גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #27075 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 27075   
פילוביץ שחף לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות, 311 מדרגים, 581 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    08:58   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הקומבינה נחשפת היום: רולטה ירושלמית (*)  

הועבר בתאריך 06.09.13 בשעה 21:10 מפורום חדשות על-ידי סוס-עץ, (מפקח)

פתיח: בתאריך יום שני ו' באלול תשע''ג | 10:16 | 12.08.13 דהיינו לפני 22 יום הגבתי באשכול קיים, שפתח חברנו דוידזון תחת הכותרת:
המועמד לראשות העיר ירושלים, משה ליאון: ירושלים מחולקת בין פאר להזנחה...כאן: 2. בקרוב תחשף הקומבינה........
https://rotter.net/forum/gil/27048.shtml#2

והיום/הבוקר אני חושף רשמית את הקומבינה
.
.
רולטה ירושלמית

הרחש בחש בירושלים האם יוקם קזינו בשועפט, מה שהיו שמועות מנותקות מהמציאות , מתחיל לקבל יסודות, הנסיעה לווינה בחודש שעבר של הצמד המייסדים ליברמן ודרעי של הקומבינה בירושלים המלכת מריונטה (משה ליאון) לראשות העיר, מה החוט המקשר בין דרעי החרדי ספרדי, ולליברמן הרוסי החילוני שבעד שיוויון בנטל...?!

הנסיעה לגביר בעל בתי הקזינו מרטין שלאף של השניים, מיצרת כי השמועה הופכת לאמת, ליאון משה הוא האיש שיאשר הקמת קזינו בשועפת.....

מה שברור, הם יצחקו כל הדרך אל הבנק.
.
.

.
.
תזכורת:

ליברמן יחלק את ירושלים! כך הוא אמר ואני....מאמין לו!
https://www.youtube.com/watch...

מצ"ב אשכול מעניין משנת 2009
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi...

רה"מ נתניהו רומז: גם ליברמן יחלק את ירושלים
http://news.walla.co.il/?w=/9/1425754

יוזמת ז'נבה - ההסכם - נוסח מלא
http://www.heskem.org.il/heskem.asp?id=8
וכאן:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=415774378446413&set=pb.114001531957034.-2207520000.1378184390.&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F413459_415774378446413_700559711_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash3%2F581223_415774378446413_700559711_n.jpg&size=1325%2C1126

התרגיל מסריח מספר 3 יצא לדרךךךךךךךךךךךך
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151357747224378&set=a.10150583576774378.423696.612759377&type=3&theater
וכאן:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151336487959378&set=a.10150583576774378.423696.612759377&type=3&theater

"רמון פתח את הפגישה ואמר 'תודה שהסכמת להיפגש איתי'", סיפר העד לפגישה. "עריקאת שאל אותו 'מי שלח אותך?', והוא ענה במפורש: 'נשלחתי על ידי שמעון פרס, נשיא מדינת ישראל'. הוא נשאל שוב - 'פרס שלח אותך?', ולאחר מכן השיב רמון כי פרס גם נתמך על ידי צד שלישי".....
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151763333159378&set=vb.114001531957034&type=2&theater..
וכאן:
https://www.facebook.com/photo.php?pid=4511867&id=612759377

מבחן התוצאה !!

בברכת שנה טובה לכל עם/בית ישראל

בברכה
פ"ש
.
.
.

https://tinyurl.com/5a2yl כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  והיכן ההוכחות לכל התיאוריה הזו? Scotch & Soda 03.09.13 09:06 1
     הגזמת. אופטלגין 03.09.13 10:41 10
  תסלח לי אם לא הבנתי נכון, מקלאוד 03.09.13 09:14 2
  תודה. התמונה של דרעי ועומרי שרון כבר מספיקה לי... כדי להקיא... joniboy 03.09.13 09:23 3
     משמינית פרצוף אתה מסיק שזהו עומרי שרון? dav58 03.09.13 09:51 8
  (*) מאחר ולא לקחתי ריטלין הבוקר והבליל המקווקו לא נהיר לי, אפשר תרגום לעברית? שרקן 03.09.13 09:37 4
     גם לי חסר פה מידע והוכחות, אבל... עורבון 03.09.13 09:50 6
  שוב מעורבות של מרטין שלאף בבניית קזינו?כמה שטח ניאלץ לתת הפעם? צופה מהצד 03.09.13 09:47 5
  כמו תמיד. פוסט קונספירטיבי, בלתי קריא עם האשמות קשות (יתכן ונכונות) ללא הוכחות. Moshiko 03.09.13 09:51 7
  ברקת: ''ליברמן ודרעי רוצים להשתלט על המשאבים של ירושלים'' פילוביץ שחף 03.09.13 10:40 9
     דבריו של ברקת הם הם ''כותרת האשכול'' הזה! סניגור 03.09.13 11:37 11
         דבריו של ברקת הם דברי פוליטיקאי על יריבו במערכת בחירות. ET 03.09.13 11:40 12
             אכן כן סניגור 03.09.13 11:51 14
  מצד שני: יוסי ביילין - ''ניר ברקת יחלק את ירושלים'': אוהבחדשות 03.09.13 11:43 13
  אפשר תקציר? qm 03.09.13 11:54 15
  עבודה יפה של פותח האשכול אליסטר 03.09.13 12:23 16
  מצ''ב המכתב שנשלח לראש הממשלה ולשרי הליכוד בעקבות החשיפה של דרעי (*) פילוביץ שחף 18.10.13 07:41 17
  בעקבות הכישלון בירושלים: קרע בין ש''ס ודרעי לבין ליברמן פילוביץ שחף 24.10.13 08:02 18

Scotch & Soda
גולש אורח
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:06   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. והיכן ההוכחות לכל התיאוריה הזו?  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
אופטלגין
חבר מתאריך 30.4.12
25299 הודעות
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    10:41   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הגזמת.  
בתגובה להודעה מספר 1

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מקלאוד
חבר מתאריך 2.4.12
4842 הודעות
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:14   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. תסלח לי אם לא הבנתי נכון,  
בתגובה להודעה מספר 0

אבל אין כאן שום דבר שקושר בין דרעי\ליברמן\ליאון לבין כוונה כלשהי
בעניין הקמת קזינו בירושלים!..

אתה יכול להרחיב?

joniboy
חבר מתאריך 11.3.08
8483 הודעות
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:23   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תודה. התמונה של דרעי ועומרי שרון כבר מספיקה לי... כדי להקיא...  
בתגובה להודעה מספר 0

ואם אכן מדובר באירוע של מרטין שלאפ - זו בכלל שערוריה.
זה מרגיש שלכל הפושעים של כלא מעשיהו היה הרבה זמן לתכנן את השחיתות הבאה...

dav58
חבר מתאריך 22.1.08
2376 הודעות
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:51   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. משמינית פרצוף אתה מסיק שזהו עומרי שרון?  
בתגובה להודעה מספר 3

והיכן רואים בתמונה שזהו אירוע או שזה בדרך לאירוע של מרטין שלאף?

בקיצור עוד קונספירציה מבית מדרשו של מר פילוביץ שחף במקרה הטוב, או יחצ"ן שנשכר ע"י אנשי ברקת במקרה הגרוע.

חבל שלמרות חוסר אהדתי (בלשון המעטה) לאריה דרעי ולליברמן אתם גורמים לי "להקיא" גם מברקת.

איני מתבייש בדעותי-גם דרוג שלילי לא ישנה אותן

שרקן
גולש אורח
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:37   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. (*) מאחר ולא לקחתי ריטלין הבוקר והבליל המקווקו לא נהיר לי, אפשר תרגום לעברית?  
בתגובה להודעה מספר 0

עורבון לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 14.4.09
1137 הודעות, 16 מדרגים, 32 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:50   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. גם לי חסר פה מידע והוכחות, אבל...  
בתגובה להודעה מספר 4

אני סומך על האינטלגנציה שלך שאם היה מדובר בפוסט על הקמת קזינו בהתנחלות כלשהי, היית מבין הכל.

ואהבת לרעך כמוך

צופה מהצד לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.3.08
104467 הודעות, 611 מדרגים, 1209 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:47   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. שוב מעורבות של מרטין שלאף בבניית קזינו?כמה שטח ניאלץ לתת הפעם?  
בתגובה להודעה מספר 0

Moshiko
חבר מתאריך 25.10.08
17550 הודעות
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    09:51   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. כמו תמיד. פוסט קונספירטיבי, בלתי קריא עם האשמות קשות (יתכן ונכונות) ללא הוכחות.  
בתגובה להודעה מספר 0

חבר מתאריך 9.2.02
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    10:40   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. ברקת: ''ליברמן ודרעי רוצים להשתלט על המשאבים של ירושלים''  
בתגובה להודעה מספר 0

ברקת: "ליברמן ודרעי רוצים להשתלט על המשאבים של ירושלים"
המחבר\ת: מזל מועלם , אל-מוניטור , ישראל פולס פורסם ספטמבר 2.

"אני יודע שראש הממשלה תחת מסכת לחצים מאוד גדולה, כולל מאביגדור ליברמן ואחרים", אומר ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, כשאני שואלת אותו האם הוא מאוכזב מכך שבנימין נתניהו לא הכריז פומבית על תמיכה בו לראשות העיר לקראת הבחירות המוניציפאליות שייערכו ב-22 באוקטובר.
בקצרה

הבחירות לראשות עיריית ירושלים העלו את מפלס המתח בין נתניהו לליברמן. הראשון תומך בשתיקה בראש העירייה המכהן ניר ברקת, השני מריץ נגדו רואה חשבון מגבעתיים. עכשיו נשלפות הסכינים בראיון עם ניר ברקת, שהופיע השבוע בראש רשימת הפוליטיקאים העשירים בישראל.

ברקת, לשעבר חבר "קדימה", תמך בבחירות האחרונות בנתניהו, ובין השניים מתקיימת מערכת יחסים טובה והערכה הדדית. אלא שבשבועות האחרונים תפסה ההתמודדות על ראשות עיריית ירושלים תפנית מפתיעה: שר החוץ לשעבר חבר הכנסת אביגדור ליברמן, כידוע מספר 2 בסיעת הליכוד-ישראל ביתנו, החליט להריץ את מקורבו, משה ליאון, לתפקיד.

ליאון, מנכ"ל משרד ראש הממשלה בקדנציה הראשונה של נתניהו, הוא רואה חשבון במקצועו ונחשב לדמות עסקנית. עד לאחרונה כיהן כיו"ר הרשות לפיתוח ירושלים. ליברמן החליט לשים את כל כובד משקלו ויוקרתו על ליאון, שבכלל מתגורר בגבעתיים, ונעזר לשם כך מאחורי הקלעים בחברו הטוב, יו"ר ש"ס אריה דרעי, שאמור להביא את החרדים להצביע בשביל ליאון וכך לכבוש את ירושלים.
אף שליאון הוא המועמד של הליכוד-ישראל ביתנו לראשות עיריית ירושלים, נתניהו עצמו אינו תומך בו ולפי שעה שומר על שתיקה רועמת, מה שמעלה את מפלס המתח בין נתניהו לליברמן.

בכירים בליכוד טוענים, כי נתניהו כתושב העיר מעדיף את ברקת, שנבחר לתפקיד לפני חמש שנים, וכי הוא מרוצה מביצועיו של מיליונר ההייטק, שעזב את העולם העסקי לטובת השירות הציבורי. ברקת, אגב, קיבל לאחרונה מסרים חיוביים מנתניהו. מבחינתו, גם אם ראש הממשלה ישמור על ניטרליות יהיה זה הישג עבורו.

בשבוע האחרון ליברמן תקף חזיתית את ברקת בתקשורת, וכעת בראיון לאל-מוניטור ברקת הסולידי בדרך כלל לא מתאפק, ומחזיר מהלומה אחת אפיים.

יש לא מעט הערכות באשר לסיבה בגינה ליברמן החליט להריץ מועמד מטעמו. מה לדעתך מניע אותו?

"אין לי ספק שליברמן ודרעי רוצים להשתלט על המשאבים של ירושלים. הם הרי לא באו והציגו משנה סדורה אחרת ממה שאני הצגתי, כך שנשאר סיפור אחד: הם רוצים להשתלט על העיר. זו עסקנות. מבחינת תושבי ירושלים זה לחזור אחורה לשיטת העבודה שהייתה נהוגה פה פעם, והציבור ממש לא משתוקק לחזור לשם. ליברמן ודרעי באים מהכיוון הפוליטי-עסקני, מהחשיבה של קומבינה, והציבור לא קונה את זה לשמחתי הרבה."

ליברמן ודרעי יחד זו עוצמה. זה שילוב של הרבה כוח ומהלכים פוליטיים.

"תושבי ירושלים זוכרים מה היה פה לפני חמש שנים, ורואים מה יש כאן עכשיו: התקדמות יפה בכל ההיבטים. זה משהו שהתושבים רוצים לראות המשך שלו. מה מביאים להם במקום? את הקומבינה של דרעי וליברמן שמנסים לשלוט בעיר? הציבור לא קונה את זה. הוא מבין שזה בא ממקום לא נכון. התושבים מבינים שזה יכול לדרדר אותנו אחורה. מה פתאום מביאים מישהו שבכלל לא מכיר את ירושלים? הציבור הירושלמי לא טיפש, הוא מבין מהר מאוד מה המוטיבציות של האנשים השונים, וזה מתבטא בתמיכה מאוד חזקה בי ובמה שאני מייצג, וזה מה שנראה בתוצאה."

החרדים בירושלים שבאים בהמוניהם להצביע יכולים להכריע את הבחירות. דרעי יודע להניע אותם?

"בניגוד לעבר, יש לי קואליציה רחבה מקיר לקיר ולא נשאר ציבור אחד מאחור. על הציבור החרדי עברה קדנציה טובה איתי. הציבור החרדי כמו הציבור הציוני התקדם. זה היופי של המודל שאני מאמין בו, של ירושלים מאוחדת שלא חולקה לשבטים. בעבר הייתה כאן תחושה שכל אחד חי על חשבון השני והיו מגזרים שהרגישו שהם נדחקים החוצה מירושלים. היום כל הציבורים מרגישים שהם שותפים, אנחנו יודעים לפעול אחד עם השני. זה השיח שאני מקיים גם עם הציבור החרדי.

"מצד שני יש חלופה המתבססת על הציבור החרדי ועוד קצת ציבורים במטרה להשתלט על ירושלים, כפי שליברמן מנסה לעשות. זה שיח שגם חלק לא מבוטל מהציבור החרדי לא אוהב."

תמכת בבנימין נתניהו בבחירות האחרונות, האם ציפית ממנו ליותר? למשל שיתייצב לצדך?

"אני תמכתי ואני תומך בבנימין נתניהו. אני חושב שהוא ראש הממשלה הטוב ביותר למדינת ישראל. באשר אלי, ראש הממשלה התבטא לא פעם, שהוא חושב שאני עושה עבודה טובה בירושלים והוא מרוצה מהתהליכים והשינויים הטובים שנעשים בעיר. הוא גם התבטא שהוא לא תומך במשה ליאון. האם הוא פומבית יתמוך או לא יתמוך בי? האם הוא יגיד או לא יגיד? זאת החלטה שלו. אני יודע שהוא תחת מסכת לחצים מאוד גדולה מצד ליברמן ואחרים. אבל מבחינתי אני יודע שרוב הליכודניקים הירושלמים תומכים בי, ואין לי ספק שזה יבוא לידי ביטוי בקלפי."

אתה ידוע בעמדותיך המדיניות הימניות. האם אתה סומך על נתניהו כעת, כשמתנהל משא ומתן עם הפלסטינים, שלא תידון בו חלוקת ירושלים?
"אני תמיד דרוך לכל תרחיש. ללא קשר אני גם יודע שעמדותיו של ראש הממשלה, ושל רוב גדול בממשלת ישראל ובכנסת ישראל, ושל רוב גדול בעם תומכים, באופן מאוד ברור, בירושלים מאוחדת ומאחדת.

"הפעולות שאנחנו עושים לפיתוח העיר, חיבורה על כל האלמנטים שבה, חברתית ופיסית-עקרונית, נגזרות מירושלים מאוחדת ומאחדת, ולכן היום לשמחתי הרבה הזמן פועל לטובתנו. אנחנו הופכים את ירושלים לאטרקטיבית יותר לצעירים, למבקרים ולמשקיעים. כל התהליכים האלה מחזקים את ירושלים המאוחדת.
"ירושלים צריכה להיות מחוץ למשא ומתן הזה. את ירושלים צריכים לפתח ולחזק, ולא חלילה לחשוב על חלוקתה."

ממטה משה ליאון נמסר בתגובה: "ברקת נמצא בפאניקה נוכח מחדליו ומנסה להסיט את האש מהנושאים החשובים בבחירות לעירייה, כמו מדוע הארנונה בירושלים היא הגבוהה ביותר בארץ, מדוע 90,000 תושבים עזבו את ירושלים בתקופתו של ברקת, מדוע במדד הזכאות לבגרות נמצאת ירושלים במקום ה-135 מתוך 150 עיריות ורשויות מקומיות, אחרי טייבה ושפרעם ובעיות נוספות של העיר שנובעות מתפקודו הכושל. אם לברקת היה הישג אחד להתגאות בו, הוא לא היה נאלץ למחזר שקרים חסרי שחר. גם שקר שחוזרים עליו מאה פעם לא הופך לאמת. ברקת נכשל בכהונתו כראש עיר כישלון חרוץ והעובדות השליליות מבהירות בצורה הברורה ביותר מדוע יש להחליפו. המועמד הטוב ביותר לכהן כראש עיריית ירושלים הוא משה ליאון, שהרקורד המרשים שלו בכל תפקידיו הציבוריים, ביניהם כמנכ"ל משרד ראש הממשלה, כיו"ר רכבת ישראל וכיו"ר הרשות לפיתוח ירושלים, מוכיח כי הוא האיש שראוי לתמוך בו לתפקיד ושגם ברקת, במכתב רשמי לראש הממשלה ביולי 2011, שיבח את כישוריו וכתב על תרומתו הסגולית לירושלים."

מקור: http://www.al-monitor.com/pulse/iw/contents/articles/opinion/2013/09/jerusalem-barkat-municipal-elections-liberman.html?fb_action_ids=10151575684855723&fb_action_types=og.recommends&fb_source=other_multiline&action_object_map=%7B%2210151575684855723%22%3A506044002806864%7D&action_type_map=%7B%2210151575684855723%22%3A%22og.recommends%22%7D&action_ref_map=%5B%5D
.
.
.

סניגור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.09
19688 הודעות, 114 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    11:37   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. דבריו של ברקת הם הם ''כותרת האשכול'' הזה!  
בתגובה להודעה מספר 9

תודה!

ET לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.6.02
34799 הודעות, 201 מדרגים, 371 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    11:40   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. דבריו של ברקת הם דברי פוליטיקאי על יריבו במערכת בחירות.  
בתגובה להודעה מספר 11

די בעובדה זו כדי לא להפכם לכותרת, ולא משנה מי הנפשות הפועלות.

סניגור לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 15.11.09
19688 הודעות, 114 מדרגים, 218 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    11:51   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. אכן כן  
בתגובה להודעה מספר 12

בכל זאת, הקשר בין השלישייה אינו המצאה הזוייה, גם אם בעל עניין הוא שמדבר עליו. אמת נכון, מעבר לכך איננו יודעים מספיק לגופו של עניין.

תודה!

אוהבחדשות לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 2.4.12
44504 הודעות, 235 מדרגים, 453 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    11:43   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. מצד שני: יוסי ביילין - ''ניר ברקת יחלק את ירושלים'':  
בתגובה להודעה מספר 0

ניר ברקת יחלק את ירושלים.

גם לברקת נפל האסימון הירושלמי – אפשר וצריך להסתפק בירושלים שממערב לגדר ההפרדה. למה לנו להיות אחראים לגורלם של רבע מיליון פלסטינים במזרח העיר, ובכך לסכן הסכם שלום שישאיר בידינו ריבונות מלאה על העיר היהודית, ויבטיח הכרה בינלאומית בעיר כבירת ישראל?

זה לא תפס כותרות ראשיות, אבל פורסם בכל זאת: ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, אמר שלשום כי הוא מעדיף להסתפק בירושלים שממערב לגדר ההפרדה. גם הוא מבין שהדבר האחרון שישראל זקוקה לו הוא להמשיך ולהיות אחראית לגורלם של שני מחנות פליטים בריבונותה. גם הוא נחשף לסוד: מעולם לא שלטנו באמת בשטחים הללו. גם לפני שנבנתה גדר ההפרדה בימי אריאל שרון, היה המחסום הצפוני בירושלים רחוק ארבעה (!) ק"מ מן הגבול המוניציפלי של ירושלים והריבוני של ישראל.

ניר ברקת אינו מפנה את האשפה ואינו מסוגל לגבות את תשלום הארנונה מן הפריפריה של מזרח ירושלים. זו עיר אחרת, רחוקה מאד, שרגלו של ישראלי אינה דורכת בה, ואשר האחריות הרשמית למתרחש בה מוטלת, בלי כל קשר למציאות, על ראש העיר.

"חלוקת ירושלים" וייחוסה למי שמוכן לוותר על המקום החשוב ביותר לעם היהודי, הייתה סיסמת בחירות יעילה למדי של הימין. יעילותה נבעה בעיקר משום שעבור רוב הישראלים ירושלים המזרחית היא הכותל המערבי והשכונות הישראליות שנבנו בה אחרי מלחמת ששת הימים; לא השכונות הערביות ורבע מיליון הפלסטינים החיים בהם, והנהנים מזכויות תושב מלאות.

חלוקת ירושלים המזרחית אינה רק חשובה להנהגה הפלסטינית, שלא תוכל להסכים לשום הסדר קבע בלי מזרח העיר, אלא גם לנו – ירושלים המערבית עם השכונות הישראליות בירושלים המזרחית מהוות, יחדיו, את ירושלים היהודית הגדולה ביותר בהיסטוריה, והסכם שלום שיעניק לישראל הכרה בירושלים שכזו כבירתה, ויאפשר העברת כל השגרירויות מתל-אביב לירושלים, יהיה הישג עצום לכל מי שיחתום עליו.

מה משותף לבגין, שמיר, שרון ונתניהו?

- פרסומת -אני זוכר שיחה עם אהוד אולמרט לאחר כישלון שיחות "קמפ דיוויד" (קלינטון-ברק-ערפאת) ביולי 2000. הוא היה אז ראש עיריית ירושלים, ואני ישבתי בלשכתי במשרד המשפטים במזרח ירושלים, ברחוב סלח א דין, לב ליבה של ירושלים הערבית. הוא הגיע אליי בשעת ערב מאוחרת וניתח את הסיבות לכישלון הפסגה. כשהגענו לירושלים אמר לי שגם הוא מבין שאין לנו שום אינטרס לאומי לשלוט בשכונות הערביות של העיר, אבל רעיון החלוקה בעייתי מאד משום שטכנית הוא פשוט בלתי אפשרי. חלפו שנים לא רבות, ואולמרט הפך ראש הממשלה. כראש ממשלה עמד בכנסת והסביר את חשיבות חלוקתה של ירושלים ואת אפשרות חלוקתה. הטעם הטכני הוסר, ככל הנראה, מסדר היום.

אז למה הבטיח מנחם בגין שירכוש בית במושב בסיני, ואחר כך ויתר על כל סיני, שטח הגדול פי שלושה ממדינת ישראל? למה נלחם יצחק שמיר בכל כוחו כנגד ועידה בין לאומית, ולבסוף הוליך אותנו לוועידת מדריד? למה הודיע אריאל שרון כי דין נצרים כדין תל-אביב, ואחר כך נסוג, חד-צדדית, מכל רצועת עזה? למה הכריז בנימין נתניהו כי מדינה פלסטינית מסוכנת לעתידה של ישראל, ואחר כך הלך לבר אילן והכריז על תמיכתו בה? ולמה צריך היה ניר ברקת, איש הימין, להפוך לראש עיריית ירושלים כדי שגם לו יירד האסימון, ושגם הוא יבין את איוולת שלטוננו על מחנות הפליטים בעיר הזו, שלא אוחדה מעולם?

http://www.mako.co.il/video-blogs-yossi-beilin/Article-a4b11672f804431006.htm

ויש כיוון בשטח לדברים.
ראה מקרה המסגד בהר הזיתים.

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

ראה בניה בלתי חוקית בשועפאט.
ראו מה קורה בעיסאוויה.
ובשכונות התפר.
בשער שכם ובמזרח העיר.

הרתעה זה שהאוייב מתחנן לשקט, עכשיו תגידו אתם אם יש הרתעה..

qm
חבר מתאריך 9.8.02
60214 הודעות
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    11:54   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אפשר תקציר?  
בתגובה להודעה מספר 0

אליסטר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 31.5.12
3979 הודעות, 55 מדרגים, 55 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ''ח באלול תשע''ג    12:23   03.09.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. עבודה יפה של פותח האשכול  
בתגובה להודעה מספר 0

אימא, למה אמרת לי לסמוך על מערכת הצדק בישראל?

חבר מתאריך 9.2.02
יום ששי י''ד בחשון תשע''ד    07:41   18.10.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. מצ''ב המכתב שנשלח לראש הממשלה ולשרי הליכוד בעקבות החשיפה של דרעי (*)  
בתגובה להודעה מספר 0

מצ"ב המכתב שנשלח לראש הממשלה ולשרי הליכוד בעקבות החשיפה של דרעי

י"א/חשון/תשע"ד 15/10/2013

אל: רוה"מ בנימין נתניהו, שרי הליכוד, הח"כים של הליכוד

אריה דרעי חושף: משה ליאון נועד להפיל את ממשלת נתניהו והליכוד

חברים יקרים,

היום בבוקר חשף אריה דרעי בקולו, בראיון ל"קול ברמה", את ההסכם בין המפלגות החרדיות לליברמן: תמיכה בליאון תמורת הפלת הקואליציה.

לדבריו, כבר לפני חודשים נערך הסכם בין כל המפלגות החרדיות, על דעת הרבנים, לתמוך בליאון, מועמדו של איווט ליברמן, לראשות העיר ירושלים, ובתמורה ליברמן יפעל להפלת ממשלת הליכוד.

"אם לא יהיה ליאון – מאבדים את הסיכוי לפרק את הקואליציה", אומר דרעי ומוסיף: "ליברמן אתנו בברית הזאת".

כזכור, בניגוד לדעתנו ולעמדת 75% ממצביעי הליכוד בירושלים נגרר הסניף המקומי אחרי חבורת עסקנים בראשות דודו אמסלם, איציק קויפמן וישראל יהושע לתמיכה במועמד ש"ס-ביתנו משה ליאון, אדם שאינו חבר בליכוד, ואף לאפשר לליאון להציג את עצמו כמועמד הליכוד. למרבה הצער, שרים וחברי כנסת נגררו להביע תמיכה בליאון.

האם למזימה הזו פיללנו?

זו פעם ראשונה שמפלגת השלטון נותנת יד להריץ מועמד בבחירות לעיר החשובה ביותר, שכל תכלית בחירתו היא הפלת הממשלה שלנו. אנחנו לא יורים לעצמנו ברגל – אנחנו יורים לעצמנו בראש. תמיכה בליאון משמעה אחת – הקמת ברית ליברמן-חרדים להפלת ממשלת הליכוד! אנשים אלה לא מתביישים להתהדר בתמיכת הליכוד ולשאת את שמו של ראש הממשלה בעת שהם מכוונים להפלת הליכוד וממשלתו.

בעקבות החשיפה אנחנו דורשים מכם להתייצב מול המזימה, להסיר כל תמיכה מליאון ולהתגייס למניעת בחירתו – לא רק למען ירושלים אלא למען עתיד הליכוד ומדינת ישראל.

על החתום

18 חברי מרכז וחברי ליכוד ששמותיהם מופיעים במכתב המצ"ב.
.
.
תזכורת:

דרעי: בחירה בליאון - כדי להפיל הקואליציה
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/263750

להלן המכתבה שנשלח:

תזכורת:

הקומבינה נחשפת היום: רולטה ירושלמית (*)
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=27075&forum=gil&viewmode=all&keywords=%E1%F7%F8%E5%E1%20%FA%E7%F9%F3%20%E4%F7%E5%EE%E1%E9%F0%E4

.
.
.

חבר מתאריך 9.2.02
יום חמישי כ' בחשון תשע''ד    08:02   24.10.13   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. בעקבות הכישלון בירושלים: קרע בין ש''ס ודרעי לבין ליברמן  
בתגובה להודעה מספר 0

דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
92070 הודעות, 254 מדרגים, 439 נקודות. ראה משוב יום חמישי כ' בחשון תשע''ד 07:47 24.10.13

בעקבות הכישלון בירושלים: קרע בין ש''ס ודרעי לבין ליברמן

ביום שאחרי המפלה בבירה, מפנים בש"ס האשמות כלפי יו"ר ישראל ביתנו: "ליברמן עשה לנו תרגיל והפיל אותנו בפח". דרעי: "הליכוד ביתנו כשל באופן מוחלט", וגם בליכוד זועמים: "החיבור עם ליברמן בקושי עבר את אחוז החסימה, הוא עבד על כולם"
שלום ירושלמי | 24/10/2013 7:22

האיש הכי מושמץ בירושלים ביום שאחרי הבחירות הוא אביגדור ליברמן. כולם תוקפים אותו, הבכירים במטה שלו, השותפים מש"ס, וראש העיר ניר ברקת עצמו, שטוען בראיון ל-nrg מעריב כי "ליברמן הוא איש לא ישר, אלא קומבינטור שרצה לעשות ממני בובה ולא הצליח".

לדברי ברקת, ליברמן ראה משימת-על לחסל אותו. "יכולתי לעשות קומבינה ולמנות את ולדימיר שקלאר לתפקיד מנכ"ל החברה לפיתוח מזרח ירושלים כמו שליברמן דרש, ואז הייתי מקבל תמיכה מקיר לקיר", הוא אומר. "סירבתי. לקחתי סיכון ושילמתי מחיר לא קל".

ליברמן הכחיש תמיד את סיפור המינוי של שקלאר. אתמול הוא טען כי ברקת הוא האיש שמכר את העיר לחרדים, אחרי שערוץ 10 דיווח כי המועמד חיים אפשטיין יהיה סגן ראש העיר בשכר בקדנציה הבאה.

אפשטיין התמודד לראשות העיר מטעם סיעת בני תורה, ולפי הטענה הוא לא הסיר את מועמדותו חסרת הסיכוי עד הסוף, וכך גרע קולות מליאון. ברקת אמר בראיון שקיימנו עימו כי "ליברמן ודרעי חשבו להביא בלוק חרדי, עוד כמה רוסים, ועוד כמה ליכודניקים.

"הם אמרו לעצמם 'נעשה קומבינה עם מועמד מגבעתיים, נעשה שחור בעיניים, נוריד את אחוז ההצבעה ונכבוש את העיר עם המשאבים שלה'. כל ההנחות קרסו להם מול העיניים. בסוף התברר כי גם החרדים דחו את הקומבינה הזו".

"בונקר של קולות"
לא רק ברקת תוקף את ליברמן. גם במטה שלו, הליכוד-ביתנו, שורר אי נחת, וההאשמות עפות לכל הכיוונים.

במטה אמרו אתמול כי "ליברמן עבד על כולם, ולא הצליח לספק את הסחורה. הוא לא הביא את הליכודניקים, ובעיקר לא הביא את הרוסים שאותם הבטיח. כל אנשי ישראל ביתנו בירושלים הצביעו עבור ניר ברקת והרשימה שלו. לישראל ביתנו הייתה סיעה עם שני מנדטים. עכשיו הסיעה הזו נמחקה, והחיבור של הליכוד עם ליברמן בקושי עובר את אחוז החסימה".

גם בכירים במטה של דרעי האשימו אתמול את ליברמן. בין שני הצדדים מסתמן קרע לא פשוט. דרעי אמר אתמול בראיון לתחנת הרדיו "קול ברמה" כי "ש"ס הביאה את כל מה שהיא יכולה לקלפי, 35 אלף קולות, וכולם הלכו למשה ליאון. הליכוד-ביתנו בירושלים כשל באופן מוחלט".

בכירים בש"ס, שמזוהים עם דרעי היו חריפים יותר. לדבריהם, ליברמן עשה תרגיל לדרעי. "ליברמן שיחק איתו. הוא שלח אותו להביא את החרדים כדי שיתמכו במועמד שלו, ואילו הוא לא הביא את הרוסים שהוא הבטיח. אנחנו לא מבינים איך דרעי המנוסה נפל בפח הזה", הם אמרו.

גם בליכוד וגם בש"ס מזכירם כי בבחירות 2008 הריץ ליברמן רשימה למועצת העיר שנקראה "ירושלים ביתנו". הרשימה זכתה להצלחה וקיבלה 9,603 קולות.

"ליברמן הסתובב בתחילת הדרך ואמר לנו שיש לו עשרת אלפים איש ברזל. הוא דיבר על בונקר של קולות. הוא אמר לנו לא לדאוג. עכשיו מתברר שאין לו כלום. אנחנו הבאנו לפחות חלק מהאנשים שלנו", אמרו בזעם פעילים במטה הליכוד. סביר להניח כי הרוסים הצביעו עבור ברקת והרשימות האחרות. אולי הם הגיעו למסקנה כי אחרי 20 שנה בארץ הם לא צריכים פטרון פוליטי ומסוגלים להסתדר לבד.

טל נחום, דובר מפלגת "ישראל ביתנו" סירב להתייחס לטענות.

ליברמן: "מי שמנצח צריך לדעת להפסיד"
מנגד, אתמול ניסה יו"ר ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, להסתיר את אכזבתו ממפלת מועמדו משה ליאון בקרב על ראשות עירית ירושלים. בשעה שלוש אחר חצות, לאחר פרסום תוצאות הבחירות והבשורה על ניצחונו של ראש העירייה המכהן ניר ברקת, הגיע ליברמן למטה הבחירות של ליאון במלון רמדה בירושלים כשהוא מלווה במפסיד.

ליברמן, שבשלושת החודשים האחרונים הטיל את מלוא כובד משקלו כדי שליאון יירש את ברקת, אמר: "אם בטווח זמן כל כך קצר משה הגיע למעל 40 אחוז תמיכה בירושלים אני חושב שזה הישג אדיר. אין לי ספק שעצם הניסיון להציג אלטרנטיבה רצינית זה חובתו של המחנה הלאומי. אי אפשר להפקיר. אתה לא הולך לתקוף בקרב כשמראש אתה יודע שאתה מנצח. מי שיודע לנצח צריך לדעת גם להפסיד. אני בטוח שמשה ימשיך לתרום לירושלים גם בתפקידיו הבאים".

ליאון הודה לפעילים שליוו אותו לאורך הקמפיין ואמר: "נהנתי איתכם בכל רגע. באמת הייתם ענקיים, לנו לא היה כסף לשלם ולמרות הכל עבדתם איתנו, בהרבה התנדבות והרבה נשמה. כאן הזמן להודות גם לחברי הטוב אביגדור ליברמן שעשה מאמץ כן ואמיתי לעשות טוב לעיר ירושלים.

"כפי שאתם יודעים, אני לא באתי בשביל ג'ובים למרות שהציגו את זה ככה. יש לי מה לעשות מחר ברוך השם. אני אוהב את העיר ירושלים ואני מאחל לירושלים הרבה הצלחה".

כמה שעות לאחר מכן התייצב ליברמן בראש ועדת החוץ והביטחון לנהל דיון עם שר הביטחון משה בוגי יעלון. ליברמן נראה עייף כשאמר בפתח הישיבה: "אני שמח שבסיומו של לילה ארוך רווי קרבות מוניציפליים אנו פנויים לדברים לא פחות חשובים ונפגשים עם שר הביטחון ".

מקור: http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/516/579.html?hp=1&cat=404&loc=1
.
.
ציטוט חשוב מהכתבה:

"יכולתי לעשות קומבינה ולמנות את ולדימיר שקלאר לתפקיד מנכ"ל החברה לפיתוח מזרח ירושלים כמו שליברמן דרש, ואז הייתי מקבל תמיכה מקיר לקיר"
.
.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות