גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19128 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19128
Abc לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 6.7.14
8143 הודעות, 65 מדרגים, 126 נקודות.  ראה משוב
יום רביעי ו' באדר תשע''ח    08:51   21.02.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

המלחמה מתרוממת ולמה  

חקירות נתניהו העלו הילוך ברמה לא סבירה בזמן האחרון

נראה שהמהלך של בנט שקד להילחם מבפנים במערכת המשפט

איחוד דעים בליכוד להתחיל להוביל מהלכים ימניים

עליית טראמפ שמצפצפת על הפלסטינים

הובילו אצל מובילי המהלך את הצורך ללחוץ על ההדק שוב ושוב עד שאולי יצליחו לפגוע

אני מצטער לומר דעתי היא שאין איש ציבור נקי הבעיה היא עולם השקר שמייסדים חוקים בלתי אפשריים כלפי חוץ ובפנים כל אחד מסדר לעצמו את הקומבינה איך בו זה לא יפגע ומכאן שאת כולם ברבות הימים אפשר להפיל
ראו ערך לפיד שרק שנה היה במשרד האוצר ובכל דבר שנגע נפל

כציבור אנחנו צריכים להתמקד בדרך של המהפכה החוקתית של שליטת השכל הישר על רצונות פירור המדינה מבית ומחוץ
(יש חלום שמאלני עולמי שמקורו בהגשת הלחי השניה בדמיון לפתור בעיות בלי עמידה על עקרונות
כדוגמא נקח את האילוד האירופי ששום דבר לא מחזיק את האיחוד האירופי בלי אלפי הסכמים ותת הסכמים שדואגים לאינטרסים של כל השותפים כלומר דווקא עמידה על עקרונות עם שכל ישר יכולה להביא להסכמים הקשקוש עם לחתור להסכם מול אדם שיש לו מטרה אחת לקחת את הכל ממך היא אווילית ואל תספרו לי 99% מהפלסטינים הנשלטים שרוצים שלום הבעיה היא שלהם שיחליפו את השליטים אצלהם או שזה יעיד על רצונם האמיתי)

ולא לתת לזה לקרות

להריץ את ביבי לבחירות ברגע האחרון בשיא המלחמה על הגל הזה לקחת מקסימום מנדטים ואחרי זה בלית ברירה להחליפו במישהו אחר וכך להמשיך את המהפכה שהתחילו אחרי שנים בשלטון

תמיד צריך לזכור החיה נלחמת הכי חזק לפני שהיא מתה וכך יקרה עם כל אוייבנו מבית ומחוץ

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות