גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #30110 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 30110   
אא חדשות
חבר מתאריך 11.11.14
466 הודעות
יום חמישי כ''ה באייר תשפ''ב    14:01   26.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

ראש מועצה מקומית אפרת עודד רביבי למורים: בעד מאבקכם, בעד שכל ילד וילדה יפגשו מורה מחויך מידי בוקר.  

ראש המועצה המקומית אפרת עודד רביבי במכתב תמיכה לאנשי ההוראה במועצה "הפגנת המורים היא לא נגד אלא בעד. בעד שיפור מעמד המורה, בעד שכר ראוי יותר, בעד כיתות קטנות יותר, בעד שיפור הכשרת המורים, בעד שמירה על מורים מקצועיים ואיכותיים, בעד עתיד החינוך בישראל. אני בעד המאבק שלכן/ם, אני בעד שכל ילד וילדה יפגשו מורה מחויך מידי בוקר"

ראש המועצה המקומית אפרת הפיץ הבוקר מכתב להורים ומכתב לאנשי ההוראה. במכתב למורים הביע רביבי תמיכה במאבקם וכתב בין היתר "ביום שני הקרוב הסתדרות המורים קוראת לצאת להפגין, לא נגד אלא בעד.
בעד שיפור מעמד המורה, בעד שכר ראוי יותר, בעד כיתות קטנות יותר, בעד שיפור הכשרת המורים, בעד שמירה על מורים מקצועיים ואיכותיים, בעד עתיד החינוך בישראל." עוד הוסיף "אני גם ער לשחיקה שאתן/ם חשות/ים לא פעם בעקבות דברים פוגעניים, בגלל שאתן/ם נאלצות/ים לסיים יום עבודה ומשם לרוץ לעבודה נוספת על מנת להשלים הכנסה. אני ער לרצון שלכן/ם שבבית הספר תהיה הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שתוכלו לחשוף אותה לילדים. אני בעד המאבק שלכן/ם, אני בעד שכל ילד וילדה יפגשו מורה מחויך מידי בוקר, מורים שיש להם שכר שמאפשר להן/ם להשקיע את כל מרצם וזמנם כדי לקדם את החזקים ואת החלשים."

להורים כתב רביבי "אנו מבינים ללבם של אנשי ההוראה שלצערנו מרגישים תקופה ארוכה שלא סופרים אותם. אנחנו כרשות נתקלים במחסור הקשה של עובדי הוראה, מחנכים, מורים מקצועיים גננות וסייעות. מערכת החינוך הולכת וקורסת לנגד עיננו. זעקת המורים היא גם זעקתם של ההורים ושלנו כרשות שמתקשה לתת מענה חינוכי מיטבי לילדכם ונאבקת מידי יום כדי להמשיך ולשרת."

https://israel-news.co.il/archives/28839

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  יפה. וכל כך אלמנטרי... לא ברור איך ממשלה-אחר-ממשלה הביטה במצב, הבינה לאן הוא מתקדם - ולא השכילה לעשות מעשה ilanka 26.05.22 15:59 1

ilanka
חבר מתאריך 25.4.02
123377 הודעות
יום חמישי כ''ה באייר תשפ''ב    15:59   26.05.22   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. יפה. וכל כך אלמנטרי... לא ברור איך ממשלה-אחר-ממשלה הביטה במצב, הבינה לאן הוא מתקדם - ולא השכילה לעשות מעשה  
בתגובה להודעה מספר 0

מבעוד מועד. ובנט לא חף מביקורת בעניין זה: כשר חינוך, הוא צריך היה להתיצב לצד המורים ולתבוע שינוי.
ממש כפי שעושה, כעת, שרת החינוך שלו.

ולא למען המורים. אלא למען כולנו, כמדינה וכחברה, שלא משכילה להעריך את מלאכתם ומסירותם למען הנכס הכי חשוב שלנו: דור העתיד...

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות