אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6449 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6449   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
   22:19   28.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  164. עו''ד יוסי דר : ''בייניש - נשיאה בדרך משובשת''  
  תגובה עבור הודעה מספר 23
 

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.08.05 בשעה 22:34 בברכה, פילוביץ שחף
 
בייניש - נשיאה בדרך משובשתהנה לכם תעלומה: מדוע טירפד נשיא בית המשפט העליון דאז מאיר שמגר את מינויה של דורית ביינש לשופטת בית המשפט העליון ומדוע לחץ יורשו אהרון ברק, תוך ניגוד אינטרסים חמור, למנות את אותה בייניש לתפקיד שכה רצתה? האם שמגר ידע משהו שאנחנו לא יודעים?

מאת: עו"ד יוסי דר | 28/08/2005 20:28:12

אם לא יקרה דבר בלתי צפוי, עתידה שופטת בית המשפט העליון דורית בייניש לרשת בעוד כשנה את מקומו של אהרון ברק כנשיאת בית המשפט העליון.
הגעתה של אשה אל ראש הצמרת המשפטית היתה אמורה להיות יום חג אמיתי, ומהרבה בחינות ניתן היה לראות בכך מקור גאווה לכולנו.

אבל אין שמחה בלב. למה?

בדברים שיובאו להלן אין כדי לבחון את כישוריה או התאמתה האישית של השופטת בייניש לתפקיד, אלא לשרטט בקווים כלליים את הדרך שבה התקדמה השופטת אל היעד הנכסף.

בסוף שנת 1995 מונתה הגב' דורית בייניש לכהונת שופטת בבית המשפט העליון.
מינויה אושר פה אחד על ידי כל תשעת חברי הוועדה למינוי שופטים.

הרוח החיה והכוח המניע שפעל למינוי היה הנשיא אהרן ברק, שהתמנה לנשיא בית המשפט העליון חודשים ספורים קודם לכן. פעילותו הנמרצת של ברק למען המינוי התבטאה כמובן במישור הפורמלי: ברק, מתוקף תפקידו כנשיא, הינו חבר הוועדה למינוי שופטים.

אבל גם במישור הבלתי פורמלי - לחצים והבנות שמאחורי הקלעים - פעל ברק בנחישות לגבש את הצבעת כל חברי הוועדה פה אחד לטובת המינוי.
אין ספק: כל מי שקצת מצוי בעניינים ומכיר את הנפשות הפועלות, יודע שאלמלא ברק בייניש לא היתה זוכה להגיע לבית המשפט העליון.
אבל יותר מכך: אהרן ברק דחף את המינוי בידיעה, ומתוך כוונה מראש, שבייניש תהיה בבוא היום נשיאת בית המשפט העליון, וזאת - על פי עיקרון הוותק הידוע.

מה, אם כן, דחף את ברק עצמו לרצות את מינוייה של בייניש?
מה היו שיקוליו לרצות כל כך במינוי הזה?
האם השיקולים היו ענייניים?

אין צורך להכביר כאן מילים על הקשר האישי ההדוק ורב השנים שבין ברק לבייניש, החל מימי היותה תלמידתו באוניברסיטה, עבור דרך עבודתה הצמודה במחיצתו בוועדת כאהן (סברה ושתילה), המשך בעבודתם היומיומית הצמודה - הוא כיועץ המשפטי לממשלה והיא כראש מחלקת הבג"צים, הלאה בכך שבנו היה מתמחה שלה בפרקליטות, וסיים בקשר בין המשפחות.

הרי איש לא יטען שמבחינה מקצועית נמצאו אז בבייניש כישורים כה בולטים עד שניתן יהיה להצביע עליהם כמצדיקים ומחייבים מינויה לעליון ויהי מה. ובוודאי שאיש לא יטען שנמצאו אז בבייניש אותם חומרים מיוחדים שמהם עשוי נשיא בית המשפט העליון.

הניתן, איפוא, לסלק חשד מבוסס שהקשר האישי ההדוק הזה, שבין ברק לבייניש, שימש שיקול מכריע בהחלטתו למנותה כשופטת, ובהמשך כיורשתו?

נכון, ברק לא פעל כאן לבד, היו עוד שהצביעו עימו, אבל אלה הן הרי טענות פורמליסטיות שאינן ראויות להישמע. וכבר אמרנו: כל מי שמצוי קצת בעניינים ובדיווחי העיתונות של אותם ימים יודע שהנשיא אהרון ברק הוא זה שעמד מאחורי המינוי של דורית בייניש לשופטת בית המשפט העליון.

ברור כשמש: הנשיא ברק עצמו, אילו נהג על פי הקריטריונים המשפטיים שהוא עצמו קבע כשופט, היה פוסל את מעורבותו והצבעתו בהליך הבחירה של בייניש ללא היסוס.

היה זה ניגוד עניינים במירעו.

אבל התמונה לא תהיה מלאה אם לא נחזור שנתיים לאחור - לשנת 1993. אם נבחן את מינוייה של בייניש לבית המשפט העליון על רקע ההתרחשויות שאירעו שנתיים קודם לכן - התמיהה באשר לשיקולי ברק למנותה רק תיגבר.

מתברר שהשופטת בייניש היתה מועמדת פעמיים לכהונה בבית המשפט העליון, ורק בפעם השנייה, בשנת 1995, היא הצליחה לדלג מעל המשוכה של הוועדה למינוי שופטים.

מה קרה בפעם הראשונה?
היה זה כאמור בשנת 1993. מועמדותה של בייניש עלתה אז בפני הוועדה אך נכשלה עקב רוב בוועדה שהצביע נגד המינוי.

דחיית מועמדותה של בייניש היתה אז אירוע חריג ביותר, ולא זכור שעד אז הוועדה דחתה מועמדות של אדם כלשהו לכהונה בבית המשפט העליון. שכן, הנוהג אז לגבי מועמדים לבית המשפט העליון היה כזה, שהיו מביאים לוועדה מועמדים מוסכמים מראש, כמספר המקומות הפנויים, והם נבחרו למעשה באופן אוטומטי.

והנה כאן נשברה המסורת הזו דווקא על גבה של דורית בייניש.

ומי שהוביל את הרוב שהתנגד למינוי בייניש היה נשיא בית המשפט העליון דאז, מאיר שמגר, וכמוהו הצביעו שני עמיתיו השופטים, וכן שני נציגי לשכת עורכי הדין.

במילים אחרות: חמשת המשפטנים, שהם הרוב בוועדה, הכשילו את המועמדות של בייניש, שנתמכה על ידי ארבעת הפוליטיקאים שנשארו במיעוט.
הוועדה לא נימקה, כמובן, את הסיבות לדחיית מועמדותה של בייניש, ובנסיבות העניין - טוב שלא עשתה כן. שהרי מה טעם היה אז לתת פומבי לסיבות להתנגדות למועמדותה, ובכך להוסיף על עגמת הנפש שממילא נגרמה לה עקב עצם כישלונה?

יחד עם זאת, בתקשורת הועלו אז, מטבע הדברים, ספקולציות שונות באשר לכישלון המועמדות: היו שניחשו שהוועדה העדיפה על פניה של בייניש מועמדים טובים יותר .

היו שסברו שתנועת ש"ס פעלה מאחורי הקלעים לסיכול המינוי, וזאת עקב היותה של בייניש הגורם הדומיננטי שמאחורי הגשת כתב האישום נגד אריה דרעי. אחרים העלו ספקולציה שהנשיא שמגר חשש שמינויה של בייניש יפר את האיזון העדין השורר בין שופטי בית המשפט העליון בענייני ביטחון.

עלתה אפשרות שההתנגדות היתה נעוצה רק בעיתוי המינוי, וזאת כדי לסכל האפשרות שבייניש תהיה נשיאה (על פי עיקרון הוותק). היו גם שסברו שמועמדותה נכשלה עקב חוסר התאמה אישית לכהונה הרמה. נמצאו כאלה שסברו שהיה חשש שמינויה יעורר התנגדות ציבורית חזקה מדי. והיו כיוצא באלה ספקולציות וניחושים המתלווים, מטבע הדברים, למצב של העדר אינפורמציה מוסמכת שתבהיר העניין.

אבל כעבור שנתיים, כאמור, הועלתה המועמדות פעם נוספת, והפעם היא עברה בהצבעה פה אחד.

ובכן, מה קרה הפעם? כיצד זה נתהפך הגלגל?

התשובה ידועה כמובן: כפי שכבר ראינו, זמן קצר קודם שבייניש מונתה, החליף אהרון ברק את שמגר כנשיא בית המשפט העליון, ומתוקף תפקידו היה לחבר הוועדה למינוי שופטים. נוסף לכך, שני השופטים האחרים החברים בוועדה התחלפו אף הם.

וכך, אהרון ברק, כנשיא, במצב של ניגוד אינטרסים כפי שראינו, דחף את המינוי קדימה והעביר אותו ללא כל התנגדות.

וכאן מתעוררת שאלה:

כיוון שכאמור היה זה ברק שהיה הכוח המניע מאחורי המינוי של בייניש, ואף פעל בעניין מתוך ניגוד אינטרסים אישיים, מתעוררת במלוא חריפותה השאלה מה היו הנימוקים שגרמו לדחיית מועמדותה רק שנתיים קודם לכן?

והשאלה ביתר חדות:

מה היו הסיבות להתנגדותו של הנשיא שמגר בזמנו למינוייה של בייניש?ס

הייתכן שיחד עם פרישתו של שמגר נעלמו גם הסיבות להתנגדותו למינוי הזה?

וראוי להמשיך ולחדד השאלה:

ראינו שדחיית מועמדותה של בייניש בזמנה היתה מעשה חריג ביותר, שספק אם היה לו תקדים עד אז. השאלה היא איך קרה הדבר, שדווקא לגבי בייניש נוצר מצב שמועמדותה עלתה בפני הוועדה ונכשלה?

הרי ניתן היה להגיע במגעים מוקדמים להסכמה - או אי הסכמה - על המועמדות הזו ולחסוך את ההליך בוועדה, עם כל אי הנעימות והמבוכה הכרוכים בכך.

אבל לא: שמגר שבר את המסורת ואיפשר למועמדותה של בייניש לעלות להצבעה בוועדה, ושם, במארב מתוכנן ממש, הוא הוביל את ההצבעה נגדה וסיכל המועמדות.

ובכן, מה היו שיקוליו של הנשיא שמגר לצאת כך מגידרו ולשבור את הנוהג?

כחולמה היו שיקוליו של שמגר לגרום למבוכה הזו עם כל תוצאותיה הבלתי נעימות כלפי בייניש?

הרי היה ברור לשמגר, שהליך הצבעה פורמלי בוועדה, שדוחה את מועמדותה של בייניש, במיוחד כשמדובר בהתנגדות כל שופטי בית המשפט העליון, פוגע בה אישית וגם עלול לכרסם במעמדה הציבורי כמועמדת.

ושוב, הרי שמגר ידע את החשבון האריתמטי והוא יכול היה להעביר למי שצריך את המסר שאין טעם להביא את מועמדותה של בייניש לוועדה כיוון ששם הוא יכשיל אותה. ושמגר הרי ידוע כאדם שקול וקר רוח היודע לחשב היטב את צעדיו, ואינו נכנס לסיטואציות, אלא אם כן הוא רוצה בכך.
מה, אם כן, היו שיקוליו של שמגר ביצירת הסיטואציה הזו של הכשלת המועמדות דווקא בהצבעה פורמלית בוועדה?

האם ניתן, במצב עניינים כזה, להוציא מכלל אפשרות, שהנשיא שמגר בעצם רצה כאן, באמצעות הליך הצבעה רשמי כדת וכדין, "להרוג" את המועמדות הזו של בייניש אחת ולתמיד?

כלומר, האם ניתן להוציא מכלל אפשרות שהנשיא שמגר רצה כאן בעצם "לנעול" את עמדת בית המשפט העליון נגד בייניש, וליצור מצב שבו יקשה בעתיד לחזור אל המועמדות הזו - בלא שהדבר יעורר תמיהות?

האם ניתן להוציא מכלל אפשרות שהנשיא שמגר חתר כאן לפגוע במעמדה הציבורי של בייניש, ואולי גם להרתיע אותה עצמה מלחשוב על הרעיון פעם נוספת.

אם אלה הם פני הדברים, ברור שהיתה לנשיא שמגר סיבה ממשית ורצינית ביותר להתנגדותו למינוי בייניש בזמנו. שמגר המחושב וקר הרוח לא היה יוצא מגדרו להכשיל המועמדות של בייניש בדרך כל כך חריגה ובוטה, אלא אם כן היו לו סיבות טובות לכך.

מה, אם כן, היו הסיבות להתנגדותו הכל כך נמרצת של הנשיא שמגר למינוי הזה? האם שמגר יודע משהו שהציבור איננו יודע? האם הסיבות תקפות גם היום?

לא, איננו יודעים. כנראה שנגזר על הציבור להישאר רק עם הניחושים והספקולציות.

אבל אם הנשיא שמגר סבר שהתנגדותו הנחרצת למינוי בייניש תעשה רושם כלשהו על הנשיא ברק או תרתיע אותו בצורה כלשהי, כי אז יש להגיע בצער למסקנה ששמגר איננו מכיר את ברק.

ברק קיבל משמגר את שרביט הנשיא, וכעבור זמן קצר - כן ניגוד עניינים, לא ניגוד עניינים - העביר את המינוי של בייניש בריצה קלה.

אבל נשברה כאן מסורת נוספת:

אם התרגלנו איכשהו לקלישאה שלפיה "חבר מביא חבר", הנה אנו עדים למצב חדש שלא היכרנו עד היום: "נשיא מביא נשיא".

במה דברים אמורים:

מאז הקמת המדינה ועד היום לא היה מצב שבו נשיא מכהן של בית המשפט העליון יהיה מעורב, או ישתתף בהצבעה, בבחירת יורשו.

שכן, מה שתמיד קרה הוא שהנשיא, כחבר הוועדה למינוי שופטים, היה בוחר תמיד את הנשיא העתידי שיבוא אחרי יורשו.
או במילים אחרות: עד היום היה מצב שהנשיא שיורש את הנשיא המכהן נבחר תמיד על ידי אחד הנשיאים שקדמו לנשיא המכהן, וכך תמיד נמנע מצב שהנשיא המכהן בוחר את יורשו.

והנה המסורת הזו נשברה אף היא: הנשיא ברק מינה את יורשתו. ולא רק שהוא מינה את יורשתו, הוא עשה כן תוך ניגוד עניינים. האם לא ברור שבייניש חייבת לברק, רק לו, את המינוי שלה?

היש צורך למנות את שלל הפגעים הטבועים במצב עניינים שכזה?

כולנו ידענו שהתופעה שלפיה הבוס ממנה את יורשו מוכרת רק במדינות העולם השלישי.

כולנו ידענו שבמדינות מתוקנות, ראשי גופים ומערכות שלטוניות, כמו הרמטכ"ל ואחרים, אינם מעורבים, בוודאי שאינם ממנים, את יורשיהם.
אבל העיקרון האלמנטרי והחיוני הזה של מינהל תקין אינו מוכר כנראה בבית המשפט העליון.
ומה על מראית עין של מינהל תקין? בית המשפט העליון נמצא כנראה מעל הזוטות הללו.

הנה כי כן, נוצר מצב כאילו סימטרי - אבל הפוך: הנשיא שמגר, מסיבות השמורות עימו, יצא מגדרו כדי לסכל את מינוייה של בייניש. ולעומתו הנשיא ברק, תוך ניגוד עניינים חריף, יצא אף הוא מגדרו אבל כדי למנותה.

וכפי שראינו, לא רק שברק יצא מגדרו כדי למנותה, אלא שהוא דחף את המינוי בעיתוי המסויים ההוא מתוך כוונה מראש, שעל פי עיקרון הוותק, היא זו שתהיה בבוא היום נשיאת בית המשפט העליון.

האם בחירתו של ברק בבייניש, תוך ניגוד עניינים חריף, היתה הבחירה הטובה ביותר? אשרי המאמין.

האם אלמלא ברק היה לבייניש סיכוי כלשהו להגיע אי פעם לבית המשפט העליון, כל שכן להיות הנשיאה? קשה להאמין.

הנותרו בליבה של השופטת בייניש משקעים עכורים מימי המועמדות שנכשלה? יש לקוות שלא.

התוכל השופטת דורית בייניש לעמוד בנטל הכבד מאד שבקרוב יוטל על כתפיה? תוך זמן לא רב נדע.

אבל חשוב שלא לשכוח:

השופטת שעתידה לשבת בעוד כשנה על כסאו של נשיא בית המשפט העליון מגיעה לתפקיד החשוב ורב העוצמה הזה הודות למי שמינה אותה לתפקיד תוך ניגוד עניינים חמור - אהרון ברק, ולמרות התנגדותו החריפה של איש בעל מעמד מיוחד, שאין עוררין על ניקיון שיקוליו - מאיר שמגר.

נוצר ביום: 28/08/2005 | עודכן ביום: 28/08/2005 20:28:12
http://www.nfc.co.il/archive/003-D-11765-00.html?tag=22-10-35

__


לחץ כאן » 125. משטרת ישראל: החלום, ושברו            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 אוקון מסביב לשעון ושום דבר לא יעצור אותו להגיע לעליון!! פילוביץ שחף 11.02.05 09:26 כותרת
   ''למצות את הדין עם יחזקאל בייניש'' (בעלה של השופטת...) פילוביץ שחף 11.02.05 11:06 1
      ''חמישה בעקבות הפטיש'' - מינוי שופטים לבית משפט העליון פילוביץ שחף 18.03.05 12:25 33
   מה הסתיר השוטר מס' 1? פילוביץ שחף 20.02.05 02:08 2
      מח''ש פתחו את התיק מחדש-פרשת המינוי הבעייתי של המפכ''ל פילוביץ שחף 20.02.05 07:49 3
          מי רצח את פנחס בוחבוט ומה הקשר שלו לפרשת קראדי/לוי פילוביץ שחף 22.02.05 02:41 5
              חיסול ''כמו בסרטים'' - בבית החולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:22 10
              חקירת ה''חיסול בבית החולים'' - במבוי סתום פילוביץ שחף 25.02.05 22:24 11
              תל השוטר /אפרים סידון פילוביץ שחף 25.02.05 22:26 12
              למרות חשש לחייהם - העדים לרצח בוחבוט אינם מאובטחים פילוביץ שחף 25.02.05 22:52 13
              הודעה לילית: יש לך רימון רסס - מתחת למכונית פילוביץ שחף 25.02.05 22:54 14
              המשך מדיניות החיסולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:56 15
              הם יורים גם בילדים פילוביץ שחף 25.02.05 23:41 16
              אכל אותה פילוביץ שחף 25.02.05 23:46 17
              מתוך ''הערות קטנוניות'' ב''הצופה'' 11.3.05 פילוביץ שחף 13.03.05 22:06 27
              הארץ: טענה - רוצח נמלט בגלל ויכוח בין המשטרה לפרקליטות פילוביץ שחף 11.05.05 00:19 81
      מעריב - ''פרשת הקצין והפוליגרף'' פילוביץ שחף 22.02.05 10:49 6
      הקשר בין משפ'/ פרי (פרינאן) לבין פרשת קראדי ורצח בוחבוט פילוביץ שחף 16.03.05 00:21 29
      בקרוב תחשף ''רעידת אדמה במשטרה'' פילוביץ שחף 01.04.05 07:14 40
          ידיעות אחרונות: ''מפקד היאחב''ל גילה - פרשה חמורה שתחשף פילוביץ שחף 02.04.05 17:42 43
          חשד: ''משפחת פשע שיחדה קצין בכיר במשטרה'' פילוביץ שחף 03.04.05 08:10 44
          טענה: ראש הימ''ר בדרום קיבל שוחד ממשפחת פשע פילוביץ שחף 03.04.05 17:13 45
          גורמים בדרום: ''תופרים תיק'' לנצ''מ לוי ולמפכ''ל פילוביץ שחף 03.04.05 19:20 47
          ערוץ7: ''קריאות להדיח את ניצב לוי מתפקידו'' פילוביץ שחף 03.04.05 21:29 48
          הארץ: רעייתו של נצ''מ לוי: ''מנסים להלביש עליו תיק'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:00 49
              ''יורם לוי לא מושחת, הוא קורבן'' פילוביץ שחף 09.04.05 08:15 57
              מעריב: נצ''מ יורם לוי יחקר במח''ש לראשונה בשבוע הבא!! פילוביץ שחף 15.04.05 08:25 64
                  ניצב משנה יורם לוי ייחקר היום במח''ש פילוביץ שחף 17.04.05 10:32 67
          מעריב: ''בינתיים נצ''מ יורם לוי ממשיך בתפקידו !!'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:12 50
          הצופה: מקורבים למשפחת שרון קשורים לפרשת השחיתות במשטרה פילוביץ שחף 04.04.05 11:46 51
          מעריב - ''השר עזרא: שוטר שסרח - לחקירה'' פילוביץ שחף 05.04.05 06:06 53
          נצ''מ אמיר גור טוען : ''נצ''מ יורם לוי מסוכן!!'' פילוביץ שחף 06.04.05 04:15 54
              נצ''מ אמיר גור מונה לחקור את עלילת הקצינים נ' מפקדם פילוביץ שחף 15.04.05 08:42 65
              נצ''מ אמיר גור מונה לתת-ניצב וקודם לתפקיד מפקד מתפ''א פילוביץ שחף 26.09.08 11:00 213
          הארץ: מידע חדש בפרשת נצ''מ לוי: הסורק המשטרתי מוחזק פילוביץ שחף 08.04.05 06:33 55
          ידיעות אחרונות: ''מה רודף את סנ''צ יורם לוי?!'' פילוביץ שחף 08.04.05 15:16 56
          הארץ: קראדי: מינויו של נצ''מ יורם לוי נעשה ללא דופי פילוביץ שחף 09.04.05 11:14 58
      הערב בתכנית עובדה המשך החשיפה בפרשה........ פילוביץ שחף 02.04.05 15:40 42
          עו''ד עמיר/בא כוחם של משפ' פריניאן-'ההר יוליד עכבר' פילוביץ שחף 03.04.05 17:58 46
          הארץ: ''תיק החקירה נגד נצ''מ יורם לוי בחשד לקבלת שוחד פילוביץ שחף 11.05.05 06:55 82
      לא יאומן! חלק מהמסמכים הקשורים ל''פרשת לוי'' נעלמו. פילוביץ שחף 04.04.05 20:57 52
          משה נוסבויום: כל המסמכים מתיק החקירה נעלמו מהתיק פילוביץ שחף 02.08.05 21:20 138
      ''הסגרה וקוץ בה'' - מה האינטרס של ארגנטינה בעסקה זו?? פילוביץ שחף 11.04.05 15:48 60
          האלמנה של דרק רוט: השאירו את הרוצח בארגנטינה פילוביץ שחף 07.08.05 10:38 141
          ד''ר דנה פוגץ': הסכמת הפרקליטת לעסקת ההסגרה, תמוהה פילוביץ שחף 08.08.05 17:08 143
          רוצחו של דרק רוט יוסגר וירוויח שחרור מוקדם בעוד 4 שנים פילוביץ שחף 10.08.05 16:59 144
          השופט עדי אזר שנרצח, דן בתיק 11 יום לפני הירצחו....... פילוביץ שחף 16.09.05 17:59 180
          משפחת דרק רוט: ''מתנגדים להסכם עם ארגנטינה'' פילוביץ שחף 25.09.05 15:59 189
          ארגנטינה תסגיר לישראל את רוצחו של נהג המונית דרק רוט פילוביץ שחף 06.11.07 21:15 209
          משרד החוץ: לא נבקש מארגנטינה את הסגרת הרוצח בן-איבגי פילוביץ שחף 06.12.07 22:28 210
          אחרי שמונה שנים: רוצח דרק רוט יוסגר לישראל פילוביץ שחף 09.05.12 20:19 216
          רוצח דרק רוט משה בן איבגי יוסגר בקרוב לישראל פילוביץ שחף 30.10.13 16:18 217
      הותר לפרסום: צחי בן אור - שוטר שרצח את פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 01.08.05 19:28 131
          מי שלח ומי נשלח לרצוח את רוצחו של פנחס בוחבוט במקסיקו?? פילוביץ שחף 01.08.05 23:07 132
          מעריב: ''כך התגלגלה פרשת בן-אור השוטר הרוצח שנרצח'' פילוביץ שחף 02.08.05 09:09 133
          מי הדליף למשפ' פריניאן שה-יאחב''ל באים לעצור אותם?? פילוביץ שחף 02.08.05 09:17 134
          ח''כ פינקלשטיין: לחקור מעורבות עמרי בפרשת השוטר הרוצח פילוביץ שחף 02.08.05 17:16 136
          המשטרה ביקשה איסור פרסום 4 שנים אחרי הרצח פילוביץ שחף 03.08.05 07:53 139
          אהוד ברק קורא להקים ועדת חקירה ממלכתית לפרשת פריניאן פילוביץ שחף 08.08.05 16:22 142
          המשטרה עצרה הערב את האחים פריאניאן !! פילוביץ שחף 30.08.05 22:06 170
          המשטרה הציעה לחשוד ברצח לשמש עד מדינה נגד האחים: פילוביץ שחף 06.09.05 23:21 176
          עוד משפ' פריניאן: ''בימ''ר דרום יעופו ניצוצות וראשים'' פילוביץ שחף 09.11.05 21:49 200
      גומה חסין פילוביץ שחף 02.08.05 13:31 135
      פרשת פריניאן - ועדת הבדיקה תחל לפעול תוך כמה שבועות פילוביץ שחף 05.09.05 02:25 173
          רשמי: הציבור מוזמן למסור כל מידע בפרשת פריניאן/צ.בן-אור פילוביץ שחף 14.12.05 19:13 205
      בתאריך 4.9.05 כינס היועמ''ש מזוז ישיבה בפרשת פרינייאן פילוביץ שחף 20.09.05 22:40 184
      שמעון אלמקייס (שות' של בן-אור) הואשם ברצח פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 23.09.05 20:35 188
      אשקלון: בן 24 נרצח ביריות; החשוד נמלט מהמקום פילוביץ שחף 30.09.05 20:33 192
   הרב מצגר ייחקר היום באזהרה במשטרה פילוביץ שחף 20.02.05 07:54 4
      ''האזרח אייזנברג ומלחמתו בעוולה'' פילוביץ שחף 18.03.05 19:06 34
   בוקי נאה: ''ההר הוליד עכבר'' (פרשת רוזנשטיין) פילוביץ שחף 23.02.05 22:52 8
   לינדנשטראוס/ביהמ''ש בחיפה: יש עשבים שוטים אצל השופטים פילוביץ שחף 25.02.05 12:37 9
      20 ח''כים הציעו את השופט לינדנשטראוס לתפקיד מבקר המדינה פילוביץ שחף 09.05.05 14:32 77
   עורכי הדין: נעתור לבג''ץ נגד השופטים פילוביץ שחף 04.03.05 06:13 18
   עו''ד אביגדור פלדמן מסברה ושתילה ועד ג'נין ג'נין !! פילוביץ שחף 07.03.05 01:44 19
   מזוז: שרון, גורלובסקי, משפ' שריד ועו''ד דוויד וינר ז''ל פילוביץ שחף 10.03.05 07:24 20
      'דויד וינר ז''ל נפל על חרבו כשם ששאול המלך נפל על חרבו' פילוביץ שחף 10.03.05 08:45 21
          יו''ר לשכת עו''ד: להקים ועדה להדחת שופטים פילוביץ שחף 10.03.05 18:54 22
          יצחק רובין וטקניוז הפקות מזמינים: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 27.03.05 22:25 37
              אתמול נלמד במכללה למשפטים הסרט: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 10.05.05 04:45 79
          נותנים במה לתרבות - כתבה בפורטל התרבות הישראלי פילוביץ שחף 01.04.05 21:59 41
          ישיבה מיוחדת לזכרו של ד`ר דיויד וינר ז”ל = ועדת חוקה !! פילוביץ שחף 11.04.05 07:08 59
          מחר הסרט שיגולל הרשעת שווא ברצח פילוביץ שחף 12.04.05 17:35 61
          זמיר: ''כל המערכת התגייסה להרשיע חף מפשע'' - עמוס ברנס פילוביץ שחף 14.04.05 22:54 62
          ''רצח לכל החיים'' - עו''ד אלי זוהר הנחה את פאנל הדיון פילוביץ שחף 21.04.05 11:28 71
          היועמ''ש שגה בעדותו במשפט רצח השופט אזר פילוביץ שחף 14.09.05 07:01 178
          האם שופטת בית המשפט המחוזי דפנה אבניאלי תומכת ברצח.. פילוביץ שחף 16.09.05 13:59 179
          פסק דין שדחה בקשה לשדר קלטות חקירה של עו''ד דויד וינר פילוביץ שחף 11.11.05 09:09 202
              תמליל חקירתו של עו''ד/ד''ר דוויד וינר לפני מותו פילוביץ שחף 27.07.07 01:02 208
          לשר המשפטים: הזמנה לחוקק חוק נגד ''תפירת תיקים'' פילוביץ שחף 04.07.07 23:29 207
   תקדים יחזקאל בייניש של מזוז הופך לטענת הגנה של עבריינים פילוביץ שחף 10.03.05 19:54 23
      בייניש. עבריין עם הכשר של היועמ''ש פילוביץ שחף 11.03.05 07:51 24
      איתן רוב: 'החלטת היועמ''ש בעניין בייניש, חריגה מהנורמה' פילוביץ שחף 21.03.05 22:30 35
          משרד המשפטים: ההחלטה בנושא עו''ד בייניש אינה תקדים פילוביץ שחף 24.03.05 04:14 36
      בייניש דנה במינוי עו''ד שייצגה את בעלה !! פילוביץ שחף 30.03.05 09:12 38
      יעקב כ''ץ : התקדים המסוכן של יחזקאל ביניש פילוביץ שחף 09.07.05 15:19 118
     עו''ד יוסי דר : ''בייניש - נשיאה בדרך משובשת'' פילוביץ שחף 28.08.05 22:19 164
   השופט אדלר נתפס בביצוע עבירה של שיבוש מהלכי משפט פילוביץ שחף 11.03.05 10:44 25
   ''גלאט-ברקוביץ' הורשעה בעסקת טיעון ותיקנס'' פילוביץ שחף 13.03.05 10:53 26
   השופטת איחרה והמציאה פרוטוקול פילוביץ שחף 14.03.05 15:05 28
      השופטת הילה כהן הורשעה בהתנהגות שאינה הולמת שופט פילוביץ שחף 16.08.05 10:42 145
      השופטת (הילה כהן) שפיברקה פרוטוקולים קיבלה פרס: פילוביץ שחף 17.08.05 12:16 148
      עו''ד יוסי דר: השופטת הילה כהן חייבת ללכת !! פילוביץ שחף 21.08.05 18:56 153
      זאב סגל: שופטת בניגוד לחוק פילוביץ שחף 22.08.05 10:52 154
      מדוע חשין מפחד מהשופטת הילה כהן ? פילוביץ שחף 23.08.05 11:48 155
      אהרון ברק הציע לשופטת הילה כהן לפרוש מרצונה פילוביץ שחף 23.08.05 17:24 156
      עו''ד שמחה ניר: ''הילה, אל תושיטי להם צוואר!'' פילוביץ שחף 24.08.05 19:24 158
          השופטת הילה כהן צפויה לסרב להתפטר פילוביץ שחף 30.08.05 13:28 169
      שופטי בית המשפט העליון בדימוס מתביישים במוסר המעוות פילוביץ שחף 29.08.05 20:03 167
      עדנה ארבל סגרה תיק להילה כהן, ללא סמכות...האמנם?! פילוביץ שחף 09.09.05 07:53 177
      מבוכה במשרד המשפטים: אין רוב להדחת השופטת הילה כהן פילוביץ שחף 22.11.05 17:53 204
   פרשת תיק אפרסק: 'לסלק את שניהם גם יחד-המפד''ל והמפכ''ל' פילוביץ שחף 17.03.05 22:06 30
      פרשת תיק אפרסק: ''כיפה מול מצחייה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:21 31
      פרשת תיק אפרסק: ''הפרשה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:23 32
      ח''כ/הרב פורוש (הבן): ''ועדה לחקירת תפקוד המשטרה'' פילוביץ שחף 02.06.05 21:00 106
      מאיפה המימון של אברהם בורג לרכוש את התעשיה הצבאית?? פילוביץ שחף 18.09.05 16:41 181
          ה''בן'' המאומץ חושף את שיניו המחודדות...תזכורת: פילוביץ שחף 30.07.10 06:46 215
          NRG: אברום בורג: ''לישראל יש נשק גרעיני'' פילוביץ שחף 06.12.13 07:22 219
      משהו על אברהם בורג פילוביץ שחף 22.09.05 22:30 187
      ''אהוד ברק ברח (לא לקח) ואברום בורג לקח'' פילוביץ שחף 06.10.05 00:31 194
   מעריב: ''יוזמה - לינדשטראוס מבקר המדינה הבא'' פילוביץ שחף 31.03.05 08:27 39
      החצר של בייניש : עו''ד דן מרידור לכהונת שופט עליון !! פילוביץ שחף 15.04.05 08:18 63
          לא רציתם את דן מרידור בפוליטיקה תקבלו אותו כשופט עליון פילוביץ שחף 16.04.05 08:20 66
          מרדכי גילת על אהרון ברק: ''פשוט מנותק. הוא חלק מהבעיה.. פילוביץ שחף 21.04.05 15:00 72
              אהרון ברק פוגע בדמוקרטיה פילוביץ שחף 21.04.05 18:42 73
                  מי יחליף את השופט לינדרשטראוס בתפקידו כנשיא ביהמ''ש פילוביץ שחף 26.05.05 00:39 95
                      השופטת בלהה גילאור הפכה החלטה קודמת - הושפעה מהפרסומים פילוביץ שחף 26.05.05 05:33 97
                      השופטת בלהה גילאור היתה אחת המועמדות לעליון שהופיעה פילוביץ שחף 26.05.05 05:50 98
                      בתו של מבקר המדינה החדש = רשמת בבית המשפט בנצרת פילוביץ שחף 27.05.05 14:33 101
      מבקר המדינה השופט (בדימ.) אליעזר גולדברג מסיים תפקידו פילוביץ שחף 20.04.05 16:01 69
          השופט אליעזר גולדברג מונה לנציב התלונות על השופטים פילוביץ שחף 28.08.08 14:03 212
      חוק לבחירת מבקר המדינה - התשי''ח 1958 פילוביץ שחף 12.05.05 00:09 83
      השופט לינדנשטראוס הוא המועמד היחיד למבקר המדינה פילוביץ שחף 16.05.05 08:21 86
      השופט מיכה לינדרשטראוס עסקן מפא''י ועוזרו של פרס לשעבר פילוביץ שחף 16.05.05 20:39 87
          מבקר המדינה החדש: ''אני האיש הנכון להלחם בשחיתות'' פילוביץ שחף 26.05.05 06:47 99
      השופט לינדנשטראוס נבחר לתפקיד מבקר המדינה !! פילוביץ שחף 26.05.05 00:55 96
   ''הנוכלים האמיתיים עדיין חופשיים'' פילוביץ שחף 18.04.05 10:28 68
   צוות מקצועי קובע: להגביל האזנות סתר פילוביץ שחף 21.04.05 09:25 70
   שחיתות בצמרת: בתה של בייניש מונתה לפרקליטה, בלא מכרז פילוביץ שחף 06.05.05 16:55 74
      ''השופט איתן מגן שיגר לפרקליטות מסר ציבורי מהדהד..... פילוביץ שחף 09.05.05 20:42 78
      מי השקרן, אהרון ברק או שמואל הולנדר ?? פילוביץ שחף 18.05.05 02:52 89
          נציב שירות המדינה: יש מכרזים פגומים בשירות המדינה פילוביץ שחף 26.01.10 21:16 214
      המעשים המגונים של ארבל פילוביץ שחף 02.07.05 10:50 115
      כתב התנגדות למינויה של הגב' עדנה ארבל למשרת שופטת פילוביץ שחף 02.07.05 17:28 116
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 05.02.07 10:39 206
   שהצבא הפך 'ממכשיר ניטרלי בשירות המדינה לגוף הנושא אופי wsoft 03.01.08 12:33 211
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:28 218


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות