גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #18708 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18708   
ארבינקא לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 12.11.15
6782 הודעות, 84 מדרגים, 161 נקודות.  ראה משוב
יום שני י''ט באייר תשע''ז    20:51   15.05.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

למה אצביע מחר לסיעת נחל. קצר.  

מחר 16.5.17 יתקיימו בחירות להסתדרות המורים. גוף מסואב זה נוהל שנים רבות בדיקטטורה מושחתת של יוסי וסרמן ושות'. חבורת נוכלים שיושבת עד היום על הון עתק של כספי ציבור, ומסדרת לעצמה ג'ובים במשכורות שמנות עד סיאוב, חופשות מפנקות חינם סביב העולם ועוד..
האנשים הרעים האלה מכרו אותנו, המורים, במסגרת "רפורמות" אופק חדש ועוז לתמורה, שהנמיכו משמעותית את שכר המורה פר שעה, הפחיתו אוטומטית את אחוזי המשרה של רובנו, והרעו את תנאינו לאין ערוך. אף אחד לא יצא נשכר מכך חוץ מקופת המדינה ומנהיגיה המושחתים של הסתדרות המורים, ששיקרו, שיקרו ושיקרו לנו, הונו אותנו ולך תדע כמה קיבלו מתחת השולחן כדי למכור אותנו לעבדים.
את הרשעות והשחיתות הזו הובילה ומובילה מפלגת אמי והעומדת בראשה, בובת חוטים של וסרמן הנוכל.
מיליונים מכספי המורים הם השקיעו בנכלולים משפטיים ועורכי דין יוקרתיים (אמור לי מי עו"דך ואומר לך מי אתה.. -שכרו את רונאל פישר בכמה מיליונים...) כדי למנוע החלפת הנהגה והפסקת השחיתות.
יש דמוקרטיה.
יש בחירות.
מחר אצביע נחל. אני לא מאמין לארכי-שקרנים מכפישנים ומלכלכים לשום הלעזה שלהם.
בואו נעיף את החתול השמן, השיכור והנכלולי מקערת השמנת הבלתי נדלית שכה התרגל אליה. הצביעו נחל להסתדרות.
בהצלחה.

גילוי נאות: חוץ מהיותי מורה, נפגע הרפורמות והשחיתות, אין לי קשר אישי לבחירות או למתמודדים.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  בהצלחה רבה אלעדי 16.05.17 08:32 1

אלעדי לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 16.2.15
13004 הודעות, 128 מדרגים, 248 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי כ' באייר תשע''ז    08:32   16.05.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. בהצלחה רבה  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות