גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19501 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19501   
cambodian לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש
חבר מתאריך 27.4.18
982 הודעות, 5 מדרגים, 10 נקודות.  ראה משוב
יום שלישי ט' בתשרי תשע''ט    07:07   18.09.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

יוזר בוויז חוסם את בני ברק בקביעות לפני שבתות ולכבוד כיפור הכבישים כבר נסגרו  

אני לא בטוח אם זה מתאים לסקופים אז אתחיל פה,

פוסט שנתקלתי בו בפייסבוק (נתנאל בעדני)

להלן תלונה ששלחתי אל הנהלת וייז

היי

התרעתי על התופעה כמה פעמים דרך הפונקציה "בעיה כללית" תחת קטגוריה "בעיה במפה" והדבר חוזר על עצמו

אני לא יודע לומר אם תמיד מדובר באותו אדם אבל הפעם רשמתי את שם המשתמש שלו שהוא gad_m

מדובר באדם ש"דואג" בכל יום שישי סמוך לכניסת השבת לסמן המון רחובות בעיר בני ברק כחסומים, במיוחד בכניסות אל העיר והיציאות ממנה אבל לא רק, וגורם לעיכובים של למעלה מחצי שעה!! להגעה אל היעד

התופעה גורמת לסיכוני חיים ונזקים עצומים כגון:

* נהגים המסיעים יולדות וחולים, יתכן גם אמבולנסים, אל בית החולים מעייני הישועה

* אמבולנסים (ורכבי חירום אחרים) המתעכבים להגיע לחולים ויולדות כדי לאסוף מהעיר אל מחוץ לעיר

* רופאים פרטיים בדרך לביקורי בית

* נהגים המתכוונים להגיע לעיר סמוך לשבת ולפתע בדקות האחרונות מקבלים דיווח על שינוי מסלול ועיכוב של חצי שעה! ברגעים הכי מתוחים ולחוצים

מעבר לפיקוח הנפש, התופעה גורמת לעוגמת נפש גדולה, לדוגמא, אורחים שהיו בדרך אלי סמוך לכניסת שבת ופתאום מודיעים לי שהם מתעכבים בחצי שעה ויתכן שיאלצו להחנות את הרכב במיקום מרוחק ולהמשיך ברגל

שמעתי גם על מקרים שרכבים עם משפחות נאלצו להחנות את רכביהם בערים הסובבות כגון תל אביב/רמת גן/גבעתיים והמשיכו ברגל עם משפחותיהם וכבודתם

לי אישית קרה יותר מפעם אחת שנסעתי סמוך לשבת להביא בני משפחה מפתח תקווה הסמוכה ובחזור הוויז מראה לי 40 דקות!! על נסיעה שאמורה לקחת 10 דקות בלבד. בשניה הראשונה נבהלתי (כל פעם מחדש) ואז כשאני נזכר באותו אדם מטריד, אני מתעלם מוויז (שכל רגע מוסיף ומאריך לי את זמן ההגעה) וכך אני מגיע תוך דקות. באותה דרך הנחתי את האורחים שהיו בדרך אלי - להתעלם מוייז או להשתמש באפליקציות ניווט מתחרות...

יתכן שאותו גאון משתמש וייז, דואג לחילונים שלא יכנסו בטעות לבני ברק אבל כאמור גורם לנזקים עצומים

חשוב לציין שבכניסה לעיר מוצבים מחסומים סימליים ושלטים המודיעים לנהגים שמדובר בכניסה לעיר חרדית על כל המשתמע מכך, ואין צורך בעזרה נוספת...

התנועה אל העיר וממנה אינה מפסיקה לאורך כל השבת, כגון רכבי חירום אל מוקדי הרפואה מעייני הישועה, עזר מציון, טרם וכד', כמו"כ הסעות עובדי בה"ח ומוקדי הרפואה וכו'

בתקווה שתמצאו פיתרון לתופעה

שנה טובה

צילומסך 5 דקות לפני שבת

והנה צילומסך מהיום

דעתכם?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  כנראה שהוא Barera 08.10.18 06:03 1

Barera
חבר מתאריך 21.7.14
85 הודעות
יום שני כ''ט בתשרי תשע''ט    06:03   08.10.18   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. כנראה שהוא  
בתגובה להודעה מספר 0

משועמם לגמרי למהדרין מן המהדרין!

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות