גירסת הדפסה          
קבוצות דיון גילוי מסמכים נושא #7397 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 7397   
פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    07:51   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

!! דמו של מדאחת יוסף ז''ל הי''ד, זועק מן האדמה !!  

אשכול עוגן מתאריך 30.01.15 בשעה  08:38  על-ידי פילוביץ שחף, (מפקח)

רה"מ ושר הבטחון לשעבר אהוד ברק חוזר ובגדול למגרש הפוליטי בכלל
ולתפקיד מועמד לראשות מפלגת העבודה ולראש/ות ממש/לת ישראל.

מה לא חשפנו (כאן ברוטר לראשונה), כתבנו, זעקנו, אבל כפי
שאומר הפתגם הידוע:
!! הכלבים נובחים והשיירה עוברת/דורסת !!

לכן מחובתינו להמשיך בכלל ובמיוחד היום בפרט להזכיר לעם ישראל
בארץ ובגולה שדמו של מדאחת יוסוף ז"ל הי"ד זועק מן האדמה שבאה
לידי ביטוי לאחרונה בחטיפתם של החיילים לאחרונה בכלל ותוצאות
מלחמת לבנון השנייה בפרט.

אני מצ"ב מספר מסמכים, לינקים לתזכורת ואני תקווה שהתשקורת
תמצא לנכון להביא זאת בפני עם ישראל בכלל וכנסת ישראל בפרט.

1. מצ"ב תרשים זרימה המצביע על שרשרת המחדל בכלל והאשם
העיקרי בפרט:

33. ''אהוד ברק אחראי להפקרת מדחת יוסף''
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#33

4. גילויים חדשים בפרשת מדחאת יוסוף....!!
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#4
חייל שניסה להציל את מדחאת יוסוף - נעצר...

http://www.nfc.co.il/NewsPrintVersion.asp?docId=83013&subjectID=1

2. מצ"ב מכתב המינוי לועדת ''יה-יה'' נעלם כלא היה !!!

1. מכתב תשובה למכתב שלעיל שנשלח בתאריך 27.1.03
לעו"ד דנינו- בא כוחם של העותרים ככתבו וכלשונו.
2. שימו לב לנאמר בסעיף 1 בקטע המודגש בוא נאמר
שהוא אינו יכול למסור לו את תוכנו של מכתב המינוי,
ואילו בסעיף 3 במכתב זה הוא אומר שהמכתב נעלם...!!

21. מכתב המינוי לועדת ''יה-יה'' נעלם כלא היה !!!
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#21
23. כתבה בנושא היעלמות כתב המינוי................

https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#23

3. מצ"ב תצהיר של אל''מ יוסי אדירי שהמדינה צרפה לתגובתה לבג"צ....

24. תצהיר של אל''מ יוסי אדירי שהמדינה צרפה....
לתגובתה/הודעה משלימה כנספח מש/2 המצ"ב ככתבו וכלשונו !!
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#24
22. להלן: עתירה למתן צו על תנאי בג''ץ 7232/01

https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#22

4. מצ"ב טיעונים שהועלו על ידי ב''כ העותרים ב-30.6.03 בבג"צ 7232/01.

טיעונים שהועלו על ידי ב"כ העותרים, עו"ד דנינו, בדיון
שהתקיים ביום 30.6.2003.
"השאלות המרכזיות" !! "תמצית טענות העותרים" !!

"מי שנתן את ההוראה - לנמנע מהפעלת כוח צבאי לחילוץ המנוח
מדחאת יוסף ז"ל - לא היה גורם פיקודי-צבאי." !!

"אי הרלוונטיות של התחקיר המבצעי שנערך ברשותו של האלוף
במיל' יורם יאיר המכונה "יה-יה". !!

"הרמטכ"ל {שאול מופז} שנוכח בארוע ציין
במפורש שבעת האירוע הוא עצמו שוחח בטלפון עם הפלשתינאים
והבין משיחתו זו, ואני מצטט {נספח 2 לעתירה}
"שהיכולת שלהם להגיע לשם היא לא מעשית והם ניסו למשוך זמן."

במאמר מוסגר יצויין כי...:-
"כל פניותנו לקבלת כתב המינוי של צוות החקירה הצבאי
לא נענו- רק לאחרונה קבלנו תשובה שכתב המינוי "נעלם"....!!

25. טיעונים שהועלו על ידי ב''כ העותרים ב-30.6.03 בבג"צ 7232/01.
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#25
28. בג''צ דוחה עתירה להקמת וו''ח לאירועי קבר יוסף
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#28

5. מצ"ב כתבת תחקיר בפרשה - ידיעות אחרונות/7 ימים:

101. בחייהם ובמותו, מדאחת יוסף לא היה הקורבן היחיד בקבר יוסף
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#101

תזכורת חומר ומידע רב:
לא להחמיץ: 21:10, ערוץ 8 - על הפקרת הלוחמים בקבר-יוסף
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5966&forum=gil&viewmode=all&keywords=מדאחת
30. !! פרוטוקול החלטת בג''צ ככתבו וכלשונו !!
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#30
96. האלוף בני גנץ היה אז בדרגת תא''ל, מפקד אוגדת איו''ש....
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#96
"אכפת": מופז פוחד מביקורת על הפקרה
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#90
פרשת מדאחת יוסף ז''ל הי''ד = פרשת ''הקרב'' בחווה הסינית
https://rotter.net/forum/gil/5937.shtml#57

+++

מי שצפה אתמול בטמבלויזה וחזה בשתי תוכניות כמעט בו זמנית:
1. סיקור הפגנת גוש שלום/שלום עכשיו בעיר האבות חברון.
2. הדיון שנערך בפופוליטיקה בערוץ 1 בכלל והדיון בפאנל שבו השתתפו:

חיסדאי, סמי בר-לב, פונדק, מישה ארנס, ד"ר מהאקדמיה - בר-אילן ועוד..
כל בר/ת-דעת מבין/ה שמלחמת אחים בפתח, ומי שלא יודע על מה אני מדבר
שימצא את הזמן להכנס לתוכן החתימה המצ"ב:

לחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה
''החל הקרב על ארץ ישראל''=מלחמת אחים האמנם ??
http://www.global-report.net/a.php?c=x-files&a=69&rc=x-files
אלטלנה - פגישה לאחר 59 שנים + נאום מנחם בגין ז"ל מיד לאחר שהועלה
לחוף תל-אביב לאחר הפגזת/טיבוע האניה "אלטלנה".
http://www.global-report.net/a.php?c=x-files&a=1447&rc=x-files

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  לכבוד חזרתך לפורום אחרי חופשה קצרה החלטתי לקרוא את יהלום 06.06.07 08:01 1
     נסית להתחקות אחרי בדל עדות הקושרת את ברק לבזיון?? עובדה 06.06.07 08:58 9
     ?HUH Mifune 06.06.07 09:15 11
         קרא בבקשה תגובות בנושא מתאריך 18.07.04 פילוביץ שחף 06.06.07 09:39 14
             אתה כרגיל מתחמק מתשובה עניינית - וגם התגובות ההיסטריות יהלום 06.06.07 13:27 21
                 התגובה שלך היא עלבון לאינטליגנציה אהודברח 06.06.07 16:18 22
                     למרות סגנונך הבוטה אני אנסה לענות לך ברצינות יהלום 06.06.07 17:04 23
                         הדברים שאתה אומר חמורים ביותר אהודברח 06.06.07 17:50 25
                             הבעייה היא שהאשכול הזה הוא בדיוק הסימפטום הקבוע של איך יהלום 06.06.07 18:13 27
                                 אתה יודע מה,אני אסכים איתך על הדבר הבא אהודברח 06.06.07 18:37 29
                                     הנה אפשר להגיע להסכמה... יהלום 06.06.07 18:40 30
                         לגזור ולשמור !!! פילוביץ שחף 24.09.10 20:50 35
  ברוך השב Yac 06.06.07 08:09 2
     1. תודה ידידי , 2. הגננת חנה צריכה לקבל את פרס ישראל:) פילוביץ שחף 06.06.07 08:36 6
  תשובת ראש הממשלה שרון לזכותנו על קבר יוסף !! פילוביץ שחף 06.06.07 08:10 3
     אני מניח שאני לא צריך להתפלא מההתעלמות הגורפת שלך יהלום 06.06.07 08:13 4
  ברוך שובך שחף.פ שרוני4 06.06.07 08:14 5
  הכל אמת. הכל נכון. אבל טעית בפורום. נעץ 06.06.07 08:41 7
     תודה !! פילוביץ שחף 06.06.07 09:29 12
  אהוד ברח בצאלים אהוד ברח בשכם וגם היום הוא בורח מלהביע עמדה כלשהי ninok 06.06.07 08:48 8
     הזכרת את פרשת צאלים (א' ו-ב') וחשוב מאוד לדבר על זה!! פילוביץ שחף 06.06.07 08:59 10
  אהוד ברק הפקיר למוות את מדחאת יוסוף. הוא גם הפקיר את שכל ישר 06.06.07 09:36 13
     אופנהיימר הוא בסך הכל בובה על חוט של יוסי ביילין !! פילוביץ שחף 06.06.07 09:57 15
         שניהם,ביילין ואופנהיימר בובה על חוט כספי האחוד האירופי שכל ישר 06.06.07 10:20 18
             ידידי, האם קראת את הכתבה שפורסמה השבוע?..והמצ''ב: פילוביץ שחף 06.06.07 13:15 19
  אהוד ברק תזכורת yansop 06.06.07 10:11 16
     יישר כח ידידי !! פילוביץ שחף 06.06.07 10:17 17
     פבלוביץ תתחיל לשמור חומר מהיום כי עוד מעט כולם יבכו uziliron 06.06.07 13:20 20
         על איזה מחדל אתה מדבר?? פילוביץ שחף 06.06.07 19:52 32
  למה התקשורת מגינה על ברק במיוחד במירוץ למפלגת העבודה? עקרב שחור 06.06.07 17:10 24
     הם יודעים שהוא לא מתאים-אך הם לא רוצים את הימין! romi 06.06.07 17:55 26
     שאלה רטורית גרידא.....בדיוק כפי שהיא מגנה על ''פרס'' !! פילוביץ שחף 06.06.07 19:34 31
  לפי איך שזה נראה פילובי'ץ (האמיתי) חזר.. DRSOFTWARE 06.06.07 18:36 28
  משפחתו של מדחת יוסף קוראת שלא להצביע לברק בפריימריז פילוביץ שחף 10.06.07 05:39 33
  ''נתנו לו לדמם עד מוות'' פילוביץ שחף 28.06.07 12:51 34
  קבר יוסף בביניינו אה1 19.10.10 20:11 36
  יש סרט שמביא המון פרטים מיה עיר דוד 19.10.10 21:02 37
     הנה הסרטים - הם מדהימים!!! לחשוב שבני גנץ עדיין בצבא מיה עיר דוד 19.10.10 21:21 38
         יישר כח !! זה המקום לתיעוד לטובת הדורות הבאים !!! פילוביץ שחף 20.10.10 02:44 39
  האלוף (מיל') יצחק איתן ימונה לחקור ''אירועים חריגים'' בצוק איתן איתן (*) פילוביץ שחף 30.01.15 08:38 40

יהלום
חבר מתאריך 9.12.16
481 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:01   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. לכבוד חזרתך לפורום אחרי חופשה קצרה החלטתי לקרוא את  
בתגובה להודעה מספר 0

הדברים (שכרגיל עמוסים בקישורים לא רלבנטיים ומידע מיותר) וניסיתי להתחקות אחרי בדל עדות הקושרת את רוה"מ ברק לביזיון של הפקרת החייל מדחאת יוסף - לצערי לא הצלחתי למצוא דבר כזה.
לעומת זאת כן מצאתי עדויות בדברים המובאים לכך שסגן ראש השב"כ דאז יובל דיסקין שיכנע את כל המערכת כי צה"ל לא יצליח לחלץ את החייל וכי רק הקשר עם הצד הפלסטיני יביא את התוצאה המקווה - כך שנדמה לי שאתה ממשיך לירות ולסמן מטרות במקומות הלא נכונים.
(ואני גם תוהה מה הערך של אשכול זה שכמותו כבר פירסמת בעבר???)

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
עובדה
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:58   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  9. נסית להתחקות אחרי בדל עדות הקושרת את ברק לבזיון??  
בתגובה להודעה מספר 1

לק"י
בתור אקס שב"כניק אתה לא משו...
בקישור הראשון מופיעה הצהרת המשפחה שמופז אמר להם בשיחה פרטית שברק נתן את ההוראה.
זה בדל מספיק?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
Mifune
חבר מתאריך 16.4.02
17923 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    09:15   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  11. ?HUH  
בתגובה להודעה מספר 1

הבנתי, יובל דיסקין אחראי למותו של מדחאת יוסף.

נ.ב. איך אתה לא מתבייש?

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    09:39   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  14. קרא בבקשה תגובות בנושא מתאריך 18.07.04  
בתגובה להודעה מספר 11

דקטרין
חבר מתאריך 10.5.07
1438 הודעות 03:28 18.07.04

https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5966&omm=16&viewmode=threaded

16. אהוד ברק, מופז, יצחק איתן, והאיש שמשמש כיום

כאלוף פיקוד צפון (ברח לי השם שלו), בכיר בשב"כ,
יוסי אדירי המחט, כולם היו שם וכולם זחלו על ארבע
אל מול "מזרח תיכון חדש" - ערמת מושחתים שנפשם
עוותה עליידי אוסלו.

מופז כרמטכל זרק את איתם מהצבא: "אתה התקפי מידי"
אמר לו העסקן שכעת שר בטחון.

"כל עוד שלא מודים באמת זה ימשיך להכות בנו"
אמר החובש של מחלקת "קבר יוסף" בסיום הסרט,
והוא צודק, זה נכון לבזיון ההפקרה בקבר יוסף
וזה נכון לרצח רבין וזה נכון בקרב החווה הסינית
וזה נכון בעוד מקרים רבים.

כמו תמיד, מטייחים את האמת וכל המעורבים ממשיכים
את הקריירה כאילו לא קרה דבר.

משפיל, מבזה, מבחיל.

נערות הליווי של קדימה ליברמן, שס, אגודת ישראל, חתיארים. דעו, רוטר.נט מחרים את אתר NFC

מושמוש
לא רשום במערכת
16:22 18.07.04

https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5966&omm=21&viewmode=threaded

21. ה''בכיר'' בשב''כ הזה היה, על-פי הסרט, סגן ראש-השב''כ

מישהו יודע מה שמו ו/או לאן התפתחה הקריירה שלו היום?

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
60635 הודעות 17:27 18.07.04

https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=5966&omm=22&viewmode=threaded

22. תשמע, להיות שר התיירות זה תפקיד מכובד............

יהלום
חבר מתאריך 9.12.16
481 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    13:27   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  21. אתה כרגיל מתחמק מתשובה עניינית - וגם התגובות ההיסטריות  
בתגובה להודעה מספר 14

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.06.07 בשעה 13:49 בברכה, יהלום

של שאר הניקים כאן לא מחפות על העובדה הפשוטה שהדבר היחיד שקושר לכאורה את אהוד ברק להפקרת מדחת יוסף ז"ל בקבר יוסף היא אמירה של המשפחה שכך אמר להם מופז בעת ביקור ניחומים.
מופז צמו מעולם לא אישר את הדברים.
כל מי שבדק את המקרה קבע באופן חד משמעי שדרג מדיני לא היה מעורב בקבלת ההחלטות.
עובדתית מה שקרה הוא שההחלטה האומללה הזו נבעה מקונספציה שמאז תחילת האינתיפדה היה קשה להשתחרר ממנה ולפיה בצד הפלסטיני יש לכאורה פרטנר שניתן "לעשות איתו עסקים".
אגב בשל אותה קונספציה אירעו דברים חמורים יותר - הייתי כותב על כך בהרחבה ומסביר ומנמק את דברי אלא שאל מול אוסף הנביחות הצרודות נדמה לי שאני מנהל ויכוח עקר עם מי שאינו מעוניין לשמוע אלא רק לשמוע כך שלעת עתה אוותר על העלאת העובדות - הרי אתה/אתם בשלכם - ראוי רק להוסיף שהצפת התגובה בקישורים ריקים מתוכן ואוסף תמונות וגרפיקה אינם מחפים על נביבות טיעוניך החלשים.
אגב - קראתי שוב בעיון את המכתב הפותח של אשכול זה - ושמתי לב לעוד תעלול מבית היוצר של אולפני פילוביץ - אתה מפנה את תשומת הקוראים לעובדה שבמכתב התשובה למשרד עו"ד דנינו יש התייחסות למכתב של ועדת המשנה של ועדת חו"ב של הכנסת ואז מוכיח כי בסעיף 3 המכתב סותר את עצמו כביכול - אלא שמי שקורא את הדברים לעומק (ואני מניח שהמקהלה האוטומטית שלך לא עושה כן) רואה כי אתה מנצל את העובדה שבשני המקומות מוזכרת המילה מכתב - בסעיף אחד הכוונה למכתב של ועדת המשנה כסיכום של דיוניה - מכתב שנשלח לשר הביטחון וראש הממשלה דאז ותוכנו חסוי והמכתב השני הינו מכתב ההסמכה של ועדת הבדיקה הצהלית שאבד. אבל כמו כל שרלטן טוב אתה בונה (ובצדק) על העובדה שאנשים יהיו יגעים מידי לקרוא את כל החומר שאתה מביא בפניהם - ואל דאגה ממך אני לא מצפה לתגובה עניינית.

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
19839 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    16:18   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  22. התגובה שלך היא עלבון לאינטליגנציה  
בתגובה להודעה מספר 21

"כל מי שבדק את המקרה קבע באופן חד משמעי שדרג מדיני לא היה מעורב בקבלת ההחלטות".

אין מצב שבסיטואציה הזו בעת ההיא,להזכירך באותה עת אתה ודומיך הילכתם אימים יום יום ושעה ושעה על אזרחי המדינה שפעולה של צה"ל שכרוכה בכניסה לשטח שבשליטה פלשתינאית תיגרום לעשרות ומאות הרוגים שלנו+התקפה בינלאומית חסרת תקדים על ישראל,זאת היתה הקונספציה בעת ההיא,ימי תחיית אוסלו המחודשים והסכם כולל וסופי,אין שום מצב שבאוירה כזו החלטה על חילוץ שכרוך בהכנסת כוחות לשטח שבשליטה פלשתינאית,תתקבל ע"י הדרג הצבאי בלבד או ע"י ראש בשב"כ או כל גורם ביטחוני אחר,ללא אישור מפורש והסכמה ברורה של ברק,לכן כל הניסיונות להטיל את האחריות על כל מיני גורמים ביטחונים הם פשוט לעג לאינטליגנציה של כל אדם שיש לו מעט ( ולא צריך הרבה במקרה הנ"ל ) מהחומר האפור בין אוזניו.

יהלום
חבר מתאריך 9.12.16
481 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    17:04   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  23. למרות סגנונך הבוטה אני אנסה לענות לך ברצינות  
בתגובה להודעה מספר 22

הדברים שאתה כותב הם גיבוב של דמגוגיה - ולו מהסיבה שאתה אינך יודע מה היתה דעתי - שנאמרה בפה מלא וללא מורא בפורומים להם הייתה לי נגישות - כל שאר הדברים שאתה כותב בעניין הם קישקוש במקרה הטוב.
מעבר לכך העובדה היא שלאורך תקופת אוסלו שירות הביטחון הכללי כשל בבניית התמונה הנכונה של המצב - וזאת למרות שהמידע היה זמין ואיכותי.
הכשל הזה - שלדעתי לקחיו לא נלמדו ולא תוחקרו נבע בין היתר מהעובדה שבכירי שירות הביטחון הכללי בנו מערכת יחסים מיוחדת עם ראשי מנגנוני הביטחון הפלסטיני וצמרת הרשות ובעיקר עם ג'יבריל רג'וב, ותאופיק טיראווי.
הקשר הזה - שכונה לא אחת ע"י ראש השב"כ כיום יובל דיסקין "קשר אסטרטגי" לא עמד למרבה הפלא במבחן המציאות כאשר הרשות הפלסטינית הכינה את עצמה לעימות המחודש עם ישראל.
קראתי בעבר מאמר של איש מודיעין בכיר באחד מארגוני הביון הזרים שכתב "אין ארגוני מודיעין ידידותיים"...במקרה שלנו חשב מי שחשב כי הקשר עם ראשי המנגנונים הפלסטיניים צומח לידידות מופלאה (מספיק להזכיר את העובדה שבנו של תאופיק טיראווי, אשר נפגע קשה בתאונת דרכים טופל בישראל כחלק מאותה ידידות מופלאה - מה שלא הפריע לאביו לשבת מאוחר יותר ברמאללה ולשלוח מחבלים לאותו בית חולים בו טופל בנו).
הרבה מעקרונות היסוד של ישראל הוקרבו על מזבח הידידות המופלאה הזו בין המנגנונים - ולא הכל ניתן עדיין לחשוף - אלא שלקחת מקרה נקודתי (שעל משמעותו אין ויכוח - מדובר בכשל ערכי מהמדרגה הראשונה) ולטעון כי מדובר בהנחייה של אהוד ברק וזאת בשל אמירה לא מבוססת של בני משפחת יוסף הכואבים - זה באמת עלבון לאינטיליגנציה.
הייתי ממליץ לקרוא את העובדות - ואם יש עובדות נוספות להביא אותן ולא להשתמש בניסוחים כגון - "אין מצב שבסיטואציה הזו בעת ההיא..." וכו'.
האם אהוד ברק היה מודע לאירועי קבר יוסף? אני מניח שכן.
האם אהוד ברק הוא שקיבל את ההחלטה לא להיכנס לקבר יוסף? אינני יודע וסביר שלא. וגם אם התשובה חיובית הרי שהתחקירים מראים שיובל דיסקין שיכנע את הדרג הצבאי שניתן להסתמך על רג'וב ואין טעם לסכן חיילים. יש משקל גדול להמלצת סגן ראש השב"כ שבעברו היה גם רכז בשכם ומכיר היטב את הגיזרה - וההחלטה האומללה הייתה לא לחלץ את מדחת יוסף ז"ל.
אגב, גם באירועי הלינץ' ברמאללה התקבלה הבטחה מג'יבריל רג'וב להביא את החיילים חזרה וגם אז לא נעשו כל הפעולות ההכרחיות בזמן אמת כדי להוציא אותם מהתופת.
האם אהוד ברק ראוי לחזור להנהגת המדינה? לטעמי האישי התשובה שלילית אולם אין קשר בין זה ובין הניסיון לקשור לו אחריות באופן מלאכותי, לא מבוסס ואולי צריך להוסיף...צעקני וצהוב.

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
19839 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    17:50   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  25. הדברים שאתה אומר חמורים ביותר  
בתגובה להודעה מספר 23

הכשל שלטענתך התרחש בשב"כ הוא חמור מאין כמוהו,הרי לא מדובר באירגון ביטחון שקם רק בימי אוסלו ואפשר לטעון לגביו שעדיין לא הכיר,לא הבין ולא הפנים אם מי יש לו עסק,אתה מצפה מהשב"כ שהשיקולים וההחלטות שהוא לוקח יהיו קרות,לוגיות ומבוססות על ניסיון של עשרות שנים ואני בכלל לא רוצה להיכנס לפרשנויות אחרות,עם השלכות כלכליות אישיות,כמו במקרה גינוסר,שפתוחות לתיאוריות קונספירציה שעלולות לגרום לשיער לסמור.

והנה באה לה קונספציה של מזרח תיכון חדש שמריצים פוליטיקאים אינטרסנטים ואירגון כמו השב"כ נופל בפח,למרות שלא יעלה על הדעת שזה יקרה,אני מניח שהיו רבים בשב"כ שלא אכלו את הקונספציה החדשה,אבל או שפחדו לפתוח את הפה וישרו קו עם העדר,או שהשתיקו אותם.

לגבי המקרה הספציפי הנ"ל,הצפי לכמות המחבלים ההרוגים בסוף מבצע החילוץ,עמד על לפחות כמה עשרות,בעוד שהצפי להרוגים מקרב צה"ל עמד על לכל היותר 5 ואם היו בכלל הולכים על מהלך חילוץ תוך ביטחון מקסימאלי לצה"ל ללא התחשבות בצפי המחבלים ההרוגים סביר היה להניח שלצה"ל לא היו הרוגים בחילוץ.

היחיד שיכל לאשר החלטה עם צפי הרוגים כזה,היה ברק,אני אודה ואוסיף שבאוירת הקונספציה והרכב הממשלה באותה עת,יש יסוד להניח שפונקציונרים נוספים תרמו להחלטת ברק,מה שלא מסיר ולו במעט את האחריות המלאה להחלטה לא לחלץ.

יהלום
חבר מתאריך 9.12.16
481 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    18:13   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  27. הבעייה היא שהאשכול הזה הוא בדיוק הסימפטום הקבוע של איך  
בתגובה להודעה מספר 25

אנחנו מתמודדים עם דברים.
באירועי קבר יוסף יש כשלים לכל האורך והרוחב - החל מהתפיסה הבטחונית מודיעינית עליה רמזתי דרך העיקרון של לא משאירים פצוע בשטח והמשמעויות המוסריות של הויתור על ערך זה - ובמקום לעסוק בכשלים האמיתיים מנתבים את הויכוח להיבט הפוליטי הצר של האם אהוד ברק אשם באירוע או לא.
אני חוזר וכותב - לדעתי אהוד ברק אינו ראוי לחזור להנהגה - עם קשר ובלי קשר לאירוע הספציפי הזה.
אלא שאם נמשיך להשתמש באירועים כאלה רק בהיבט הפוליטי שלהם - לא נצליח להפיק את הלקחים החשובים באמת.
במקרה הזה - ובו נניח לצורך הדיון שההחלטה הייתה החלטה בלעדית של ברק (דבר שאין לו שום סימוכין - להיפך אפילו מהחומר שמביא שחף עצמו עולה כי מדובר בהחלטה של הדרג המקצועי ולא המדיני)- מדובר במצב בו הדרג הבטחוני ייעץ לא לבצע את החילוץ - אגב על עובדה זו אין עוררין ואיש לא הכחיש זאת - אז כשמדובר בועדת וינוגראד אנו רוגזים מדוע לא נשקלו השיקולים ולא התייעצו מספיק עם הדרג המקצועי ובמקרה הזה אנו רוגזים על העובדה שהדרג המדיני קיבל את המלצת הגורמים המקצועיים?
אני מסכים איתך וכתבתי על כך בעבר - הן בצבא והן בשב"כ כמות המתקרנפים היא עצומה - אנשים מעדיפים ללכת עם הזרם - זו אחת הסיבות שיושבים אלופים במטכ"ל ובזמן שחיילינו נהרגים לחינם בלבנון הם שותקים וזו אחת הסיבות שיושבים בכירים בארגונים אחרים ושותקים.
תיקון אמיתי לא יתבצע על ידי הפרטת כל נושא וכל כשל לפרוטות פוליטיות.

אהודברח
חבר מתאריך 9.5.07
19839 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    18:37   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  29. אתה יודע מה,אני אסכים איתך על הדבר הבא  
בתגובה להודעה מספר 27

מי שהמליץ מה שהמליץ,לאהוד ברק,המליץ את ההמלצה שידע שאהוד ברק רצה לשמוע,כך גם עם ההמלצה של הדרג הביטחוני,מופז למשל,נתן את ההמלצה שידע מראש שברק רוצה לקבל.

יהלום
חבר מתאריך 9.12.16
481 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    18:40   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  30. הנה אפשר להגיע להסכמה...  
בתגובה להודעה מספר 29

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ל שבת קודש י''ז בתשרי תשע''א    20:50   24.09.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  35. לגזור ולשמור !!!  
בתגובה להודעה מספר 23

פרס: ''ההסטוריה לא חשובה, מה שחשוב זה העתיד''...למה?!
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6137&omm=69&viewmode=
מי מפחד מ''תולעת יעקב ודוֹד ישמעאל''?
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6179&forum=gil&omm=0

Yac
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:09   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. ברוך השב  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.06.07 בשעה 08:38 בברכה, Yac

לי קשה לשכוח את הגננת חנה.

היא לימדה את הזאטוטים, שכשמחלה תוקפת את היער, נפגעים גם העצים.

כששחיתות ומשוא פנים תוקפים מדינה, נפגעת גם ההבנה, שלא רק
האזרחים צריכים להיות נאמנים למדינה, אלא שעל המדינה להיות נאמנה
לאזרחיה.

כששחיתות ומשוא פנים מזהמים מדינה, כמו כווית, והבאתי לכאן אמש
ידיעה שהפרלמנט הכוויתי מודאג מפגיעה בדמוקראטיה בגלל שחיתות,
אז חשוב להבין שלא רק הדמוקרטיה בכווית נפגעת, אלא נוצר תהליך
של הסתאבות, כשרשויות שלטון מנותקות ומתנשאות, מחפות על קוליגות
חסרות כישורים, שרוצחות אזרחים כדי לשאת פנים.

אבל כששלטון חדל להיות מאופין על ידי הבנה ונאמנות לעם,
עולה כווית על מסלול התרסקות.

https://rotter.net/forum/scoops1/7796.shtml

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:36   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  6. 1. תודה ידידי , 2. הגננת חנה צריכה לקבל את פרס ישראל:)  
בתגובה להודעה מספר 2

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:10   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  3. תשובת ראש הממשלה שרון לזכותנו על קבר יוסף !!  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.06.07 בשעה 08:12 בברכה, פילוביץ שחף

70. תשובת ראש הממשלה שרון לזכותנו על קבר יוסף !!
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#70

להלן: המכתב/מסמך ככתבו וכלשונו לכל מי שביקש/ה לראות,
הטיל/ה ספק או חושב/ת שמה שנאמר אתמול בדיון, על הפשע החוזר
ונישנה שעושים הערבים ללא תגובה מצידנו כמדינה....בושה !!

עשן רב מאזור קבר יוסף. יתכן והקבר עולה באש.
14.12.03 - תמונה מקבר יוסף השרוף והחרוך
התמונה צולמה היום ומוצגת באתר של AP.

Palestinian boys stand in the burned out remains of Joseph's Tomb in the northern West Bank refugee camp of Balata, adjacent to the city of Nablus, Palestine, Friday. Israel abandoned the site in October 2000, at the beginning of three years of violence, and banned Israelis from going there but some observant Jews defy military orders and circumvent the military roadblock to enter the site. (AP Photo/Kevin Frayer)

הבטחת רוה''מ לחברי מרכז הליכוד !!
14/12/2003

ראש הממשלה הבטיח שקבר יוסף תניד יהיה חלק ממדינת ישראל

"ראש הממשלה רואה בקבר יוסף חלק בלתי נפרד ממדינת ישראל, וכך יישאר." כך כתב אריאל שרון לחבר המרכז מרדכי שחורי בינואר 2002. דרוש איפוא לחדש ללא דיחוי את הגישה לקבר יוסף.
http://www.likudnik.co.il/Newspaper/reports.asp?reportId=1489

++++++++

יהלום
חבר מתאריך 9.12.16
481 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:13   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  4. אני מניח שאני לא צריך להתפלא מההתעלמות הגורפת שלך  
בתגובה להודעה מספר 3

לשאלות ששאלתי.
יבין כל אחד מהקוראים הנבונים של הפורום מה עומד מאחורי ההתעלמות הזו - התשובה בגוף הכתבה שלך...

שרוני4
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:14   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  5. ברוך שובך שחף.פ  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.06.07 בשעה 08:17 בברכה, שרוני4

דבריך מרתקים ונותנים הרבה אור בפרשת הפקרת החייל יוסף מדחת ז"ל
שהופקר בקבר יוסף הצדיק בשכם.ודימם למוות..
האנשים האחראים למותו מחייכים בגאווה כאילו עשו משהו עבורו
רק משפחת יוסף מדחת בוכה.
אמנם החשיפות שלך לא נעימים לכמה אנשים
אם זאת חזק וברוך ידידי
תמשיך להביא עוד הרבה אור להרבה פרשות מביכות שקשורים לממשל הרקוב ולקשר השתיקה בקשר לריקבון הנמשך

נעץ
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:41   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  7. הכל אמת. הכל נכון. אבל טעית בפורום.  
בתגובה להודעה מספר 0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    09:29   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  12. תודה !!  
בתגובה להודעה מספר 7

ninok
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:48   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  8. אהוד ברח בצאלים אהוד ברח בשכם וגם היום הוא בורח מלהביע עמדה כלשהי  
בתגובה להודעה מספר 0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    08:59   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  10. הזכרת את פרשת צאלים (א' ו-ב') וחשוב מאוד לדבר על זה!!  
בתגובה להודעה מספר 8

שכל ישר
חבר מתאריך 22.4.04
14559 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    09:36   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  13. אהוד ברק הפקיר למוות את מדחאת יוסוף. הוא גם הפקיר את  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 06.06.07 בשעה 09:41 בברכה, שכל ישר

תושבי ישראל היהודים למוות, באינתיפדה שהביא בשנת 2000 אחרי קמפ דייויד.

מימינו של אהוד ברק השטן אופנהיימר מכחיש זכות היהודים למדינה.
ומשמאלו של אהוד ברק השטן השני: עיתון הארץ, מרכוס, בן זימן, ושביט המאתרגים שהחליטו שעם ברק הם יצליחו להביא חורבן על ישראל

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    09:57   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  15. אופנהיימר הוא בסך הכל בובה על חוט של יוסי ביילין !!  
בתגובה להודעה מספר 13

שכל ישר
חבר מתאריך 22.4.04
14559 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    10:20   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  18. שניהם,ביילין ואופנהיימר בובה על חוט כספי האחוד האירופי  
בתגובה להודעה מספר 15

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    13:15   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  19. ידידי, האם קראת את הכתבה שפורסמה השבוע?..והמצ''ב:  
בתגובה להודעה מספר 18

"שלום עכשיו = סוכני ממשלות זרות"

תקראו מי הם באמת שלום עכשיו - יום שלישי עוצרים את כנופיית הטרור הפסיכולוגי נגד אזרחי ישראל - 10:30 קריית ארבע - בנק לאומי, ביציאה לחברון. יום ששת הימים - בו חזרה הארץ לעמה. - פורום נהלל

http://makorrishon.co.il/show.asp?id=10927

סוכני ממשלות זרות
הרס הבתים בעמונה נותן תנופה לתנועת ´שלום עכשיו´. במסמכים המופנים למדינות אירופה לבקשת מימון נוסף כותבת התנועה: "הדה-לגיטימציה של המתנחלים הקיצוניים מספקת הזדמנות להמשיך וללחוץ". יריב אופנהיימר בתגובה: לא חשוב מהיכן הכסף, אלא מה עושים איתו
יהונתן ונדר, דוד בדין

עד לפני כמה חודשים נדמה היה שהתנועה הוותיקה 'שלום עכשיו' איבדה מזוהרה, וכי היא שקועה בפעילות אפורה ושגרתית. למעט פרובוקציות מקומיות של סיורי שבת בהתנחלויות, לא נראה היה כי יש סיבה להתרגש ממנה. אלא שהריסת בתי הקבע בעמונה לפני כשלושה שבועות החזירה את התנועה לכותרות, כשאויביה משכבר הימים מסומנים היטב: מתיישבי יש"ע וראשי הימין. מסמכים פנימיים המופנים לקרנות שונות לשם השגת תרומות, אשר הגיעו לידי 'מקור ראשון', חושפים את הנעשה בתנועה בימים אלה: משמחת הניצחון, דרך הפקת לקחים, עד תוכניות פעולה לשנה הקרובה, שיטות עבודה ומקורות מימון.

תצלומי אוויר וסיורי שטח

המממנות העיקריות של התנועה הן מדינות באירופה. בדצמבר 2003 למשל הוזרמו לה 110 אלף פאונד ממשרד החוץ הבריטי (840 אלף שקל באותה עת), ומיליון ו-200 אלף כתר נורבגי ממשרד החוץ הנורבגי (כ-800 אלף שקל באותה עת). תרומה 'צנועה' התקבלה באותו חודש גם משגרירות פינלנד בישראל: 50 אלף יורו (כ-270 אלף שקל באותה עת). כל הסכומים הללו נתרמו למטרה מוגדרת היטב: "מעקב אחר התנחלויות".

בשנת 2005 שוב תרמו הבריטים 110 אלף פאונד (900 אלף שקל באותה עת), ואילו הנורבגים שוב תרמו מיליון ו-200 אלף כתר נורבגי (860 אלף שקל באותה עת). המטרה שוב היתה אותה מטרה: "מעקב אחר התנחלויות".

במסמכים העדכניים שהגיעו לידינו מצהירה התנועה כי בשנת 2006 היא מצפה לתרומות נאות לא רק מהבריטים ומהנורבגים, אלא גם מהקנדים, הגרמנים וההולנדים. הסכום המבוקש הוא 900 אלף יורו, יותר מחמישה מיליון שקלים. הכסף אמור לשמש את הארגון לא רק למעקב אחר התפתחות היישובים ביש"ע, אלא גם לפעילויות המוגדרות על ידו "פעילות חינוכית".

המותג 'שלום עכשיו' הוא למעשה שם מפורסם של עמותה קצת פחות ידועה, 'שעל מפעלים חינוכיים'. תחת כותרת הפעילות החינוכית מבצעת התנועה פעילות ממוקדת למען יציאה מיהודה ושומרון ופירוק ההתנחלויות. הארגון, כפי שעולה מהמסמכים, מסתמך על כוח עבודה של מספר עובדים בשכר הפועלים משני סניפים, בירושלים ובתל-אביב. הוא אינו עוסק ברישום חברים חדשים, אלא בגיוס מתנדבים למשימות ממוקדות.

העמותה מתנהלת על ידי ועד מנהל בן 25 חברים, הנפגש פעמיים בחודש. לצד הוועד המנהל פועלות ועדת כספים, ועדת פיקוח על התנחלויות וועדת ביצוע.

גולת הכותרת של פעילות הארגון היא צוות המעקב אחר התנחלויות. הצוות מונה שלושה עובדים בשכר, ולצידם עוד כשישה מתנדבים. מי שעוקב בפועל אחרי הבנייה ביש"ע הוא דרור אטקס, סטודנט לתואר שני בהיסטוריה, שקיבל בשנת 2004 שכר שנתי של מעט פחות מ-150 אלף שקל. הוא נעזר בשני אנשים - בעיקר לצרכים טכניים ולכתיבת הדו"חות. עבודת המעקב נעשית באמצעות תצלומי אוויר וסיורים בשטח. הארגון מתגאה בכך שהוא היחיד המספק מידע אמין על התפתחות הישובים ביש"ע.

ההצלחה העיקרית שהוא זוקף לזכותו בשנה האחרונה היא יישום תוכנית ההתנתקות. מעבר לכך שההתנתקות, על פי התנועה, הינה תקדים חשוב וראיה לכישלונו של מפעל ההתנחלות כולו, היא גם עסק רווחי למדי ל'שלום עכשיו': במחצית הראשונה של שנת 2005 קיבלה התנועה תקציב מיוחד ממקור חיצוני עלום, לשם קידום תוכנית ההתנתקות על ידי 'חינוך' הציבור בכל הקשור לרצועת עזה. הלקח העיקרי שהופק מפעילות זו הוא כי יש להרחיב את פעולות ההסברה והפצת המידע, ובמילותיו של אחד המסמכים הנסקרים: "המתודולוגיה העכשווית נולדה כתוצאה מהבנתנו במהלך תוכנית ההתנתקות, שמעורבות הציבור חיונית לקידום פינוי התנחלויות נוספות".

המסקנות ב'שלום עכשיו' הן ברורות: הציבור אינו מכיר כראוי את ההתיישבות ביש"ע, וניתן להפוך את מאגר המידע של התנועה על יש"ע למקור היחיד שיזין אותו. ב'שלום עכשיו' מתגאים בכך שלא רק אמצעי התקשורת ניזונים באופן קבוע ממאגר המידע שלהם, אלא גם דיפלומטים ושגרירויות זרות, כולל הממשל האמריקני.

כשמדברים ב'שלום עכשיו' על "מתודולוגיה חדשה", מתכוונים לצוות מתנדבים חדש וצעיר שאמור לפעול לראשונה במהלך 2006 במעקב אחר התנחלויות. כל קבוצה בצוות תקבל אזור פעולה, ותנהל מחקר שטח על פי תצלומי אוויר כדי להשלים מחקר מקיף ומדויק. כמו כן יעסקו קבוצות הצוות בהפצת המידע שייאסף, כשקבוצות היעד העיקרית להפצתו הן צעירים, פוליטיקאים, עיתונאים, דיפלומטים וממשלות.

הצוות גם ינסה לגייס אנשים מהציבור הכללי ולהוציא אותם לסיורים ליישובים ביש"ע, רצוי בהשתתפות סלבריטאים. רכזים שהוכשרו לכך היטב מיועדים להדריך את הסיורים ולענות על כל שאלה.

חלקו השני של הפרויקט הוא מיצג נודד, אשר יוצג באתרים מרכזיים בארץ דוגמת כיכרות עירייה או קמפוסים של אוניברסיטאות. התערוכה תציג את המידע על ההתנחלויות וכן עדויות אישיות על חוויות 'מהשטח'. המידע אשר ייאסף משטחי יש"ע יוצג גם באתר האינטרנט של התנועה.

"הדה-לגיטימציה של המתנחלים הקיצוניים בעיני הציבור הרחב, שהתגלתה במהלך ההתנתקות, מספקת הזדמנות להמשיך וללחוץ נגד המאחזים הבלתי חוקיים", מסבירים אנשי 'שלום עכשיו' את נחיצות הפרויקט באחד המסמכים.

עורכי דין בשכר

עלות הפרויקט החדש המיועד ליישום בשנת 2006 היא 94 אלף דולר, על פי הפירוט הבא: רכז שטח במשרה מלאה - 24 אלף דולר, אולמות הרצאה – 2,000 דולר, הרצאות - 500 דולר, אוטובוסים לסיורים חודשיים – 1,500 דולר, חומרי לימוד - 1000 דולר, רכב משוריין ירי - 37 אלף דולר, חומרי צילום – 3,000 דולר, הפקת מפה - 15 אלף דולר, עלויות סיורים - 10,000 דולר. את הכסף מבקשת התנועה להשיג מהקרן של ג'ורג' סורוס, מיליארדר אמריקני ממוצא יהודי שמימן חלק מהקמפיין נגד בחירתו מחדש של נשיא ארה"ב ג'ורג' בוש.

'הישג' טרי יותר שזוקפת התנועה לזכותה הוא הריסת הבתים בעמונה. אנשי 'שלום עכשיו' הם אלה שעמדו מאחורי העתירה לבג"ץ אשר הביאה בסופו של דבר להרס בתי הקבע במאחז. הצלחה זו, כמו גם ההצלחה בצו הביניים שפרסם בג"ץ נגד העברת כספי מועצות ביש"ע למאבק בהתנתקות, הולידה את ניסוחם של שני יעדי התנועה העיקריים לשנה הקרובה: הגשת חמש עד עשר עתירות לבג"ץ נגד מאחזים היושבים על אדמה פרטית פלשתינית – וזאת כדי לסמן בתים ספציפיים להריסה, כמו שנעשה לראשונה במקרה עמונה, ולא להיכשל בניסיונות עתירה נגד מפעל ההתנחלויות בכללותו; והעלאת קמפיין אישי נגד מנהיגי המתנחלים, שהיו לטענת הארגון מעורבים "בהקצאה לא חוקית של משאבים לבנייה ולפיתוח של מאחזים לא חוקיים".

במהלך השנים חלה תפנית בעבודת 'שלום עכשיו' מול המערכת המשפטית: לא עוד ייצוג על ידי משפטנים מתנדבים אלא מעבר למשרדי מומחים העובדים בשכר, ולא עוד שימוש בטיעונים עקרוניים במסגרת העתירות לבג"ץ (כמו למשל הטיעון של עו"ד אביגדור פלדמן בבג"ץ משנת 1991 נגד כל "מפעל ההתנחלויות" בהיותו מנוגד להסכמי האג ולחוק הבינלאומי, שישראל מכירה בו), אלא מעבר לטיעונים ספציפיים, שיש להם סיכוי טוב יותר להתקבל על דעתו של בית המשפט.

עכשיו, כאמור, מתכננים ב'שלום עכשיו' להמשיך בשיטת העבודה שהוכיחה את עצמה: מעקב רצוף אחר כל הקורה ביישובי יש"ע ועתירות לבג"ץ נגד כל מאחז או יישוב שניתן לפעול נגדו. "הנסיגה מעזה ומחלק קטן בצפון השומרון היתה צעד משמעותי לישראל", מסביר אחד המסמכים, "לא רק בשל העובדה שהדבר נעשה על ידי ממשלת ימין, אלא בעיקר בגלל שהיא הוכיחה את כישלון כל מפעל ההתנחלות. הוכח סוף סוף שהן לא מכשול בלתי עביר ושאפשר להסיר אותן".

yansop
חבר מתאריך 13.5.08
10231 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    10:11   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  16. אהוד ברק תזכורת  
בתגובה להודעה מספר 0

ואז ..

ברק לא מגיב גם אחרי ש..

מי לחיץ ונלחץ..?

מי מזגזג ..?

מה הפלסטינאים חושבים על ברק ..

ומה הוא חושב על עראפת

ברק על הקטיושות מעזה..

בפועל מה שקורה

האם ברק השתנה..?

לא להסס! לגרש את כל המסתננים ואת כל מי שפוגע בעם היהודי !

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    10:17   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  17. יישר כח ידידי !!  
בתגובה להודעה מספר 16

uziliron
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    13:20   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  20. פבלוביץ תתחיל לשמור חומר מהיום כי עוד מעט כולם יבכו  
בתגובה להודעה מספר 16

על המחדל שעומד לקרות כמו שמפורסם באתר הזה
WWW.MYIB.CO.IL

וכל הכבוד לעבודה שלך
תודה

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    19:52   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  32. על איזה מחדל אתה מדבר??  
בתגובה להודעה מספר 20

עקרב שחור
חבר מתאריך 24.6.02
27450 הודעות
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    17:10   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  24. למה התקשורת מגינה על ברק במיוחד במירוץ למפלגת העבודה?  
בתגובה להודעה מספר 0

romi
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    17:55   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  26. הם יודעים שהוא לא מתאים-אך הם לא רוצים את הימין!  
בתגובה להודעה מספר 24

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
אור ליום חמישי כ''א בסיון תשס''ז    19:34   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  31. שאלה רטורית גרידא.....בדיוק כפי שהיא מגנה על ''פרס'' !!  
בתגובה להודעה מספר 24

DRSOFTWARE
גולש אורח
יום רביעי כ' בסיון תשס''ז    18:36   06.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  28. לפי איך שזה נראה פילובי'ץ (האמיתי) חזר..  
בתגובה להודעה מספר 0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ראשון כ''ד בסיון תשס''ז    05:39   10.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  33. משפחתו של מדחת יוסף קוראת שלא להצביע לברק בפריימריז  
בתגובה להודעה מספר 0

פורסם: כ"ג סיון תשס"ז, 09 יוני 07
משפחתו של מדחת יוסף קוראת שלא להצביע לברק בפריימריז

משפחתו של החייל הדרוזי מדחת יוסף, שנהרג בקרב על קבר יוסף בשנת 2000, קוראת למתפקדי מפלגת העבודה במגזר הדרוזי שלא להצביע לאהוד ברק בפריימריז.
http://www.inn.co.il/News/Flash.aspx/186994

משפחתו של מדחת יוסף: אל תצביעו לברק

קרוביו של החייל שנהרג בקבר יוסף לאחר שחילוצו התעכב בעת שברק כיהן
כראש ממשלה, כתבו לדרוזים מתפקדי העבודה לא לתת לו את קולם. "אהוד ברק
פגע בנו והשאיר צלקת עמוקה"

מכתב שמופץ בימים האחרונים ביישובים הדרוזיים קורא לכל מתפקדי העבודה
במגזר שלא להצביע לאהוד ברק בבחירות על ראשות המפלגה. על המכתב חתומים
בני משפחתו וחברו של החייל מדחת יוסף, שנהרג בקבר יוסף בשנת 2000, כאשר
כיהן ברק כראש הממשלה וכשר הביטחון. "אנו פונים אליכם, אחינו הדרוזים:
אל תצביעו לברק, שהפקיר אותנו בשעת המבחן", כתבו קרוביו של יוסף לציבור
הדרוזי.

קריאתה של משפחת יוסף באה בעקבות הטענות שהחיילים הפצועים הופקרו בשטח
עת הקרב. בגלי צה"ל דווח כי במכתב, שעליו חתום גם הייתאם אבו-טריף,
שהשתתף בקרב, נכתב: "אנו פונים בקריאה לאחינו הדרוזים, בשם המנוח מדחת
יוסף והצוות שהופקר בקבר יוסף. אנו פונים אליכם, אחינו הדרוזים
והיהודים, בקריאה נרגשת, ומזכירים לכם כי אהוד ברק פגע בנו פעם אחת
בשנת 2000 והשאיר צלקת עמוקה.

"אני, הייתאם אבו-טריף מירכא, מרגיש שהופקרתי עם חבריי פעם נוספת עם
היוודע ניצחונו של ברק בקרב הדרוזים, בלי לחשוב עלינו, הלוחמים. ברק
רצה לשמור על הכסא שלו", נכתב במכתב.

"אחינו הדרוזים, אל תתנו לו ואל תאמינו לו, כי הוא נכשל פעם אחת ואנו
בטוחים שייכשל פעם נוספת. משפחתו של מדחת קוראת לכם לעורר את העם. בשם
אמא ואבא של מדחת יוסף, והייתאם אבו-טריף".

במשפחתו של מדחת יוסף, הביעו הערב תמיכה ביוזמתו של אבו-טריף. "אנחנו
נגד ברק מלכתחילה, כי הוא היה שר הביטחון וראש הממשלה בזמנו", אמרו
קרובי משפחתו ל-nrg מעריב. "בשבילנו הוא לא קיים, הבן אדם הזה".

סמל מדחת יוסף שירת במשמר הגבול בתחילת אינתיפאדת אל-אקצה, בחודש
אוקטובר 2000. זמן קצר לפני תחילת האינתיפאדה, הוצב בקבר יוסף בשכם.

במהלך התפרעות של עשרות פלשתינים בתחילת חודש אוקטובר 2000, שתקפו את
מתחם הקבר, נורה יוסף על ידי צלף פלשתיני ונפגע בצווארו. אך ראש הממשלה
ושר הביטחון דאז, אהוד ברק, הורה כי פינויו של יוסף יבוצע על ידי אנשי
הרשות הפלשתינית, כדי להימנע מלהכניס כוח תגבור של צה"ל למתחם הקבר
הנצור.

למרות הבטחות של אנשי הרשות, לא פונה מדחת יוסף בזמן, והוא מת מאיבוד
דם. בעקבות מותו הוקמה ועדת חקירה, בראשות האלוף יורם יאיר, שקבעה כי
צה"ל נהג כשורה. בחודש יולי 2003 דחה בג"צ עתירה שדרשה הקמת ועדת חקירה
ממלכתית בנושא.

תזכורת:
ח``כ אריה אלדד מעלה הצעה לסדר = פרשת מדאחת יוסף ז``ל הי"ד
24.07.2004 (01:47)
http://ps.newsnet.co.il/Front/Newsnet/reports.asp?reportId=8863

פרשת מדאחת יוסף ז''ל הי''ד = פרשת ''הקרב'' בחווה הסינית
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5975&forum=gil

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום חמישי י''ב בתמוז תשס''ז    12:51   28.06.07   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  34. ''נתנו לו לדמם עד מוות''  
בתגובה להודעה מספר 0

נתנו לו לדמם עד מוות
מאת אלון מזרחי | פורסם: י"ב תמוז תשס"ז / 28 יוני 07

המדיניות של הערבים היא החזרת גוויות.
תזכורת-פ"ש: !! דמו של מדאחת יוסף ז''ל הי''ד, זועק מן האדמה !!
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=7397&forum=gil&omm=0

מדינת ישראל איננה מדינה של שיח פוליטי פתוח, הדבר הזה ברור לכל מי שדעותיו ימינה מעדאללה. המפתיע הוא לא כפיית מרכיבי השיח השמאלני-קליני על הזירה הציבורית הישראלית כולה, אלא הקלות שבה הדבר הזה נעשה, באלגנטיות וכלאחר יד. מסתבר שדרושים לא יותר מחמישים איש כדי להכתיב סדר יום תקשורתי בישראל, ואפילו המספר הזה מוגזם: מספר העורכים הראשיים ומגישי תוכניות האקטואליה, ובכלל, מובילי הקו הפוליטי השמאלני קיצוני כנראה נמוך בהרבה מחמישים.

צבא הצללים הזה, הממלכתי בעיני עצמו, מכתיב לא רק על מה נדבר אלא גם איך נדבר על זה. למשל אנחנו לא רק נדבר על אבו מאזן, אנחנו נדבר עליו כעל פרטנר לשלום ועל הצורך לחזק אותו כהכרח קיומי.

זו בדיה, מיותר לציין. אבו מאזן, מלבד היותו קריקטורה של ראיס, לא ראוי ליותר מאיזכור חולף בהוויה היהודית ישראלית: הוא איננו חשוב יותר מיישוב הספר, מציאת מקורות אנרגיה חליפיים, פיתוח כלכלי חוצה-שכבות של מדינת ישראל ותשתיותיה או העלאת יהודים רבים ככל האפשר. מדוע, אם כן, כל מהדורות החדשות כולן וכל העיתונים כולם מדברים באיש ובצרכיו? האם באמת דחוף כל כך להיפגש איתו, לחזק אותו ולהכיר בו? לא ולא. זהו סדר יום תבוסתני (בהשראת נביא לוזר), הסבור שהישרדותו של העם היהודי תלויה ביכולתו לרצות פריצים.

אנחנו לא מאמינים בזה. אנחנו מאמינים שקיומו של היהודי בידיו, כך טענה הציונות כשהייתה זרם לגיטימי. אנחנו, במו ידינו נפריח את השממה, נצמית את אויבינו ונשכון לבטח, מחרשה (או מחשב) ביד אחת וחרב ביד השנייה. חמישים האיש האלה מכזבים ביודעין בנוטעם את התקווה שיום אחד לא נצטרך להילחם. זהו שקר טראגי: לנצח נצטרך צבא, לנצח יסכנו צעירים את חייהם במדי צה"ל. אסור לחשוב אחרת: דלוזיות מעין אלה הביאו את האומללות של מלחמת אולמרט ושל הגירוש.

אך לא בפרבדה לתולדותיה ידובר כאן, אלא בדוגמא להשחתה מוסרית רלוונטית בכל רמ"ח עצמותיה השבויות. המסע התקשורתי הגלוי השלם עם עצמו לשחרורו בכל מחיר של גלעד שליט, מה מניע אותו?
המצדדים בשחרורו של גלעד שליט בתמורה לכל הרוצחים כולם, למחבלים עם דם על הידיים וכאלה שרק כמעט הצליחו, מה הם טוענים בעצם? הם יודעים ששחרור מחבלים לא מביא פיוס. הם יודעים שמחבלים ששוחררו בעבר חזרו לרצוח והדברים מתועדים. אבל השאלות האלה לא תופסות זמן תקשורת: השאלה היחידה שנשארה, אליבא דגופי התקשורת המרכזיים בישראל, היא "מי יכול להביט למשפחת שליט בעיניים ולומר שיש מחיר שאנחנו לא מוכנים לשלם".

את שאלה הזאת צריך להפנות למשפחות של מאות הקורבנות של משוחררי העיסקות הקודמות.

אבל לא די בכך: אפילו נייחס לשמאל כוונות טהורות של דאגה למשפחת שליט (ולא פופוליזם אנטי יהודי וחמדן), ואפילו אם נייחס את נכונותם הלוהטת להסתכן ברציחות עתידיות של יהודים בניצוחם ובביצועם של המשוחררים העתידיים, יש שאלה אחת עקרונית לשאול אותם: איפה הייתם כשמדחת יוסוף גסס?

מדחת יוסוף, חלל צה"ל, דימם למוות במשך שעות ארוכות כשמצבו ידוע היטב לפיקוד הבכיר של צה"ל ולממשלה. שום פעולה ממשית לא נעשתה לחילוצו. מישהו מפקפק בזה שחייו של מדחת יוסוף הופקרו בגלל שלא רצו להסתכן בהרג פלסטינים? או חשבו שאולי מותו של מדחת לא יהוו חריגה ממיכסת ההרוגים ש"הכלה" מאפשרת? ראש המטה הכללי, החייל הראשון של העם היהודי באותה עת, שאול מופז, צפה בנעשה בחוסר מעש. שר הביטחון וראש הממשלה, אהוד ברק, הקשיב לדיווחים בלי שיניעוהו לשמץ פעולה. וכדי להוסיף חרפה על השפלה, הפעולה היחידה שנעשתה הייתה תחנונים לג'יבריל רג'וב שיסכים לפנות את החייל הגוסס באמבולנס פלסטיני. ג'יבריל רג'וב הסכים לעשות את זה, לא לפני שמדחת יוסוף גווע.

תזכורת-פ"ש: תרשים זרימה של המעורבים בקבלת החלטות בפרשת מדאחת יוסף
http://www.global-report.net/a.php?c=x-files&a=1470&rc=x-files

המדיניות של הערבים היא החזרת גוויות, אם בכלל. המדיניות של צמרת צה"ל באותו זמן הייתה לספר לנו ולמשפחתו של מדחת יוסוף שלא היה להם מושג מזה.
שהם באמת חשבו שמדחת ישרוד כמה שעות של דימום. שהפלסטינים, רוצחיו, יצילו אותו כמו את גופותיהם של חללי הלינץ' ברמאללה שספגו יום שלם השחתה והתעללות מידיהם הפרגמטיות של המתונים ברשות.

אף אחד בתקשורת, כל אותו יום, לא פצה פה ותבע פעולה. שום קמפיין לא נחנך. חיי ערבים היו על הכף. עכשיו, כשאלה חיים יהודיים שיילקחו כשיחזרו המחבלים עם חגורות הנפץ, הקסאמים, מכוניות התופת ומנהרות החבלה, השמאל מטיף לכל מחווה, לכל ויתור ולכל עיסקה.

את רציונאל התיעדוף השמאלני אני משאיר לקוראים. תחינה אחת, נואשת, אני אביע כאן: יותר מאשר לא לתת למחבלים רובים, יותר מאשר להילחם על החלטות ממשלה ואפילו יותר מלהילחם על כל שעל (קדוש) של אדמה, חובה עלינו, על המחנה הלאומי, להילחם כדי לסגור להם את המיקרופונים. לסלק אותם ממוקדי הכוח. לא בכח, אלא בכל אמצעי חוקי וכן בכל תעלול אפרפר. כן בנחישות, כן בהתמדה וכן בתחבולות כדי להוציא מהשמאל האובדני את העוקץ, להביא לידי ביטוי סדר יום של עוצמה יהודית, של ביטחון ושל אמונה כנה במטרות הציונות. יותר מכל מאבק אחר, פוליטי או משפטי, אם הימין לא יצליח לעקם את התקשורת בחזרה אל השפיות, הציונות. וזו לא פראזה אבודה. מדחת יוסוף ואלפי נרצחי הטרור הערבי הם עדיי.
http://www.inn.co.il/Articles/Article.aspx/6764

הכותב הוא בן 33 מחיפה, עובד בחברת מחשבים,
בוגר אוניברסיטת חיפה וציוני אדוק

אה1
חבר מתאריך 12.1.09
3215 הודעות
אור ליום רביעי י''ב בחשון תשע''א    20:11   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  36. קבר יוסף בביניינו  
בתגובה להודעה מספר 0

https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=20442&forum=gil

מיה עיר דוד
גולש אורח
אור ליום רביעי י''ב בחשון תשע''א    21:02   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  37. יש סרט שמביא המון פרטים  
בתגובה להודעה מספר 0

סגן ראש השבכ שהיה אז לדעתי הוא ישראל חסון .
אם אני לא טועה .

ויש סרט מיו טיוב של שעה . סרט מעולה .
הוא הועלה לאתר לפני כמה שבועות .
פשוט סרט מעולה , אבל קשה לעיכול .

מיה עיר דוד
גולש אורח
אור ליום רביעי י''ב בחשון תשע''א    21:21   19.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  38. הנה הסרטים - הם מדהימים!!! לחשוב שבני גנץ עדיין בצבא  
בתגובה להודעה מספר 37

חלק א'

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חלק ב

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חלק ג

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חלק ד

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חלק ה

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

חלק ו

לחץ כאן לצפיה דרך יוטיוב

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום רביעי י''ב בחשון תשע''א    02:44   20.10.10   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  39. יישר כח !! זה המקום לתיעוד לטובת הדורות הבאים !!!  
בתגובה להודעה מספר 38

פרס: ''ההסטוריה לא חשובה, מה שחשוב זה העתיד''...למה?!
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&forum=gil&om=6137&omm=69&viewmode=
מי מפחד מ''תולעת יעקב ודוֹד ישמעאל''?
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6179&forum=gil&omm=0

פילוביץ שחף
חבר מתאריך 9.2.02
98335 הודעות
יום ששי י' בשבט תשע''ה    08:38   30.01.15   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  40. האלוף (מיל') יצחק איתן ימונה לחקור ''אירועים חריגים'' בצוק איתן איתן (*)  
בתגובה להודעה מספר 0

ערכתי לאחרונה בתאריך 30.01.15 בשעה 10:38 בברכה, פילוביץ שחף

האלוף (מיל') יצחק איתן ימונה לחקור "אירועים חריגים" בצוק איתן

איתן, שהיה אלוף פיקוד מרכז באינתיפאדה השנייה, יחליף בתפקיד את האלוף נועם תיבון, שהודיע על פרישתו מצה"ל, לאחר שהרמטכ"ל הנכנס איזנקוט החליט שלא למנותו לתפקיד מפקד פיקוד המרכז
הארץ | עמוס הראל, גילי כהן | 29.01.2015 23:06

האלוף במילואים יצחק איתן ימונה בקרוב לרכז את התחקירים המבצעיים בצה"ל סביב אירועים חריגים בזמן המלחמה בחמאס ברצועת עזה בקיץ האחרון. כך סיכמו ביניהם בימים האחרונים הרמטכ"ל, בני גנץ ומחליפו, האלוף גדי איזנקוט, שייכנס לתפקיד בעוד שבועיים וחצי. איתן יחליף בכך את האלוף נועם תיבון, הפורש מצה"ל.

לאחר מבצע "צוק איתן" מינה גנץ את האלוף תיבון לרכז את התחקירים הרגישים, שמתמקדים בחשדות לעבירות על דיני הלחימה הבינלאומיים ובתקריות שבהן גרם צה"ל לנפגעים אזרחים פלסטיניים רבים. תיבון והצוותים שתחתיו השלימו את עבודתם באשר לכמה עשרות תקריות, והעבירו את מסקנותיהם לגנץ ולפרקליט הצבאי הראשי, האלוף דני עפרוני. במספר מקרים הורה הפרקליט הצבאי הראשי על פתיחת חקירות מצ"ח בעקבות הממצאים. עם זאת, נדרשת עדיין השלמת עבודה בכמה פרשיות הנחשבות לרגישות, הנבדקות במקביל גם על-ידי ועדת שאבאס שמינתה נציבות האו"ם לענייני זכויות האדם.

אלוף במיל' יצחק איתן

בשבוע שעבר הודיע תיבון על פרישה מהירה משירות קבע בצה"ל, לאחר שהתפרסמה החלטת איזנקוט ושר הביטחון משה (בוגי) יעלון למנות את האלוף רוני נומה למפקד פיקוד המרכז הבא. תיבון היה מועמדו של גנץ לתפקיד, אולם איזנקוט - שהמינוי ייעשה בתקופתו - העדיף לעבוד עם נומה. תיבון משמש במקביל גם כמפקד הגיס הצפוני של צה"ל. הוא התכוון לפרוש מיד, על רקע כעסו על איזנקוט ומתוך חוסר רצון לעבוד עמו כרמטכ"ל אפילו לזמן קצר. בינתיים, עיכב את ביצוע ההחלטה בשל המתיחות בגבול הצפון.

האלוף איתן שימש כמפקד פיקוד המרכז בשנתיים הראשונות של האינתיפאדה השנייה, עד קיץ 2002 ובין השאר פיקד על כוחות צה"ל במבצע "חומת מגן" באותה שנה. איתן הוא קצין חי"ר מנוסה, ששימש גם כמפקד חטיבת הנח"ל וכמפקד כוחות צה"ל בגדה המערבית. אחרי מלחמת לבנון השנייה ריכז את אחד מצוותי הבדיקה המטכ"ליים של הלחימה.

מקור:
http://www.haaretz.co.il/news/politics/.premium-1.2552604

להלן הכתבה המודפסת, שפורסמה היום, יום שישי, י' בשבט תשע"ה | 30.1.2015, בעמ' 26 במדור הכותרות בעיתון הארץ:

.
.
תזכורת:

"ניסים מוסיף כי יותר מכך הוטרד קשות מהעובדה שחבורת הפיקוד העליונה של צה"ל, כולל הרמטכ"ל דאז שאול מופז, אלוף פיקוד מרכז יצחק איתן, מפקד האוגדה בני גנץ, המח"ט וסגן מפקד השב"כ, עמדה כ-800 מטרים מהקבר ואיש מהם לא קם ואמר: "חבר'ה, אנחנו עושים טעות. זה חמור. אסור להפקיר חייל פצוע בשטח. אסור להסתמך על הפלשתינים כי ג'יבריל רג'וב ניתק לנו את הטלפון ואמר שאין סיכוי שיתעמת עם אחיו הצרים על הקבר. בואו נכנס פנימה". איש לא קם, ואולי משום שקצינים כמו זה שעף מהצבא והיה יכול להיות קצין מהשורה הראשונה אינם רצויים, משום שבצבא רוצים 'יס- מנים' "
7. העובדה שחבורת הפיקוד העליונה של צה''ל: מופז,איתן,גנץ...
https://rotter.net/forum/gil/5966.shtml#7

4. פעם ראשונה בתקשורת שאלוף בני גנץ נחשף בפרשת מדאחת יוסף
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5966&forum=gil&viewmode=all&keywords=הר%20עיבל#4

17. 'תדע כל אם שמסרה את גורל בניה לידי מפקדים הראויים לכך'
https://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=5421&forum=gil&viewmode=all&keywords=הר%20עיבל

!! דמו של מדאחת יוסף ז''ל הי''ד, זועק מן האדמה !!
https://rotter.net/forum/gil/5966.shtml#28
וכאן:
https://rotter.net/forum/gil/7397.shtml

4. גילויים חדשים בפרשת מדחאת יוסוף....!!
https://rotter.net/forum/gil/5244.shtml#4
.
.
מה באמת חושב בני גנץ על הערבים, וכיצד מנע, בעבר, סיכול ממוקד בניגוד לדעת כולם
https://rotter.net/forum/gil/27640.shtml

להיות מודע = לשרוד...מבחן התוצאה !!
.
.
.

https://tinyurl.com/5a2yl כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות