אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #5463 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 5463   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
   09:44   10.06.03   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''החל הקרב על ארץ ישראל''=מלחמת אחים האמנם ??  

 

ערכתי לאחרונה בתאריך 19.10.10 בשעה 03:57 בברכה, פילוביץ שחף
 
רבין: הבטיח לנו שלא ייפלו יותר קטיושות....לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

זעקי ארץ אהובה
"מצורף קישור לסרט קורע לב שנשלח אלי מאי שם.
מונולוג של אם מגוש קטיף שבנה נהרג באסון השייטת.
אני שולח אותו לחבריי מתוך מועקה קשה."


התנתקות מהי??
מצגת חדשה לעצירת ההתנתקות. הרעיון - עוצרים רגע, חושבים מחדש. המצגת מציגה דברי בכירים במערכת הביטחון לצד דיווחי חדשות ומפות של איום הטרור העתידי על אזרחי ישראל.

http://www.israel-wat.com/pps/timetothink.pps

מוקד ההסברה באינטרנט

http://www.israel-wat.com | moked.hasbara@gmail.com


קול רינה: הסרט ''סכין בלב'' באורך מלא


וידאו: התוכנית של רינו צרור אתמול = 27.7.2005 על ההתנתקות


סרטון חדש, מדהים על הגירוש, ההריסות של חבל גוש קטיף

להכין ממחטות ולפתוח רמקולים

ניצן אור
חבר מתאריך 8.10.01
15330 הודעות 00:20 22.09.05


1. שואת קטיף 2005

יזכרו לדראון עולם כל מי שגירש את היהודים, כל מי שהרס את בתיהם.
לא תהיה להם מנוחה ושלווה כל חייהם. נודדים בנפש טרופה עד יומם האחרון.
כשיגיעו לבית דין של מעלה, ישלמו על כל דמעה, על כל לחש תפילה ועל כל
אבן שזעקה מהקיר כשעלו הבולדוזרים של שרון על הבתים. לא יזכו לחמלה
ולרחמים לעד. "כל המרחם על האכזרים, סופו שמתאכזר לרחמנים".
ימח שמם, שם רשעים ירקב. ויאבדו כל שונאך ישראל.


- Original Message -
From: Shmuel Benhamou
To: zahronx@hotmail.com
Sent: Tuesday, September 27, 2005 12:42 PM
Subject: אני יצרתי את הסרט על הרס גוש קטיף


תודה שאתה ממליץ על הסרט" לראות ולבכות"
אני עידכנתי את הסרט וניתן להתעדכן בכתובת הבאה
ניתן להראות בבתי ספר וכל מקום ציבורי אחר
התמונות הם שלי ושל 2 חבריי
בברכה
Shmuel Benhamouhttp://www.xagoon.com/gush/index_l.php


עם ישראל עם אחד: מצגת יפה על הגירוש המכוער
<http://www.chabad.org/multimedia/mediaplayer/flash.asp?fileid=549076&aid=306272>

אהוד ברק מתריע: "הרוצח הפוליטי הבא חי ביניכם"
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-68467-00.html?tag=7-04-00

יובל רבין: שרון עלול להירצח; יהודי ארה"ב צריכים לחזקו
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-69899-00.html?tag=8-13-22

בן-אליעזר מתריע: יהרגו את שרון, כמו את רבין
http://www.nfc.co.il/archive/001-D-63924-00.html?tag=8-20-42

הנה זה-שירו של אלבז נגד העקירה-בקובץ MP3!!!

-"זה לא יקרה -זה לא יהיה...."-


אלירז
חבר מתאריך 28.6.02
1227 הודעות 09:34 10.06.03

''החל הקרב על ארץ ישראל''!!!

אתמול בשעות הערב והלילה פונו 10 מאחזים לא מאויישים * היום יפונו 5 מאחזים נוספים, 4 מהם מאויישים * יו"ר מועצת יש"ע: "אלפים יטרפדו את הפינוי בגופם"
אורי יבלונקה ועמי בן דוד

מבצע "גבעה חשופה" יצא אתמול לדרך.

בשעות הערב והלילה פינו כוחות הביטחון תשעה מאחזים בלתי חוקיים ברחבי יהודה ושומרון, כולם לא מאויישים. הפינוי המאחזים נתקל בהתנגדות מועטה בלבד. מאחז נוסף, עשירי במספר, פונה מרצון על ידי המתנחלים עצמם.
היום צפויים כוחות הביטחון לפנות חמישה מאחזים נוספים, מהם ארבעה מאוישים: שבי שומרון-מערב, בית אל-מזרח, חוות-גלעד ונופי-נחמיה. במאחזים אלו צפויים הכוחות להיתקל בהתנגדות של מאות מתנחלים, שהגיעו לאיזור בשעות האחרונות. ועד רבני יש"ע טען אתמול כי הפקודה לפנות מאחזים ויישובים היא בלתי חוקית בעליל.

בהודעה שפרסמו לפנות בוקר קוראים הרבנים לכוחות הביטחון להפעיל את מצפונם, כדי לבחון את המוסריות של כל פקודה שיקבלו.

מועצת יש"ע הודיעה על פתיחה במאבק בלתי אלים נגד הפינוי.

הלילה הוגשה עתירה לבג"ץ בדרישה למנוע את פינוי המאחז חוות גלעד.
העתירה הוגשה ע"י משה זר והיא מופנית נגד שר הבטחון, אלוף פקוד מרכז וגופים נוספים העומדים, לפי הנטען, להרוס שוב את חוות גלעד. לדבריו, החווה היא חוקית וברשותו מסמכים המעידים, כי הקרקע היא בבעלותו. עוד נטען, כי הריסת החווה בעבר היתה בלתי חוקית נפגעה קשות בזכויות האזרח הבסיסיות שלו.

בג"ץ הוציא צו ביניים האוסר להרוס את העותר וחייב תגובת המשיבים עד הצהריים.

מבצע הפינוי עצמו אמור להימשך כמה ימים. בפקודת המבצע נאמר כי המטרה היא לאכוף חוק וסדר. גורמים בצה"ל אמרו כי כל חריגה מהחוק תטופל בנחרצות.

הכוחות בשטח תוגברו והם כוללים חיילים בשרות סדיר, פלוגות של המשטרה הצבאית, יחידות משטרה של מחוז ש"י וגם של השב"כ. מפקדי החטיבות מקיימים דו שיח עם ראשי המועצות לצמצם את החיכוך בין הכוחות בשטח למתנחלים בעת הפינוי.

במערכת הביטחון נערכים גם לאפשרות שמתנחלים קיצונים יתנגדו לפינוי תוך שימוש בנשק.

"זו הבעת בוז"

הבוקר הביעו גורמים במפד"ל ובאיחוד הלאומי חשש שפינוי המאחזים שהתבצע הלילה הוא רק הגל הראשון, ושבקרוב צפוי פינוי של עשרות מאחזים נוספים. הם אומרים שפינוי מסיבי כזה יהווה עבורם קו אדום לפרישה מהממשלה.
סיעת האיחוד הלאומי נעדרה אמש מהצבעת אי אמון בממשלה, במחאה על הפינוי, "זו הבעת בוז להחלטת הממשלה, האוסרת על התקדמות בתהליך המדיני כל עוד נמשך הטרור", אמר השר בני אילון (האיחוד הלאומי) לגלי צה"ל.

באופוזיציה טוענים לעומת זאת שעדיין לא ברור האם ראש הממשלה רציני בכוונותיו, ודורשים משרון להציג את רשימת המאחזים שבכוונתו לפנות.
"שרון מבצע צעדים נכונים, אך הוא ייבחן על פי המשך מעשיו בשטח", אמרה לגלי צה"ל יושבת ראש האופוזיציה, דליה איציק מהעבודה.

התגובות לפינוי בצד הפלשתיני היו ספקניות.
יועצו של ערפאת, נביל אבו-רודיינה, כינה את פירוק המאחזים "תעלול מזויף", ואמר שעל ישראל להקפיא את כל הפעילות בהתנחלויות.
שר ההסברה הפלשתיני, יאסר עבד רבו, אמר שמדובר בצעד סמלי, שנועד לתת לגיטימציה לעשרות ההתנחלויות שהוקמו במהלך כהונת שרון.

לעומת הפלשתינים, בממשל האמריקני הביעו שביעות רצון מהפינוי.
מזכיר המדינה של ארצות הברית, קולין פאוול, בירך הלילה על פינוי המאחזים.
"אני מקווה שפירוק המאחזים הבלתי חוקיים יושלם ללא גילויי אלימות", הוא אמר לפנות בוקר, בעת ביקור בצ'ילה. עוד אמר פאוול כי על הצדדים לקדם את המשא ומתן, על אף גל הטרור הפלסטיני והתנגדות הימין ליישום מפת הדרכים.

הקרב על הארץ

מועצת יש"ע הכינה אמש תוכנית חירום, שמטרתה העלאת 30 מאחזים בלתי חוקיים חדשים על הקרקע בתוך מספר ימים, כתגובה על כוונת הממשלה לפנות 15 מאחזים באזור יהודה ושומרון. "החל הקרב על ארץ ישראל", אמר אתמול בנצי ליברמן, יו"ר מועצת יש"ע.

עד השעות הקטנות של הלילה עמלו אמש בכירי מועצת יש"ע על התוכנית, בעזרתו של ראש תנועת "אמנה", תנועת ההתיישבות של יש"ע, זאב (זמביש) חבר. גורם בכיר במועצת יש"ע הסביר: "על כל מאחז שיפונה נעלה שניים חדשים, עד שהדרג המדיני יירד מהרעיונות שלו לעקירת יהודים מבתיהם תוך כניעה לטרור". המתנחלים ישתדלו להעלות את המאחזים הראשונים כבר ביממה
הקרובה, אולם המבצע עלול להתעכב מסיבות לוגיסטיות. בכיר במועצת יש"ע חשף אתמול, כי המאחזים מתוכננים לאורך גב ההר, וכי הם ימוקמו באתרים שהגישה אליהם קשה ביותר, זאת כדי להקשות על פינויים.

במועצת יש"ע שואפים להציב את המאחזים במקומות שאין אליהם כבישי גישה, וגם לא דרכי עפר בהם יכולים לנוע כלי רכב. לדברי אותו גורם בכיר: "גם תושבי המאחזים האלו יצטרכו ללכת ברגל במשך כשעה כדי להגיע למקום". בנצי ליברמן אמר אמש: "כאשר יתחיל פינוי המאחזים המאוישים, יגיעו אלפי אנשים שיטרפדו אותו בגופם. נפיץ למפגינים הוראות כיצד לנהוג". לדברי ליברמן, המתנחלים יתבקשו לאחוז בחפצים שעל הקרקע כדי למנוע את גרירתם על הריצפה בידי החיילים והשוטרים, אולם יונחו שלא להרים יד על המפנים.
"תהיה התנגדות פסיבית ונדגיש לאנשים שלא להעז להרים ידיים", אמר.

"גבעה חשופה"

טור כלי הרכב הצבאיים שהגיע אתמול בשעה חמש אחר הצהריים אל שער הישוב עפרה, בישר למתנחלים את תחילתו של עידן חדש. ממשלת הימין של אריאל שרון, אבי אבות ההתנחלות בשטחים, מתחילה לפנות מאחזים יהודים ביהודה ושומרון.

בצה"ל ובמשטרה התייחסו למבצע הפינוי ברצינות תהומית. על פי מקורות צבאיים, אמורים להיות מפונים בסך הכל 94 מאחזים. שם הקוד הסודי שניתן למבצע היה "גבעה חשופה", מינוח המזכיר את פעולות החישוף שנוהג צה"ל לבצע לפרדסי הפלשתינים בעזה. לכן עשו במשטרה הכל כדי לשמור בסוד את השם הרגיש, אך לשווא.

ניצב שחר איילון, מפקד מחוז יהודה ושומרון, היה זה שנתן את הפקודה, ו- 200 שוטרים החלו לנוע לעבר יעדיהם. צוותי המודיעין התמקמו מבעוד מועד מול כל מאחז, ודיווחו בזמן אמת על התארגנות התושבים. ואלה, למרות כל הפרסומים, ההתראות וההכנות שעברו, קיבלו את זה בכל זאת בהפתעה.

"אנחנו כבר לא נחשבים לחלק ממדינת ישראל", אמר בקול שבור השומר בש"ג של עפרה, כסירב לפתוח את שער הישוב לכוחות צה"ל ומג"ב, בפיקוד מח"ט בנימין, אל"מ רוני נומה. הרעיון היה קצת נאיבי: כדי להגיע ל"עמונה צפון" חייבים לעבור דרך עפרה, ואם אי אפשר להיכנס ליישוב - אי אפשר גם לפנות
את המאחז. אבל החיילים והחיילות, שעברו הכנות מבצעיות ופסיכולוגיות לא מעטות לקראת המבצע, לא ממש התרגשו. לאחר משא ומתן של עשר דקות, הם שכנעו את תושבי הישוב לאפשר להם להיכנס פנימה. גם אחד התושבים, שזינק אל הכביש והתיישב לפני רכב ההאמר הצה"לי, לא מנע מהשיירה לעבור.

אין תושבים, רק עמדת שמירה

למען האמת, אף אחד ממילא לא התגורר ב"עמונה צפון". אפילו קראוונים ריקים אין שם. רק עמדת שמירה אחת, שעליה דגל ישראל. ובכל זאת, המקום הוקם ללא היתרים - וצה"ל היה נחוש לפנותו. ואולי דווקא בגלל הזניחות של "עמונה צפון", נבחר המקום להיות אחד משני המאחזים שחנכו את מבצע הפינוי הראשון של ממשלת שרון השניה.

שעה קלה קודם לכן הגיעו חיילי גדוד שריון גם אל "נווה ארז דרום", גם הוא מאחז נטוש. כאן אפילו לא חיכתה להם התנגדות. אבל בעפרה החלו המתנחלים להתעשת. הנהלת הישוב הפעילה את מערכת הכריזה, המיועדת להעברת הנחיות תושבים בשעת חירום, ומהרמקול בקעה הזעקת המלחמה: "לכל התושבים - החל הפינוי בעמונה, כל מי שיכול שיגיע לשם מהר". והם הגיעו. אלא שמאחר
שהמבוגרים היו עדיין בעבודה, התייצבו למאבק בעיקר בני נוער וילדים. מאות ילדים. תוך שניות הם הצליחו להקים מכשול אבנים יעיל, שכלא את כוחות צה"ל בתוך עמונה- צפון במשך שלוש שעות. אלימות לא היתה, בעיקר הלם. מעט המבוגרים שהחלו לחזור הביתה פיספסו את הפינוי, והגיעו רק כשהכל כבר נגמר.

אחרי שהאבק שקע, בחרו תושבי עפרה דווקא לחייך. אחת התושבות, אמא לילדים, אמרה: "עשינו להם יופי של הצגה, ועכשיו הם יודעים למה אנחנו מסוגלים. ומה בסך הכל הם פינו פה, את העמוד הזה? ממילא לא צריך פה עמוד".

לשני הצדדים היה חשוב מאוד שלא להיגרר לאלימות. לשוטרים ניתנה הנחיה לגלות התחשבות ורכות מירבית בעת הפינוי, וגם המתנחלים עושים הכל כדי לא להחריף את המצב. במאחז הסטודנטים "נופי נחמיה" אפילו החליטו התושבים להימנע מנשיאת נשק, כדי שאף אחד לא יטעה לחשוב שהוא יופנה נגד החיילים.

"כולם מאחורינו"

הסיפור האמיתי יתרחש היום, במאחזים המאויישים. אתמול הם התמלאו במתנדבים מכל רחבי יש"ע, אך בינתיים לא ארע בהם דבר. בחוות גלעד, למשל, היו ערים כל הלילה. פחות מחצי שנה עברה מאז הפינוי הקודם, שהיה טראומתי לכל הצדדים, ובני הזוג איתי ובת- ציון זר שוב מצאו את עצמם מחכים לחיילים שיבואו לפנות אותם. בפעם הקודמת זה נגמר ב- 30 פצועים, חיילים ומתנחלים כאחד, ומשפחת זר, כמו גם צה"ל, הפיקה את הלקחים.

כמה שעות קודם לכן, היתה זו דניאלה וייס שקיבלה את ההתרעה במכשיר ה"מירס" שלה. היא באה לחזק את המשפחה, ואז קיבלה שיחת טלפון מגורם בלתי מזוהה באוגדת איו"ש. היא מיהרה להעביר את המידע לחברים, ותוך חצי שעה כבר שודרה בערוץ 7 קריאה נרגשת לכל תושבי יש"ע להגיע. פחות משעה לאחר מכן החלו להגיע לגבעה בזו אחר זו מכוניות מסחריות, ופרקו קבוצות- קבוצות של מתנדבים. בת ציון, המארחת בעל כורחה, נסעה לקנות לכולם קצת לחם וחומוס, לקראת הלילה הלבן שמצפה להם. בדרך הורידה את בנה, שילה בן ה- 4, אצל גיסתה בקרני שומרון. "אני לא רוצה שייראה איך שוב הורסים לו את הבית", הסבירה.

אחרי כמה שעות הבינו כולם שהלילה, כנראה, זה לא יקרה. אולי מחר. את המתנדבים זה לא עודד. הרי בסופו של דבר החיילים יגיעו. בינתיים מדברים ב"מירס" עם החברים במאחזים האחרים, ומקבלים עידכונים. רק איתי זר היה אופטימי. "בפעם הקודמת זה היה מדינת ישראל נגד משפחת זר. הפעם כל יש"ע מאחורינו", הסביר.

גם בצה"ל והמשטרה לא מיהרו להסיק מסקנות מהקלות היחסית של הפינוי אתמול. "אתמול זאת היתה רק ההקדמה, כמו תרגיל על יבש", הסביר קצין בכיר. "היום יהיה הדבר האמיתי".

***
בהכנת הכתבה השתתפו חנן שלאין ורועי שרון.
http://images.maariv.co.il/channels/1/ART/491/700.htmlhalemo
חבר מתאריך 7.4.02
1446 הודעות 14:07 27.10.04

רבין ב MP3 נדיר: ''לא יהיו קטיושות מעזה''


"הרי הבטיחו לנו קטיושות מעזה...
...לא היתה עוד אף קטיושה ולא תהיה קטיושה"

http://www.readme.biz/

ואת הקטע הזה אף אחד בגל"צ לא משמיע...


.


@ קישורים רילוונטים
ברוך מרזל מאשים! - הסרט המלא לצפייה און ליין!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5244&forum=gil&omm=0
משפטנים ועו''ד: פורום בנושא אכיפת חוק מפלה לרעה כלפי מתנחלים
http://rotter.net/forum/gil/5333.shtml
!! חוק-יסוד: כבוד האדם וחירותו !!
http://rotter.net/forum/gil/5594.shtml
האחים קהלני = הטבח במערת המכפלה = רצח רבין= פינוי מאחז גילעד !!
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5014&forum=gil
חשיפה: בג''צ לא הורה לפנות את גבעה 26....!!!
http://rotter.net/forum/gil/5372.shtml
שוטר חונק ילד עד אובדן הכרה-תמונות מחוות גלעד
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5048&forum=gil
אברהם שלום, יעקב פרי, עמי איילון וכרמי גילון
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5554&omm=20&viewmode=threaded
חילופי מכתבים עם אשת בכיר במ. היהודית בשב''כ .
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5162&forum=gil
מאת יוסי בלום-הלוי: '' המשכו של הסיזון !!''
http://rotter.net/forum/gil/5583.shtml
שה''ח סילבן שלום:''לשלול מעראפת פרס נובל לשלום''
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5596&forum=gil


מבחן התוצאה
פ"ש
@ עיתון הארץ מכחיש שאבו מאזן מכחיש את השואה @
71. אבו מאזן, פרופיל פוליטי : מאת מכון ממר''י.....
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5315&forum=gil&omm=71&viewmode=threaded              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
''החל הקרב על ארץ ישראל''=מלחמת אחים האמנם ?? פילוביץ שחף 10.06.03 09:44 כותרת
   תמונות מאזור קרית ארבע חברון , המשטרה בעקבות המתנחלים פילוביץ שחף 14.04.04 06:20 1
   תמונות ומראות קשים מהערב בחזון דוד !! פילוביץ שחף 14.04.04 06:37 2
      זוועה: סרט מהפינוי ביצהר ב-17.5.04 פילוביץ שחף 21.03.05 14:35 191
   לעצור הפינוי הבלתי חוקי של המאחזים !! פילוביץ שחף 14.04.04 06:54 3
   עורבא פרח שוב..... פילוביץ שחף 14.04.04 07:17 4
   לפניכם ראיון בלעדי עם ראש הממשלה אריאל שרון. פילוביץ שחף 16.04.04 19:24 5
   ''שוטרי היס''מ מקבלים יד חופשית לסגור חשבון'' בפינוי... פילוביץ שחף 19.04.04 03:29 6
   רינו צרור: ''מחכה לנו מלחמת גדולה, מלחמת אחים !!'' פילוביץ שחף 29.04.04 21:01 7
      אברמוביץ חצה את הקו האדום ובזה הוא הכריז על מלחמת אחים פילוביץ שחף 30.04.04 04:19 8
          אמנון אברמוביץ נתן את האות לתחילת ההסתה נ' המחנה הלאומי פילוביץ שחף 30.04.04 04:55 9
      ח''כ הנדל: אני חושש ששרון יוביל למלחמת אחים פילוביץ שחף 05.07.04 17:33 11
          ח''כ צבי הנדל: ''כאן ביתי'' פילוביץ שחף 30.12.04 13:13 99
   נפסלה הצעת ''חוק אחדות הצבא'': צה''ל יוכל לפנות מאחזים פילוביץ שחף 05.07.04 00:45 10
   משאל עם.....''ומנעת מלחמת אחים !!'' פילוביץ שחף 27.07.04 08:43 12
      בלעדי: שרון החליט ללכת על משאל עם פילוביץ שחף 13.09.04 02:06 20
      מועצת יש''ע: ''משאל עם או בחירות ימנעו מלחמת אחים'' פילוביץ שחף 14.09.04 17:40 37
      סקר מעריב: 69% בעד קיום משאל עם 15.9.2004 פילוביץ שחף 15.09.04 14:33 41
      אליקים העצני/משאל עם פילוביץ שחף 24.09.04 13:15 46
      ''מזוז תומך במשאל עם'' פילוביץ שחף 29.09.04 00:26 51
      פעילי שמאל הפגינו בתל-אביב:יא שרון, יא רוצח, האינתיפאדה פילוביץ שחף 08.10.04 20:15 53
      משאל על תנאי !! פילוביץ שחף 17.10.04 07:47 58
      לבנת: אבקש להוסיף לתוכנית ההתנתקות סעיף שיחייב משאל פילוביץ שחף 17.10.04 08:23 59
      מתגבשת טיוטת חוק משאל העם פילוביץ שחף 25.10.04 11:01 72
      מועצת יש''ע במכתב שיוצג לרה''מ: נסכים אם יהיה משאל עם פילוביץ שחף 26.10.04 06:08 75
      הוועדה למשאל העם תפרסם היום מסקנותיה פילוביץ שחף 07.11.04 16:39 80
          המלצה: משאל-עם על ההינתקות - רק בהסכמת רה''מ והכנסת פילוביץ שחף 07.11.04 19:16 81
      ח''כ אדלשטיין:''הצעד הנכון ביותר הוא משאל עם'' פילוביץ שחף 03.12.04 09:58 85
      תזכיר משטרתי סודי: ניסיון ראשון להתנתקות יגרום לעשרות פילוביץ שחף 23.12.04 18:34 95
      ''אם לא תחזרו אל העם - יהיה קרע נורא'' פילוביץ שחף 03.01.05 06:54 100
      דב גולדשטיין/''כן, אתם אחים שלי'' פילוביץ שחף 03.01.05 07:19 101
      במנדט הבריטי, הסיזון,בשנות החמישים עלו עם אלות להרביץ פילוביץ שחף 09.01.05 09:26 103
          התנועה הקיבוצית, בברכת שרון, מגייסת קצינים לגירוש פילוביץ שחף 09.01.05 09:44 104
      בליכוד מעריכים: שרון יהיה חייב ללכת למשאל פילוביץ שחף 13.01.05 12:25 107
      רעיון משאל העם מחלחל גם למגזר העסקי פילוביץ שחף 23.01.05 12:58 122
      ד''ר/עו''ד אסף מידני: למה כן למשאל עם? פילוביץ שחף 23.01.05 17:28 123
      מִשאַל-עם. עכשיו פילוביץ שחף 27.01.05 13:22 131
      שר החוץ, סלבן שלום: ''משאל עם ימנע מלחמת אחים'' פילוביץ שחף 28.01.05 20:14 133
          ידיעות אחרונות 4.2.2005 : ''לא רציתם פרטנר?'' פילוביץ שחף 05.02.05 12:22 149
      ''העם כבר הכריע ''- מאת צפריר רונן פילוביץ שחף 29.01.05 23:52 135
      אם כל ההפגנות 30.1.2005 : ''תנו לעם להחליט'' פילוביץ שחף 30.01.05 13:33 137
      יתכן וח''כ איתן יתנה את חוק 'פינוי פיצוי במשאל עם פילוביץ שחף 03.02.05 17:30 146
      תפנית בעמדת דגל התורה: תומכים במשאל עם פילוביץ שחף 03.02.05 17:31 147
      מקורב שרון (אורי דן) בעד משאל עם פילוביץ שחף 03.02.05 18:39 148
      מעריב/שלמה גזית: משאל העם פילוביץ שחף 08.02.05 09:12 152
      השר שלום: אוביל קמפיין למשאל עם פילוביץ שחף 08.02.05 23:29 155
      עוזי דיין בעד משאל עם. פילוביץ שחף 10.02.05 05:45 157
      הרב עובדיה יוסף מתנגד למשאל עם !! פילוביץ שחף 10.02.05 05:48 158
      שרון: לא יהיה משאל עם; העבודה מאיימת בפרישה פילוביץ שחף 10.02.05 05:53 159
      ח''כ כץ: ''אם הממשלה תיזום משאל העם - יהיה רוב בכנסת'' פילוביץ שחף 11.02.05 10:38 164
      בעז העצני/''משאל לא לגיטימי'' פילוביץ שחף 11.02.05 15:20 165
      הרב אלישיב מעביר סוגיית משאל עם למועצת גדולי התורה פילוביץ שחף 18.03.05 20:55 190
      ועדת החוקה של הכנסת הצביעה בעד משאל עם פילוביץ שחף 23.03.05 14:27 192
      יו''ר הכנסת ח''כ ריבלין: ''אין מנוס מהקדמת הבחירות'' פילוביץ שחף 15.06.05 04:14 235
      ל'חוק משאל העם יאושר מיד אחרי הפגרה' פילוביץ שחף 05.08.08 18:19 308
      ''צה''ל הוא ארגון טרור'' - 10.12.11 בהפגנה בתל אביב פילוביץ שחף 12.12.11 02:08 314
   דע מה שתשיב! פילוביץ שחף 29.07.04 08:20 13
      עשרת הדיברות למסית פילוביץ שחף 21.09.04 16:19 45
      ''שרון גורם לאכיפת חוק סלקטיבית'' פילוביץ שחף 14.01.05 17:07 108
      מזוז תומך בסרבנות שכל ישר 09.02.05 18:14 156
   הג'ובות והג'ובים מעכבים הרחבת הממשלה !! פילוביץ שחף 11.08.04 20:42 14
   ''התנהלות שרון תוביל למלחמת אחים'' פילוביץ שחף 30.08.04 18:08 15
   עו''ד אלייקים העצני: תקשורת ו''האמת'' פילוביץ שחף 04.09.04 19:20 16
      דמוגרפיה שקרית פילוביץ שחף 20.01.05 18:48 121
   הנשיא: שאלת ההנתקות להכרעת העם פילוביץ שחף 06.09.04 05:19 17
      השר בנימין נתניהו, השרה לימור לבנת בעד משאל עם פילוביץ שחף 13.09.04 18:33 21
      משאל עם על ההתנתקות - עכשיו !! פילוביץ שחף 13.09.04 18:34 22
      ישראל הראל: אם משאל עם יקבע שיש רוב לפינוי - נתפנה פילוביץ שחף 13.09.04 18:35 23
      בנצי ליברמן: לפני כל הכרעה חייבים לחזור אל העם!! פילוביץ שחף 13.09.04 18:38 24
      שרון שוקל משאל עם על ההתנתקות פילוביץ שחף 13.09.04 18:39 25
      אורלב יציע לתמוך בהתנתקות אם היא תעבור במשאל עם פילוביץ שחף 13.09.04 18:40 26
      תושבי גוש קטיף: רוצים משאל פילוביץ שחף 13.09.04 18:41 27
      קפה: אין צורך במשאל העם. הדמוקרטייה דופקת כמו שעון. פילוביץ שחף 13.09.04 19:03 31
      חלק מהתוכניות שמכינה מנהלת ההנתקות לטובת העקירה פילוביץ שחף 21.09.04 15:56 44
      הנשיא קצב: הכנסת צריכה להחליט בסוגיית משאל העם פילוביץ שחף 10.02.05 18:22 163
   אל''מ במיל´ אלטשולר: ''יש גבול לדמוקרטיה'' פילוביץ שחף 07.09.04 08:38 18
   שרון תוקף: הימין מסית וקורא למלחמת אחים פילוביץ שחף 12.09.04 10:24 19
      ושוב התקשורת במלוא שפלותה. מסיתה נגד הימין ב''הסתה''! פילוביץ שחף 13.09.04 18:58 28
          ושוב התקשורת במלוא שפלותה, בכתבה בערוץ 2 בחדשות הערב פילוביץ שחף 13.09.04 19:01 29
          סקירה ביטחונית עדכנית. פילוביץ שחף 13.09.04 19:02 30
          בכיר בצה''ל- ''המתנחלים והדתיים גונבים לנו את הצבא'' פילוביץ שחף 13.09.04 19:07 32
          דאגה רבה במשטרה חשש כי שוטרים רבים יסרבו ל''הנתקות''. פילוביץ שחף 13.09.04 19:12 33
          ושוב התשקורת..כעת דווח שקר מוחלט בערוץ 2 בחדשות הערב. פילוביץ שחף 13.09.04 21:27 34
          AVNER: ''פשע נגד האנושות'' וכו', נסו לדמיין את תגובות פילוביץ שחף 14.09.04 02:17 35
          התקשורת עדיין לא במלא שיפלותה. אתה תתפלא..... פילוביץ שחף 14.09.04 17:50 38
      עוזי לנדאו נגד השמאלנים של שרון פילוביץ שחף 14.09.04 02:42 36
      ''וילן, מרקוס ואיילון הסיתו לרצח מתיישבים'' פילוביץ שחף 15.09.04 00:11 39
          דין השמאל כדין הימין פילוביץ שחף 15.09.04 09:30 40
          יואל מרקוס/הארץ - מציב תנאים להתנתקות?! פילוביץ שחף 15.01.05 09:20 110
          מזוז ''מכשיר'' את אלטלנה 2 פילוביץ שחף 31.01.05 15:42 138
          אביתר בן-צדף /יום שחור לשלטון החוק בישראל פילוביץ שחף 31.01.05 21:08 139
          שנאה והסתה פילוביץ שחף 03.02.05 02:44 145
          יואל מרקוס: ''אינתיפאדה מספר שלוש'' פילוביץ שחף 28.02.05 06:52 181
      מחקר אקדמי חדש קובע: משאל עם יגרום למלחמת אחים!! פילוביץ שחף 19.09.04 18:49 42
      סקופ: משרד ראש הממשלה ''לא אוהב'' את מה שרוטר.נט.... פילוביץ שחף 28.09.04 11:06 49
          יוסי בלום הלוי/תפילה, דורון ומרי אזרחי עכשיו !! פילוביץ שחף 28.09.04 11:15 50
      הכתבת אפרת וויס מפציצה את Ynet בביטוי ''הימין הקיצוני'' פילוביץ שחף 19.10.04 21:56 61
      בעז העצני: מי יושב ליד ההגה? פילוביץ שחף 21.10.04 10:35 63
      יוסי בן אהרון: ''שרון השתנה כנראה בגלל החשש מהחקירות'' פילוביץ שחף 26.10.04 04:32 73
      ריבלין: איך אפשרנו להם לגנוב את הליכוד פילוביץ שחף 17.01.05 10:42 116
          חוג הפרופסורים קורא למרי אזרחי בלתי אלים פילוביץ שחף 17.01.05 11:07 117
      ''הוא (שרון) יכלא את מתנגדיו הפוליטיים במחנות כליאה'' פילוביץ שחף 30.01.05 06:21 136
      שרון: יש''ע מפיצה ידיעות על מלחמת אחים פילוביץ שחף 10.02.05 06:17 161
      שרון/אולמרט: ''יש לקצץ ידיים של מתנחלים'' פילוביץ שחף 13.02.05 00:53 166
   משה פייגלין: מלחמת אחים פילוביץ שחף 20.09.04 21:48 43
   אל''מ מיל. משה לשם/ערב יום הכיפורים - הרהורים פילוביץ שחף 24.09.04 23:02 47
   דו''ח של השב''כ על האינתיפדה פילוביץ שחף 28.09.04 03:54 48
   ד''ר חיים משגב ''משתלח'' בשר גדעון עזרא !! פילוביץ שחף 05.10.04 12:35 52
   השיילוקיזם האוליגרכי והשחתת העיתונות פילוביץ שחף 15.10.04 02:29 54
   פרופ' גדי וולפספלד:''המסיתה הגדולה היא התקשורת'' פילוביץ שחף 15.10.04 14:48 55
      הדיקטטורה של המדיה פילוביץ שחף 16.10.04 13:28 56
   צבי הנדל נגד שלי יחימוביץ' - מי ינצח ?! פילוביץ שחף 17.10.04 07:39 57
   פנטזיית ההנתקות פילוביץ שחף 18.10.04 20:44 60
   וידוא עלילה פילוביץ שחף 19.10.04 22:03 62
   ח''כ אלדד: בחברה הממשלתית למדליות ההנתקות כבר בוצעה פילוביץ שחף 22.10.04 09:51 64
      סמי מיכאל אינו מסתייג מפגיעת מחבלים במתנחלים פילוביץ שחף 22.10.04 09:54 65
          עדי עד- הוחרמו נשקיהם של הרבש''צ ומפקד הכיתה פילוביץ שחף 22.10.04 09:54 66
   מגישה בכירה בערוץ 2 /עינב גלילי : אני שונאת מתנחלים פילוביץ שחף 23.10.04 13:06 67
      ידיעות אחרונות: ''בואי גלילי'' פילוביץ שחף 07.05.08 10:11 305
          עינב גלילי (שונאת המתנחלים) מקבלת משבצת לתכנית חדשה פילוביץ שחף 07.05.08 10:33 306
      ''השתמטה (עיב גלילי) משירות ומשדרת בגל''צ'' פילוביץ שחף 27.05.09 23:42 310
      שונאת המתנחלים והמשתמטת במירמה חזרה לשדר בגל''צ פילוביץ שחף 16.06.10 02:05 312
   עו''ד אליקים העצני: ''מפלצת ושמה התנתקות'' פילוביץ שחף 23.10.04 22:37 68
      הרב עובדיה יוסף הורה לש''ס להצביע נגד הינתקות פילוביץ שחף 24.10.04 01:43 69
      החלום שהוגשם באמצעות מפת הדרכים ותוכנית ההתנתקות פילוביץ שחף 15.11.04 20:21 84
      אליקים העצני/המאבק עובר אל הרחוב פילוביץ שחף 15.12.04 12:33 90
      אליקים העצני/''המרת דת'' מפלגתית פילוביץ שחף 23.12.04 16:07 94
      אלייקים העצני/הסיזון חוזר פילוביץ שחף 13.01.05 12:17 106
          מפקד ההגנה והסיזון אליהו גולומב: ''לא חשוב אם אנו נירה פילוביץ שחף 14.01.05 20:28 109
              פרס: ''סתם, 100 אלף של-יימזלים שהתכנסו.'' פילוביץ שחף 01.02.05 10:31 140
              ח''כ ריבלין: ''שרון בצד האחר של אלטלנה'' פילוביץ שחף 29.03.05 09:06 193
      אליקים העצני/הרדמה בכלורפרום. פילוביץ שחף 19.01.05 12:36 118
      עו''ד אליקים העצני/דמוקרטיה פילוביץ שחף 20.01.05 07:37 120
      עו''ד אלייקים העצני/מרטין לותר קינג פילוביץ שחף 25.01.05 18:14 128
      להיזהר ממציאות מדומה פילוביץ שחף 01.02.05 20:11 142
      חזרנו לימי ''אחוות הלוחמים'' בין צבא ההגנה לישראל לבין פילוביץ שחף 13.02.05 01:58 167
      עו''ד אליקים העצני: ''ההקשר הבינלאומי לתכנית הגירוש'' פילוביץ שחף 11.03.05 10:37 186
      עו''ד ששון: לא ידעתי, לא בדקתי (סרטון) פילוביץ שחף 15.03.05 16:10 187
          ''בידי שלוש נשים הפקיד שרון את התינוק הרך של ההתיישבות פילוביץ שחף 18.03.05 18:26 188
              עו''ד אהרון פאפו מדבר על יגאל עמיר, טליה ששון ועוד.... פילוביץ שחף 18.03.05 18:33 189
   יוסף בלום-הלוי:'ארור היום בו קרעה הכנסת את הברית הזאת' פילוביץ שחף 24.10.04 06:26 70
      על ההשוואות של מצבנו היום לתקופת השואה פילוביץ שחף 26.10.04 05:47 74
      God bless you all, dear Jewish members of the Knesset פילוביץ שחף 28.10.04 07:06 78
      יוסי בלום הלוי: ''האם תיתכן הפיכה בישראל?? פילוביץ שחף 07.11.04 05:45 79
      יוסי בלום הלוי/מלחמת יום הכיפורים של תוכנית ההתנתקות פילוביץ שחף 13.12.04 23:13 89
      יוסי בלום-הלוי/חברים: כנס הרצליה הוא רגע האמת שלנו! פילוביץ שחף 19.12.04 23:13 91
          כנס הרצליה: חוסר תוכן ורהב מחליא אורי מילשטיין 19.12.04 23:48 92
      יוסי בלום-הלוי, מציע את לב הארגמן כסמל המאבק וההתנתקות פילוביץ שחף 24.12.04 18:38 97
      יוסי בלום הלוי: מכתב גלוי לראש הממשלה אריאל שרון!! פילוביץ שחף 09.01.05 00:45 102
      יוסי בלום הלוי/ממשלת קלון, זדון ''ושחר אדום'' פילוביץ שחף 16.01.05 21:23 114
      יוסי בלום הלוי: על איילה אבוקסיס ז''ל ומיכאל גולדשטיין פילוביץ שחף 24.01.05 08:16 125
      יוסי בלום הלוי:ישראל כמגשימת חוקי נירנברג 'פינוי-פיצוי' פילוביץ שחף 07.02.05 17:57 151
      ד''ר צבי צפיר: 'על נאציזם, סימטריה, אנוכיות וקסטנריזם' פילוביץ שחף 08.02.05 11:37 153
      יוסי בלום הלוי: הברירה השלישית – מרי אזרחי ויהי מה! פילוביץ שחף 15.02.05 02:04 169
      יום היסטורי אחים – משטר מדינת ישראל מת – תחי המדינה... פילוביץ שחף 21.02.05 11:36 175
      יוסי בלום-הלוי: ''בגידת הפרקליטות בזכויות עם ישראל'' פילוביץ שחף 03.05.05 16:36 205
   עוכר ישראל בהתנדבות: אל''מ אילן פז מוכן לעבוד שעות.... פילוביץ שחף 24.10.04 15:32 71
   פרוטוקולים של מליאת הכנסת - דיון בתכנית ההתנתקות !! פילוביץ שחף 26.10.04 07:35 76
   הסכם אוסלו/שיר השלום = תכנית ההתנתקות/שיר הבולדוזר פילוביץ שחף 27.10.04 06:21 77
   שלום עכשיו לבג''צ: איסרו על הרשויות ביש''ע לממן הקמפיין פילוביץ שחף 08.11.04 21:21 82
   המשפט הבינל': לא ניתן לגרש באופן שרירותי תושבים ביש''ע פילוביץ שחף 14.11.04 15:05 83
   תכנית ההתנתקות בראי המציאות: פילוביץ שחף 13.12.04 00:21 86
      סגן השר בוים -צהל יפעל בעזה גם לאחר ההתנתקות פילוביץ שחף 13.12.04 00:26 87
      סגן השר בוים - אין כוונה להוציא את צה''ל מצפון השומרון פילוביץ שחף 13.12.04 00:30 88
      בעז העצני/ריכוז עובדות על ההתנתקות פילוביץ שחף 20.01.05 07:29 119
      מסמך מטה: הערכות לתכנית ה''היתנתקות'' באיזור חבל עזה פילוביץ שחף 28.01.05 19:03 132
      אורי אליצור/ההתנתקות נגד הדמוקרטיה פילוביץ שחף 29.01.05 19:16 134
          סירוב בשירות הדמוקרטיה פילוביץ שחף 06.02.05 07:21 150
      הזמנה לכנס נהלל של ההתישבות העובדת - הזדהות עם גוש קטיף פילוביץ שחף 01.02.05 10:43 141
      קולה של אמא: ''נתקו את צה''ל מאסון ההתנתקות'' פילוביץ שחף 02.02.05 16:15 143
          ד''ר שלמה לב-עמי נכח בכנס ''קולה של אמא'' ומדווח !! פילוביץ שחף 18.02.05 12:23 173
          מכתבה של מרואיינת (קולה של אמא) לירון לונדון פילוביץ שחף 07.07.05 18:49 247
      המטה העולמי להצלת העם והארץ: מי לה' אלי !! פילוביץ שחף 13.02.05 02:11 168
      מגרוש ספרד ועד לתוכנית ההתנתקות פילוביץ שחף 17.02.05 07:30 170
      ביום א' הקרוב הממשלה תאשר פינוי התנחלויות פילוביץ שחף 18.02.05 09:21 172
      היום נפגשו שמעון פרס ואפריים סנה עם הקונה' הערבי של... פילוביץ שחף 18.02.05 21:33 174
   אפרים סנה מעדיף מלחמת אחים על המשך הסכסוך עם הפלשתינים אורן אדרי 23.12.04 09:29 93
   שרון מנמק למה התנתקות לא טובה פילוביץ שחף 24.12.04 18:07 96
   טופס 630 (דיון ותלונה) נגד רב אלוף משה יעלון פילוביץ שחף 24.12.04 19:17 98
      איימל/מכתב משר הבטחון: ''לא ניתן לפגוע בצה''ל'' פילוביץ שחף 17.01.05 08:43 115
      בעז העצני/לבירור חובת הציות !!! פילוביץ שחף 23.01.05 19:17 124
          מעריב: ''לבירור חובת האי ציות'' פילוביץ שחף 24.01.05 14:32 127
      השופט בדימוס שטרוזמן מצדיק סרבנות פילוביץ שחף 25.01.05 18:34 129
          השופט בדימוס אורי שטרוזמן: ''מחוקק העקירה אינו חוקי'' פילוביץ שחף 28.02.05 13:33 183
   ח''כ א. אריאל שלח מכתב תלונה נ' מיכאל בן-יאיר היועמ''ש פילוביץ שחף 11.01.05 06:40 105
   פרק -'המלחמות בין היהודים' מהספר:''שנות זעם ימי תהילה'' פילוביץ שחף 15.01.05 12:01 111
      דפנה נתניהו/''אשמת הקרבן'' פילוביץ שחף 15.01.05 18:54 112
      כרוז תעמולה נגד יהודים שכונו מחבלים מבפנים, שפורסם פילוביץ שחף 16.01.05 10:13 113
      מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 12.04.10 04:15 311
   חב''ד: פינוי ישובים יהרג ואל יעבור + סרט מערוץ 2 פילוביץ שחף 24.01.05 12:42 126
   מאהל המחאה בגליל: כולנו מתנחלים פילוביץ שחף 25.01.05 21:32 130
      נהלל: ההתיישבות הותיקה למען קטיף פילוביץ שחף 02.02.05 16:21 144
      מסמך נהלל: הכיבוש ערבי, לא יהודי פילוביץ שחף 22.05.05 08:07 224
          ''מסמך נהלל'' – איחוד השורות פילוביץ שחף 22.05.05 08:13 225
      כושי רימון נ' מפקדו לשעבר ביחידה 101 = רה''מ שרון פילוביץ שחף 29.05.05 18:08 229
   מחאת האזרח הקטן פילוביץ שחף 08.02.05 13:11 154
   א.קישון: תנועת ההתישבות ''גוש אמונים'' ראויה לפרס ישראל פילוביץ שחף 10.02.05 06:08 160
   אלון בר אוריין קצין בילוש ומודיעין הזמין את בלהה לשיחת פילוביץ שחף 10.02.05 07:26 162
   דליה רבין דורשת משרון לאסוף את הנשק מהמתיישבים/המתנחלים פילוביץ שחף 18.02.05 08:07 171
   שובם של הכלובים....... פילוביץ שחף 22.02.05 10:12 176
      חסינות חברי הכנסת תאפשר להם לנוע במהלך הפינוי.... פילוביץ שחף 22.02.05 10:28 177
      נצח ירושלים פילוביץ שחף 23.02.05 09:36 178
      יח''ד נגד המתנחלים: עצומת פיוס עם איטלולית קיצונית פילוביץ שחף 23.02.05 17:56 179
      העצני:'לא הגזימו?' פילוביץ שחף 25.02.05 10:40 180
      תחקיר: התקדים היחיד להתנתקות - בשלטון הסובייטי פילוביץ שחף 02.03.05 14:57 184
      מרוב שקרים לא רואים את האמת פילוביץ שחף 14.04.05 11:48 201
      ''ימית, זה מה שנשאר'' פילוביץ שחף 11.08.05 09:35 284
   הדואר הכתום 28.2.2005 פילוביץ שחף 28.02.05 12:14 182
      עכשיו יש צמיד כתום: ''יהודי לא מגרש יהודי'' פילוביץ שחף 03.03.05 18:50 185
      סרטים חדשים הופקו ''הגירוש אסון'' פילוביץ שחף 03.04.05 07:32 195
      ''הדואר הכתום 5.4.2005 '' פילוביץ שחף 05.04.05 11:16 196
      עידכון מיוחד של הדואר הכתום - 10.5.2005 פילוביץ שחף 11.05.05 07:04 211
   יצחק דר - ראש האגף היהודי בשב''כ לשעבר מאמין שלא... פילוביץ שחף 29.03.05 22:20 194
      איומים על מנהיגי המתיישבים ביש''ע!! פילוביץ שחף 13.04.05 17:18 198
      כנס באוני' חיפה 17.4.05: ''גרוש יהודים במבחן התבונה'' פילוביץ שחף 14.04.05 09:07 199
      וידאו ותמונות המפגינים נגד הגירוש בבימת הרמטכ''ל בלטרון פילוביץ שחף 14.04.05 09:29 200
      אתר אינטרנט חדש למאבק בעקירה פילוביץ שחף 19.04.05 17:16 202
      סקר מהיום מול סקר מחודש פברואר 2005 פילוביץ שחף 06.05.05 18:26 206
      שמעון ברט , סא''ל ( בדימ.) במכתב לניצב ברטי אוחיון פילוביץ שחף 08.05.05 02:34 207
      כוח שוטרים מיוחד יגיע ביסעורים למוקדי הפרות סדר פילוביץ שחף 08.05.05 02:39 208
      בעז העצני/''תדע כל אם עבריה'' פילוביץ שחף 08.05.05 03:15 209
          תדע כל אם עברייה כי קצין פלסטיני מגן על חייה... פילוביץ שחף 16.08.05 21:44 289
   צווי מילואים עם כיתוב ''פג תוקף'' על לוחות המודעות פילוביץ שחף 12.04.05 09:22 197
   זכייניות ערוץ 2 קשת ורשת יממנו את תוכנית ההתנתקות פילוביץ שחף 26.04.05 02:06 203
   ''אני ציוני'' - שיר התנתקות פילוביץ שחף 01.05.05 02:25 204
      מכתב גלוי לעם ישראל - !! אין לי ארץ אחרת !! פילוביץ שחף 17.05.05 04:19 218
   מרטין לותר קינג : I Have a Dream פילוביץ שחף 10.05.05 19:31 210
      היום: מרטין לותר קינג, בנאום היסטורי - ''יש לי חלום'' פילוביץ שחף 28.08.05 13:53 299
   הרב לאו בטקס קבלת פרס ישראל: ''היום זה צו השעה'' פילוביץ שחף 12.05.05 21:14 212
      מחר: ניסוי כלים למרי האזרחי פילוביץ שחף 15.05.05 11:02 214
   ערב יום העצמאות 57:''המצב המוזר בו נקראה מדינת ישראל'' פילוביץ שחף 14.05.05 01:29 213
      איתן הבר נגד רובי ריבלין. פילוביץ שחף 16.05.05 06:20 216
   דן חמיצר השתתף בגניבת עתיקות מטעם שר הבטחון משה דיין פילוביץ שחף 15.05.05 20:25 215
   מאבטח בשער הכנסת: ''אתה לא נכנס, כי אתה קיצוני'' פילוביץ שחף 16.05.05 09:23 217
      ועדת החוקה של הכנסת תקיים היום דיון על פעולות השב''כ פילוביץ שחף 17.05.05 12:09 219
   שרון בניצנים: ''תתחילו לעבוד, תתחילו לעבוד בכל הכוח'' פילוביץ שחף 18.05.05 08:16 220
   תכנית ההתנתקות = הפתרון הסופי של מדינת ישראל !!! פילוביץ שחף 21.05.05 10:30 221
      ח''כ אריה אלדד פתח אתר הקורא למרי אזרחי פילוביץ שחף 21.05.05 23:57 222
   הזמר מוקי: ''לשבור למתנחלים את העצמות'' פילוביץ שחף 22.05.05 04:53 223
      חברי תא כתום הגישו תלונה למשטרה נגד הזמר מוקי בגין הסתה פילוביץ שחף 22.05.05 14:45 226
   בשקט בשקט בונים במחנה עמוס ליד עפולה את מטה ההתנתקות פילוביץ שחף 23.05.05 19:22 227
   לדעת: 'ארץ המתנחלים' מפרה את האתיקה פילוביץ שחף 29.05.05 17:22 228
   שיר שחיים גורי צונזר על ידי משה שרת בשנת 1951 והוא נכון פילוביץ שחף 02.06.05 00:57 230
   ערוץ הכנסת/המראיין טוכפלד: ''העצורים הם שאהידים'' פילוביץ שחף 09.06.05 14:36 231
   ח''כ יורי שטרן: ''שרון מוביל את העם כצאן לטבח'' פילוביץ שחף 09.06.05 14:53 232
   הרב אליהו: ''אם רה''מ יקבל אותי, אני בא אליו על ארבע'' פילוביץ שחף 09.06.05 18:19 233
   ספר האזהרה: ''תהיה מלחמת אחים בקיץ'' פילוביץ שחף 14.06.05 17:07 234
      תהיה מלחמה הקיץ אבל כנראה שהיא לא תהיה מלחמת אחים BB 17.06.05 10:13 237
      עדיין אין גירסה להורדה בחינם? ACAMOL 19.06.05 12:46 238
      מפחיד.נראה מאד מציאותי,ואולי זה מה שמפחיד בו. adair777 19.06.05 15:49 239
      מכשולים ביצורים ותעלות באלי סיני - פרק נוסף להורדה yoske 26.06.05 02:44 242
      ''ישראל נקלעת למלחמת אזרחים בעל כורחה'' פילוביץ שחף 12.08.05 00:31 286
      יוסי בלום הלוי:''המאבק בין המיליציה המשטרתית למתנחלים'' פילוביץ שחף 13.08.05 20:19 287
   האמריקאים המתנחלים תושבי ניו-יורק מאויימים גם כן מפינוי פילוביץ שחף 17.06.05 02:48 236
   שוטרים רשמו את מספרי הרישוי של באי ההפגנה בכלא מעשיהו פילוביץ שחף 21.06.05 10:00 240
   ''צה''ל יציב צלפים בסמוך לזירת הפינוי'' פילוביץ שחף 24.06.05 04:43 241
   התנתקות - סיפור מאת נ. אריאל פילוביץ שחף 26.06.05 05:54 243
   'נערה באזיקים' - סדרת תמונות נוגעת ללב ומסירות נפש !! פילוביץ שחף 30.06.05 06:52 244
      יוסי בלום הלוי: מכתב פתוח אל העם היהודי פילוביץ שחף 01.07.05 15:48 246
      יוסי בלום הלוי: לוקרצ'יה ופרוקצ'יה - 500 שנים הבדל ומנט פילוביץ שחף 24.07.05 21:03 266
   רק הערה טכנית קטנה למר פילוביץ: amir3331 30.06.05 10:11 245
   שרון קורא לסרב פקודה פילוביץ שחף 17.07.05 04:53 248
   תמונות (חלקם קשות) מהמקום המופגז בנווה דקלים פילוביץ שחף 17.07.05 18:43 249
   יוסי בלום הלוי: ''הספר הלבן מול ממשלת הדגל הלבן'' פילוביץ שחף 18.07.05 07:49 250
      יוסי בלום הלוי: מלחמת 6 הימים של ההתנתקות ומה אחריה פילוביץ שחף 24.08.05 12:21 298
      גזרות הספר הלבן 2008 ''למה תניאון?'' פילוביץ שחף 28.07.08 15:59 307
   השר עזרא: 'אז מה, אני אישפט בבית הדין לפשעי ההתנתקות ?' פילוביץ שחף 19.07.05 21:37 251
   תכנית פוליטיקה: ''תגיד לו שיוריד את זה לפני שאני מדבר'' פילוביץ שחף 19.07.05 22:20 252
   סדרת כתבות חדשותייות ואקטואליות באתר עולמי/גלובל ריפורט פילוביץ שחף 20.07.05 17:55 253
   תת-ניצב ניסו שחם: ''אני אזיין את האמ-אמא שלהם'' פילוביץ שחף 22.07.05 22:08 254
      תגובות: תת-ניצב ניסו שחם, מועצת יש''ע, ניצב אריה עמית פילוביץ שחף 22.07.05 22:45 255
          תת-ניצב ניסו שחם משקר בנצח נחושה, שימו לב !!! פילוביץ שחף 23.07.05 01:34 256
          ניצב בדימוס אהרונוביץ': ''לא להדיח את ניסו שחם'' פילוביץ שחף 24.07.05 07:57 260
          תת-ניצב ניסו שחם מנותק מההתנתקות ומושעה מתפקידו פילוביץ שחף 24.07.05 20:11 265
          ניסו שחם נשפט בגין התנהגות שאינה הולמת וקיבל נזיפה וקנס פילוביץ שחף 27.07.05 14:45 275
      לא יאומן, לא יאומן..ובכלל לא משנה מה היא עמדתך הפוליטית פילוביץ שחף 23.07.05 06:44 257
      ניצב רוני אוחנה מפקד מג''ב דרום מדבר לאחר התדרוך של... פילוביץ שחף 23.07.05 08:59 258
      עו''ד אברהם המר הגיש תלונה במח''ש נגד תנ''צ ניסו שחם פילוביץ שחף 23.07.05 23:06 259
      חשיפה: ניסו שחם היה המדליף לתקשורת את פרשת יורם הלוי פילוביץ שחף 24.07.05 09:21 261
      קראדי ידון בעניינו של תנ''צ שחם בגין דבריו בהפגנות בכפר פילוביץ שחף 24.07.05 11:14 262
      השר ישראל כ''ץ תובע להדיח את ניסו שחם פילוביץ שחף 24.07.05 12:59 263
      עמנואל גרטל חושף: ''מסלול הקידום של ניסו שחם'' פילוביץ שחף 24.07.05 13:40 264
      !! תת-ניצב ניסו שחם = פושע בשירות החוק !! פילוביץ שחף 25.07.05 00:25 267
      ''ניסו שחם אינו ראוי להמשיך בתפקידו'' פילוביץ שחף 25.07.05 05:10 269
      האם יש קשר משפחתי בין תנ''צ ניסו שחם לפרקליטה ממח''ש פילוביץ שחף 26.07.05 06:52 272
      הרב אייכלר: הדחת קצין שהתבטא באנטישמיות בעת מתן פקודה פילוביץ שחף 26.07.05 23:26 273
      מי אלו, ''אלה'' ?? מי אלו, ''הם הבטיחו שייגמר'' ?? פילוביץ שחף 27.07.05 13:53 274
      מזוז: מסרב לאשר הגשת קובלנה פלילית נגד תנ''צ ניסו שחם פילוביץ שחף 01.08.05 19:47 277
      משטרת ניסו (שחם) מכה את מתנגדי המשטר פילוביץ שחף 02.08.05 18:10 278
   האם מותר להילחם באחים כדי למנוע מלחמת אחים ?! פילוביץ שחף 25.07.05 03:35 268
   כל השחקנים רוצים אלימות פילוביץ שחף 25.07.05 10:28 270
   עדי מינץ: ''ביטול ולא סיכול'' פילוביץ שחף 26.07.05 04:44 271
   הרב קוק זצ''ל: ''היה שולח את כולנו ל''מלחמת אחים'' פילוביץ שחף 01.08.05 10:09 276
   האם מדינת ישראל עדיין מדינה דמוקרטית?? פילוביץ שחף 04.08.05 08:44 279
   לראשונה: דיברי הרבי מלובביץ נגד החזרת שטחים - ווידאו פילוביץ שחף 07.08.05 07:58 280
   ד''ר גבי אביטל/חבר ליכוד במכתב גלוי לכל ח''כ מהליכוד !! פילוביץ שחף 07.08.05 10:26 281
   מובילי ההתנתקות מחריבים את ביתנו פילוביץ שחף 07.08.05 22:04 282
      איום קיומי ושמו יש''ע פילוביץ שחף 08.08.05 07:20 283
   נעם לבנת, דובר מטה חומת מגן: ''קום, עשה את החדשות'' פילוביץ שחף 11.08.05 21:28 285
   צה''ל החל הבוקר לעבור בין הבתים ולסמן ב-X את הבתים פילוביץ שחף 14.08.05 00:40 288
      תמונתם של תושבי נצרים מקיפים את יישובם/חורבן בית שלישי פילוביץ שחף 22.08.05 21:34 293
      ממשיכים לעזור לאחינו הגיבורים!! פילוביץ שחף 24.08.05 12:09 297
   התזת החומצה על החיילים - עלילת דם מבויימת או טענה חמורה פילוביץ שחף 20.08.05 14:37 290
      כל האמת על סיפור החומצה !!! פילוביץ שחף 23.08.05 17:00 295
      מלחמת גירסאות : ''השלכת הסודה הקאוסטית - עלילת דם'' פילוביץ שחף 23.08.05 17:16 296
   חשיפה: ההונאה מצד ראשי יש''ע פילוביץ שחף 20.08.05 23:23 291
   מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו! טלי 21.08.05 02:38 292
   החלטה שלטונית דמוקרטית הנתמכת במערכת המשפטית פילוביץ שחף 22.08.05 22:19 294
   תמונת השנה: תמונה אחת שממחישה את הקרע במדינת ישראל פילוביץ שחף 25.09.05 08:03 300
   אנא עזרו לי למצוא פרטים על המגרשים שגרשו אותנו מביתנו פילוביץ שחף 27.09.05 10:39 301
   ארגון ''הקול היהודי'' יקיים בעוד כשבועיים כנס יסוד פילוביץ שחף 29.09.05 05:36 302
   ריכוז שירים שנכתבו בזמן ולאחר גירוש יהודי גוש קטיף פילוביץ שחף 03.11.05 18:06 303
   מבחן התוצאה !! פילוביץ שחף 01.03.07 04:46 304
   יוסי בלום הלוי שלח מסמך נבואי שהיום התשקורת מצטטת ממנו פילוביץ שחף 26.12.08 13:55 309
   ההכנות לאינתיפאדה ה3 נמשכות.'יש לפנות ליהודים שיסייעו'' פילוביץ שחף 09.05.11 05:24 313


  

תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות