גירסת הדפסה          
קבוצות דיון יש לי מה לומר נושא #19717 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 19717   
יערונית
חבר מתאריך 8.10.18
333 הודעות
יום שבת ד' באדר א' תשע''ט    08:42   09.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

הלם מהראיון עם גנץ בידיעות אחרונות  

סיימתי לקרוא את הראיון של ארצי ודאום עם גנץ ואני כותבת את דעתי עכשיו ללא קשר לתמיכה או אי תמיכה בגנץ אלא על הראיון עצמו:
בשתי מילים: בושה וחרפה!
גנץ נגלה לי כאן להפתעתי הרבה, מאחר ובכל זאת, היה רמטכ"ל במדינת ישראל, כאיש עם שפה דלה ומטונפת, עם אפס בחשיבה כשמכניס, אם בכלל, תשובות מבולבלות ולא ממוקדות, כלום אחד גדול וזה היה ממש מביש לקרוא. שלמה ארצי יוצא גם טמבל, כמו גנץ עם שאלות ואמירות רדודות וגם זו לי אכזבה גדולה כי כזמר אני מאד אוהבת אותו. היחיד שחכם ונבון הוא דאום שמנסה להשחיל שאלות לעניין ומקבל תשובות שמישהו "משפריץ" לו. האמת שאני בהלם ורק מתפללת לאלוהים שאנשים עם ראש על הכתפיים יבינו מה קורה כאן. אם לא היה ביבי השנוא. נראה לי שגנץ היה מתחת לאחוז החסימה, כמו השותף שלו עכשיו, עוד בוק שגם היה רמטכ"ל והצטרף אליו למרות שלבוק השני יש דעות כנראה הפוכות מאשר לגנץ, מתוך הנחה מפרגנת משהו, לשגנץ יש בכלל דעות. לדעתי אין לו וזה כל הסיפור ולא שהוא מסתיר משהו. זה השוק שלי.
גבירותיי ורבותיי. זה אפילו לא מצחיק, זה ממש עצוב ומדאיג שאין לו שום אמירה ברורה ואינו מסוגל לתת שום תשובה רצינית ועמוקה. קראו את המאמר הזה ואל תחמיצו אף מילה כולל איך גנץ אפילו לא מבין שהוא מכניס חזק לבוגי בנושא אלאור עזריה ואני שואלת אתכם למה לא שמענו את קולו בכל התקופה שהתנהל הוויכוח בנושא אל אור עזריה? למה היום הוא נזכר לומר משהו שהרי היה גם אז רמטכ"ל לשעבר. האמת שאחרי הראיון הזה אני מאמינה לו שהוא באמת חושב שאין שמאל ואין ימין כי אין לו מושג מה ההבדלים...
אוי לנו אם האיש הזה, שאין לו מושג ושהיה רמטכ"ל כברירת מחדל ונכשל בשוק האזרחי, אוי לנו אם הוא יהיה ראש הממשלה שלנו. אחרי הראיון הזה אני קובעת את זה חד משמעית. ממש נורא היה לקרוא את זה.
ולעיתונאים ואנשי התקשורת הרציניים: איפה אתם?

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  אני רוצה להציג בפנייך את חוק הטבע מספר 2 אהרון5 09.02.19 10:57 1

אהרון5
חבר מתאריך 19.10.15
64032 הודעות
יום שבת ד' באדר א' תשע''ט    10:57   09.02.19   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. אני רוצה להציג בפנייך את חוק הטבע מספר 2  
בתגובה להודעה מספר 0

חוק העדר.
הציבור הוא עדר!
הוא מיואש מן המנהיגים שלו, לכן כמו עדר טוב הוא נתלה כל פעם בטאלנט התורן.
עד שיורד לו ממנו.
כמו שלפיד מתחיל לרדת.
ולנו אין ברירה, אלא לכבד את רצון העדר.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות