 30.03.05 00:22 44
          משהו חדש רצית? אורן אדרי 30.03.05 00:31 45
          איך הפכה מסיבת יום הולדתו של ה- 80 של פרס לאירוע לאומי אורן אדרי 31.03.05 08:16 46
      מתחילים הבקיעים בחסינותו וכוחו של שמעון פרס פילוביץ שחף 22.02.05 16:50 39
   הבן של שמעון פרס מחזיק קרן הון של למעלה ממיליארד דולר אורן אדרי 01.03.05 12:22 42
      קרן ההון הגדולה בישראל עדיין בידי בנו של שמעון פרס אורן אדרי 12.04.07 06:20 92
   ''סוד הקסם של שמעון פרס'' פילוביץ שחף 01.04.05 00:20 47
   ריצ'ארד גיר בשליחות נסיך האופל - פרס, במדינת ישראל... פילוביץ שחף 05.04.05 04:31 48
   מנכ''לית חדשה למשנה לראש הממשלה שמעון פרס !! פילוביץ שחף 08.04.05 11:29 49
      אפרת דובדבני = אשת סודם = אשת סדום פילוביץ שחף 08.04.05 12:04 50
          מנכ''לית בית הנשיא חזרה לעבודה - יום לאחר הלידה - קריירה פילוביץ שחף 15.06.13 07:46 212
          מנכ''לית מרכז פרס לשלום, אפרת דובדבני, אמרה: פילוביץ שחף 01.09.14 18:34 214
   דליה איציק: 'הצעה שאי אפשר לסרב לה'-תגובות לכתבת תחקיר פילוביץ שחף 08.05.05 17:16 51
      השרה דליה איציק פעלה למען אחותה רות אשכנזי במכרז תפור פילוביץ שחף 30.07.05 08:37 66
      דליה איציק מ''מ הנשיא/משתמטת מצה''ל מספידה את הנופלים פילוביץ שחף 25.04.07 06:06 101
      ''ח''כ דליה איציק: להשמיע את קול העם בכנסת'' פילוביץ שחף 06.07.09 04:51 199
      מבקר המדינה בודק חשדות נגד ח''כ דליה איציק פילוביץ שחף 27.09.09 01:21 200
   שמעון פרס-זה לא בטוח שהגירוש יבוצע. פילוביץ שחף 09.05.05 09:14 52
   פרס למלך עבדאללה: אל תתעצבן בשנת 1944 הייתי בפטרה פילוביץ שחף 20.05.05 04:12 53
   שמעון פרס ביקר בבית הרב עמאר בזמן שהבן מאיר איים.... פילוביץ שחף 23.05.05 15:33 54
      שמעון פרס אף פעם לא קשור לכלום....הכל רק במקרה !!!! פילוביץ שחף 25.05.05 16:31 56
   מאבטח לשעבר של השר שמעון פרס נעצר הערב ע''י המשטרה פילוביץ שחף 24.05.05 20:34 55
   רפעת טורק/כוכב פלשתיני שיקדם מסע פירסום והסברה ברש''פ פילוביץ שחף 26.05.05 06:26 57
   פרס שלח מכתב ברכה לסכנין על הישארותם בליגה פילוביץ שחף 30.05.05 10:34 58
   טדי קולק = שמעון פרס = דליה איציק פילוביץ שחף 03.06.05 08:46 59
      טדי קולק היה המודיע (שטינקר) של הבריטים טרם קום המדינה פילוביץ שחף 29.03.07 10:32 81
          המשך תגובות לפרסום: פילוביץ שחף 29.03.07 15:12 83
          ''על מרגלים יהודים בשרות הנאצים ורצח מסתורי...'' פילוביץ שחף 30.03.07 05:02 84
          ''טיהור הנהגת המדינה ממרגלים ובוגדים'' פילוביץ שחף 01.04.07 10:05 86
              בית הסזון העליון הוא הוא בית משפט העליון נכון להיום!! פילוביץ שחף 11.04.07 08:29 90
                  ובנוסף לכתבה על בית הסזון העליון: פילוביץ שחף 11.04.07 20:52 91
                  מעשה בדורית, אלישבע ועדנה פילוביץ שחף 12.04.07 09:35 93
                  עטיפת הספר של נעמי לויצקי, ''העליונים-אצבע משולשת'' פילוביץ שחף 12.04.07 21:14 94
                  נציגת האו''ם ממתינה לפרסום העדויות בועדת וינוגרד, למה?! פילוביץ שחף 13.04.07 20:42 96
              ד''ר אברהם שלום : ''לקחים מפרשת בשארה'' פילוביץ שחף 13.04.07 08:23 95
                  אברהם שלום היה ראש השב''כ שהודח על ידי פושעי אוסלו... פילוביץ שחף 15.04.07 07:38 98
             אז מי הוא בשר רע ??? פילוביץ שחף 15.04.07 08:06 99
                  הלינק הנכון לכתבה: ''אז מי הוא בשר רע ??? '' פילוביץ שחף 17.04.07 09:15 100
                  מסמך: החלטת בית המשפט הרשמית בנושא עזמי בשארה פילוביץ שחף 26.04.07 07:17 102
                  ''בשארה: בשמאל יש המסייעים לפלשתינים'' פילוביץ שחף 09.07.07 07:26 110
              ''אברום בורג - החפרפרת שבמבצר הציונות'' פילוביץ שחף 12.07.07 12:15 111
              תחקיר: ''המרגלים הבוגדים לא חבשו כיפה'' פילוביץ שחף 01.08.07 02:45 124
              ''בוגדים. זאת המילה המתאימה ביותר לתאר את אהרון ברק'' פילוביץ שחף 06.12.07 00:51 164
              אושר: מבקר במדינת אויב לא יהיה ח''כ פילוביץ שחף 10.06.08 22:11 186
              היועמ''ש לכנסת ממליצה לא לשלול הגימלה מבשארה פילוביץ שחף 22.07.08 13:39 187
          משה ארנס: ''לצרף אותם לפנתיאון'' פילוביץ שחף 10.04.07 08:50 89
              פרופ' משה ארנס: ''מניעים פוליטיים שכתבו את ההיסטוריה'' פילוביץ שחף 31.01.10 20:57 201
          ''ויצמן הודה: הסגרנו לוחמי לח”י ביבנאל'' פילוביץ שחף 20.07.07 03:49 120
      ערוץ 1 - הערב: הדרן לטדי קולק ספשייל (*) פילוביץ שחף 19.05.12 12:38 209
   שמעון פרס: מורה נבוכים לשחיתות מוסרית פילוביץ שחף 05.06.05 12:44 60
   שמעון פרס מינה את ד''ר מתי שטיינברג ליועץ השב''כ לעניין פילוביץ שחף 07.06.05 03:01 61
   שמעון פרס ממשיך בשיטות ''החיסול'' = הדלפות באמצעות פילוביץ שחף 07.06.05 04:48 62
   שמעון פרס: ''השיבה הביתה '' פילוביץ שחף 09.06.05 09:24 63
   יואל מרקוס : ''למה אני בעד פרס'' פילוביץ שחף 21.06.05 09:18 64
      ההסטוריה חוזרת ... elib 06.11.10 09:23 202
   יצמן שירי: חבורת הסמרטוטים של שמעון פרס DOBBY 12.07.05 00:12 65
   שפרעם: פרס יגיע בצהריים לניחום אבלים ומפגש עם התושבים אורן אדרי 06.08.05 20:31 67
      פרס: צריך לקחת את הנשק לכל המחבלים הפוטנציאליים אורן אדרי 06.08.05 20:59 68
   פרס: ''ההסטוריה לא חשובה, מה שחשוב זה העתיד''...למה?! פילוביץ שחף 15.03.07 22:35 69
      הסכם השלום בין ישראל למצרים=מנחם בגין הימני/הסטוריה פילוביץ שחף 10.12.08 11:41 191
      הנשיא שימון פרס: ''מלחמות נפוליאון? מה זה חשוב? (*) פילוביץ שחף 21.02.12 10:19 207
   פרס: לא הייתי נכנס למלחמה פילוביץ שחף 22.03.07 20:23 71
      עדות שמעון פרס בוינוגרד: alontu 24.03.07 13:53 72
          ''סתירות בעדויות פרס ופינס בוינוגרד'' פילוביץ שחף 25.06.07 16:43 108
      מדהים איך שכולם שותקים: הגם אתה, פרס?!? Et tu, Brut ?!? פילוביץ שחף 25.03.07 02:07 73
      המירוץ לנשיאות מתחמם: ''זקן השבט מדבר'' פילוביץ שחף 25.03.07 08:48 74
          תמונה אחת שווה אלף מילים: פילוביץ שחף 26.03.07 09:40 78
      ''משפחות שכולות: למנוע מינוי פרס לנשיא'' פילוביץ שחף 25.03.07 20:44 75
      שמעון פרס מאשים את בג''צ בבגידה בבטחון המדינה !! פילוביץ שחף 26.03.07 08:50 76
      ''עוד אמר פרס לוינוגרד'' פילוביץ שחף 26.03.07 09:36 77
      דרושה לישראל: מהפכת קטיפה בראשות מאיר דגן, יובל דיסקין פילוביץ שחף 30.03.07 08:17 85
      לשלוח את אולמרט ושותפיו להישפט בהאג! פילוביץ שחף 30.04.07 20:50 103
   הקול קול ציפי לבני והידיים ידי שמעון פרס !! פילוביץ שחף 28.03.07 21:23 79
      לבני אופטימית: מדינה פלסטינית תפתור את בעיית הפליטים פילוביץ שחף 05.09.07 03:21 140
      ''ללא חזון אין עתיד'' פילוביץ שחף 04.11.07 05:27 154
      ''קונדוליסה רייס תנסח הצהרה משותפת לקראת אנופלס'' פילוביץ שחף 04.11.07 06:29 155
      ציפי לבני מפזרת קלישאות שלום ששמעון פרס כבר שכח פילוביץ שחף 15.03.08 01:25 169
      סקופ: הבית הלבן החל לבצר את יחסיו אל ציפי לבני כראש ממ פילוביץ שחף 06.05.08 17:19 180
   מי שישאל מחר את פרס- המועמד לנשיאות המדינה בחי, בפורום dien 28.03.07 22:17 80
      קיראו בבקשה את התשובות של פרס לשאלות שנשאל הבוקר dien 29.03.07 11:11 82
   אחד המדינאים הגדולים כל הזמנים goldfire 01.04.07 20:57 87
      מה כוונתך אורן אדרי 14.04.07 16:21 97
   שמעון פרס: הקשר הצרפתי ונתיב השחיתות פרק 1 ו-2 פילוביץ שחף 02.04.07 13:52 88
   ''על שמעון פרס היה צריך לשבת 17 שנה בכלא, לא וענונו'' פילוביץ שחף 19.05.07 20:30 104
      מצ''ב הכתבה בנושא הנ''ל במלואה עם חיים ברעם: פילוביץ שחף 22.05.07 21:40 106
   ליפקין שחק הוא נציג יאפיסטאן, :יותר גרוע משקרן!!'' פילוביץ שחף 22.05.07 06:55 105
   פרס, מבשר הגאולה פילוביץ שחף 25.06.07 00:58 107
   יוסף איסלאם/קט סטיבנס במופע נצחון והתרמה לשמעון פרס פילוביץ שחף 27.06.07 20:27 109
   ''האם שמעון פרס יהפוך מקילר להילר?!'' פילוביץ שחף 15.07.07 23:49 112
      ''היום צריך להזכיר מיהו הנשיא פרס.'' פילוביץ שחף 17.07.07 17:57 113
      קטעים מועתקים בנאום ההכתרה של פרס? פילוביץ שחף 18.07.07 19:10 114
      אל''מ (מיל.) משה לשם:''שמעון פרס, הוא לא הנשיא שלי'' פילוביץ שחף 19.07.07 07:30 115
          אל''מ (מיל.) משה לשם: ''סכנות מבית'' פילוביץ שחף 24.07.07 11:16 123
      ''נשיא כבוד'' פילוביץ שחף 22.07.07 03:01 122
   שיר משנות ה 50 'איך קרה שהפשפש עלה למעלה' נכתב על ש פרס שכל ישר 19.07.07 10:22 116
      שיר ''הפשפש'', המשורר והמלך ''שמעון פרס חד הם: פילוביץ שחף 19.07.07 21:44 117
      הפשפש שעלה למעלה לאחר שגרר את רבין כל הדרך למוות... פילוביץ שחף 12.11.08 10:55 189
      כבוד הנשיא - ולס עם השיר‏ (איך הפשפש עלה למעלה) פילוביץ שחף 02.04.09 15:59 194
      את מי חיים חפר כינה פשפש ? פילוביץ שחף 23.09.12 18:50 211
   ''הנשים בחייו של שמעון פרס: פילוביץ שחף 20.07.07 00:07 118
      פגישת הנשיא שמעון פרס עם הזמרת מדונה - למעלה משעה וחצי פילוביץ שחף 16.09.07 03:13 148
          מדונה: ''המופע בישראל - למען השלום'' = CODE PINK פילוביץ שחף 29.03.12 14:54 208
      להחרים את ח''כ ענת וילף (*) פילוביץ שחף 26.01.11 17:23 203
      הכירו את כל נשות הנשיא שימון פרס (*) פילוביץ שחף 03.06.11 22:03 205
   כשמגייסים פושעים למערכת הביטחון פילוביץ שחף 20.07.07 03:15 119
   ''דני יתום התבלבל בשידור בין עמיר פרץ ליגאל עמיר'' פילוביץ שחף 01.08.07 04:13 125
   ''עמוס מנור הלך לעולמו'' (ראש השב''כ לשעבר) פילוביץ שחף 05.08.07 19:08 126
   ''מתי שותק שמעון פרס?'' פילוביץ שחף 05.08.07 19:40 127
      מדוע שותק פרס בסוגיית ההשתמטות? פילוביץ שחף 26.08.07 18:45 130
          נשיא המדינה פרס שבר שתיקה בנושא ההשתמטות מהצבא!! פילוביץ שחף 30.08.07 08:00 134
              ''נולד (פרס) ללא אבר הבושה'' פילוביץ שחף 30.08.07 16:45 135
      הרמטכ''ל אשכנזי טיהר את ש.פרס בגין אשמת ההשתמטות מהצבא פילוביץ שחף 06.11.07 22:05 156
      המשנה המשוכתבת של בן גוריון פילוביץ שחף 06.12.08 11:15 190
   שמעון פרס הטיל חיסיון על 11 מסמכים בפרשת רצח רבין סלמנדרה 17.08.07 11:27 128
   הסוכנות היהודית עושה סלקציה פוליטית לאן ילכו התרומות פילוביץ שחף 22.08.07 10:09 129
   ''דרישה ממזוז: לחקור המניעים להחלטת פרס'' פילוביץ שחף 29.08.07 19:45 132
      ''דמיו זועקים מן האדמה'' (דני כץ ז''ל הי''ד) פילוביץ שחף 30.08.07 06:31 133
          פרס מכין את הקרקע לשחרורו של יגאל עמיר! אייקון 30.08.07 19:01 137
      הנשיא שמעון פרס מנסה לרצות את בוחריו הערבים פילוביץ שחף 30.08.07 18:24 136
      יוסי בלום הלוי: ''חונן הרוצחים - הנשיא שמעון פרס'' פילוביץ שחף 05.09.07 02:09 138
      ועדת חוקה תדון בקציבת עונש רוצחי הנער דני כץ פילוביץ שחף 05.09.07 02:39 139
      משרד המשפטים מודים בטעות: פילוביץ שחף 10.09.07 08:39 141
   ''האפיפיור היהודי והאפיפיור הנוצרי'' פילוביץ שחף 10.09.07 09:59 142
      ''מי הוא זה עם הכיפה ומי הוא זה שאין לו אלוהים?'' פילוביץ שחף 12.09.07 05:19 144
          ''מי הוא זה עם הכיפה ומי הוא זה שאין לו אלוהים?'' פילוביץ שחף 13.09.07 00:31 146
      פרס: ''קסאם שמאסם'' פילוביץ שחף 12.09.07 05:34 145
      איזו מתנה העניק מלך סעודיה לאפיפיור ? חרב ! פילוביץ שחף 07.11.07 23:59 157
          אובמה משתחוה ומנשק את טבעתו של מלך סעודיה (וידאו) פילוביץ שחף 03.04.09 11:28 195
              בכיר ביטחוני בממשל רייגן: אובאמה מדבר למוסלמים בקוד פילוביץ שחף 07.04.09 23:45 196
              הבית הלבן:אובאמה לא קד למלך, הוא פשוט גבוה ממנו והתכופף פילוביץ שחף 09.04.09 20:00 197
              דניס מילר מסביר ומפרש את קידת/השתחוות אובמה למלך ס. פילוביץ שחף 10.04.09 00:29 198
      פרס: ביקור האפיפיור – אירוע שרוח של שלום ותקווה נושבים פילוביץ שחף 08.03.09 14:45 192
   ''בגלל המתיחות: נדחה ביקור פרס בפורום המטכ''ל'' פילוביץ שחף 11.09.07 12:42 143
   כספומן: שמעון פרס mek2 13.09.07 19:37 147
   ח''כ אריה אלדד: ''אולמרט, אחמדיניג'אד ובר רפאלי'' פילוביץ שחף 13.10.07 20:05 149
   נעזרה בשם ''פרס'' לקידום מכללה שהוחשדה בשחיתות בדו''ח פילוביץ שחף 22.10.07 11:16 151
   סקופ !! עונש מאסר בוטל בגלל שמשה''ב בקומבינה!! פילוביץ שחף 22.10.07 16:46 152
   ''פרס יהיה הנשיא הפלסטיני הראשון שנואם בבית מחוקקים..'' פילוביץ שחף 13.11.07 17:05 158
      4 בנובמבר: ברוך מרזל עושה לפרס מה שביניש הנחתה את... פילוביץ שחף 23.11.07 02:21 161
          גם השר אלי ישי ''זכה'' לכאפייה נוסח עראפת הרוצח ימ''ש פילוביץ שחף 25.11.07 03:36 162
   ישראל הראל: מזרח תיכון חדש-ישן !! פילוביץ שחף 17.11.07 19:16 159
   ח''כ אריה אלדד: ''הנשיא (פרס) הפוסט ציוני הראשון'' פילוביץ שחף 19.11.07 02:10 160
   בדיחה טובה... קצת להתרענן במבי 27.11.07 12:24 163
   פרס: ''מדינות, גבולות וממשלות כבר אינם חשובים במיוחד'' בול טרייר 06.03.08 09:37 165
      פרס: ''כדי לזכור? עכשיו אנחנו פשוט יכולים ללכת לגוגל'' בול טרייר 06.03.08 09:53 166
   הסופר עמוס עוז - השפוט ואהובו של נשיא המדינה שימון פרס פילוביץ שחף 11.03.08 17:20 167
      אבו-מאזן אומר שאהוד ברק מטרפד את המשא ומתן פילוביץ שחף 11.03.08 17:27 168
      אפרים סנה נגד אהוד ברק פילוביץ שחף 15.03.08 19:20 170
      ''מצרים מאשימה את ברק בהפסקת הרגיעה'' פילוביץ שחף 15.03.08 22:44 171
      סאיב עריקאת: ''אולי ברק עסוק בתכנון עוד התנחלויות'' פילוביץ שחף 15.03.08 22:54 172
      גדעון לוי: ברק נהפך עכשיו למחבל העיקרי בכל סיכוי לרגיעה פילוביץ שחף 16.03.08 23:25 173
      אהוד ברק: עם החמאס לא ינוהל משא ומתן פילוביץ שחף 17.03.08 00:22 174
          אהוד ברק: המתנחלים אחים פילוביץ שחף 18.03.08 10:39 175
   הנשיא לשעבר יצחק נבון לכד פורץ שנרדם בסלון ביתו פילוביץ שחף 08.04.08 10:52 176
   ''ההתאבדות''/בן כספית-חנן קריסטל-אילן כפיר פילוביץ שחף 05.05.08 12:10 177
      פרק ראשון- קונצפציה פילוביץ שחף 05.05.08 12:14 178
      פרק שני- פריחת הדובדבן פילוביץ שחף 05.05.08 12:16 179
   ''מכתב גלוי לנשיא פרס'' פילוביץ שחף 19.05.08 11:34 181
      אוויר חם בלבד - קלאם פאדי - BS והצעה לשמעון פרס: פילוביץ שחף 20.05.08 21:46 182
      מעריב: ''פרס זה פרס''. ועידת הנשיא - ישראל 60 פילוביץ שחף 24.05.08 03:21 184
   ''חזון פרס לשלום'' בסרטון מדהים! פילוביץ שחף 20.05.08 21:59 183
   פרס: השומרון יכול להיות לנווה פורח פילוביץ שחף 04.06.08 23:33 185
   פרס על הביקורת כלפי הסינים: ''לנו יש התנחלויות למשל'' פילוביץ שחף 24.07.08 15:58 188
   עו''ד אלייקים העצני: ''הקץ להשתוללותו של פרס'' פילוביץ שחף 09.03.09 01:27 193
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:30 213
   פרס מחליש את הסיפור? נחביא אותו קרש 23.12.15 00:04 215
   שכחתם לציין בתקופת כהונתו כנשיא היה הבזבזן הכי גדול שהיה אי פעם לא ריחם על כספי ציבור elihaip 21.01.16 22:20 217
תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | בטל עוגן
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות