אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #7168 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7168   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ג' באדר תשס''ז    05:03   21.02.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

''נפיחת זיילר - אפס בסולם דיכטר''  

 

אשכול עוגן מתאריך 30.09.14 בשעה  07:52  על-ידי פילוביץ שחף, (מפקח)
 
ועדת זיילר הפכה פיל של ועדת חקירה לזבוב שכל קצין בודק יכול היה לנסח במהלך חופשת הלימודים שלו מקריאה אפילו לא בעיתונים, רק בטוקבקים...
מאת: אריק בך 22.02.07
http://www.mybach.org/zailer-dichterכלום מי לא יודע שיש קציני משטרה ושב"כ, גם בכירים שבהם, השותפים בתעשיית גניבות הרכב, במכוני הליווי, בתעשיית ההימורים, ובתעשיות ייצור ושיווק האקסטזי ויתר כימיכלים, ושיווק האמל"ח לארגוני פשיעה ומדינות טרור? מכל החינגה השגרתית הזו רק לפריניאנים ואיזה יורם לוי מסכן ניטפלו? האם באמת יש מישהו שחושב ברצינות כי הדרך להילחם בסרטן זה לצחצח את הנעליים?

המדובר הוא בסך הכל במלחמה בין שתי כנופיות של עבריינים על השליטה במתחמי החסות של הפעילות העבריינית שלהם.

עובדה שהשם של קצינים מתוך המשטרה וביתר זרועות השלטון הידועים ביושר שלהם, לא עלו בכלל לדיון כמועמדים למפכ"לות על ידי אף אחד מהצדדים, היא האומרת דרשני.

באופן טבעי, כל אחד משני ראשי המאפיה רוצה את הפיונים שלו בתור מפכ"ל, כדי שיוכל לתפור את התיקים שנוח לו על מנת לסכל את מי שלא נוח לו, ולחפות על התיקים שצריכים טיוח כדי לטפח את העבריינים שעל זרועותיהם הוא נסמך ואת האינטרסים שלהם הוא משרת.

המשטרה הפכה כבר מזמן לכלי ניגוח פוליטי, כלי סיכול ממוקד, ולא לזרוע המטפלת בפשע באורח ישיר דווקא. אלא רק בתור תירוץ כשזה משתלם ונוח ומשרת את האינטרסים "הנכונים".

לכן זה גם טבעי ונכון וראוי שדיכטר -ראש השב"כ לשעבר- עומד בראש הארגון הזה. שהרי המשטרה כבר מזמן לקחה לשב"כ את תפקידו וכעת היא היא היחידה לאבטחת אישים... אישים המבקשים לבצע עבירות חמורות תוך חסינות מהעמדה לדין.

כעת מדובר בסך הכל בקרבות שליטה בין שתי כנופיות

לביניש יש את קופת השרצים שלה והאדמה תחתיה רועדת, וגם לאולמרט יש את השלדים בארון שלו.

מי שזה משרת את האינטרסים שלו מנגח את אולמרט, ומי שהפושעים של הצד השני משרתים את האינטרסים שלו מנגח את ביניש. מעטים מידי הם האנשים המנגחים את אוייבי שלטון החוק המצויים משני צידי המתרס. הרודף נגוע לא פחות מהנרדף. מזרק החיסון הציבורי נגוע באיידס (כשל מערכות החיסון).

לא המשטרה צריכה זעזוע -יש בה גם אנשים ישרים וטובים העושים מלאכת קודש ממש- אלא הציבור, אשר חייב לעמוד על זכותו לקבל שלטון נקי.

הציבור לא חייב להמתין עד שעדים יירצחו ועבריינים יקודמו עד למשרות של שופטת בעליון, פרקליט המדינה ופרקליטת מחוז וועדות יתכנסו כדי להבין שמשהו כאן השתבש לחלוטין.

מספיק לגלות שהרכב נגנב ולהישאר חסר אונים, שהבית נפרץ ולראות שהיומנאי מפהק מהשיגרה ומסמן "וי" ליד ארוע מוכן ומנוסח מראש במקום להיות מופתע, או לשלוח את הילד לבית הספר ולקבל בחזרה שבר-כלי מסטול וחסר השכלה ותרבות וערכים כדי להבין ששיתופי הפעולה בין משטרה לעבריינים כבר עברו מזמן את גבול הסביל והמחיר המקובל שכל חברה צריכה לבלוע ולשלם לאנשים הרעים מטעמה שיעשו את העבודה נגד הרעים יותר.

כאן הגולם קם על יוצרו והסוס השתלט על רוכבו וסדום ועמורה עברו מהנגב הפרוע אל מגדלי השן של ירושלים הבירה.

ההפקרות היא לא של המשטרה ולא של זיילר ולא של עברייני שלטון החוק. פריצה כידוע קוראת לגנב, וגנב (אפילו הגשש אמרו לנו) כשקוראים לו - הוא בא.

על הציבור לקחת את האחריות לגורלו, כי אין שום סיבה שמישהו אחר יגן על האינטרסים שלו יותר טוב ממה שהוא מגן (או נמנע מלהגן) עליהם בעצמו. אפילו אלוהים לא עוזר למי שמסרב לעזור לעצמו...

זכותו של הציבור לנקוט בכל האמצעים לקבל שלטון נקי משחיתות. אמרתי "כל האמצעים" ולא "כל האמצעים החוקיים" בגלל שבישראל המושג חוקי השתבש ומקבל פרשנות מגמתית בהתאם לאינטרסים הזרים והפסולים של בעלי העניין האחראים על האחריות.

הפרשנות המגמתית-מטעם, על חוקיותם או אי-חוקיותם של אמצעי המלחמה בשחיתות אינם המדד להתרת או איסור הפעולות הנחוצות להשגת המטרה הזו. באין דין ואין דיין, איש הישר בעיניו יעשה. המבחן הוא היושר, ואת במבחן הזה אין לאף אחד משליטי שלטון החוק ציון גבוה יותר מלכל אזרח ממוצע.

ערך ההגנה העצמית של עם מפני הקמים עליו לכלותו אינו מסתכם בהגנה מפני אויבים חיצוניים בלבד.

האוייבים החיצוניים מעיזים לצייץ ולהרים את הראש מעבר לגובה דשא רק כשהם מזהים חולשה במרקם הפנימי והזדמנות לנצל את התפוררות הדבק המלכד.

אף מקסיקני לא מבקש מאמריקה להתנתק מטקסס ומקליפורניה הכבושות!

אבל ביום שאמריקה תחיל להתפרק מהדבק המלכד אותה, גם אצלהם יפתחו את ספרי ההיסטוריה וידרשו זכות שיבה של מליוני מקסיקנים וצאצאיהם לשדות הנפט של טקסס ולחופי התענוגות של קליפורניה.

ואחרי המקסיקנים יתעוררו גם קורבנות השואה האינדיאנית. ובתור לקופת הצדק הזו יש גם מאות מליוני ויאטנמים ועירקים...

אף אחד מהצודקים היסטורית הללו לא מעז לצייץ כל עוד אמריקה תמשיך להיות נאמנה לערך היסודי של הגנה על כל אמריקאי בכל מקום ומעל ולפני כל חוק ואמנה והחלטות בינלאומיות. וזה מה שחייב להנחות אותנו. לא לנצח את הערבים אלא לכבוש את ייצרנו הרע שהשתלט לנו על כל חלקה טובה.

אם את זה ננצח, לא יוכלו לנו אף אחד מאוייבינו. ואם את זה לא ננצח, למה לנו מדינה משלנו שתמרר לנו את החיים במרורים מתוצרת הארץ?

על כל אזרח להגן על מולדתו כדי שזו תגן על ילדיו ומשפחתו. האיום הקיומי על המולדת הוא לא חיצוני בכלל -זו רק התוצאה ותגובת ההתעוררות הטבעית של גורמים לא רלוונטיים המתעוררים רק כשאצלנו כבה האור. טחב לא מתחיל לפרוח במקום שיש אור!!! האיום הקיומי הוא איפה קודם כל מפני אותם מסוכנים המתנקשים והבוגדים בערכי היסוד שעליהם מושתת כל תכלית הקיום של המדינה.

מי שמתפשר -במעשה סלחני או מתחמק בשתיקה כנועה- על טוהר המידות של האנשים האמונים על טוהר המידות, איננו חלק מהפתרון אלא מרכיב רעיל נוסף של אותה בעיה בדיוק.

על הציבור כולו להתנתק מהרעה החולה שהשתלטה לו על שלטון החוק והפוליטיקה והכלכלה והתקשורת ולנקוט בכל האמצעים על מנת למסד:

1. משטרה נקיה מהתחלואים השיטתיים, שפרשת פריניאן היא רק הדוגמא (ולא החמורה שבהן) לנורמה הרווחת של שיתופי פעולה פסולים בין שוטרים ועבריינים (הן מהעולם התחתון אבל בהחלט גם מהעולם ה"עליון") ובעיקר מהנורמה לשקר בעדויות בבתי המשפט, מהנורמה להעלים ראיות מזכות ולתפור ראיות מרשיעות, והנורמה להעניק חסות לעבריינים מהעולם התחתון או העליון במקום חסות לחוק שוויוני ואחיד המבטיח צדק לכל.

2. פרקליטות פחות מושחתת שהשיקולים הזרים שאיפשרו לעדנה ארבל ויסכה לייבוביץ' להוביל לביצוע רצח השוטר צחי בן אור ועד המדינה פנחס בוחבוט, כמו גם מעשי נבלה חמורים ושיטתיים הרבה יותר. מקומן של שתי אלה הוא בכלא כבר מזמן ולא רק על אשמתן שהוכחה בפרשת פריניאן.

3. מחלקה לחקירות שוטרים פחות מושחתת ונגועה פחות בסרטן-השנדרי אשר גרם לה לטפח פשעי שוטרים והפקרת תלונות הציבור והחוק והאינטרס הציבורי בבוז, כמו שבנה ערן שנדר במו ידיו הפושעות ומוחו העברייני ונורמת השקר וההונאה המהווים נר לרגליו. מקומו של ערן שנדר בכלא. הוא עבריין. דם של הרבה אזרחים חפים מפשע על הידיים שלו. הוא האחראי הישיר והעיקרי לנורמות עברייניות הרווחות במשטרה, בזכות זה שהוא העניק להם חיפוי ואבטחה כשהפך כראש מח"ש לגנב במקום לשומר.

4. מערכת משפט פחות משוחדת מזו שאותה כנופייה מסעיף 2 לעיל הצליחה להשתלט עליה

5. וממילא רמטכ"ל פחות שלומיאל מחלוץ-אולנשפיגל, וממשלה פחות מושחתת (זו כמו גם קודמתה אבל.. וממילא גם כמו זו שעתידה להחליף אותה כך שאל תתפתו לצעוק "אולמרט הבייתה" לפני שאתם יודעים שמי שעשוי להחליף אותו לא פחות ואולי אף יותר מושחת ממנו) ומערכת מנהל ציבורי פחות... איך לומר... פחות מזרח תיכונית וממילא גם פחות מזרח אירופאית - כלומר: פחות סדומאית, פחות משוחדת, פחות שקרנית ופחות מסורבלת ופחות מתעמרת, עד שיתקיים בנו החזון (1) להיות (2) עם (3) חופשי (4) בארצנו

זה שערן שנדר ועדנה ארבל ויסכה לייבוביץ עדיין יושבים על הכיסא הציבורי הרם וחוגגים על חשבון הציבור בתנאי שכר אדירים במקום לקבל לחם וריבה בתא הראוי להם בכלא, זו רעידת האדמה הגדולה של דו"ח זיילר. זו נפיחתו של שופט אשר הוכיח ברוב חוצפתו שהוא מאשים את קצין המשטרה בהטבה אסורה וחיפוי על עבריינים תוך כדי שזיילר עצמו מבצע את אותה עבירה בדיוק ובדו"ח שלו מעניק הטבה אסורה וחיפוי לעבריינים המקורבים אליו (זיילר הוא זה שמינה את שנדר לתפקיד, והוא זה שערך לשנדר מסיבת פאר בביתו של זיילר מיד לאחר שהמינוי שזיילר המליץ עליו הצליח. ועכשיו הא כאילו שופט אותו... פחח)

הדו"ח הוכיח שוב שהש"ג -קראדי- ישלם על חטא שהועדה לא מצאה בו, כשהפושעים האמיתיים ימשיכו להנות מחסינות בביצוע פשעיהם כי הם כבר בפוזיציות שאי אפשר לגעת בהם (מה גם שעל מינויו של העבריין שנדר למשרת פרקליט המדינה החליט... זיילר בעצמו).

ופושעים ימשיכו למנות פושעים לקול יבבותיהם של הפושעים מהצד השני, על שנגזלה מהם השליטה על אחד ממוקדי השליטה והחסות העבריינית שלהם.

כי זיילר, ולצידו פרקליטה לשעבר ואיש משטרה לשעבר, לא יכלו להיות חלק מהפתרון, כי הם חלק מהבעיה!


ועדת זיילר טייחה את הפשעים של ערן שנדר, יסכה לייבוביץ' ועדנה ארבל בפרשת פריניאן על ידי הסטת הזרקורים למגרש השולי, הזניח, הבכלל לא רלוונטי של קראדי ושות'. לא שצריך להיות בעדו למרות נורמת עדויות השקר של שוטרים בבתי המשפט השלטת עדיין במשטרה, אבל אי אפשר שלא להתרשם מהתפטרותו המיידית מיוזמתו, ובעיקר: כשמאשימים את האשם הלא נכון ומכשירים את המשך שליטתם של האשמים האמיתיים על שלטון החוק, מבקשים למעשה להנציח את התופעה של שיתופי הפעולה הפסולים בין עברייני העולם התחתון לעברייני העליון.

זה שהעבריינים אשר השתלטו על השליטה בשלטון החוק מייבבים על שניצב גנות ומיקי לוי נכנסו לנעלי בעל הבית מלמד כי יש בשני המינוים האלה כנראה משהו מאוד חיובי וחיוני, ובעיקר מלמד כי גם אם איבדנו כמדינה את הבלמים, איזונים בין ארגוני הפשע השולטים במדינה, עדיין יש.

אל לנו לשכוח שמי שנבהל מהמינוי של גנות זה עברייינים כמו השופט זמיר, שהבן שלו נהג לקחת שוחד בסכומי עתק כעורך דין בתמורה לכל מיני "סידורים". אל לנו לשכוח שגנות זוכה לפני 13 שנים וזו תקופה שמטהרת אפילו מהרשעה וזה מאוד מסריח שדווקא מזיכוי היא מתעקשת להמשיך לרדוף...(מה גם שהיחיד שקבע שגנות לא היה בסדר היה השופט קדמי, זה שהמשנה לנשיא בית המשפט העליון מנחם אלון קבע שהוא -כראש אגף חקירות בזמנו- מסר עדות שקר שהובילה להפללתו הכוזבת של עמוס ברנס. אותו קדמי, שנהג לקבל שוחד בתמורה לשירותי מחשוב מערכת בתי המשפט ללא מכרז מחברת גלעד -כיום נס- טכנולוגיות ומחברת לרגו הראל).

אז לא שיש רע בזה שכנופיית ביניש-והמעכרים שלה מקבלת רימון רסס נוסף מכנופיית אולמרט-והמעכרים שלו, אבל כששני פילים רבים - מי שסובל זה בסוף תמיד הדשא...

אין לנו משטרה אחרת, ואין לנו פרקליטות אחרת ואין לנו מערכת משפט אחרת. לכן הברירה היחידה שיש לנו היא לחזק את האנשים הטובים והישרים שיש בכל אחת מהמערכות החשובות הללו. לא להזדעזע כששופט עם קופה של שרצים מטיף נגד מינוי אדם שזוכה, ולא להיבהל מזה שממשלת קדימה, אשר חוקיותה בהחלט מוטלת בספק, ממנה אנשים מטעמה. לא חייבים לאהוב נחש כדי לשמוח על שהוא מחסל את כל עכברי הרעל במחסן. לא חייבים לאהוב חתולים כדי להתעודד מזה שהם מגינים עלינו מפני הנחש. אני באופן אישי מאוד אוהב את הכלב שמגן עלינו מפני ציפורני החתול שמגן עלינו מפני הנחש שמגן עלינו מפני העכברים המגינים עלינו מפני הג'וקים.

תזכורת:

כל הפרשה: תפיסת הרוצח בכלל ובריחתו בפרט לא פורסמה בתקשורת.

רוצחו של פנחס בוחבוט הוא יסמני''ק לשעבר.....
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6705&forum=gil&omm=0

2. מה הסתיר השוטר מס' 1?
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6449&omm=2&viewmode=

65. הארץ: דו''ח ועדת זיילר
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6705&omm=65&viewmode=


____לחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה              תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד


  האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
''נפיחת זיילר - אפס בסולם דיכטר'' פילוביץ שחף 21.02.07 05:03 כותרת
   ''זיילר: לפי מה שראיתי - הפכנו לסיציליה'' פילוביץ שחף 21.02.07 06:21 1
   עו''ד אלייקים העצני: ''מדינה בצל הפרת אמונים'' פילוביץ שחף 22.02.07 15:47 2
      ח''כ אריה אלדד: ''הר הזבל מתמוטט'' פילוביץ שחף 23.02.07 06:12 3
   זיילר עבד כל כולם וחיפה על שחיתות הפרקליטות ומח'ש פילוביץ שחף 25.02.07 05:49 4
      זיילר: ''הפרשה הזו היא מקרה נקודתי.....'' פילוביץ שחף 25.02.07 08:14 5
          סיציליה זה כאן? פילוביץ שחף 25.02.07 11:39 6
          אורי אליצור: ''אל קאפונה ומשטרת ישראל'' פילוביץ שחף 26.02.07 17:33 8
          יואל מרקוס: ''סיציליה כבר כאן'' פילוביץ שחף 12.12.07 18:08 23
          ערוץ 2: סיצליה כבר כאן!! האם באמת השר ליברמן התערב?! פילוביץ שחף 17.04.09 04:03 52
   עוזי בנזימן: ''להמשיך לחשוף שחיתויות -לחסום שור בדישו'' פילוביץ שחף 25.02.07 14:07 7
   ''המום שלנו ולא של אסתרינה'' פילוביץ שחף 27.02.07 12:23 9
      ''להיט ברשת: דיווחי התארים של עדנה ארבל'' פילוביץ שחף 27.02.07 19:48 10
          שימו לב לתגובת שר המשפטים (לשעבר) טומי לפיד !! פילוביץ שחף 27.02.07 21:05 11
      הודעה לעיתונות: עו''ד יואבי - רבינוביץ בנושא עדנה ארבל פילוביץ שחף 28.02.07 13:25 12
      טרטמן: כשלתי רק כשאמרתי שבידי תואר שני פילוביץ שחף 28.02.07 13:46 13
      ח''כ טרטמן בהצהרה טלויזיונית לגבי התואר השני: פילוביץ שחף 28.02.07 14:25 14
      מי יותר נכה אברמוביץ או טרטמן? המלחמה על היקף הנכות פילוביץ שחף 28.02.07 22:47 15
          פסק הדין שניתן בעניין אסטרינה טרטמן: פילוביץ שחף 28.02.07 22:53 16
      ''טרטמן: עשו לי רצח אופי'' פילוביץ שחף 28.02.07 23:23 17
          מעריב מביא עידכון כולל סרטי וידיאו: פילוביץ שחף 01.03.07 01:05 18
   השוטרים הטובים נגד השוטרים הרעים פילוביץ שחף 01.03.07 22:30 19
   The Power of Individuals = לתקצב את המלחמה בשחיתות !! פילוביץ שחף 04.03.07 20:26 20
   ''The best is the enemy of the good''/פוליגרף כתנאי.... פילוביץ שחף 04.03.07 20:36 21
   ד''ר מילשטיין:''אילנה דיין/עובדה'' שמתכחשת לעובדות'' פילוביץ שחף 04.03.07 20:48 22
      הרמטכ''ל דן שומרון הלך לעולמו פילוביץ שחף 26.02.08 18:30 24
          דן שומרון 1937 - 2008 פילוביץ שחף 27.02.08 13:09 25
              הרמטכ''לים מתים צעירים פילוביץ שחף 28.02.08 23:50 26
                  תזכורת: פילוביץ שחף 15.03.08 23:18 27
   זיילר: ''להקים ועדת חקירה למשפט רמון'' פילוביץ שחף 07.04.08 23:57 28
      ''עברו של חשין מוכתם בהתנהגות בזויה ובלתי מוסרית'' פילוביץ שחף 13.08.08 19:43 33
   מזור: 'המפתח לאמון הציבור במשטרה:רק הקצאת משאבים תעזור' פילוביץ שחף 01.07.08 14:12 29
   בפרקליטות הדרום נמשכות הצרות=חנה מגד=יסכה ליבוביץ פילוביץ שחף 07.08.08 19:33 30
      יסכה לייבוביץ וחנה מגד קיבלו מכתבי אזהרה מועדת זיילר: פילוביץ שחף 07.08.08 21:47 31
      ''כי פרקליטות מחוז דרום אישרה את העיסקה''. פילוביץ שחף 08.08.08 00:52 32
   הקרע בין ניצב בר-לב למפכ''ל דודי כהן התחיל בוועדת זיילר פילוביץ שחף 04.09.08 11:57 34
      הקרע בעקבות מינוי סנ''צ שהדליף בעניין פריניאן-בן אור פילוביץ שחף 04.09.08 13:03 35
      השר דיכטר כופף את המפכ''ל: בר-לב ישאר במשטרה פילוביץ שחף 04.09.08 14:43 36
          דיכטר לבר-לב: ''הופתעתי בדיוק כמוך'' פילוביץ שחף 27.09.08 15:12 43
      דיכטר נכנע למפכ''ל: בר-לב יפוטר מהמשטרה פילוביץ שחף 04.09.08 15:02 37
          בן כספית: ''הספין של דיכטר'' ריבלין: 'ניצחון הבינוניות' פילוביץ שחף 04.09.08 15:25 38
          גרסת המפכ''ל דודי כהן: ''אין לי ייסורי מצפון'' פילוביץ שחף 04.09.08 15:53 39
              ניצב אורי בר-לב: ''המפכ''ל משקר, אבדק בפוליגרף'' פילוביץ שחף 04.09.08 16:26 41
              מי יזכה לקידום? אחיו של המפכ''ל פילוביץ שחף 27.09.08 16:22 47
          יו''ר ועדת הפנים: ''הדחת בר-לב: מזימה שתוכננה מראש..'' פילוביץ שחף 04.09.08 16:17 40
      ועדת הפנים מתחה ביקורת על החלטת דיכטר לפטר את הניצב פילוביץ שחף 14.09.08 11:55 42
      ברלב יכל לשרת בינתיים בארגון אחר.כשם שדיסקין בילה במוסד פילוביץ שחף 27.09.08 15:23 44
          ניצב בדימוס אריה עמית: ''עתידו עוד לפניו'' פילוביץ שחף 27.09.08 15:38 45
          -האקדמיה לקידום ניצבים- פילוביץ שחף 27.09.08 16:09 46
      הקרב הסתיים: ניצב בר-לב נשאר במשטרה פילוביץ שחף 29.12.08 13:13 48
          עקב המצב בעזה: דנינו מונה למפקד המחוז הדרומי פילוביץ שחף 29.12.08 18:50 49
   ואם הוא היה שמאי ולא עורך דין-האם גם היו מוציאים צא''פ? פילוביץ שחף 23.01.09 03:42 50
      ''השמור לגזע הארי של שלטון החוק?''= חלומו של עו''ד שמאי פילוביץ שחף 23.01.09 18:37 51
   יעוד: משטרת גבעתיים תופרת תיק לחף מפשע פילוביץ שחף 24.01.10 06:04 53
   אפקט זיילר - עו''ד רובי גלבוע: פילוביץ שחף 08.11.14 10:24 54
תגובה מהירה  למכתב מספר: 
 
      

__________________________________________________________________________
למנהלים:  נעל | נעל אשכול עם סיבה | תייק בארכיון | מחק | העבר לפורום אחר | מזג לאשכול אחר | מחק תגובות | גיבוי אשכול | עגן אשכול
     


© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות