גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6449 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6449   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
   19:28   01.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  131. הותר לפרסום: צחי בן אור - שוטר שרצח את פנחס בוחבוט  
  תגובה עבור הודעה מספר 2
 

ערכתי לאחרונה בתאריך 01.08.05 בשעה 19:40 בברכה, פילוביץ שחף
 
הותר לפרסום:
צחי בן אור - שוטר שרצח את פנחס בוחבוט ושדד משנת 1997!!!

הרוצחהנרצח


נחשפה רשת חיסולים בעולם התחתון

הותר לפרסום: המשטרה עצרה אחד מבני משפחת הפשע פריניאן מהדרום - בחשד למעורבות בסדרת חיסולים חובקי עולם. שני בני משפחה נוספים הצליחו להימלט, ככל הנראה בגלל הדלפה. לאחרונה קבעה המחלקה לחקירות שוטרים, שנצ"מ יורם לוי, מפקד היחידה המרכזית בדרום, לא קיים קשרים עם המשפחה

היום נחשף נדבך נוסף בפרשה שהכתה בתדהמה את המשטרה ושגלי ההדף שלה איימו להגיע עד לשוטר מספר 1. הותר לפרסום כי המשטרה עצרה את יגאל פרניאן - אחד מבני משפחת הפשע פריניאן -בחשד למעורבות בסדרת חיסולים בעולם התחתון. יחד איתו נעצר גם חשוד נוסף, יואל מוסייאל. בתוך כך נרשמה היום מבוכה במשטרה, לאחר ששני בני משפחה נוספים, עודד ושרון פרניאאן,הצליחו לחמוק מידי השוטרים ברגע האחרון, ככל הנראה לאחר שמישהו הדליף להם את דבר מעצרם הקרוב.

הארבעה חשודים באחריות לרציחתם של לפחות שני אנשים – העבריין פנחס בוחבוט בשנת 1999 והמחסל השכיר צחי בן-אור במקסיקו בשנת 2004. פריצת הדרך בחקירה התרחשה רק לאחר שהתיק הועבר מטיפולה של היחידה המרכזית של מחוז הדרום במשטרה לידי היחידה לחקירת פשיעה בינלאומית לפני כשנה וחצי.

חיסולו של פנחס בוחבוט היווה סימן דרך באלימות העבריינית באותן השנים. הוא חוסל במיטתו בבית החולים תל השומר ברמת-גן, על ידי שני מתנקשים במדי משטרה שהסתננו לחדרו. בוחבוט החלים באותה תקופה מניסיון חיסול אחר כמה ימים קודם לכן.

למקום הגיעו המפכ"ל דאז, רב-ניצב שלמה אהרונישקי, ומפקד היחידה המרכזית דאז, ניצב-משנה עמיר גור. השניים החליטו שחקירת הרצח תנוהל על ידי המחוז הדרומי של המשטרה, מכיוון שבוחבוט היה אחד היעדים המרכזיים של מחוז דרום.

מיד עם פתיחת החקירה הצביעה המשטרה על צחי בן-אור, שבעברו היה שוטר, כחשוד המרכזי. הוא נעצר, אולם תקופה קצרה לאחר מכן הציעה לו המשטרה לחתום על הסכם עד מדינה כדי לנסות ולהפליל את האחים פריניאן. המתנגדת העיקרית לעסקה היתה פרקליטת המדינה באותה תקופה, עדנה ארבל. ראש מח"ש דאז ופרקליט המדינה כיום, ערן שנדר, תמך בהסכם.

אחרי שבן-אור שוחרר, גילו בני משפחת פריניאן כי הוא מתכוון לחתום על הסכם עד מדינה והם החליטו לחסלו. הוא נמלט לחו"ל באוקטובר 2004 ושם אבדו עקבותיו, עד שגופתו נמצאה במקסיקו כחודשיים לאחר מכן.

יורם לוי הוצא לחופשה - והוחזר

באותה תקופה, במקביל לחקירת מקרי הרצח, עלו יותר ויותר עדויות, שחלקן הגיעו לידי המחלקה לחקירות שוטרים, ולפיהן לניצב-משנה יורם לוי, אז ראש מפלג התשאול ביחידה המרכזית של מחוז הדרום במשטרה, יש קשרים עם בני משפחת פריניאן.

עדויות אלו התפוצצו עם פרסום סדרת תחקירים בתוכנית "עובדה" של אילנה דיין בערוץ 2. לפי התחקיר, מונה יורם לוי לתפקיד מפקד ימ"ר דרום גם אחרי שמפקד המחוז ניצב משה קראדי, היום המפכ"ל, שמע על החשדות נגדו.

מסקנות התחקיר התבררו כחמורות יותר לאחר שנודע כי לוי נשלח לבדיקת פוליגרף אותה לא עבר, ואף ניסה להכשיל. הוא אף סירב לאחר מכן לבצע בדיקה נוספת. את כל המידע הזה לא הביא קראדי לידיעת סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה ולמעשה סלל את הדרך למינויו של לוי לאחד התפקידים הרגישים ביותר במחוז הדרומי.

התקשורת המשיכה לעסוק בפרשת יורם לוי ובקשריו עם משפחת הפשע וחודש לאחר הפרסום הראשון שודר תחקיר נוסף, בו נטען כי לוי העלים עין מעסקיה המסועפים של משפחת פריניאן וממקרי הרצח שבוצעו על פי החשד בשליחותה, בין השאר של בוחבוט ושל בן-אור.

לצד החשדות הקשים הללו, נשמעו טענות למעורבותה של דמות ציבורית מוכרת נוספת בפרשה – בנו של ראש הממשלה עמרי שרון. לפי שמועות שונות נחתם דיל בין מפקד המחוז קראדי לעמרי שרון, שרצה להיטיב עם משפחת פרניאן שאנשיה ידועים כתומכי ליכוד. לפי אחת השמועות, הציע שרון הבן כי אם קראדי ימנה את יורם לוי למפקד הימ"ר, יסייע שרון למינויו של מפקד המחוז הדרומי לתפקיד המפכ"ל.

בעקבות התחקירים זומן יורם לוי לחקירה במחלקה לחקירת שוטרים. לוי אף יצא לחופשה ביוזמתו לכל אורך החקירה, אולם בסיומה לא נמצאו כל ראיות למעורבות שלו בפעילות פלילית עם משפחת פריניאן.

NRG
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/965/669.html

"מי ומי" בפרשת "יורם לוי"

NRG מעריב מציג את גיבורי הפרשה שפרטיה המלאים הותרו הערב לפרסום

פרשת "יורם לוי", שבמהלכה הועלו לכאורה האשמות קשות נגד מפקד היחידה המרכזית במחוז הדרומי, ניצב משנה יורם לוי, עוררה סערה מאז נחשפה לראשונה בתוכנית "עובדה". היום, לאחר חשיפת פרטיה המלאים של הפרשה עושה NRG מעריב סדר, ומציג את גיבוריה.

נצ"מ יורם לוי - בסוף שנות ה-90 שימש לוי כראש מדור חקירות ביחידה המרכזית (ימ"ר) של מחוז הדרום. לאחר מכן מונה לתפקיד מפקד תחנת אשקלון, וכיום הוא מכהן כמפקד הימ"ר במחוז הדרום. לוי, שנחשד בקבלת שוחד ממשפחת פרניאן, השעה את עצמו מתפקידו לאחר פרסום התחקיר, אך בסופו של דבר סגרה המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) את התיק נגדו.

רב-ניצב משה קראדי - מכהן כיום כמפכ"ל המשטרה. בתפקידו הקודם, כמפקד מחוז דרום, מינה את נצ"מ לוי לתפקיד מפקד הימ"ר במחוז הדרום, למרות החשדות שהועלו נגדו.

האחים עודד, שרון ויגאל פרניאן - שלושת האחים, תושבי מושב הודיה שליד אשקלון, נחשבים ליעד מודיעיני מרכזי של משטרת מחוז הדרום. בשנים האחרונות נקשר שמם של האחים פרניאן בפרשיות פשע רבות באזור הדרום, בהן עסקי הימורים ועבירות אלימות.

פנחס בוחבוט - עבריין שנרצח ב-1999 בבית החולים תל-השומר, שבו היה מאושפז לאחר שנפצע במהלך נסיון התנקשות בחייו. הוא נרצח על ידי שני מתנקשים, שהגיעו לבית החולים מחופשים כשוטרים.

צחי בן-אור - שוטר לשעבר ביס"מ ירושלים, ואחד החשודים ברצח פנחס בוחבוט. קיים ומשא ומתן עם הפרקליטות על חתימת הסכם עד מדינה בתמורה להפללת בני משפחת פרניאן בהזמנת רצח בוחבוט. לאחר 10 חודשים שבהם שהה במעצר, שוחרר על ידי בית המשפט העליון ונמלט לחו"ל.


השוטר שהפך לרוצח בשירות משפחת פשע

שני אלמונים, בהם שוטר מוערך, נכנסים לבית-חולים ומתנקשים בחייו של עבריין פצוע. לאחר מכן פוגש השוטר, שחצה את הקווים וחבר ל"משפחות פשע", בעבריין אחר - ומחסל גם אותו. מחלוקות קשות בין המשטרה לפרקליטות משבשות עסקת טיעון עם השוטר הסורר והוא נמלט למקסיקו - ושם מוצא את מותו באורח מסתורי. בינתיים, מפקד הימ"ר יורם לוי מסתבך. אולי זה נשמע כמו עוד ספר של רם אורן - אבל זו תמצית הפרשה שהרעידה את המשטרה בשש השנים האחרונות, והיום הותרה לפרסום


את הפרשה הזאת, שפרטיה הותרו לפרסום רק היום - אחרי קצת פחות משש שנים - אפשר למצוא בדרך כלל רק בסרטים הוליוודיים. כיצד הפך השוטר צחי בן אור ז"ל לרוצח שכיר בשירות משפחת פשע? איך התנקש בשנת 99' בחייו של העבריין פנחס בוחבוט בבית-החולים בתל השומר? איך הרעידה הפרשה חסרת התקדים את המשטרה, כשלראשונה שוטר במדים כרך את חייו עם כמה ממשפחות הפשע החזקות בדרום, ואיך מצא אותו שוטר את מותו ברצח מסתורי בדרום אמריקה? בעקבות מספר מעצרים שביצעה היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות (יאחב"ל), נחשפת הפרשה האפלה הזאת גם בפני הציבור.

החשודים המרכזיים נמלטו לחו"ל

שלשום (שבת) הצליחו בני המשטרה שוב להתל בחוקרי המשטרה, כאשר אלה ניסו לעצרם. החוקרים סגרו לפנות בוקר את מושב הודיה, ופשטו על המתחם שבו הם מתגוררים - אולם כאשר נכנסו לשם מצאו רק את האח יגאל. שני האחים עודד ושרון נעלמו מהמתחם, ונראה כי הם הצליחו להימלט דרך מעבר הגבול באילת.


נצ"מ יורם לוי הודה כי היה בקשר עם בני המשפחה, בעיקר עם האח עודד. הוא סיפר שהם היו מקורות מודיעיניים שלו, והוא היה נפגש איתם "לשתות קפה". מח"ש קבעו כי הוא עבר בכך עבירה משמעתית בלבד על נהלי עבודה עם מקורות - שהם היום החשודים המרכזיים בפרשה. התיק נגדו נסגר מחוסר אשמה.


המשטרה הצליחה לעצור רק את האח יגאל שלו רק מעורבות מאוד מינימאלית בתיק ואתמול הוארך מעצרו בבית המשפט בפתח תקווה בחמישה ימים. גורמים במשטרה אמרו היום ל-ynet: "יותר מדי דברים קורים במשפחת פריניאן שמעלים סימני שאלה רבים. זוהי לא הפעם הראשונה שמשפחת פריניאן מצליחה להתחמק מהמשטרה וצריך לעשות בדיקה פה במשטרה למי עדיף שבני משפחה האלה לא יהיו בארץ".


תחילתה של הפרשה ב-25 בספטמבר 1999, אז הגיעו שני אנשים לבית-החולים "שיבא" כשהם לובשים מדי שוטרים. אחד מהם היה צחי בן אור, שוטר יס"מ ממחוז ירושלים. השני היה עבריין שזהותו ידועה למשטרה. השניים נכנסו לחדרו של פנחס בוחבוט, עבריין אשקלוני שעשרה ימים קודם לכן נורה ונפצע באורח קשה בניסיון חיסול אחר. בן אור בעט בחברו של בוחבוט שישב בסמוך לחדר, נכנס פנימה וירה מספר יריות בראשו. הוא מת במקום, והשניים נמלטו באמצעות רכב שהמתין להם.


מאז עברה החקירה תהפוכות רבות. בין היתר הרוצח עצמו, בן אור, שמעולם לא הורשע - הודה במעשה ואף הסכים לשמש עד מדינה. בפרקליטות החליטו לוותר על שירותיו מאחר ודרש לרצות עונש מאסר בן שנתיים עד שלוש ואילו פרקליטת המדינה דאז, עדנה ארבל, דרשה עונש מעצר של שבע שנים.

ארבל התעקשה: 7 או 8 שנים בפנים

לאחר הרצח שאירע בתל השומר, החליטו במשטרה כי החקירה לא תנוהל על-ידי משטרת מחוז תל-אביב אלא על ידי היחידה המרחבית דרום, שכן בוחבוט עצמו היה יעד של היחידה ומקורב למשפחות פשע. אותו בוחבוט, שהיה בעבר קשור לאחים עודד ושרון פריניאן ממושב הודיה, החליט מספר חודשים לפני הרצח לנתק את הקשר. במשטרה חושדים, בין השאר לפי עדותו של בן אור, כי הניתוק הזה עלה לו בחייו.


בימ"ר דרום, בפיקודו של ניצב-משנה אמיר גור, חקרו את הרצח בתל השומר, אולם במשך חודשים מספר לא הצליחו להעלות כל קצה חוט, עד אשר נעצר צחי בן אור ביולי 2000 בחשד שביצע שני מעשי שוד בווילות בבאר-שבע. אז הוגש נגדו כתב אישום, עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.


בשלב מסוים זימן אליו נצ"מ גור את כל ראשי המפלגים בימ"ר דרום וטען - לא על פי מידע מוקדם, אלא בהסקת מסקנות מתוך נתונים שנאספו - כי בן אור הוא אחד מרוצחיו של בוחבוט. גור וסגנו נפגשו עם בן אור כדי להכירו, וזה רמז להם על פשעים שביצע בשירות משפחת פריניאן. הוא אף הזהיר את השוטרים כי יש למשפחה קשרים עם המשטרה. לאחר השיחה עם בן אור, שבעבר היה שוטר ביחידת הגדעונים ומשם עבר ליס"מ מחוז ירושלים, החליט נצ"מ גור למדר את החקירה.


נצ"מ גור הוסיף לקיים פגישות עם בן אור, שאף הביע נכונות לשמש עד מדינה תמורת חסינות בתיקי הרצח. פרקליטת מחוז דרום, יסכה לייבוביץ', התנגדה, בטענה שלוחץ על ההדק לא יכול להיות תחת חסינות. אולם גור לא ויתר, וביקש פגישה בנושא אצל פרקליטת המדינה, עדנה ארבל. ביקש - וקיבל. לקראת הפגישה גיבש מסמך עם ראש אגף החקירות דאז, משה מזרחי, שבו מובעת עמדת המשטרה: לחתום עם בן אור הסכם עד מדינה שבו יפליל את משפחת פריניאן ומעורבים נוספים, בין היתר בנסיון הרצח והרצח של פנחס בוחבוט. נצ"מ גור טען באותה פגישה עם ארבל כי למשטרה לא היה כיוון חקירה אחר לפיענוח הפרשה, והמשטרה מבקשת למנוע פשעים עתידיים הקשורים למשפחה.


ארבל השתכנעה באופן עקרוני בחיוניות החתימה על הסכם עד מדינה, בניגוד לדעתה של פרקליטת מחוז דרום. בן אור הסכים לרצות במסגרת העיסקה מאסר של שנתיים עד שלוש בגין שני מעשי שוד שביצע בבאר שבע עם אחיו, אריאל בן אור, וחשוד נוסף - אהרון לוי. גור תמך בעסקה. היתרון לדעתו היה טמון בכך שעוד בתקופת מאסרו של בן אור תסתיים החקירה, ואם יוגשו כתבי אישום הוא יוכל להעיד בבית המשפט בעודו בכלא, שמור מפני העבריינים שיבקשו מן הסתם לחסלו. ארבל, לעומת זאת, התעקשה על מאסר של בין שבע לשמונה שנים. לבסוף, כשבן אור סירב לעסקה (לא לפני שהקליט כמה מהמעורבים בפרשה כדי לחזק את עמדתו ויכולת המיקוח שלו), הפרקליטות החליטה גם היא לוותר.

בן אור המאושפז חותם על גירסתו

חלפו מספר חודשים וניצב-משנה בני שגיא החליף את גור בימ"ר דרום. שגיא, שהתעדכן בפרשה, המשיך להובילה - אך ללא כל התפתחות. בשנת 2001 השתחרר בן אור למעצר בית והתחבר לכנופיית פשע באזור אשקלון. לבקשת חברי הכנופייה, הזמין בן אור אדם אחר, אמיר שמניאן שמו, לפגישת בירור. חברי כנופיית בטיטו ביקשו לברר האם בני משפחת פריניאן מעוניינים לפגוע בהם. בן אור עצמו הביא את שמניאן לפגישה - פגישה שבה נרצח שמניאן. גופתו נקברה באזור צומת סילבר בדרום.


האחים פריניאן חשדו שבן אור ביצע תרגיל "כיפה אדומה" לשמניאן - מונח השמור בעולם הפשע לחיסול מתוכנן מראש ב"אמבוש" שתחילתו בהזמנה למפגש. בשל כך הזמינו הפריניאנים את בן אור למתחם ביתם במושב הודיה. בשעה ששהה עם שניים מבני המשפחה, ירה בו לפי החשד אחד מהם מספר יריות. מאחר ובן אור היה אדם בריא, בכושר שיא, הצליח להימלט מהמקום שותת דם. אחיו אריאל אסף אותו והוריד אותו בבית החולים ברזילי. לאחר מכן נעלם.


בן אור אושפז תחת שמירה כבדה בבית החולים. לאחר מספר ימי אישפוז ביקש לפגוש את סגן-ניצב סיסו מימ"ר דרום, שם מסר בכתב את גירסתו אודות האירועים שקדמו לרצח שמניאן וניסיון הרצח שלו עצמו, תוך שהוא מתעקש כי לא היה מודע לכוונה לרצוח את שמניאן ומעיד כי הביא אותו לפגישה עם המכונית שלו לעיני כל בשל כך. סנ"צ סיסו השתכנע לאחר באמיתות הדברים והגיע לפרקליטת המחוז ליבוביץ', שזעמה על דרך גביית העדות מבן אור. בין השניים פרץ ויכוח חריף, שבמהלכו הודיעה ליבוביץ' הזועמת לסיסו כי לא ניתן לעשות כל שימוש בחומר אותו מסר בן אור. בתשובה לצעקותיה ענה לה סיסו: "אני קצין משטרה וזה התפקיד שלי להביא את המידע". ראש אגף החקירות מזרחי, שביקר במחוז, שיבח תחילה את סיסו ואת שגיא על העבודה. אולם בהמשך נפגש עם ליבוביץ', השתכנע בצדקתה ואמר לסיסו כי אירעו תקלות באופן גביית העדות של בן אור.


בינתיים החלים בן אור בבית החולים. משפחת פריניאן עזבה את הארץ וסגן ניצב יורם לוי, מפקד היחידה המרכזית במחוז הדרום, העביר מזכר לפיו האחים פריניאן מוכנים להתייצב לחקירה על נסיון הרצח של בן אור, בתנאי שלא ייעצרו. האחים פריניאן אכן לא נעצרו, ולאחר מספר חודשים בן אור עצמו הצליח להימלט מהארץ בעודו במעצר בית. גורמים במשטרה התרעמו אז על העובדה שבן אור הודה שהפר את תנאי מעצר הבית, אולם בכל זאת לא הוחזר למעצר בפועל.

הבריחה למקסיקו

בתחילת שנת 2005, בעת ששהה במקסיקו, נרצח צחי בן אור בדירת עבריין. נצ"מ גור, שכבר עבר לתפקידים אחרים, נפגש בבית קפה בגבעתיים עם ניצב דודי כהן, ראש אגף החקירות החדש, והמליץ - כפי שכבר עשה קודם לכן - להעביר את התיק ליחידה אחרת. כעבור 48 שעות הועברו כל התיקים שהעלו אבק בימ"ר דרום ליאחב"ל. גם כאן נתקל המעבר בהתנגדות. סנ"צ מאיר אזולאי, סגנו של ראש הימ"ר החדש יורם לוי, לא הסכים להעביר את התיקים ובמשך שעות ארוכות התעכב ההליך, עד אשר ניצב כהן פנה למפקד המחוז הדרומי, אורי בר לב, וזה הורה לסנ"צ אזולאי להעביר את התיקים.


בתחילה הנחה ניצב כהן את מפקד היאחב"ל, תת-ניצב עמיחי שי, כי אין לחקור את התיק של רצח בוחבוט אלא אם הרצח במקסיקו אירע כתוצאה מכך. אולם לאחר מספר ימים ניתן המנדט לחקור בצורה חופשית את התיק ונשלחו למקסיקו חוקרי יחב"ל שהצליחו, לטענת המשטרה לפענח את התיק. אחרי שש שנים של תלאות, בוצעו גם מעצרים.


הקשר בין הפרשה לבין יורם לוי, שהחליף את שגיא כמפקד הימ"ר, מסובך ומורכב, ובין השאר - הוא שהביא להארכת צו איסור הפרסום לתקופה כה ממושכת. כבר בשנת 2001, לאחר המפגש בין ניצב-משנה אמיר גור וסגן-ניצב גדי סיסו עם צחי בן אור, אמר האחרון לשניים כי "אם יורם לוי ידע מהפגישה, כל עבודה עתידית לא תוכל להתבצע, מאחר שהוא בקשר עם משפחת פריניאן. אני שומע אותם מדברים עימו טלפונית ומבין שהם משתפים איתו פעולה". פרט לכך, רב-פקד אלון מגן, שהגיע לפשוט על קזינו של משפחת פריניאן, נדהם לשמוע מהם כי "המשטרה אוכלת מידיהם, ואיך הוא מעז". למרות העננה, מינה בסוף 2003 ניצב משה קראדי, אז מפקד המחוז וכיום המפכ"ל, את לוי כמפקד הימ"ר. זאת למרות שעודכן באופן אישי באמצעות תנ"צ סינו ונצ"מ גור על פרטי הפרשה.


התיק נגד לוי שנפתח במח"ש אמנם נסגר לאחרונה, אולם גורמים במשטרה טוענים כי פרסום הפרטים כעת, והאפשרות שמי מהעצורים "יפתח את הפה", עלולים לסבך שוב את לוי, ששמו נקשר לפרשה גם בדרך נוספת: לבוחבוט, שנרצח בתל-השומר והיה מקורב למשפחת פריניאן, היה תיק במשטרה בגין שוד. אדם חרדי זיהה אותו בוודאות כמי ששדד אותו בעודו במדי שוטר. באותה תקופה, כשלוי שימש כקצין החקירות במרחב לכיש, הוא לא נעצר, עד שהטיפול בנושא עבר לימ"ר דרום.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3120169,00.html5. מי רצח את פנחס בוחבוט ומה הקשר שלו לפרשת קראדי/לוי
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6449&omm=5&viewmode=            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 אוקון מסביב לשעון ושום דבר לא יעצור אותו להגיע לעליון!! פילוביץ שחף 11.02.05 09:26 כותרת
   ''למצות את הדין עם יחזקאל בייניש'' (בעלה של השופטת...) פילוביץ שחף 11.02.05 11:06 1
      ''חמישה בעקבות הפטיש'' - מינוי שופטים לבית משפט העליון פילוביץ שחף 18.03.05 12:25 33
   מה הסתיר השוטר מס' 1? פילוביץ שחף 20.02.05 02:08 2
      מח''ש פתחו את התיק מחדש-פרשת המינוי הבעייתי של המפכ''ל פילוביץ שחף 20.02.05 07:49 3
          מי רצח את פנחס בוחבוט ומה הקשר שלו לפרשת קראדי/לוי פילוביץ שחף 22.02.05 02:41 5
              חיסול ''כמו בסרטים'' - בבית החולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:22 10
              חקירת ה''חיסול בבית החולים'' - במבוי סתום פילוביץ שחף 25.02.05 22:24 11
              תל השוטר /אפרים סידון פילוביץ שחף 25.02.05 22:26 12
              למרות חשש לחייהם - העדים לרצח בוחבוט אינם מאובטחים פילוביץ שחף 25.02.05 22:52 13
              הודעה לילית: יש לך רימון רסס - מתחת למכונית פילוביץ שחף 25.02.05 22:54 14
              המשך מדיניות החיסולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:56 15
              הם יורים גם בילדים פילוביץ שחף 25.02.05 23:41 16
              אכל אותה פילוביץ שחף 25.02.05 23:46 17
              מתוך ''הערות קטנוניות'' ב''הצופה'' 11.3.05 פילוביץ שחף 13.03.05 22:06 27
              הארץ: טענה - רוצח נמלט בגלל ויכוח בין המשטרה לפרקליטות פילוביץ שחף 11.05.05 00:19 81
      מעריב - ''פרשת הקצין והפוליגרף'' פילוביץ שחף 22.02.05 10:49 6
      הקשר בין משפ'/ פרי (פרינאן) לבין פרשת קראדי ורצח בוחבוט פילוביץ שחף 16.03.05 00:21 29
      בקרוב תחשף ''רעידת אדמה במשטרה'' פילוביץ שחף 01.04.05 07:14 40
          ידיעות אחרונות: ''מפקד היאחב''ל גילה - פרשה חמורה שתחשף פילוביץ שחף 02.04.05 17:42 43
          חשד: ''משפחת פשע שיחדה קצין בכיר במשטרה'' פילוביץ שחף 03.04.05 08:10 44
          טענה: ראש הימ''ר בדרום קיבל שוחד ממשפחת פשע פילוביץ שחף 03.04.05 17:13 45
          גורמים בדרום: ''תופרים תיק'' לנצ''מ לוי ולמפכ''ל פילוביץ שחף 03.04.05 19:20 47
          ערוץ7: ''קריאות להדיח את ניצב לוי מתפקידו'' פילוביץ שחף 03.04.05 21:29 48
          הארץ: רעייתו של נצ''מ לוי: ''מנסים להלביש עליו תיק'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:00 49
              ''יורם לוי לא מושחת, הוא קורבן'' פילוביץ שחף 09.04.05 08:15 57
              מעריב: נצ''מ יורם לוי יחקר במח''ש לראשונה בשבוע הבא!! פילוביץ שחף 15.04.05 08:25 64
                  ניצב משנה יורם לוי ייחקר היום במח''ש פילוביץ שחף 17.04.05 10:32 67
          מעריב: ''בינתיים נצ''מ יורם לוי ממשיך בתפקידו !!'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:12 50
          הצופה: מקורבים למשפחת שרון קשורים לפרשת השחיתות במשטרה פילוביץ שחף 04.04.05 11:46 51
          מעריב - ''השר עזרא: שוטר שסרח - לחקירה'' פילוביץ שחף 05.04.05 06:06 53
          נצ''מ אמיר גור טוען : ''נצ''מ יורם לוי מסוכן!!'' פילוביץ שחף 06.04.05 04:15 54
              נצ''מ אמיר גור מונה לחקור את עלילת הקצינים נ' מפקדם פילוביץ שחף 15.04.05 08:42 65
              נצ''מ אמיר גור מונה לתת-ניצב וקודם לתפקיד מפקד מתפ''א פילוביץ שחף 26.09.08 11:00 213
          הארץ: מידע חדש בפרשת נצ''מ לוי: הסורק המשטרתי מוחזק פילוביץ שחף 08.04.05 06:33 55
          ידיעות אחרונות: ''מה רודף את סנ''צ יורם לוי?!'' פילוביץ שחף 08.04.05 15:16 56
          הארץ: קראדי: מינויו של נצ''מ יורם לוי נעשה ללא דופי פילוביץ שחף 09.04.05 11:14 58
      הערב בתכנית עובדה המשך החשיפה בפרשה........ פילוביץ שחף 02.04.05 15:40 42
          עו''ד עמיר/בא כוחם של משפ' פריניאן-'ההר יוליד עכבר' פילוביץ שחף 03.04.05 17:58 46
          הארץ: ''תיק החקירה נגד נצ''מ יורם לוי בחשד לקבלת שוחד פילוביץ שחף 11.05.05 06:55 82
      לא יאומן! חלק מהמסמכים הקשורים ל''פרשת לוי'' נעלמו. פילוביץ שחף 04.04.05 20:57 52
          משה נוסבויום: כל המסמכים מתיק החקירה נעלמו מהתיק פילוביץ שחף 02.08.05 21:20 138
      ''הסגרה וקוץ בה'' - מה האינטרס של ארגנטינה בעסקה זו?? פילוביץ שחף 11.04.05 15:48 60
          האלמנה של דרק רוט: השאירו את הרוצח בארגנטינה פילוביץ שחף 07.08.05 10:38 141
          ד''ר דנה פוגץ': הסכמת הפרקליטת לעסקת ההסגרה, תמוהה פילוביץ שחף 08.08.05 17:08 143
          רוצחו של דרק רוט יוסגר וירוויח שחרור מוקדם בעוד 4 שנים פילוביץ שחף 10.08.05 16:59 144
          השופט עדי אזר שנרצח, דן בתיק 11 יום לפני הירצחו....... פילוביץ שחף 16.09.05 17:59 180
          משפחת דרק רוט: ''מתנגדים להסכם עם ארגנטינה'' פילוביץ שחף 25.09.05 15:59 189
          ארגנטינה תסגיר לישראל את רוצחו של נהג המונית דרק רוט פילוביץ שחף 06.11.07 21:15 209
          משרד החוץ: לא נבקש מארגנטינה את הסגרת הרוצח בן-איבגי פילוביץ שחף 06.12.07 22:28 210
          אחרי שמונה שנים: רוצח דרק רוט יוסגר לישראל פילוביץ שחף 09.05.12 20:19 216
          רוצח דרק רוט משה בן איבגי יוסגר בקרוב לישראל פילוביץ שחף 30.10.13 16:18 217
     הותר לפרסום: צחי בן אור - שוטר שרצח את פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 01.08.05 19:28 131
          מי שלח ומי נשלח לרצוח את רוצחו של פנחס בוחבוט במקסיקו?? פילוביץ שחף 01.08.05 23:07 132
          מעריב: ''כך התגלגלה פרשת בן-אור השוטר הרוצח שנרצח'' פילוביץ שחף 02.08.05 09:09 133
          מי הדליף למשפ' פריניאן שה-יאחב''ל באים לעצור אותם?? פילוביץ שחף 02.08.05 09:17 134
          ח''כ פינקלשטיין: לחקור מעורבות עמרי בפרשת השוטר הרוצח פילוביץ שחף 02.08.05 17:16 136
          המשטרה ביקשה איסור פרסום 4 שנים אחרי הרצח פילוביץ שחף 03.08.05 07:53 139
          אהוד ברק קורא להקים ועדת חקירה ממלכתית לפרשת פריניאן פילוביץ שחף 08.08.05 16:22 142
          המשטרה עצרה הערב את האחים פריאניאן !! פילוביץ שחף 30.08.05 22:06 170
          המשטרה הציעה לחשוד ברצח לשמש עד מדינה נגד האחים: פילוביץ שחף 06.09.05 23:21 176
          עוד משפ' פריניאן: ''בימ''ר דרום יעופו ניצוצות וראשים'' פילוביץ שחף 09.11.05 21:49 200
      גומה חסין פילוביץ שחף 02.08.05 13:31 135
      פרשת פריניאן - ועדת הבדיקה תחל לפעול תוך כמה שבועות פילוביץ שחף 05.09.05 02:25 173
          רשמי: הציבור מוזמן למסור כל מידע בפרשת פריניאן/צ.בן-אור פילוביץ שחף 14.12.05 19:13 205
      בתאריך 4.9.05 כינס היועמ''ש מזוז ישיבה בפרשת פרינייאן פילוביץ שחף 20.09.05 22:40 184
      שמעון אלמקייס (שות' של בן-אור) הואשם ברצח פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 23.09.05 20:35 188
      אשקלון: בן 24 נרצח ביריות; החשוד נמלט מהמקום פילוביץ שחף 30.09.05 20:33 192
   הרב מצגר ייחקר היום באזהרה במשטרה פילוביץ שחף 20.02.05 07:54 4
      ''האזרח אייזנברג ומלחמתו בעוולה'' פילוביץ שחף 18.03.05 19:06 34
   בוקי נאה: ''ההר הוליד עכבר'' (פרשת רוזנשטיין) פילוביץ שחף 23.02.05 22:52 8
   לינדנשטראוס/ביהמ''ש בחיפה: יש עשבים שוטים אצל השופטים פילוביץ שחף 25.02.05 12:37 9
      20 ח''כים הציעו את השופט לינדנשטראוס לתפקיד מבקר המדינה פילוביץ שחף 09.05.05 14:32 77
   עורכי הדין: נעתור לבג''ץ נגד השופטים פילוביץ שחף 04.03.05 06:13 18
   עו''ד אביגדור פלדמן מסברה ושתילה ועד ג'נין ג'נין !! פילוביץ שחף 07.03.05 01:44 19
   מזוז: שרון, גורלובסקי, משפ' שריד ועו''ד דוויד וינר ז''ל פילוביץ שחף 10.03.05 07:24 20
      'דויד וינר ז''ל נפל על חרבו כשם ששאול המלך נפל על חרבו' פילוביץ שחף 10.03.05 08:45 21
          יו''ר לשכת עו''ד: להקים ועדה להדחת שופטים פילוביץ שחף 10.03.05 18:54 22
          יצחק רובין וטקניוז הפקות מזמינים: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 27.03.05 22:25 37
              אתמול נלמד במכללה למשפטים הסרט: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 10.05.05 04:45 79
          נותנים במה לתרבות - כתבה בפורטל התרבות הישראלי פילוביץ שחף 01.04.05 21:59 41
          ישיבה מיוחדת לזכרו של ד`ר דיויד וינר ז”ל = ועדת חוקה !! פילוביץ שחף 11.04.05 07:08 59
          מחר הסרט שיגולל הרשעת שווא ברצח פילוביץ שחף 12.04.05 17:35 61
          זמיר: ''כל המערכת התגייסה להרשיע חף מפשע'' - עמוס ברנס פילוביץ שחף 14.04.05 22:54 62
          ''רצח לכל החיים'' - עו''ד אלי זוהר הנחה את פאנל הדיון פילוביץ שחף 21.04.05 11:28 71
          היועמ''ש שגה בעדותו במשפט רצח השופט אזר פילוביץ שחף 14.09.05 07:01 178
          האם שופטת בית המשפט המחוזי דפנה אבניאלי תומכת ברצח.. פילוביץ שחף 16.09.05 13:59 179
          פסק דין שדחה בקשה לשדר קלטות חקירה של עו''ד דויד וינר פילוביץ שחף 11.11.05 09:09 202
              תמליל חקירתו של עו''ד/ד''ר דוויד וינר לפני מותו פילוביץ שחף 27.07.07 01:02 208
          לשר המשפטים: הזמנה לחוקק חוק נגד ''תפירת תיקים'' פילוביץ שחף 04.07.07 23:29 207
   תקדים יחזקאל בייניש של מזוז הופך לטענת הגנה של עבריינים פילוביץ שחף 10.03.05 19:54 23
      בייניש. עבריין עם הכשר של היועמ''ש פילוביץ שחף 11.03.05 07:51 24
      איתן רוב: 'החלטת היועמ''ש בעניין בייניש, חריגה מהנורמה' פילוביץ שחף 21.03.05 22:30 35
          משרד המשפטים: ההחלטה בנושא עו''ד בייניש אינה תקדים פילוביץ שחף 24.03.05 04:14 36
      בייניש דנה במינוי עו''ד שייצגה את בעלה !! פילוביץ שחף 30.03.05 09:12 38
      יעקב כ''ץ : התקדים המסוכן של יחזקאל ביניש פילוביץ שחף 09.07.05 15:19 118
      עו''ד יוסי דר : ''בייניש - נשיאה בדרך משובשת'' פילוביץ שחף 28.08.05 22:19 164
   השופט אדלר נתפס בביצוע עבירה של שיבוש מהלכי משפט פילוביץ שחף 11.03.05 10:44 25
   ''גלאט-ברקוביץ' הורשעה בעסקת טיעון ותיקנס'' פילוביץ שחף 13.03.05 10:53 26
   השופטת איחרה והמציאה פרוטוקול פילוביץ שחף 14.03.05 15:05 28
      השופטת הילה כהן הורשעה בהתנהגות שאינה הולמת שופט פילוביץ שחף 16.08.05 10:42 145
      השופטת (הילה כהן) שפיברקה פרוטוקולים קיבלה פרס: פילוביץ שחף 17.08.05 12:16 148
      עו''ד יוסי דר: השופטת הילה כהן חייבת ללכת !! פילוביץ שחף 21.08.05 18:56 153
      זאב סגל: שופטת בניגוד לחוק פילוביץ שחף 22.08.05 10:52 154
      מדוע חשין מפחד מהשופטת הילה כהן ? פילוביץ שחף 23.08.05 11:48 155
      אהרון ברק הציע לשופטת הילה כהן לפרוש מרצונה פילוביץ שחף 23.08.05 17:24 156
      עו''ד שמחה ניר: ''הילה, אל תושיטי להם צוואר!'' פילוביץ שחף 24.08.05 19:24 158
          השופטת הילה כהן צפויה לסרב להתפטר פילוביץ שחף 30.08.05 13:28 169
      שופטי בית המשפט העליון בדימוס מתביישים במוסר המעוות פילוביץ שחף 29.08.05 20:03 167
      עדנה ארבל סגרה תיק להילה כהן, ללא סמכות...האמנם?! פילוביץ שחף 09.09.05 07:53 177
      מבוכה במשרד המשפטים: אין רוב להדחת השופטת הילה כהן פילוביץ שחף 22.11.05 17:53 204
   פרשת תיק אפרסק: 'לסלק את שניהם גם יחד-המפד''ל והמפכ''ל' פילוביץ שחף 17.03.05 22:06 30
      פרשת תיק אפרסק: ''כיפה מול מצחייה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:21 31
      פרשת תיק אפרסק: ''הפרשה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:23 32
      ח''כ/הרב פורוש (הבן): ''ועדה לחקירת תפקוד המשטרה'' פילוביץ שחף 02.06.05 21:00 106
      מאיפה המימון של אברהם בורג לרכוש את התעשיה הצבאית?? פילוביץ שחף 18.09.05 16:41 181
          ה''בן'' המאומץ חושף את שיניו המחודדות...תזכורת: פילוביץ שחף 30.07.10 06:46 215
          NRG: אברום בורג: ''לישראל יש נשק גרעיני'' פילוביץ שחף 06.12.13 07:22 219
      משהו על אברהם בורג פילוביץ שחף 22.09.05 22:30 187
      ''אהוד ברק ברח (לא לקח) ואברום בורג לקח'' פילוביץ שחף 06.10.05 00:31 194
   מעריב: ''יוזמה - לינדשטראוס מבקר המדינה הבא'' פילוביץ שחף 31.03.05 08:27 39
      החצר של בייניש : עו''ד דן מרידור לכהונת שופט עליון !! פילוביץ שחף 15.04.05 08:18 63
          לא רציתם את דן מרידור בפוליטיקה תקבלו אותו כשופט עליון פילוביץ שחף 16.04.05 08:20 66
          מרדכי גילת על אהרון ברק: ''פשוט מנותק. הוא חלק מהבעיה.. פילוביץ שחף 21.04.05 15:00 72
              אהרון ברק פוגע בדמוקרטיה פילוביץ שחף 21.04.05 18:42 73
                  מי יחליף את השופט לינדרשטראוס בתפקידו כנשיא ביהמ''ש פילוביץ שחף 26.05.05 00:39 95
                      השופטת בלהה גילאור הפכה החלטה קודמת - הושפעה מהפרסומים פילוביץ שחף 26.05.05 05:33 97
                      השופטת בלהה גילאור היתה אחת המועמדות לעליון שהופיעה פילוביץ שחף 26.05.05 05:50 98
                      בתו של מבקר המדינה החדש = רשמת בבית המשפט בנצרת פילוביץ שחף 27.05.05 14:33 101
      מבקר המדינה השופט (בדימ.) אליעזר גולדברג מסיים תפקידו פילוביץ שחף 20.04.05 16:01 69
          השופט אליעזר גולדברג מונה לנציב התלונות על השופטים פילוביץ שחף 28.08.08 14:03 212
      חוק לבחירת מבקר המדינה - התשי''ח 1958 פילוביץ שחף 12.05.05 00:09 83
      השופט לינדנשטראוס הוא המועמד היחיד למבקר המדינה פילוביץ שחף 16.05.05 08:21 86
      השופט מיכה לינדרשטראוס עסקן מפא''י ועוזרו של פרס לשעבר פילוביץ שחף 16.05.05 20:39 87
          מבקר המדינה החדש: ''אני האיש הנכון להלחם בשחיתות'' פילוביץ שחף 26.05.05 06:47 99
      השופט לינדנשטראוס נבחר לתפקיד מבקר המדינה !! פילוביץ שחף 26.05.05 00:55 96
   ''הנוכלים האמיתיים עדיין חופשיים'' פילוביץ שחף 18.04.05 10:28 68
   צוות מקצועי קובע: להגביל האזנות סתר פילוביץ שחף 21.04.05 09:25 70
   שחיתות בצמרת: בתה של בייניש מונתה לפרקליטה, בלא מכרז פילוביץ שחף 06.05.05 16:55 74
      ''השופט איתן מגן שיגר לפרקליטות מסר ציבורי מהדהד..... פילוביץ שחף 09.05.05 20:42 78
      מי השקרן, אהרון ברק או שמואל הולנדר ?? פילוביץ שחף 18.05.05 02:52 89
          נציב שירות המדינה: יש מכרזים פגומים בשירות המדינה פילוביץ שחף 26.01.10 21:16 214
      המעשים המגונים של ארבל פילוביץ שחף 02.07.05 10:50 115
      כתב התנגדות למינויה של הגב' עדנה ארבל למשרת שופטת פילוביץ שחף 02.07.05 17:28 116
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 05.02.07 10:39 206
   שהצבא הפך 'ממכשיר ניטרלי בשירות המדינה לגוף הנושא אופי wsoft 03.01.08 12:33 211
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:28 218


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות