אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #22384 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 22384   
דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
137157 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    09:14   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

איציק שמולי: ''אני חושש שעוצמת הרחוב תצא משליטה''  

מהלך ההידברות של נתניהו מעורר את חשדנותו של יו"ר התאחדות הסטודנטים איציק שמולי: "אם זה ספין, המחאה עשויה אף לגלוש לאלימות"
מיה בנגל ורותם סלע | 8/8/2011 9:06

במוצאי שבת האחרונה עמד איציק שמולי מול 300 אלף המפגינים שגדשו את רחובות תל אביב ודרש מהממשלה לשנות את סדר העדיפויות. יחד עם חבריו למאבק הוא כותב בימים אלה פרק דרמטי בהיסטוריה שלנו. החבורה הצעירה, שהפכה בתוך שלושה שבועות סמל לאומץ ותעוזה, הצליחה לסחוף מדינה שלמה למחאה החברתית הגדולה בתולדותיה.

שמולי במאהל המחאה ברוטשילד, אתמול. "אם מישהו ירצה למסד את המחאה כתנועה פוליטית, אז יופי, אבל אני לא אהיה שם". צילום: ראובן קסטרובעולם, הסטודנטים הם המהפכנים הגדולים: הם לא ילדים אבל עוד לא מבוגרים ומותר להם להתפרע, לשבור את כללי המשחק, למתוח את הקווים ולשנות את העולם.

אך בישראל, זה שנים רבות, הסטודנטים הפכו לחבורה כנועה ועצלנית: מנהיגיהם התגלו כפוליטרוקים שניצלו את מעמדם כדי לסלול את דרכם לכנסת. אחרים סידרו לעצמם ג'וב באיסתא, חברת התיירות של אגודת הסטודנטים. אך כעת אפשר להכריז על מהפך: שמולי, מורה לחינוך מיוחד, מחזיר לסטודנטים הישראלים את רוח הקרב ומוביל יחד איתם את השינוי החברתי. שמולי, אנחנו מאחורייך.

איציק שמולי, אז מה? 300 אלף מפונקים, אוכלי סושי ומעשני נרגילות יצאו איתכם לרחובות?
"בטח היו שם גם כמה מעשני נרגילה וכמה אוהבי סושי, אבל מי שצעק איתנו היה עם ישראל. הצעירים הוציאו קריאה, והעם נענה לה. אחד הדברים היפים במחאה הזו הוא שכל פעם אנחנו חושבים שהגענו לשיא ואז מגיעים לשיא חדש. אני מאמין שהיא תמשיך לגדול ולהתרחב".

מה התרחיש שהכי מפחיד אותך?
"אני חושש שכל מהלך ההידברות בשולחן העגול של ראש הממשלה יתברר כספין, ואז כל העוצמה הזאת של הרחוב תצא מכלל שליטה ואף תגיע לאלימות. אני עושה כל מה שאני יכול כדי שזו תהיה מחאה תרבותית.

"אני אוהב את המדינה ומכבד את מוסדותיה, אבל אם יתברר שהמהלך של ראש הממשלה הוא חסר תכלית ונועד למרוח אותנו, אז אני לא יודע מה יעשו האנשים שהמחאה הזו נתנה להם כל כך הרבה תקווה ושאין להם מה להפסיד".

"לא מחפשים חבילת הטבות - אלא שינוי של השיטה"
אז מה תעשו עם "צוות המומחים" שהקים ראש הממשלה? תשבו איתם?
"אם ראש הממשלה קורא להידברות, אנחנו נבוא לדבר. אני מכבד את הצוות שהוא הקים, אבל אני חושש שהגודל שלו יפגע באפקטיביות של הדיונים. אני מבקש לדעת קודם: מה מתווה ההידברות? מהם לוחות הזמנים? מהן הסמכויות? האם ההחלטות שיגובשו יהיו מחייבות או לא? האם יהיה להן ביטוי בתקציב או שהן יישארו סתם המלצות? בכל מקרה אנחנו לא באים כדי לשבת סביב שולחן מכובד. אנחנו באים במטרה למצוא פתרונות אמיתיים. לכן אני מקווה שאני מגיע לדבר האמיתי ולא למלכודת".

נשמע שאתה חשדן כלפי ראש הממשלה.
"בשבוע החולף עשיתי מאמצים כדי לשכנע את חבריי להידבר עם ראש הממשלה ולרדת מהבקשה לקיים משא ומתן מצולם. ומה ביבי עשה? הוא העביר את חוק הווד"לים, שהוא סלע המחלוקת העיקרי בינו לבין המפגינים.

"הוא קורא להידברות כדי לפתור את המחלוקות, אבל אז מעביר במהלך חד-צדדי את אחד הנושאים שהכי מקוממים את מארגני המחאה. זו אטימות מצדו. אני מקווה שאנחנו טועים בחשדנות, אבל בינתיים הוא לא מוכיח אחרת".

אם ישאלו אתכם מהן שלוש הדרישות העיקריות שלכם, מה תאמרו?
"בשבוע הראשון, כשהיינו רק כמה אוהלים, אפשר היה לדבר במונחים של שלוש דרישות. עכשיו אנחנו מייצגים מאות אלפים עם בעיות וצרכים. אנחנו לא מחפשים חבילת הטבות, אלא שינוי של השיטה: מכלכלה חופשית לכלכלה אנושית.

"חינוך, בריאות, רווחה ומיסוי - ננסה להפוך אותם לעקרונות שיהיה להם ביטוי בהידברות. אנחנו מתייחסים לעניין הזה ברצינות ולכן לא שולפים מסמך מהמותן. כל מסמך שלנו יגובה על ידי כלכלנים בכירים. וכן - יש כלכלנים שהם בצד של מדינת רווחה. לא כולם ניאו-ליברלים".

מחאה של הרחוב
ואם יבקשו מכם להצביע על מקורות מימון, תאמרו "תקציב הביטחון" או "התנחלויות"?
"יש לנו רעיונות למקורות מימון שקשורים בעיקר במיסוי, אבל בסופו של דבר הממשלה היא שתחליט איך לממן את הדרישות שלנו. זה לא התפקיד שלי לומר לה אם לוותר בביטחון או במקום אחר".

אתה לא חושש שאם לא תצביעו על מקורות מימון, בסופו של דבר הכסף שוב ייצא מכיסו של מעמד הביניים שזועק איתכם ברחובות?
"אנחנו לא ניתן שיעבירו לסטודנטים וייקחו מהמורים או שיעבירו למורים וייקחו מהמתמחים. תפקיד המוחים הוא למחות ולדרוש ותפקיד הממשלה הוא לענות ולהציג את מקורות המימון".

איך לדעתך האנרגיות העצומות של המחאה יתורגמו לפוליטיקה?
"אני שומע שמדברים על כך שנוכל להשיג 20 מנדטים, אבל כרגע המחאה היא של הרחוב וזה צריך להישאר כך. אם בעוד שנה או שנה וחצי מישהו ירצה למסד את זה כתנועה פוליטית, אז יופי. אני לא שם. אני מורה לחינוך מיוחד ואני אוהב את מה שאני עושה. לצאת עכשיו בהצהרות רק יכול להרוס".

תהיה פרשן פוליטי לרגע ותנסה להסביר מדוע על פי הסקרים הליכוד לא מאבד מנדטים.
"אנשים בוחרים מדינית ולא חברתית, וגם עכשיו קשה להם לעשות את הקישור בין ההתנהלות הכלכלית הפוגענית למפלגה שהם הצביעו לה".

אולי זה פשוט כי אוהדי בית"ר תמיד יהיו אוהדי בית"ר ולא משנה אם היא משחקת מחורבן?
"כנראה שיש גם את האלמנט הזה, אבל בסופו של דבר זה יגיע גם לליכוד. הם מפלגת השלטון ואם אנשים לא יכולים לחיות פה, הקישור הזה ייעשה בסופו של דבר".

"ספטמבר לא מפחיד אותנו"
השם אריה דרעי נשמע לא אחת בין האוהלים בשדרות רוטשילד. אתה חושב שהוא יכול להיות כתובת פוליטית למחאה?
"אני לא מחבר אותו למחאה הזו. לא ראיתי אותו בחזית, לא שמעתי אותו מדבר. אני כן שומע שהוא יכול לעשות מפץ במפה הפוליטית ולשנות את מאזן הגושים בכנסת. דרעי הוא אמנם איש מרשים, אבל קודם נשמע אותו ואת המצע שלו".

ומה יש לך לומר על ש"ס?
"אני לא מצליח להבין איך קולה של מפלגה שטוענת שהיא מייצגת את השכבות החלשות לא נשמע. אם אלי ישי או אריאל אטיאס יבואו לכאן, הם יראו איזה אנשים נמצאים פה יחד איתנו: כאלה שאין להם מה לאכול, שאין להם בית. אותם אנשים שהם מתיימרים לייצג. אני לא מבין איפה הם".

אה, זה פשוט: הם בממשלה.
"היום כבר אי אפשר להגיד יותר: 'אני חברתי ואני בממשלה'".

הם צריכים לצאת מהממשלה?
"אני לא רוצה להגיד להם מה לעשות, אבל אני מרים גבה לגבי ההחלטה שלהם לא לעשות כלום".

אתה קורא ליאיר לפיד לבוא למאהל ברוטשילד?
"אני פה באוהל וזקוק לתמיכה. מה שהחל במוצאי שבת צריך להימשך".

"לא האמינו שנשמור על ערבות הדדית"
הסטודנטים ברחבי העולם הם חוד החנית במאבקים חברתיים. אצלנו זה שנים רבות שראשי התאחדות הסטודנטים שאפו להיות פוליטיקאים והשתמשו בתפקידם כדי לסלול את דרכם לכנסת. אתה מרגיש שהחזרת את הסטודנטים לתפקידם כמובילי שינוי חברתי?
"קיבלנו החלטה היסטורית שלא לקבל את חבילת ההטבות המפתה שהציע לנו ראש הממשלה. בזמן שאני ישבתי עם הסטודנטים והעברתי החלטה לדחות את ההצעה, קיבלתי אס-אם-אס על כך שכבר מתארגנת הפגנה מול המאהל שלנו במחאה על כך שקיבלנו את החבילה - עד כדי כך לא האמינו לנו שנשמור על ערבות הדדית, שנישאר נאמנים למטרה. אם פעם הזיכרון שנקשר בהתאחדות היה הפיצות של שרה ב-98', אני מקווה שמהיום יזכרו את האוהלים של 2011".

איציק של היום הוא איציק של לפני חודש?
"אי אפשר להיות בתוך מהלך היסטורי כזה ולהישאר אותו בן אדם. אני עובר תהליכים אישיים, אני כל יום לומד. אבל כשאני קם בבוקר אני מזכיר לעצמי מאיפה אני בא ולאן אני הולך. הדבר הזה שקרה הוא לא שלי. נפלה בחלקי הזכות הגדולה להוביל אותו".

בראש השנה עוד נראה אוהלים נטועים בשדרה ונשמע קולות מחאה?
"האוהלים יישארו כמה זמן שצריך. ואגב, גם ספטמבר לא מפחיד אותנו".

מקור: nrg

גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  ההתאהבות של אנשי התקשורת שרוצים מהפיכה בראשי yanshoof 08.08.11 09:20 1
     יש לך זיכרון קצר וסלקטיבי מינרל 08.08.11 09:41 6
         בגין עלה לשלטון למרות התקשורת ולא בזכותה, הוא עלה yanshoof 08.08.11 09:46 8
             לא היית היחידי שנלחם שם. מינרל 08.08.11 09:56 13
                 לקרוא את התגובה שלך ולהתפוצץ מצחוק.. מפלגת העבודה yanshoof 08.08.11 10:06 14
                     אתה מתפוצץ מתיסכול מינרל 08.08.11 10:15 15
                 תגיד מה אתה חושב שמאמינים לתעמולה שלך? ronen 08.08.11 10:19 16
                     מאמינים לעובדות מינרל 08.08.11 10:29 18
     מי אתה אדון שמולי? יהודי כואב 08.08.11 11:07 19
  אלימות, אדון שמולי? אתה מאיים באלימות? הדוקטור 08.08.11 09:21 2
     משטרה? בתי משפט? התאהבת במערכת אכיפת החוק בישראל מינרל 08.08.11 09:40 5
         יש לך דוגמא לכך שחבר הפורום '' דוקטור'' כינה את מערכת yanshoof 08.08.11 09:43 7
             הוא לא הואשם בהאשמות שוא מינרל 08.08.11 09:51 11
     הוא לא מאיים, האלימות היא דרכם. קול האמת 08.08.11 10:29 17
  חייב לומר שמבין מובילי המחאה,שמולי נשמע הכי שקול ורציני פרוזק 08.08.11 09:27 3
  איציק שמולי, יש לי מה להגיד לך fort 08.08.11 09:28 4
  אהה אז עברתם לשלב הבא - איום באלימות ?? דמוק 08.08.11 09:46 9
  יצא כלעומת שבא: עדי אזולאי, ממארגני המחאה, עזב את המאהל דוידזון 08.08.11 09:46 10
     לפי הכתבה שהבאת הוא דווקא תומך במחאה. עזב מסיבות אישיות פרוזק 08.08.11 09:54 12

yanshoof
חבר מתאריך 5.10.07
24133 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    09:20   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. ההתאהבות של אנשי התקשורת שרוצים מהפיכה בראשי  
בתגובה להודעה מספר 0

נסיון ההפיכה מזכירה לי את אור הזרקורים של משתתפי כוכב נולד, יום אחרי שהאור מוסט מהם הם זקוקים לפסיכולוגים שיעזרו להם לתפקד אחרי שמתברר שהם כבר לא מעניינים איש, כדאי לאיציק שמולי ולחבריו לקחת זאת בחשבון.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מינרל
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    09:41   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. יש לך זיכרון קצר וסלקטיבי  
בתגובה להודעה מספר 1

הימין לא היה עולה לשלטון בלי מהפיכה תודעתית.
יש לך מזל שבגין וחבריו לא קראו טוקבקים שלך, הם היו מתייאשים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
yanshoof
חבר מתאריך 5.10.07
24133 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    09:46   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. בגין עלה לשלטון למרות התקשורת ולא בזכותה, הוא עלה  
בתגובה להודעה מספר 6

לשלטון בזכות אנשים כמוני שנלחמו במלחמת יום הכיפורים.

מינרל
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    09:56   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. לא היית היחידי שנלחם שם.  
בתגובה להודעה מספר 8

בגין עלה לשלטון עם תקשורת אוהדת פי כמה מזו שהתקשורת היום נותנת למחאה.
תציץ בעיתוני הימים ההם, תצפה בתוכניות הטלוויזיה - ותוכל לשפר את זכרונך.
השלטון לא נפל ביום אחד, ומובילי המחאה של המלחמה התמידו במחאתם.
בחירות ראשונות עדיין המרכז נשאר בשלטון, ורק בבחירות לאחר מכן עלה הימין הקיצוני.
זו הדינמיקה של המהפכים - לאט לאט ובסבלנות, הכושלים הולכים הביתה.

yanshoof
חבר מתאריך 5.10.07
24133 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    10:06   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. לקרוא את התגובה שלך ולהתפוצץ מצחוק.. מפלגת העבודה  
בתגובה להודעה מספר 13

נקראת אצלך מפלגת מרכז ואתה מדבר על 1977 והליכוד נקרא על ידך ימין קיצוני, עכשיו אני מבין שיש לי עסק עם אדם אנטי ציוני, לא מוצא לנכון להתדיין איתך יותר, ביי ולא להתראות.

מינרל
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    10:15   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אתה מתפוצץ מתיסכול  
בתגובה להודעה מספר 14

בגין הוביל עד 77 קו ימני קיצוני, מתלהם ואפילו אלים נגד השלטון של מפלגות המרכזס והשמאל.
רק כשהוא עלה לשלטון, והוא הבין שדיבורים לחוד ומעשים לחוד, השתנה אופיו והוא נהיה דמוקרט רודף שלום.
הוא גם הימני הראשון שהונה את בוחריו ויישם מדיניות הפוכה ממה שהבטיח במצע הבחירות שלו.

ronen
חבר מתאריך 26.7.11
3797 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    10:19   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. תגיד מה אתה חושב שמאמינים לתעמולה שלך?  
בתגובה להודעה מספר 13

ביום שבין עלה לשלטון היה יום אבל בתקשורת
אפילו חיים יבין אמר את זה
הם כל השנים הסיתו נגדו ועשו ממנו שד שאסור להתקרב אליו
ופתאום קבלו הלם שהעם בחר בו

מינרל
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    10:29   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. מאמינים לעובדות  
בתגובה להודעה מספר 16

כמו שהצעתי לחברך: קרא את עיתוני הימים ההם, צפה בתכניות טלויזיה של הימים ההם ותרענן את זכרונך.
חיים יבין אמין בעיניך רק בצורה סלקטיבית.
כל המחאות נגד הממשלה - קיבלו נפח עצמום בתקשורת, ממלחמת יום כיפור והלאה.
הכיפות הסרוגות שהובילו את ההתנחלויות קיבלו הכי הרבה כותרות אוהדות וחיוביות ומפרגנות - לא פחות מהמוחים היום.

יהודי כואב
חבר מתאריך 11.4.11
1977 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    11:07   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. מי אתה אדון שמולי?  
בתגובה להודעה מספר 1

אדון שמולי בהופעתו בטלביזיה אמר שהוא קורא,כרגע,את יומני צ'ה גווארה ועומד לנסוע לקובה.ובכן,יצא המרצע מן השק.האיש הוא קומוניסט-אנרכיסט מהסוג הגרוע ביותר,שהסמרטוט האדום דיגלו וצ'ה גווארה האנרכיסט הארכי-רוצח מורו ורבו.מטרתו של האיש המסוכן הזה היא הפיכת מדינת ישראל למדינה סוציאל-קומוניסטית פרו-פלסטינאצית.זוהי דרכה של המפלגה הקומוניסטית לזרוע תאים בכל מקום ולחכות לשעת הכושר.אני קורא לעם ישראל:היזהרו מהטומאה הזאת והיפרדו מהעדה הרעה הזאת,שהביאה על עם ישראל רק רע.

הדוקטור
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    09:21   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. אלימות, אדון שמולי? אתה מאיים באלימות?  
בתגובה להודעה מספר 0

בשביל זה יש משטרה, יס"מ, אבו כביר, בתי משפט ובתי כלא.
הם יטפלו באלימים.
רוצה להיות אלים? תפאדל, אדןו שמולי. זה רק יראה את הפרצוף האמיתי של המוחים, והם יאבדו את תמיכת העם עוד לפני שיספיקו לצרוח "צדק חברתי".

המדינה הזאת לא פוחדת מאלימות אדון שמולי. אתה תגלה מהר מאד שהעם לא איתכם.

מינרל
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    09:40   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. משטרה? בתי משפט? התאהבת במערכת אכיפת החוק בישראל  
בתגובה להודעה מספר 2

בוש לך.
הם הרי שמאלנים עוכרי ישראל

yanshoof
חבר מתאריך 5.10.07
24133 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    09:43   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. יש לך דוגמא לכך שחבר הפורום '' דוקטור'' כינה את מערכת  
בתגובה להודעה מספר 5

אכיפת החוק בישראל " עוכרי ישראל"?, כי אם לא הרי אתה מכפיש באופן אישי חבר פורום.

מינרל
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    09:51   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. הוא לא הואשם בהאשמות שוא  
בתגובה להודעה מספר 7

אל תחפש תירוצים להטיל האשמות ולהסיט אש לכיוונים שרצויים לך.
הוא באופן אישי לא הואשם בכלום.
מערכת אכיפת החוק עולה כאן על המוקד, וזה היה המקום להזכיר זאת.

קול האמת
גולש אורח
יום שני ח' באב תשע''א    10:29   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. הוא לא מאיים, האלימות היא דרכם.  
בתגובה להודעה מספר 2

האיום המרומז הוא הכנה לאלימות מתוכננת.

מי אמר?
"אם היהדות העולמית תפתח במלחמה נגדינו........"

.

פרוזק
חבר מתאריך 6.7.09
8895 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    09:27   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. חייב לומר שמבין מובילי המחאה,שמולי נשמע הכי שקול ורציני  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 08.08.11 בשעה 09:30 בברכה, פרוזק

חבל שהוא לא קובע את הטון אלא ליף וחבריה.

הוא היחיד שפועל באופן אחראי ומנסה לנתב את המחאה באופן אמיתי לפיתרון, בניגוד לאחרים שהתאהבו במחאה לשם מחאה, ועם נטיות אנרכיסטיות וילדותיות.

מקווה שהקול השפוי שלו יגבר.

fort
חבר מתאריך 2.4.02
6699 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    09:28   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. איציק שמולי, יש לי מה להגיד לך  
בתגובה להודעה מספר 0

- תפסת מרובה לא תפסת -!

תמיד יש מחשבה שניה , בזמנך החופשי.

דמוק
גולש אורח
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. אהה אז עברתם לשלב הבא - איום באלימות ??  
בתגובה להודעה מספר 0

דוידזון
חבר מתאריך 3.3.08
137157 הודעות
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. יצא כלעומת שבא: עדי אזולאי, ממארגני המחאה, עזב את המאהל  
בתגובה להודעה מספר 0

עדי אזולאי, יוזם מחאת הדיור לצד דפני ליף, עזב את המאהל זמן קצר לאחר הקמתו, והוא אינו חלק מהמאבק יותר. אזולאי: "אני לא רואה דרך לחזור"
עינת טורס | 8/8/2011 7:00

את פניה ואת שמה של דפני ליף, יוזמת מחאת האוהלים, כמעט אין איש במדינה שאינו מכיר. בשם עדי אזולאי, לעומת זאת, רובכם לא נתקלתם. אזולאי הוא זה שפתח עם ליף לפני שלושה שבועות את האירוע בפייסבוק, שקרא לצעירים להקים אוהל בכיכר הבימה במחאה על מחירי הדיור.

אזולאי תקע יתד, הקים אוהל אך מתברר כי דווקא הוא, מי שיזם את המחאה, כבר אינו חלק ממנה.

אזולאי התראיין לזמן תל אביב לפני פרוץ המחאה ואמר: "למדנו מהספרדים שאם יש מספיק כוח ומספיק אנשים אפשר להביא שינויים אדירים, ונקווה שזה יקרה גם פה".

בינתיים , בעוד שהמחאה הגיעה לממדים שאזולאי אפילו לא חלם עליהם, הוא עצמו ישן בדירתו ולא באוהל בשדרה, כפי שהיה אפשר לצפות. "אני כבר מחוץ לזה, אני לא מעורב", מסביר אזולאי.

"אמנם התחלתי הכול עם דפני, היינו השניים הראשונים, אבל אז היו לי אילוצים חשובים בעבודה ותוך כדי גם עברתי דירה. אני קצת מצטער עכשיו שאני לא חלק מזה, אבל אני גם לא רואה כבר דרך לחזור. אני פחות בקשר עם החבר'ה. יש הרבה אנשים אחרים שמנהלים את זה עכשיו".

"שלא יאבד את הקריירה"
רועי נוימן, מהמצטרפים הראשונים וכיום הדובר של ראשי המחאה, מוסיף כי בתור חברו של אזולאי, הוא ייעץ לו להתמקד בחייו האישיים:

"הוא התחיל לעבוד על סט צילומים יומיים לפני שהמאבק תפס תאוצה, ואני אמרתי לו בצורה מפורשת שאני לא רוצה שהוא יאבד את הקריירה שלו בשביל זה. הקריירה שלו הרבה יותר חשובה, וזו הבחירה שהוא עשה".

"הוא היה אחד הראשונים במחאה", הוסיפה משתתפת נוספת מאותה קבוצת יוזמים. "הוא זה שהציע לדפני ליף לעשות את האירוע בפייסבוק, ויכול להיות שבלעדיו שום דבר מזה לא היה קורה ".

מקור: nrg

גדי אייזנקוט הוא לא הרמטכ"ל שלי, כל עוד אלאור לא בבית

פרוזק
חבר מתאריך 6.7.09
8895 הודעות
יום שני ח' באב תשע''א    09:54   08.08.11   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. לפי הכתבה שהבאת הוא דווקא תומך במחאה. עזב מסיבות אישיות  
בתגובה להודעה מספר 10

שקשורות לקריירה.

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות