אפליקציית אייפון לפורום סקופים  |  אפליקציית אנדרואיד לפורום סקופים  |  אפליקציית WindowsPhone לפורום סקופים

גירסת הדפסה          
קבוצות דיון פוליטיקה ואקטואליה נושא #10583 מנהל    סגן המנהל    מפקח   עיתונאי מקוון    צל"ש  
אשכול מספר 10583
יורד
גולש אורח
יום שבת ב' בתמוז תשס''ח    18:08   05.07.08   
כרטיס אישי עבור לצ'אט  

השמאל הפוסט ציוני הבזוי והרקוב  

אומר שתי מדינות לשני עמים.
האמנם?
השמאל הפוסט ציוני חושב שניתן לחיות בארץ ישראל תחת שתי מדינות משהו שלעולם לא יתקיים.
למה לא יתקיים לעולם?
שהשמאל הציוני לא מבין שאין אף תקדים בעולם שמישהו הסכים לתת לאספסוף שחי ברחוב חצי מהבית שלו ועוד לרשום לו את החצי בטאבו.
תראה לי שמאלן אחד שיהייה מוכן לתת חצי מהבית שלו לפלשתיני ולרשום לו חצי בטאבו?
תראה לי שמאלן אחד שגר באפקה שיהייה מוכן שזונה תעבוד בחדר המדרגות שלו?
הוא מיד יזמין את השורטא (משטרה) שיבואו ויזרקו אותה לדרום תל-ביב.
שם בדרום תל-ביב היא רחוקה מהעין שלו ואת הריח של הזרע הוא לא מריח בחדר המדרגות שלו.
אבל השמאלן המטומטם יודע שהבן שלו נוסע לדרום תל-ביב ונהנה משירותיה של אותה זונה עלובה ובלה. אבל זה כבר לא אכפת לו.

ככה הם השמאל הפוסט ציוני.הם רוצים שהאספסוף יקים לו מדינה בשטח שנכבש ב67 אבל לא מוכן שהאספסוף יקמו להם מדינה בשטח שנכבש ב48.

אבל הזוניה תחזור למחרת לאפקה כי שם היא נולדה לפני שהשמאל האשכנזי הפוסט ציוני עבר לגור ושדד לה את הבית שלה.
הייא תחזור כי היא יודעת שזה שלה.
כך האספסוף הפלשתיני לא רוצה יו'ש. האספסוף רוצה את אפקה ושייך מונס וכועס שהשמאל לא מוכן להתחלק איתו באפקה ואומר מה הם חושבים היאהוד האלה שאנחנו ניתן להם את אפקה ורמת אביב יפו ושייך מונס?
ואז הם הולכים ומתפוצצים.

לכן הפתרון שלי הוא הפתרון.
הפתרון כואב וקשה אבל הוא פתרון אמיתי לטווח ארוך.
והפתרון הוא גירוש כל אספסוף פלשתיני לכל מקום בעולם רק לא לארץ ישראל.

תגובה עם ציטוט   | תגובה מהירה 
מכתב זה והנלווה אליו, על אחריות ועל דעת הכותב בלבד

תגובה מהירה  למכתב מספר: 

© כל הזכויות שמורות ל-רוטר.נט בע"מ rotter.net
חדשות