גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #18563 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18563   
נחום
גולש אורח
יום רביעי כ' בטבת תשע''ז    00:23   18.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

השאלה החשובה באמת באגדות ביבי - נוני ושות', שאלה כואבת ונוקבת שלא נשמעה עד כה:  

כבוד ראש הממשלה מר נתניהו הנכבד!

שאלה טורדנית מנקרת בי ולא נותנת מנוח, שאלה שככל שאני מתעמק בה אני נחרד מעצם התשובות שעשויות להיות לה:

מדוע בעצם אכפת לך מה כותבים בעיתונים של נוני?!
במחילה, אל תספר לי שההשמצות של נוני ושות' נגדך פוגעות בך אלקטורלית ואתה חושש לעתידך הפוליטי, הרי ההיפך הוא הנכון: ככל שהתקשורת יותר השמיצה אותך כך הצלחת יותר בקלפי - והכהונה הבלתי נגמרת שלך תוכיח.

אם כך, מדוע בעצם אכפת לך מה כותבים בעיתונים של נוני?!
האם אתה בעצם זקוק ל'הכשר' ולגיטימציה מצד קוראיו השמאלניים של נוני - זה הסיפור? - זה מה שגורם לך להקדיש זמן ומשאבים ואפילו להסתכן?

אם כן השאלה מחמירה: מה כב' יהיה מוכן לעשות למען חיבוק מלטף מהשמאל?
האם בוחריך מודעים לעצמת רגישותך לדעת הקהל השמאלנית ולמאמצים וההקרבה שאתה מוכן להקדיש עבורה?

זו שאלה נוקבת שהתשובה עליה עשוייה להיות בלתי נעימה!

נ.ב.
החלק המרתק יותר הוא שהשמאל - ממנו כב' ממתין ללגיטימציה (בשל היותו חכם יותר?) כנראה טיפש מופלג: הם היו צריכים ללקק אותך במקום לתקוף וכך להרוויח שני ציפורים במכה - גם להשיג ממך בתמורה מה שיצליחו להשיג, וגם לפגוע בך בקלפי שכן בוחריך נצמדו אליך ככל שהתקפות השמאל נגדך התגברו.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  התקשורת השמאלנית משפיעה ועוד איך הגיון_בריא 18.01.17 01:33 1
  שים לב לכמה מנדטים זכה בוזי הרצוג בבחירות האחרונות יתוש 20.01.17 12:59 2

הגיון_בריא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 17.1.17
2235 הודעות, 59 מדרגים, 114 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי כ' בטבת תשע''ז    01:33   18.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. התקשורת השמאלנית משפיעה ועוד איך  
בתגובה להודעה מספר 0

נדמה לך שלולא שטיפת המוח השמאלנית היה לימין רק 65 מנדטים ?
הוא ללא ספק היה מקבל 80-90 מנדטים. העובדה כי השמאל מצליח עדיין להגיע ל-42 מנדטים (!) שמייצגים דעות הזויות שהתנפצו אין ספור פעמים מול קרקע המציאות, היא רק תודות לשטיפת מוח תקשורתית.
לא מאמין שבלי שטיפת המוח היו לשמאל בימינו יותר מעשרה מנדטים.
שלא לדבר על הטרנד החדש של הבלון הנפוח לפיד שהוא כולו יצירה של התקשורת.
בלעדיה כיצד יכול בחור נבוב כל כך לקבל למעלה מ-20 מנדטים בסקרים?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
יתוש
גולש אורח
יום ששי כ''ב בטבת תשע''ז    12:59   20.01.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  2. שים לב לכמה מנדטים זכה בוזי הרצוג בבחירות האחרונות  
בתגובה להודעה מספר 0

למרות האישיות הנמושתית שלו הוא הועדר מעל במות התעמולה של נוני יחד עם ציפי ליבני וזכה לתמיכה של 24 מנדטים.

לנוני לצער כולנו יש עדיין כח על העם, בעבודה שלי להרבה חברה מבוגרים YNET הוא דף הבית ולפעמים ניתן לשמוע את נוני מדבר מגרונם.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות