אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #6216 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 6216   
hamta
חבר מתאריך 2.4.12
872 הודעות
   08:25   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מבט בשיר השלום המוכתם בדם של רבין  

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.10.04 בשעה 08:26 בברכה, hamta

כידוע, נטען שהטופס המקורי של 'שיר השלום' שהיה על גופו של יצחק רבין בעת הירצחו, מצוי בגנזך המדינה.
מתוך כתבה בערוץ 2, שניתנת כעת לצפייה באתר האינטרנט, עולה ששיר השלום המצוי בגנזך המדינה, אמנם מוכתם בדם, אך אין כל חור שחור בתוכו ואין כתם שחור בתוכו.

http://msnvideo.msn.co.il/video/default.aspx?g=eab5c379-b387-4afa-ae30-1d49a604e09f

הנייר שלם, הוכתם בחלקו בנוזל אדום שאמור להיות דם. צבע כתמי ה'דם' קצת בהיר מדי לדם אמיתי.

שמאלנות היא מצב נפשי, לא מצב של חוסר ידע. האתר שלי לזכר רבין: www.readme.biz

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  תודה ידידי, יישר כח !!!! מצ''ב תצלום שיר השלום כפי.... פילוביץ שחף 28.10.04 08:52 1
     מה יישר כח? חלק מהתיאוריות שפורסמו כאן מתנפצות! hamta 28.10.04 09:09 2
         למה, שים לב מה הבאתי לעיל, פירסמתי כאן גם את.... פילוביץ שחף 28.10.04 09:11 3
             אתה אף פעם לא מביא משהו בצורה מובנת וקלה לקריאה hamta 28.10.04 10:51 7
                 תודה ידידי !!! פילוביץ שחף 28.10.04 10:55 9
         ok אורן אדרי 28.10.04 10:01 5
             גם בסרט אומר הגנזכאי שאסור לבקר ולבדוק. hamta 28.10.04 10:46 6
                 היכן ראית תילי-תילים של תיאוריות על החור בנייר?? בול טרייר 28.10.04 11:13 10
                     המתא מה קרה כי נבהלת וברחת? בול טרייר 01.11.04 18:01 22
                         המתא המתא האם שומע עבור? בול טרייר 03.11.04 09:52 30
                             הגבתי בתגובה מס' 12. שמתי לב למה שכתבת, בולי. hamta 20.08.05 15:52 42
                 אז ככה אורן אדרי 28.10.04 11:20 11
                     טוב, עכשיו אני מבין קצת יותר. hamta 28.10.04 19:56 12
                         תודה אורן אדרי 28.10.04 20:28 13
  דברי רה''מ שמעון פרס בפתיחת ישיבת האבל וביום ה-30 !!! פילוביץ שחף 28.10.04 09:41 4
     כן, ברור שהכל עם פרס מסריח. זו לא סתם פליטת-פה..... hamta 28.10.04 10:54 8
  ראיתם את 3 התרמילים של ''רצח רבין'' בערוץ 2? פילוביץ שחף 30.10.04 19:29 18
     נכון! הזכירו והראו את ''שלושת התרמילים''! פילוביץ שחף 30.10.04 19:30 19
  חדשות בזמן אמת/שעת הרצח, נאום רבין והספדים.......... פילוביץ שחף 01.11.04 13:03 20
     ובמהדורת החדשות נאמר Beatman 01.11.04 15:22 21
         יש לנו כאן עוד הוכחה לאותה ירייה בחזה. בול טרייר 01.11.04 18:03 23
             בדו''חות זמן אמת מהמיון ומחדר הניתוח אין שום זכר Beatman 01.11.04 21:11 24
                 דו''ח חדר המיון לא נרשם בזמן אמת. בול טרייר 02.11.04 00:22 25
                     הדפים עם כתב עט נרשמו בזמן אמת Beatman 02.11.04 11:54 26
                         אתה יכול להציג לי את דו''ח חדר המיון מודפס? בול טרייר 02.11.04 16:09 27
                             כנס לאתר המגדלור Beatman 02.11.04 23:18 28
                                 בלה בלה בלה בלה בול טרייר 03.11.04 08:49 29
                                     הנה סיכום המהלך הקליני Beatman 03.11.04 11:37 31
                                         סיכום המהלך הקליני זה לא דו''ח חדר המיון. בול טרייר 03.11.04 11:47 32
                                             דו''ח חדר המיון הוא לא מודפס. Beatman 03.11.04 11:51 33
                                                 ''בדו''חות זמן אמת מהמיון ומחדר הניתוח אין שום זכר'' בול טרייר 03.11.04 12:29 34
                                                     בדיוק ! Beatman 03.11.04 12:42 35
                                                         אתה עושה עצמך? בול טרייר 03.11.04 12:46 36
                                                             צודק בהחלט !! פילוביץ שחף 03.11.04 12:49 37
                                                             איך זה לא נכתב בזמן אמת ?? Beatman 03.11.04 12:50 38
                                                                 הוא קצת חשש לכן הוא ציין את זה במפורש בכתב ידו. בול טרייר 03.11.04 13:24 39
                                                                     אוקיי,עכשיו סתכל בדו''ח זה יש אזכור לפציעה בשכמה Beatman 03.11.04 13:33 40
  תמונה, כ-5 שניות לאחר הירי. פילוביץ שחף 04.11.04 17:47 41

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   08:52   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. תודה ידידי, יישר כח !!!! מצ''ב תצלום שיר השלום כפי....  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.10.04 בשעה 11:37 בברכה, פילוביץ שחף

שפורסם בתקשורת, במסמכים ובועדת שמגר

צילום המסמך המקורי מגנזך המדינה
(אין חור)

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5198&forum=gil&omm=0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
hamta
חבר מתאריך 2.4.12
872 הודעות
   09:09   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מה יישר כח? חלק מהתיאוריות שפורסמו כאן מתנפצות!  
בתגובה להודעה מספר 1

לא יודע איפה ראיתי, אבל היו כאן תילי-תילים של תיאוריות על החור בנייר של שיר השלום, ולמה לא רוצים להראות אותו, ואיך הכדור חדר מלפנים ובו' וכו'.

עכשיו כשרואים את הנייר, יש צורך לשנות כמה מהקביעות בנושא, לא??
מה אנחנו מוחקים כתוצאה מהסרט בערוץ 2?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   09:11   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. למה, שים לב מה הבאתי לעיל, פירסמתי כאן גם את....  
בתגובה להודעה מספר 2

מה שפורסם בתקשורת ובמסמכים ומה שמופיע בגנזך המדינה.

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5198&forum=gil&omm=0

hamta
חבר מתאריך 2.4.12
872 הודעות
   10:51   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. אתה אף פעם לא מביא משהו בצורה מובנת וקלה לקריאה  
בתגובה להודעה מספר 3

ידידי פילו, אני כבר התייאשתי לפני שנה מלקרוא מה שאתה מביא.
שום דבר לא מוגש בצורה שקל לקרוא אותה. כשאתה מביא משהו אתה לא מביא אותו במחשבה על נוחות הקורא, אלא על איך מה שהבאת יעשה עליו רושם.

אם המזכירה שלי מביאה לי חומר בצורה כזאת אני זורק את הניירות דרך החלון, ואם זה חוזר על עצמו כמה פעמים אני זורק גם אותה. זאת, כי זה מבזבז לי סתם זמן שאין לי...

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   10:55   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. תודה ידידי !!!  
בתגובה להודעה מספר 7

אורן אדרי
חבר מתאריך 17.5.13
24385 הודעות
   10:01   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ok  
בתגובה להודעה מספר 2

את מה זה מנפץ?

ומה היית מציע מציע למחוק?

לידיעתך,
1. באמת היה איסור לראות ולבחון את דף שיר השלום.
2. האיסור עדיין בתוקף. שים לב שבכתבה מציינים שהציבור אינו מורשה לראות את המוצגים, רק יחידי סגולה, כמו שנאמר בכתבה. (גם לא עיתונאים)
2. שמעון פרס אמר שכדור פילח את דף שיר השלום.

hamta
חבר מתאריך 2.4.12
872 הודעות
   10:46   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גם בסרט אומר הגנזכאי שאסור לבקר ולבדוק.  
בתגובה להודעה מספר 5

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.10.04 בשעה 11:05 בברכה, hamta

גנזך המדינה אינו בנוי באופן שכל אחד יכול לבוא ולבדוק את המוצגים. גם הגינזכאי בסרט אומר זאת. יתרה מכך, המוצגים, כולל הכדורים החלולים והממולאים (לך תדע אם השב"כ לא נתן לחגי עמיר לייצר אותם בשבילו כאילו לצורך 'שיחזור' ואח"כ שלח אותם לגנזך....) - כולם שמורים בכספת.

2.מה ששמעון פרס אומר, רק מראה על השקרן המלוכלך הזה.

ולענייננו:
3. האם צריך לשנות חלק מהתובנות שלנו בעקבות הנייר השלם שראינו בערוץ 2?
4.האם צילום הנייר שראיתי מובא כאן בפורום לא היה עם כתם שחור - כאילו דומה לחור (או באמת חור), ולפיכך הוא לא זהה לנייר שבגינזך?

אלה השאלות שלי ולא מה שפרס מחרטט.

הערה: לפחות בדקתי וראיתי שמה שהוצג בערוץ 2 זהה בדיוק לצילומים שהבאת, פילוביץ'.

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   11:13   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. היכן ראית תילי-תילים של תיאוריות על החור בנייר??  
בתגובה להודעה מספר 6

אל תנסה למזער את השקרים בדו"ח ועדת שמגר. חבלז לך על הזמן.

יש לי סרטון וידאו ובו ראיון של פרס לג'רוסלם פוסט, לא רק ש-הוא אומר ש-יש חור בדף, אלא אפילו הוא מדמה באצבעו את אותו חור לכאורה.

החור לכאורה בדף השיר הוא לא "תילי-תילים של תיאוריות" אלא פשוט עוד שקר אשר לא "הסתדר" להם בתפירת השקרים. גם שתי הנקודות המפויחות לא מראות על חור בדף, אלא רק על נסיון מצדם למקסם את המיתוס ולפברק ראיות, כש-הם ראו ש-זה לא מסתדר עם דו"ח הוועדה ורק יכול לעשות להם נזק, אז הם ביצעו תיקונים קוסמטיים בדף ואולי אפילו צילמו אותו ע"מ לטשטש את הפיח.

נקודות פיוח מן הסוג הזה ניתן לבצע ע"י קרוב של גפרור / מצת למרחק של 2-3ס"מ מאותו דף, זה עדיין לא יוצר חור, ואת אותו פיוח ניתן להעלים בכמה אופנים.

ואם כבר דיברת על "כדורים החלולים והממולאים" ש-חגי עמיר יצר.

רה"מ יצחק רבין ז"ל נרצח כידוע ע"י שני קליעי דומדום 9 מ"מ תקניים מסוג הולופויינט סילבר טיפ העשויים עופרת. במחסנית של יגאל עמיר לא נמצאו כדורים מן הסוג הנ"ל אלא שני סוגים אחרים של כדורים:

סוג אחד- כדור 9 מ"מ רגיל העשוי נחושת.

סוג שני - כדור 9 מ"מ רגיל העשוי נחושת ברם עם קדח בקצה הקליע, ואשר לשם הוכנסה כדורית מתכת. סוג כדור זה, "יוחס" לייצור העצמי (עבודת יד) של חגי עמיר במחסן ביתו בהרצליה, מה שהיה קרוי באותם ימים "מעבדת חבלה".

סנ"צ ברנרד שכטר ראש מעבדת נשק - מז"פ משטרת ישראל, ביקש כמה פעמים בכל אותו לילה ארור מד"ר היס (היום פרופסור), למצוא את אותם כדוריות אשר היו באותם קליעים ושיוצרו באופן עצמי ע"י אחיו של יגאל עמיר ... חגי. אולם לשווא, סנ"צ ברנרד שכטר: "לכן שאלתי את הפתולוג, ד"ר היס, נא לבדוק את הרנטגן ויתכן שיש כדורית. הוא אמר שבדק ובדק ולא מצא". בזה זה נגמר.

ההגנה: בעמוד 65 נאמר שלא מצאו שום כדוריות. שאלה: "מתי ביקשת שיבדקו הכדוריות?"
סנ"צ ברנרד שכטר: "ברנטגן. ביקשתי שיחפשו כדוריות בגופה. אני לא זוכר בדיוק מתי ביקשתי זאת. שאלתי בערך 5 פעמים אחרי שראיתי את התחמושת שהגיעה לתיק, שהייתה כדורית בתוך 4 הקליעים. לכן שאלתי את הפתולוג, ד"ר היס, נא לבדוק את הרנטגן ויתכן שיש כדורית. הוא אמר שבדק ובדק ולא מצא"

למחרת היום, העיד ד"ר היס לגבי כדוריות המתכת החסרות: "לא מצאתי לא בגופה ולא בקליעים סימן לגוף זר נוסף שעלול היה להימצא בתוך הקליעים"

אם כך הוא הדבר, מי ירה ברבין את אותם קליעי עופרת??
ומדוע בסרטון ש-הבאת משקרים לנו ואומרים ש-הקליעים ש-הוצאו מרבין יוצרו ע"י חגי עמיר בזמן שלא כך הוא הדבר.

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   18:01   01.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. המתא מה קרה כי נבהלת וברחת?  
בתגובה להודעה מספר 10

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   09:52   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. המתא המתא האם שומע עבור?  
בתגובה להודעה מספר 22

hamta
חבר מתאריך 2.4.12
872 הודעות
   15:52   20.08.05   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  42. הגבתי בתגובה מס' 12. שמתי לב למה שכתבת, בולי.  
בתגובה להודעה מספר 30

לא היתה לי סבלנות לעקוב אחר האשכול הזה, אז אני עונה רק עכשיו. סליחה.

אורן אדרי
חבר מתאריך 17.5.13
24385 הודעות
   11:20   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. אז ככה  
בתגובה להודעה מספר 6

ראשית כל,
הדברים שנאמרו והובאו בפורום זה או ב"פוליטיקה" - תקפים ורלוונטים.

שנית,
אני לא יודע על איזה תובנות אתה מדבר.
כבר הרבה זמן ידוע ונרשם שהחור הוא בעצם לא חור (בניגוד לקביעתו של פרס ואולי גם אחרים)

שלישית,
הצילומים של שיר השלום מונחתים מידי פעם בפורום וגם ניתן לראותם ברחבי האנטרנט, פעם עם סימן שחור ופעם בלי סימן שחור.
לאור העדכון שלך, אנחנו למדים שבשורה התחתונה ולפי העמדה הרשמית - אין סימן שחור (פיוח או משהו דומה)

המסקנה המתבקשת היא (לאור זאת שכן היה פיוח/סימן שחור בעבר)
שמישהו פיברק/חיבל במסמך/מוצג.

כמו שאתה רואה החבר'ה שומרים על עמימות,
כלומר לא נותנים גישה לבדוק את האקדח, השיר, הוידאו המקורי של קמפלר, הבגדים, המכונית, או כל מוצג ראייתי אחר. (רק ליחידי סגולה יש גישה- כמו שנאמר בוידאו)

אגב,
נתקלתי באחד מהודעותיך שבו רשמת שמשה פייגלין רמז על מעורבות השב"כ...
האם יש באפשרותך להפנות למאמר המדובר?

hamta
חבר מתאריך 2.4.12
872 הודעות
   19:56   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. טוב, עכשיו אני מבין קצת יותר.  
בתגובה להודעה מספר 11

תבינו, מאחר ואין לי זמן להתעמק בעובדות, פשוט שאלתי אם הסרט בערוץ 2 משנה משהו מהתובנות שצברנו.

הופתעתי לשמוע מבולי שלא חגי עמיר ייצר את הכדורים החלולים.

נראה גם לי, שהמסמך נקי מדם במקום לא צפוי. כנראה שהאיזור היה מסומן שם בצבע שחור ואכן נמחק מרגע שראו שה'טריק' לא יעבוד.

לגבי הרמז של פייגלין למעורבות השב"כ ברצח רבין.
ראה כאן:
http://he.manhigut.org/content/view/951/101/

הנה הקטע:
משאל העם
"הרוצח כבר נמצא, השאלה היא רק מתי והיכן יתבצע ניסיון ההתנקשות בחיי רה"מ" כך פחות או יותר נפתחו מהדורות החדשות בערוצי הטלוויזיה ביום ג' השבוע. מה המניע לפרסום מגמתי זה? מה גורם לשב"כ ואמצעי התקשורת לצאת במסע ההפחדה הזה?

בשלטון דמוקרטי נורמלי מנהיגים לא עומדים בפני סכנה של התנקשות מגורמי פנים. התנקשות על ידי אויבי המדינה היא דבר סביר שממנו צריך להישמר, אך פגיעה מבפנים מתוך העם היא דבר בלתי סביר, הציבור יכול לומר את דברו בקלפי. לעומת זאת במשטרים דיקטטורים המנהיג מאוים על ידי בני עמו כל הזמן, לעם אין יכולת להביע את עמדותיו, וכאשר המנהיג פוגע באופן קשה בחלקים מסוימים בעם, המוצא היחיד שהם רואים לנגד עיניהם הוא פגיעה במנהיג עצמו.

לפני 10 שנים הוביל רבין את מדינת ישראל בניגוד גמור למנדט שהוא קיבל, תוך שהוא אונס את כל כללי הדמוקרטיה (מיצובישי וכו') להסכמי אוסלו. תנועת "זו ארצנו" הצליחה להביא לידי ביטוי את חוסר ההסכמה הציבורי למהלך זה במאבק דמוקרטי – מרי אזרחי לא אלים - בעוצמות שלא נודעו כמותם בישראל עד אותו זמן. רה"מ רבין איבד את הלגיטימיות הציבורית והוא חשש למעשה להופיע בציבור שמחה והפגין בכל מקום בו הוא ניסה לדבר. הסקרים הראו ניצחון מוחץ ליריבו בנימין נתניהו. מאבקה של "זו ארצנו" דוכא באלימות קשה על ידי המשטרה ומערכת המשפט. השסתום האחרון ביכולת הציבורי להביע את עמדתו ולנהל את מאבקו נסתם. מכאן עד לפיצוץ - "רצח ראש ממשלה" הדרך הייתה קצרה. (כל זאת מבלי להתייחס לחלקו של השב"כ בעניין). כל פעילותה הדמוקרטית של "זו ארצנו" ירד לטמיון. הימין אשר הוביל בגדול בכל הסקרים וברחוב, מצא עצמו נרדף ומואשם ברצח, ובקושי רב הצליח לממש את כחו בבחירות.

אורן אדרי
חבר מתאריך 17.5.13
24385 הודעות
   20:28   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. תודה  
בתגובה להודעה מספר 12

חבל מאוד שאין לך זמן להתעמק בעובדות,
כיוון שזה יכול לשרת באופן ישיר את המטרות שעליהן אתה נלחם יומם וליל.

חשיפת השערוריה עשויה,
בתור התחלה לעצור את תהליך העקירה
ובתור המשך לשלוח את השמאל אולי לחמישים שנה של עזאזל (שמתי לב שהשמאלנים לא חביבים עליך)
הנה יש לך הזדמנות פז לתת להם בראש.
כל מה שצריך זה לקרוא להתעמק ולהבין.
ותאמין לי שהדברים די פשוטים.

אגב,
גם לפני כשנה משה פייגלין נתן הצהרה לא קטנה בפורום נענע אקטואליה.
חבל מאוד שפייגלין לא נותן דחיפה משמעותית לחשיפת השקר.

הנה דבריו,

"ברור לי שמאחורי רצח רבין יש תהומות של סרחון ומניפולציות קשות באינפורמציה שהועברה לציבור הרחב.

כולנו שמענו את הקריאות "סרק, סרק", שמענו את לאה רבין מספרת שגם לה אמרו שזה רק סרק, שמענו את אבישי רביב מדווח בו זמנית בביפרים בשם ארגון אייל ש"הפעם פספסנו", ועוד כהנה וכהנה."

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   09:41   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. דברי רה''מ שמעון פרס בפתיחת ישיבת האבל וביום ה-30 !!!  
בתגובה להודעה מספר 0

משה''ח: שנתון המסמכים הרשמיים של שנת 1995/96
מצ"ב שני קבצים/מכתבים של המנהל הכללי של משרד החוץ,
מר איתן בנצור, הנמצאים בשערו של כל ספר/שנתון מסמכים
של שנת 1995 ו- 1996.
מר איתן בנצור מצהיר במפורש שהמשרד מביא את מירב המידע האפשרי
על פעילות משרד החוץ ויחסי החוץ של המדינה לידיעת הציבור הרחב
והחוקרים.

@ המכתב של שנתון המסמכים-1995 נכתב בתאריך 28.7.1997 @
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=5314&forum=gil

נאום רה"מ שמעון פרס בכנסת ישראל ערב פתיחת השבעה....
("הכדור פילח את השיר")

נאום רה"מ שמעון פרס בכנסת ישראל ביום ה-30 להירצחו....
("הכדורים שפילחו את חזך....")

hamta
חבר מתאריך 2.4.12
872 הודעות
   10:54   28.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. כן, ברור שהכל עם פרס מסריח. זו לא סתם פליטת-פה.....  
בתגובה להודעה מספר 4

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   19:29   30.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. ראיתם את 3 התרמילים של ''רצח רבין'' בערוץ 2?  
בתגובה להודעה מספר 0

Mamma_mia
חבר מתאריך 26.6.04
122 הודעות 18:37 30.10.04

ראיתם את 3 התרמילים של ''רצח רבין'' בערוץ 2?

אם עד עכשיו היה לי ספק בקשר לקנוניה, כבר אין לי יותר.

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   19:30   30.10.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. נכון! הזכירו והראו את ''שלושת התרמילים''!  
בתגובה להודעה מספר 18

hamta
חבר מתאריך 2.4.02
10421 הודעות 18:46 30.10.04

1. נכון! הזכירו והראו את ''שלושת התרמילים''!
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 30.10.04 בשעה 19:18 בברכה, hamta

כתבתי על סיפור אחר בכתבה, סיפור הכתם השחור/החור ב"שיר השלום" שדרכו נורה רבין.
ראה כאן. הקישור לכתבת ערוץ 2 מופיע בפנים:
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&omm=0&om=6216&forum=gil

שאלה לי אליך: כמה גירסאות יש על מספר היריות שלבסוף פגעו ברבין, וכמה נורו סך הכל לפי כל גירסה וגירסה?

(אני יודע שאם אני אשאל את אחד הקבועים המטפלים בנושא, לא אקבל תשובה ישירה ופשוטה אלא אלף קישורים שנועדו להושיב אותי כאן 10 שעות....)

במקום שמישהו יעשה טבלה פשוטה עם כל הבדלי הגירסאות, ויעבוד יעיל קצר ותכליתי, מבלבלים לנו את הראש עם אלפי קישורים.

מה הפלא שרבים ברוטר נקעה נפשם מהעיסוק בנושא?

עם עוד קצת חוצפה מצידי הייתי אומר שהשב"כ לא יכול היה למצוא מישהו יותר מתאים מכמה אנשים כאן בכדי להמאיס את העיסוק ברצח רבין על אזרחי ישראל...

בכאב אני כותב את זה. בכאב!

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   13:03   01.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. חדשות בזמן אמת/שעת הרצח, נאום רבין והספדים..........  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 01.11.04 בשעה 14:36 בברכה, פילוביץ שחף

1. מהדורת החדשות - בזמן אמת בערב הרצח - 4.11.1995
http://www.edu-negev.gov.il/chemdat/adelayul/rabin/מהדורת החדשות בליל הרצח.wma

2. נאומו של רבין לפני הרצח בעצרת.

3. הספדים.
http://www.edu-negev.gov.il/chemdat/adelayul/rabin/הספדים ליצחק רבין.wav

הקישור לחומר :
http://www.edu-negev.gov.il/chemdat/adelayul/rabin/

http://rotter.net/User_files/forum/gil/41862d84564cb86e.html

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   15:22   01.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. ובמהדורת החדשות נאמר  
בתגובה להודעה מספר 20

כדור אחד פגע בחזה,ושניים במאבטח...
בקיצור בלבולי שכל גדולים,נמאס כבר !!!
מה שבטוח שרבין נפגע מקליע בחזה שריסק את עמוד השדרה ומקליע במותן שמאל.

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   18:03   01.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. יש לנו כאן עוד הוכחה לאותה ירייה בחזה.  
בתגובה להודעה מספר 21

יפה. נמשיך לאגור עובדות.

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   21:11   01.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. בדו''חות זמן אמת מהמיון ומחדר הניתוח אין שום זכר  
בתגובה להודעה מספר 23

לפצע ירי שנכנס בגב בצד ימין !!!
כלומר: הקליעים שנראו בכתבה לא של רבין,זאת גם התשובה לאן "נעלמו" הקליעים למשך 11 שעות אחרי שהיס הוציא אותם,הוא הביא את הקליעים הללו מהמכון שלו(יש לו בטח אוסף שם...) ונתן אותם למשטרה בטענה שהם פגעו ברבין !

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   00:22   02.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. דו''ח חדר המיון לא נרשם בזמן אמת.  
בתגובה להודעה מספר 24

תמשיך לעשות סלט.

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   11:54   02.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. הדפים עם כתב עט נרשמו בזמן אמת  
בתגובה להודעה מספר 25

הדפים המודפסים נרשמו אחר כך.

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   16:09   02.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. אתה יכול להציג לי את דו''ח חדר המיון מודפס?  
בתגובה להודעה מספר 26

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   23:18   02.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. כנס לאתר המגדלור  
בתגובה להודעה מספר 27

תראה שם דף רפואי שנכתב עליו עם כתב עט: שעת הגעה 21:52.
בן 73,GSW to chest and abdomen
בנוסך יש מסמכים מחדר הניתוח.
כאן מדובר על דו"חות שנכתבו ככל הנראה מייד לאחר הטיפול במיון ובחדר הניתוח.(גם כתב עט וגם רק רופא אחד כתב)

אחר כך יש איזה 3 דפים לא של כתב עט,אלא מודפסים ושם פתאום יש אזכור לפציעה בגב ימין... סביר להניח שהדו"ח הנ"ל נכתב זמן רב יותר לאחר סיום הטיפול ברבין ז"ל ע"י צוות הרופאים.

אני לא אומר כלום,לא מבלבל ולא עושה סלט.
יש לך מסמכים,תסתכל,תבין ותסיק מסקנות לפי ראייתך ;).

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   08:49   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. בלה בלה בלה בלה  
בתגובה להודעה מספר 28

תביא את דו"ח חדר המיון מודפס כמו ש-אמרת לפה.
בלי להתקשקש מסביב, פשוט תביא אותו לפה ע"מ כי נלמד ממנו.

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   11:37   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. הנה סיכום המהלך הקליני  
בתגובה להודעה מספר 29

זה מודפס !!!
http://ps.newsnet.co.il/Front/NewsNet/reports.asp?reportId=2427

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   11:47   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. סיכום המהלך הקליני זה לא דו''ח חדר המיון.  
בתגובה להודעה מספר 31

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   11:51   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. דו''ח חדר המיון הוא לא מודפס.  
בתגובה להודעה מספר 32

ערכתי לאחרונה בתאריך 03.11.04 בשעה 11:54 בברכה, Beatman

אני אמרתי שדו"ח חדר מיון ודו"ח חדר ניתוח אינם מודפסים אלא נכתבו בעט ע"י רופא אחד (גוטמן) פחות או יותר בזמן אמת.

בבקשה כנס: http://ps.newsnet.co.il/Front/NewsNet/sections.asp?sectionId=1503

תשים לב לשני האשכולות בהתחלה.
שני האשכולות הבאים גם נכתבו בסמיכות לסיום הטיפול ברבין ז"ל.

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   12:29   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ''בדו''חות זמן אמת מהמיון ומחדר הניתוח אין שום זכר''  
בתגובה להודעה מספר 33

זה מה ש-אתה כתבת בתגובה #24

זה בכלל לא משנה לך ש-דו"ח חדר המיון נכתב בדיעבד.

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   12:42   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. בדיוק !  
בתגובה להודעה מספר 34

סתכל טוב בדו"חות הללו ואין שם זכר לפציעה בגב הימני אלא רק לפציעה במותן שמאל וחזה ימין.
ואז בדו"ח סיכום המהלך הקליני כתוב שהיתה פציעה בגב ימין.
איך תוכל להסביר זאת ??

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   12:46   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. אתה עושה עצמך?  
בתגובה להודעה מספר 35

אני לא נכנסתי פה לתוכן דבריך ורק תמה על דבר אחר.

עוד פעם אני חוזר ואומר, דו"ח חדר המיון לא נכתב בזמן אמת כפי ש-כתבת.
דו"ח חדר המיון נכתב ב ד י ע ב ד.

אולי עכשיו תבין.

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   12:49   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. צודק בהחלט !!  
בתגובה להודעה מספר 36

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   12:50   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. איך זה לא נכתב בזמן אמת ??  
בתגובה להודעה מספר 36

איך אתה יכול לדעת מתי הוא נכתב ??
לפי ההגיון דו"ח כזה נכתב סמוך מאוד לטיפול.

אם תוכל תפרש לי את המילה "בדיעבד",תודה (לא יודע בדיוק מה המשמעות שלה ,סורי)

בול טרייר
חבר מתאריך 13.5.07
1214 הודעות
   13:24   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. הוא קצת חשש לכן הוא ציין את זה במפורש בכתב ידו.  
בתגובה להודעה מספר 38

דו"ח חדר המיון נכתב בדיעבד ולאחר ש-דו"ח חדר הניתוח נכתב.
דו"ח חדר הניתוח נכתב בזמן אמת בניגוד גמור לדו"ח חדר המיון.

דו"ח חדר המיון הוא דו"ח שקרי לחלוטין.
ד"ר גוטמן "נתבקש" לאחר מותו של רבין ולאחר ש-דו"ח חדר הניתוח (ש-נכתב בזמן אמת) כבר נכתב, לרשום את דו"ח חדר המיון עם אותם שקרים, רק מה? ד"ר גוטמן חשש קצת לישבנו והוסיף מתחת לחתימתו את העובדה של מאוחרות כתיבת הדו"ח.

לכן שני הדוחות אינם תואמים.

Beatman
חבר מתאריך 11.12.13
16972 הודעות
   13:33   03.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. אוקיי,עכשיו סתכל בדו''ח זה יש אזכור לפציעה בשכמה  
בתגובה להודעה מספר 39

ימנית (בגב),נצא מנקודת הנחה שגוטמן אולץ לשקר בדו"ח זה.

בדו"ח של חדר הניתוח (לפי דבריך הוא נכתב בזמן אמת - כלומר לא היה זמן להמציא שקרים) אין זכר לפצע בגב אלא רק במותן שמאל ובחזה מימין לעצם החזה.

מה המסקנה ?

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
   17:47   04.11.04   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  41. תמונה, כ-5 שניות לאחר הירי.  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 28.05.05 בשעה 17:24 בברכה, פילוביץ שחף

יש לי תמונה יותר בהירה ושם ראיתי ראש של בחורה,סימנתי אותו בתמונה הזאת בגבולות שחורים.
גבולות הוילון מסומנים בצבע לבן.

פרשנות לתמונה זו:

מנחם דמתי - נקודה צהובה על הראש
שוטר מערבי - נקודה ירוקה על הראש
שוטר מזרחי - נקודה כחולה על הראש
שוטר ליד יגאל עמיר - נקודה סגולה על הראש
רגל של שוטר מערבי - מסומנת בקו ירוק
רגליו של יורם רובין - מסומנות בקוים אדומים
רגליו של יצחק רבין - מסומנות בקוים לבנים
העיתונאי אהרון ברנע עומד עם הגב ומסתכל על כל האירוע.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות