גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #18594 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18594
mykey לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 29.1.17
555 הודעות, 3 מדרגים, 2 נקודות.  ראה משוב
יום שני כ''ד בשבט תשע''ז    01:08   20.02.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

לבטל את המנוי לטלוויזיה בכבלים או בלוויין ושות' ולעבור לצפייה באינטרנט  

מתוך http://healworlds.blogspot.co.il/2017/02/blog-post_18.html
הבטן שלי מלאה. הבטן שלי מלאה על חברת הכבלים הוט . יש לי הרבה טענות לגבי התכנים אותם הם בוחרים לשדר, המחירים, השרות המחורבן, זמן ההמתנה הארוך שמגיע למינימום שעה לשרות הטלפוני וכדומה. גם ליס, הנמצאת בשליטת בזק יש לי טענות וגם לעידן + ולסלקום TV. לכן אין לי מנוי לטלויזיה בבית או ממיר כלשהו.
למה?
כי יקר.
כי אין מה לראות.
כי גם כך אני לא בבית והיה נחמד לראות מה שאני רוצה' כשאני רוצה והיכן שאני רוצה.
כי לא נוח לי להיות מוגבלת מבחינת ריבים על השלט, מיקום הצפייה בבית ובכלל, בטח שלא במחיר של מאות שקלים בחודש, סכום שמצטבר, במקרים רבים, לשכר חודשי חציוני על פני שנה עבור חבילת בסיס.
לכן, תשלום עבור צפייה בטלויזיה צריך לעבור רפורמה במחירים ממש כמו שעשו לסלולרי. היום אני משלמת בגולן טלקום 48 שקלים ל-2 מכשירים עבור חבילה ללא הגבלה + אינטרנט 15 GB בכל מכשיר. אז עבור חבילה בסיסית בערוצי הטלויזיה לא צריך לשלם מעל ל-50 שקלים בחודש. 50 שקלים לחודש נשמע תשלום סביר בהחלט עבור מנוי לטלויזיה בכבלים או בלוויין ללא התשלום ל-VOD. ואני לא מדברת על חבילת הבסיס בלבד שכוללת ערוץ 2, ערוץ 10, ערוץ 33, ערוץ 20, ערוצי חדשות בינלאומיים כמו BBC וCNN וחבילת הבידור הכוללת ערוץ ספורט, ערוץ הופ, ערוץ סרטים וערוץ סדרות. מי שרוצה ערוץ ייחודי כמו פלייבו ו-VOD, לגיטימי לגבות תשלום נוסף. מבר לכך, אין לגבות תשלום עבור ערוצים נוספים מעבר לחבילת הבסיס, דווקא כי הכל היום זמין לצפייה ישירה דרך אינטרנט.
למעשה, התחום צריך לעבור רפורמה ועד שהיא לא תתרחש, אני מסרבת שתהיה לי טלוויזיה בבית. עד שתהיה רפורמה, אני רואה טלויזיה דרך האינטרנט, דרך אתרים שונים לצפייה ישירה של סרטים וסדרות ודרך אתרים של ערוצי הטלוויזיה השונים - כמו ערוץ 10 ושידורי רשת. אתרים אלו כוללים, בין היתר, שידור חי של אותו הערוץ וארכיון של הפקות מקור של אותו ערוץ - כולל תוכניות תחקירים ישראליות, סדרות, סרטים, חדשות ועוד. גם כך רוב הערוצים הישראלים משדרים פייק ניוז ולכן, אם כבר, אני צמודה לתכנים של ערוץ 20 ואולי לפעמים לתוכנית הבוקר של אברי גלעד.
בשנים האחרונות, בישראל הכניסו את האפשרות לצפות בערוצי הטלוויזיה השונים - כולל ערוץ 10 וערוץ 2, ואפילו ה-VOD של הוט, יס וסלקום TV, באמצעות האפליקציה בסמארטפון ובIPAD. לדעתי מיותר - המסך קטן מדי ואם אין לך אינטרנט ללא הגבלה של הוט מובייל או WIFI זמין בעבודה, זה תופס נפח גלישה ותגיעו למגבלת הגלישה הסלולרית מאוד מהר. מבחינתי, אם אני לא צמודה לספר באותו הרגע, אני פותחת את המחשב הנייד, מאתרת נקודת WIFI זמינה וכשנוח לי - לא משנה מה הזמן או המקום, באוניברסיטה, ברכבת או במשמרת לילה רגועה, אני משלימה חסכים בטלויזיה - רואה חדשות, תוכנית אקטואליה, משלימה פרקים בסדרה או סרט שיצא לאחרונה באתרים השונים לצפייה ישירה, או אפילו פותחת יוטיוב כדי שלילדים יהיה מה לראות מבחינת מוזיקה או סרטים מצויירים או יובל המבולבל ומבחינתי אני מסודרת. כך, אני חוסכת הוצאות וצופה בטלויזיה מה שאני רוצה כשאני רוצה מתי שאני רוצה והיכן שאני רוצה. בטח עכשיו כשהתפתחות הטכנולוגיה מייתרת את האנטנה על הגג ומאלצת אותנו לרכוש ממיר.
נסו זאת בעצמכם - תוכלו לצפות כאן לצפייה ישירה בשידורי ערוץ תכלת - ערוץ 20.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות