גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #18947 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 18947   
א_מענטש
חבר מתאריך 3.8.17
155 הודעות
יום חמישי י''ג בחשון תשע''ח    00:11   02.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מה אתה יודע על מודעות קשובה?  

הסבר וסרטון יפה ומפורט על השיטה שהועילה לאלפי אנשים להתחיל לחוש לחוות להרגיש ועם הרבה יותר מודעות

http://mindfulness.co.il/what-is-mindfulness/

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  זה בדיוק מה שאני צריך אהרון5 03.11.17 12:14 1

אהרון5
חבר מתאריך 19.10.15
64032 הודעות
יום ששי י''ד בחשון תשע''ח    12:14   03.11.17   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. זה בדיוק מה שאני צריך  
בתגובה להודעה מספר 0

הבט, אני גאון אחר. אני לא מביא לעולם רעיונות מורכבים ומסובכים דוגמת תורת היחסות. התגליות שלי מאוד מאוד מאוד פשוטות. להבנה. רק יש בעיה אחת קטנה: כולם כבר שטופי מוח.

כדי להבין אותי צריך בדיוק את זה: הקשבה נטולת שיפוטיות. להתרכז, לשמוע, להסתקרן, לנסות להבין. אני הזוי, קיצוני, גזען, חולה נפש ומה לא... הנחמדים פשוט יאמרו שאני לא מציאותי, הדברים שלי לא מתאימים למציאות. שזה נכון, אבל בדיוק לכן הגעתי, כדי לשנות את המציאות.

כדי להבין את המסרים הפשוטים נדרשת הקשבה מלאה, בלתי שיפוטית, מתוך סקרנות ורצון לרדת לעמקם של דברים ולגלות למה התכוון המשורר. אז אני מזמין את מי שיש לו היכולת הזאת, להגיע ולנסות להבין אותי.

אני גיליתי את שני חוקי הטבע, שהבנתם תשנה את המציאות. ברגע שהאנושות תבין אותם, כל הבעיות החברתיות יפתרו. לצערנו נראה שאין בשלות, והאנושות תוכל להבינם רק עוד כמה מאות שנים, ככל הנראה.

בינתיים אני ממליץ להאזין להרצאתי אלאור הגיבור, ואשמח לשמוע תגובות, ממי שמסוגל להיות פתוח לרעיונות מוזרים מחוץ לקופסה מבלי שהוא מוסח על ידי שיפוטיות כגון הזוי, מסית, גזען וכדומה.

https://rotter.net/forum/ihaveasay/18890.shtml

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות