גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6449 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6449   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
   13:59   16.09.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  179. האם שופטת בית המשפט המחוזי דפנה אבניאלי תומכת ברצח..  
  תגובה עבור הודעה מספר 21
 

האם שופטת בית המשפט המחוזי דפנה אבניאלי תומכת ברצח השופט עדי אזר ?עדי אזר נרצח כי לא הייתה כל אלטרנטיבה מעשית וסבירה לקבל משפט חוזר
דוד הכהן 16.09.2005 3:38

בפסק דין שנתנה אתמול שופטת בית המשפט המחוזי בת"א, ד"ר דפנה אבניאלי, היא מבקשת לחסום את דרכו של האזרח להיפרע משופטים שהתרשלו וסרחו באמצעים משפטיים, ובכך להותיר להם רק ברירה אחת ויחידה: לפגוע בהם פיזית. האם זו הדרך הראויה ? האם נוכל לבוא בטענות אל אזרח שכל שערי הצדק נחסמו בפניו ורק פגיעה פיזית בשופט ובבני משפחתו היא הדרך היחידה שלו להיפרע מהשופט שפגע בו שלא כדין? סבורני שתמיכתה של השופטת אבניאלי במעשים כדוגמת רצח עדי אזר חייב להדליק נורה אדומה. זו ראייה חד מימדית הרואה רק את טובת הצד האחד ומתעלמת מהתוצאה המתחייבת והמתבקשת משלילת כל האלטרנטיבות האחרות מהצד השני.

אתמול התפרסמה בעיתון גלובס ידיעה מעניינת של עו"ד נועם שרביט:

"החסינות השיפוטית פורשה במשך שנים רבות כחסינות מוחלטת, שאינה מאפשרת הגשת תביעה נגד שופט, גם אם פעל בזדון או בחוסר תום-לב וגרם לאדם אחר נזק. פעם אחר פעם נקבע, כי הרצון להגן על השופטים מפני הפעלת סנקציות אישיות כלפיהם, והשאיפה להבטיח חופש פעולה לשופטים במילוי תפקידם השיפוטי, גוברים על הצורך לפצות את הנפגע מעוולה שיפוטית.

הן במשפט הישראלי והן במשפט האנגלו-אמריקאי, החסינות חלה גם אם מדובר בנזקים חמורים ביותר, כגון תקופת מאסר ממושכת או תשלום סכום כספי נכבד, שהושתו על הניזוק שלא כדין, עקב מניעים אישיים פסולים של השופט. החסינות המוחלטת היא, בלא ספק, מקוממת אולם יש לה גם כמה צידוקים שקשה להתעלם מהם, ובין היתר הצורך למנוע פגיעה בתפקודו של השופט ובעצמאותו, מניעת פגיעה באמון הציבור, קיומם של סעדים חלופיים ועוד.

עם זאת, אחרי חקיקת חוק יסוד כבוד האדם, החסינות השיפוטית המוחלטת אינה כה מוחלטת, והחלו להיפער בה בקיעים, לאחר שנשמעו קולות הקוראים לאפשר הגשת תביעות נזיקין, במקרים חריגים של פעולה בזדון ממניע פסול מצד השופט, או תוך חריגה מודעת מסמכות.

לפני ארבע שנים עסק בית המשפט המחוזי בירושלים לראשונה בשאלת היקפה של החסינות השיפוטית (הלכת פרידמן), וקבע כי ניתן לתבוע את המדינה "במקרים קיצוניים מאוד של רשלנות בוטה מאוד".

בהלכת פרידמן הוגשה תביעה נגד המדינה כמעבידתו של ראש ההוצאה לפועל. נטען בה, כי ראש ההוצל"פ התרשל, כאשר הוציא נגד התובע פקודת מאסר למשך 21 יום בשל חוב מזונות, על סמך בקשה שלא נתמכה בתצהיר, ומבלי שבדק את הנתונים בתיק. הלכה זו, שבקשת רשות ערעור עליה נדחתה, משמשת כתקדים המנחה (אך לא מחייב) גם היום והיא יושמה ע"י בתי המשפט השונים.

עם זאת, בפסק דין שנתנה אתמול שופטת בית המשפט המחוזי בת"א, ד"ר דפנה אבניאלי, היא מבקשת לסטות מהלכה זו ולהרחיב את חסינות השופטים. בפני אבניאלי הובאה תביעה של חברת יאיר.ש.שיווק בע"מ, באמצעות עו"ד יחזקאל סיבק, שתבעה מהמדינה פיצוי בסך 125 אלף שקל, בטענה שראש ההוצל"פ התרשל במילוי תפקידו, והורה על עיקול ותפיסת כלי רכב השייך לה, שלא כדין. לטענתה, בתיפקוד ראש ההוצל"פ ופקידי לשכתו התגלו שבעה כשלים חמורים, המצביעים על רשלנות רבתי והפרת חובה חקוקה, ומשכך הם אינם נהנים מחסינות.

בין היתר נטען, כי פקידי ההוצל"פ התרשלו בכך שקיבלו בקשה לביצוע הליך של תפיסת רכב, ללא תצהיר תומך, לא העבירו באותו יום לראש ההוצל"פ את ההתנגדות שהגישה החברה, ואף לא איפשרו לנציגי החברה לפעול לשחרור הרכב ביום תפיסתו. השופטת דחתה את הטענות וקבעה כי לא היתה כל התרשלות. לכן, לא נדרשה אבניאלי לדון בשאלת חסינותם כעובדי ציבור. באשר לראש ההוצל"פ נטען, בין היתר, כי לא היה מקום להתייחס לבקשה לתפיסת הרכב, שכן זו לא נתמכה בתצהיר.

המדינה טענה מנגד, באמצעות עו"ד אריאל אררט, כי ראש ההוצל"פ לא התרשל כלל, וגם אם היתה רשלנות, הרי שהוא נהנה מחסינות. השופטת אבניאלי ציינה, כי לראש ההוצל"פ מעמד מיוחד, וכי "מאחר שאין מדובר בשופט, אלא באדם המבצע פעולות שיפוט, החסינות המוקנית לו מכונה חסינות מעין-שיפוטית, בין אם מדובר בפעולה שיפוטית ובין אם מדובר בפעולה מינהלית". למרות שקבעה כי "ספק אם המחוקק התכוון להעניק לראש ההוצל"פ חסינות כה נרחבת", הרי שהכינוי "חסינות מעין שיפוטית" הוא מטעה, ולמעשה מדובר בחסינות שיפוטית טהורה ומוחלטת.

השופטת אבניאלי, שכתבה את עבודת הדוקטורט שלה בנושא "גבולות החסינות השיפוטית", ושנתיים אחר כך אף הוציאה ספר בנושא ("חסינות אישי ציבור"), קבעה כי לדעתה "לא היה מקום לפרוץ את הגדר ולפעור בה פתח רחב, המאפשר הגשת תביעה נגד המדינה במקרה של רשלנות רבתי, כפי שנקבע בעניין פרידמן. קביעה זו מזמנת הגשת תביעות סרק ע"י תובעים, המתיימרים לסווג כל פעולה שיפוטית כנגועה ברשלנות רבתי". (ונגד רופאים לא ככה? נגד עורכי דין לא ככה? ונגד רואי חשבון לא ככה? ממתי שופטת מוסמכת לקבוע פרוטקציה וחסינות לעצמה במסגרת פסק דין בעניין הנוגע לה ולכל חבריה? - ד.ה)

לדבריה, יש מקום להרחיב את החסינות. "ראוי לאפשר הגשת תביעה נגד המדינה רק באותם מקרים חריגים ומקוממים, של פעולות המבוצעות בזדון, או תוך חריגה מודעת מסמכות מצד השופט. מקרים אלה נופלים לקטגורית ההחלטות הבאושות, שמן הראוי לגנותן ולפצות את הנפגע על הנזק שנגרם לו בעטיין. מקרים אלה, ואלה בלבד, מצדיקים חיובה של המדינה באחריות למעשיו של השופט שסרח".

עם זאת, היא לא נדרשה ליישם הלכה למעשה את עמדתה, המנוגדת להלכת פרידמן. "בין אם נאמץ את הגישה המצמצמת - לפיה זכות התביעה מוקנית רק במקרה של זדון או חריגה מודעת מסמכות, ובין אם נאמץ את הגישה המרחיבה - לפיה זכות התביעה מוקנית במקרה של רשלנות רבתי, אני סבורה כי לא עלה בידי התובעת לגולל את האבן ולבוא בשער". לדבריה, "התובעת לא הוכיחה, כי הפעולות שבוצעו ע"י ראש ההוצל"פ מלמדות על רשלנות רבתי מצידו. לכל היותר הוכח, כי מדובר בפעולות שמקורן ברשלנות רגילה - שאינה מקימה זכות תביעה נגד המדינה".

אבניאלי קבעה, כי "ראש ההוצל"פ שגה ואף התרשל בכך שנענה לבקשה לתפיסת הרכב, לפני מתן אזהרה לחייב - מבלי שהונחה בפניו בקשה הנתמכת בתצהיר. מה טעם מצא ראש ההוצל"פ להיענות לבקשה סתמית זו, שלא נתמכה בתצהיר והוגשה שבועיים בלבד לאחר ביצוע העיקול ברישום, לא אדע". מאחר שיש כמה ראשי הוצל"פ ללשכה בת"א, לא ידעה אבניאלי מי הוא הרשלן, משום ש"ששמו, למרבה הפליאה, לא נזכר באף אחת מההחלטות שצורפו ע"י הצדדים".

לדבריה, "אין ספק, כי מדובר בהחלטה מוטעית, הנובעת מרשלנותו של ראש ההוצל"פ", אולם "המדינה אינה אחראית לכל טעות או פגם שנפלו בהחלטותיהם של העוסקים במלאכת השיפוט. הטלת אחריות גורפת מעין זו אינה אפשרית. במקרים חמורים יותר כבר מצאו בתי המשפט, כי התנהגותו של ראש ההוצל"פ אינה עולה כדי רשלנות רבתי".

הסתייגותה של אבניאלי מהלכת פרידמן באה לידי ביטוי בנקודה נוספת. השופטים יהודית צור, ורדי זיילר ודוד חשין, קבעו שם כי אין מניעה שתוגש תביעה נגד המדינה כמעבידתו של ראש ההוצל"פ, האחראית באחריות שילוחית למעשיו ולהחלטותיו. אבניאלי סבורה מנגד, כי "מדובר באחריות ישירה של המדינה ולא באחריות שילוחית. האחריות הישירה מבוססת על חובתה של המדינה במישור השלטוני - להבטיח קיומה של רשות שופטת נטולת משוא פנים, ולמנות שופטים המסוגלים למלא את תפקידם ביעילות ובנאמנות". זאת, מאחר שלא מתקיימים יחסי עובד-מעביד בין השופט למדינה.

"קשת האפשרויות לחיובה של המדינה באחריות ישירה", הוסיפה, "אינה מצטמצמת רק למקרה בו ביצע שופט או ראש ההוצל"פ עוולה ספציפית, אלא האחריות חלה עליה גם במקרה שבו מדובר בשופט שאינו ראוי לשמש בתפקידו, או בשופט שתפקודו לקוי, כגון שופט המשהה מתן פסק דין במשך שנים רבות, או שופט המתעמר בבעלי דין" (ת.א. 199207/02)."

האם פגיעה פיזית בשופט היא הדרך היחידה הניצבת בפני אזרח המבקש צדק?

לפי שיטת השופטת אבניאלי ומערכת המשפט בישראל, הדרך היחידה להיפרע משופט פושע היא על ידי נקמה אישית, בו, בגופו ובמשפחתו. שהרי לפי שיטת אבניאלי, שערי בית המשפט חסומים בפני אזרח המבקש לעשות צדק עם שופט שסרח.

אכן, מסכים אני עם אבניאלי כי רצח שופט או פגיעה פיזית בו ובמשפחתו זה באמת אמצעי מרתיע ואפקטיבי יותר, וככל שיורחב השימוש הזה באקטיביזם האזרחי הזה, נזכה להיפטר ביעילות יתירה משופטים עבריינים שיזכו למשפטים פיקטיביים ולהעברה למקום כהונה אחר במקום לשלם את המחיר על עבירותיהם.

אך אני סבור שבסופו של חשבון על מערכת המשפט והמחוקק לספק אלטרנטיבה אנושית יותר לחיסול חשבונות עם שופטים עבריינים שסרחו ופגעו באזרחים פגיעות אנושות.

ולכן - אני חולק על דעתה של השופטת אבניאלי. רצח ופגיעה פיזית אישית נגד שופט אינו חייב להיות האמצעי היחידי שיש בידי האזרח הפגוע להיפרע משופט עבריין.

חשוב שהציבור כולו והשופטים בראשם יבינו כי ההגנה הטוטאלית הזו על שופטים היא כמו חיבוק השטן לבנו: "שחיבקו וחיבקו עד שחנקו והרגו" ואני קורא למחוקק ולשופטים למנוע את התוצאה המתבקשת הזו.

מותר וראוי ואפילו כדאי למערכת המשפט לאפשר לאזרחים שנפגעו אלטרנטיבה אנושית יותר. כגון פניה לערכאות שיפוטיות. אחרת, לא נוכל לבוא בטענות לאזרחים הזכאים לפיצוי וזכאים לנקמה בשופטים שסרחו אך דלתות הנקמה והענישה הממסדית נעולות בפניהם.

מדוע לא עוצרים את דפנה אבניאלי על שביצעה עבירה פלילית ?

פסק דין זה של הגב' אבניאלי מהווה עבירה חמורה על החוק. שכן החוק אוסר על שופט לדון ולפסוק בעניין שיש לו בו אינטרס אישי.
וחסינות של שופט מפני תביעות זה לא משהו ששופט מוסמך להחליט עליו כלפי עצמו וכלפי חבריו הקרובים.

מדוע דפנה אבניאלי עדיין לא בבמעצר ובחדרי החקירות של מפלג הונאה על פסק הדין שהיא נתנה תוך איסור מפורש בחוק להכריע בעניינים שבהם לשופט יש נגיעהואינטרס אישי? היא ביצעה בפסק הדין הזה עבירה פלילית חמורה ומפורשת על החוק האוסר על שופט לדון בעניין שעשויה לצמוח לו טובת הנאה אישית ממנו!

הרי גם הרופאים ישמחו לספק אלף תירוצים מדוע אסור להגיש נגדם תביעות על רשלנות רפואית מאותן סיבות ממש. גם עיתונאים ישמחו לפסוק שאין לתבוע אותם תביעות דיבה, מאותן סיבות ממש שאסור להרפות את ידם ממלאכת הקודש החשובה שלהם. גם כל שיפוצניק וקבלן ישמח לכתוב פסק דין האוסר על האזרחים להגיש נגדו תביעות אישיות על רשלנו מקצועית. זה באמת מטריד כשחייבים לשאת באחריות אישית למעשים אישיים.

איזה מזל שהציבור מטומטם ולא נוקט גם הוא אקטיביזם אזרחי

יש לי רק דברי שבח והלל על האיפוק והריסון של הציבור בישראל, שלמרות הנורמה העבריינית של השופטים, רק שופט אחד נרצח עד כה.

איך עד עצם היום הזה עמוס ברנס, נאשמי מע"צ, עיזאת נאפסו ועוד אלפים כמותם שבטח נרקבים בכלא על לא עוול בכפם ובלי אלטרנטיבה מעשית לקבל משפט צדק, לא לקחו איתם לקבר החי את השופטים שעשו להם את מה שעשו - זו ברכה וחייבים לשבח אותם על האיפוק העילאי הזה. זה אמנם נובע מטימטום, אבל אני נושם לרווחה. זה הוא טימטום מבורך של ציבור פראיירים.

אני מתפלל שהמצב לא יתדרדר לסיטואציה שאבניאלי כופה על הציבור כולו, לפיו חיסולי שופטים הם האמצעי היחידי להשיג צדק במערכת משפטית החוסמת כל אלטרנטיבה דיונית מעשית ואפקטיבית לתביעות נזיקין, ולמשפט חוזר.

מה תרומתו של אהרון ברק לרצח עדי אזר ?

אם יסתבר שבאמת זוזיאשוילי רצח את השופט עדי אזר כדי לנסות להשיג משפט חוזר, לא אוכל להגיד שהדין מאפשר לו אלטרנטיבה יעילה יותר להשיג משפט חוזר, כך שאפילו לכעוס עליו לא נהיה זכאים, כי האשמים בזה שפקק מתפוצץ מהבקבוק זה הגאזים ולא הפקק... ואם יסתבר שבאמת אזר נרצח כי סירבו לאפשר לזוזיאשוילי משפט חוזר על פשע שהוא לא ביצע לטענתו, אז מי שרצח את עדי אזר זה השופט אהרון ברק, שסירב לבקשתו של זוזיאשוילי, על פי הכלל המשפטי שכל אדם אחראי לתוצאה המסתברת של מעשיו ומחדליו. ומה כבר יכול היה זוזיאשוילי לעשות, חוץ מהמעשה הקיצוני הזה, כדי לזכות במשפט חוזר?

אהרון ברק חוסם באלף פילפולים ומניפולציות פתלתלות בשם קדושת סופיות הדיון, במאות מקרים ובדרך של "מעשים דומים ושיטה", כל אפשרות מעשית לקיים משפט חוזר ממאות נאשמים שבמקרה שלהם ברור כי הם הורשעו בטעות, בכזב או כתוצאה מתפירת תיק ותיאום עדויות שקר כנהוג במשטרה, בשב"כ ובפרקליטות בהרבה מאוד מקרים.

כשמקרים מסתבכים והפרשיות עומדות להתפוצץ בסירחון גדול, אהרון ברק תופר עיסקאות שוחד לנאשמים וסוגר את התיקים בשקט, הרחק מעיני הציבור והתקשורת, באמצעות עיסקאות טיעון פסולות ופליליות.

אם זוזיאשוילי אכן יסתבר כאשם (לי נראה שכל ההאשמה נגדו מזוייפת, ועובדה שמזוז כבר נתפס במתן עדות שקר חמורה בשני נושאים מהותיים במשפטו -באחד כבר הודה ש"טעה"- במשפט של עדי אזר) אז אהרון ברק יסתבר אוטומטית כעבריין העיקרי האחראי לרציחתו של עדי אזר. כפי שהוא בעצמו קבע, כי אדם נושא באחריות פלילית לתוצאה המסתברת של מעשיו ומחדליו.

אני לא מאשים את אהרון ברק שהוא לחץ על ההדק. הרי הפרקליטות גם לא מאשימה את זוזיאשוווילי שהוא לחץ על ההדק. אהרון ברק בישל, זוזיאשוילי הגיש, ומישהו אחר ביצע רצח מושלם של שופט שלאף אחד במערכת המשפט לא באמת איכפת שנרצח. הם יודעים משהו שהציבור לא ראוי לדעת...

לעזאזל עדי אזר ולעזאזל דיויד וינר. העיקר שאהרון ברק סופר את מליוני הדולרים שהוא סידר לבת שלו להרוויח מגישורים, ושהוא סידר לבן שלו להרוויח מייעוץ משפטי פיקטיבי.
http://www.global-report.net/a.php?c=gg&a=1943931&rc=il


תזכורת:

30 לרצח השופט עדי אזר - זוכרים?
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6023&forum=gil&omm=0
21. 'דויד וינר ז''ל נפל על חרבו כשם ששאול המלך נפל על חרבו'

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6449&omm=21&viewmode=

______________________________________________


עו''ד יוסי דר מביא בפנינו תעלומה ואנו ננסה לפתור אותה...
http://www.global-report.com/a.php?c=gg&a=1802594&rc=il
165. מדוע מאיר שמגר טירפד ולמה אהרון ברק לחץ בעד המינוי?!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6449&forum=gil&omm=165&viewmode=threaded

_            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 אוקון מסביב לשעון ושום דבר לא יעצור אותו להגיע לעליון!! פילוביץ שחף 11.02.05 09:26 כותרת
   ''למצות את הדין עם יחזקאל בייניש'' (בעלה של השופטת...) פילוביץ שחף 11.02.05 11:06 1
      ''חמישה בעקבות הפטיש'' - מינוי שופטים לבית משפט העליון פילוביץ שחף 18.03.05 12:25 33
   מה הסתיר השוטר מס' 1? פילוביץ שחף 20.02.05 02:08 2
      מח''ש פתחו את התיק מחדש-פרשת המינוי הבעייתי של המפכ''ל פילוביץ שחף 20.02.05 07:49 3
          מי רצח את פנחס בוחבוט ומה הקשר שלו לפרשת קראדי/לוי פילוביץ שחף 22.02.05 02:41 5
              חיסול ''כמו בסרטים'' - בבית החולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:22 10
              חקירת ה''חיסול בבית החולים'' - במבוי סתום פילוביץ שחף 25.02.05 22:24 11
              תל השוטר /אפרים סידון פילוביץ שחף 25.02.05 22:26 12
              למרות חשש לחייהם - העדים לרצח בוחבוט אינם מאובטחים פילוביץ שחף 25.02.05 22:52 13
              הודעה לילית: יש לך רימון רסס - מתחת למכונית פילוביץ שחף 25.02.05 22:54 14
              המשך מדיניות החיסולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:56 15
              הם יורים גם בילדים פילוביץ שחף 25.02.05 23:41 16
              אכל אותה פילוביץ שחף 25.02.05 23:46 17
              מתוך ''הערות קטנוניות'' ב''הצופה'' 11.3.05 פילוביץ שחף 13.03.05 22:06 27
              הארץ: טענה - רוצח נמלט בגלל ויכוח בין המשטרה לפרקליטות פילוביץ שחף 11.05.05 00:19 81
      מעריב - ''פרשת הקצין והפוליגרף'' פילוביץ שחף 22.02.05 10:49 6
      הקשר בין משפ'/ פרי (פרינאן) לבין פרשת קראדי ורצח בוחבוט פילוביץ שחף 16.03.05 00:21 29
      בקרוב תחשף ''רעידת אדמה במשטרה'' פילוביץ שחף 01.04.05 07:14 40
          ידיעות אחרונות: ''מפקד היאחב''ל גילה - פרשה חמורה שתחשף פילוביץ שחף 02.04.05 17:42 43
          חשד: ''משפחת פשע שיחדה קצין בכיר במשטרה'' פילוביץ שחף 03.04.05 08:10 44
          טענה: ראש הימ''ר בדרום קיבל שוחד ממשפחת פשע פילוביץ שחף 03.04.05 17:13 45
          גורמים בדרום: ''תופרים תיק'' לנצ''מ לוי ולמפכ''ל פילוביץ שחף 03.04.05 19:20 47
          ערוץ7: ''קריאות להדיח את ניצב לוי מתפקידו'' פילוביץ שחף 03.04.05 21:29 48
          הארץ: רעייתו של נצ''מ לוי: ''מנסים להלביש עליו תיק'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:00 49
              ''יורם לוי לא מושחת, הוא קורבן'' פילוביץ שחף 09.04.05 08:15 57
              מעריב: נצ''מ יורם לוי יחקר במח''ש לראשונה בשבוע הבא!! פילוביץ שחף 15.04.05 08:25 64
                  ניצב משנה יורם לוי ייחקר היום במח''ש פילוביץ שחף 17.04.05 10:32 67
          מעריב: ''בינתיים נצ''מ יורם לוי ממשיך בתפקידו !!'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:12 50
          הצופה: מקורבים למשפחת שרון קשורים לפרשת השחיתות במשטרה פילוביץ שחף 04.04.05 11:46 51
          מעריב - ''השר עזרא: שוטר שסרח - לחקירה'' פילוביץ שחף 05.04.05 06:06 53
          נצ''מ אמיר גור טוען : ''נצ''מ יורם לוי מסוכן!!'' פילוביץ שחף 06.04.05 04:15 54
              נצ''מ אמיר גור מונה לחקור את עלילת הקצינים נ' מפקדם פילוביץ שחף 15.04.05 08:42 65
              נצ''מ אמיר גור מונה לתת-ניצב וקודם לתפקיד מפקד מתפ''א פילוביץ שחף 26.09.08 11:00 213
          הארץ: מידע חדש בפרשת נצ''מ לוי: הסורק המשטרתי מוחזק פילוביץ שחף 08.04.05 06:33 55
          ידיעות אחרונות: ''מה רודף את סנ''צ יורם לוי?!'' פילוביץ שחף 08.04.05 15:16 56
          הארץ: קראדי: מינויו של נצ''מ יורם לוי נעשה ללא דופי פילוביץ שחף 09.04.05 11:14 58
      הערב בתכנית עובדה המשך החשיפה בפרשה........ פילוביץ שחף 02.04.05 15:40 42
          עו''ד עמיר/בא כוחם של משפ' פריניאן-'ההר יוליד עכבר' פילוביץ שחף 03.04.05 17:58 46
          הארץ: ''תיק החקירה נגד נצ''מ יורם לוי בחשד לקבלת שוחד פילוביץ שחף 11.05.05 06:55 82
      לא יאומן! חלק מהמסמכים הקשורים ל''פרשת לוי'' נעלמו. פילוביץ שחף 04.04.05 20:57 52
          משה נוסבויום: כל המסמכים מתיק החקירה נעלמו מהתיק פילוביץ שחף 02.08.05 21:20 138
      ''הסגרה וקוץ בה'' - מה האינטרס של ארגנטינה בעסקה זו?? פילוביץ שחף 11.04.05 15:48 60
          האלמנה של דרק רוט: השאירו את הרוצח בארגנטינה פילוביץ שחף 07.08.05 10:38 141
          ד''ר דנה פוגץ': הסכמת הפרקליטת לעסקת ההסגרה, תמוהה פילוביץ שחף 08.08.05 17:08 143
          רוצחו של דרק רוט יוסגר וירוויח שחרור מוקדם בעוד 4 שנים פילוביץ שחף 10.08.05 16:59 144
          השופט עדי אזר שנרצח, דן בתיק 11 יום לפני הירצחו....... פילוביץ שחף 16.09.05 17:59 180
          משפחת דרק רוט: ''מתנגדים להסכם עם ארגנטינה'' פילוביץ שחף 25.09.05 15:59 189
          ארגנטינה תסגיר לישראל את רוצחו של נהג המונית דרק רוט פילוביץ שחף 06.11.07 21:15 209
          משרד החוץ: לא נבקש מארגנטינה את הסגרת הרוצח בן-איבגי פילוביץ שחף 06.12.07 22:28 210
          אחרי שמונה שנים: רוצח דרק רוט יוסגר לישראל פילוביץ שחף 09.05.12 20:19 216
          רוצח דרק רוט משה בן איבגי יוסגר בקרוב לישראל פילוביץ שחף 30.10.13 16:18 217
      הותר לפרסום: צחי בן אור - שוטר שרצח את פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 01.08.05 19:28 131
          מי שלח ומי נשלח לרצוח את רוצחו של פנחס בוחבוט במקסיקו?? פילוביץ שחף 01.08.05 23:07 132
          מעריב: ''כך התגלגלה פרשת בן-אור השוטר הרוצח שנרצח'' פילוביץ שחף 02.08.05 09:09 133
          מי הדליף למשפ' פריניאן שה-יאחב''ל באים לעצור אותם?? פילוביץ שחף 02.08.05 09:17 134
          ח''כ פינקלשטיין: לחקור מעורבות עמרי בפרשת השוטר הרוצח פילוביץ שחף 02.08.05 17:16 136
          המשטרה ביקשה איסור פרסום 4 שנים אחרי הרצח פילוביץ שחף 03.08.05 07:53 139
          אהוד ברק קורא להקים ועדת חקירה ממלכתית לפרשת פריניאן פילוביץ שחף 08.08.05 16:22 142
          המשטרה עצרה הערב את האחים פריאניאן !! פילוביץ שחף 30.08.05 22:06 170
          המשטרה הציעה לחשוד ברצח לשמש עד מדינה נגד האחים: פילוביץ שחף 06.09.05 23:21 176
          עוד משפ' פריניאן: ''בימ''ר דרום יעופו ניצוצות וראשים'' פילוביץ שחף 09.11.05 21:49 200
      גומה חסין פילוביץ שחף 02.08.05 13:31 135
      פרשת פריניאן - ועדת הבדיקה תחל לפעול תוך כמה שבועות פילוביץ שחף 05.09.05 02:25 173
          רשמי: הציבור מוזמן למסור כל מידע בפרשת פריניאן/צ.בן-אור פילוביץ שחף 14.12.05 19:13 205
      בתאריך 4.9.05 כינס היועמ''ש מזוז ישיבה בפרשת פרינייאן פילוביץ שחף 20.09.05 22:40 184
      שמעון אלמקייס (שות' של בן-אור) הואשם ברצח פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 23.09.05 20:35 188
      אשקלון: בן 24 נרצח ביריות; החשוד נמלט מהמקום פילוביץ שחף 30.09.05 20:33 192
   הרב מצגר ייחקר היום באזהרה במשטרה פילוביץ שחף 20.02.05 07:54 4
      ''האזרח אייזנברג ומלחמתו בעוולה'' פילוביץ שחף 18.03.05 19:06 34
   בוקי נאה: ''ההר הוליד עכבר'' (פרשת רוזנשטיין) פילוביץ שחף 23.02.05 22:52 8
   לינדנשטראוס/ביהמ''ש בחיפה: יש עשבים שוטים אצל השופטים פילוביץ שחף 25.02.05 12:37 9
      20 ח''כים הציעו את השופט לינדנשטראוס לתפקיד מבקר המדינה פילוביץ שחף 09.05.05 14:32 77
   עורכי הדין: נעתור לבג''ץ נגד השופטים פילוביץ שחף 04.03.05 06:13 18
   עו''ד אביגדור פלדמן מסברה ושתילה ועד ג'נין ג'נין !! פילוביץ שחף 07.03.05 01:44 19
   מזוז: שרון, גורלובסקי, משפ' שריד ועו''ד דוויד וינר ז''ל פילוביץ שחף 10.03.05 07:24 20
      'דויד וינר ז''ל נפל על חרבו כשם ששאול המלך נפל על חרבו' פילוביץ שחף 10.03.05 08:45 21
          יו''ר לשכת עו''ד: להקים ועדה להדחת שופטים פילוביץ שחף 10.03.05 18:54 22
          יצחק רובין וטקניוז הפקות מזמינים: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 27.03.05 22:25 37
              אתמול נלמד במכללה למשפטים הסרט: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 10.05.05 04:45 79
          נותנים במה לתרבות - כתבה בפורטל התרבות הישראלי פילוביץ שחף 01.04.05 21:59 41
          ישיבה מיוחדת לזכרו של ד`ר דיויד וינר ז”ל = ועדת חוקה !! פילוביץ שחף 11.04.05 07:08 59
          מחר הסרט שיגולל הרשעת שווא ברצח פילוביץ שחף 12.04.05 17:35 61
          זמיר: ''כל המערכת התגייסה להרשיע חף מפשע'' - עמוס ברנס פילוביץ שחף 14.04.05 22:54 62
          ''רצח לכל החיים'' - עו''ד אלי זוהר הנחה את פאנל הדיון פילוביץ שחף 21.04.05 11:28 71
          היועמ''ש שגה בעדותו במשפט רצח השופט אזר פילוביץ שחף 14.09.05 07:01 178
         האם שופטת בית המשפט המחוזי דפנה אבניאלי תומכת ברצח.. פילוביץ שחף 16.09.05 13:59 179
          פסק דין שדחה בקשה לשדר קלטות חקירה של עו''ד דויד וינר פילוביץ שחף 11.11.05 09:09 202
              תמליל חקירתו של עו''ד/ד''ר דוויד וינר לפני מותו פילוביץ שחף 27.07.07 01:02 208
          לשר המשפטים: הזמנה לחוקק חוק נגד ''תפירת תיקים'' פילוביץ שחף 04.07.07 23:29 207
   תקדים יחזקאל בייניש של מזוז הופך לטענת הגנה של עבריינים פילוביץ שחף 10.03.05 19:54 23
      בייניש. עבריין עם הכשר של היועמ''ש פילוביץ שחף 11.03.05 07:51 24
      איתן רוב: 'החלטת היועמ''ש בעניין בייניש, חריגה מהנורמה' פילוביץ שחף 21.03.05 22:30 35
          משרד המשפטים: ההחלטה בנושא עו''ד בייניש אינה תקדים פילוביץ שחף 24.03.05 04:14 36
      בייניש דנה במינוי עו''ד שייצגה את בעלה !! פילוביץ שחף 30.03.05 09:12 38
      יעקב כ''ץ : התקדים המסוכן של יחזקאל ביניש פילוביץ שחף 09.07.05 15:19 118
      עו''ד יוסי דר : ''בייניש - נשיאה בדרך משובשת'' פילוביץ שחף 28.08.05 22:19 164
   השופט אדלר נתפס בביצוע עבירה של שיבוש מהלכי משפט פילוביץ שחף 11.03.05 10:44 25
   ''גלאט-ברקוביץ' הורשעה בעסקת טיעון ותיקנס'' פילוביץ שחף 13.03.05 10:53 26
   השופטת איחרה והמציאה פרוטוקול פילוביץ שחף 14.03.05 15:05 28
      השופטת הילה כהן הורשעה בהתנהגות שאינה הולמת שופט פילוביץ שחף 16.08.05 10:42 145
      השופטת (הילה כהן) שפיברקה פרוטוקולים קיבלה פרס: פילוביץ שחף 17.08.05 12:16 148
      עו''ד יוסי דר: השופטת הילה כהן חייבת ללכת !! פילוביץ שחף 21.08.05 18:56 153
      זאב סגל: שופטת בניגוד לחוק פילוביץ שחף 22.08.05 10:52 154
      מדוע חשין מפחד מהשופטת הילה כהן ? פילוביץ שחף 23.08.05 11:48 155
      אהרון ברק הציע לשופטת הילה כהן לפרוש מרצונה פילוביץ שחף 23.08.05 17:24 156
      עו''ד שמחה ניר: ''הילה, אל תושיטי להם צוואר!'' פילוביץ שחף 24.08.05 19:24 158
          השופטת הילה כהן צפויה לסרב להתפטר פילוביץ שחף 30.08.05 13:28 169
      שופטי בית המשפט העליון בדימוס מתביישים במוסר המעוות פילוביץ שחף 29.08.05 20:03 167
      עדנה ארבל סגרה תיק להילה כהן, ללא סמכות...האמנם?! פילוביץ שחף 09.09.05 07:53 177
      מבוכה במשרד המשפטים: אין רוב להדחת השופטת הילה כהן פילוביץ שחף 22.11.05 17:53 204
   פרשת תיק אפרסק: 'לסלק את שניהם גם יחד-המפד''ל והמפכ''ל' פילוביץ שחף 17.03.05 22:06 30
      פרשת תיק אפרסק: ''כיפה מול מצחייה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:21 31
      פרשת תיק אפרסק: ''הפרשה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:23 32
      ח''כ/הרב פורוש (הבן): ''ועדה לחקירת תפקוד המשטרה'' פילוביץ שחף 02.06.05 21:00 106
      מאיפה המימון של אברהם בורג לרכוש את התעשיה הצבאית?? פילוביץ שחף 18.09.05 16:41 181
          ה''בן'' המאומץ חושף את שיניו המחודדות...תזכורת: פילוביץ שחף 30.07.10 06:46 215
          NRG: אברום בורג: ''לישראל יש נשק גרעיני'' פילוביץ שחף 06.12.13 07:22 219
      משהו על אברהם בורג פילוביץ שחף 22.09.05 22:30 187
      ''אהוד ברק ברח (לא לקח) ואברום בורג לקח'' פילוביץ שחף 06.10.05 00:31 194
   מעריב: ''יוזמה - לינדשטראוס מבקר המדינה הבא'' פילוביץ שחף 31.03.05 08:27 39
      החצר של בייניש : עו''ד דן מרידור לכהונת שופט עליון !! פילוביץ שחף 15.04.05 08:18 63
          לא רציתם את דן מרידור בפוליטיקה תקבלו אותו כשופט עליון פילוביץ שחף 16.04.05 08:20 66
          מרדכי גילת על אהרון ברק: ''פשוט מנותק. הוא חלק מהבעיה.. פילוביץ שחף 21.04.05 15:00 72
              אהרון ברק פוגע בדמוקרטיה פילוביץ שחף 21.04.05 18:42 73
                  מי יחליף את השופט לינדרשטראוס בתפקידו כנשיא ביהמ''ש פילוביץ שחף 26.05.05 00:39 95
                      השופטת בלהה גילאור הפכה החלטה קודמת - הושפעה מהפרסומים פילוביץ שחף 26.05.05 05:33 97
                      השופטת בלהה גילאור היתה אחת המועמדות לעליון שהופיעה פילוביץ שחף 26.05.05 05:50 98
                      בתו של מבקר המדינה החדש = רשמת בבית המשפט בנצרת פילוביץ שחף 27.05.05 14:33 101
      מבקר המדינה השופט (בדימ.) אליעזר גולדברג מסיים תפקידו פילוביץ שחף 20.04.05 16:01 69
          השופט אליעזר גולדברג מונה לנציב התלונות על השופטים פילוביץ שחף 28.08.08 14:03 212
      חוק לבחירת מבקר המדינה - התשי''ח 1958 פילוביץ שחף 12.05.05 00:09 83
      השופט לינדנשטראוס הוא המועמד היחיד למבקר המדינה פילוביץ שחף 16.05.05 08:21 86
      השופט מיכה לינדרשטראוס עסקן מפא''י ועוזרו של פרס לשעבר פילוביץ שחף 16.05.05 20:39 87
          מבקר המדינה החדש: ''אני האיש הנכון להלחם בשחיתות'' פילוביץ שחף 26.05.05 06:47 99
      השופט לינדנשטראוס נבחר לתפקיד מבקר המדינה !! פילוביץ שחף 26.05.05 00:55 96
   ''הנוכלים האמיתיים עדיין חופשיים'' פילוביץ שחף 18.04.05 10:28 68
   צוות מקצועי קובע: להגביל האזנות סתר פילוביץ שחף 21.04.05 09:25 70
   שחיתות בצמרת: בתה של בייניש מונתה לפרקליטה, בלא מכרז פילוביץ שחף 06.05.05 16:55 74
      ''השופט איתן מגן שיגר לפרקליטות מסר ציבורי מהדהד..... פילוביץ שחף 09.05.05 20:42 78
      מי השקרן, אהרון ברק או שמואל הולנדר ?? פילוביץ שחף 18.05.05 02:52 89
          נציב שירות המדינה: יש מכרזים פגומים בשירות המדינה פילוביץ שחף 26.01.10 21:16 214
      המעשים המגונים של ארבל פילוביץ שחף 02.07.05 10:50 115
      כתב התנגדות למינויה של הגב' עדנה ארבל למשרת שופטת פילוביץ שחף 02.07.05 17:28 116
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 05.02.07 10:39 206
   שהצבא הפך 'ממכשיר ניטרלי בשירות המדינה לגוף הנושא אופי wsoft 03.01.08 12:33 211
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:28 218


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות