גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #25219 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 25219   
scop123
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    13:43   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ארגון להב''ה: ''מצפים מהנשיא ומרה''מ לגנות הטרדת הקטינות בת''א''  

בארגון להב"ה הגיבו למעצר הערבים שביצעו מעשים מגונים בילדות ואמרו "אנו מצפים מהנשיא פרס ומביבי לגנות בחריפות בכל כלי התקשורת את המעשה ולהורות לשב"כ לטפל בתופעות האלה".

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  טרור הם לא מגנים, אז הטרדות? אבל אולי יקרה הנס... אוהבחדשות 22.08.12 13:56 1
  מצפים ? מימי בדיוק? משימון? נו באמת מיביבי? אם ל יהיה סקר שתוקפים אותו הוא לא elib 22.08.12 14:04 2
  עוד גוף שתכלית קיומו היא להוציא הודעות לעיתונות daraten 22.08.12 14:07 3
     הם מצילים מאות בנות , חצוף! אילת השחר 22.08.12 14:14 4
         הם אנשים אלימים שמחפשים דרכים לפרוק את האלימות שלהם daraten 22.08.12 14:15 6
             .... בעקבות אי אכיפה ואי גינוי העיקבי של הרשויות.שהמשטרה תיכנס לתמונה כבר! אוהבחדשות 22.08.12 14:20 7
                 באיזו עילה? אין שום מניעה חוקית לכל אדם לבחור לעצמו את בן זוגו daraten 22.08.12 14:22 9
                     הטרדה של ילדות!!! בנות 11 14 16 לא פלילי? אוהבחדשות 22.08.12 14:26 13
                     אם מדובר בבנות 11-15 המשטרה חייבת להתערב שלומי25 22.08.12 14:26 14
                         על זה אין לנו וויכוח daraten 22.08.12 14:48 21
             אתה אדיוט חרוץ!!! elib 22.08.12 14:23 10
                 ואתה מחרף ומגדף בלי לקרוא את כללי הפורום ולכבד את האכסניה בה אתה כותב daraten 22.08.12 14:47 20
  לא פראיירים : ישראלצ'יק 22.08.12 14:14 5
  שני הנוכלים ביבי את פרס לא יגנו זאת בחיים כי המשמעות היא שהם מודים שהפקירו שלג 22.08.12 14:22 8
     כאשר סמל מדינת ישראל ישונה ממגן דוד לצלב קרס daraten 22.08.12 14:23 11
         אז אתה בעד התבוללות? שלומי25 22.08.12 14:25 12
             לא אני לא - אבל אני לא חושב שהמדינה צריכה להתערב בזה daraten 22.08.12 14:29 15
                 החוק לא אומר כמוך,מעשים מגונים והטרדות מיניות בקטינים זה אחד העברות החמורות! אוהבחדשות 22.08.12 14:32 16
                 כאשר ההורים לא מחונכים בעצמם המדינה צריכה גם לחנך שלומי25 22.08.12 14:34 17
                     האם הכוונה היא לקבוע בחוק על איסור קשרים בין יהודיות לערבים ממורכז 22.08.12 14:36 18
                     היית רוצה שבית הספר יכפה על ילדיך את הערכים לפיהם אני מחנך את ילדי ? daraten 22.08.12 14:45 19
                         אני מבין שבסולם הערכים שלך מקבלים את כל מי ששונה ממך חוץ מחרדים שלומי25 23.08.12 01:06 32
                             בוודאי שמקבלים גם חרדים - מסבירים לילדים היכן הם טועים daraten 23.08.12 09:08 35
  ציפיות שווא. אין לזה סיכוי במדינה אנטישמית. ביריון 22.08.12 14:57 22
     שיעורי בית לחופש - קרא בבקשה בויקיפדיה מה פרוש אנטישמיות daraten 22.08.12 15:08 23
  נשיא אנטישמי וראש ממשלה מבולבל , ממי אתם מצפים לגנות ? GOLF 22.08.12 15:23 24
  ''סירסנוך יא מוחמד'' - שיר של חיים חפר אוהב ציון 22.08.12 15:39 25
     ועל זה נאמר חדש ימינו כקדם ירושלמי בנשמה 22.08.12 18:03 27
         מה שחסר לך בחיים זה לגעת בביצים של ערבי ? daraten 22.08.12 18:16 28
     סרטון מעניין באותו עניין: משכוכית 23.08.12 00:51 31
     תודה צ'יסבט נחמד חכם על גוגל 23.08.12 04:41 33
  אני מאמין שעד שהם יקבלו את ''הציפייה'' שלהם,הזקן שלי יגיע עד לרצפה. נוסטור 22.08.12 15:48 26
  זה בגלל שהאלוף ניצן ואשתו הבוגדת התירו כניסה של מישהו 23.08.12 00:30 29
  ארגון להב''ה העם השפוי איתכם,,המנהיגות הטיפשה לא dromi 23.08.12 00:42 30
  קצת מצחיק אבל בעיה רצינית איש י-ם 23.08.12 06:17 34
  בתחילה כעסתי על להב''ה שתומכים באלימות. שי 10 23.08.12 11:36 36
  את האשכול להלן נעלו אתמול וחבל -מומלץ לראות ישראלצ'יק 23.08.12 16:42 37

אוהבחדשות
חבר מתאריך 2.4.12
44504 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    13:56   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. טרור הם לא מגנים, אז הטרדות? אבל אולי יקרה הנס...  
בתגובה להודעה מספר 0

רה״מ לא מגנה טרור ערבי,אני לא מגנה טרור יהודי.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
elib
חבר מתאריך 13.12.07
16363 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:04   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. מצפים ? מימי בדיוק? משימון? נו באמת מיביבי? אם ל יהיה סקר שתוקפים אותו הוא לא  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:07   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. עוד גוף שתכלית קיומו היא להוציא הודעות לעיתונות  
בתגובה להודעה מספר 0

ולהשחיר את שמה של ישראל ואת שמה של היהדות בפני כל העולם.

נקווה שה... האלה יזחלו חזרה למחילות מהן הם הגיחו.

הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי

אילת השחר
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:14   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. הם מצילים מאות בנות , חצוף!  
בתגובה להודעה מספר 3

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:15   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. הם אנשים אלימים שמחפשים דרכים לפרוק את האלימות שלהם  
בתגובה להודעה מספר 4

הנה תראו איש משתגע, למה תביאו אותו אליי. חסר משוגעים, אני, כי-הבאתם את-זה, להשתגע עליי

אוהבחדשות
חבר מתאריך 2.4.12
44504 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:20   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. .... בעקבות אי אכיפה ואי גינוי העיקבי של הרשויות.שהמשטרה תיכנס לתמונה כבר!  
בתגובה להודעה מספר 6

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:22   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. באיזו עילה? אין שום מניעה חוקית לכל אדם לבחור לעצמו את בן זוגו  
בתגובה להודעה מספר 7

וזה לא עניין למשטרה.

אם מדובר בחטיפות או בכפיה אז המשטרה צריכה להתערב - אבל במרבית המקרים אלה פשוט בנות טפשות שהולכות מרצון וכמה שהמשפחות שלהן נפגעות המשטרה אינה יכולה ובוודאי אינה צריכה לעשות דבר.

אוהבחדשות
חבר מתאריך 2.4.12
44504 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:26   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. הטרדה של ילדות!!! בנות 11 14 16 לא פלילי?  
בתגובה להודעה מספר 9

שלומי25
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:26   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אם מדובר בבנות 11-15 המשטרה חייבת להתערב  
בתגובה להודעה מספר 9

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:48   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. על זה אין לנו וויכוח  
בתגובה להודעה מספר 14

אבל זה חייב להתייחס לכולם ולא רק לערבים, אלא לכל בגיר שמטריד קטינים.

elib
חבר מתאריך 13.12.07
16363 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:23   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. אתה אדיוט חרוץ!!!  
בתגובה להודעה מספר 6

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:47   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. ואתה מחרף ומגדף בלי לקרוא את כללי הפורום ולכבד את האכסניה בה אתה כותב  
בתגובה להודעה מספר 10

אבל לא נורא, גידופים אף פעם לא היו תחליף אמיתי לטיעונים.

ישראלצ'יק
חבר מתאריך 2.4.12
10026 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:14   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. לא פראיירים :  
בתגובה להודעה מספר 0

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

מש' הביטחון מפרסם במיליונים ב’הארץ’ https://rotter.net/forum/scoops1/553899.shtml

שלג
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:22   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. שני הנוכלים ביבי את פרס לא יגנו זאת בחיים כי המשמעות היא שהם מודים שהפקירו  
בתגובה להודעה מספר 0

יהודים לציפורני המחבלים. מתי נשמע עמדה רשמית של ממשלת ישראל על הצורך במאבק בשואה השקטה, ההתבוללות? מתי משרד החינוך יכין מערכי שיעור שמטרתם לחנך למאבק בהתבוללות???

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:23   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. כאשר סמל מדינת ישראל ישונה ממגן דוד לצלב קרס  
בתגובה להודעה מספר 8

שלומי25
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:25   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. אז אתה בעד התבוללות?  
בתגובה להודעה מספר 11

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:29   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. לא אני לא - אבל אני לא חושב שהמדינה צריכה להתערב בזה  
בתגובה להודעה מספר 12

זה עניין של חינוך שניתן על ידי ההורים בלא שום קשר למדינה.

אוהבחדשות
חבר מתאריך 2.4.12
44504 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:32   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. החוק לא אומר כמוך,מעשים מגונים והטרדות מיניות בקטינים זה אחד העברות החמורות!  
בתגובה להודעה מספר 15

שלומי25
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:34   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. כאשר ההורים לא מחונכים בעצמם המדינה צריכה גם לחנך  
בתגובה להודעה מספר 15

ובכל מקרה מה לדעתך התפקיד של המחנך בבית הספר?

ממורכז
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:36   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. האם הכוונה היא לקבוע בחוק על איסור קשרים בין יהודיות לערבים  
בתגובה להודעה מספר 17

וערביות ליהודים? יש לך מושג מה זה יעשה למדינה ?

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:45   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. היית רוצה שבית הספר יכפה על ילדיך את הערכים לפיהם אני מחנך את ילדי ?  
בתגובה להודעה מספר 17

האם היית מוכן שבית הספר של ילדיך ילמד אותם לכבד כל אדם באשר הוא אדם ולקבל את השונה. יסביר להם שאין פסול בנטיה מינית או בצבע עור שונה, יסביר להם שחרדיות היא כת שאינה קשורה ליהדות ושלימוד הסטוריה כללית הוא חלק מהותי מעיצוב זהותם האישית והלאומית.

כשם שלא היית רוצה שבית הספר של ילדיך יכפה עליהם ערכים שאינם מקובלים עליך כך אינני רוצה שבית הספר של ילדי יכפה עליהם ערכים הנוגדים את תפיסת העולם שלי.

ולשאלתך השניה, תפקידו של המחנך הוא בראש ובראשונה להסדיר את היחסים האישיים בין התלמידים לבין עצמם

שלומי25
גולש אורח
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    01:06   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. אני מבין שבסולם הערכים שלך מקבלים את כל מי ששונה ממך חוץ מחרדים  
בתגובה להודעה מספר 19

ובמאמר מוסגר בזכות ה"כת" הזאת עדיין לא נשכחה תורה מישראל ולא נהפכנו לגויים גמורים,ולא ענית לי על השאלה משום שלא הבנת אותה אין כאן עניין של "ערכים" צריך לשמור על הבנות שלנו מפני הערבים שמפתים אותם ע"י כסף,התחזות ליהודים לפעמים ובאופן כללי להסביר להם שהתבוללות זה דבר שלא בא בחשבון אני מקווה שזה לא מתנגש עם עולם ה"ערכים" שלך.

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    09:08   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. בוודאי שמקבלים גם חרדים - מסבירים לילדים היכן הם טועים  
בתגובה להודעה מספר 32

אבל מקבלים את הבחירות שהם עושים, כל עוד שהן מוגבלות לעצמם ולבני משפחותיהם.

לגבי נשתכחה תורה מישראל - אנחנו חלוקים מאוד בנקודה הזו מאחר והחרדיות (האשכנזית בעיקרה - אשר התגבשה כתגובה לגל ההשכלה במערב אירופה) לקחה את היהדות לפינה מאוד שולית וקיצונית שלה והרחיקה אותה בפועל מהיהדות האמיתית. (התמקדות בטפל במקום בעיקר באמצעות שינון עקר והתפלפלות טפלה).

בסולם הערכים בין התבוללות לבין אושר אישי מבחינתי "סכנת" ההתבוללות נדחקת לאחור, אם מי מהבנים שלי יחליט להתחתן עם מי שאינה יהודיה, הדבר יעציב אותי אבל פחות מאשר אם הוא יבחר להתחתן עם פושעת או עם בן / בת זוג שלא תגרום לו אושר.

ביריון
חבר מתאריך 2.9.07
40961 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    14:57   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. ציפיות שווא. אין לזה סיכוי במדינה אנטישמית.  
בתגובה להודעה מספר 0

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    15:08   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. שיעורי בית לחופש - קרא בבקשה בויקיפדיה מה פרוש אנטישמיות  
בתגובה להודעה מספר 22

אם תעשה את זה ברבע שעה הקרובה אולי עוד תספיק לערוך את ההודעה שלך על מנת למנוע ממנה להפוך לדוגמא לאוקסימורון.

GOLF
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    15:23   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. נשיא אנטישמי וראש ממשלה מבולבל , ממי אתם מצפים לגנות ?  
בתגובה להודעה מספר 0

70,000 דירות המסתננים לקחו מיושבי ישראל

אוהב ציון
גולש אורח
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    15:39   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. ''סירסנוך יא מוחמד'' - שיר של חיים חפר  
בתגובה להודעה מספר 0

"..אלוף במילואים, עמוס חורב, שימש בשנת 1943 כקצין בפלמ"ח. כחלק מפעולת נקם על אונס צעירות יהודיות, חטף חורב עם שני לוחמי פלמ"ח אחרים ערבי וסירס אותו.."

http://www.zemereshet.co.il/song.asp?id=2173

יוֹם הַדִּין גָּדוֹל...
סֵרַסְנוּךָ, סֵרַסְנוּךָ, יַא מוּחַמֶּד!
אָה...

יוֹם הַדִּין גָּדוֹל...
בְּלִי נַרְקוֹזָה, בְּלִי נַרְקוֹזָה, יַא מוּחַמֶּד!
אָה...

יוֹם הַדִּין גָּדוֹל...
הַבֵּיצִים בִּסְפִּירִיטִיגְנוֹזָה, יַא מוּחַמֶּד!
אָה...
יום הדין גדול...
סירסנוך סירסנוך יא מוחמד
אה...

יום הדין גדול...
בלי נרקוזה בלי נרקוזה יא מוחמד
אה...

יום הדין גדול...
הביצים בספיריטיגנוזה יא מוחמד
אה...

השיר נכתב בעקבות מקרה אמתי המתואר באתר הפלמ"ח:

פגיעות בעלות אופי מיני של ערבים בנשים יהודיות עוררו זעם, וגררו את מִפקדת ההגנה ומטה הפלמ"ח לפעולות בלתי שגרתיות, ואף קיצוניות באכזריותן. במקרה אחד - סירוס אנס, ובמקרה שני - הריגה של אנס.

בשלהי שנת 1943 אירעו בעמק בית-שאן מקרי תקיפה אחדים של בנות קיבוצים מהאזור על רקע מיני. הגדישה את הסאה תקיפה של צעיר וצעירה מקיבוץ נווה-איתן בידי צמד ערבים: אחד התוקפים איים בנשק על הבחור, בעוד השני אונס את הבחורה. האונס גרם לסערה ביישובי העמק.

במפקדת ההגנה ובש"י (שירות הידיעות - המודיעין של האירגון) התקיים ויכוח נוקב בדבר הדרך הראויה לתגובה. הרעיון להרוג את האנס נשלל, בטענה שהעונש יגרור גאולת דם ולא ישיג את מטרתו. העונש שנבחר היה סירוס, על-פי העיקרון "עין תחת עין", שדומה לו מצוי גם בחוק המוסלמי, הקובע כי יד שגנבה – תיקטע. מקבלי ההחלטה סברו שחריגותו ואכזריותו של העונש יעבירו את המסר הנכון ויעוררו את ההדים המקווים מבלי לגרום לתגובה אלימה מהצד הערבי. שאול אביגור אישר את הפעולה, לאחר שהמומחים לענייני ערבים במחלקה המדינית של הסוכנות היהודית שכנעו אותו בחיוניותה.

ביצוע משימת הסירוס הוטל על הפלמ"ח. סגן מפקד הפלמ"ח, יגאל אלון, מינה בינואר 1944 את נחום שריג, מפקד פלוגה א', כאחראי לפעולה. שריג בחר לביצוע המשימה את יוחאי בן-נון כמפקד, והלה צירף אליו את עמוס חורב ואת יעקובה כהן, איש המחלקה הערבית. ההנחיה לחולייה הייתה שבעקבות הסירוס ייוותר האנס בחיים ויסתובב עם מומו, למען יראו וייראו.

שלושת המבצעים קיבלו מרופא קופת-חולים בעפולה הדרכה מדויקת כיצד לבצע את הניתוח. מנקודת מבטם של מקבלי ההחלטה על הסירוס, שיקפו ההכנות לקראתו את המגמה ליישמו תוך הקפדה על גישה הומנית.

לאחר שנאסף מידע אודות האנס, שהתפאר במעשיו בפומבי, אותר הבית בו גר ונקבעה תכנית הפעולה. בהתאם לתכנית, היה כהן צריך לפתות את האיש בערמה לצאת מביתו, ואז אמורים היו בן-נון וחורב להשתלט עליו, להביאו אל מתחת לגשר הרומי הסמוך לבית-שאן, לבצע את הסירוס ולסגת בדרך שאובטחה בידי שני חברי פלמ"ח.

שלושת חברי החוליה הגיעו לבית-שאן בשעות הערב של אחד מימי חודש ינואר 1944, כשהם מחופשים לערבים. הם הסתתרו בקרבת בית האנס, ולאחר שהוא נכנס אליו, פרצו באקדחים שלופים פנימה. חברי החוליה התחזו כמבריחי נשק שבאו מסוריה ומנסים למצוא את ביתו של נכבד היישוב. בהתאם לתביעתם, הצטרף האנס לבן-נון וחורב, כדי לסייע בידם לכאורה לאתר את בית הנכבד, בעוד כהן נותר מאחור בבית האנס על-מנת להרגיע את דייריו לנוכח ההתפרצות הפתאומית ולוודא כי אינם חושדים במאום.

בן-נון וחורב הובילו את האנס באיומי נשק אל מתחת לגשר הרומי השוכן בכניסה לבית-שאן וביצעו את הסירוס. כהן יצא מבית האנס והצטרף ליתר חברי החוליה, שנסוגו בשלום לקיבוץ בית-השיטה.

למחרת נודע שהאנס המסורס נמצא בחיים והועבר לטיפול רפואי בבית חולים. הרופא שהדריך את החוליה, ביקר בבית החולים ומצא כי לא נשקפת סכנה לחייו. חברי הפלמ"ח הדביקו כרוזים בחוצות בית-שאן, שהבהירו כי הפעולה בוצעה בידי הפלמ"ח, כעונש על מעשה האונס. כעבור ימים אחדים ביקר כהן בבית-שאן על-מנת להתרשם מהלוך הרוחות ביישוב בעקבות הסירוס. הצעירים תבעו נקמה אך המבוגרים הביעו שביעות רצון מהעונש שכן האונס המיט עליהם חרפה.

בעקבות הצלחת המבצע, הוחלט בהגנה להגיב גם כנגד תקיפה מינית שאירעה שנתיים לפני כן באזור הצפון, עת נאנסו אם ובתה בידי שני ערבים: שוטר מטבריה וצעיר מצפת. הפעם הוחלט להרוג את האנסים. חברי פלמ"ח, ובכללם חברי המחלקה הערבית, היו מעורבים במעקב ובביצוע גזר דין המוות של הצעיר מצפת. משנודע לשוטר מטבריה על מות שותפו לפשע, נמלט לעבר-הירדן. בשלבים שונים של פעילות זו השתתפו המסתערבים סעדיה עמרני, יעקובה כהן, אבו-סחה (שמו המלא טרם הותר לפרסום), יאיר הררי ושמעון הרוש.

פרשת האונס והסירוס בעמק בית-שאן הייתה לאחד מהצ'יזבטים הידועים בתולדות הפלמ"ח. חיים חפר כתב בעקבותיה את השיר: "סירסנוך, יא מוחמד", ששרו הלוחמים בנעימה מזרחית, בסלסולים ובריקוד מסביב למדורה.

ירושלמי בנשמה
חבר מתאריך 26.11.07
1223 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    18:03   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. ועל זה נאמר חדש ימינו כקדם  
בתגובה להודעה מספר 25

יְבוֹאוּנוּ רַחֲמֶיךָ בְּחֶמְלָה וְיִפְדּוּנוּ מִיַּד בְּנֵי הַשִּׁפְחָה

daraten
חבר מתאריך 3.8.02
35643 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    18:16   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. מה שחסר לך בחיים זה לגעת בביצים של ערבי ?  
בתגובה להודעה מספר 27

אם זה מה שעושה לך את זה מי אנחנו שנתערב ?

משכוכית
חבר מתאריך 19.10.11
3926 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    00:51   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. סרטון מעניין באותו עניין:  
בתגובה להודעה מספר 25

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

משכוכית - Magna est veritas et praevalet

חכם על גוגל
חבר מתאריך 4.1.09
2662 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    04:41   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. תודה צ'יסבט נחמד  
בתגובה להודעה מספר 25

נוסטור
חבר מתאריך 20.6.09
25245 הודעות
יום רביעי ד' באלול תשע''ב    15:48   22.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. אני מאמין שעד שהם יקבלו את ''הציפייה'' שלהם,הזקן שלי יגיע עד לרצפה.  
בתגובה להודעה מספר 0

מישהו
חבר מתאריך 7.2.12
4380 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    00:30   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. זה בגלל שהאלוף ניצן ואשתו הבוגדת התירו כניסה של  
בתגובה להודעה מספר 0

200 אלף ערבים דבר שלא היה כדוגמתו
כאילו בוער לזונה הזאת בתחתונים שהמדינה תהרס

dromi
גולש אורח
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    00:42   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. ארגון להב''ה העם השפוי איתכם,,המנהיגות הטיפשה לא  
בתגובה להודעה מספר 0

איש י-ם
חבר מתאריך 6.4.11
19580 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    06:17   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. קצת מצחיק אבל בעיה רצינית  
בתגובה להודעה מספר 0

אין ממי לצפות לגינוי
פרס ידוע מיהו, השיגעון של המזרח התיכון החדש הוציא אותו מדעתו
וביבי הסמרטוט מגנה יהודים בלבד
מדינה שקמה בשביל היהודים לא בשביל הערבים
השמאל זה הדלק של הטרור המוסלנאצי

שי 10
גולש אורח
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    11:36   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. בתחילה כעסתי על להב''ה שתומכים באלימות.  
בתגובה להודעה מספר 0

ב"ה

אחרי הסרט והתבוננות אני לא מצדיק אלימות אבל בהחלט יש כאן איפה ואיפה מבחינת האכיפה ולהזכירכם אנו במדינה היודית...

ובהחלט הגיע הזמן לטפל בנבלות ביד קשה ומרתיעה...

למשל על כל הטרדה מילולית תיק ומאסר וטירטורים וכו'...

ימח שמם מטרידים ועושים ככל העולה על רוחם....

ישראלצ'יק
חבר מתאריך 2.4.12
10026 הודעות
יום חמישי ה' באלול תשע''ב    16:42   23.08.12   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. את האשכול להלן נעלו אתמול וחבל -מומלץ לראות  
בתגובה להודעה מספר 0

https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=list&forum=politics

שם התקשורת לא עשתה חגיגה...

מש' הביטחון מפרסם במיליונים ב’הארץ’ https://rotter.net/forum/scoops1/553899.shtml

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות