גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6449 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6449   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
   10:50   02.07.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  115. המעשים המגונים של ארבל  
  תגובה עבור הודעה מספר 74
 

המעשים המגונים של ארבלההפקרות נמשכת, ועכשיו בבית המשפט העליון: ארבל לא פסלה עצמה מלדון בהליך פלילי שבו הופיעה בפניה עו"ד דניאלה ביניש, בתה של חברתה הקרובה ביותר ומי שאחראית לא במעט למינויה לכהונת שופטת; ארבל דנה כשופטת בהליך פלילי אחר, שבו דנה במעצרו של חשוד שבעניינו טיפלה קודם לכן, כפרקליטת המדינה ומה אומרת ארבל? "אין עילה לפסילה"

מאת: יואב יצחק


ארבל, התנהגות מוזרה

----------------

ביניש, בשם החברות

----------------
הניגודים

פרקליטת המדינה לשעבר, עדנה ארבל, נבחרה לכהונת שופטת בית משפט העליון (מאי 2004) למרות כל המידע הבעייתי שנחשף לגביה. מפאת קוצר היריעה ועלילותיה של ארבל, לא נחזור כאן על הדברים. כידוע, שר המשפטים דאז, יוסף (טומי) לפיד, ונשיא בית המשפט העליון, השופט אהרן ברק, נאבקו למנותה, גם אם כדי להוציאה מתפקידה כפרקליטת המדינה, וזאת למרות שקודם לכן הטילו ספק רב בכשירותה לתפקיד.

מאז חלפו 13 חודשים. ומי שחשב לתומו שארבל תשנה דרכיה - ומיותר לציין שאנו איננו בין התמימים, לפחות בכל הקשור לארבל - מוצא עצמו מופתע מחדש. בעיקר מעזות המצח, מהחריגה מכללי אתיקה אלמנטריים, מההתנהלות הבלתי תקינה, לפחות לפי מבחן של מראית עין.

אנחנו נעסוק כן בשני עניינים, שאירעו ממש בימים אלה: העובדה שארבל לא פסלה עצמה מלדון בהליך פלילי שבו הופיעה בפניה עו"ד דניאלה ביניש, בתה של חברתה הקרובה ביותר ומי שאחראית לא במעט למינויה לכהונת שופטת; ועצם השתתפותה בהליך פלילי אחר, שבו דנה במעצרו של חשוד שבעניינו טיפלה קודם לכן, כפרקליטת המדינה. ניגוד עניינים - אלה מילים קטנות ביחס למה שאירע באחרונה, וזאת עוד לפני שהנשיא אהרן ברק עזב את כהונתו, ותחתיו תמונה השופטת דורית ביניש.


ארבל, "אין עילה"

בתה של ביניש

בדיון שנערך ביום 21.6.05, בפני השופטת עדנה ארבל (בש"פ 5426/05), הופיעו שלושה פרקליטים: עו"ד ד"ר חיים משגב, שייצג את הנאשם/עצור נדב טייכמן; עו"ד נפתלי ורצברג, שייצג את הנאשם/עצור נתנאל מטרי; ועו"ד דניאלה ביניש, שהופיעה כבאת-כוח המדינה.

הדיון נסב סביב המשך מעצרם של פעילי ימין הנ"ל, בעקבות מעורבותם בגל חסימות הכבישים האחרון (בנתיבי איילון), במאמצם לטרפד את יישום ההינתקות. מדובר היה בדיון חשוב ביותר, בסופו, בהחלטה חריגה, קבעה ארבל כי העוררים ימשיכו לשהות במעצר עד תום ההליכים נגדם, וכי אין לשחררם אף לא למעצר בית לאור קיומן של ראיות לכאורה לביצוע עבירה של סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה (השלכת צמיגים לכביש והבערתם לצורך חסימת הכביש).

בהחלטתה קבעה ארבל, בין היתר: "בסופו של יום, הגם שהעוררים נעדרי עבר פלילי, והגם שמדובר במי שעל פניהם הינם אנשים נורמטיביים, לא ניתן להתעלם מהתשתית הראייתית הלכאורית נגדם, המצביעה על מעורבותם בעבירות שיש עימן סיכון לביטחון הציבור ולשלומו. נדבך נוסף של מסוכנותם הוא עצם נכונותם הנטענת של העוררים לפרוק מעליהם כל רסן ולהיות מעורבים במעשים שתחילתם ידועה אך סופם עלום ואינו בשליטתם של העוררים. במילים אחרות, על-פני הדברים נכונים הם ליצור סיכון שבתוצאותיו ישאו אחרים, למען השגת מטרתם. חלופת מעצר אין בה, לטעמי, כדי לאיין את מסוכנותם זו, שרובה ככולה נטועה בצוק העיתים. הנכונות לבצע עבירות לשם הפגנת מחאה נגד מדיניות הממשלה, תוך סיכון הציבור, עומדת בעינה גם אם יימצאו העוררים תחת פיקוח בחלופת מעצר. איני רואה איפוא מקום להתערב במסקנתו של בית המשפט המחוזי כי אין בחלופת מעצר כדי להבטיח שהעוררים לא ישובו לעשות מעשים שיסכנו את הנוסעים בנתיבי תחבורה ואולי חלילה גם במקומות אחרים".

ארבל, שהינה תורנית-מעצרים בחודש יוני, בבית המשפט העליון, הבינה היטב כי מדובר בהחלטה תקדימית (גם אם מוצדקת), ומכך שהיא הולכת לקראת הפרקליטות ומחמירה עם העצורים הרבה-הרבה מעבר למה שהיה מקובל עד כה.

פרקליטי העצורים הציגו בפני ארבל החלטות קודמות. אחת מהן נוגעת לאירוע דומה - שבו הסכים עו"ד שי ניצן, הממונה בפרקליטות על עניינים מיוחדים (ובהם הטיפול בעברייני ההינתקות), שבו הסכים, יום קודם לכן, על חלופת מעצר. "... לא התעלמתי מהפניית הסנגור להסכמת המשיבה לשחרור נאשמים לחלופת מעצר בעבירה שבוצעה בנסיבות דומות. פרטי הסכמת המשיבה לא הובהרו בפני די הצורך ומכל מקום החלטתי ניתנה על-פי נסיבות המקרה והשיקולים שעמדו בבסיסה פורטו", פסקה.

ההחלטה דנן קוממה כמה גורמים, ולא רק בגלל התוצאה: תקדים, במסגרתו נעצרים מפגינים עד תום ההליכים (ואין הדברים כאן באים להקל עם מי שמסכן חיים של אחרים, עבריינים כאלה צריכים להיענש בכל חומרת הדין, י.י.). אחד מהם טען בפני, כי "המשחק היה מכור מלכתחילה", בגלל מה שהוא מכנה: "ההרכב" - הופעתה של עו"ד דניאלה ביניש וייצוגה את המדינה, בפני ארבל. אתה צריך להבין, אמר לי אותו גורם: אין מדובר בסתם חברות בין ביניש-ארבל, "ארבל היא כמו הדודה של דניאלה", היא מכירה ומלווה את דניאלה מילדותה.

כפי שחשפנו כאן, עו"ד דניאלה ביניש התקבלה, בחסותה של ארבל, כמתמחה בפרקליטות המדינה, בניגוד לכללים; ולאחר-מכן מונתה לפרקליטה במחלקה הפלילית בפרקליטות, בניגוד מפורש לחוק המחייב מכרז; ולאחר-כל זאת מונתה לייצג את הפרקליטות בפני שופטי בית המשפט העליון. ובמילים פשוטות: להופיע כפרקליטה מטעם המדינה, כמעט מדי יום, בפני החברים והחברות של אימא-ביניש.

ההתנהלות המוזרה הזו - משל חסרים פרקליטים טובים ומוכשרים בפרקליטות - הגורמת נזק חמור לציבור ומטילה דופי בהליכים המשפטיים המתנהלים בפני "ההרכב", אינה מטופלת, גם לא היועמ"ש, מני מזוז (שיכול בקלות להורות שעו"ד ביניש לא תייצג את המדינה בפני החברים של אימא), שלא מצא לנכון לקטוע תופעה זו גם לאחר דוח מבקר המדינה, למרות שאלות שהפנינו אליו בחודשים האחרונים. בנסיבות אלה, מה הפלא שאמון הציבור בגופי התביעה הולך ופוחת.

בעניין זה מסרה ארבל, בתגובה: "אין עילה לפסילה".

ממשרד המשפטים נמסר בתגובה: "דניאלה ביניש, כמוה כשאר הפרקליטים בלשכה הראשית של פרקליטות המדינה, מרבה להופיע בפני כל שופטי בית המשפט העליון על-פי צורכי העבודה (למותר לומר, שלהבדיל משאר הפרקליטים דניאלה אנה מופיעה בפני השופטת ביניש). אין פסול בהופעתה של הגברת ביניש בפני השופטת ארבל ואין עילה למנוע הופעותיה בפניה".

ארבל, "שני כובעים"

דעה קדומה

ארבל לקתה, בימים אלה, גם באופן התנהלותה בתיק מעצרים אחר שהובא בפניה - אברהם רן נ' מדינת ישראל (בש"פ 3220/05). המדובר בפעיל ימין קיצוני, החבר, מקדמת-דנא, במה שמכונה: "נוער הגבעות". על-פי כתב האישום, הוא תקף שלושה פלשתינים וגרם להם חבלות קשות.

אברהם רן, והדברים לא נאמרים כאן בשיבחו, נמנה עם בכירי הפורעים מקרב נוער הגבעות. בגין זאת הוגש נגדו כתב אישום. בהליך שהתקיים בפני ארבל היא החמירה עמו, ובניגוד לקביעות שתי הערכאות הקודמות, היא קיבלה את עמדת הפרקליטות וחייבה מעצר בית מלא, בבית אחיו.

זמן קצר לאחר הדיון בפני ארבל, התגלה מידע המטיל ספק באשר לכשרותה של אותה החלטה, שניתנה על-ידי ארבל. כמו כן מלמד עניין זה, עד כמה לקתה המערכת הציבורית כשלא גזרה על ארבל תקופת צינון משמעותית (מתפקידה הקודם), קודם שתמונה לכהונת שופטת בבית המשפט העליון.

השופטת ארבל, טוען עתה עו"ד בן-ציון קמבלר בבקשה לעיון חזור שהגיש השבוע לבית המשפט העליון, "צריכה הייתה לפסול עצמה מלשבת בדין בעניינו וזאת עקב משוא פנים וגיבושה של דיעה קדומה כלפיו, בשל מידע הקשור במישרין למבקש, אליו נחשפה בתפקידה הקודם כפרקליטת המדינה".

בבקשה שהגיש לבית המשפט מגלה עו"ד קמבלר, כי השופטת ארבל, בתפקידה הקודם כפרקליטת המדינה, השתתפה, בחודש ספטמבר 2002, בדיון חשאי אשר התקיים במשרד המשפטים בו נטלו חלק בכירי השב"כ, המשטרה, צה"ל ומשרד המשפטים. באותה ישיבה "הוצגו הסיכונים הפליליים והביטחוניים הנובעים מהימצאותם של קבוצת אנשים, מרביתם צעירים ובני נוער חסרי מסגרת משפחתית ולימודית, חלקם בעלי עבר פלילי, באזורים רגישים באיו"ש וכן הוצג חומר חסוי...". דובר משרד המשפטים מסר אז (2.9.02) בהודעה לעיתונות, כי "הדיון עסק כאמון בפן הפלילי והביטחוני של פעילות אנשי הגבעות".

בבקשה לבית המשפט נטען, כי ארבל "נחשפה למידע רב באותו דיון - חשיפה אשר בעקבותיה בהחלט ניתן לטעון כי התגבשה במוחה 'דיעה קדומה' באשר לסיכון הנובע מאותם אנשים המשתייכים לקבוצה זו ובתוכם המבקש".

ובהמשך: "יודגש, כי גם אם שמו של המבקש לא הועלה באופן פרטני (הנחה בעלת סבירות נמוכה) הרי שמדובר בגוף המקבל החלטות ואחר-כך מבצע אותן - דהיינו: כל רעיון הפרדת הרשות השופטת מן הרשות המבצעת נפגעה כאן פגיעה אנושה באשר כבוד השופטת ארבל היתה שותפה להתוויית מדיניות בכובעה של פרקליטת המדינה וליישומה לגבי המבקש בכובעה כשופטת בית המשפט העליון".

ועוד: "... יש להבטיח שההליך השיפוטי ינוהל על-ידי אדם שאין לו עניין אישי בהתדיינות ואשר אין לו דיעה קדומה כלפיו. נקודת המוצא היא, כי על שופט לנהל את ההליך השיפוטי ללא משוא פנים. התכונות האמורות לאפיין את מבנה אישיותו, חינוכו והכשרתו לתפקיד שיפוטי והמסורת השיפוטית לה הוא מחוייב, מנתבים דרכו לשפיטה מקצועית אובייקטיבית וניטרלית, חפה מכל השפעות חיצוניות פסולות".

ארבל, שהתבקשה להתייחס גם לעניין זה, אמרה בתגובה: "ההחלטה מדברת בעד עצמה". שום תגובה עניינית לא ניתנה מעבר לכך, משל ארבל אינה חייבת לציבור דין וחשבון.

נוצר ביום: 01/07/2005 | עודכן ביום: 02/07/2005 9:27:07
http://www.nfc.co.il/archive/003-D-10880-00.html?tag=10-42-04http://tinyurl.com/5a2yl לחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 אוקון מסביב לשעון ושום דבר לא יעצור אותו להגיע לעליון!! פילוביץ שחף 11.02.05 09:26 כותרת
   ''למצות את הדין עם יחזקאל בייניש'' (בעלה של השופטת...) פילוביץ שחף 11.02.05 11:06 1
      ''חמישה בעקבות הפטיש'' - מינוי שופטים לבית משפט העליון פילוביץ שחף 18.03.05 12:25 33
   מה הסתיר השוטר מס' 1? פילוביץ שחף 20.02.05 02:08 2
      מח''ש פתחו את התיק מחדש-פרשת המינוי הבעייתי של המפכ''ל פילוביץ שחף 20.02.05 07:49 3
          מי רצח את פנחס בוחבוט ומה הקשר שלו לפרשת קראדי/לוי פילוביץ שחף 22.02.05 02:41 5
              חיסול ''כמו בסרטים'' - בבית החולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:22 10
              חקירת ה''חיסול בבית החולים'' - במבוי סתום פילוביץ שחף 25.02.05 22:24 11
              תל השוטר /אפרים סידון פילוביץ שחף 25.02.05 22:26 12
              למרות חשש לחייהם - העדים לרצח בוחבוט אינם מאובטחים פילוביץ שחף 25.02.05 22:52 13
              הודעה לילית: יש לך רימון רסס - מתחת למכונית פילוביץ שחף 25.02.05 22:54 14
              המשך מדיניות החיסולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:56 15
              הם יורים גם בילדים פילוביץ שחף 25.02.05 23:41 16
              אכל אותה פילוביץ שחף 25.02.05 23:46 17
              מתוך ''הערות קטנוניות'' ב''הצופה'' 11.3.05 פילוביץ שחף 13.03.05 22:06 27
              הארץ: טענה - רוצח נמלט בגלל ויכוח בין המשטרה לפרקליטות פילוביץ שחף 11.05.05 00:19 81
      מעריב - ''פרשת הקצין והפוליגרף'' פילוביץ שחף 22.02.05 10:49 6
      הקשר בין משפ'/ פרי (פרינאן) לבין פרשת קראדי ורצח בוחבוט פילוביץ שחף 16.03.05 00:21 29
      בקרוב תחשף ''רעידת אדמה במשטרה'' פילוביץ שחף 01.04.05 07:14 40
          ידיעות אחרונות: ''מפקד היאחב''ל גילה - פרשה חמורה שתחשף פילוביץ שחף 02.04.05 17:42 43
          חשד: ''משפחת פשע שיחדה קצין בכיר במשטרה'' פילוביץ שחף 03.04.05 08:10 44
          טענה: ראש הימ''ר בדרום קיבל שוחד ממשפחת פשע פילוביץ שחף 03.04.05 17:13 45
          גורמים בדרום: ''תופרים תיק'' לנצ''מ לוי ולמפכ''ל פילוביץ שחף 03.04.05 19:20 47
          ערוץ7: ''קריאות להדיח את ניצב לוי מתפקידו'' פילוביץ שחף 03.04.05 21:29 48
          הארץ: רעייתו של נצ''מ לוי: ''מנסים להלביש עליו תיק'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:00 49
              ''יורם לוי לא מושחת, הוא קורבן'' פילוביץ שחף 09.04.05 08:15 57
              מעריב: נצ''מ יורם לוי יחקר במח''ש לראשונה בשבוע הבא!! פילוביץ שחף 15.04.05 08:25 64
                  ניצב משנה יורם לוי ייחקר היום במח''ש פילוביץ שחף 17.04.05 10:32 67
          מעריב: ''בינתיים נצ''מ יורם לוי ממשיך בתפקידו !!'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:12 50
          הצופה: מקורבים למשפחת שרון קשורים לפרשת השחיתות במשטרה פילוביץ שחף 04.04.05 11:46 51
          מעריב - ''השר עזרא: שוטר שסרח - לחקירה'' פילוביץ שחף 05.04.05 06:06 53
          נצ''מ אמיר גור טוען : ''נצ''מ יורם לוי מסוכן!!'' פילוביץ שחף 06.04.05 04:15 54
              נצ''מ אמיר גור מונה לחקור את עלילת הקצינים נ' מפקדם פילוביץ שחף 15.04.05 08:42 65
              נצ''מ אמיר גור מונה לתת-ניצב וקודם לתפקיד מפקד מתפ''א פילוביץ שחף 26.09.08 11:00 213
          הארץ: מידע חדש בפרשת נצ''מ לוי: הסורק המשטרתי מוחזק פילוביץ שחף 08.04.05 06:33 55
          ידיעות אחרונות: ''מה רודף את סנ''צ יורם לוי?!'' פילוביץ שחף 08.04.05 15:16 56
          הארץ: קראדי: מינויו של נצ''מ יורם לוי נעשה ללא דופי פילוביץ שחף 09.04.05 11:14 58
      הערב בתכנית עובדה המשך החשיפה בפרשה........ פילוביץ שחף 02.04.05 15:40 42
          עו''ד עמיר/בא כוחם של משפ' פריניאן-'ההר יוליד עכבר' פילוביץ שחף 03.04.05 17:58 46
          הארץ: ''תיק החקירה נגד נצ''מ יורם לוי בחשד לקבלת שוחד פילוביץ שחף 11.05.05 06:55 82
      לא יאומן! חלק מהמסמכים הקשורים ל''פרשת לוי'' נעלמו. פילוביץ שחף 04.04.05 20:57 52
          משה נוסבויום: כל המסמכים מתיק החקירה נעלמו מהתיק פילוביץ שחף 02.08.05 21:20 138
      ''הסגרה וקוץ בה'' - מה האינטרס של ארגנטינה בעסקה זו?? פילוביץ שחף 11.04.05 15:48 60
          האלמנה של דרק רוט: השאירו את הרוצח בארגנטינה פילוביץ שחף 07.08.05 10:38 141
          ד''ר דנה פוגץ': הסכמת הפרקליטת לעסקת ההסגרה, תמוהה פילוביץ שחף 08.08.05 17:08 143
          רוצחו של דרק רוט יוסגר וירוויח שחרור מוקדם בעוד 4 שנים פילוביץ שחף 10.08.05 16:59 144
          השופט עדי אזר שנרצח, דן בתיק 11 יום לפני הירצחו....... פילוביץ שחף 16.09.05 17:59 180
          משפחת דרק רוט: ''מתנגדים להסכם עם ארגנטינה'' פילוביץ שחף 25.09.05 15:59 189
          ארגנטינה תסגיר לישראל את רוצחו של נהג המונית דרק רוט פילוביץ שחף 06.11.07 21:15 209
          משרד החוץ: לא נבקש מארגנטינה את הסגרת הרוצח בן-איבגי פילוביץ שחף 06.12.07 22:28 210
          אחרי שמונה שנים: רוצח דרק רוט יוסגר לישראל פילוביץ שחף 09.05.12 20:19 216
          רוצח דרק רוט משה בן איבגי יוסגר בקרוב לישראל פילוביץ שחף 30.10.13 16:18 217
      הותר לפרסום: צחי בן אור - שוטר שרצח את פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 01.08.05 19:28 131
          מי שלח ומי נשלח לרצוח את רוצחו של פנחס בוחבוט במקסיקו?? פילוביץ שחף 01.08.05 23:07 132
          מעריב: ''כך התגלגלה פרשת בן-אור השוטר הרוצח שנרצח'' פילוביץ שחף 02.08.05 09:09 133
          מי הדליף למשפ' פריניאן שה-יאחב''ל באים לעצור אותם?? פילוביץ שחף 02.08.05 09:17 134
          ח''כ פינקלשטיין: לחקור מעורבות עמרי בפרשת השוטר הרוצח פילוביץ שחף 02.08.05 17:16 136
          המשטרה ביקשה איסור פרסום 4 שנים אחרי הרצח פילוביץ שחף 03.08.05 07:53 139
          אהוד ברק קורא להקים ועדת חקירה ממלכתית לפרשת פריניאן פילוביץ שחף 08.08.05 16:22 142
          המשטרה עצרה הערב את האחים פריאניאן !! פילוביץ שחף 30.08.05 22:06 170
          המשטרה הציעה לחשוד ברצח לשמש עד מדינה נגד האחים: פילוביץ שחף 06.09.05 23:21 176
          עוד משפ' פריניאן: ''בימ''ר דרום יעופו ניצוצות וראשים'' פילוביץ שחף 09.11.05 21:49 200
      גומה חסין פילוביץ שחף 02.08.05 13:31 135
      פרשת פריניאן - ועדת הבדיקה תחל לפעול תוך כמה שבועות פילוביץ שחף 05.09.05 02:25 173
          רשמי: הציבור מוזמן למסור כל מידע בפרשת פריניאן/צ.בן-אור פילוביץ שחף 14.12.05 19:13 205
      בתאריך 4.9.05 כינס היועמ''ש מזוז ישיבה בפרשת פרינייאן פילוביץ שחף 20.09.05 22:40 184
      שמעון אלמקייס (שות' של בן-אור) הואשם ברצח פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 23.09.05 20:35 188
      אשקלון: בן 24 נרצח ביריות; החשוד נמלט מהמקום פילוביץ שחף 30.09.05 20:33 192
   הרב מצגר ייחקר היום באזהרה במשטרה פילוביץ שחף 20.02.05 07:54 4
      ''האזרח אייזנברג ומלחמתו בעוולה'' פילוביץ שחף 18.03.05 19:06 34
   בוקי נאה: ''ההר הוליד עכבר'' (פרשת רוזנשטיין) פילוביץ שחף 23.02.05 22:52 8
   לינדנשטראוס/ביהמ''ש בחיפה: יש עשבים שוטים אצל השופטים פילוביץ שחף 25.02.05 12:37 9
      20 ח''כים הציעו את השופט לינדנשטראוס לתפקיד מבקר המדינה פילוביץ שחף 09.05.05 14:32 77
   עורכי הדין: נעתור לבג''ץ נגד השופטים פילוביץ שחף 04.03.05 06:13 18
   עו''ד אביגדור פלדמן מסברה ושתילה ועד ג'נין ג'נין !! פילוביץ שחף 07.03.05 01:44 19
   מזוז: שרון, גורלובסקי, משפ' שריד ועו''ד דוויד וינר ז''ל פילוביץ שחף 10.03.05 07:24 20
      'דויד וינר ז''ל נפל על חרבו כשם ששאול המלך נפל על חרבו' פילוביץ שחף 10.03.05 08:45 21
          יו''ר לשכת עו''ד: להקים ועדה להדחת שופטים פילוביץ שחף 10.03.05 18:54 22
          יצחק רובין וטקניוז הפקות מזמינים: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 27.03.05 22:25 37
              אתמול נלמד במכללה למשפטים הסרט: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 10.05.05 04:45 79
          נותנים במה לתרבות - כתבה בפורטל התרבות הישראלי פילוביץ שחף 01.04.05 21:59 41
          ישיבה מיוחדת לזכרו של ד`ר דיויד וינר ז”ל = ועדת חוקה !! פילוביץ שחף 11.04.05 07:08 59
          מחר הסרט שיגולל הרשעת שווא ברצח פילוביץ שחף 12.04.05 17:35 61
          זמיר: ''כל המערכת התגייסה להרשיע חף מפשע'' - עמוס ברנס פילוביץ שחף 14.04.05 22:54 62
          ''רצח לכל החיים'' - עו''ד אלי זוהר הנחה את פאנל הדיון פילוביץ שחף 21.04.05 11:28 71
          היועמ''ש שגה בעדותו במשפט רצח השופט אזר פילוביץ שחף 14.09.05 07:01 178
          האם שופטת בית המשפט המחוזי דפנה אבניאלי תומכת ברצח.. פילוביץ שחף 16.09.05 13:59 179
          פסק דין שדחה בקשה לשדר קלטות חקירה של עו''ד דויד וינר פילוביץ שחף 11.11.05 09:09 202
              תמליל חקירתו של עו''ד/ד''ר דוויד וינר לפני מותו פילוביץ שחף 27.07.07 01:02 208
          לשר המשפטים: הזמנה לחוקק חוק נגד ''תפירת תיקים'' פילוביץ שחף 04.07.07 23:29 207
   תקדים יחזקאל בייניש של מזוז הופך לטענת הגנה של עבריינים פילוביץ שחף 10.03.05 19:54 23
      בייניש. עבריין עם הכשר של היועמ''ש פילוביץ שחף 11.03.05 07:51 24
      איתן רוב: 'החלטת היועמ''ש בעניין בייניש, חריגה מהנורמה' פילוביץ שחף 21.03.05 22:30 35
          משרד המשפטים: ההחלטה בנושא עו''ד בייניש אינה תקדים פילוביץ שחף 24.03.05 04:14 36
      בייניש דנה במינוי עו''ד שייצגה את בעלה !! פילוביץ שחף 30.03.05 09:12 38
      יעקב כ''ץ : התקדים המסוכן של יחזקאל ביניש פילוביץ שחף 09.07.05 15:19 118
      עו''ד יוסי דר : ''בייניש - נשיאה בדרך משובשת'' פילוביץ שחף 28.08.05 22:19 164
   השופט אדלר נתפס בביצוע עבירה של שיבוש מהלכי משפט פילוביץ שחף 11.03.05 10:44 25
   ''גלאט-ברקוביץ' הורשעה בעסקת טיעון ותיקנס'' פילוביץ שחף 13.03.05 10:53 26
   השופטת איחרה והמציאה פרוטוקול פילוביץ שחף 14.03.05 15:05 28
      השופטת הילה כהן הורשעה בהתנהגות שאינה הולמת שופט פילוביץ שחף 16.08.05 10:42 145
      השופטת (הילה כהן) שפיברקה פרוטוקולים קיבלה פרס: פילוביץ שחף 17.08.05 12:16 148
      עו''ד יוסי דר: השופטת הילה כהן חייבת ללכת !! פילוביץ שחף 21.08.05 18:56 153
      זאב סגל: שופטת בניגוד לחוק פילוביץ שחף 22.08.05 10:52 154
      מדוע חשין מפחד מהשופטת הילה כהן ? פילוביץ שחף 23.08.05 11:48 155
      אהרון ברק הציע לשופטת הילה כהן לפרוש מרצונה פילוביץ שחף 23.08.05 17:24 156
      עו''ד שמחה ניר: ''הילה, אל תושיטי להם צוואר!'' פילוביץ שחף 24.08.05 19:24 158
          השופטת הילה כהן צפויה לסרב להתפטר פילוביץ שחף 30.08.05 13:28 169
      שופטי בית המשפט העליון בדימוס מתביישים במוסר המעוות פילוביץ שחף 29.08.05 20:03 167
      עדנה ארבל סגרה תיק להילה כהן, ללא סמכות...האמנם?! פילוביץ שחף 09.09.05 07:53 177
      מבוכה במשרד המשפטים: אין רוב להדחת השופטת הילה כהן פילוביץ שחף 22.11.05 17:53 204
   פרשת תיק אפרסק: 'לסלק את שניהם גם יחד-המפד''ל והמפכ''ל' פילוביץ שחף 17.03.05 22:06 30
      פרשת תיק אפרסק: ''כיפה מול מצחייה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:21 31
      פרשת תיק אפרסק: ''הפרשה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:23 32
      ח''כ/הרב פורוש (הבן): ''ועדה לחקירת תפקוד המשטרה'' פילוביץ שחף 02.06.05 21:00 106
      מאיפה המימון של אברהם בורג לרכוש את התעשיה הצבאית?? פילוביץ שחף 18.09.05 16:41 181
          ה''בן'' המאומץ חושף את שיניו המחודדות...תזכורת: פילוביץ שחף 30.07.10 06:46 215
          NRG: אברום בורג: ''לישראל יש נשק גרעיני'' פילוביץ שחף 06.12.13 07:22 219
      משהו על אברהם בורג פילוביץ שחף 22.09.05 22:30 187
      ''אהוד ברק ברח (לא לקח) ואברום בורג לקח'' פילוביץ שחף 06.10.05 00:31 194
   מעריב: ''יוזמה - לינדשטראוס מבקר המדינה הבא'' פילוביץ שחף 31.03.05 08:27 39
      החצר של בייניש : עו''ד דן מרידור לכהונת שופט עליון !! פילוביץ שחף 15.04.05 08:18 63
          לא רציתם את דן מרידור בפוליטיקה תקבלו אותו כשופט עליון פילוביץ שחף 16.04.05 08:20 66
          מרדכי גילת על אהרון ברק: ''פשוט מנותק. הוא חלק מהבעיה.. פילוביץ שחף 21.04.05 15:00 72
              אהרון ברק פוגע בדמוקרטיה פילוביץ שחף 21.04.05 18:42 73
                  מי יחליף את השופט לינדרשטראוס בתפקידו כנשיא ביהמ''ש פילוביץ שחף 26.05.05 00:39 95
                      השופטת בלהה גילאור הפכה החלטה קודמת - הושפעה מהפרסומים פילוביץ שחף 26.05.05 05:33 97
                      השופטת בלהה גילאור היתה אחת המועמדות לעליון שהופיעה פילוביץ שחף 26.05.05 05:50 98
                      בתו של מבקר המדינה החדש = רשמת בבית המשפט בנצרת פילוביץ שחף 27.05.05 14:33 101
      מבקר המדינה השופט (בדימ.) אליעזר גולדברג מסיים תפקידו פילוביץ שחף 20.04.05 16:01 69
          השופט אליעזר גולדברג מונה לנציב התלונות על השופטים פילוביץ שחף 28.08.08 14:03 212
      חוק לבחירת מבקר המדינה - התשי''ח 1958 פילוביץ שחף 12.05.05 00:09 83
      השופט לינדנשטראוס הוא המועמד היחיד למבקר המדינה פילוביץ שחף 16.05.05 08:21 86
      השופט מיכה לינדרשטראוס עסקן מפא''י ועוזרו של פרס לשעבר פילוביץ שחף 16.05.05 20:39 87
          מבקר המדינה החדש: ''אני האיש הנכון להלחם בשחיתות'' פילוביץ שחף 26.05.05 06:47 99
      השופט לינדנשטראוס נבחר לתפקיד מבקר המדינה !! פילוביץ שחף 26.05.05 00:55 96
   ''הנוכלים האמיתיים עדיין חופשיים'' פילוביץ שחף 18.04.05 10:28 68
   צוות מקצועי קובע: להגביל האזנות סתר פילוביץ שחף 21.04.05 09:25 70
   שחיתות בצמרת: בתה של בייניש מונתה לפרקליטה, בלא מכרז פילוביץ שחף 06.05.05 16:55 74
      ''השופט איתן מגן שיגר לפרקליטות מסר ציבורי מהדהד..... פילוביץ שחף 09.05.05 20:42 78
      מי השקרן, אהרון ברק או שמואל הולנדר ?? פילוביץ שחף 18.05.05 02:52 89
          נציב שירות המדינה: יש מכרזים פגומים בשירות המדינה פילוביץ שחף 26.01.10 21:16 214
     המעשים המגונים של ארבל פילוביץ שחף 02.07.05 10:50 115
      כתב התנגדות למינויה של הגב' עדנה ארבל למשרת שופטת פילוביץ שחף 02.07.05 17:28 116
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 05.02.07 10:39 206
   שהצבא הפך 'ממכשיר ניטרלי בשירות המדינה לגוף הנושא אופי wsoft 03.01.08 12:33 211
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:28 218


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות