גירסת הדפסה          
קבוצות דיון משפטים נושא #15657 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 15657   
גבעתון
גולש אורח
יום ראשון כ''ה בכסלו תשע''ז    22:06   25.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

מי שהיה מאבטח או מכיר את לשון החוק- סיפור קצר ושאלות  

ביום חמישי ב4 לפנות בוקר בזמן שאני בחלום המי יודע כמה, שמעתי פתאום מישהי מבוגרת צועקת - גנב, גנב, גנב, גנב, לא הבנתי אם זה חלום או לא, פתחתי את העיניים והיה בחוץ אור חזק (אפוקליפטי משהו מסתבר שזה היה פרוז'קטור שהיא הדליקה) , קמתי לחלון וראיתי שכנה שלי שאני לא מכיר, מבוהלת בוכה וצועקת, אני נושא איתי גלוק במסגרת העבודה, אני לא כל כך הבנתי מה קרה אז לקחתי אותו ואת האזיקים וירדתי אליה לבדוק מה קורה(הנשק היה מוסלק מאחור לא שלוף) , מסתבר שנכנס אליה גנב הביתה והיא מבוגרת וגרה לבד, היא תפסה אותו על חם בתוך הבית שלה ופשוט התחילה לצעוק עד שהוא ברח. 

שהגעתי הוא לא היה שם, אז חיכיתי עד שהגיע ניידת וחזרתי הביתה לישון. 

שאלות: 

1.)באיזה סיטואציה היה תקין מבחינתי להשתמש בנשק? אם לגנב יש אמצעי כוונה ויכולת היה תקין מבחינת החוק לירות? , הרי זו חריגה מתחום הפעילות שלי . 
2.)אם הגנב היה במקום יכולתי לבצע עליו מעצר כאשר הנשק מכוון אליו או שזה חורג מסמכותי? 
3.) אם אני הגעתי למקום ואני רואה שהוא מאיים להרוג אותה, מה עליי לעשות? אני יודע שבמקרים של בן ערובה החוקים נוקשים וצריך לחכות ליחידות מיוחדות, בגלל זה אני לא יודע איך מאבטח מחוץ למסגרת העבודה אמור להתנהל. 

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

האשכול     מחבר     תאריך כתיבה     מספר  
  1. לא, 2. לא, 3. סיטואציה של צל''ש או טר''ש גמני 25.12.16 22:51 1

גמני
חבר מתאריך 1.10.14
17579 הודעות
יום ראשון כ''ה בכסלו תשע''ז    22:51   25.12.16   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  
  1. 1. לא, 2. לא, 3. סיטואציה של צל''ש או טר''ש  
בתגובה להודעה מספר 0

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה                                     (ניהול: מחק תגובה)
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות