כדורגלליגה ב' דרום ב' - מחזור 18
14:30 מכבי נתיבות - הפועל שגב שלום
ליגת האלופות נשים - רבע גמר, גומלין
19:45 ליון - בנפיקה
(1-2 במשחק הראשון)
22:00 צ'לסי - איאקס
(0-3 במשחק הראשון)
כדורסל
גביע המדינה - שמינית גמר
18:35 בני הרצליה - הפועל ב"ש/דימונה, פריצות 5SPORT
18:40 קריית אתא - הפועל אילת, פריצות 5SPORT
18:45 נס ציונה - הפועל עפולה, פריצות 5SPORT
18:50 הפועל חולון - הפועל חיפה, פריצות 5SPORT
19:00 הפועל ירושלים - גליל עליון, 5PLUS
יורוליג - מחזור 32
21:30 ולנסיה - מכבי ת"א, 5SPORT
ליגה גרמנית - מחזור 25
21:00 המבורג - סיינטייניקס
ליגת ה-VTB - בית תחתון
17:15 מינסק - אסטנה
ליגת ה-NBA
לפנות בוקר
מיאמי - גולדן סטייט 113-92
(אדבאיו 24 נק' 9 ריב' 5 אס' : טומפסון 28 נק' 5 ריב')
מילווקי - ל.א. לייקרס 128-124 (2 הארכות)
(אנטטקומפו 29 נק' 21 ריב' 11 אס' : דייויס 34 נק' 23 ריב')
ניו אורלינס - אוקלהומה סיטי 119-112
(וויליאמסון 29 נק' 5 ריב' 10 אס' : גידי 25 נק' 9 ריב')
סקרמנטו - מילווקי 132-96
(פוקס 18 נק' 5 ריב' : דונציץ' 28 נק' 11 ריב' 6 אס')
הלילה
01:00 שארלוט - קליבלנד
01:00 אורלנדו - גולדן סטייט, 5SPORT
01:00 וושינגטון (אבדיה) - ברוקלין
01:30 אטלנטה - פורטלנד
01:30 פילדלפיה - ל.א. קליפרס
01:30 טורונטו - ניו יורק
02:00 שיקגו - אינדיאנה
02:00 ממפיס - ל.א. לייקרס
02:00 מינסוטה - דטרויט
02:00 אוקלהומה סיטי - יוסטון
03:00 יוטה - סן אנטוניו
04:00 דנבר - פיניקס
טניס
מאסטרס מיאמי (גברים) - שמינית גמר
לפנות בוקר
אלקרז - מוסטי 3-6, 3-6
מרוצן - דה מינאור 4-6, 6-0, 1-6
זברב - חצ'אנוב 1-6, 4-6
הערב והלילה
21:00 מצ'חאק - סינר, ספורט4
02:30 חארי - מדבדב, ספורט4
טורניר מיאמי (נשים) - רבע גמר
לפנות בוקר
ריבקינה - סקארי 5-7, 7-6 (4), 4-6
הערב והלילה
19:00 גרסיה - קולינס, ספורט2
01:00 אלכסנדרובה - פגולה, ספורט2
צ'לנג'ר סאו לאופולדו (זוגות גברים) - סיבוב 1
18:30 בלאנשו/קוקו - צוקרמן/הוורטס דל פינו
הוקי קרח
ליגת ה-NHL
לפנות בוקר
פלורידה - בוסטון 4-3
ניו יורק ריינג'רס - פילדלפיה 5-6 (בהארכה)
פיטסבורג - קרולינה 1-4
וושינגטון - דטרויט 3-4 (בהארכה)
טורונטו - ניו ג'רזי 6-3
נשוויל - וגאס 4-5 (בהארכה)
וויניפג - אדמונטון 4-3 (בהארכה)
שיקגו - קלגרי 1-3
קולורדו - מונטריאול 2-1
אריזונה - קולומבוס 2-6
סיאטל - אנהיים 0-4
סן חוזה - דאלאס 6-3
הלילה
01:00 באפאלו - אוטאווה, 5LIVE
01:30 טמפה ביי - בוסטון
כדוריד
ליגת העל - בית תחתון, מחזור 8
19:00 הפועל ר"ג - בני הרצליה
19:30 נס ציונה - קריית מוצקין
20:30 קריית אונו - אס"א ת"א
ליגת האלופות - שמינית גמר, משחק 1
19:45 גוג - קיילצה, ספורט1
21:45 זאגרב - מונפלייה, ספורט1
חבר מתאריך 3.5.13
7731 הודעות, 21 מדרגים, 11 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 0
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד
חבר מתאריך 2.4.12
16874 הודעות, 103 מדרגים, 203 נקודות. ראה משוב
בתגובה להודעה מספר 1
בני הרצליה - הפועל ב"ש/דימונה 94-90
קריית אתא - הפועל אילת 61-80
נס ציונה - הפועל עפולה 79-88
הפועל חולון - הפועל חיפה 73-90
הפועל ירושלים - גליל עליון 69-89
ברבע הגמר:
הפועל חולון - הפועל ב"ש/דימונה
קריית אתא - נס ציונה
הפועל ירושלים - הפועל ת"א
מכבי ת"א - עירוני ר"ג
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד