גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6449 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6449   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
   09:09   11.11.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  202. פסק דין שדחה בקשה לשדר קלטות חקירה של עו''ד דויד וינר  
  תגובה עבור הודעה מספר 21
 

ערכתי לאחרונה בתאריך 13.11.05 בשעה 15:49 בברכה, פילוביץ שחף
 
ל מ ה..........ו מ ד ו ע ??

פסק דין שדחה בקשה לשדר קלטות חקירה של עו''ד דויד וינר ז"ל הי"ד
רצ"ב פסק הדין מיום 8.11.05 של ביהמ"ש המחוזי ירושלים
http://www.nevo.co.il/Psika_word/mechozi/m05005021-478.doc

בתי המשפט
בית המשפט המחוזי בירושלים בש 005021/05
בש 005027/05
בתיק עיקרי: פח 000816/05
לפני: כב' השופט ר' כרמל 08/11/2005

בעניין: 1. חדשות 10 בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד פישר בכר חן ואח' המבקשת ב"ש 5021/05

2. שידורי קשת בע"מ
ע"י ב"כ עו"ד רון גזית, רוטנברג ושות'


נ ג ד

המבקשת ב"ש 5027/05
מדינת ישראל
באמצעות פרקליטות מחוז תל אביב
ע"י ב"כ עו"ד זיוה קנדל בירמן ושרון הר ציון המשיבה

מיני-רציו:
* משפט חוקתי – זכויות הפרט – חופש הביטוי
* משפט חוקתי – זכויות הפרט – זכות הפרסום
* משפט חוקתי – זכויות הפרט – הגנת הפרטיות
* דיון פלילי – חקירה במשטרה – התנהגות המשטרה

במסגרת הוראת סעיף 13 לחוק סדר הדין הפלילי (חקירת חשודים), התשס"ב-2002 אין לפרסם תיעוד חזותי או קולי של חקירה (משטרתית) בלא רשות בית המשפט,מהם שיקולי ביהמ"ש בבואו לאשר בקשה מעין זו.
בקשה להתיר לפרסם ולשדר קלטות המתעדות את חקירת עוה"ד דיוויד וינר ז"ל, במשטרת ישראל, חקירה שנערכה במסגרת חקירת הרצח של כב' השופט ע. אזר ז"ל. בדעת המבקשות לשדר את הקלטות במסגרת תוכנית התחקירים "עובדה" של שידורי קשת, ובמסגרת שידורי החדשות של חברת החדשות של הערוץ השני.
הסוגיה שנבחנה: כיצד לאזן בין עקרון חופש הביטוי על כל הקשור בכך, כגון פומביות הדיון וזכות הציבור לדעת, לבין עקרון ההגנה על הפרטיות ועל הזכות לפרטיות. שכן, תמליל הליך גביית העדות כבר פורסם, ומכאן שפרטי ההליך כבר יצאו לאור, אלא השאלה היא האם יש מקום להשלים את מהלך הפרסום בשוליו, להוסיף לתמליל גם "מוזיקה", ובהתאם להתיר את פרסום ושידור הקלטות, או, מנגד, למנוע מהלך כזה, זאת עקב ולאור הנזק העלול להיגרם, בין כיום ובין בעתיד, לילדיו הקטנים של עוה"ד וינר המנוח.
.
בית-המשפט המחוזי דחה את הבקשה בקבעו:
יש לזכור כי חופש הביטוי משמעותו החופש להביע דעות, לכתוב, להציג וגם "לראות ולשמוע" אלא שאין זו זכות מוחלטת, ובמקרים מסוימים מאפשר הדין לפגוע בחופש זה. מחד, משתרע חופש הביטוי על כל סוגי הביטויים ועל כל האמצעים המשמשים במה להגעתם, ומאידך, היקף ההגנה עליו הוא חלקי בלבד; באשר לפרסום לגביו נטען כי יש בו עניין לציבור, נפסק כי: "פרסום שיש בו עניין ציבורי, הוא פרסום המביא עימו תועלת לציבור בין אם במובן שהוא תורם לגיבוש דעת קהל בעניין מסוים, בין אם יש בו כדי לשפר אורחות חיים, ובין אם יש בו כדי לדווח על הליכים משפטיים פומביים שיש בהם כדי לעניין את הציבור. כל אלה באים להבדיל מפרסום שיש בו אך כדי לספק מזון לסקרנים או למלא יצרים של רכלנים" באשר לפגיעה אפשרית ברגשות, יש לעמוד על עוצמת הפגיעה, ורק פגיעה חמורה ברגשות מצדיקה הגבלה על חופש הביטוי וחופש היצירה. במקרה דנן,מלכתחילה הכף נוטה לטובת פרסום הליך גביית העדות מאת עוה"ד ווינר המנוח. אולם, לאחר שהליך זה כבר פורסם באמצעות פרסום התמליל, שבו כפות המאזניים והתאזנו והאיזון בין האינטרסים הוא איזון בין שמירה על פגיעה אפשרית בילדיו של עוה"ד ווינר המנוח, ולבין פרסום בדרך נוספת של הליך גביית העדות. משפורסם התמליל, נמצא כי האינטרס הציבורי נשמר ולא הופקר, וניתן להגן בד בבד על שלומם הנפשי של ילדי המנוח.


החלטה

1. המבקשות, חדשות 10 בע"מ, (המבקשת בב"ש 5021/05), ושידורי קשת בע"מ, (המבקשת בב"ש 5027/05), פנו בבקשה לפיה בית המשפט יתיר להן לפרסם ולשדר קלטות המתעדות את חקירתו מיום 26.11.04, במשטרת ישראל, של עוה"ד דיוויד וינר ז"ל, חקירה שנערכה במסגרת חקירת הרצח של כב' השופט ע. אזר ז"ל. בדעת המבקשות לשדר את הקלטות במסגרת תוכנית התחקירים "עובדה" של שידורי קשת, ובמסגרת שידורי החדשות של חברת החדשות של הערוץ השני.

הבקשה באה במסגרת הוראת סעיף 13 לחוק סדר הדין הפלילי (חקירת חשודים), התשס"ב-2002 (להלן:"החוק"). במסגרת הוראה זו אין לפרסם תיעוד חזותי או קולי של חקירה (משטרתית) בלא רשות בית המשפט. בענייננו, מדובר בקלטות ווידאו אשר תיעדו את חקירת עוה"ד וינר המנוח. יש להדגיש כי חקירה, כהגדרתה בחוק הנ"ל, אינה חייבת להיות חקירת חשוד דווקא, אלא מדובר ב:"תשאול או גביית הודעה בקשר לעבירה בידי שוטר". יודגש, כי עוה"ד וינר המנוח לא נחקר כחשוד.

2. המבקשות צירפו לבקשתן את הסכמת אימו של המנוח, ואת הסכמת בת זוגו לחיים. כן התקבלה הסכמת הנאשם מס' 1 בת.פ 816/04, מר יצחק זוזיאשווילי, המואשם ביחד עם אחר, ברצח השופט אזר המנוח. משהתבקשה, בעקבות פניית המבקשות לבית המשפט, עמדת המאשימה בתיק העיקרי, ביקשה המאשימה להגיב לאחר שתבוא גם עמדת אלמנתו של המנוח. עמדה כזו אכן באה, ולפיה מתנגדת אלמנתו של עו"ד וינר ז"ל לשידור ופרסום החקירה לאור הנזק העלול להיגרם עקב כך לילדים הקטינים, המשותפים לה ולעוה"ד וינר המנוח. בעקבות עמדה זו, התנגדה המאשימה לבקשה. לאחר שהתבקשה תשובת המבקשות לעמדתה של אלמנת עוה"ד וינר המנוח, ריככה, ככל הנראה, הגב' וינר את עמדתה והודיעה כי אם בית המשפט יחליט על התרת שידור קלטות החקירה, היא לא תתנגד לכך (ר' התגובה לתגובת המשיבה שהוגשה מטעם המבקשת, חדשות 10 בע"מ). בעמדה זו אין משום תפנית מהעמדה המקורית שהובעה ע"י הגב' וינר, אלא יש בה, לכל היותר, משום קבלת הדין והשלמה עם החלטת בית המשפט, מקום בו תיענה הבקשה.

להשלמת התמונה, מהפן העובדתי, יש להזכיר כי הקלטות שאת שידוריהן מבקשים להתיר, הוגשו כראיה במהלך המשפט בתיק העיקרי; (המצוי כיום בשלב פרשת ההגנה).

3. המבקשות נסמכות בבקשתן על כך שסעיף 13 לחוק מקנה לבית המשפט שיקול דעת בשאלה האם להתיר את הפרסום, ופרסום כזה אכן נעשה במקרים אחרים (תוך שבאה הפנייה להתרת פרסום חקירותיהם של אישי ציבור במקרים אחרים, אלא שם דובר על מי שנחקרו כחשודים). שיקול דעתו של בית המשפט יופעל תוך שיקול ואיזון בין האינטרסים הטבועים בבקשה זו, אינטרסים הסותרים זה את זה: מחד, עקרון חופש הביטוי על כל הקשור בכך, כגון פומביות הדיון וזכות הציבור לדעת, ומנגד עקרון ההגנה על הפרטיות ועל הזכות לפרטיות. לשיטת המבקשות, קיימת חשיבות רבה בפרסום תוכן הקלטות, כאשר, כזכור, הבקשה היא לשידור קלטות הווידיאו של החקירה שכן, לדברי המבקשת בב"ש 5021/05, פורסם כבר תמלול של חלקים נרחבים מקלטות החקירה. מדובר, כך נטען, בפרשיה ציבורית "בעלת חשיבות ציבורית מהמעלה הראשונה, שתוצאותיה הטרגיות ידועות לכל. ישנו אינטרס ציבורי ממשי לאפשר לציבור לצפות בהליך גביית עדותו של עורך הדין וינר ולהתרשם באופן בלתי אמצעי מדרך התנהלות הדברים": סעיף 13 לבקשה בב"ש 5021/05. כוונת המבקשות בדברים הנ"ל הנה לדרך החקירה שננקטה, כפי שנטען, כנגד עוה"ד וינר מנוח ולכך שרשויות המדינה עצמן מצאו צורך לבדוק את פרטי הפרשה, ועל כן הוקם במשרד המשפטים צוות בדיקה אשר, כך עולה מתשובת אחת המבקשות, אף פרסם בימים אלה את דו"ח הבדיקה. לשיטת המבקשות, קיים אינטרס ציבורי בשידור החקירה, שכן יש צורך בדיון ציבורי בפרשה ובתוצאותיה, וחירות הביטוי יש בה כדי לסייע בחשיפת האמת. נטען, ועל כך אין כמובן מחלוקת, כי חופש הביטוי הוכר כ"זכות עילאית" וכציפור נפשה של הדמוקרטיה וחופש הביטוי הוא זכות מזכויות היסוד הנובעות במישרין מאופייה של המדינה כמדינה דמוקרטית ושוחרת חופש. מוסיפות המבקשות ומפנות לכך שמחופש הביטוי הכולל נגזר חופש הביטוי של העיתונאות והתקשורת, שהגשמתו מאפשרת לעיתונות ולאמצעי התקשורת למלא אחר תפקידם, ובכך מתקיימת זכות הציבור לדעת. המבקשות גם מפנות לכך שהפגיעה בחופש הביטוי תהא מוצדקת רק אם הפגיעה תואמת את האמור בפסקת ההגבלה שבחוק יסוד: כבוד האדם וחירותו שבסעיף 8 לחוק היסוד, דהיינו פגיעה בחופש הביטוי תהא מוצדקת רק אם היא תואמת את ערכיה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית, אם היא לתכלית ראויה ואם הפגיעה בחופש הביטוי אינה מעבר לנדרש. עוד סבורות המבקשות כי מדובר בסוגיה ציבורית מן המעלה הראשונה לאור העובדה שמדובר בתופעה לפיה עורכי דין נחקרים לאחרונה במסגרת חקירת מעשיהם של לקוחותיהם, כאשר "על פי פרסומים בכלי התקשורת השונים, עדותו של עורך הדין וינר במשטרה והיחס כלפיו מצד עמיתיו למקצוע הובילו לתוצאה הטרגית והיא התאבדותו של עורך הדין וינר". (סעיף 22 לבקשה בב"ש 5021/05). מכאן, כך גורסות המבקשות, צפייה בקלטות החקירה, עשויה ללמד רבות על אופן גביית העדות של עוה"ד וינר המנוח.

4. בהקשר זה של חופש הביטוי, יש לזכור כי חופש הביטוי משמעותו החופש להביע דעות, לכתוב, להציג וגם "לראות ולשמוע" אלא שאין זו זכות מוחלטת, ובמקרים מסוימים מאפשר הדין לפגוע בחופש זה. מחד, משתרע חופש הביטוי על כל סוגי הביטויים ועל כל האמצעים המשמשים במה להגעתם, ומאידך, היקף ההגנה עליו הוא חלק בלבד: ר' בג"צ 316/03 בכרי ואח' נ' המועצה לביקורת סרטים ואח', תק' על' 2003 (3) 353. באשר לפרסום לגביו נטען כי יש בו עניין לציבור, נפסק כי: "פרסום שיש בו עניין ציבורי, הוא פרסום המביא עימו תועלת לציבור בין אם במובן שהוא תורם לגיבוש דעת קהל בעניין מסוים, בין אם יש בו כדי לשפר אורחות חיים, ובין אם יש בו כדי לדווח על הליכים משפטיים פומביים שיש בהם כדי לעניין את הציבור. כל אלה באים להבדיל מפרסום שיש בו אך כדי לספק מזון לסקרנים או למלא יצרים של רכלנים" ר' ע"א 213/96 חב' החשמל נ' הארץ, פ"ד כ"ג (2) 87. באותו עניין נקבע גם, בין היתר, כי קיימים מצבים בהם פרסום הנוגע לפרט עשוי להביא תועלת לציבור ולקדם אינטרס ציבורי אך בכל מקרה יש לערוך איזון של האינטרסים הנוגדים תוך התחשבות בגורמים שונים ובשקלולם, ובוודאי "להימנע מפגיעה בפרט במקום שאין בכך צורך אמיתי למען קידום אינטרס ציבורי" (ר' ע"א 439/88 מדינת ישראל נ' ונטורה פ"ד מ"ח (3) 808). באשר לפגיעה אפשרית ברגשות, יש לעמוד על עוצמת הפגיעה, ורק פגיעה חמורה ברגשות מצדיקה הגבלה על חופש הביטוי וחופש היצירה. בענייננו, אני נכון לצאת מההנחה כי הפגיעה ברגשות הילדים-הקטינים לא תהא פגיעה חמורה המצדיקה הגבלה על חופש הביטוי וחופש היצירה, וכן - פרסום הליך גביית עדותו של עוה"ד ד. ווינר המנוח יש בו, משום נסיבותיו, עניין ציבורי העשוי להביא תועלת לציבור, מקום שיימצא כי הליך החקירה היה בלתי תקין או בלתי ראוי, או שיימצא כי יש בסיס לטענות המבקשות באשר לחקירה.

5. בעיקרו של דבר מדובר בשאלה של איזונים, כל זאת כפי שפורט לעיל. הנחת המוצא היא שעקרון חופש הביטוי משמש ככוכב הצפון שעה שמבקשים לנווט בין השיקולים השונים אשר פורטו לעיל, לצורך הכרעה בשאלה שבמחלוקת. אלא, שאין לשכוח, בעניין דידן, כי תוכן הליך גביית העדות של עוה"ד וינר המנוח, על כל פרטיו, תוכנו, ונסיבותיו פורסם באמצעות פרסום תמליל החקירה. דהיינו, אין מדובר בהליך אשר פרטיו נותרו עמומים וחשוכים, אלא כל פרטי הליך גביית העדות, לרבות חילופי הדברים שהיו בין עוה"ד וינר המנוח ולבן חוקריו, הטענות שהועלו באותו הליך (משני הכיוונים), לחצים שהופעלו – אם הופעלו, וכד', כל אלה עולים ומופיעים בתמליל גביית העדות, תמליל אשר הוא תמונת ראי של הקלטות. אמנם, גם ל"מוזיקה" בעת החקירה יש משקל מסוים בבואנו להבין את אשר התרחש במהלכה, אולם, בנסיבות כאלה, השאלה היא איננה שאלת איזון בין אינטרסים, שכן, כאמור, תמליל הליך גביית העדות כבר פורסם, ומכאן שפרטי ההליך כבר יצאו לאור, אלא השאלה היא האם יש מקום להשלים את מהלך הפרסום בשוליו, להוסיף לתמליל גם "מוזיקה", ובהתאם להתיר את פרסום ושידור הקלטות, או, מנגד, למנוע מהלך כזה, זאת עקב ולאור הנזק העלול להיגרם, בין כיום ובין בעתיד, לילדיו הקטנים של עוה"ד וינר המנוח. לצורך קבלת מידע על אשר התרחש במהלך גביית העדות, ובהתאם, לשם הפקת לקחים אם יקום בכך צורך, די בתמליל. שידור הקלטות לא יתרום תרומה נוספת, ובוודאי לא תרומה בעלת משקל, למטרה זו. מנגד, התרת שידור הקלטות תחשוף את עוה"ד וינר המנוח קבל עם ועדה בשעה קשה, כאשר ילדיו הקטינים יאלצו להתמודד עם התמונות שיעלו מאותו שידור, וקיים סיכוי ממשי כי יושפעו מכך, בצורה זו או אחרת. גם אם אמם, אלמנת המנוח, תמנע מהם מלצפות בשידור, לא מן הנמנע כי הילדים ייחשפו לתגובותיהם של אחרים אשר יצפו בשידור ויושפעו מכך בעקיפין. מדובר בילדים קטנים, הטראומה אותה חוו, ועדיין הם חווים, בשל מותו הפתאומי של אביהם אשר היה צעיר לימים ונסיבות מותו הטרגיות, עדיין חתומה בנפשם, ואין לדעת האם ואימתי תחלוף. אין כל הצדקה להעמיס על טראומה זו את חשיפת הליך גביית העדות מאביהם המנוח, הן אם הילדים יצפו בקלטות, והן אם יצפו בה אחרים שתגובתם תחזור אל הקטינים בצורה זו או אחרת. האינטרס הציבורי, זכותו של הציבור לדעת, כמו גם חרות הביטוי, נשמרים באמצעות העיון האפשרי בתמליל, ומנגד, באיסור פרסום ושידור הקלטות, נמנעת פגיעה אפשרית בנפשם של הילדים-הקטינים. שעה שנערך איזון האינטרסים הנוגדים, מלכתחילה הכף נוטה לטובת פרסום הליך גביית העדות מאת עוה"ד ווינר המנוח. אולם, לאחר שהליך זה כבר פורסם באמצעות פרסום התמליל, שבו כפות המאזניים והתאזנו והאיזון בין האינטרסים הוא איזון בין שמירה על פגיעה אפשרית בילדיו של עוה"ד ווינר המנוח, ולבין פרסום בדרך נוספת של הליך גביית העדות. משפורסם התמליל, נמצא כי האינטרס הציבורי נשמר ולא הופקר, וניתן להגן בד בבד על שלומם הנפשי של ילדי המנוח.
על כן, דין הבקשה להידחות.
באשר לשאלת הסמכות: מאחר שהבקשה נוגעת למוצג שהתקבל כראיה במהלך המשפט ואין המדובר בשאלה העוסקת בחקירה משטרתית על היבטיה השונים, נראה כי קיימת סמכות לבית משפט זה לדון בבקשה.

5129371
54678313ניתנה היום ד' בחשון, תשס"ו (6 בנובמבר 2005) בהעדר הצדדים.
המזכירות תשלח עותק ההחלטה לבאי כוח הצדדים.

ר' כרמל 54678313-5021/05
ר' כרמל, שופט


קלדנית: מאיה כהו
נוסח מסמך זה כפוף לשינויי ניסוח ועריכה


_________________


תחקיר משרד המשפטים על מותו של עו''ד דוד וינר ז''ל
משרד המשפטים פרסם את הדו"ח המלא בעקבות התאבדותו של דיויד וינר
http://www.justice.gov.il/MOJHeb/News/report.htm
קישור ישיר לקובץ הדו"ח

http://www.justice.gov.il/NR/rdonlyres/EBE882B5-F218-4A44-9EB3-769A678AE8C1/5585/report.pdf


דו"ח של משרד המשפטים בפורמט טקסטואלי שניתן להעתקה.
ראה כאן
http://www.lawdata.co.il/UpLoad/Teanot/3786.rtf


___


21. 'דויד וינר ז''ל נפל על חרבו כשם ששאול המלך נפל על חרבו'
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6449&omm=21&viewmode=
!! עיוות-דין ועינוי-נפש במדינה ''דמוקרטית'' !!
מאת: עמוס ברנס.
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5522&forum=gil&omm=0
ג 58. פרשת עמוס ברנס שלב שני: עמוס ברנס נ' מדינת ישראל ו....
http://rotter.net/forum/gil/6023.shtml#49
62. זמיר: ''כל המערכת התגייסה להרשיע חף מפשע'' - עמוס ברנס

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6449&omm=62&viewmode=            תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
 אוקון מסביב לשעון ושום דבר לא יעצור אותו להגיע לעליון!! פילוביץ שחף 11.02.05 09:26 כותרת
   ''למצות את הדין עם יחזקאל בייניש'' (בעלה של השופטת...) פילוביץ שחף 11.02.05 11:06 1
      ''חמישה בעקבות הפטיש'' - מינוי שופטים לבית משפט העליון פילוביץ שחף 18.03.05 12:25 33
   מה הסתיר השוטר מס' 1? פילוביץ שחף 20.02.05 02:08 2
      מח''ש פתחו את התיק מחדש-פרשת המינוי הבעייתי של המפכ''ל פילוביץ שחף 20.02.05 07:49 3
          מי רצח את פנחס בוחבוט ומה הקשר שלו לפרשת קראדי/לוי פילוביץ שחף 22.02.05 02:41 5
              חיסול ''כמו בסרטים'' - בבית החולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:22 10
              חקירת ה''חיסול בבית החולים'' - במבוי סתום פילוביץ שחף 25.02.05 22:24 11
              תל השוטר /אפרים סידון פילוביץ שחף 25.02.05 22:26 12
              למרות חשש לחייהם - העדים לרצח בוחבוט אינם מאובטחים פילוביץ שחף 25.02.05 22:52 13
              הודעה לילית: יש לך רימון רסס - מתחת למכונית פילוביץ שחף 25.02.05 22:54 14
              המשך מדיניות החיסולים פילוביץ שחף 25.02.05 22:56 15
              הם יורים גם בילדים פילוביץ שחף 25.02.05 23:41 16
              אכל אותה פילוביץ שחף 25.02.05 23:46 17
              מתוך ''הערות קטנוניות'' ב''הצופה'' 11.3.05 פילוביץ שחף 13.03.05 22:06 27
              הארץ: טענה - רוצח נמלט בגלל ויכוח בין המשטרה לפרקליטות פילוביץ שחף 11.05.05 00:19 81
      מעריב - ''פרשת הקצין והפוליגרף'' פילוביץ שחף 22.02.05 10:49 6
      הקשר בין משפ'/ פרי (פרינאן) לבין פרשת קראדי ורצח בוחבוט פילוביץ שחף 16.03.05 00:21 29
      בקרוב תחשף ''רעידת אדמה במשטרה'' פילוביץ שחף 01.04.05 07:14 40
          ידיעות אחרונות: ''מפקד היאחב''ל גילה - פרשה חמורה שתחשף פילוביץ שחף 02.04.05 17:42 43
          חשד: ''משפחת פשע שיחדה קצין בכיר במשטרה'' פילוביץ שחף 03.04.05 08:10 44
          טענה: ראש הימ''ר בדרום קיבל שוחד ממשפחת פשע פילוביץ שחף 03.04.05 17:13 45
          גורמים בדרום: ''תופרים תיק'' לנצ''מ לוי ולמפכ''ל פילוביץ שחף 03.04.05 19:20 47
          ערוץ7: ''קריאות להדיח את ניצב לוי מתפקידו'' פילוביץ שחף 03.04.05 21:29 48
          הארץ: רעייתו של נצ''מ לוי: ''מנסים להלביש עליו תיק'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:00 49
              ''יורם לוי לא מושחת, הוא קורבן'' פילוביץ שחף 09.04.05 08:15 57
              מעריב: נצ''מ יורם לוי יחקר במח''ש לראשונה בשבוע הבא!! פילוביץ שחף 15.04.05 08:25 64
                  ניצב משנה יורם לוי ייחקר היום במח''ש פילוביץ שחף 17.04.05 10:32 67
          מעריב: ''בינתיים נצ''מ יורם לוי ממשיך בתפקידו !!'' פילוביץ שחף 04.04.05 08:12 50
          הצופה: מקורבים למשפחת שרון קשורים לפרשת השחיתות במשטרה פילוביץ שחף 04.04.05 11:46 51
          מעריב - ''השר עזרא: שוטר שסרח - לחקירה'' פילוביץ שחף 05.04.05 06:06 53
          נצ''מ אמיר גור טוען : ''נצ''מ יורם לוי מסוכן!!'' פילוביץ שחף 06.04.05 04:15 54
              נצ''מ אמיר גור מונה לחקור את עלילת הקצינים נ' מפקדם פילוביץ שחף 15.04.05 08:42 65
              נצ''מ אמיר גור מונה לתת-ניצב וקודם לתפקיד מפקד מתפ''א פילוביץ שחף 26.09.08 11:00 213
          הארץ: מידע חדש בפרשת נצ''מ לוי: הסורק המשטרתי מוחזק פילוביץ שחף 08.04.05 06:33 55
          ידיעות אחרונות: ''מה רודף את סנ''צ יורם לוי?!'' פילוביץ שחף 08.04.05 15:16 56
          הארץ: קראדי: מינויו של נצ''מ יורם לוי נעשה ללא דופי פילוביץ שחף 09.04.05 11:14 58
      הערב בתכנית עובדה המשך החשיפה בפרשה........ פילוביץ שחף 02.04.05 15:40 42
          עו''ד עמיר/בא כוחם של משפ' פריניאן-'ההר יוליד עכבר' פילוביץ שחף 03.04.05 17:58 46
          הארץ: ''תיק החקירה נגד נצ''מ יורם לוי בחשד לקבלת שוחד פילוביץ שחף 11.05.05 06:55 82
      לא יאומן! חלק מהמסמכים הקשורים ל''פרשת לוי'' נעלמו. פילוביץ שחף 04.04.05 20:57 52
          משה נוסבויום: כל המסמכים מתיק החקירה נעלמו מהתיק פילוביץ שחף 02.08.05 21:20 138
      ''הסגרה וקוץ בה'' - מה האינטרס של ארגנטינה בעסקה זו?? פילוביץ שחף 11.04.05 15:48 60
          האלמנה של דרק רוט: השאירו את הרוצח בארגנטינה פילוביץ שחף 07.08.05 10:38 141
          ד''ר דנה פוגץ': הסכמת הפרקליטת לעסקת ההסגרה, תמוהה פילוביץ שחף 08.08.05 17:08 143
          רוצחו של דרק רוט יוסגר וירוויח שחרור מוקדם בעוד 4 שנים פילוביץ שחף 10.08.05 16:59 144
          השופט עדי אזר שנרצח, דן בתיק 11 יום לפני הירצחו....... פילוביץ שחף 16.09.05 17:59 180
          משפחת דרק רוט: ''מתנגדים להסכם עם ארגנטינה'' פילוביץ שחף 25.09.05 15:59 189
          ארגנטינה תסגיר לישראל את רוצחו של נהג המונית דרק רוט פילוביץ שחף 06.11.07 21:15 209
          משרד החוץ: לא נבקש מארגנטינה את הסגרת הרוצח בן-איבגי פילוביץ שחף 06.12.07 22:28 210
          אחרי שמונה שנים: רוצח דרק רוט יוסגר לישראל פילוביץ שחף 09.05.12 20:19 216
          רוצח דרק רוט משה בן איבגי יוסגר בקרוב לישראל פילוביץ שחף 30.10.13 16:18 217
      הותר לפרסום: צחי בן אור - שוטר שרצח את פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 01.08.05 19:28 131
          מי שלח ומי נשלח לרצוח את רוצחו של פנחס בוחבוט במקסיקו?? פילוביץ שחף 01.08.05 23:07 132
          מעריב: ''כך התגלגלה פרשת בן-אור השוטר הרוצח שנרצח'' פילוביץ שחף 02.08.05 09:09 133
          מי הדליף למשפ' פריניאן שה-יאחב''ל באים לעצור אותם?? פילוביץ שחף 02.08.05 09:17 134
          ח''כ פינקלשטיין: לחקור מעורבות עמרי בפרשת השוטר הרוצח פילוביץ שחף 02.08.05 17:16 136
          המשטרה ביקשה איסור פרסום 4 שנים אחרי הרצח פילוביץ שחף 03.08.05 07:53 139
          אהוד ברק קורא להקים ועדת חקירה ממלכתית לפרשת פריניאן פילוביץ שחף 08.08.05 16:22 142
          המשטרה עצרה הערב את האחים פריאניאן !! פילוביץ שחף 30.08.05 22:06 170
          המשטרה הציעה לחשוד ברצח לשמש עד מדינה נגד האחים: פילוביץ שחף 06.09.05 23:21 176
          עוד משפ' פריניאן: ''בימ''ר דרום יעופו ניצוצות וראשים'' פילוביץ שחף 09.11.05 21:49 200
      גומה חסין פילוביץ שחף 02.08.05 13:31 135
      פרשת פריניאן - ועדת הבדיקה תחל לפעול תוך כמה שבועות פילוביץ שחף 05.09.05 02:25 173
          רשמי: הציבור מוזמן למסור כל מידע בפרשת פריניאן/צ.בן-אור פילוביץ שחף 14.12.05 19:13 205
      בתאריך 4.9.05 כינס היועמ''ש מזוז ישיבה בפרשת פרינייאן פילוביץ שחף 20.09.05 22:40 184
      שמעון אלמקייס (שות' של בן-אור) הואשם ברצח פנחס בוחבוט פילוביץ שחף 23.09.05 20:35 188
      אשקלון: בן 24 נרצח ביריות; החשוד נמלט מהמקום פילוביץ שחף 30.09.05 20:33 192
   הרב מצגר ייחקר היום באזהרה במשטרה פילוביץ שחף 20.02.05 07:54 4
      ''האזרח אייזנברג ומלחמתו בעוולה'' פילוביץ שחף 18.03.05 19:06 34
   בוקי נאה: ''ההר הוליד עכבר'' (פרשת רוזנשטיין) פילוביץ שחף 23.02.05 22:52 8
   לינדנשטראוס/ביהמ''ש בחיפה: יש עשבים שוטים אצל השופטים פילוביץ שחף 25.02.05 12:37 9
      20 ח''כים הציעו את השופט לינדנשטראוס לתפקיד מבקר המדינה פילוביץ שחף 09.05.05 14:32 77
   עורכי הדין: נעתור לבג''ץ נגד השופטים פילוביץ שחף 04.03.05 06:13 18
   עו''ד אביגדור פלדמן מסברה ושתילה ועד ג'נין ג'נין !! פילוביץ שחף 07.03.05 01:44 19
   מזוז: שרון, גורלובסקי, משפ' שריד ועו''ד דוויד וינר ז''ל פילוביץ שחף 10.03.05 07:24 20
      'דויד וינר ז''ל נפל על חרבו כשם ששאול המלך נפל על חרבו' פילוביץ שחף 10.03.05 08:45 21
          יו''ר לשכת עו''ד: להקים ועדה להדחת שופטים פילוביץ שחף 10.03.05 18:54 22
          יצחק רובין וטקניוז הפקות מזמינים: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 27.03.05 22:25 37
              אתמול נלמד במכללה למשפטים הסרט: ''רצח לכל החיים'' פילוביץ שחף 10.05.05 04:45 79
          נותנים במה לתרבות - כתבה בפורטל התרבות הישראלי פילוביץ שחף 01.04.05 21:59 41
          ישיבה מיוחדת לזכרו של ד`ר דיויד וינר ז”ל = ועדת חוקה !! פילוביץ שחף 11.04.05 07:08 59
          מחר הסרט שיגולל הרשעת שווא ברצח פילוביץ שחף 12.04.05 17:35 61
          זמיר: ''כל המערכת התגייסה להרשיע חף מפשע'' - עמוס ברנס פילוביץ שחף 14.04.05 22:54 62
          ''רצח לכל החיים'' - עו''ד אלי זוהר הנחה את פאנל הדיון פילוביץ שחף 21.04.05 11:28 71
          היועמ''ש שגה בעדותו במשפט רצח השופט אזר פילוביץ שחף 14.09.05 07:01 178
          האם שופטת בית המשפט המחוזי דפנה אבניאלי תומכת ברצח.. פילוביץ שחף 16.09.05 13:59 179
         פסק דין שדחה בקשה לשדר קלטות חקירה של עו''ד דויד וינר פילוביץ שחף 11.11.05 09:09 202
              תמליל חקירתו של עו''ד/ד''ר דוויד וינר לפני מותו פילוביץ שחף 27.07.07 01:02 208
          לשר המשפטים: הזמנה לחוקק חוק נגד ''תפירת תיקים'' פילוביץ שחף 04.07.07 23:29 207
   תקדים יחזקאל בייניש של מזוז הופך לטענת הגנה של עבריינים פילוביץ שחף 10.03.05 19:54 23
      בייניש. עבריין עם הכשר של היועמ''ש פילוביץ שחף 11.03.05 07:51 24
      איתן רוב: 'החלטת היועמ''ש בעניין בייניש, חריגה מהנורמה' פילוביץ שחף 21.03.05 22:30 35
          משרד המשפטים: ההחלטה בנושא עו''ד בייניש אינה תקדים פילוביץ שחף 24.03.05 04:14 36
      בייניש דנה במינוי עו''ד שייצגה את בעלה !! פילוביץ שחף 30.03.05 09:12 38
      יעקב כ''ץ : התקדים המסוכן של יחזקאל ביניש פילוביץ שחף 09.07.05 15:19 118
      עו''ד יוסי דר : ''בייניש - נשיאה בדרך משובשת'' פילוביץ שחף 28.08.05 22:19 164
   השופט אדלר נתפס בביצוע עבירה של שיבוש מהלכי משפט פילוביץ שחף 11.03.05 10:44 25
   ''גלאט-ברקוביץ' הורשעה בעסקת טיעון ותיקנס'' פילוביץ שחף 13.03.05 10:53 26
   השופטת איחרה והמציאה פרוטוקול פילוביץ שחף 14.03.05 15:05 28
      השופטת הילה כהן הורשעה בהתנהגות שאינה הולמת שופט פילוביץ שחף 16.08.05 10:42 145
      השופטת (הילה כהן) שפיברקה פרוטוקולים קיבלה פרס: פילוביץ שחף 17.08.05 12:16 148
      עו''ד יוסי דר: השופטת הילה כהן חייבת ללכת !! פילוביץ שחף 21.08.05 18:56 153
      זאב סגל: שופטת בניגוד לחוק פילוביץ שחף 22.08.05 10:52 154
      מדוע חשין מפחד מהשופטת הילה כהן ? פילוביץ שחף 23.08.05 11:48 155
      אהרון ברק הציע לשופטת הילה כהן לפרוש מרצונה פילוביץ שחף 23.08.05 17:24 156
      עו''ד שמחה ניר: ''הילה, אל תושיטי להם צוואר!'' פילוביץ שחף 24.08.05 19:24 158
          השופטת הילה כהן צפויה לסרב להתפטר פילוביץ שחף 30.08.05 13:28 169
      שופטי בית המשפט העליון בדימוס מתביישים במוסר המעוות פילוביץ שחף 29.08.05 20:03 167
      עדנה ארבל סגרה תיק להילה כהן, ללא סמכות...האמנם?! פילוביץ שחף 09.09.05 07:53 177
      מבוכה במשרד המשפטים: אין רוב להדחת השופטת הילה כהן פילוביץ שחף 22.11.05 17:53 204
   פרשת תיק אפרסק: 'לסלק את שניהם גם יחד-המפד''ל והמפכ''ל' פילוביץ שחף 17.03.05 22:06 30
      פרשת תיק אפרסק: ''כיפה מול מצחייה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:21 31
      פרשת תיק אפרסק: ''הפרשה'' פילוביץ שחף 17.03.05 23:23 32
      ח''כ/הרב פורוש (הבן): ''ועדה לחקירת תפקוד המשטרה'' פילוביץ שחף 02.06.05 21:00 106
      מאיפה המימון של אברהם בורג לרכוש את התעשיה הצבאית?? פילוביץ שחף 18.09.05 16:41 181
          ה''בן'' המאומץ חושף את שיניו המחודדות...תזכורת: פילוביץ שחף 30.07.10 06:46 215
          NRG: אברום בורג: ''לישראל יש נשק גרעיני'' פילוביץ שחף 06.12.13 07:22 219
      משהו על אברהם בורג פילוביץ שחף 22.09.05 22:30 187
      ''אהוד ברק ברח (לא לקח) ואברום בורג לקח'' פילוביץ שחף 06.10.05 00:31 194
   מעריב: ''יוזמה - לינדשטראוס מבקר המדינה הבא'' פילוביץ שחף 31.03.05 08:27 39
      החצר של בייניש : עו''ד דן מרידור לכהונת שופט עליון !! פילוביץ שחף 15.04.05 08:18 63
          לא רציתם את דן מרידור בפוליטיקה תקבלו אותו כשופט עליון פילוביץ שחף 16.04.05 08:20 66
          מרדכי גילת על אהרון ברק: ''פשוט מנותק. הוא חלק מהבעיה.. פילוביץ שחף 21.04.05 15:00 72
              אהרון ברק פוגע בדמוקרטיה פילוביץ שחף 21.04.05 18:42 73
                  מי יחליף את השופט לינדרשטראוס בתפקידו כנשיא ביהמ''ש פילוביץ שחף 26.05.05 00:39 95
                      השופטת בלהה גילאור הפכה החלטה קודמת - הושפעה מהפרסומים פילוביץ שחף 26.05.05 05:33 97
                      השופטת בלהה גילאור היתה אחת המועמדות לעליון שהופיעה פילוביץ שחף 26.05.05 05:50 98
                      בתו של מבקר המדינה החדש = רשמת בבית המשפט בנצרת פילוביץ שחף 27.05.05 14:33 101
      מבקר המדינה השופט (בדימ.) אליעזר גולדברג מסיים תפקידו פילוביץ שחף 20.04.05 16:01 69
          השופט אליעזר גולדברג מונה לנציב התלונות על השופטים פילוביץ שחף 28.08.08 14:03 212
      חוק לבחירת מבקר המדינה - התשי''ח 1958 פילוביץ שחף 12.05.05 00:09 83
      השופט לינדנשטראוס הוא המועמד היחיד למבקר המדינה פילוביץ שחף 16.05.05 08:21 86
      השופט מיכה לינדרשטראוס עסקן מפא''י ועוזרו של פרס לשעבר פילוביץ שחף 16.05.05 20:39 87
          מבקר המדינה החדש: ''אני האיש הנכון להלחם בשחיתות'' פילוביץ שחף 26.05.05 06:47 99
      השופט לינדנשטראוס נבחר לתפקיד מבקר המדינה !! פילוביץ שחף 26.05.05 00:55 96
   ''הנוכלים האמיתיים עדיין חופשיים'' פילוביץ שחף 18.04.05 10:28 68
   צוות מקצועי קובע: להגביל האזנות סתר פילוביץ שחף 21.04.05 09:25 70
   שחיתות בצמרת: בתה של בייניש מונתה לפרקליטה, בלא מכרז פילוביץ שחף 06.05.05 16:55 74
      ''השופט איתן מגן שיגר לפרקליטות מסר ציבורי מהדהד..... פילוביץ שחף 09.05.05 20:42 78
      מי השקרן, אהרון ברק או שמואל הולנדר ?? פילוביץ שחף 18.05.05 02:52 89
          נציב שירות המדינה: יש מכרזים פגומים בשירות המדינה פילוביץ שחף 26.01.10 21:16 214
      המעשים המגונים של ארבל פילוביץ שחף 02.07.05 10:50 115
      כתב התנגדות למינויה של הגב' עדנה ארבל למשרת שופטת פילוביץ שחף 02.07.05 17:28 116
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 05.02.07 10:39 206
   שהצבא הפך 'ממכשיר ניטרלי בשירות המדינה לגוף הנושא אופי wsoft 03.01.08 12:33 211
   פרופסור ברק: פגיעה במחוקק = פגיעה בדמוקרטיה. פילוביץ שחף 05.12.13 07:28 218


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות